Dansprogram

Sortera kolumn genom att klicka på dess rubrik

Dansa i mars

Antal danser: 169

Datum Tid Dansband Dansställe Ort Kommun Län Övrigt
Mars 2022
Tis28 16.00-20.00 Orient Folkets Park Glimåkra Glimåkra Glimåkra Skåne >
Tis1 16.00-20.00 Orient Folkets Park Glimåkra Glimåkra Glimåkra Skåne
Tis28 18.00-21.30 Kent & Henke Hindås Rotunda Härryda Härryda Västra Götaland >
Tis1 18.00-21.30 Kent & Henke Hindås Rotunda Härryda Härryda Västra Götaland
Tis28 Holidays Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Tis1 Holidays Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis28 Bob Stevens Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Tis1 Bob Stevens Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis28 Bendéns Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Tis1 Bendéns Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis28 Donnez Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Tis1 Donnez Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Ons28 17-00-20.00 Dancemän Folkets Hus Skärblacka Skärblacka Norrköping Östergötland >
Ons2 17-00-20.00 Dancemän Folkets Hus Skärblacka Skärblacka Norrköping Östergötland PRO
Ons28 Bendéns Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Ons2 Bendéns Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Ons28 19.00-22.00 Avant Blackis Svartöstaden Luleå Norrbotten >
Ons2 19.00-22.00 Avant Blackis Svartöstaden Luleå Norrbotten
Ons28 19.00-22.30 Junix Bergeforsparken Sörberge Timrå Västernorrland >
Ons2 19.00-22.30 Junix Bergeforsparken Sörberge Timrå Västernorrland
Ons28 16.00-20.00 Trasthen & Stahren Parken Trelleborg Trelleborg Trelleborg Skåne >
Ons2 16.00-20.00 Trasthen & Stahren Parken Trelleborg Trelleborg Trelleborg Skåne PRO
Ons28 13.30-17.00 Hedins Arosdansen Syrianska Kulturcentret Västerås Västerås Västmanland >
Ons2 13.30-17.00 Hedins Arosdansen Syrianska Kulturcentret Västerås Västerås Västmanland
Tor28 13.00-16.00 Tomaz & Co Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm >
Tor3 13.00-16.00 Tomaz & Co Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm Vaccinering/immunitet krav
Tor28 18.30-22.30 Donnez Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne >
Tor3 18.30-22.30 Donnez Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne
Tor28 12.00-15.00 Mogna Män Kulturhuset Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland >
Tor3 12.00-15.00 Mogna Män Kulturhuset Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland
Tor28 Bendéns Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Tor3 Bendéns Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tor28 PHs Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Tor3 PHs Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tor28 Foxie Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Tor3 Foxie Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Fre28 14.00-18.00 Ola & Jag Parken Gävle Gävle Gävle Gävleborg >
Fre4 14.00-18.00 Ola & Jag Parken Gävle Gävle Gävle Gävleborg
Fre28 19.00-23.00 Donnez Danshallen Belganet Hallabro Ronneby Blekinge >
Fre4 19.00-23.00 Donnez Danshallen Belganet Hallabro Ronneby Blekinge
Fre28 14.00-17.00 Hazzes Lagagården Laholm Laholm Laholm Halland >
Fre4 14.00-17.00 Hazzes Lagagården Laholm Laholm Laholm Halland SKPF
Fre28 20.00-24.00 Blender Folkets Park Mörrum Mörrum Karlshamn Blekinge >
Fre4 20.00-24.00 Blender Folkets Park Mörrum Mörrum Karlshamn Blekinge
Fre28 13.30-17.00 Kalle & Stefan Solvarbo bystuga Solvarbo Säter Dalarna >
Fre4 13.30-17.00 Kalle & Stefan Solvarbo bystuga Solvarbo Säter Dalarna PRO
Fre28 Bendéns Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Fre4 Bendéns Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Fre28 18.00-21.00 Orient Tuna bygdegård Vimmerby Tuna Vimmerby Kalmar >
Fre4 18.00-21.00 Orient Tuna bygdegård Vimmerby Tuna Vimmerby Kalmar
Fre28 20.00-24.00 PHs Fyris park Uppsala Uppsala Uppsala >
Fre4 20.00-24.00 PHs Fyris park Uppsala Uppsala Uppsala
Lör28 Black Jack John Scotts Kopparberg Ljusnarsberg Örebro >
Lör5 Black Jack John Scotts Kopparberg Ljusnarsberg Örebro
Lör28 18.00-22.00 Junix Arena Rotebro Rotebro Sollentuna Stockholm >
Lör5 18.00-22.00 Junix Arena Rotebro Rotebro Sollentuna Stockholm Vaccinationsintyg
Lör28 Bendéns Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Lör5 Bendéns Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Lör4 Hollyz Folkets Park Trollhättan Trollhättan Trollhättan Västra Götaland >
Lör5 Hollyz Folkets Park Trollhättan Trollhättan Trollhättan Västra Götaland
Lör4 Kjellez Folkets Park Trollhättan Trollhättan Trollhättan Västra Götaland >
Lör5 Kjellez Folkets Park Trollhättan Trollhättan Trollhättan Västra Götaland
Lör28 21.00-01.00 Donnez Träffen Båberg Trollhättan Trollhättan Västra Götaland >
Lör5 21.00-01.00 Donnez Träffen Båberg Trollhättan Trollhättan Västra Götaland
Lör28 20.00-24.00 Voize Tingvalla Åstorp Åstorp Åstorp Skåne >
Lör5 20.00-24.00 Voize Tingvalla Åstorp Åstorp Åstorp Skåne
Lör28 20.00-24.00 Blender Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro >
Lör5 20.00-24.00 Blender Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro
Sön28 18.00-21.00 Orient Gunnarps bygdegård Gunnarp Falkenberg Halland >
Sön6 18.00-21.00 Orient Gunnarps bygdegård Gunnarp Falkenberg Halland SPF
Sön28 17.00-21.00 Voize Folkets Park Hedemora Hedemora Hedemora Dalarna >
Sön6 17.00-21.00 Voize Folkets Park Hedemora Hedemora Hedemora Dalarna Vaccinationsintyg
Sön28 17.00-20.00 Leif & Peo Kville bygdegård Kville Tanum Västra Götaland >
Sön6 17.00-20.00 Leif & Peo Kville bygdegård Kville Tanum Västra Götaland SPF
Sön28 14.00-17.00 Kalle & Stefan Folkungaskolan Linköping Linköping Linköping Östergötland >
Sön6 14.00-17.00 Kalle & Stefan Folkungaskolan Linköping Linköping Linköping Östergötland
Sön28 13.00-16.00 Christer Eklund Pensionärernas Hus i Nyköping Nyköping Nyköping Södermanland >
Sön6 13.00-16.00 Christer Eklund Pensionärernas Hus i Nyköping Nyköping Nyköping Södermanland PRO
Sön28 Rospiggarna Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Sön6 Rospiggarna Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Sön28 Leif Kronlund Storband Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Sön6 Leif Kronlund Storband Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån28 12.00-14.30 Conny Brodin Axelhuset Göteborg Göteborg Göteborg Västra Götaland >
Mån7 12.00-14.30 Conny Brodin Axelhuset Göteborg Göteborg Göteborg Västra Götaland
Mån6 Rospiggarna Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Mån7 Rospiggarna Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån6 PHs Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Mån7 PHs Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån6 Matz Bladhs Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Mån7 Matz Bladhs Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån6 Expanders Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Mån7 Expanders Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån6 Voize Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Mån7 Voize Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån28 19.30-23.00 Callinaz Tofta bygdegård Tofta Varberg Halland >
Mån7 19.30-23.00 Callinaz Tofta bygdegård Tofta Varberg Halland
Tis7 14.00-17.30 Jonnys Kulturhuset Svanen Borlänge Borlänge Dalarna >
Tis8 14.00-17.30 Jonnys Kulturhuset Svanen Borlänge Borlänge Dalarna PRO
Tis28 Matz Bladhs Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Tis8 Matz Bladhs Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis28 Rospiggarna Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Tis8 Rospiggarna Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis28 Callinaz Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Tis8 Callinaz Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis28 Voize Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Tis8 Voize Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Ons2 13.30-17.00 Matz Rogers Folkets Park Arboga Arboga Arboga Västmanland >
Ons9 13.30-17.00 Matz Rogers Folkets Park Arboga Arboga Arboga Västmanland
Ons28 18.00-21.30 Junix Gruvan Grums Grums Grums Värmland >
Ons9 18.00-21.30 Junix Gruvan Grums Grums Grums Värmland PRO
Ons28 17-00-20.00 Bejaz Folkets Hus Skärblacka Skärblacka Norrköping Östergötland >
Ons9 17-00-20.00 Bejaz Folkets Hus Skärblacka Skärblacka Norrköping Östergötland PRO
Ons28 Rospiggarna Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Ons9 Rospiggarna Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Ons28 19.00-22.30 Avant Bergeforsparken Sörberge Timrå Västernorrland >
Ons9 19.00-22.30 Avant Bergeforsparken Sörberge Timrå Västernorrland
Tor28 18.00-21.00 Orient Bredaryds bygdegård Bredaryd Värnamo Jönköping >
Tor10 18.00-21.00 Orient Bredaryds bygdegård Bredaryd Värnamo Jönköping PRO
Tor28 13.00-16.00 Avant Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten >
Tor10 13.00-16.00 Avant Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten Vaccinationsintyg
Tor28 Titanix Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Tor10 Titanix Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tor28 Excess Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Tor10 Excess Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tor28 Rospiggarna Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Tor10 Rospiggarna Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Fre28 19.00-23.00 Jannez Danshallen Karlskoga Karlskoga Karlskoga Örebro >
Fre11 19.00-23.00 Jannez Danshallen Karlskoga Karlskoga Karlskoga Örebro
Fre28 14.00-17.00 Orient Lagagården Laholm Laholm Laholm Halland >
Fre11 14.00-17.00 Orient Lagagården Laholm Laholm Laholm Halland SKPF
Fre28 19.00-22.30 Bendix Medborgarhuset Lycksele Lycksele Lycksele Västerbotten >
Fre11 19.00-22.30 Bendix Medborgarhuset Lycksele Lycksele Lycksele Västerbotten Vaccinationsintyg
Fre28 18.00-21.00 Tomaz & Co Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Fre11 18.00-21.00 Tomaz & Co Orrskogen Malung Malung Dalarna
Fre8 21.00-01.00 Blender Borgen Norrköping Norrköping Norrköping Östergötland >
Fre11 21.00-01.00 Blender Borgen Norrköping Norrköping Norrköping Östergötland
Fre28 21.00-01.00 Wahlströms Parken Oskarshamn Oskarshamn Oskarshamn Kalmar >
Fre11 21.00-01.00 Wahlströms Parken Oskarshamn Oskarshamn Oskarshamn Kalmar
Fre28 20.00-24.00 Micke Ahlgrens Folkets Park Sala Sala Sala Västmanland >
Fre11 20.00-24.00 Micke Ahlgrens Folkets Park Sala Sala Sala Västmanland
Fre8 Sounders Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Fre11 Sounders Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Fre1 19.00-23.00 Matz Rogers Kvarnhagskällan Växjö Club68 Växjö Växjö Kronoberg >
Fre11 19.00-23.00 Matz Rogers Kvarnhagskällan Växjö Club68 Växjö Växjö Kronoberg
Lör28 20.00-24.00 Engdahls Kristallen Nybro Nybro Nybro Kalmar >
Lör12 20.00-24.00 Engdahls Kristallen Nybro Nybro Nybro Kalmar
Lör6 19.00-23.00 Martinez Kulturhuset Pigalle Nässjö Nässjö Jönköping >
Lör12 19.00-23.00 Martinez Kulturhuset Pigalle Nässjö Nässjö Jönköping
Lör28 Jannez Mälarsalen Stockholm Stockholm Stockholm >
Lör12 Jannez Mälarsalen Stockholm Stockholm Stockholm
Lör28 21.00-01.00 Blender Pumpen Södra Vi Södra Vi Vimmerby Kalmar >
Lör12 21.00-01.00 Blender Pumpen Södra Vi Södra Vi Vimmerby Kalmar
Lör28 19.00-23.00 Alvenfors Fyris park Uppsala Uppsala Uppsala >
Lör12 19.00-23.00 Alvenfors Fyris park Uppsala Uppsala Uppsala
Lör28 Perikles Unity Line Ystad Ystad Ystad Skåne >
Lör12 Perikles Unity Line Ystad Ystad Ystad Skåne
Lör28 20.00-24.00 Micke Ahlgrens Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro >
Lör12 20.00-24.00 Micke Ahlgrens Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro
Sön4 18.00-21.30 Mogna Män Folkets Park Brännö Brännö Hylte Halland >
Sön13 18.00-21.30 Mogna Män Folkets Park Brännö Brännö Hylte Halland
Sön28 18.00-22.00 Callinaz Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland >
Sön13 18.00-22.00 Callinaz Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland
Sön28 17.00-21.00 Engdahls Granada Lönsboda Lönsboda Osby Skåne >
Sön13 17.00-21.00 Engdahls Granada Lönsboda Lönsboda Osby Skåne
Sön1 15.00-18.00 Kjell-Reines Östra Tollstad bygdegård Mantorp Mjölby Östergötland >
Sön13 15.00-18.00 Kjell-Reines Östra Tollstad bygdegård Mantorp Mjölby Östergötland PRO
Mån1 19.00-22.00 Spelfinkarna Allhem Färgelanda Färgelanda Färgelanda Västra Götaland >
Mån14 19.00-22.00 Spelfinkarna Allhem Färgelanda Färgelanda Färgelanda Västra Götaland
Mån28 12.00-14.30 Bengt Åkerberg Axelhuset Göteborg Göteborg Göteborg Västra Götaland >
Mån14 12.00-14.30 Bengt Åkerberg Axelhuset Göteborg Göteborg Göteborg Västra Götaland
Mån28 13.30-17.00 Kalle & Stefan Möklintagården Möklinta Sala Västmanland >
Mån14 13.30-17.00 Kalle & Stefan Möklintagården Möklinta Sala Västmanland
Mån28 Fernandoz Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Mån14 Fernandoz Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån28 Chiquita Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Mån14 Chiquita Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån28 18.00-21.30 Engdahls Tidaholmsparken Tidaholm Tidaholm Västra Götaland >
Mån14 18.00-21.30 Engdahls Tidaholmsparken Tidaholm Tidaholm Västra Götaland
Tis3 18.00-21.30 Mogna Män Hindås Rotunda Härryda Härryda Västra Götaland >
Tis15 18.00-21.30 Mogna Män Hindås Rotunda Härryda Härryda Västra Götaland
Tis28 Chiquita Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Tis15 Chiquita Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis28 Fernandoz Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Tis15 Fernandoz Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis3 17.00-20.30 Hedins Folkets Hus Timsfors Timsfors Markaryd Kronoberg >
Tis15 17.00-20.30 Hedins Folkets Hus Timsfors Timsfors Markaryd Kronoberg PRO
Ons28 13.30-17.00 Edwings Folkets Hus Gubbo Gubbo Smedjebacken Dalarna >
Ons16 13.30-17.00 Edwings Folkets Hus Gubbo Gubbo Smedjebacken Dalarna
Ons6 17-00-20.00 Anders Nilssons Folkets Hus Skärblacka Skärblacka Norrköping Östergötland >
Ons16 17-00-20.00 Anders Nilssons Folkets Hus Skärblacka Skärblacka Norrköping Östergötland PRO
Ons2 13.00 Tomaz & Co Tellus fritidscenter Södermalm Stockholm Stockholm >
Ons16 13.00 Tomaz & Co Tellus fritidscenter Södermalm Stockholm Stockholm
Ons28 13.30-17.00 Sandbergs Arosdansen Syrianska Kulturcentret Västerås Västerås Västmanland >
Ons16 13.30-17.00 Sandbergs Arosdansen Syrianska Kulturcentret Västerås Västerås Västmanland
Tor28 17.00-20.30 Kenneth & Classe Folkets Park Rydaholm Rydaholm Värnamo Jönköping >
Tor17 17.00-20.30 Kenneth & Classe Folkets Park Rydaholm Rydaholm Värnamo Jönköping PRO
Tor28 Mickeys Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Tor17 Mickeys Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tor28 PHs Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Tor17 PHs Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Fre28 20.00-24.00 Casanovas Folkets Park Arboga Arboga Arboga Västmanland >
Fre18 20.00-24.00 Casanovas Folkets Park Arboga Arboga Arboga Västmanland
Fre28 14.00-18.00 Pär Norlings Parken Gävle Gävle Gävle Gävleborg >
Fre18 14.00-18.00 Pär Norlings Parken Gävle Gävle Gävle Gävleborg
Fre28 14.00-17.00 Kjell-Reines Lagagården Laholm Laholm Laholm Halland >
Fre18 14.00-17.00 Kjell-Reines Lagagården Laholm Laholm Laholm Halland SKPF
Fre13 19.00-22.30 Mogna Män Lanegården Lane Uddevalla Västra Götaland >
Fre18 19.00-22.30 Mogna Män Lanegården Lane Uddevalla Västra Götaland
Fre2 18.00-21.30 Junix Skeppet Målilla Målilla Hultsfred Kalmar >
Fre18 18.00-21.30 Junix Skeppet Målilla Målilla Hultsfred Kalmar PRO
Fre28 21.00-01.00 Blender Furuparken Östersund Ope Östersund Jämtland >
Fre18 21.00-01.00 Blender Furuparken Östersund Ope Östersund Jämtland
Fre28 20.30-00.30 Callinaz Folkets Park Skara - Fokus Skara Skara Västra Götaland >
Fre18 20.30-00.30 Callinaz Folkets Park Skara - Fokus Skara Skara Västra Götaland
Lör17 Donnez Ekebo Munka Ljungby Ängelholm Skåne >
Lör19 Donnez Ekebo Munka Ljungby Ängelholm Skåne
Lör28 21.00-01.00 Jannez Furuparken Östersund Ope Östersund Jämtland >
Lör19 21.00-01.00 Jannez Furuparken Östersund Ope Östersund Jämtland
Lör4 20.00-24.00 Blender Folkets Park Sala Sala Sala Västmanland >
Lör19 20.00-24.00 Blender Folkets Park Sala Sala Sala Västmanland
Lör12 20.00-24.00 Perikles Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro >
Lör19 20.00-24.00 Perikles Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro
Sön28 13.30-17.00 Pär Norlings Folkets Park Arboga Arboga Arboga Västmanland >
Sön20 13.30-17.00 Pär Norlings Folkets Park Arboga Arboga Arboga Västmanland
Sön7 17.00-20.00 Spelfinkarna Kville bygdegård Kville Tanum Västra Götaland >
Sön20 17.00-20.00 Spelfinkarna Kville bygdegård Kville Tanum Västra Götaland SPF
Sön28 14.00-17.00 Stisses Folkungaskolan Linköping Linköping Linköping Östergötland >
Sön20 14.00-17.00 Stisses Folkungaskolan Linköping Linköping Linköping Östergötland
Sön28 Donnez Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Sön20 Donnez Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Sön6 17.00-21.00 Martinez Kolsnäslogen Sunne Sunne Värmland >
Sön20 17.00-21.00 Martinez Kolsnäslogen Sunne Sunne Värmland
Sön1 18.00-21.00 Orient Älvsereds bygdegård Älvsered Falkenberg Halland >
Sön20 18.00-21.00 Orient Älvsereds bygdegård Älvsered Falkenberg Halland
Mån28 12.00-14.30 Conny Brodin Axelhuset Göteborg Göteborg Göteborg Västra Götaland >
Mån21 12.00-14.30 Conny Brodin Axelhuset Göteborg Göteborg Göteborg Västra Götaland
Mån28 Black Jack Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Mån21 Black Jack Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån28 Voize Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Mån21 Voize Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån28 Donnez Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Mån21 Donnez Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis14 14.00-17.30 Holens Kulturhuset Svanen Borlänge Borlänge Dalarna >
Tis22 14.00-17.30 Holens Kulturhuset Svanen Borlänge Borlänge Dalarna PRO
Tis28 16.00-19.30 Orient Hallaborg Hallaryd Älmhult Kronoberg >
Tis22 16.00-19.30 Orient Hallaborg Hallaryd Älmhult Kronoberg
Tis17 19.00-22.30 Black Jack Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm >
Tis22 19.00-22.30 Black Jack Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm
Tis28 Alvenfors Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Tis22 Alvenfors Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis1 20.00-24.00 Engdahls Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne >
Tis22 20.00-24.00 Engdahls Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne
Ons8 13.30-17.00 BarraBazz Folkets Park Arboga Arboga Arboga Västmanland >
Ons23 13.30-17.00 BarraBazz Folkets Park Arboga Arboga Arboga Västmanland
Ons28 18.00-21.30 Black Jack Falköpingsparken Falköping Falköping Västra Götaland >
Ons23 18.00-21.30 Black Jack Falköpingsparken Falköping Falköping Västra Götaland
Ons28 Gideons Lännagården Hysingsvik Norrtälje Stockholm >
Ons23 Gideons Lännagården Hysingsvik Norrtälje Stockholm
Ons11 17-00-20.00 Cirrus Folkets Hus Skärblacka Skärblacka Norrköping Östergötland >
Ons23 17-00-20.00 Cirrus Folkets Hus Skärblacka Skärblacka Norrköping Östergötland PRO
Ons28 Donnez Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Ons23 Donnez Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tor21 14.00-17.00 Orient Kulturgården Höör Hööt Höör Skåne >
Tor24 14.00-17.00 Orient Kulturgården Höör Hööt Höör Skåne
Tor28 18.30-22.30 Voize Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne >
Tor24 18.30-22.30 Voize Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne
Tor13 18.00-21.00 Tomaz & Co Folkets Park Trollhättan Trollhättan Trollhättan Västra Götaland >
Tor24 18.00-21.00 Tomaz & Co Folkets Park Trollhättan Trollhättan Trollhättan Västra Götaland PRO
Fre19 20.00-24.00 Black Jack Folkets Park Arboga Arboga Arboga Västmanland >
Fre25 20.00-24.00 Black Jack Folkets Park Arboga Arboga Arboga Västmanland
Fre28 14.00-17.00 Patrick Eklöf Skeppsgården Bålsta Håbo Uppsala >
Fre25 14.00-17.00 Patrick Eklöf Skeppsgården Bålsta Håbo Uppsala
Fre8 19.00-01.00 PHs Parken Gävle Gävle Gävle Gävleborg >
Fre25 19.00-01.00 PHs Parken Gävle Gävle Gävle Gävleborg
Fre20 20.00-24.00 Blender Kvarnkullen Kungälv Kungälv Västra Götaland >
Fre25 20.00-24.00 Blender Kvarnkullen Kungälv Kungälv Västra Götaland
Fre13 14.00-17.00 Renés favoriter Lagagården Laholm Laholm Laholm Halland >
Fre25 14.00-17.00 Renés favoriter Lagagården Laholm Laholm Laholm Halland SKPF
Fre20 19.00-22.30 Ola & Jag Medborgarhuset Lycksele Lycksele Lycksele Västerbotten >
Fre25 19.00-22.30 Ola & Jag Medborgarhuset Lycksele Lycksele Lycksele Västerbotten Vaccinationsintyg
Fre28 21.00-01.00 Jannez Parken Oskarshamn Oskarshamn Oskarshamn Kalmar >
Fre25 21.00-01.00 Jannez Parken Oskarshamn Oskarshamn Oskarshamn Kalmar
Fre28 18.30-22.00 Orient Medborgarhuset Tvååker Tvååker Varberg Halland >
Fre25 18.30-22.00 Orient Medborgarhuset Tvååker Tvååker Varberg Halland SPF
Lör1 20.00-24.00 Engdahls Folkets Hus Forshaga Forshaga Forshaga Värmland >
Lör26 20.00-24.00 Engdahls Folkets Hus Forshaga Forshaga Forshaga Värmland
Lör2 17.00-21.00 Tottes Klintgården Gåsborn Filipstad Värmland >
Lör26 17.00-21.00 Tottes Klintgården Gåsborn Filipstad Värmland
Lör28 19.00-01.00 Blender Parken Gävle Gävle Gävle Gävleborg >
Lör26 19.00-01.00 Blender Parken Gävle Gävle Gävle Gävleborg
Lör11 19.00-23.00 Jannez Kulturhuset Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland >
Lör26 19.00-23.00 Jannez Kulturhuset Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland
Lör1 18.00-22.00 Gideons Arena Rotebro Rotebro Sollentuna Stockholm >
Lör26 18.00-22.00 Gideons Arena Rotebro Rotebro Sollentuna Stockholm Vaccinationsintyg
Lör9 18.00-22.00 Eklöfs Häradshammars bygdegård Vikbolandet Norrköping Östergötland >
Lör26 18.00-22.00 Eklöfs Häradshammars bygdegård Vikbolandet Norrköping Östergötland Vaccinering/immunitet krav
Lör2 19.00-02.00 Vikingarna med Christer Sjögren Älmhults handelsplats Älmhult Älmhult Kronoberg >
Lör26 19.00-02.00 Vikingarna med Christer Sjögren Älmhults handelsplats Älmhult Älmhult Kronoberg
Lör2 19.00-02.00 Lasse Stefanz Älmhults handelsplats Älmhult Älmhult Kronoberg >
Lör26 19.00-02.00 Lasse Stefanz Älmhults handelsplats Älmhult Älmhult Kronoberg
Lör13 20.00-24.00 PHs Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro >
Lör26 20.00-24.00 PHs Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro
Sön19 15.00-19.00 Orient Rosenhagen Anderslöv Anderslöv Trelleborg Skåne >
Sön27 15.00-19.00 Orient Rosenhagen Anderslöv Anderslöv Trelleborg Skåne
Sön25 15.00-18.30 Junix Boglösa bygdegård Boglösa Enköping Uppsala >
Sön27 15.00-18.30 Junix Boglösa bygdegård Boglösa Enköping Uppsala
Sön6 13.00-16.00 Tomaz & Co Tuben Farsta Farsta Farsta Stockholm >
Sön27 13.00-16.00 Tomaz & Co Tuben Farsta Farsta Farsta Stockholm
Sön2 17.00-21.00 Blender Holken Karlstad Karlstad Karlstad Värmland >
Sön27 17.00-21.00 Blender Holken Karlstad Karlstad Karlstad Värmland
Sön28 18.00-22.00 Wahlströms Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland >
Sön27 18.00-22.00 Wahlströms Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland
Sön5 17.00-21.00 Black Jack Trombon Södertälje Södertälje Södertälje Stockholm >
Sön27 17.00-21.00 Black Jack Trombon Södertälje Södertälje Södertälje Stockholm
Mån8 19.00-22.00 Kalle & Stefan Allhem Färgelanda Färgelanda Färgelanda Västra Götaland >
Mån28 19.00-22.00 Kalle & Stefan Allhem Färgelanda Färgelanda Färgelanda Västra Götaland
Mån13 12.00-14.30 Stefan Nilsson Axelhuset Göteborg Göteborg Göteborg Västra Götaland >
Mån28 12.00-14.30 Stefan Nilsson Axelhuset Göteborg Göteborg Göteborg Västra Götaland
Tis28 18.00-21.30 Hazzes med Maria Hindås Rotunda Härryda Härryda Västra Götaland >
Tis29 18.00-21.30 Hazzes med Maria Hindås Rotunda Härryda Härryda Västra Götaland
Tis4 15.00-19.00 Orient Folkets Park Sjöbo Sjöbo Sjöbo Skåne >
Tis29 15.00-19.00 Orient Folkets Park Sjöbo Sjöbo Sjöbo Skåne
Tis18 13.30-17.00 Junix Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro >
Tis29 13.30-17.00 Junix Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro
Ons7 17-00-20.00 Holens Folkets Hus Skärblacka Skärblacka Norrköping Östergötland >
Ons30 17-00-20.00 Holens Folkets Hus Skärblacka Skärblacka Norrköping Östergötland PRO
Ons2 19.00-22.00 Duo Vi Blackis Svartöstaden Luleå Norrbotten >
Ons30 19.00-22.00 Duo Vi Blackis Svartöstaden Luleå Norrbotten
Ons4 13.30-17.00 Matz Bladhs Arosdansen Syrianska Kulturcentret Västerås Västerås Västmanland >
Ons30 13.30-17.00 Matz Bladhs Arosdansen Syrianska Kulturcentret Västerås Västerås Västmanland
Tor28 13.00-16.00 Kelaz Föreningsborg Bettna Bettna Flen Södermanland >
Tor31 13.00-16.00 Kelaz Föreningsborg Bettna Bettna Flen Södermanland
Tor28 17.00-20.30 Orient Deje Kulturhus Deje Forshaga Värmland >
Tor31 17.00-20.30 Orient Deje Kulturhus Deje Forshaga Värmland
Tor6 18.00-21.30 Pär Norlings Valhalla Sandviken Sandviken Sandviken Gävleborg >
Tor31 18.00-21.30 Pär Norlings Valhalla Sandviken Sandviken Sandviken Gävleborg PRO
Tor10 Jannez Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Tor31 Jannez Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm