Dansprogram

Sortera kolumn genom att klicka på dess rubrik

Dansa i maj

Antal danser: 509

Datum Tid Dansband Dansställe Ort Kommun Län Övrigt
Maj
Ons1 Martinez Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Ons1 19.00-22.00 Avant Blackis Luleå Svartöstaden Luleå Norrbotten
Ons1 18.00-22.00 Glenn-Endys Eringsboda Brunn Eringsboda Ronneby Blekinge
Ons1 18.00-21.30 Junix Falköpingsparken Falköping Falköping Västra Götaland
Ons1 18.30-22.00 Mickes Folkets Hus Bollsta Bollstabruk Kramfors Västernorrland
Ons1 17.00-21.00 Blender Folkparken Gemla Gemla Växjö Kronoberg
Ons1 17.00-20.00 Bejaz Löfstad Loge Löfstad Norrköping Östergötland PRO
Ons1 Bendéns Stena Danica Göteborg Göteborg Västra Götaland
Ons1 Jannez Säterdalen Säter Säter Dalarna
Ons1 18.00-22.00 Cedrix Tydingesjön Broby Östra Göinge Skåne
Ons1 19.00-22.00 Matz Lennarts Tölögården Kungsbacka Kungsbacka Halland
Ons1 Engdahls Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Ons1 Rospiggarna Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Ons1 Sannex Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Ons1 HögÅhs Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Tor2 19.00-23.00 Lövgrens Barva bygdegård Barva Eskilstuna Södermanland
Tor2 Martinez Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Tor2 13.00-17.00 Micke Ahlgrens Fyris park Uppsala Uppsala Uppsala Uppsala
Tor2 18.30-22.30 Mats Bergmans Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne
Tor2 Jannez Gröna lund Stockholm Stockholm Stockholm
Tor2 18.00-21.30 Kenneth & Classe Hyssna Bygdegård Hyssna Mark Västra Götaland
Tor2 19.30-23.00 Diggarna Karsefors festplats Ysby Laholm Halland
Tor2 12.00-15.00 Connys Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland
Tor2 18.00-22.00 Sounders Stommens Loge Magra Alingsås Västra Götaland
Tor2 Rospiggarna Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tor2 19.00-22.30 Junix Ånäsparken Kovland Kovland Sundsvall Västernorrland
Fre3 19.30-23.00 Lövgrens Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Fre3 20.00-24.00 Glenn-Endys Bergviksparken Bergvik Söderhamn Gävleborg
Fre3 13.30-17.00 Ola & Jag Folkets Park Avesta Avesta Avesta Dalarna PRO
Fre3 20.00-01.00 Callinaz Folkets Park Mörrum Mörrum Karlshamn Blekinge
Fre3 20.00-01.00 Wahlströms Folkets Park Mörrum Mörrum Karlshamn Blekinge
Fre3 20.00-24.00 Engdahls Folkets Park Sala Sala Sala Västmanland
Fre3 19.00-23.00 Jonnys Folkets Park Skeer Skeer Orsa Dalarna
Fre3 14.00-17.00 Kjell Dahls Folkets Park Vingåker Vingåker Vingåker Södermanland
Fre3 14.00-17.30 Eklöfs Folkets Park Ödeshög Ödeshög Ödeshög Östergötland PRO
Fre3 20.00-24.00 Sannex Fyris park Uppsala Uppsala Uppsala Uppsala
Fre3 13.00-16.00 Zethzons Fältöversten Dansträffen Stockholm Stockholm Stockholm
Fre3 21.00-01.00 Fernandoz Hotell Gustaf Fröding Karlstad Karlstad Värmland
Fre3 19.00-23.00 Mats Bergmans Kvarnhagskällan Växjö Club68 Växjö Växjö Kronoberg
Fre3 14.00-17.00 Ingvar & Co Lagagården Laholm Laholm Laholm Halland
Fre3 Kalmans duo Limerick Södertälje Södertälje Södertälje Stockholm
Fre3 Perikles Litemer Ystad Ystad Ystad Skåne
Fre3 18.30-22.00 Mogna Män Medborgarhuset Tvååker Tvååker Varberg Halland
Fre3 18.30-22.00 Jive Oasen Nordmaling Nordmaling Nordmaling Västerbotten
Fre3 20.00-24.00 Casanovas Ramshall Veinge Laholm Halland
Fre3 21.00-01.00 Lasse Stefanz Sägnernas Hus Sandhem Mullsjö Jönköping
Fre3 19.00-22.30 Sven-Rogers Trångsvikens bygdegård Trångsviken Krokom Jämtland
Fre3 20.00-24.00 Matz Bladhs Tydingesjön Broby Östra Göinge Skåne
Fre3 Highlights Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Fre3 Framed Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Lör4 21.00-01.00 Black Jack Bergeforsparken Sörberge Timrå Västernorrland
Lör4 21.00-01.00 Flamingokvintetten Blackstad bygdegård Blackstad Västervik Kalmar
Lör4 20.00-24.00 Sannex Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro
Lör4 20.00-23.30 Kjell Dahls Delsbo bygdegård Delsbo Hudiksvall Gävleborg
Lör4 20.00-24.00 Holidays Folkets Hus Jössefors Jössefors Arvika Värmland
Lör4 20.00-24.00 Engdahls Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland
Lör4 20.00-01.00 Casanovas Folkets Park Mörrum Mörrum Karlshamn Blekinge
Lör4 20.00-01.00 Xplays Folkets Park Mörrum Mörrum Karlshamn Blekinge
Lör4 20.00-24.00 Donnez Fyris park Uppsala Uppsala Uppsala Uppsala
Lör4 Larz Kristerz Granada Lönsboda Lönsboda Osby Skåne
Lör4 19.00-22.30 Löpsjötorparns GT-lokalen Hedeviken Hedeviken Härjedalen Jämtland
Lör4 Kalmans duo Limerick Södertälje Södertälje Södertälje Stockholm
Lör4 Perikles Litemer Ystad Ystad Ystad Skåne
Lör4 19.00-02.00 Barbados Näskottshallen Nälden Krokom Jämtland
Lör4 19.00-02.00 Jannez Näskottshallen Nälden Krokom Jämtland
Lör4 19.00-02.00 Mickeys Näskottshallen Nälden Krokom Jämtland
Lör4 20.00-24.00 Matz Bladhs Ramshall Veinge Laholm Halland
Lör4 20.00-23.30 BarraBazz Rotan Skelleftehamn Skelleftehamn Skellefteå Västerbotten
Lör4 20.00-24.00 Wickströmz Skoga bygdegård Ekshärad Hagfors Värmland
Lör4 20.00-24.00 Stage Stadsöskolan Luleå Gammelstad Luleå Norrbotten
Lör4 Highlights Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Lör4 Framed Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Lör4 18.00-22.00 Jonnys Årsunda IP Årsunda Sandviken Gävleborg
Lör4 18.00-22.00 Lars Erikssons Årsunda IP Årsunda Sandviken Gävleborg
Sön5 18.00-22.00 Casanovas Alingsåsparken Alingsås Alingsås Västra Götaland
Sön5 18.00-21.30 Thor Görans & Agneta Olsson Festplatsen Vännäsby Vännäsby Vännäs Västerbotten
Sön5 19.00-22.30 Löpsjötorparns Folkan Östersund Östersund Östersund Jämtland PRO
Sön5 15.00-19.00 Liljas Folkets Hus Arkelstorp Arkelstorp Kristianstad Skåne PRO
Sön5 17.00-21.00 Lövgrens Folkets Park Hedemora Hedemora Hedemora Dalarna
Sön5 18.00-22.00 Wahlströms Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland
Sön5 18.00-22.00 Sweedz Folkets Park Smålandsstenar Smålandsstenar Gislaved Jönköping
Sön5 18.00-21.00 Mölnlycke Storband Granngården Göteborg Kvillebäcken Göteborg Västra Götaland
Sön5 18.00-22.00 Black Jack GT-gården Jättendal Jättendal Nordanstig Gävleborg
Sön5 13.00-16.00 Eklöfs PRO-huset Nyköping Nyköping Nyköping Södermanland PRO
Sön5 18.00-22.00 Matz Bladhs Törringelund Oxie Malmö Skåne
Sön5 Carlzons Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån6 14.00-17.00 Junix Allhuset Södertälje Södertälje Södertälje Stockholm PRO
Mån6 12.00-14.30 Conny Brodin Axelhuset Göteborg Göteborg Göteborg Västra Götaland
Mån6 Matz Bladhs Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Mån6 Micke Ahlgrens Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Mån6 20.00-23.00 Wojtek kvartett Chicago Stockholm Stockholm Stockholm
Mån6 19.00-22.00 Duo Vi Övik Folkparken Skellefteå Skellefteå Skellefteå Västerbotten
Mån6 13.30-17.00 BarraBazz Möklintagården Möklinta Sala Västmanland PRO
Mån6 18.00-21.30 Donnez Tidaholmsparken Tidaholm Tidaholm Västra Götaland
Mån6 19.30-23.00 Perikles Tofta bygdegård Tofta Varberg Halland
Mån6 Drifters Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån6 PerHåkans Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån6 Hedins Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Tis7 13.00-16.00 Holens Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Tis7 Matz Bladhs Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Tis7 Micke Ahlgrens Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Tis7 16.00-20.00 Gott & Blandat Folkets Park Glimåkra Glimåkra Glimåkra Skåne PRO
Tis7 18.00-21.30 Mogna Män Folkets Park Lidköping Lidköping Lidköping Västra Götaland
Tis7 15.00-19.00 Memorys Folkets Park Sjöbo Sjöbo Sjöbo Skåne
Tis7 18.30-22.00 Kenneth & Classe Sjöviken Ätran Ätran Falkenberg Halland
Tis7 18.00-22.00 Lövgrens Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne
Tis7 19.00-22.00 Jonnys Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm
Tis7 Framed Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis7 Lasse Stefanz Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis7 Hedins Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Ons8 13.30-17.00 BarraBazz Arosdansen Syrianska Kulturcentret Västerås Västerås Västmanland
Ons8 19.00-22.30 Tommys (FIN) Bergeforsparken Sörberge Timrå Västernorrland
Ons8 Date Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Ons8 Micke Ahlgrens Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Ons8 19.00-22.00 Sven-Rogers Blackis Luleå Svartöstaden Luleå Norrbotten
Ons8 16.00-20.00 Ingvar Fahsts Folkets Park Trelleborg Trelleborg Trelleborg Skåne PRO
Ons8 18.00-23.00 Casanovas Fröjden Jönköping Jönköping Jönköping Jönköping
Ons8 18.00-23.00 Perikles Fröjden Jönköping Jönköping Jönköping Jönköping
Ons8 18.00-21.00 Finezze Gnistan Örnsköldsvik Örnsköldsvik Örnsköldsvik Västernorrland PRO
Ons8 19.00-22.00 Foxie Granngården Göteborg Kvillebäcken Göteborg Västra Götaland
Ons8 18.00-21.30 Bendéns Karlsholme Mariestad Mariestad Mariestad Västra Götaland PRO
Ons8 17.00-20.00 Kenneth Hertz Löfstad Loge Löfstad Norrköping Östergötland PRO
Ons8 18.00-21.30 Samzons Sporthallen Kungsgården Kungsgården Sandviken Gävleborg PRO
Ons8 Pia Pihlgrens Stena Danica Göteborg Göteborg Västra Götaland
Ons8 18.00-22.00 Kenneth & Classe Tydingesjön Broby Östra Göinge Skåne
Ons8 Flamingokvintetten Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Ons8 Framed Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Ons8 Lasse Stefanz Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Ons8 Hedins Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Tor9 13.00-16.00 Patrick Eklöf Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Tor9 19.00-23.00 Mats Bergmans Barva bygdegård Barva Eskilstuna Södermanland
Tor9 Date Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Tor9 19.00-23.00 Casanovas Dalaborgsparken Vänersborg Vänersborg Västra Götaland
Tor9 18.30-22.00 Serenad Folkets Hus Ramvik Ramvik Härnösand Västernorrland
Tor9 18.00-22.00 Bennrix Folkets Park Åseda Åseda Uppvidinge Kronoberg
Tor9 18.00-22.00 Humbles Folkets Park Åseda Åseda Uppvidinge Kronoberg
Tor9 13.00-17.00 Fernandoz Fyris park Uppsala Uppsala Uppsala Uppsala
Tor9 18.30-22.30 Holidays Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne
Tor9 19.30-23.00 Charlies Karsefors festplats Ysby Laholm Halland
Tor9 12.00-15.00 Hazzes Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland
Tor9 13.00-16.00 Bo Beverlöv Park Malåborg Malå Malå Västerbotten
Tor9 Arvingarna Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Fre10 13.00-16.00 Kjell Dahls Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Fre10 19.30-23.00 Micke Ahlgrens Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Fre10 19.00-23.00 Holidays Danshallen Belganet Hallabro Ronneby Blekinge
Fre10 18.00-22.00 Matz Rogers Folkets Hus Filipstad Filipstad Filipstad Värmland PRO
Fre10 19.00-23.00 Avant Folkets Hus Töre Töre Kalix Norrbotten PRO
Fre10 20.00-24.00 Chiquita Folkets Park Arboga Arboga Arboga Västmanland
Fre10 20.00-24.00 Jannez Folkets Park Sala Sala Sala Västmanland
Fre10 Stisses Folkets Park Vingåker Vingåker Vingåker Södermanland
Fre10 13.00-16.00 Kenneth Hertz Fältöversten Dansträffen Stockholm Stockholm Stockholm
Fre10 20.00-24.00 Blender Kungälvsparken Kungälv Kungälv Västra Götaland
Fre10 17.00-20.00 Widuo Lagagården Laholm Laholm Laholm Halland
Fre10 Sounders Liseberg Polketten Göteborg Göteborg Västra Götaland
Fre10 18.00-21.30 Remix Nybo bygdegård Gustafs Säter Dalarna
Fre10 14.00-18.00 Hedins Parken Gävle Gävle Gävle Gävleborg
Fre10 19.00-23.00 Ola & Jag Rättviksparken Rättvik Rättvik Dalarna
Fre10 20.00-01.00 Mats Bergmans Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne
Fre10 20.00-01.00 Matz Bladhs Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne
Fre10 20.00-01.00 Perikles Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne
Fre10 20.00-01.00 Sannex Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne
Fre10 20.00-24.00 Donnez Sägnernas Hus Sandhem Mullsjö Jönköping
Fre10 20.00-24.00 Engdahls Tydingesjön Broby Östra Göinge Skåne
Fre10 Xplays Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Fre10 Black Jack Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Fre10 14.00-17.30 Kjell-Reines Änga Väderstad Väderstad Mjölby Östergötland PRO
Lör11 21.00-01.00 Expanders Aspåsnäset Aspås Krokom Jämtland
Lör11 20.00-24.00 Jannez Blomsterhultslogen Blomsterhult Karlstad Värmland
Lör11 20.00-24.00 PerHåkans Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro
Lör11 20.00-24.00 Lövgrens Ettringstorp Loge Ettringstorp Boxholm Östergötland
Lör11 Excess Folkets Hus Bergsåker Bergsåker Sundsvall Västernorrland
Lör11 20.00-24.00 Matz Bladhs Fyris park Uppsala Uppsala Uppsala Uppsala
Lör11 19.00-24.00 Casanovas Gamleby Folkpark Gamleby Västervik Kalmar
Lör11 19.00-24.00 Sannex Gamleby Folkpark Gamleby Västervik Kalmar
Lör11 20.00-24.00 Mats Bergmans Kungälvsparken Kungälv Kungälv Västra Götaland
Lör11 20.00-24.00 Blender Mälarsalen Stockholm Stockholm Stockholm
Lör11 20.00-24.00 Tommys (FIN) Skoga bygdegård Ekshärad Hagfors Värmland
Lör11 Foxie Statt Motala Motala Motala Östergötland
Lör11 20.00-01.00 Donnez Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne
Lör11 20.00-01.00 Engdahls Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne
Lör11 20.00-01.00 Glenn-Endys Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne
Lör11 20.00-01.00 Lasse Stefanz Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne
Lör11 20.00-24.00 Bob Stevens Tingvalla Åstorp Åstorp Åstorp Skåne
Lör11 20.00-24.00 Flamingokvintetten Utängens Loge Tanumshede Tanum Västra Götaland
Lör11 Xplays Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Lör11 Black Jack Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Sön12 18.00-22.00 Wahlströms Alingsåsparken Alingsås Alingsås Västra Götaland
Sön12 18.00-22.00 Sannex Barva bygdegård Barva Eskilstuna Södermanland
Sön12 Titanix Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Sön12 19.00-22.30 Serenad Folkan Östersund Östersund Östersund Jämtland PRO
Sön12 17.00-20.30 Kalle & Stefan Folkets Hus Konga Konga Tingsryd Kronoberg PRO
Sön12 17.00-21.00 Fernandoz Folkets Park Hedemora Hedemora Hedemora Dalarna
Sön12 18.00-21.30 Matz Bladhs Folkets Park Herrljunga Herrljunga Herrljunga Västra Götaland
Sön12 18.00-22.00 Diggarna Folkets Park Smålandsstenar Smålandsstenar Gislaved Jönköping
Sön12 17.00-21.00 Casanovas Folkparken Gemla Gemla Växjö Kronoberg
Sön12 14.00-17.00 Edwings Folkungaskolan Linköping Linköping Linköping Östergötland
Sön12 15.00-18.30 Lars Erikssons Forumdansen Kvarnsveden Kvarnsveden Borlänge Dalarna PRO
Sön12 17.00-21.00 Lövgrens Granada Lönsboda Lönsboda Osby Skåne
Sön12 16.00-20.00 BarraBazz Idrottshallen Månkarbo Månkarbo Tierp Uppsala PRO
Sön12 19.00-22.00 Avant Norrmalmia Piteå Piteå Piteå Norrbotten
Sön12 18.00-22.00 Donnez Stallet Vassmolösa Vassmolösa Kalmar Kalmar
Sön12 18.00-22.00 Mannerz Stora Björn Borlänge Borlänge Borlänge Dalarna
Sön12 18.00-22.00 Tommys (FIN) Törringelund Oxie Malmö Skåne
Sön12 Hedins Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Sön12 Leif Kronlund Storband Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Sön12 Xplays Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Sön12 19.00-22.30 Junix Ånäsparken Kovland Kovland Sundsvall Västernorrland
Mån13 Donnez Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Mån13 Lövgrens Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Mån13 20.00-23.00 Tommy Löbel Swing Band Chicago Stockholm Stockholm Stockholm
Mån13 18.00-21.30 Engdahls Falköpingsparken Falköping Falköping Västra Götaland
Mån13 14.00-17.30 Samzons Folkets Park Sala Sala Sala Västmanland PRO
Mån13 19.00-22.00 Bendix Folkparken Skellefteå Skellefteå Skellefteå Västerbotten
Mån13 Duo Vi Övik Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Tis14 13.00-16.00 Kjell Dahls Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Tis14 Donnez Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Tis14 Lövgrens Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Tis14 18.00-21.30 Mogna Män Folkets Park Skara Skara Skara Västra Götaland PRO
Tis14 Orient Granada Lönsboda Lönsboda Osby Skåne PRO
Tis14 19.00-23.00 PerHåkans Lagårn Skultuna Skultuna Västerås Västmanland
Tis14 18.00-22.00 Alvenfors Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne
Tis14 19.00-22.00 Lars Erikssons Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm
Tis14 Duo Vi Övik Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Ons15 Lövgrens Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Ons15 PerHåkans Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Ons15 19.00-22.00 Ola & Jag Blackis Luleå Svartöstaden Luleå Norrbotten
Ons15 18.00-22.00 Matz Bladhs Eringsboda Brunn Eringsboda Ronneby Blekinge
Ons15 19.00-22.00 Avant Folkets Hus Boliden Boliden Skellefteå Västerbotten
Ons15 18.30-22.00 Tommys (FIN) Folkets Hus Bollsta Bollstabruk Kramfors Västernorrland
Ons15 18.00-21.30 Junix Folkets Park Degerfors Degerfors Degerfors Örebro
Ons15 18.00-23.00 Foxie Fröjden Jönköping Jönköping Jönköping Jönköping
Ons15 18.00-23.00 Highlights Fröjden Jönköping Jönköping Jönköping Jönköping
Ons15 Pär Norlings Lyransgården Fåker Östersund Jämtland
Ons15 17.00-20.00 Dancemän Löfstad Loge Löfstad Norrköping Östergötland PRO
Ons15 18.00-22.00 Bendéns Mossbrott Vara Vara Västra Götaland PRO
Ons15 18.00-21.30 Svantes Orrnäset Högboda Kil Värmland
Ons15 Hedins Stena Danica Göteborg Göteborg Västra Götaland
Ons15 18.00-22.00 Tång & Co Tydingesjön Broby Östra Göinge Skåne
Ons15 19.00-22.00 Charlies Tölögården Kungsbacka Kungsbacka Halland
Tor16 13.00-16.00 Löpsjötorparns Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Tor16 19.00-23.00 Matz Bladhs Barva bygdegård Barva Eskilstuna Södermanland
Tor16 PerHåkans Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Tor16 19.00-23.00 Highlights Dalaborgsparken Vänersborg Vänersborg Västra Götaland
Tor16 15.00-19.00 Reflex Folkets Park Tomelilla Tomelilla Tomelilla Skåne PRO
Tor16 18.00-22.00 Skåningarna Folkets Park Åseda Åseda Uppvidinge Kronoberg
Tor16 18.00-21.30 Kenneth & Classe Fröjden Jönköpings Stadspark Jönköping Jönköping Jönköping
Tor16 13.00-17.00 Sandins Fyris park Uppsala Uppsala Uppsala Uppsala
Tor16 18.30-22.30 Fernandoz Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne
Tor16 19.30-23.00 Dur-X Karsefors festplats Ysby Laholm Halland
Fre17 13.00-16.00 Sverre Carlsson Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Fre17 19.30-23.00 Matz Bladhs Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Fre17 20.00-24.00 Black Jack Bergviksparken Bergvik Söderhamn Gävleborg
Fre17 20.00-24.00 Blender Blomsterhultslogen Blomsterhult Karlstad Värmland
Fre17 19.00-22.30 Agneta & Peter Folkets Hus Strömsund Strömsund Strömsund Jämtland PRO
Fre17 13.30-17.00 Matz Rogers Folkets Park Avesta Avesta Avesta Dalarna PRO
Fre17 20.00-01.00 Sounders Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland
Fre17 20.00-01.00 Streaplers Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland
Fre17 21.00-01.00 Sannex Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland
Fre17 20.00-24.00 Skåningarna Folkets Park Sala Sala Sala Västmanland
Fre17 14.00-17.00 Edwings Folkets Park Vingåker Vingåker Vingåker Södermanland
Fre17 13.00-16.00 Janne Stefans Fältöversten Dansträffen Stockholm Stockholm Stockholm
Fre17 21.00-01.00 Drifters Hotell Gustaf Fröding Karlstad Karlstad Värmland
Fre17 17.00-22.00 Liljas Lagagården Laholm Laholm Laholm Halland
Fre17 19.00-23.00 Mickeys Liseberg Polketten Göteborg Göteborg Västra Götaland
Fre17 21.00-01.00 Perikles Sommarparadiset Sandviken Sandviken Östersund Jämtland
Fre17 20.00-24.00 Casanovas Sägnernas Hus Sandhem Mullsjö Jönköping
Fre17 20.00-24.00 Glenn-Endys Tydingesjön Broby Östra Göinge Skåne
Fre17 Micke Ahlgrens Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Lör18 20.00-24.00 Casanovas Blomsterhultslogen Blomsterhult Karlstad Värmland
Lör18 20.00-24.00 Skåningarna Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro
Lör18 20.00-23.30 Löpsjötorparns Delsbo bygdegård Delsbo Hudiksvall Gävleborg
Lör18 20.00-01.00 Black Jack Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland
Lör18 20.00-01.00 Martinez Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland
Lör18 21.00-01.00 Blender Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland
Lör18 20.00-24.00 Lövgrens Fyris park Uppsala Uppsala Uppsala Uppsala
Lör18 20.00-01.00 Jannez Hanssons Loge Långsele Sollefteå Västernorrland
Lör18 20.00-01.00 Perikles Hanssons Loge Långsele Sollefteå Västernorrland
Lör18 Lasse Stefanz Hasselbacken Finspång Regna Finspång Östergötland
Lör18 17.00-21.00 Janne Stefans Jägra bystuga Malung Jägra Malung Dalarna PRO
Lör18 20.00-24.00 Fernandoz Klockargården Tällberg Tällberg Leksand Dalarna
Lör18 19.00-24.00 Ej fastställt Nalen Stockholm Stockholm Stockholm
Lör18 20.00-24.00 Donnez Parken Oskarshamn Oskarshamn Oskarshamn Kalmar
Lör18 20.00-24.00 Engdahls Ramshall Veinge Laholm Halland
Lör18 20.00-24.00 PerHåkans Rangelstorps loge Mariannelund Eksjö Jönköping
Lör18 20.00-01.00 Scotts Solbacken Kungsäter Kungsäter Varberg Halland
Lör18 20.00-24.00 Glenn-Endys Utängens Loge Tanumshede Tanum Västra Götaland
Lör18 Micke Ahlgrens Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Sön19 18.00-22.00 Sannex Alingsåsparken Alingsås Alingsås Västra Götaland
Sön19 Jive Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Sön19 18.00-21.30 Tommys (FIN) Festplatsen Vännäsby Vännäsby Vännäs Västerbotten
Sön19 15.00-19.00 Gott & Blandat Folkets Hus Arkelstorp Arkelstorp Kristianstad Skåne PRO
Sön19 17.00-21.00 Sounders Folkets Park Hedemora Hedemora Hedemora Dalarna
Sön19 Donnez Folkets Park Mörrum Mörrum Karlshamn Blekinge
Sön19 18.00-22.00 C-Laget Folkets Park Smålandsstenar Smålandsstenar Gislaved Jönköping
Sön19 18.00-22.00 Casanovas Folkets Park Vadstena Vadstena Vadstena Östergötland
Sön19 19.00-22.30 Löpsjötorparns Hårkvallen Lit Lit Östersund Jämtland PRO
Sön19 17.00-21.00 Highlights Karsefors festplats Ysby Laholm Halland
Sön19 18.00-22.00 Mickeys Kolsnäslogen Sunne Sunne Sunne Värmland
Sön19 18.00-22.00 Skåningarna Stommens Loge Magra Alingsås Västra Götaland
Sön19 18.00-21.30 Christer Lundgren Tydingesjön Broby Östra Göinge Skåne
Sön19 18.00-22.00 Engdahls Törringelund Oxie Malmö Skåne
Sön19 18.00-21.30 Svantes Upperudslogen Molkom Karlstad Värmland PRO
Sön19 17.00-21.00 Perikles Vallsta bygdegård Vallsta Bollnäs Gävleborg
Sön19 Bengt-Arvids Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Sön19 19.00-22.30 Mickes Ånäsparken Kovland Kovland Sundsvall Västernorrland
Mån20 Jive Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Mån20 20.00-23.00 Only on a monday Chicago Stockholm Stockholm Stockholm
Mån20 18.00-21.30 Junix Tidaholmsparken Tidaholm Tidaholm Västra Götaland
Mån20 Bengt-Arvids Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån20 Framed Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån20 Hollyz Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån20 Martinez Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån20 Micke Ahlgrens Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån20 PerHåkans Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån20 Carlzons Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Tis21 13.00-16.00 Lars Erikssons Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Tis21 Jive Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Tis21 19.00-22.30 Martinez Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm
Tis21 18.00-21.30 Roger Lindbloms Folkets Park Lidköping Lidköping Lidköping Västra Götaland
Tis21 18.30-22.00 Hedins Sjöviken Ätran Ätran Falkenberg Halland
Tis21 18.00-22.00 Chiquita Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne
Tis21 19.00-23.00 Casanovas Tyllsnäs udde Borlänge Borlänge Dalarna
Tis21 19.00-22.00 Gideons Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm
Tis21 Bengt-Arvids Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis21 Larz Kristerz Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis21 PerHåkans Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis21 Carlzons Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Tis21 21.00-24.00 C-Laget Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Tis21 21.00-24.00 Perikles Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Tis21 20.00-24.00 Blender Åsliden Nor Ljusdal Gävleborg
Ons22 Jive Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Ons22 19.00-22.00 Serenad Blackis Luleå Svartöstaden Luleå Norrbotten
Ons22 18.00-21.30 Kjell Dahls Folkets Park Degerfors Degerfors Degerfors Örebro
Ons22 18.00-23.00 Donnez Fröjden Jönköping Jönköping Jönköping Jönköping
Ons22 18.00-23.00 Sannex Fröjden Jönköping Jönköping Jönköping Jönköping
Ons22 18.00-21.00 Mickes Gnistan Örnsköldsvik Örnsköldsvik Örnsköldsvik Västernorrland PRO
Ons22 13.30-17.00 Cedrix Kolbäcksparken Kolbäck Hallstahammar Västmanland PRO
Ons22 17.00-20.00 Bosse Franks Löfstad Loge Löfstad Norrköping Östergötland PRO
Ons22 Chiquita Stena Danica Göteborg Göteborg Västra Götaland
Ons22 18.00-21.30 Mogna Män Timmele festplats Timmele Ulricehamn Västra Götaland
Ons22 18.00-22.00 Orient Tydingesjön Broby Östra Göinge Skåne
Ons22 19.00-23.00 Holidays Vallsjöbaden Sävsjö Sävsjö Sävsjö Jönköping
Ons22 Bengt-Arvids Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Ons22 Larz Kristerz Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Ons22 PerHåkans Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Ons22 Carlzons Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Tor23 13.00-16.00 Janne Stefans Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Tor23 19.00-23.00 Donnez Barva bygdegård Barva Eskilstuna Södermanland
Tor23 Jive Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Tor23 19.00-23.00 Foxie Dalaborgsparken Vänersborg Vänersborg Västra Götaland
Tor23 18.30-22.00 Ola & Jag Folkets Hus Ramvik Ramvik Härnösand Västernorrland
Tor23 13.00-17.00 Junix Fyris park Uppsala Uppsala Uppsala Uppsala
Tor23 13.00-16.00 Lennartz Föreningsborg Bettna Bettna Flen Södermanland PRO
Tor23 18.30-22.30 Micke Ahlgrens Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne
Tor23 Mannerz Gröna lund Stockholm Stockholm Stockholm
Tor23 19.30-23.00 C-Laget Karsefors festplats Ysby Laholm Halland
Tor23 18.00-21.30 Lars Erikssons Valhalla Sandviken Sandviken Sandviken Gävleborg PRO
Tor23 Bengt-Arvids Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tor23 20.00-24.00 Blender Ånäsparken Kovland Kovland Sundsvall Västernorrland
Fre24 13.00-16.00 Patrick Eklöf Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Fre24 19.30-23.00 Hedins Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Fre24 19.00-23.00 Micke Ahlgrens Danshallen Belganet Hallabro Ronneby Blekinge
Fre24 19.00-23.00 Ola & Jag Folkets Hus Haparanda Haparanda Haparanda Norrbotten PRO
Fre24 19.00-22.30 Pär Norlings Folkets Hus Hargshamn Hargshamn Östhammar Uppsala
Fre24 18.00-22.00 Samzons Folkets Hus Hällefors Hällefors Hällefors Örebro PRO
Fre24 21.00-01.00 Matz Bladhs Folkets Park Skara Skara Skara Västra Götaland
Fre24 21.00-01.00 Blender Gräsmyr loge Gräsmyr Nordmaling Västerbotten
Fre24 20.00-01.00 Larz Kristerz Härnösand Arena Härnösand Härnösand Västernorrland
Fre24 20.00-01.00 Martinez Härnösand Arena Härnösand Härnösand Västernorrland
Fre24 20.00-24.00 Framed Karsefors festplats Ysby Laholm Halland
Fre24 14.00-17.00 Hazzes Lagagården Laholm Laholm Laholm Halland
Fre24 20.00-24.00 Wahlströms Ramshall Veinge Laholm Halland
Fre24 18.00-21.30 Kalle & Stefan Skeppet Målilla Målilla Hultsfred Kalmar PRO
Fre24 20.00-01.00 Date Sommarparadiset Sandviken Sandviken Östersund Jämtland
Fre24 20.00-01.00 Eloge Sommarparadiset Sandviken Sandviken Östersund Jämtland
Fre24 Black Jack Staffansvallen Staffanstorp Staffanstorp Skåne
Fre24 Perikles Staffansvallen Staffanstorp Staffanstorp Skåne
Fre24 21.00-01.00 Drifters Söders källa Gävle Gävle Gävle Gävleborg
Fre24 21.00-01.00 Jannez Tallbacken Ånge Ånge Ånge Västernorrland
Fre24 21.00-01.00 Casanovas Tors loge Torsåker Hofors Gävleborg
Fre24 20.00-24.00 Sounders Tydingesjön Broby Östra Göinge Skåne
Fre24 Foxie Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Fre24 Sandins Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Fre24 14.00-17.30 Cedrix Änga Väderstad Väderstad Mjölby Östergötland PRO
Lör25 21.00-01.00 Casanovas Aronsborg Bålsta Bålsta Håbo Uppsala
Lör25 21.00-01.00 Blender Aspåsnäset Aspås Krokom Jämtland
Lör25 21.00-01.00 Sannex Eklidens Festplats Västra Harg Mjölby Östergötland
Lör25 Black Jack Eringsboda Brunn Eringsboda Ronneby Blekinge
Lör25 Scotts Eringsboda Brunn Eringsboda Ronneby Blekinge
Lör25 Wideband Eringsboda Brunn Eringsboda Ronneby Blekinge
Lör25 20.00-24.00 Glenn-Endys Ettringstorp Loge Ettringstorp Boxholm Östergötland
Lör25 17.00-21.00 Ingvar Fahsts Folkets Hus Svedala Svedala Svedala Skåne PRO
Lör25 Mats Bergmans Folkets Park Trelleborg Trelleborg Trelleborg Skåne
Lör25 20.00-24.00 Micke Ahlgrens Fyris park Uppsala Uppsala Uppsala Uppsala
Lör25 Strike GT-gården Tännäs Tännäs Härjedalen Jämtland
Lör25 20.00-24.00 Edwings Häradshammars bygdegård Vikbolandet Norrköping Östergötland
Lör25 20.00-01.00 Expanders Härnösand Arena Härnösand Härnösand Västernorrland
Lör25 20.00-01.00 Jannez Härnösand Arena Härnösand Härnösand Västernorrland
Lör25 20.00-24.00 Bob Stevens Kungälvsparken Kungälv Kungälv Västra Götaland
Lör25 21.00-01.00 Mannerz Mannes Loge Boda, Svärdsjö Falun Dalarna
Lör25 19.00-23.00 Hedins Oreparken Furudal Rättvik Dalarna
Lör25 20.00-24.00 Fernandoz Rangelstorps loge Mariannelund Eksjö Jönköping
Lör25 21.00-01.00 Streaplers Råglannaparken Främmestad Essunga Västra Götaland
Lör25 Lasse Stefanz Staffansvallen Staffanstorp Staffanstorp Skåne
Lör25 Voize Staffansvallen Staffanstorp Staffanstorp Skåne
Lör25 20.00-24.00 Excess Sundsta säteri Sundsta Norrtälje Stockholm
Lör25 20.00-24.00 Skåningarna Tingvalla Åstorp Åstorp Åstorp Skåne
Lör25 21.00-01.00 Donnez Tyrehallen Tyringe Hässleholm Skåne
Lör25 20.00-24.00 Lövgrens Upperudslogen Molkom Karlstad Värmland
Lör25 20.00-24.00 Chiquita Utängens Loge Tanumshede Tanum Västra Götaland
Lör25 Foxie Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Lör25 21.00-01.00 Larz Kristerz Vittingeparken Vittinge Heby Uppsala
Sön26 18.00-22.00 Excess Alingsåsparken Alingsås Alingsås Västra Götaland
Sön26 18.00-22.00 Expanders Barva bygdegård Barva Eskilstuna Södermanland
Sön26 Titanix Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Sön26 15.00-18.30 Lars Erikssons Boglösa bygdegård Boglösa Enköping Uppsala
Sön26 17.00-21.00 Glenn-Endys Folkets Park Hedemora Hedemora Hedemora Dalarna
Sön26 18.00-21.30 Thor Görans & Agneta Olsson Folkets Park Herrljunga Herrljunga Herrljunga Västra Götaland
Sön26 18.00-22.00 Dur-X Folkets Park Smålandsstenar Smålandsstenar Gislaved Jönköping
Sön26 Xplays Folkets Park Vadstena Vadstena Vadstena Östergötland
Sön26 18.00-22.00 Martinez Hembygdsgården Gräsmark Gräsmark Sunne Värmland
Sön26 19.00-22.30 Finezze Hårkvallen Lit Lit Östersund Jämtland PRO
Sön26 18.00-22.00 Mats Bergmans Törringelund Oxie Malmö Skåne
Sön26 18.00-21.30 Kenneth & Classe Upperudslogen Molkom Karlstad Värmland PRO
Sön26 Foxie Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Sön26 Janssons orkester Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Sön26 19.00-22.30 Hedins Ånäsparken Kovland Kovland Sundsvall Västernorrland
Mån27 Hedins Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Mån27 20.00-23.00 Gentle Combo Band Chicago Stockholm Stockholm Stockholm
Mån27 18.00-21.30 Fernandoz Falköpingsparken Falköping Falköping Västra Götaland
Mån27 14.00-17.30 BarraBazz Folkets Park Sala Sala Sala Västmanland PRO
Mån27 19.00-22.00 Jönköpings storband Fröjden Jönköping Jönköping Jönköping Jönköping
Mån27 19.00-23.00 Callinaz Nöjesparken Varberg Varberg Varberg Halland
Mån27 Janssons orkester Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån27 Lövgrens Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån27 HögÅhs Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Tis28 18.30-22.00 Mogna Män Alingsåsparken Alingsås Alingsås Västra Götaland
Tis28 13.00-16.00 BarraBazz Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Tis28 Hedins Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Tis28 19.30-23.30 Jannez Broby Bettna Bettna Flen Södermanland
Tis28 16.00-19.30 Cedrix Hallaborg Hallaryd Älmhult Kronoberg PRO
Tis28 13.00-17.00 Holidays Liljekonvaljeholmen Sunnersta Uppsala Uppsala
Tis28 18.00-22.00 Fernandoz Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne
Tis28 19.00-22.00 Holens Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm
Tis28 Janssons orkester Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis28 Lövgrens Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis28 HögÅhs Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Tis28 21.00-24.00 Dur-X Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Tis28 21.00-24.00 Likes Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Tis28 20.00-24.00 Highlights Åsliden Nor Ljusdal Gävleborg
Ons29 19.00-22.00 Agneta & Peter Blackis Luleå Svartöstaden Luleå Norrbotten
Ons29 18.00-22.00 Fernandoz Eringsboda Brunn Eringsboda Ronneby Blekinge
Ons29 18.00-21.30 Tomaz & Co Folkets Park Degerfors Degerfors Degerfors Örebro
Ons29 18.00-23.00 Jannez Fröjden Jönköping Jönköping Jönköping Jönköping
Ons29 18.00-23.00 Streaplers Fröjden Jönköping Jönköping Jönköping Jönköping
Ons29 19.00-22.30 BarraBazz Gräsmyr loge Gräsmyr Nordmaling Västerbotten
Ons29 Serenad Grönänge Dvärsätt Krokom Jämtland PRO
Ons29 13.30-17.00 Jonnys Kolbäcksparken Kolbäck Hallstahammar Västmanland PRO
Ons29 Micke Ahlgrens Liseberg Polketten Göteborg Göteborg Västra Götaland
Ons29 19.00-22.00 Gideons Lohärads bygdegård Lohärad Norrtälje Stockholm
Ons29 18.30-22.30 Skåningarna Lyktan Vilshult Vilshult Olofström Blekinge
Ons29 17.00-20.00 Eklöfs Löfstad Loge Löfstad Norrköping Östergötland PRO
Ons29 18.00-21.30 Lars Erikssons Orrnäset Högboda Kil Värmland
Ons29 Framed Stena Danica Göteborg Göteborg Västra Götaland
Ons29 18.00-22.00 Kalle & Stefan Tydingesjön Broby Östra Göinge Skåne
Ons29 13.00-16.00 Kjell Dahls Tystberga bygdegård Tystberga Nyköping Södermanland
Ons29 19.00-22.00 Cedrix Tölögården Kungsbacka Kungsbacka Halland
Ons29 19.00-23.00 Black Jack Vallsjöbaden Sävsjö Sävsjö Sävsjö Jönköping
Ons29 Flamingokvintetten Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Ons29 Janssons orkester Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Ons29 HögÅhs Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Ons29 21.00-01.00 Larz Kristerz Åkerlänna bygdegård Bälinge Uppsala Uppsala
Tor30 19.00-23.00 Skåningarna Barva bygdegård Barva Eskilstuna Södermanland
Tor30 17.00-21.00 Cedrix Björkbacken Hynnenäs Hynnenäs Alvesta Kronoberg
Tor30 18.30-22.00 Hedins Folkets Hus Bollsta Bollstabruk Kramfors Västernorrland
Tor30 20.00-24.00 Martinez Folkets Hus Kusmark Kusmark Skellefteå Västerbotten
Tor30 19.00-23.00 Blender Folkets Park Nora Nora Nora Örebro
Tor30 18.00-22.00 Glenn-Endys Folkets Park Åseda Åseda Uppvidinge Kronoberg
Tor30 18.00-21.30 Samzons Fröjden Jönköpings Stadspark Jönköping Jönköping Jönköping
Tor30 18.30-22.30 Bob Stevens Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne
Tor30 19.30-23.00 Sweedz Karsefors festplats Ysby Laholm Halland
Tor30 Perikles Lagårn Skultuna Skultuna Västerås Västmanland
Tor30 17.00-21.00 Sannex Parken Götene Götene Götene Västra Götaland
Tor30 20.00-01.00 Jannez Träffen Båberg Trollhättan Trollhättan Västra Götaland
Tor30 20.00-01.00 Xplays Träffen Båberg Trollhättan Trollhättan Västra Götaland
Tor30 Janssons orkester Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tor30 PerHåkans Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Tor30 20.00-24.00 Casanovas Ånäsparken Kovland Kovland Sundsvall Västernorrland
Fre31 19.30-23.00 Holens Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Fre31 20.00-24.00 Skåningarna Bergviksparken Bergvik Söderhamn Gävleborg
Fre31 20.00-24.00 Martinez Björknäsparken Boden Boden Boden Norrbotten
Fre31 Mannerz Folkets Park Mörrum Mörrum Karlshamn Blekinge
Fre31 19.00-23.00 Pär Norlings Folkets Park Skeer Skeer Orsa Dalarna
Fre31 20.00-24.00 Titanix Gamleby Folkpark Gamleby Västervik Kalmar
Fre31 21.00-01.00 Flamingokvintetten Hotell Gustaf Fröding Karlstad Karlstad Värmland
Fre31 20.00-24.00 Sannex Kungälvsparken Kungälv Kungälv Västra Götaland
Fre31 19.00-23.00 Engdahls Kärrasand Urshult Tingsryd Kronoberg
Fre31 Jannez Lagårn Skultuna Skultuna Västerås Västmanland
Fre31 Perikles Liseberg Polketten Göteborg Göteborg Västra Götaland
Fre31 20.00-24.00 Streaplers Skälby loge Kalmar Kalmar Kalmar Kalmar
Fre31 21.00-01.00 Casanovas Sommarparadiset Sandviken Sandviken Östersund Jämtland
Fre31 20.00-24.00 Blender Sägnernas Hus Sandhem Mullsjö Jönköping
Fre31 Kjell Dahls Söderbärkeparken Söderbärke Smedjebacken Dalarna
Fre31 19.00-22.30 Strike Torpet Bräcke Bräcke Bräcke Jämtland
Fre31 20.00-01.00 Callinaz Träffen Båberg Trollhättan Trollhättan Västra Götaland
Fre31 20.00-01.00 Highlights Träffen Båberg Trollhättan Trollhättan Västra Götaland
Fre31 20.00-24.00 Black Jack Tydingesjön Broby Östra Göinge Skåne
Fre31 Mickeys Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Fre31 PerHåkans Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm