Dansband

Spelningar med Glenn-Endys

Hemsida Facebook

antal danser: 68

datum tid dansställe ort kommun län övrigt
Oktober
Ons16 18.00-22.00 Eringsboda Brunn Eringsboda Ronneby Blekinge
Fre18 20.00-24.00 Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne
Lör19 20.00-24.00 Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland
Mån28 18.00-21.30 Tibroparken Tibro Tibro Västra Götaland
Tor31 18.00-23.00 Sandra Kalmar Kalmar Kalmar Kalmar
November
Lör2 20.00-24.00 Kristallen Nybro Nybro Nybro Kalmar
Sön3 17.00-21.00 Törringelund Oxie Malmö Skåne
Tis19 18.00-22.00 Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne
Fre22 19.00-23.00 Danshallen Belganet Hallabro Ronneby Blekinge
Lör23 20.00-24.00 Folkets Park Trollhättan Trollhättan Trollhättan Västra Götaland
Lör30 20.00-24.00 Ramshall Veinge Laholm Halland
December
Sön1 18.00-22.00 Folkets Hus Blomstermåla Blomstermåla Mönsterås Kalmar
Lör7 20.00-24.00 Tingvalla Åstorp Åstorp Åstorp Skåne
Fre13 20.00-24.00 Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne
Lör14 20.30-00.30 Folkets Park Ödeshög Ödeshög Ödeshög Östergötland
Januari 2020
Fre3 19.00-23.00 Danshallen Belganet Hallabro Ronneby Blekinge
Lör4 20.00-24.00 Kvarnkullen Kungälv Kungälv Kungälv Västra Götaland
Sön5 18.00-21.30 Folkets Park Herrljunga Herrljunga Herrljunga Västra Götaland
Fre10 20.00-24.00 Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne
Lör18 20.00-24.00 Kristallen Nybro Nybro Nybro Kalmar
Sön19 17.00-21.00 Törringelund Oxie Malmö Skåne
Fre24 19.00-23.00 Kvarnhagskällan Växjö Club68 Växjö Växjö Kronoberg
Lör25 20.00-24.00 Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland
Mån27 18.00-21.30 Tidaholmsparken Tidaholm Tidaholm Västra Götaland
Februari
Tor6 18.30-22.30 Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne
Lör8 20.00-24.00 Ramshall Veinge Laholm Halland
Tis25 18.00-22.00 Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne
Lör29 20.00-24.00 Folkets Park Trollhättan Trollhättan Trollhättan Västra Götaland
Mars
Fre13 19.00-23.00 Danshallen Belganet Hallabro Ronneby Blekinge
Lör14 20.00-24.00 Folkets Park Ödeshög Ödeshög Ödeshög Östergötland
Sön22 17.00-21.00 Törringelund Oxie Malmö Skåne
Lör28 19.00-23.00 Fyris park Uppsala Uppsala Uppsala Uppsala
April
Fre3 20.00-24.00 Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne
Sön12 20.00-24.00 Ramshall Veinge Laholm Halland
Ons15 18.00-21.30 Falköpingsparken Falköping Falköping Västra Götaland
Fre24 20.00-24.00 Tydingesjön Broby Östra Göinge Skåne
Tor30 20.00-24.00 Tingvalla Åstorp Åstorp Åstorp Skåne
Maj
Fre1 18.00-22.00 Eringsboda Brunn Eringsboda Ronneby Blekinge
Lör9 18.00-22.00 Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne
Sön17 17.00-21.00 Granada Lönsboda Lönsboda Osby Skåne
Tor28 18.00-22.00 Folkets Park Åseda Åseda Uppvidinge Kronoberg
Lör30 20.00-24.00 Utängens Loge Tanumshede Tanum Västra Götaland
Juni
Lör6 19.00-23.00 Fyris park Uppsala Uppsala Uppsala Uppsala
Tis9 19.00-23.00 Broby Bettna Bettna Flen Södermanland
Sön14 18.00-22.00 Törringelund Oxie Malmö Skåne
Tor25 19.00-23.00 Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland
Lör27 20.00-24.00 Kungälvsparken Kungälv Kungälv Västra Götaland
Juli
Ons1 19.00-23.00 Vallsjöbaden Sävsjö Sävsjö Sävsjö Jönköping
Fre3 19.00-23.00 Kärrasand Urshult Tingsryd Kronoberg
Lör4 20.00-00.30 Fågelsångs festplats Våxtorp Laholm Halland
Sön5 18.00-22.00 Stommens Loge Magra Alingsås Västra Götaland
Fre17 20.00-02.00 Orrskogen Malung Malung Malung Dalarna
Lör25 20.00-24.00 Rydsnäs loge Rydnäs Ydre Östergötland
Sön26 18.00-22.00 Stallet Vassmolösa Vassmolösa Kalmar Kalmar
Tis28 18.30-22.30 Björka Loge Hardeberga, Södra Sandby Lund Skåne
Ons29 18.30-22.30 Lyktan Vilshult Vilshult Olofström Blekinge
Augusti
Lör1 20.00-24.00 Kungälvsparken Kungälv Kungälv Västra Götaland
Lör15 20.00-24.00 Utängens Loge Tanumshede Tanum Västra Götaland
Tis18 18.00-22.00 Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne
Mån24 18.00-21.30 Tidaholmsparken Tidaholm Tidaholm Västra Götaland
Lör29 20.00-24.00 Tingvalla Åstorp Åstorp Åstorp Skåne
Sön30 18.00-22.00 Stommens Loge Magra Alingsås Västra Götaland
September
Fre4 20.00-24.00 Bergviksparken Bergvik Söderhamn Gävleborg
Lör5 19.00-23.00 Fyris park Uppsala Uppsala Uppsala Uppsala
Sön13 18.00-22.00 Stallet Vassmolösa Vassmolösa Kalmar Kalmar
Ons16 18.00-21.30 Falköpingsparken Falköping Falköping Västra Götaland
Fre25 20.00-24.00 Tydingesjön Broby Östra Göinge Skåne
Oktober
Tor8 18.30-22.30 Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne
Generic 120x600