Dansprogram

Sortera kolumn genom att klicka på dess rubrik

Danser på söndag

Antal danser: 30

Datum Tid Dansband Dansställe Ort Kommun Län Övrigt
Oktober
Sön21 Date Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Sön21 15.00-19.00 Tuboys Folkets Hus Arkelstorp Arkelstorp Kristianstad Skåne PRO
Sön21 17.00-20.30 Kalle & Stefan Folkets Hus Nättraby Nättraby Karlskrona Blekinge
Sön21 14.00-17.00 Bosse Franks Folkets Hus Rejmyre Rejmyre Finspång Östergötland PRO
Sön21 17.00-20.00 Cirrus Folkets Hus Åby Åby Norrköping Östergötland
Sön21 17.00-21.00 Donnez Folkets Park Hedemora Hedemora Hedemora Dalarna
Sön21 18.00-22.00 Highlights Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland
Sön21 14.00-17.00 Tomaz & Co Folkungaskolan Linköping Linköping Linköping Östergötland
Sön21 17.00-21.00 Foxie Främmestad bygdegård Främmestad Essunga Västra Götaland
Sön21 17.00-21.00 Skåningarna Granada Lönsboda Lönsboda Osby Skåne
Sön21 18.00-22.00 Jive GT-gården Jättendal Jättendal Nordanstig Gävleborg
Sön21 18.30-21.30 Serenad Hullsta Gård Sollefteå Sollefteå Västernorrland PRO
Sön21 18.00-21.30 Martinez Isladan Bjästa Bjästa Örnsköldsvik Västernorrland
Sön21 18.00-21.30 Lars Erikssons Kulturens hus Bollnäs Bollnäs Bollnäs Gävleborg PRO
Sön21 17.00-20.00 Tång & Co Kville bygdegård Kville Tanum Västra Götaland PRO
Sön21 18.00-21.00 Karl-Erik Stenlund Medborgarhuset Arvidsjaur Arvidsjaur Arvidsjaur Norrbotten
Sön21 16.00-19.30 Kennings Ordenshuset Nås Nås Vansbro Dalarna
Sön21 18.00-22.00 Jannez Parken Gävle Gävle Gävle Gävleborg
Sön21 18.00-22.00 Sannex Parken Gävle Gävle Gävle Gävleborg
Sön21 13.30-17.00 Sandins Parken Zoo Eskilstuna Eskilstuna Södermanland PRO
Sön21 17.00-20.30 Cedrix Rottnegården Rottne Växjö Kronoberg PRO
Sön21 17.00-20.30 Svantes Seniorernas hus Karlstad Karlstad Karlstad Värmland
Sön21 17.00-20.30 Edwings Storfors Kulturhus Storfors Storfors Värmland
Sön21 17.00-21.00 Matz Bladhs Trombon Södertälje Södertälje Södertälje Stockholm
Sön21 13.00-16.00 Zethzons Tuben Farsta Farsta Farsta Stockholm PRO
Sön21 18.00-22.00 Mats Bergmans Törringelund Oxie Malmö Skåne
Sön21 Junix Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Sön21 Leif Kronlund Storband Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Sön21 PerHåkans Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Sön21 18.00-21.00 Hazzes med Maria Älvsereds bygdegård Älvsered Falkenberg Halland PRO