Dansband

Spelningar med Matz Rogers

Hemsida Facebook

antal danser: 34

datum tid dansställe ort kommun län övrigt
November
Ons20 18.00-21.30 Gruvan Grums Grums Grums Värmland PRO
Ons27 13.30-17.00 Folkets Park Arboga Arboga Arboga Västmanland
December
Tis3 18.30-22.00 Parkhallen Arvika Arvika Arvika Värmland
Tis10 13.30-17.00 Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro
Lör14 20.00-24.00 Skoga bygdegård Ekshärad Hagfors Värmland
Januari 2020
Tor9 18.30-22.30 Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne
Ons15 13.30-17.00 Arosdansen Syrianska Kulturcentret Västerås Västerås Västmanland
Februari
Fre14 20.00-24.00 Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne
Tis18 13.30-17.00 Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro
Lör22 18.00-21.30 Främmestads bygdegård Främmestad Essunga Västra Götaland
Sön23 17.00-20.30 Storfors Kulturhus Storfors Storfors Värmland
Tor27 13.00-17.00 Fyris park Uppsala Uppsala Uppsala Uppsala
Lör29 20.00-24.00 Skoga bygdegård Ekshärad Hagfors Värmland
Mars
Mån30 14.00-17.30 Folkets Park Sala Sala Sala Västmanland PRO
Tis31 18.00-21.30 Folkets Park Lidköping Lidköping Lidköping Västra Götaland
April
Ons1 18.00-21.30 Gruvan Grums Grums Grums Värmland PRO
Lör11 20.00-24.00 Vårvik Bengtsfors Krokfors Bengtsfors Västra Götaland
Mån13 18.00-21.30 Tibroparken Tibro Tibro Västra Götaland
Ons29 13.30-17.00 Folkets Park Arboga Arboga Arboga Västmanland
Tor30 13.30-17.00 Folkets Park Avesta Avesta Avesta Dalarna PRO
Maj
Tor7 18.30-22.30 Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne
Juni
Sön7 18.00-21.30 Upperudslogen Molkom Karlstad Värmland PRO
Juli
Ons1 18.00-21.30 Folkets Park Degerfors Degerfors Degerfors Örebro
Ons15 20.00-01.00 Orrskogen Malung Malung Malung Dalarna
Augusti
Lör8 20.00-23.30 Delsbo bygdegård Delsbo Hudiksvall Gävleborg SPF
Sön9 19.00-22.30 Ånäsparken Kovland Kovland Sundsvall Västernorrland
Ons12 18.00-21.30 Mossbrott Vara Vara Västra Götaland
September
Sön6 18.00-21.30 Upperudslogen Molkom Karlstad Värmland PRO
Fre11 18.00-21.30 Rättviksparken Rättvik Rättvik Dalarna PRO
Ons23 18.00-21.30 Gruvan Grums Grums Grums Värmland PRO
Tor24 18.30-22.30 Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne
Oktober
Lör24 18.30-22.30 Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne
November
Tor5 17.00-20.30 Folkets Hus Deje Deje Forshaga Värmland PRO
Fre13 20.00-24.00 Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne
Generic 120x600