Dansprogram

Sortera kolumn genom att klicka på dess rubrik

Danser två veckor framåt

Antal danser: 173

Datum Tid Dansband Dansställe Ort Kommun Län Övrigt
November
Sön28 17.00-21.00 Streaplers Folkets Park Hedemora Hedemora Hedemora Dalarna >
Sön28 17.00-21.00 Streaplers Folkets Park Hedemora Hedemora Hedemora Dalarna Vaccinationsintyg
Sön4 18.00-21.30 Cedrix Folkets Park Brännö Brännö Hylte Halland >
Sön28 18.00-21.30 Cedrix Folkets Park Brännö Brännö Hylte Halland
Sön11 17.00-21.00 Wahlströms Folkets Park Vetlanda Vetlanda Vetlanda Jönköping >
Sön28 17.00-21.00 Wahlströms Folkets Park Vetlanda Vetlanda Vetlanda Jönköping
Sön20 18.00-22.00 Holidays Folkets Hus Blomstermåla Blomstermåla Mönsterås Kalmar >
Sön28 18.00-22.00 Holidays Folkets Hus Blomstermåla Blomstermåla Mönsterås Kalmar
Sön3 17.00-21.00 Jannez Swinghallen Växjö Växjö Växjö Kronoberg >
Sön28 17.00-21.00 Jannez Swinghallen Växjö Växjö Växjö Kronoberg
Sön17 18.00-21.00 Karl-Erik Medborgarhuset Arvidsjaur Arvidsjaur Arvidsjaur Norrbotten >
Sön28 18.00-21.00 Karl-Erik Medborgarhuset Arvidsjaur Arvidsjaur Arvidsjaur Norrbotten
Sön17 17.00-21.00 Kjellez Folkets Park Bjärnum Bjärnum Hässleholm Skåne >
Sön28 17.00-21.00 Kjellez Folkets Park Bjärnum Bjärnum Hässleholm Skåne
Sön21 17.00-21.00 Voize Törringelund Oxie Malmö Skåne >
Sön28 17.00-21.00 Voize Törringelund Oxie Malmö Skåne
Sön16 17.00-21.00 Hollyz Trombon Södertälje Södertälje Södertälje Stockholm >
Sön28 17.00-21.00 Hollyz Trombon Södertälje Södertälje Södertälje Stockholm
Sön28 17.00-21.00 Zandex Edebäcks bygdegård Edebäck Hagfors Värmland >
Sön28 17.00-21.00 Zandex Edebäcks bygdegård Edebäck Hagfors Värmland PRO
Sön18 18.00-21.30 Mickes Festplatsen Vännäsby Vännäsby Vännäs Västerbotten >
Sön28 18.00-21.30 Mickes Festplatsen Vännäsby Vännäsby Vännäs Västerbotten Vaccinationsintyg
Sön2 18.00-21.30 Martinez Häreborg Indal Sundsvall Västernorrland >
Sön28 18.00-21.30 Martinez Häreborg Indal Sundsvall Västernorrland
Sön13 17.00-21.00 Highlights Skultuna Lagårn Skultuna Västerås Västmanland >
Sön28 17.00-21.00 Highlights Skultuna Lagårn Skultuna Västerås Västmanland
Sön8 18.00-21.30 Matz Bladhs Folkets Park Herrljunga Herrljunga Herrljunga Västra Götaland >
Sön28 18.00-21.30 Matz Bladhs Folkets Park Herrljunga Herrljunga Herrljunga Västra Götaland
Sön12 18.00-22.00 Excess Parken Götene Götene Götene Västra Götaland >
Sön28 18.00-22.00 Excess Parken Götene Götene Götene Västra Götaland
Sön18 17.00-20.00 Icaros Åkerbogården Linghem Linghem Linköping Östergötland >
Sön28 17.00-20.00 Icaros Åkerbogården Linghem Linghem Linköping Östergötland
Mån15 14.00-17.00 Kalle & Stefan Snöstorps Allmogegård Halmstad Halmstad Halland >
Mån29 14.00-17.00 Kalle & Stefan Snöstorps Allmogegård Halmstad Halmstad Halland PRO
Mån18 19.30-23.00 Tribond Tofta bygdegård Tofta Varberg Halland >
Mån29 19.30-23.00 Tribond Tofta bygdegård Tofta Varberg Halland
Mån21 19.00-22.00 BarraBazz Folkparken Skellefteå Skellefteå Skellefteå Västerbotten >
Mån29 19.00-22.00 BarraBazz Folkparken Skellefteå Skellefteå Skellefteå Västerbotten
Mån24 14.00-17.30 Hedins Folkets Park Sala Sala Sala Västmanland >
Mån29 14.00-17.30 Hedins Folkets Park Sala Sala Sala Västmanland PRO
Tis28 19.30-23.00 Charlies Lagagården Laholm Laholm Laholm Halland >
Tis30 19.30-23.00 Charlies Lagagården Laholm Laholm Laholm Halland
Tis16 15.00-19.00 Erik Arnolds Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne >
Tis30 15.00-19.00 Erik Arnolds Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne PRO
Tis7 13.00-16.00 Patrick Eklöf Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm >
Tis30 13.00-16.00 Patrick Eklöf Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm vaccinering/immunitet krav
Tis24 19.00-22.30 Engdahls Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm >
Tis30 19.00-22.30 Engdahls Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm
Tis1 18.00-21.30 Cedrix Hindås Rotunda Härryda Härryda Västra Götaland >
Tis30 18.00-21.30 Cedrix Hindås Rotunda Härryda Härryda Västra Götaland
Tis8 14.45-17.30 Tång & Co Kvarnkullen Kungälv Kungälv Västra Götaland >
Tis30 14.45-17.30 Tång & Co Kvarnkullen Kungälv Kungälv Västra Götaland PRO
Tis10 19.00-22.30 Diggarna Parkhallen Borås Borås Borås Västra Götaland >
Tis30 19.00-22.30 Diggarna Parkhallen Borås Borås Borås Västra Götaland
Tis17 13.30-17.00 Hedins Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro >
Tis30 13.30-17.00 Hedins Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro
December
Ons28 18.00-22.00 Matz Bladhs Eringsboda Brunn Eringsboda Ronneby Blekinge >
Ons1 18.00-22.00 Matz Bladhs Eringsboda Brunn Eringsboda Ronneby Blekinge
Ons28 19.30-23.00 Rent drag Tofta bygdegård Tofta Varberg Halland >
Ons1 19.30-23.00 Rent drag Tofta bygdegård Tofta Varberg Halland
Ons28 19.00-22.00 Tempo Tölögården Kungsbacka Kungsbacka Halland >
Ons1 19.00-22.00 Tempo Tölögården Kungsbacka Kungsbacka Halland
Ons28 17.00-20.30 Orient Södra Ljunga bygdegård Södra Ljunga Ljungby Kronoberg >
Ons1 17.00-20.30 Orient Södra Ljunga bygdegård Södra Ljunga Ljungby Kronoberg PRO
Ons28 19.00-22.00 Mickes Blackis Svartöstaden Luleå Norrbotten >
Ons1 19.00-22.00 Mickes Blackis Svartöstaden Luleå Norrbotten
Ons28 18.30-22.30 Cedrix Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne >
Ons1 18.30-22.30 Cedrix Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne
Ons28 13.00 Patrick Eklöf Tellus fritidscenter Södermalm Stockholm Stockholm >
Ons1 13.00 Patrick Eklöf Tellus fritidscenter Södermalm Stockholm Stockholm
Ons28 13.30-17.00 Jonnys Folkets Park Arboga Arboga Arboga Västmanland >
Ons1 13.30-17.00 Jonnys Folkets Park Arboga Arboga Arboga Västmanland
Ons28 18.00-21.30 Engdahls Falköpingsparken Falköping Falköping Västra Götaland >
Ons1 18.00-21.30 Engdahls Falköpingsparken Falköping Falköping Västra Götaland
Ons28 18.00-21.00 Charlies Folkets Hus Brastad Brastad Lysekil Västra Götaland >
Ons1 18.00-21.00 Charlies Folkets Hus Brastad Brastad Lysekil Västra Götaland PRO
Ons28 17-00-20.00 Samzons Folkets Hus Skärblacka Skärblacka Norrköping Östergötland >
Ons1 17-00-20.00 Samzons Folkets Hus Skärblacka Skärblacka Norrköping Östergötland PRO
Tor28 18.30-22.30 Matz Bladhs Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne >
Tor2 18.30-22.30 Matz Bladhs Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne
Tor28 Blender Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Tor2 Blender Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tor28 13.00-16.00 BarraBazz Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten >
Tor2 13.00-16.00 BarraBazz Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten Vaccinationsintyg
Tor28 18.30-22.00 Ola & Jag Folkets Hus Ramvik Ramvik Härnösand Västernorrland >
Tor2 18.30-22.00 Ola & Jag Folkets Hus Ramvik Ramvik Härnösand Västernorrland
Tor28 18.00-21.00 Mogna Män Folkets Park Trollhättan Trollhättan Trollhättan Västra Götaland >
Tor2 18.00-21.00 Mogna Män Folkets Park Trollhättan Trollhättan Trollhättan Västra Götaland PRO
Tor28 12.00-15.00 Charlies Kulturhuset Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland >
Tor2 12.00-15.00 Charlies Kulturhuset Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland PRO
Tor28 18.00-21.30 Bennrix Parkhallen Borås Borås Borås Västra Götaland >
Tor2 18.00-21.30 Bennrix Parkhallen Borås Borås Borås Västra Götaland
Fre28 20.00-24.00 Allstars Bellevueparken Karlshamn Karlshamn Karlshamn Blekinge >
Fre3 20.00-24.00 Allstars Bellevueparken Karlshamn Karlshamn Karlshamn Blekinge
Fre28 13.30-17.00 Sandbergs Folkets Park Avesta Avesta Avesta Dalarna >
Fre3 13.30-17.00 Sandbergs Folkets Park Avesta Avesta Avesta Dalarna PRO
Fre28 14.00-18.00 Ola & Jag Parken Gävle Gävle Gävle Gävleborg >
Fre3 14.00-18.00 Ola & Jag Parken Gävle Gävle Gävle Gävleborg
Fre28 14.00.17.00 Hazzes Lagagården Laholm Laholm Laholm Halland >
Fre3 14.00.17.00 Hazzes Lagagården Laholm Laholm Laholm Halland SKPF
Fre28 18.30-22.00 Kalle & Stefan Medborgarhuset Tvååker Tvååker Varberg Halland >
Fre3 18.30-22.00 Kalle & Stefan Medborgarhuset Tvååker Tvååker Varberg Halland SPF
Fre28 19.00-23.00 Kjellez Kvarnhagskällan Växjö Club68 Växjö Växjö Kronoberg >
Fre3 19.00-23.00 Kjellez Kvarnhagskällan Växjö Club68 Växjö Växjö Kronoberg
Fre28 20.30-01.00 Sannex Grevieparken Grevie Båstad Skåne >
Fre3 20.30-01.00 Sannex Grevieparken Grevie Båstad Skåne
Fre28 20.30-01.00 Callinaz Grevieparken Grevie Båstad Skåne >
Fre3 20.30-01.00 Callinaz Grevieparken Grevie Båstad Skåne
Fre28 Perikles Surbrunnsparken Ystad Ystad Ystad Skåne >
Fre3 Perikles Surbrunnsparken Ystad Ystad Ystad Skåne
Fre28 20.00-24.00 Fernandoz Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne >
Fre3 20.00-24.00 Fernandoz Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne
Fre28 20.00-24.00 Casanovas Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm >
Fre3 20.00-24.00 Casanovas Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm
Fre28 13.00-16.00 Eklöfs Fältöversten Dansträffen Stockholm Stockholm Stockholm >
Fre3 13.00-16.00 Eklöfs Fältöversten Dansträffen Stockholm Stockholm Stockholm
Fre28 Titanix Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm >
Fre3 Titanix Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Fre28 19.00-23.00 Charlies Folkets Hus Jössefors Jössefors Arvika Värmland >
Fre3 19.00-23.00 Charlies Folkets Hus Jössefors Jössefors Arvika Värmland PRO
Fre28 20.00-24.00 Jannez Folkets Park Sala Sala Sala Västmanland >
Fre3 20.00-24.00 Jannez Folkets Park Sala Sala Sala Västmanland
Fre28 Freqvens Brunsbo gästgiveri Skara Skara Västra Götaland >
Fre3 Freqvens Brunsbo gästgiveri Skara Skara Västra Götaland
Fre28 20.30-00.30 Streaplers Folkets Park Skara - Fokus Skara Skara Västra Götaland >
Fre3 20.30-00.30 Streaplers Folkets Park Skara - Fokus Skara Skara Västra Götaland
Fre1 19.00-23.00 PHs Danshallen Karlskoga Karlskoga Karlskoga Örebro >
Fre3 19.00-23.00 PHs Danshallen Karlskoga Karlskoga Karlskoga Örebro
Lör28 Casanovas Eringsboda Brunn Eringsboda Ronneby Blekinge >
Lör4 Casanovas Eringsboda Brunn Eringsboda Ronneby Blekinge
Lör28 19.00-22.30 Pär Norlings Delsbo bygdegård Delsbo Hudiksvall Gävleborg >
Lör4 19.00-22.30 Pär Norlings Delsbo bygdegård Delsbo Hudiksvall Gävleborg SPF
Lör28 20.00-24.00 Bagage Folkets Hus Ljusne Ljusne Söderhamn Gävleborg >
Lör4 20.00-24.00 Bagage Folkets Hus Ljusne Ljusne Söderhamn Gävleborg
Lör28 20.00-24.00 Martinez Ramshall Veinge Laholm Halland >
Lör4 20.00-24.00 Martinez Ramshall Veinge Laholm Halland
Lör28 19.00-23.00 Mickeys Folkets Hus Strömsund Strömsund Strömsund Jämtland >
Lör4 19.00-23.00 Mickeys Folkets Hus Strömsund Strömsund Strömsund Jämtland
Lör3 19.00-23.00 Callinaz Folkets Park Huskvarna Huskvarna Jönköping Jönköping >
Lör4 19.00-23.00 Callinaz Folkets Park Huskvarna Huskvarna Jönköping Jönköping
Lör28 Klas Johnssons Rällapaviljongen Borgholm Borgholm Borgholm Kalmar >
Lör4 Klas Johnssons Rällapaviljongen Borgholm Borgholm Borgholm Kalmar
Lör28 21.00-01.00 Tonix Sandra Kalmar Kalmar Kalmar Kalmar >
Lör4 21.00-01.00 Tonix Sandra Kalmar Kalmar Kalmar Kalmar
Lör28 21.00-01.00 Streaplers Sandra Kalmar Kalmar Kalmar Kalmar >
Lör4 21.00-01.00 Streaplers Sandra Kalmar Kalmar Kalmar Kalmar
Lör28 21.00-01.00 Sannex Folkets Hus & Park Skurup Skurup Skurup Skåne >
Lör4 21.00-01.00 Sannex Folkets Hus & Park Skurup Skurup Skurup Skåne
Lör28 Perikles Surbrunnsparken Ystad Ystad Ystad Skåne >
Lör4 Perikles Surbrunnsparken Ystad Ystad Ystad Skåne
Lör28 Lasse Stefanz Törringelund Oxie Malmö Skåne >
Lör4 Lasse Stefanz Törringelund Oxie Malmö Skåne
Lör28 20.00-24.00 Jannez Sundsta säteri Norrtälje Sundsta Norrtälje Stockholm >
Lör4 20.00-24.00 Jannez Sundsta säteri Norrtälje Sundsta Norrtälje Stockholm
Lör28 19.00-23.00 Donnez Fyris park Uppsala Uppsala Uppsala >
Lör4 19.00-23.00 Donnez Fyris park Uppsala Uppsala Uppsala
Lör28 20.00-24.00 Black Jack Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten >
Lör4 20.00-24.00 Black Jack Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten Vaccinationsintyg
Lör28 Freqvens Brunsbo gästgiveri Skara Skara Västra Götaland >
Lör4 Freqvens Brunsbo gästgiveri Skara Skara Västra Götaland
Lör28 20.00-24.00 Fernandoz Kvarnkullen Kungälv Kungälv Västra Götaland >
Lör4 20.00-24.00 Fernandoz Kvarnkullen Kungälv Kungälv Västra Götaland
Lör28 21.00-01.00 Allstars Träffen Båberg Trollhättan Trollhättan Västra Götaland >
Lör4 21.00-01.00 Allstars Träffen Båberg Trollhättan Trollhättan Västra Götaland
Lör28 20.00-24.00 Blender Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro >
Lör4 20.00-24.00 Blender Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro
Lör28 20.00-24.00 Xplays Kvarnparken Mjölby Mjölby Mjölby Östergötland >
Lör4 20.00-24.00 Xplays Kvarnparken Mjölby Mjölby Mjölby Östergötland
Sön28 17.00-21.00 Jive Folkets Park Hedemora Hedemora Hedemora Dalarna >
Sön5 17.00-21.00 Jive Folkets Park Hedemora Hedemora Hedemora Dalarna Vaccinationsintyg
Sön28 19-22.30 Strike Folkets Hus Bräcke Bräcke Bräcke Jämtland >
Sön5 19-22.30 Strike Folkets Hus Bräcke Bräcke Bräcke Jämtland PRO
Sön28 17.00-21.00 Jannez Folkets Park Vetlanda Vetlanda Vetlanda Jönköping >
Sön5 17.00-21.00 Jannez Folkets Park Vetlanda Vetlanda Vetlanda Jönköping
Sön28 18.00-22.00 Matz Bladhs Folkets Hus Blomstermåla Blomstermåla Mönsterås Kalmar >
Sön5 18.00-22.00 Matz Bladhs Folkets Hus Blomstermåla Blomstermåla Mönsterås Kalmar
Sön28 17.00-21.00 Fernandoz Pumpen Södra Vi Södra Vi Vimmerby Kalmar >
Sön5 17.00-21.00 Fernandoz Pumpen Södra Vi Södra Vi Vimmerby Kalmar
Sön1 18.00-21.00 Karl-Erik Medborgarhuset Arvidsjaur Arvidsjaur Arvidsjaur Norrbotten >
Sön5 18.00-21.00 Karl-Erik Medborgarhuset Arvidsjaur Arvidsjaur Arvidsjaur Norrbotten
Sön1 19.00-22.00 Bendix Norrmalmia Piteå Piteå Piteå Norrbotten >
Sön5 19.00-22.00 Bendix Norrmalmia Piteå Piteå Piteå Norrbotten
Sön28 17.00-21.00 Kjellez Granada Lönsboda Lönsboda Osby Skåne >
Sön5 17.00-21.00 Kjellez Granada Lönsboda Lönsboda Osby Skåne
Sön28 17.00-21.00 Engdahls Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne >
Sön5 17.00-21.00 Engdahls Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne
Sön28 14.00-17.00 Huddinge Big Band Nalen Stockholm Stockholm Stockholm >
Sön5 14.00-17.00 Huddinge Big Band Nalen Stockholm Stockholm Stockholm
Sön28 13.00-16.00 Patrick Eklöf Tuben Farsta Farsta Farsta Stockholm >
Sön5 13.00-16.00 Patrick Eklöf Tuben Farsta Farsta Farsta Stockholm PRO
Sön28 PHs Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Sön5 PHs Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Sön28 13.00-16.00 Birger Kareliusson Pensionärernas Hus i Nyköping Nyköping Nyköping Södermanland >
Sön5 13.00-16.00 Birger Kareliusson Pensionärernas Hus i Nyköping Nyköping Nyköping Södermanland PRO
Sön28 18.00-21.30 Ej fastställt Festplatsen Vännäsby Vännäsby Vännäs Västerbotten >
Sön5 18.00-21.30 Ej fastställt Festplatsen Vännäsby Vännäsby Vännäs Västerbotten Vaccinationsintyg
Sön28 17.00-21.00 Mogna Män Kulturhuset Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland >
Sön5 17.00-21.00 Mogna Män Kulturhuset Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland
Sön28 17.00-21.00 Callinaz Parken Götene Götene Götene Västra Götaland >
Sön5 17.00-21.00 Callinaz Parken Götene Götene Götene Västra Götaland
Sön28 18.00-22.00 Allstars Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland >
Sön5 18.00-22.00 Allstars Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland
Sön28 14.00-17.00 Edwings Folkungaskolan Linköping Linköping Linköping Östergötland >
Sön5 14.00-17.00 Edwings Folkungaskolan Linköping Linköping Linköping Östergötland
Mån4 PHs Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Mån6 PHs Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån28 18.00-21.30 Kjellez Tidaholmsparken Tidaholm Tidaholm Västra Götaland >
Mån6 18.00-21.30 Kjellez Tidaholmsparken Tidaholm Tidaholm Västra Götaland
Tis1 19.30-23.00 C-Laget Lagagården Laholm Laholm Laholm Halland >
Tis7 19.30-23.00 C-Laget Lagagården Laholm Laholm Laholm Halland
Tis28 15.00-19.00 Orient Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne >
Tis7 15.00-19.00 Orient Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne PRO
Tis28 19.00-22.30 Micke Ahlgrens Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm >
Tis7 19.00-22.30 Micke Ahlgrens Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm
Tis28 18.00-21.30 Henke & Anders Folkets Park Skara - Fokus Skara Skara Västra Götaland >
Tis7 18.00-21.30 Henke & Anders Folkets Park Skara - Fokus Skara Skara Västra Götaland PRO
Tis28 18.00-21.30 Hazzes Hindås Rotunda Härryda Härryda Västra Götaland >
Tis7 18.00-21.30 Hazzes Hindås Rotunda Härryda Härryda Västra Götaland
Tis28 19.00-22.30 Dur X Parkhallen Borås Borås Borås Västra Götaland >
Tis7 19.00-22.30 Dur X Parkhallen Borås Borås Borås Västra Götaland
Tis4 13.30-17.00 Samzons Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro >
Tis7 13.30-17.00 Samzons Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro
Ons28 19.00-22.00 Duo Vi Blackis Svartöstaden Luleå Norrbotten >
Ons8 19.00-22.00 Duo Vi Blackis Svartöstaden Luleå Norrbotten
Ons28 18.30-22.30 Orient Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne >
Ons8 18.30-22.30 Orient Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne
Ons28 13.00 Kenneth Hertz Tellus fritidscenter Södermalm Stockholm Stockholm >
Ons8 13.00 Kenneth Hertz Tellus fritidscenter Södermalm Stockholm Stockholm
Ons4 18.00-21.30 Matz Rogers Gruvan Grums Grums Grums Värmland >
Ons8 18.00-21.30 Matz Rogers Gruvan Grums Grums Grums Värmland PRO
Ons28 19.00-22.30 Tobbez Bergeforsparken Sörberge Timrå Västernorrland >
Ons8 19.00-22.30 Tobbez Bergeforsparken Sörberge Timrå Västernorrland
Ons28 18.00-21.00 Ola & Jag Gnistan Gullänget Örnsköldsvik Örnsköldsvik Västernorrland >
Ons8 18.00-21.00 Ola & Jag Gnistan Gullänget Örnsköldsvik Örnsköldsvik Västernorrland PRO
Ons28 13.30-17.00 Gideons Arosdansen Syrianska Kulturcentret Västerås Västerås Västmanland >
Ons8 13.30-17.00 Gideons Arosdansen Syrianska Kulturcentret Västerås Västerås Västmanland
Ons28 17.00-20.00 Eklöfs Folkets Hus Skärblacka Skärblacka Norrköping Östergötland >
Ons8 17.00-20.00 Eklöfs Folkets Hus Skärblacka Skärblacka Norrköping Östergötland PRO
Ons28 14.00-17.00 Stisses Landerydgården Hjulsbro Linköping Östergötland >
Ons8 14.00-17.00 Stisses Landerydgården Hjulsbro Linköping Östergötland
Tor28 18.00-21.00 Cedrix Bredaryds bygdegård Bredaryd Värnamo Jönköping >
Tor9 18.00-21.00 Cedrix Bredaryds bygdegård Bredaryd Värnamo Jönköping
Tor28 18.30-22.30 Donnez Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne >
Tor9 18.30-22.30 Donnez Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne
Tor28 17.00-20.30 Sweedz Tornsborgs Tivoli Färingtofta Klippan Skåne >
Tor9 17.00-20.30 Sweedz Tornsborgs Tivoli Färingtofta Klippan Skåne
Tor28 New Generation Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm >
Tor9 New Generation Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Tor28 Vinylbandet Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm >
Tor9 Vinylbandet Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Tor5 13.00-17.00 Sandbergs Fyris park Uppsala Uppsala Uppsala >
Tor9 13.00-17.00 Sandbergs Fyris park Uppsala Uppsala Uppsala
Tor28 13.00-16.00 Mickes Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten >
Tor9 13.00-16.00 Mickes Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten Vaccinationsinty
Tor28 12.00-15.00 Tång & Co Kulturhuset Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland >
Tor9 12.00-15.00 Tång & Co Kulturhuset Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland PRO
Fre28 20.00-24.00 Casanovas Bellevueparken Karlshamn Karlshamn Karlshamn Blekinge >
Fre10 20.00-24.00 Casanovas Bellevueparken Karlshamn Karlshamn Karlshamn Blekinge
Fre8 19.00-23.00 Donnez Danshallen Belganet Hallabro Ronneby Blekinge >
Fre10 19.00-23.00 Donnez Danshallen Belganet Hallabro Ronneby Blekinge
Fre28 14.00-17.00 Kenneth & Classe Lagagården Laholm Laholm Laholm Halland >
Fre10 14.00-17.00 Kenneth & Classe Lagagården Laholm Laholm Laholm Halland SKPF
Fre28 20.00-24.00 Engdahls Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne >
Fre10 20.00-24.00 Engdahls Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne
Fre28 19.30-23.00 Matz Bladhs Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm >
Fre10 19.30-23.00 Matz Bladhs Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm vaccinering/immunitet krav
Fre9 13.00-16.00 Lars Erikssons Fältöversten Dansträffen Stockholm Stockholm Stockholm >
Fre10 13.00-16.00 Lars Erikssons Fältöversten Dansträffen Stockholm Stockholm Stockholm
Fre8 20.00-24.00 Black Jack Sundsta säteri Norrtälje Sundsta Norrtälje Stockholm >
Fre10 20.00-24.00 Black Jack Sundsta säteri Norrtälje Sundsta Norrtälje Stockholm
Fre28 20.00-24.00 PHs IFU Arena Uppsala Uppsala Uppsala Uppsala >
Fre10 20.00-24.00 PHs IFU Arena Uppsala Uppsala Uppsala Uppsala
Fre7 20.00-24.00 Streaplers Folkets Hus Kusmark Kusmark Skellefteå Västerbotten >
Fre10 20.00-24.00 Streaplers Folkets Hus Kusmark Kusmark Skellefteå Västerbotten
Fre2 19.00-22.30 Ola & Jag Medborgarhuset Lycksele Lycksele Lycksele Västerbotten >
Fre10 19.00-22.30 Ola & Jag Medborgarhuset Lycksele Lycksele Lycksele Västerbotten Vaccinationsintyg
Fre28 20.00-24.00 Blender Kvarnkullen Kungälv Kungälv Västra Götaland >
Fre10 20.00-24.00 Blender Kvarnkullen Kungälv Kungälv Västra Götaland
Fre9 Framed Nya Sjökanten Lysekil Lysekil Västra Götaland >
Fre10 Framed Nya Sjökanten Lysekil Lysekil Västra Götaland
Fre28 14.00-17.00 Kalle & Stefan Södergården Motala Motala Motala Östergötland >
Fre10 14.00-17.00 Kalle & Stefan Södergården Motala Motala Motala Östergötland PRO
Lör3 Black Jack Eringsboda Brunn Eringsboda Ronneby Blekinge >
Lör11 Black Jack Eringsboda Brunn Eringsboda Ronneby Blekinge
Lör28 20.00-24.00 Bagage Folkets Hus Nyhammar Nyhammar Ludvika Dalarna >
Lör11 20.00-24.00 Bagage Folkets Hus Nyhammar Nyhammar Ludvika Dalarna
Lör28 20.00-02.00 Jannez Östersund Arena Östersund Östersund Jämtland >
Lör11 20.00-02.00 Jannez Östersund Arena Östersund Östersund Jämtland
Lör28 20.00-02.00 Lasse Stefanz Östersund Arena Östersund Östersund Jämtland >
Lör11 20.00-02.00 Lasse Stefanz Östersund Arena Östersund Östersund Jämtland
Lör28 20.00-02.00 Vikingarna med Christer Sjögren Östersund Arena Östersund Östersund Jämtland >
Lör11 20.00-02.00 Vikingarna med Christer Sjögren Östersund Arena Östersund Östersund Jämtland
Lör28 19.00-23.00 Fernandoz Kulturhuset Pigalle Nässjö Nässjö Jönköping >
Lör11 19.00-23.00 Fernandoz Kulturhuset Pigalle Nässjö Nässjö Jönköping
Lör28 20.00-24.00 Engdahls Kristallen Nybro Nybro Nybro Kalmar >
Lör11 20.00-24.00 Engdahls Kristallen Nybro Nybro Nybro Kalmar
Lör28 21.00-01.00 Callinaz Pumpen Södra Vi Södra Vi Vimmerby Kalmar >
Lör11 21.00-01.00 Callinaz Pumpen Södra Vi Södra Vi Vimmerby Kalmar
Lör28 Avant Folkets Hus Norrfjärden Norrfjärden Piteå Norrbotten >
Lör11 Avant Folkets Hus Norrfjärden Norrfjärden Piteå Norrbotten
Lör28 21.00-01.00 Perikles Dagstorp Gillestuga Dösjebro Kävlinge Skåne >
Lör11 21.00-01.00 Perikles Dagstorp Gillestuga Dösjebro Kävlinge Skåne
Lör28 20.00-24.00 Blender Granada Lönsboda Lönsboda Osby Skåne >
Lör11 20.00-24.00 Blender Granada Lönsboda Lönsboda Osby Skåne
Lör28 20.00-24.00 Kjellez Tingvalla Åstorp Åstorp Åstorp Skåne >
Lör11 20.00-24.00 Kjellez Tingvalla Åstorp Åstorp Åstorp Skåne
Lör10 20.00-24.00 Streaplers Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten >
Lör11 20.00-24.00 Streaplers Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten Vaccinationsintyg
Lör28 20.00-24.00 Donnez Falköpingsparken Falköping Falköping Västra Götaland >
Lör11 20.00-24.00 Donnez Falköpingsparken Falköping Falköping Västra Götaland
Lör5 21.00-01.00 Casanovas Träffen Båberg Trollhättan Trollhättan Västra Götaland >
Lör11 21.00-01.00 Casanovas Träffen Båberg Trollhättan Trollhättan Västra Götaland
Lör28 20.00-24.00 Matz Bladhs Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro >
Lör11 20.00-24.00 Matz Bladhs Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro
Sön28 17.00-21.00 PHs Folkets Park Hedemora Hedemora Hedemora Dalarna >
Sön12 17.00-21.00 PHs Folkets Park Hedemora Hedemora Hedemora Dalarna Vaccinationsintyg
Sön3 15.00-18.30 Remix Nybo bygdegård Gustafs Säter Dalarna >
Sön12 15.00-18.30 Remix Nybo bygdegård Gustafs Säter Dalarna SPF
Sön28 18.00-22.00 Streaplers GT-gården Jättendal Jättendal Nordanstig Gävleborg >
Sön12 18.00-22.00 Streaplers GT-gården Jättendal Jättendal Nordanstig Gävleborg
Sön28 18.00-21.00 Kalle & Stefan Älvsereds bygdegård Älvsered Falkenberg Halland >
Sön12 18.00-21.00 Kalle & Stefan Älvsereds bygdegård Älvsered Falkenberg Halland
Sön7 17.30-21.30 Blender Nässjö Sportdansklubb Nässjö Nässjö Jönköping >
Sön12 17.30-21.30 Blender Nässjö Sportdansklubb Nässjö Nässjö Jönköping Vaccinationsintyg
Sön28 18.00-21.00 Karl-Erik Medborgarhuset Arvidsjaur Arvidsjaur Arvidsjaur Norrbotten >
Sön12 18.00-21.00 Karl-Erik Medborgarhuset Arvidsjaur Arvidsjaur Arvidsjaur Norrbotten
Sön28 17.00-21.00 Matz Bladhs Folkets Park Bjärnum Bjärnum Hässleholm Skåne >
Sön12 17.00-21.00 Matz Bladhs Folkets Park Bjärnum Bjärnum Hässleholm Skåne
Sön28 17.00-21.00 Black Jack Törringelund Oxie Malmö Skåne >
Sön12 17.00-21.00 Black Jack Törringelund Oxie Malmö Skåne
Sön28 17.00-21.00 Fernandoz Trombon Södertälje Södertälje Södertälje Stockholm >
Sön12 17.00-21.00 Fernandoz Trombon Södertälje Södertälje Södertälje Stockholm
Sön28 13.00-16.00 Tomaz & Co Tuben Farsta Farsta Farsta Stockholm >
Sön12 13.00-16.00 Tomaz & Co Tuben Farsta Farsta Farsta Stockholm PRO
Sön2 Engdahls Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Sön12 Engdahls Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Sön28 18.00-21.30 Avant Gnistan Gullänget Örnsköldsvik Örnsköldsvik Västernorrland >
Sön12 18.00-21.30 Avant Gnistan Gullänget Örnsköldsvik Örnsköldsvik Västernorrland
Sön28 17.00-21.00 Callinaz Skultuna Lagårn Skultuna Västerås Västmanland >
Sön12 17.00-21.00 Callinaz Skultuna Lagårn Skultuna Västerås Västmanland
Sön28 18.00-21.30 Sounders Folkets Park Herrljunga Herrljunga Herrljunga Västra Götaland >
Sön12 18.00-21.30 Sounders Folkets Park Herrljunga Herrljunga Herrljunga Västra Götaland
Sön11 14.00-17.00 Dancemän Folkets Hus Skärblacka Skärblacka Norrköping Östergötland >
Sön12 14.00-17.00 Dancemän Folkets Hus Skärblacka Skärblacka Norrköping Östergötland
Sön28 15.00-18.00 Edwings Östra Tollstad bygdegård Mantorp Mjölby Östergötland >
Sön12 15.00-18.00 Edwings Östra Tollstad bygdegård Mantorp Mjölby Östergötland PRO