Dansprogram

Sortera kolumn genom att klicka på dess rubrik

Danser idag

Antal danser: 19

Datum Tid Dansband Dansställe Ort Kommun Län Övrigt
Augusti
Tis28 20.00-24.00 PHs Åsliden Nor Ljusdal Gävleborg >
Tis16 20.00-24.00 PHs Åsliden Nor Ljusdal Gävleborg
Tis12 20.30-24.00 Diggarna Västerhagen Haverdal Halmstad Halland >
Tis16 20.30-24.00 Diggarna Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Tis12 20.30-24.00 Engdahls Västerhagen Haverdal Halmstad Halland >
Tis16 20.30-24.00 Engdahls Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Tis5 Fernandoz Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Tis16 Fernandoz Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm Höga-Kusten-Kryssning
Tis5 Spotlight Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Tis16 Spotlight Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis28 19.00-22.00 Gideons Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm >
Tis16 19.00-22.00 Gideons Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm
Tis28 16.00-19.00 Tensta Spelmanslag Skansen Galejan Stockholm Stockholm Stockholm >
Tis16 16.00-19.00 Tensta Spelmanslag Skansen Galejan Stockholm Stockholm Stockholm
Tis3 18.30–22.00 Hedins Sjöviken Ätran Ätran Falkenberg Halland >
Tis16 18.30–22.00 Hedins Sjöviken Ätran Ätran Falkenberg Halland
Tis28 18.00-22.00 Canyons med Conny Nilsson Malmöfestivalen Malmö Malmö Skåne >
Tis16 18.00-22.00 Canyons med Conny Nilsson Malmöfestivalen Malmö Malmö Skåne Fri entré
Tis13 17.00-20.00 Tång & Co Kungälvsparken Kungälv Kungälv Västra Götaland >
Tis16 17.00-20.00 Tång & Co Kungälvsparken Kungälv Kungälv Västra Götaland PRO
Tis28 18.00-21.30 Kent & Henke Hindås Rotunda Hindås Härryda Västra Götaland >
Tis16 18.00-21.30 Kent & Henke Hindås Rotunda Hindås Härryda Västra Götaland
Tis2 19.00-21.00 Tebes Gamla Linköping Linköping Linköping Östergötland >
Tis16 19.00-21.00 Tebes Gamla Linköping Linköping Linköping Östergötland
Tis13 19.00-22.00 Charlies Furulundsparken Alafors Alafors Ale Västra Götaland >
Tis16 19.00-22.00 Charlies Furulundsparken Alafors Alafors Ale Västra Götaland
Tis28 15.00-19.00 Rignells Folkets Park Sjöbo Sjöbo Sjöbo Skåne >
Tis16 15.00-19.00 Rignells Folkets Park Sjöbo Sjöbo Sjöbo Skåne PRO
Tis28 17.00-20.30 Cedrix Folkets Hus Timsfors Timsfors Markaryd Kronoberg >
Tis16 17.00-20.30 Cedrix Folkets Hus Timsfors Timsfors Markaryd Kronoberg PRO
Tis4 19.00-23.00 Allstars Brunnsparken Örebro Örebro Örebro >
Tis16 19.00-23.00 Allstars Brunnsparken Örebro Örebro Örebro
Tis3 19.00-23.00 Alvenfors Broby Bettna Bettna Flen Södermanland >
Tis16 19.00-23.00 Alvenfors Broby Bettna Bettna Flen Södermanland
Tis28 18.30-22.30 Orient Bredasjön Holmsjö Karlskrona Blekinge >
Tis16 18.30-22.30 Orient Bredasjön Holmsjö Karlskrona Blekinge
Tis28 18.30-22.30 Bennrix Björka Loge Hardeberga, Södra Sandby Lund Skåne >
Tis16 18.30-22.30 Bennrix Björka Loge Hardeberga, Södra Sandby Lund Skåne