Dansband

Spelningar med Per-Håkans

Antal danser: 78

Datum Tid Dansställe Ort Kommun Län Övrigt
April
Fre18 Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm  
Lör19 Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm  
Sön20 Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm  
Tis22 18.00-22.00 Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne  
Fre25 21.00-01.00 Träffen Nyköping Nyköping Nyköping Södermanland  
Lör26 21.00-01.00 Brunnsparken Örebro Örebro Örebro  
Sön27 17.00-21.00 Granada Lönsboda Osby Skåne  
Mån28 Birka Stockholm Stockholm Stockholm  
Tis29 Birka Stockholm Stockholm Stockholm  
Maj
Fre2 Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm  
Lör3 Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm  
Tor8 18.00-23.00 Knallabacken Dädesjö Växjö Kronoberg  
Lör10 20.00-01.00 Folkets Park Trollhättan Trollhättan Trollhättan Västra Götaland  
Sön11 18.00-22.00 Kristinehamn CC Kristinehamn Kristinehamn Värmland  
Tor15 18.30-22.30 Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne  
Fre16 21.00-01.00 Sägnernas Hus Sandhem Mullsjö Jönköping  
Sön18 18.00-22.00 Folkets Park Hedemora Hedemora Hedemora Dalarna  
Mån19 Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm  
Tis20 Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm  
Ons21 Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm  
Mån26 13.30-17.00 Folkets Park Sala Sala Sala Västmanland  
Tis27 19.00-23.00 Hågelbyparken Tumba Botkyrka Stockholm  
Lör31 21.00-01.00 Sunlight Nyköping Nyköping Nyköping Södermanland  
Juni
Sön1 Birka Stockholm Stockholm Stockholm  
Mån2 Birka Stockholm Stockholm Stockholm  
Tor5 21.00-01.00 Logen Vändträsk Vändträsk Boden Norrbotten  
Fre6 20.00-24.00 Bergviksparken Bergvik Söderhamn Gävleborg  
Lör7 20.00-24.00 Fyris park Uppsala Uppsala Uppsala  
Mån9 Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm  
Tis10 Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm  
Ons11 Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm  
Tor12 Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm  
Fre13 Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm  
Lör14 Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm  
Ons18 18.00-23.00 Fröjden Jönköping Jönköping Jönköping Jönköping  
Juli
Tis8 15.00-18.00 Skansen Galejan Stockholm Stockholm Stockholm  
Tis8 20.00-23.00 Skansen Galejan Stockholm Stockholm Stockholm  
Lör12 19.00-23.00 Liseberg Polketten Göteborg Göteborg Västra Götaland  
Sön13 18.00-22.00 Törringelund Oxie Svedala Skåne  
Mån14 20.00-01.00 Orrskogen Malung Malung Dalarna  
Tis15 13.00-17.00 Liljekonvaljeholmen Sunnersta Uppsala Uppsala  
Lör19 20.00-24.00 Forsmonöjet Forsmo Sollefteå Västernorrland  
Sön20 Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm  
Mån21 Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm  
Tis22 Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm  
Ons23 Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm  
Lör26 21.00-01.00 Dahls Gård Nordankärr Dal Katrineholm Södermanland  
Sön27 18.00-22.00 Stommens Loge Magra Alingsås Västra Götaland  
Augusti
Fre1 20.00-24.00 Skälby loge Kalmar Kalmar Kalmar  
Lör2 Skogsvallen Östervåla Östervåla Heby Uppsala  
Tor7 20.00-24.00 Laduholmen Forsbacka Forsbacka Gävle Gävleborg  
Fre8 Karl Oskar-dagarna Växjö Växjö Kronoberg  
Lör9 Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm  
Lör16 Tyrolen Blädinge Alvesta Kronoberg  
Sön17 Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm  
Mån18 Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm  
Tis19 Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm  
Ons20 Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm  
Lör23 21.00-01.00 Upperudslogen Molkom Karlstad Värmland  
September
Fre5 21.00-01.00 Liljekonvaljeholmen Sunnersta Uppsala Uppsala  
Lör6 Mossbrott Vara Vara Västra Götaland  
Sön7 17.00-21.00 Folkets Park Bjärnum Bjärnum Hässelholm Skåne  
Tor11 19.00-23.00 Barva bygdegård Barva Eskilstuna Södermanland  
Lör13 Idre fjäll Idre Älvdalen Dalarna  
Sön14 18.00-22.00 Hembygdsgården Gräsmark Gräsmark Sunne Värmland  
Tis16 19.00-23.00 Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm  
Fre19 Viking Amorella Stockholm Stockholm Stockholm  
Lör20 Viking Amorella Stockholm Stockholm Stockholm  
Tis23 18.00-22.00 Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne  
Tor25 19.00-23.00 Gröna Lund Stockholm Stockholm Stockholm  
Fre26 19.00-23.00 Folkets Hus Kusmark Kusmark Skellefteå Västerbotten  
Lör27 21.00-01.00 Folkets Hus Ersboda Umeå Umeå Västerbotten  
Oktober
Fre10 20.00-24.00 Tydingesjön Broby Broby Skåne  
Lör11 20.00-24.00 Kristallen Nybro Nybro Nybro Kalmar  
Sön12 18.00-22.00 Parken Halmstad Halmstad Halmstad Halland  
November
Lör1 20.30-00.30 Falköpingsparken Falköping Falköping Västra Götaland  
Fre28 20.00-24.00 Vallsta bygdegård Vallsta Bollnäs Gävleborg  
Mars 2015
Sön15 18.00-22.00 Kulturens Hus Söderhamn Söderhamn Söderhamn Gävleborg  
Computer_Laptop_468x60