Dansprogram

Sortera kolumn genom att klicka på dess rubrik

Danser två veckor framåt

Antal danser: 157

Datum Tid Dansband Dansställe Ort Kommun Län Övrigt
December
Lör28 Lasse Stefanz Törringelund Oxie Malmö Skåne >
Lör4 Lasse Stefanz Törringelund Oxie Malmö Skåne
Lör28 21.00-01.00 Allstars Träffen Båberg Trollhättan Trollhättan Västra Götaland >
Lör4 21.00-01.00 Allstars Träffen Båberg Trollhättan Trollhättan Västra Götaland
Lör28 Perikles Surbrunnsparken Ystad Ystad Ystad Skåne >
Lör4 Perikles Surbrunnsparken Ystad Ystad Ystad Skåne
Lör28 20.00-24.00 Jannez Sundsta säteri Norrtälje Sundsta Norrtälje Stockholm >
Lör4 20.00-24.00 Jannez Sundsta säteri Norrtälje Sundsta Norrtälje Stockholm
Lör28 21.00-01.00 Streaplers Sandra Kalmar Kalmar Kalmar Kalmar >
Lör4 21.00-01.00 Streaplers Sandra Kalmar Kalmar Kalmar Kalmar
Lör28 21.00-01.00 Tonix Sandra Kalmar Kalmar Kalmar Kalmar >
Lör4 21.00-01.00 Tonix Sandra Kalmar Kalmar Kalmar Kalmar
Lör1 Klas Johnssons Rällapaviljongen Borgholm Borgholm Borgholm Kalmar >
Lör4 Klas Johnssons Rällapaviljongen Borgholm Borgholm Borgholm Kalmar
Lör28 20.00-24.00 Martinez Ramshall Veinge Laholm Halland >
Lör4 20.00-24.00 Martinez Ramshall Veinge Laholm Halland
Lör28 20.00-24.00 Xplays Kvarnparken Mjölby Mjölby Mjölby Östergötland >
Lör4 20.00-24.00 Xplays Kvarnparken Mjölby Mjölby Mjölby Östergötland
Lör28 20.00-24.00 Fernandoz Kvarnkullen Kungälv Kungälv Västra Götaland >
Lör4 20.00-24.00 Fernandoz Kvarnkullen Kungälv Kungälv Västra Götaland
Lör28 19.00-23.00 Donnez Fyris park Uppsala Uppsala Uppsala >
Lör4 19.00-23.00 Donnez Fyris park Uppsala Uppsala Uppsala
Lör1 19.00-23.00 Callinaz Folkets Park Huskvarna Huskvarna Jönköping Jönköping >
Lör4 19.00-23.00 Callinaz Folkets Park Huskvarna Huskvarna Jönköping Jönköping
Lör28 19.00-23.00 Mickeys Folkets Hus Strömsund Strömsund Strömsund Jämtland >
Lör4 19.00-23.00 Mickeys Folkets Hus Strömsund Strömsund Strömsund Jämtland
Lör28 20.00-24.00 Black Jack Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten >
Lör4 20.00-24.00 Black Jack Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten
Lör28 21.00-01.00 Sannex Folkets Hus & Park Skurup Skurup Skurup Skåne >
Lör4 21.00-01.00 Sannex Folkets Hus & Park Skurup Skurup Skurup Skåne
Lör28 Casanovas Eringsboda Brunn Eringsboda Ronneby Blekinge >
Lör4 Casanovas Eringsboda Brunn Eringsboda Ronneby Blekinge
Lör3 19.00-22.30 Pär Norlings Delsbo bygdegård Delsbo Hudiksvall Gävleborg >
Lör4 19.00-22.30 Pär Norlings Delsbo bygdegård Delsbo Hudiksvall Gävleborg SPF
Lör28 Freqvens Brunsbo gästgiveri Skara Skara Västra Götaland >
Lör4 Freqvens Brunsbo gästgiveri Skara Skara Västra Götaland
Lör28 20.00-24.00 Blender Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro >
Lör4 20.00-24.00 Blender Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro
Sön28 PHs Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Sön5 PHs Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Sön28 13.00-16.00 Patrick Eklöf Tuben Farsta Farsta Farsta Stockholm >
Sön5 13.00-16.00 Patrick Eklöf Tuben Farsta Farsta Farsta Stockholm PRO
Sön28 13.00-16.00 Birger Kareliusson Pensionärernas Hus i Nyköping Nyköping Nyköping Södermanland >
Sön5 13.00-16.00 Birger Kareliusson Pensionärernas Hus i Nyköping Nyköping Nyköping Södermanland PRO
Sön28 17.00-21.00 Callinaz Parken Götene Götene Götene Västra Götaland >
Sön5 17.00-21.00 Callinaz Parken Götene Götene Götene Västra Götaland
Sön28 19.00-22.00 Bendix Norrmalmia Piteå Piteå Piteå Norrbotten >
Sön5 19.00-22.00 Bendix Norrmalmia Piteå Piteå Piteå Norrbotten
Sön28 14.00-17.00 Huddinge Big Band Nalen Stockholm Stockholm Stockholm >
Sön5 14.00-17.00 Huddinge Big Band Nalen Stockholm Stockholm Stockholm
Sön2 18.00-21.00 Karl-Erik Medborgarhuset Arvidsjaur Arvidsjaur Arvidsjaur Norrbotten >
Sön5 18.00-21.00 Karl-Erik Medborgarhuset Arvidsjaur Arvidsjaur Arvidsjaur Norrbotten
Sön28 17.00-21.00 Mogna Män Kulturhuset Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland >
Sön5 17.00-21.00 Mogna Män Kulturhuset Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland
Sön2 17.00-21.00 Engdahls Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne >
Sön5 17.00-21.00 Engdahls Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne
Sön28 17.00-21.00 Kjellez Granada Lönsboda Lönsboda Osby Skåne >
Sön5 17.00-21.00 Kjellez Granada Lönsboda Lönsboda Osby Skåne
Sön2 14.00-17.00 Edwings Folkungaskolan Linköping Linköping Linköping Östergötland >
Sön5 14.00-17.00 Edwings Folkungaskolan Linköping Linköping Linköping Östergötland
Sön28 17.00-21.00 Jannez Folkets Park Vetlanda Vetlanda Vetlanda Jönköping >
Sön5 17.00-21.00 Jannez Folkets Park Vetlanda Vetlanda Vetlanda Jönköping
Sön28 18.00-22.00 Allstars Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland >
Sön5 18.00-22.00 Allstars Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland
Sön28 17.00-21.00 Jive Folkets Park Hedemora Hedemora Hedemora Dalarna >
Sön5 17.00-21.00 Jive Folkets Park Hedemora Hedemora Hedemora Dalarna Vaccinationsintyg
Sön28 19.00-22.30 Strike Folkets Hus Bräcke Bräcke Bräcke Jämtland >
Sön5 19.00-22.30 Strike Folkets Hus Bräcke Bräcke Bräcke Jämtland PRO
Mån3 PHs Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Mån6 PHs Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån28 18.00-21.30 Kjellez Tidaholmsparken Tidaholm Tidaholm Västra Götaland >
Mån6 18.00-21.30 Kjellez Tidaholmsparken Tidaholm Tidaholm Västra Götaland
Tis28 19.00-22.30 Dur X Parkhallen Borås Borås Borås Västra Götaland >
Tis7 19.00-22.30 Dur X Parkhallen Borås Borås Borås Västra Götaland
Tis28 19.30-23.00 C-Laget Lagagården Laholm Laholm Laholm Halland >
Tis7 19.30-23.00 C-Laget Lagagården Laholm Laholm Laholm Halland
Tis28 18.00-21.30 Hazzes Hindås Rotunda Härryda Härryda Västra Götaland >
Tis7 18.00-21.30 Hazzes Hindås Rotunda Härryda Härryda Västra Götaland
Tis28 15.00-19.00 Orient Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne >
Tis7 15.00-19.00 Orient Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne PRO
Tis28 18.00-21.30 Henke & Anders Folkets Park Skara - Fokus Skara Skara Västra Götaland >
Tis7 18.00-21.30 Henke & Anders Folkets Park Skara - Fokus Skara Skara Västra Götaland PRO
Tis28 19.00-22.30 Micke Ahlgrens Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm >
Tis7 19.00-22.30 Micke Ahlgrens Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm
Tis28 13.30-17.00 Samzons Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro >
Tis7 13.30-17.00 Samzons Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro
Ons28 13.00 Kenneth Hertz Tellus fritidscenter Södermalm Stockholm Stockholm >
Ons8 13.00 Kenneth Hertz Tellus fritidscenter Södermalm Stockholm Stockholm
Ons28 18.30-22.30 Orient Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne >
Ons8 18.30-22.30 Orient Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne
Ons3 14.00-17.00 Stisses Landerydgården Hjulsbro Linköping Östergötland >
Ons8 14.00-17.00 Stisses Landerydgården Hjulsbro Linköping Östergötland
Ons28 18.00-21.30 Matz Rogers Gruvan Grums Grums Grums Värmland >
Ons8 18.00-21.30 Matz Rogers Gruvan Grums Grums Grums Värmland PRO
Ons28 18.00-21.00 Ola & Jag Gnistan Gullänget Örnsköldsvik Örnsköldsvik Västernorrland >
Ons8 18.00-21.00 Ola & Jag Gnistan Gullänget Örnsköldsvik Örnsköldsvik Västernorrland PRO
Ons5 17.00-20.00 Eklöfs Folkets Hus Skärblacka Skärblacka Norrköping Östergötland >
Ons8 17.00-20.00 Eklöfs Folkets Hus Skärblacka Skärblacka Norrköping Östergötland PRO
Ons28 19.00-22.00 Duo Vi Blackis Svartöstaden Luleå Norrbotten >
Ons8 19.00-22.00 Duo Vi Blackis Svartöstaden Luleå Norrbotten
Ons28 19.00-22.30 Tobbez Bergeforsparken Sörberge Timrå Västernorrland >
Ons8 19.00-22.30 Tobbez Bergeforsparken Sörberge Timrå Västernorrland
Ons28 13.30-17.00 Gideons Arosdansen Syrianska Kulturcentret Västerås Västerås Västmanland >
Ons8 13.30-17.00 Gideons Arosdansen Syrianska Kulturcentret Västerås Västerås Västmanland
Tor3 New Generation Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm >
Tor9 New Generation Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Tor3 Vinylbandet Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm >
Tor9 Vinylbandet Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Tor28 17.00-20.30 Sweedz Tornsborgs Tivoli Färingtofta Klippan Skåne >
Tor9 17.00-20.30 Sweedz Tornsborgs Tivoli Färingtofta Klippan Skåne
Tor28 12.00-15.00 Tång & Co Kulturhuset Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland >
Tor9 12.00-15.00 Tång & Co Kulturhuset Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland PRO
Tor28 18.30-22.30 Donnez Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne >
Tor9 18.30-22.30 Donnez Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne
Tor28 13.00-17.00 Sandbergs Fyris park Uppsala Uppsala Uppsala >
Tor9 13.00-17.00 Sandbergs Fyris park Uppsala Uppsala Uppsala
Tor28 13.00-16.00 Mickes Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten >
Tor9 13.00-16.00 Mickes Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten
Tor28 18.00-21.00 Cedrix Bredaryds bygdegård Bredaryd Värnamo Jönköping >
Tor9 18.00-21.00 Cedrix Bredaryds bygdegård Bredaryd Värnamo Jönköping PRO Vaccinationsintyg
Fre28 20.00-24.00 Engdahls Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne >
Fre10 20.00-24.00 Engdahls Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne
Fre1 14.00-17.00 Kalle & Stefan Södergården Motala Motala Motala Östergötland >
Fre10 14.00-17.00 Kalle & Stefan Södergården Motala Motala Motala Östergötland PRO
Fre28 20.00-24.00 Black Jack Sundsta säteri Norrtälje Sundsta Norrtälje Stockholm >
Fre10 20.00-24.00 Black Jack Sundsta säteri Norrtälje Sundsta Norrtälje Stockholm
Fre8 Framed Nya Sjökanten Lysekil Lysekil Västra Götaland >
Fre10 Framed Nya Sjökanten Lysekil Lysekil Västra Götaland
Fre28 19.00-22.30 Ola & Jag Medborgarhuset Lycksele Lycksele Lycksele Västerbotten >
Fre10 19.00-22.30 Ola & Jag Medborgarhuset Lycksele Lycksele Lycksele Västerbotten Vaccinationsintyg
Fre28 14.00-17.00 Kenneth & Classe Lagagården Laholm Laholm Laholm Halland >
Fre10 14.00-17.00 Kenneth & Classe Lagagården Laholm Laholm Laholm Halland SKPF
Fre1 20.00-24.00 Blender Kvarnkullen Kungälv Kungälv Västra Götaland >
Fre10 20.00-24.00 Blender Kvarnkullen Kungälv Kungälv Västra Götaland
Fre28 20.00-24.00 PHs IFU Arena Uppsala Uppsala Uppsala Uppsala >
Fre10 20.00-24.00 PHs IFU Arena Uppsala Uppsala Uppsala Uppsala
Fre28 13.00-16.00 Lars Erikssons Fältöversten Dansträffen Stockholm Stockholm Stockholm >
Fre10 13.00-16.00 Lars Erikssons Fältöversten Dansträffen Stockholm Stockholm Stockholm
Fre28 20.00-24.00 Streaplers Folkets Hus Kusmark Kusmark Skellefteå Västerbotten >
Fre10 20.00-24.00 Streaplers Folkets Hus Kusmark Kusmark Skellefteå Västerbotten
Fre28 19.00-23.00 Donnez Danshallen Belganet Hallabro Ronneby Blekinge >
Fre10 19.00-23.00 Donnez Danshallen Belganet Hallabro Ronneby Blekinge
Fre4 20.00-24.00 Casanovas Bellevueparken Karlshamn Karlshamn Karlshamn Blekinge >
Fre10 20.00-24.00 Casanovas Bellevueparken Karlshamn Karlshamn Karlshamn Blekinge
Fre28 19.30-23.00 Matz Bladhs Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm >
Fre10 19.30-23.00 Matz Bladhs Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm vaccinering/immunitet krav
Lör28 20.00-02.00 Jannez Östersund Arena Östersund Östersund Jämtland >
Lör11 20.00-02.00 Jannez Östersund Arena Östersund Östersund Jämtland
Lör28 20.00-02.00 Lasse Stefanz Östersund Arena Östersund Östersund Jämtland >
Lör11 20.00-02.00 Lasse Stefanz Östersund Arena Östersund Östersund Jämtland
Lör28 20.00-02.00 Vikingarna med Christer Sjögren Östersund Arena Östersund Östersund Jämtland >
Lör11 20.00-02.00 Vikingarna med Christer Sjögren Östersund Arena Östersund Östersund Jämtland
Lör1 21.00-01.00 Casanovas Träffen Båberg Trollhättan Trollhättan Västra Götaland >
Lör11 21.00-01.00 Casanovas Träffen Båberg Trollhättan Trollhättan Västra Götaland
Lör28 20.00-24.00 Kjellez Tingvalla Åstorp Åstorp Åstorp Skåne >
Lör11 20.00-24.00 Kjellez Tingvalla Åstorp Åstorp Åstorp Skåne
Lör10 21.00-01.00 Callinaz Pumpen Södra Vi Södra Vi Vimmerby Kalmar >
Lör11 21.00-01.00 Callinaz Pumpen Södra Vi Södra Vi Vimmerby Kalmar
Lör8 19.00-23.00 Fernandoz Kulturhuset Pigalle Nässjö Nässjö Jönköping >
Lör11 19.00-23.00 Fernandoz Kulturhuset Pigalle Nässjö Nässjö Jönköping
Lör8 20.00-24.00 Engdahls Kristallen Nybro Nybro Nybro Kalmar >
Lör11 20.00-24.00 Engdahls Kristallen Nybro Nybro Nybro Kalmar
Lör9 20.00-24.00 Blender Granada Lönsboda Lönsboda Osby Skåne >
Lör11 20.00-24.00 Blender Granada Lönsboda Lönsboda Osby Skåne
Lör10 Avant Folkets Hus Norrfjärden Norrfjärden Piteå Norrbotten >
Lör11 Avant Folkets Hus Norrfjärden Norrfjärden Piteå Norrbotten
Lör28 20.00-24.00 Streaplers Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten >
Lör11 20.00-24.00 Streaplers Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten
Lör6 20.00-24.00 Donnez Falköpingsparken Falköping Falköping Västra Götaland >
Lör11 20.00-24.00 Donnez Falköpingsparken Falköping Falköping Västra Götaland
Lör28 Black Jack Eringsboda Brunn Eringsboda Ronneby Blekinge >
Lör11 Black Jack Eringsboda Brunn Eringsboda Ronneby Blekinge
Lör8 21.00-01.00 Perikles Dagstorp Gillestuga Dösjebro Kävlinge Skåne >
Lör11 21.00-01.00 Perikles Dagstorp Gillestuga Dösjebro Kävlinge Skåne
Lör28 20.00-24.00 Matz Bladhs Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro >
Lör11 20.00-24.00 Matz Bladhs Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro
Sön28 15.00-18.00 Edwings Östra Tollstad bygdegård Mantorp Mjölby Östergötland >
Sön12 15.00-18.00 Edwings Östra Tollstad bygdegård Mantorp Mjölby Östergötland PRO
Sön28 Engdahls Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Sön12 Engdahls Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Sön28 17.00-21.00 Black Jack Törringelund Oxie Malmö Skåne >
Sön12 17.00-21.00 Black Jack Törringelund Oxie Malmö Skåne
Sön28 13.00-16.00 Tomaz & Co Tuben Farsta Farsta Farsta Stockholm >
Sön12 13.00-16.00 Tomaz & Co Tuben Farsta Farsta Farsta Stockholm PRO
Sön28 17.00-21.00 Fernandoz Trombon Södertälje Södertälje Södertälje Stockholm >
Sön12 17.00-21.00 Fernandoz Trombon Södertälje Södertälje Södertälje Stockholm
Sön28 17.00-21.00 Callinaz Skultuna Lagårn Skultuna Västerås Västmanland >
Sön12 17.00-21.00 Callinaz Skultuna Lagårn Skultuna Västerås Västmanland
Sön6 17.30-21.30 Blender Nässjö Sportdansklubb Nässjö Nässjö Jönköping >
Sön12 17.30-21.30 Blender Nässjö Sportdansklubb Nässjö Nässjö Jönköping Vaccinationsintyg
Sön28 15.00-18.30 Remix Nybo bygdegård Gustafs Säter Dalarna >
Sön12 15.00-18.30 Remix Nybo bygdegård Gustafs Säter Dalarna SPF
Sön28 18.00-21.00 Karl-Erik Medborgarhuset Arvidsjaur Arvidsjaur Arvidsjaur Norrbotten >
Sön12 18.00-21.00 Karl-Erik Medborgarhuset Arvidsjaur Arvidsjaur Arvidsjaur Norrbotten
Sön4 18.00-22.00 Streaplers GT-gården Jättendal Jättendal Nordanstig Gävleborg >
Sön12 18.00-22.00 Streaplers GT-gården Jättendal Jättendal Nordanstig Gävleborg Vaccinationsbevis
Sön28 18.00-21.30 Sounders Folkets Park Herrljunga Herrljunga Herrljunga Västra Götaland >
Sön12 18.00-21.30 Sounders Folkets Park Herrljunga Herrljunga Herrljunga Västra Götaland
Sön6 17.00-21.00 PHs Folkets Park Hedemora Hedemora Hedemora Dalarna >
Sön12 17.00-21.00 PHs Folkets Park Hedemora Hedemora Hedemora Dalarna Vaccinationsintyg
Sön28 17.00-21.00 Matz Bladhs Folkets Park Bjärnum Bjärnum Hässleholm Skåne >
Sön12 17.00-21.00 Matz Bladhs Folkets Park Bjärnum Bjärnum Hässleholm Skåne
Sön9 14.00-17.00 Dancemän Folkets Hus Skärblacka Skärblacka Norrköping Östergötland >
Sön12 14.00-17.00 Dancemän Folkets Hus Skärblacka Skärblacka Norrköping Östergötland
Mån28 Engdahls Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Mån13 Engdahls Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån28 14.00-17.00 Ingvar & Co Snöstorps Allmogegård Halmstad Halmstad Halland >
Mån13 14.00-17.00 Ingvar & Co Snöstorps Allmogegård Halmstad Halmstad Halland PRO
Mån3 19.30-23.00 Blender Lagagården Laholm Laholm Laholm Halland >
Mån13 19.30-23.00 Blender Lagagården Laholm Laholm Laholm Halland
Tis9 Stisses Åby Herrgård Gamleby Västervik Kalmar >
Tis14 Stisses Åby Herrgård Gamleby Västervik Kalmar
Tis28 19.30-23.00 Diggarna Lagagården Laholm Laholm Laholm Halland >
Tis14 19.30-23.00 Diggarna Lagagården Laholm Laholm Laholm Halland
Tis28 15.00-19.00 Kalle & Stefan Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne >
Tis14 15.00-19.00 Kalle & Stefan Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne PRO
Tis28 16.00-20.00 Toini Ahlms Granada Lönsboda Lönsboda Osby Skåne >
Tis14 16.00-20.00 Toini Ahlms Granada Lönsboda Lönsboda Osby Skåne PRO
Tis28 15.00-19.00 Orient Folkets Park Sjöbo Sjöbo Sjöbo Skåne >
Tis14 15.00-19.00 Orient Folkets Park Sjöbo Sjöbo Sjöbo Skåne PRO
Tis28 18.30-21.00 Rent drag Folkets Hus Norrahammar Norrahammar Jönköping Jönköping >
Tis14 18.30-21.00 Rent drag Folkets Hus Norrahammar Norrahammar Jönköping Jönköping
Tis4 19.00-22.30 Martinez Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm >
Tis14 19.00-22.30 Martinez Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm
Tis28 13.30-17.00 BarraBazz Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro >
Tis14 13.30-17.00 BarraBazz Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro
Ons28 19.00-22.00 Thore Olofssons Tölögården Kungsbacka Kungsbacka Halland >
Ons15 19.00-22.00 Thore Olofssons Tölögården Kungsbacka Kungsbacka Halland
Ons10 19.30-23.00 Charlies Tofta bygdegård Tofta Varberg Halland >
Ons15 19.30-23.00 Charlies Tofta bygdegård Tofta Varberg Halland
Ons9 13.00 Wahlén & Segeblad Tellus fritidscenter Södermalm Stockholm Stockholm >
Ons15 13.00 Wahlén & Segeblad Tellus fritidscenter Södermalm Stockholm Stockholm
Ons6 18.30-22.30 Nordhs Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne >
Ons15 18.30-22.30 Nordhs Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne
Ons2 19.00-22.00 Hollyz Kulturhuset Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland >
Ons15 19.00-22.00 Hollyz Kulturhuset Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland
Ons28 17.00-20.00 Junix Folkets Hus Skärblacka Skärblacka Norrköping Östergötland >
Ons15 17.00-20.00 Junix Folkets Hus Skärblacka Skärblacka Norrköping Östergötland PRO
Ons7 18.00-21.30 Jive Falköpingsparken Falköping Falköping Västra Götaland >
Ons15 18.00-21.30 Jive Falköpingsparken Falköping Falköping Västra Götaland
Ons2 18.00-22.00 Engdahls Eringsboda Brunn Eringsboda Ronneby Blekinge >
Ons15 18.00-22.00 Engdahls Eringsboda Brunn Eringsboda Ronneby Blekinge
Ons28 19.00-22.00 Agneta & Peter Blackis Svartöstaden Luleå Norrbotten >
Ons15 19.00-22.00 Agneta & Peter Blackis Svartöstaden Luleå Norrbotten
Ons10 13.30-17.00 Matz Rogers Arosdansen Syrianska Kulturcentret Västerås Västerås Västmanland >
Ons15 13.30-17.00 Matz Rogers Arosdansen Syrianska Kulturcentret Västerås Västerås Västmanland
Tor2 Casanovas Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Tor16 Casanovas Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tor28 12.00-15.00 Hazzes Kulturhuset Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland >
Tor16 12.00-15.00 Hazzes Kulturhuset Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland PRO
Tor1 Perikles Gästis Höör Höör Höör Skåne >
Tor16 Perikles Gästis Höör Höör Höör Skåne
Tor28 18.30-22.30 Holidays Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne >
Tor16 18.30-22.30 Holidays Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne
Tor11 13.00-16.00 Patrick Eklöf Föreningsborg Bettna Bettna Flen Södermanland >
Tor16 13.00-16.00 Patrick Eklöf Föreningsborg Bettna Bettna Flen Södermanland PRO
Tor28 18.00-21.00 Charlies Folkets Park Trollhättan Trollhättan Trollhättan Västra Götaland >
Tor16 18.00-21.00 Charlies Folkets Park Trollhättan Trollhättan Trollhättan Västra Götaland PRO
Tor10 19.00-22.00 Cristina Taube med Pelle Olssons orkester CIK Knivsta Knivsta Knivsta Uppsala >
Tor16 19.00-22.00 Cristina Taube med Pelle Olssons orkester CIK Knivsta Knivsta Knivsta Uppsala
Fre10 Jive Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm >
Fre17 Jive Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Fre28 19.00-22.30 BarraBazz Trångsvikens bygdegård Trångsviken Krokom Jämtland >
Fre17 19.00-22.30 BarraBazz Trångsvikens bygdegård Trångsviken Krokom Jämtland
Fre4 20.00-24.00 Kjellez Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne >
Fre17 20.00-24.00 Kjellez Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne
Fre5 19.00-22.30 Trippix Parkhallen Borås Borås Borås Västra Götaland >
Fre17 19.00-22.30 Trippix Parkhallen Borås Borås Borås Västra Götaland
Fre28 19.00-23.00 Holidays Kvarnhagskällan Växjö Club68 Växjö Växjö Kronoberg >
Fre17 19.00-23.00 Holidays Kvarnhagskällan Växjö Club68 Växjö Växjö Kronoberg
Fre6 Perikles Gästis Höör Höör Höör Skåne >
Fre17 Perikles Gästis Höör Höör Höör Skåne
Fre28 20.00-01.00 Engdahls Grevieparken Grevie Båstad Skåne >
Fre17 20.00-01.00 Engdahls Grevieparken Grevie Båstad Skåne
Fre28 20.00-01.00 Matz Bladhs Grevieparken Grevie Båstad Skåne >
Fre17 20.00-01.00 Matz Bladhs Grevieparken Grevie Båstad Skåne
Fre28 20.00-01.00 Voize Grevieparken Grevie Båstad Skåne >
Fre17 20.00-01.00 Voize Grevieparken Grevie Båstad Skåne
Fre28 20.30-00.30 Callinaz Folkets Park Skara - Fokus Skara Skara Västra Götaland >
Fre17 20.30-00.30 Callinaz Folkets Park Skara - Fokus Skara Skara Västra Götaland
Fre7 13.30-17.00 Lars Erikssons Folkets Park Avesta Avesta Avesta Dalarna >
Fre17 13.30-17.00 Lars Erikssons Folkets Park Avesta Avesta Avesta Dalarna PRO
Fre16 20.00-24.00 Allstars Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm >
Fre17 20.00-24.00 Allstars Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm
Fre28 Thoniez Brunsbo gästgiveri Skara Skara Västra Götaland >
Fre17 Thoniez Brunsbo gästgiveri Skara Skara Västra Götaland
Fre15 19.30-23.00 Micke Ahlgrens Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm >
Fre17 19.30-23.00 Micke Ahlgrens Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm vaccinering/immunitet krav
Lör14 21.00-01.00 Scotts Träffen Båberg Trollhättan Trollhättan Västra Götaland >
Lör18 21.00-01.00 Scotts Träffen Båberg Trollhättan Trollhättan Västra Götaland
Lör28 Lasse Stefanz Surbrunnsparken Ystad Ystad Ystad Skåne >
Lör18 Lasse Stefanz Surbrunnsparken Ystad Ystad Ystad Skåne
Lör6 Perikles Slimminge bygdegård Janstorp Skurup Skåne >
Lör18 Perikles Slimminge bygdegård Janstorp Skurup Skåne
Lör28 20.00-24.00 Holidays Ramshall Veinge Laholm Halland >
Lör18 20.00-24.00 Holidays Ramshall Veinge Laholm Halland
Lör12 20.00-24.00 Allstars Kvarnparken Mjölby Mjölby Mjölby Östergötland >
Lör18 20.00-24.00 Allstars Kvarnparken Mjölby Mjölby Mjölby Östergötland
Lör28 20.00-24.00 Engdahls Kvarnkullen Kungälv Kungälv Västra Götaland >
Lör18 20.00-24.00 Engdahls Kvarnkullen Kungälv Kungälv Västra Götaland
Lör5 19.00-23.00 Callinaz Kulturhuset Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland >
Lör18 19.00-23.00 Callinaz Kulturhuset Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland
Lör28 20.00-24.00 Donnez Granada Lönsboda Lönsboda Osby Skåne >
Lör18 20.00-24.00 Donnez Granada Lönsboda Lönsboda Osby Skåne
Lör4 19.00-23.30 Ingvar Fahsts Folkets Hus Teckomatorp Teckomatorp Svalöv Skåne >
Lör18 19.00-23.30 Ingvar Fahsts Folkets Hus Teckomatorp Teckomatorp Svalöv Skåne
Lör17 19.00-23.00 Mickes Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten >
Lör18 19.00-23.00 Mickes Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten
Lör17 19.00-23.00 Ola & Jag Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten >
Lör18 19.00-23.00 Ola & Jag Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten
Lör16 Thoniez Brunsbo gästgiveri Skara Skara Västra Götaland >
Lör18 Thoniez Brunsbo gästgiveri Skara Skara Västra Götaland
Lör5 20.00-24.00 Sannex Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro >
Lör18 20.00-24.00 Sannex Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro