Dansställen

Spelningar hos Orrskogen Malung

Antal danser: 83

Datum Tid Dansband Övrigt
Mars 2019
Lör9 20.00-24.00 Streaplers
Juli
Sön14 21.00-02.00 Bob Stevens
Sön14 21.00-02.00 Casanovas
Sön14 21.00-02.00 Date
Sön14 21.00-02.00 Dur-X
Sön14 21.00-02.00 Framed
Sön14 21.00-02.00 Grönwalls
Sön14 21.00-02.00 Hanne Mette Band (N)
Sön14 21.00-02.00 Jive
Sön14 21.00-02.00 Skippers kapell
Sön14 21.00-02.00 Skåningarna
Mån15 20.00-01.00 Blender
Mån15 20.00-01.00 CCA
Mån15 20.00-01.00 Engdahls
Mån15 20.00-01.00 Flamingokvintetten
Mån15 20.00-01.00 Junix
Mån15 20.00-01.00 Mickeys
Mån15 20.00-01.00 Orient
Mån15 20.00-01.00 Per Lundgrens
Mån15 20.00-01.00 Scotts
Mån15 20.00-01.00 Streaplers
Mån15 20.00-01.00 The Playtones
Mån15 20.00-01.00 Thor Görans & Agneta Olsson
Tis16 20.00-01.00 Ankies
Tis16 20.00-01.00 Barbados
Tis16 20.00-01.00 Bälgtrökken (N)
Tis16 20.00-01.00 Contrazt (N)
Tis16 20.00-01.00 Jannez
Tis16 20.00-01.00 Janssons orkester
Tis16 20.00-01.00 Matz Bladhs
Tis16 20.00-01.00 Micke Ahlgrens
Tis16 20.00-01.00 Perikles
Tis16 20.00-01.00 Rune Rudberg Band (N)
Tis16 20.00-01.00 Sannex
Tis16 20.00-01.00 TT Grace
Ons17 20.00-01.00 Anne Nørdsti (N)
Ons17 20.00-01.00 Excess
Ons17 20.00-01.00 Expanders
Ons17 20.00-01.00 Foxie
Ons17 20.00-01.00 Humbles
Ons17 20.00-01.00 Högtryck (FIN)
Ons17 20.00-01.00 Kandis (DK)
Ons17 20.00-01.00 Lasse Stefanz
Ons17 20.00-01.00 Liljedahls
Ons17 20.00-01.00 Matz Rogers
Ons17 20.00-01.00 The Happy Ones
Ons17 20.00-01.00 Xplays
Tor18 20.00-01.00 Alvenfors
Tor18 20.00-01.00 Blixterz
Tor18 20.00-01.00 Bröderna Lindqvist
Tor18 20.00-01.00 Callinaz
Tor18 20.00-01.00 Hedins
Tor18 20.00-01.00 Holidays
Tor18 20.00-01.00 Hollyz
Tor18 20.00-01.00 Larz Kristerz
Tor18 20.00-01.00 Martinez
Tor18 20.00-01.00 Mats Bergmans
Tor18 20.00-01.00 PerHåkans
Tor18 20.00-01.00 Wahlströms
Fre19 20.00-02.00 Black Jack
Fre19 20.00-02.00 Blue Hawaii (DK)
Fre19 20.00-02.00 Callinaz
Fre19 20.00-02.00 Glenn-Endys
Fre19 20.00-02.00 Highlights
Fre19 20.00-02.00 Klintetten
Fre19 20.00-02.00 Mannerz
Fre19 20.00-02.00 Sounders
Fre19 20.00-02.00 The Hub Caps
Fre19 20.00-02.00 Titanix
Fre19 20.00-02.00 Tomas Fantz (FIN)
Fre19 20.00-02.00 Voize
Lör20 20.00-02.00 Blender
Lör20 20.00-02.00 Chiquita
Lör20 20.00-02.00 Donnez
Lör20 20.00-02.00 Fernandoz
Lör20 20.00-02.00 Fridjons (IS)
Lör20 20.00-02.00 Järnbrukarna med Lelle
Lör20 20.00-02.00 Likes
Lör20 20.00-02.00 Lövgrens
Lör20 20.00-02.00 Mona-Jill Band (N)
Lör20 20.00-02.00 Sannex
Lör20 20.00-02.00 Tommys (FIN)
Lör20 20.00-02.00 Vikingarna med Christer Sjögren