Dansprogram

Sortera kolumn genom att klicka på dess rubrik

Non-stop danser

Antal danser: 70

Datum Tid Dansband Dansställe Ort Kommun Län Övrigt
Oktober
Fre01 19.00-24.00 Blender Skultuna Lagårn Skultuna Västerås Västmanland
Fre01 19.00-24.00 Callinaz Skultuna Lagårn Skultuna Västerås Västmanland
Lör02 19.00-24.00 Casanovas Skultuna Lagårn Skultuna Västerås Västmanland
Lör02 19.00-24.00 Perikles Skultuna Lagårn Skultuna Västerås Västmanland
Fre08 20.00-02.00 Jannez Furuparken Östersund Ope Östersund Jämtland
Fre08 20.00-02.00 Perikles Furuparken Östersund Ope Östersund Jämtland
Lör09 20.00-02.00 Allstars Furuparken Östersund Ope Östersund Jämtland
Lör09 20.00-02.00 Blender Furuparken Östersund Ope Östersund Jämtland
Fre15 21.00-01.00 Lasse Stefanz Grevieparken Grevie Båstad Skåne
Fre15 21.00-01.00 Martin Nilsson med band Grevieparken Grevie Båstad Skåne
Fre22 19.00-01.00 Blender Parken Gävle Gävle Gävle Gävleborg
Fre22 19.00-01.00 Excess Parken Gävle Gävle Gävle Gävleborg
Fre22 19.00-01.00 Foxie Parken Gävle Gävle Gävle Gävleborg
Fre22 19.00-01.00 Perikles Parken Gävle Gävle Gävle Gävleborg
Lör23 19.00-01.00 Allstars Parken Gävle Gävle Gävle Gävleborg
Lör23 19.00-01.00 Casanovas Parken Gävle Gävle Gävle Gävleborg
Lör23 19.00-01.00 Shine Parken Gävle Gävle Gävle Gävleborg
Lör23 19.00-01.00 Xplays Parken Gävle Gävle Gävle Gävleborg
Sön24 18.00-22.00 Callinaz Parken Gävle Gävle Gävle Gävleborg
Sön24 18.00-22.00 Jannez Parken Gävle Gävle Gävle Gävleborg
Fre29 20.00-01.00 Allstars Folkets Hus Skelleftehamn - Rotan Skelleftehamn Skellefteå Västerbotten Vaccinationsintyg
Fre29 20.30-01.00 Donnez Grevieparken Grevie Båstad Skåne
Fre29 20.00-01.00 Jannez Folkets Hus Skelleftehamn - Rotan Skelleftehamn Skellefteå Västerbotten Vaccinationsintyg
Fre29 20.30-01.00 Streaplers Grevieparken Grevie Båstad Skåne
Lör30 20.00-02.00 Allstars Sporthallen Föllinge Föllinge Krokom Jämtland
Lör30 20.00-02.00 Jannez Sporthallen Föllinge Föllinge Krokom Jämtland
Lör30 20.00-02.00 Martinez Sporthallen Föllinge Föllinge Krokom Jämtland
November
Lör06 20.00-24.00 Martinez Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland
Lör06 20.00-24.00 Sounders Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland
Lör13 20.00-01.00 Allstars Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro
Lör13 20.00-01.00 Casanovas Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro
Lör13 21.00-01.00 Grönwalls Grevieparken Grevie Båstad Skåne
Lör13 21.00-01.00 Voize Grevieparken Grevie Båstad Skåne
Fre19 20.00-02.00 Allstars Furuparken Östersund Ope Östersund Jämtland
Fre19 20.00-02.00 Blender Furuparken Östersund Ope Östersund Jämtland
Fre19 20.00-02.00 Jannez Furuparken Östersund Ope Östersund Jämtland
Lör20 20.00-02.00 Callinaz Furuparken Östersund Ope Östersund Jämtland
Lör20 20.00-02.00 Expanders Furuparken Östersund Ope Östersund Jämtland
Lör20 Lasse Stefanz Ekebo Munka Ljungby Ängelholm Skåne
Lör20 Perikles Ekebo Munka Ljungby Ängelholm Skåne
Lör20 20.00-02.00 Shine Furuparken Östersund Ope Östersund Jämtland
Fre26 Black Jack Vemdalsskalet Vemdalen Härjedalen Jämtland
Fre26 Streaplers Vemdalsskalet Vemdalen Härjedalen Jämtland
December
Fre03 20.30-01.00 Callinaz Grevieparken Grevie Båstad Skåne
Fre03 20.30-01.00 Sannex Grevieparken Grevie Båstad Skåne
Lör11 20.00-02.00 Jannez Östersund Arena Östersund Östersund Jämtland
Lör11 20.00-02.00 Lasse Stefanz Östersund Arena Östersund Östersund Jämtland
Lör11 20.00-02.00 Vikingarna med Christer Sjögren Östersund Arena Östersund Östersund Jämtland
Lör18 20.00-24.00 Mickes Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten Vaccinationsintyg
Lör18 20.00-24.00 Ola & Jag Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten Vaccinationsintyg
Lör25 20.00-01.00 Framed Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro
Lör25 20.00-01.00 Martinez Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro
Mån27 19.00-24.00 Blender Svenska mässan Göteborg Göteborg Västra Götaland
Mån27 19.00-24.00 Ej fastställt Svenska mässan Göteborg Göteborg Västra Götaland
Januari 2022
Tor06 20.00-01.00 Blender Folkets Hus Skelleftehamn - Rotan Skelleftehamn Skellefteå Västerbotten Vaccinationsintyg
Fre07 20.00-01.00 Allstars Parken Gävle Gävle Gävle Gävleborg
Fre07 20.00-01.00 Blender Parken Gävle Gävle Gävle Gävleborg
Lör08 21.00-01.00 Allstars Folkets Hus Ramvik Ramvik Härnösand Västernorrland
Lör08 21.00-01.00 Jannez Folkets Hus Ramvik Ramvik Härnösand Västernorrland
Februari
Lör05 Blender Parkaden Härnösand Härnösand Härnösand Västernorrland
Mars
Lör26 19.00-02.00 Lasse Stefanz Älmhults handelsplats Älmhult Älmhult Kronoberg
Lör26 19.00-02.00 Vikingarna med Christer Sjögren Älmhults handelsplats Älmhult Älmhult Kronoberg
Augusti
Fre19 20.00-02.00 Donnez Folkets Park Karlsholme Mariestad Mariestad Västra Götaland
Fre19 20.00-02.00 Expanders Folkets Park Karlsholme Mariestad Mariestad Västra Götaland
Fre19 20.00-02.00 Sannex Folkets Park Karlsholme Mariestad Mariestad Västra Götaland
Fre19 20.00-02.00 Streaplers Folkets Park Karlsholme Mariestad Mariestad Västra Götaland
Lör20 20.00-02.00 Black Jack Folkets Park Karlsholme Mariestad Mariestad Västra Götaland
Lör20 20.00-02.00 Blender Folkets Park Karlsholme Mariestad Mariestad Västra Götaland
Lör20 20.00-02.00 Casanovas Folkets Park Karlsholme Mariestad Mariestad Västra Götaland
Lör20 20.00-02.00 Fernandoz Folkets Park Karlsholme Mariestad Mariestad Västra Götaland