Dansställen

Spelningar hos Orrskogen Malung

Hemsida Facebook

Antal danser: 82

Datum Tid Dansband Övrigt
Juli 2020
Sön12 21.00-02.00 Bob Stevens
Sön12 21.00-02.00 Casanovas
Sön12 21.00-02.00 Charlies
Sön12 21.00-02.00 Date
Sön12 21.00-02.00 Drifters
Sön12 21.00-02.00 Ej fastställt
Sön12 21.00-02.00 Grönwalls
Sön12 21.00-02.00 Hanne Mette Band (N)
Sön12 21.00-02.00 Jive
Sön12 21.00-02.00 Skåningarna
Mån13 20.00-01.00 Blender
Mån13 20.00-01.00 CCA
Mån13 20.00-01.00 Engdahls
Mån13 20.00-01.00 Erik Lihms med Git Persson
Mån13 20.00-01.00 Flamingokvintetten
Mån13 20.00-01.00 Humbles
Mån13 20.00-01.00 Mickeys
Mån13 20.00-01.00 Per Lundgrens
Mån13 20.00-01.00 Scotts
Mån13 20.00-01.00 Streaplers
Mån13 20.00-01.00 The Playtones
Mån13 20.00-01.00 Thor Görans & Agneta Olzzon
Tis14 20.00-01.00 Barbados
Tis14 20.00-01.00 Bhonus
Tis14 20.00-01.00 Bälgtrökken (N)
Tis14 20.00-01.00 Contrazt (N)
Tis14 20.00-01.00 Jannez
Tis14 20.00-01.00 Matz Bladhs
Tis14 20.00-01.00 Micke Ahlgrens
Tis14 20.00-01.00 Mona-Jill Band (N)
Tis14 20.00-01.00 Perikles
Tis14 20.00-01.00 Pia Pihlgrens
Tis14 20.00-01.00 Rune Rudberg Band (N)
Tis14 20.00-01.00 Skippers kapell
Ons15 20.00-01.00 Anne Nørdsti (N)
Ons15 20.00-01.00 Bo Liljedahl
Ons15 20.00-01.00 Excess
Ons15 20.00-01.00 Expanders
Ons15 20.00-01.00 Foxie
Ons15 20.00-01.00 Högtryck (FIN)
Ons15 20.00-01.00 Kandis (DK)
Ons15 20.00-01.00 Lasse Stefanz
Ons15 20.00-01.00 Matz Rogers
Ons15 20.00-01.00 Sandins
Ons15 20.00-01.00 TT Grace
Ons15 20.00-01.00 Xplays
Tor16 20.00-01.00 Alvenfors
Tor16 20.00-01.00 Blixterz
Tor16 20.00-01.00 Callinaz
Tor16 20.00-01.00 Hedins
Tor16 20.00-01.00 Holidays
Tor16 20.00-01.00 Hollyz
Tor16 20.00-01.00 Larz Kristerz
Tor16 20.00-01.00 Lindqvistarna
Tor16 20.00-01.00 Martinez
Tor16 20.00-01.00 Mats Bergmans
Tor16 20.00-01.00 PerHåkans
Tor16 20.00-01.00 Wahlströms
Fre17 20.00-02.00 Black Jack
Fre17 20.00-02.00 Ej fastställt
Fre17 20.00-02.00 Framed
Fre17 20.00-02.00 Glenn-Endys
Fre17 20.00-02.00 Highlights
Fre17 20.00-02.00 Klintetten
Fre17 20.00-02.00 Mannerz
Fre17 20.00-02.00 Sounders
Fre17 20.00-02.00 The Hub Caps
Fre17 20.00-02.00 Titanix
Fre17 20.00-02.00 Tomas Fantz (FIN)
Fre17 20.00-02.00 Voize
Lör18 20.00-02.00 Ankies
Lör18 20.00-02.00 Blender
Lör18 20.00-02.00 Chiquita
Lör18 20.00-02.00 Donnez
Lör18 20.00-02.00 Fernandoz
Lör18 20.00-02.00 Fridjons (IS)
Lör18 20.00-02.00 Järnbrukarna med Lelle
Lör18 20.00-02.00 Lövgrens
Lör18 20.00-02.00 Sannex
Lör18 20.00-02.00 The Happy Ones
Lör18 20.00-02.00 Tommys (FIN)
Lör18 20.00-02.00 Vikingarna med Christer Sjögren