Dansprogram

Sortera kolumn genom att klicka på dess rubrik

Dansa i oktober

Antal danser: 261

Datum Tid Dansband Dansställe Ort Kommun Län Övrigt
Oktober
Fre28 19.00-23.00 Holidays Danshallen Belganet Hallabro Ronneby Blekinge >
Fre1 19.00-23.00 Holidays Danshallen Belganet Hallabro Ronneby Blekinge
Fre28 17.00-20.30 Trasthen & Stahren Folkets Hus Tving Tving Karlskrona Blekinge >
Fre1 17.00-20.30 Trasthen & Stahren Folkets Hus Tving Tving Karlskrona Blekinge SPF
Fre28 20.00-24.00 Highlights Folkets Park Mörrum Mörrum Karlshamn Blekinge >
Fre1 20.00-24.00 Highlights Folkets Park Mörrum Mörrum Karlshamn Blekinge
Fre28 14.00-18.00 Ola & Jag Parken Gävle Gävle Gävle Gävleborg >
Fre1 14.00-18.00 Ola & Jag Parken Gävle Gävle Gävle Gävleborg
Fre28 17.00-20.30 Orient Skälby gård Kalmar Kalmar Kalmar Kalmar >
Fre1 17.00-20.30 Orient Skälby gård Kalmar Kalmar Kalmar Kalmar PRO
Fre28 19.00-21.00 Bagage Stortorpsparken Trångsund Trångsund Huddinge Stockholm >
Fre1 19.00-21.00 Bagage Stortorpsparken Trångsund Trångsund Huddinge Stockholm Fri entre
Fre28 19.00-24.00 Callinaz Skultuna Lagårn Skultuna Västerås Västmanland >
Fre1 19.00-24.00 Callinaz Skultuna Lagårn Skultuna Västerås Västmanland
Fre28 19.00-24.00 Blender Skultuna Lagårn Skultuna Västerås Västmanland >
Fre1 19.00-24.00 Blender Skultuna Lagårn Skultuna Västerås Västmanland
Fre28 20.30-00.30 Donnez Folkets Park Skara - Fokus Skara Skara Västra Götaland >
Fre1 20.30-00.30 Donnez Folkets Park Skara - Fokus Skara Skara Västra Götaland
Fre28 19.00-22.30 Hasse Peters Lanegården Lane Uddevalla Västra Götaland >
Fre1 19.00-22.30 Hasse Peters Lanegården Lane Uddevalla Västra Götaland
Fre28 20.00-24.00 Casanovas Parkhallen Borås Borås Borås Västra Götaland >
Fre1 20.00-24.00 Casanovas Parkhallen Borås Borås Borås Västra Götaland
Fre28 19.00-23.00 Jannez Danshallen Karlskoga Karlskoga Karlskoga Örebro >
Fre1 19.00-23.00 Jannez Danshallen Karlskoga Karlskoga Karlskoga Örebro
Lör28 19.00-23.00 Blender Folkets Park Huskvarna Huskvarna Jönköping Jönköping >
Lör2 19.00-23.00 Blender Folkets Park Huskvarna Huskvarna Jönköping Jönköping
Lör28 21.00-01.00 Lasse Stefanz Granada Lönsboda Lönsboda Osby Skåne >
Lör2 21.00-01.00 Lasse Stefanz Granada Lönsboda Lönsboda Osby Skåne
Lör28 20.00-24.00 Engdahls Tingvalla Åstorp Åstorp Åstorp Skåne >
Lör2 20.00-24.00 Engdahls Tingvalla Åstorp Åstorp Åstorp Skåne
Lör28 20.00 Mantix Latitude 59 Uppsala Uppsala Uppsala >
Lör2 20.00 Mantix Latitude 59 Uppsala Uppsala Uppsala
Lör28 19.00-24.00 Casanovas Skultuna Lagårn Skultuna Västerås Västmanland >
Lör2 19.00-24.00 Casanovas Skultuna Lagårn Skultuna Västerås Västmanland
Lör28 19.00-24.00 Perikles Skultuna Lagårn Skultuna Västerås Västmanland >
Lör2 19.00-24.00 Perikles Skultuna Lagårn Skultuna Västerås Västmanland
Lör28 21.00-01.00 Jannez Träffen Båberg Trollhättan Trollhättan Västra Götaland >
Lör2 21.00-01.00 Jannez Träffen Båberg Trollhättan Trollhättan Västra Götaland
Lör28 20.00-24.00 Streaplers Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro >
Lör2 20.00-24.00 Streaplers Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro
Sön28 17.00-21.00 Engdahls Folkets Park Vetlanda Vetlanda Vetlanda Jönköping >
Sön3 17.00-21.00 Engdahls Folkets Park Vetlanda Vetlanda Vetlanda Jönköping
Sön28 17.00-21.00 Donnez Pumpen Södra Vi Södra Vi Vimmerby Kalmar >
Sön3 17.00-21.00 Donnez Pumpen Södra Vi Södra Vi Vimmerby Kalmar
Sön28 16.00-20.00 Hollyz Stallet Vassmolösa Vassmolösa Kalmar Kalmar >
Sön3 16.00-20.00 Hollyz Stallet Vassmolösa Vassmolösa Kalmar Kalmar
Sön28 18.00-21.00 Karl-Erik Medborgarhuset Arvidsjaur Arvidsjaur Arvidsjaur Norrbotten >
Sön3 18.00-21.00 Karl-Erik Medborgarhuset Arvidsjaur Arvidsjaur Arvidsjaur Norrbotten
Sön28 15.00-19.00 Orient Folkets Hus Arkelstorp Arkelstorp Kristianstad Skåne >
Sön3 15.00-19.00 Orient Folkets Hus Arkelstorp Arkelstorp Kristianstad Skåne PRO
Sön28 17.00-21.00 Holidays Folkets Park Bjärnum Bjärnum Hässleholm Skåne >
Sön3 17.00-21.00 Holidays Folkets Park Bjärnum Bjärnum Hässleholm Skåne
Sön28 17.00-21.00 Sounders Törringelund Oxie Malmö Skåne >
Sön3 17.00-21.00 Sounders Törringelund Oxie Malmö Skåne
Sön28 PerHåkans Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Sön3 PerHåkans Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Sön28 Swing & Beat Big Band Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm >
Sön3 Swing & Beat Big Band Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Sön28 17.00-21.00 Casanovas Holken Karlstad Karlstad Karlstad Värmland >
Sön3 17.00-21.00 Casanovas Holken Karlstad Karlstad Karlstad Värmland
Sön28 18.00-21.30 Mickes Festplatsen Vännäsby Vännäsby Vännäs Västerbotten >
Sön3 18.00-21.30 Mickes Festplatsen Vännäsby Vännäsby Vännäs Västerbotten
Mån28 Titanix Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Mån4 Titanix Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis28 15.00-19.00 Trasthen & Stahren Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne >
Tis5 15.00-19.00 Trasthen & Stahren Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne PRO
Tis28 18.30-22.30 Micke Ahlgrens Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm >
Tis5 18.30-22.30 Micke Ahlgrens Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm
Tis28 Titanix Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Tis5 Titanix Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis4 18.00-21.30 Mogna Män Hindås Rotunda Härryda Härryda Västra Götaland >
Tis5 18.00-21.30 Mogna Män Hindås Rotunda Härryda Härryda Västra Götaland
Tis28 13.30-17.00 Samzons Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro >
Tis5 13.30-17.00 Samzons Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro
Ons28 18.00-22.00 Engdahls Eringsboda Brunn Eringsboda Ronneby Blekinge >
Ons6 18.00-22.00 Engdahls Eringsboda Brunn Eringsboda Ronneby Blekinge
Ons28 18.00-21.30 Matz Rogers Sporthallen Kungsgården Kungsgården Sandviken Gävleborg >
Ons6 18.00-21.30 Matz Rogers Sporthallen Kungsgården Kungsgården Sandviken Gävleborg PRO
Ons28 19.00 Kenneth & Classe Tölögården Kungsbacka Kungsbacka Halland >
Ons6 19.00 Kenneth & Classe Tölögården Kungsbacka Kungsbacka Halland
Ons2 17.00-20.30 Cedrix Södra Ljunga bygdegård Södra Ljunga Ljungby Kronoberg >
Ons6 17.00-20.30 Cedrix Södra Ljunga bygdegård Södra Ljunga Ljungby Kronoberg PRO
Ons28 18.30-22.30 Rignells Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne >
Ons6 18.30-22.30 Rignells Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne
Ons28 Shanes Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Ons6 Shanes Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Ons28 13.30-17.00 Hedins Folkets Park Arboga Arboga Arboga Västmanland >
Ons6 13.30-17.00 Hedins Folkets Park Arboga Arboga Arboga Västmanland
Ons28 18.00-21.30 Black Jack Falköpingsparken Falköping Falköping Västra Götaland >
Ons6 18.00-21.30 Black Jack Falköpingsparken Falköping Falköping Västra Götaland
Ons28 19.30-22.30 Kalle & Stefan Folkets Park Ödeborg Ödeborg Uddevalla Västra Götaland >
Ons6 19.30-22.30 Kalle & Stefan Folkets Park Ödeborg Ödeborg Uddevalla Västra Götaland
Ons28 19.00-22.30 Diggarna Sätila Bygdegård Sätila Marks Västra Götaland >
Ons6 19.00-22.30 Diggarna Sätila Bygdegård Sätila Marks Västra Götaland
Ons28 17.00-20.00 Kenneth Hertz Folkets Hus Skärblacka Skärblacka Norrköping Östergötland >
Ons6 17.00-20.00 Kenneth Hertz Folkets Hus Skärblacka Skärblacka Norrköping Östergötland PRO
Tor28 19.00-23.00 Perikles Folkets Hus Säter Säter Säter Dalarna >
Tor7 19.00-23.00 Perikles Folkets Hus Säter Säter Säter Dalarna
Tor28 Black Jack Torget Nybro Nybro Nybro Kalmar >
Tor7 Black Jack Torget Nybro Nybro Nybro Kalmar
Tor28 18.30-22.30 Engdahls Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne >
Tor7 18.30-22.30 Engdahls Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne
Tor28 19.00-22.00 Cristina Taube med Pelle Olssons orkester CIK Knivsta Knivsta Knivsta Uppsala >
Tor7 19.00-22.00 Cristina Taube med Pelle Olssons orkester CIK Knivsta Knivsta Knivsta Uppsala
Tor28 12.00-15.00 Hazzes Kulturhuset Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland >
Tor7 12.00-15.00 Hazzes Kulturhuset Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland PRO
Fre28 13.30-17.00 Hedins Folkets Park Avesta Avesta Avesta Dalarna >
Fre8 13.30-17.00 Hedins Folkets Park Avesta Avesta Avesta Dalarna PRO
Fre28 14.00-18.00 Junix Parken Gävle Gävle Gävle Gävleborg >
Fre8 14.00-18.00 Junix Parken Gävle Gävle Gävle Gävleborg
Fre7 14.00-17.00 Hardys Lagagården Laholm Laholm Laholm Halland >
Fre8 14.00-17.00 Hardys Lagagården Laholm Laholm Laholm Halland SKPF
Fre28 20.00-02.00 Perikles Furuparken Östersund Ope Östersund Jämtland >
Fre8 20.00-02.00 Perikles Furuparken Östersund Ope Östersund Jämtland
Fre28 20.00-02.00 Jannez Furuparken Östersund Ope Östersund Jämtland >
Fre8 20.00-02.00 Jannez Furuparken Östersund Ope Östersund Jämtland
Fre6 21.00-01.00 Sannex Parken Oskarshamn Oskarshamn Oskarshamn Kalmar >
Fre8 21.00-01.00 Sannex Parken Oskarshamn Oskarshamn Oskarshamn Kalmar
Fre28 19.00-23.00 Matz Bladhs Kvarnhagskällan Växjö Club68 Växjö Växjö Kronoberg >
Fre8 19.00-23.00 Matz Bladhs Kvarnhagskällan Växjö Club68 Växjö Växjö Kronoberg
Fre28 20.00-24.00 Blender Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm >
Fre8 20.00-24.00 Blender Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm
Fre28 13.00-16.00 Tomaz & Co Fältöversten Dansträffen Stockholm Stockholm Stockholm >
Fre8 13.00-16.00 Tomaz & Co Fältöversten Dansträffen Stockholm Stockholm Stockholm
Fre2 Titanix Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm >
Fre8 Titanix Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Fre28 19.00 Kalle & Stefan Folkets Hus Jössefors Jössefors Arvika Värmland >
Fre8 19.00 Kalle & Stefan Folkets Hus Jössefors Jössefors Arvika Värmland
Fre5 20.00-24.00 Allstars Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten >
Fre8 20.00-24.00 Allstars Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten Vaccinationsintyg
Fre28 20.00-24.00 Fernandoz Folkets Hus Kusmark Kusmark Skellefteå Västerbotten >
Fre8 20.00-24.00 Fernandoz Folkets Hus Kusmark Kusmark Skellefteå Västerbotten
Fre28 Scotts Grästorpsfestivalen Grästorp Grästorp Västra Götaland >
Fre8 Scotts Grästorpsfestivalen Grästorp Grästorp Västra Götaland
Lör28 Black Jack Eringsboda Brunn Eringsboda Ronneby Blekinge >
Lör9 Black Jack Eringsboda Brunn Eringsboda Ronneby Blekinge
Lör1 19.00 Orient Hörvik-Krokås bygdegård Hörvik Sölvesborg Blekinge >
Lör9 19.00 Orient Hörvik-Krokås bygdegård Hörvik Sölvesborg Blekinge
Lör28 19.00-22.30 Hedins Delsbo bygdegård Delsbo Hudiksvall Gävleborg >
Lör9 19.00-22.30 Hedins Delsbo bygdegård Delsbo Hudiksvall Gävleborg SPF
Lör28 20.00-24.00 Streaplers Ramshall Veinge Laholm Halland >
Lör9 20.00-24.00 Streaplers Ramshall Veinge Laholm Halland
Lör1 20.00-02.00 Allstars Furuparken Östersund Ope Östersund Jämtland >
Lör9 20.00-02.00 Allstars Furuparken Östersund Ope Östersund Jämtland
Lör1 20.00-02.00 Blender Furuparken Östersund Ope Östersund Jämtland >
Lör9 20.00-02.00 Blender Furuparken Östersund Ope Östersund Jämtland
Lör28 20.00-24.00 Fernandoz Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten >
Lör9 20.00-24.00 Fernandoz Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten Vaccinationsintyg
Lör28 20.00-24.00 PerHåkans Folkets Park Sala Sala Sala Västmanland >
Lör9 20.00-24.00 PerHåkans Folkets Park Sala Sala Sala Västmanland
Lör28 19.00-23.00 Excess Kulturhuset Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland >
Lör9 19.00-23.00 Excess Kulturhuset Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland
Lör1 20.00-24.00 Perikles Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro >
Lör9 20.00-24.00 Perikles Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro
Lör4 20.00-24.00 Donnez Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland >
Lör9 20.00-24.00 Donnez Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland
Lör28 21.00-01.00 Casanovas Kvarnparken Mjölby Mjölby Mjölby Östergötland >
Lör9 21.00-01.00 Casanovas Kvarnparken Mjölby Mjölby Mjölby Östergötland
Sön28 18.00-21.30 Mogna Män Folkets Park Brännö Brännö Hylte Halland >
Sön10 18.00-21.30 Mogna Män Folkets Park Brännö Brännö Hylte Halland
Sön28 18.00-21.00 Karl-Erik Medborgarhuset Arvidsjaur Arvidsjaur Arvidsjaur Norrbotten >
Sön10 18.00-21.00 Karl-Erik Medborgarhuset Arvidsjaur Arvidsjaur Arvidsjaur Norrbotten
Sön8 17.00-21.00 Matz Bladhs Granada Lönsboda Lönsboda Osby Skåne >
Sön10 17.00-21.00 Matz Bladhs Granada Lönsboda Lönsboda Osby Skåne
Sön2 Leif Kronlund Storband Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Sön10 Leif Kronlund Storband Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Sön28 18.00-21.30 Fernandoz Häreborg Indal Sundsvall Västernorrland >
Sön10 18.00-21.30 Fernandoz Häreborg Indal Sundsvall Västernorrland
Sön28 13.30 Trebello Blå Stället Angered Göteborg Västra Götaland >
Sön10 13.30 Trebello Blå Stället Angered Göteborg Västra Götaland
Sön28 18.00-22.00 Casanovas Parken Götene Götene Götene Västra Götaland >
Sön10 18.00-22.00 Casanovas Parken Götene Götene Götene Västra Götaland
Sön28 18.00-22.00 Perikles Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland >
Sön10 18.00-22.00 Perikles Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland
Sön28 14.00-17.00 Orient Folkungaskolan Linköping Linköping Linköping Östergötland >
Sön10 14.00-17.00 Orient Folkungaskolan Linköping Linköping Linköping Östergötland
Mån7 PerHåkans Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Mån11 PerHåkans Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån28 18.00-21.30 Chiquita Tidaholmsparken Tidaholm Tidaholm Västra Götaland >
Mån11 18.00-21.30 Chiquita Tidaholmsparken Tidaholm Tidaholm Västra Götaland
Tis28 15.00-19.00 Cedrix Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne >
Tis12 15.00-19.00 Cedrix Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne PRO
Tis28 18.30-22.30 Holidays Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm >
Tis12 18.30-22.30 Holidays Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm
Tis28 PerHåkans Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Tis12 PerHåkans Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis28 19.00-22.30 Dur X Parkhallen Borås Borås Borås Västra Götaland >
Tis12 19.00-22.30 Dur X Parkhallen Borås Borås Borås Västra Götaland Gammaldans nybörjarkurs
Tis28 13.30-17.00 Gideons Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro >
Tis12 13.30-17.00 Gideons Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro
Ons3 18.30-22.30 Trippz Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne >
Ons13 18.30-22.30 Trippz Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne
Ons28 18.00-21.30 Hedins Gruvan Grums Grums Grums Värmland >
Ons13 18.00-21.30 Hedins Gruvan Grums Grums Grums Värmland PRO
Ons1 19.00-22.30 Ola & Jag Bergeforsparken Sörberge Timrå Västernorrland >
Ons13 19.00-22.30 Ola & Jag Bergeforsparken Sörberge Timrå Västernorrland
Ons9 13.30-17.00 Micke Ahlgrens Arosdansen Syrianska Kulturcentret Västerås Västerås Västmanland >
Ons13 13.30-17.00 Micke Ahlgrens Arosdansen Syrianska Kulturcentret Västerås Västerås Västmanland
Tor28 17.00-20.30 Kalle & Stefan Eneborg Eneryda Eneryda Älmhult Kronoberg >
Tor14 17.00-20.30 Kalle & Stefan Eneborg Eneryda Eneryda Älmhult Kronoberg
Tor28 18.30-22.30 Fernandoz Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne >
Tor14 18.30-22.30 Fernandoz Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne
Tor28 Perikles Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Tor14 Perikles Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tor1 Vinylbandet Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm >
Tor14 Vinylbandet Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Tor28 13.00-16.00 Ola & Jag Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten >
Tor14 13.00-16.00 Ola & Jag Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten Vaccinationsintyg
Tor28 12.00-15.00 Mogna Män Kulturhuset Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland >
Tor14 12.00-15.00 Mogna Män Kulturhuset Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland PRO
Fre28 19.00-23.00 Fernandoz Danshallen Belganet Hallabro Ronneby Blekinge >
Fre15 19.00-23.00 Fernandoz Danshallen Belganet Hallabro Ronneby Blekinge
Fre28 21.00-01.00 Lasse Stefanz Grevieparken Grevie Båstad Skåne >
Fre15 21.00-01.00 Lasse Stefanz Grevieparken Grevie Båstad Skåne
Fre28 21.00-01.00 Martin Nilsson med band Grevieparken Grevie Båstad Skåne >
Fre15 21.00-01.00 Martin Nilsson med band Grevieparken Grevie Båstad Skåne
Fre28 20.00-24.00 Engdahls Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne >
Fre15 20.00-24.00 Engdahls Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne
Fre8 19.30-23.00 Micke Ahlgrens Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm >
Fre15 19.30-23.00 Micke Ahlgrens Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Fre4 16.00-18.00 JazzMaTazz Kungsan Stockholm Stockholm Stockholm Stockholm >
Fre15 16.00-18.00 JazzMaTazz Kungsan Stockholm Stockholm Stockholm Stockholm
Fre2 Callinaz Sundsta säteri Norrtälje Sundsta Norrtälje Stockholm >
Fre15 Callinaz Sundsta säteri Norrtälje Sundsta Norrtälje Stockholm
Fre28 20.00-24.00 Casanovas Fyris park Uppsala Uppsala Uppsala >
Fre15 20.00-24.00 Casanovas Fyris park Uppsala Uppsala Uppsala
Fre28 20.00-24.00 Matz Bladhs Folkets Hus Kusmark Kusmark Skellefteå Västerbotten >
Fre15 20.00-24.00 Matz Bladhs Folkets Hus Kusmark Kusmark Skellefteå Västerbotten
Fre28 19.00-22.30 Mickes Medborgarhuset Lycksele Lycksele Lycksele Västerbotten >
Fre15 19.00-22.30 Mickes Medborgarhuset Lycksele Lycksele Lycksele Västerbotten
Fre12 19.00-22.30 Mogna Män Lanegården Lane Uddevalla Västra Götaland >
Fre15 19.00-22.30 Mogna Män Lanegården Lane Uddevalla Västra Götaland
Fre10 19.00-23.00 Blender Danshallen Karlskoga Karlskoga Karlskoga Örebro >
Fre15 19.00-23.00 Blender Danshallen Karlskoga Karlskoga Karlskoga Örebro
Lör28 19.00-23.00 Ankies Solvarbo bystuga Solvarbo Säter Dalarna >
Lör16 19.00-23.00 Ankies Solvarbo bystuga Solvarbo Säter Dalarna Föranmälan
Lör28 19.00-23.00 Kjellez Pigalle Nässjö Nässjö Nässjö Jönköping >
Lör16 19.00-23.00 Kjellez Pigalle Nässjö Nässjö Nässjö Jönköping
Lör10 21.00-01.00 Casanovas Pumpen Södra Vi Södra Vi Vimmerby Kalmar >
Lör16 21.00-01.00 Casanovas Pumpen Södra Vi Södra Vi Vimmerby Kalmar
Lör28 20.00-24.00 Fernandoz Tingvalla Åstorp Åstorp Åstorp Skåne >
Lör16 20.00-24.00 Fernandoz Tingvalla Åstorp Åstorp Åstorp Skåne
Lör28 20.00-24.00 Matz Bladhs Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten >
Lör16 20.00-24.00 Matz Bladhs Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten Vaccinationsintyg
Lör11 20.00-24.00 Sounders Kvarnkullen Kungälv Kungälv Västra Götaland >
Lör16 20.00-24.00 Sounders Kvarnkullen Kungälv Kungälv Västra Götaland
Lör28 21.00-01.00 Blender Träffen Båberg Trollhättan Trollhättan Västra Götaland >
Lör16 21.00-01.00 Blender Träffen Båberg Trollhättan Trollhättan Västra Götaland
Lör28 20.00-24.00 Callinaz Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro >
Lör16 20.00-24.00 Callinaz Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro
Lör9 20.00-24.00 Micke Ahlgrens Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland >
Lör16 20.00-24.00 Micke Ahlgrens Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland
Sön16 17.00-21.00 Alvenfors Folkets Park Hedemora Hedemora Hedemora Dalarna >
Sön17 17.00-21.00 Alvenfors Folkets Park Hedemora Hedemora Hedemora Dalarna
Sön28 14.00 Björnes Strandhotellet Mellbystrand Mellbystrand Laholm Halland >
Sön17 14.00 Björnes Strandhotellet Mellbystrand Mellbystrand Laholm Halland
Sön28 18.00-21.00 Orient Älvsereds bygdegård Älvsered Falkenberg Halland >
Sön17 18.00-21.00 Orient Älvsereds bygdegård Älvsered Falkenberg Halland
Sön4 18.00-22.00 Ej fastställt Folkets Hus Blomstermåla Blomstermåla Mönsterås Kalmar >
Sön17 18.00-22.00 Ej fastställt Folkets Hus Blomstermåla Blomstermåla Mönsterås Kalmar
Sön28 17.00-21.00 Casanovas Swinghallen Växjö Växjö Växjö Kronoberg >
Sön17 17.00-21.00 Casanovas Swinghallen Växjö Växjö Växjö Kronoberg
Sön28 18.00-21.00 Karl-Erik Medborgarhuset Arvidsjaur Arvidsjaur Arvidsjaur Norrbotten >
Sön17 18.00-21.00 Karl-Erik Medborgarhuset Arvidsjaur Arvidsjaur Arvidsjaur Norrbotten
Sön16 19.00-22.00 Ola & Jag Norrmalmia Piteå Piteå Piteå Norrbotten >
Sön17 19.00-22.00 Ola & Jag Norrmalmia Piteå Piteå Piteå Norrbotten
Sön28 17.00-21.00 Donnez Folkets Park Bjärnum Bjärnum Hässleholm Skåne >
Sön17 17.00-21.00 Donnez Folkets Park Bjärnum Bjärnum Hässleholm Skåne
Sön28 17.00-21.00 Holidays Törringelund Oxie Malmö Skåne >
Sön17 17.00-21.00 Holidays Törringelund Oxie Malmö Skåne
Sön11 17.00-20.30 Matz Rogers Folkets Park Sunnemo Sunnemo Hagfors Värmland >
Sön17 17.00-20.30 Matz Rogers Folkets Park Sunnemo Sunnemo Hagfors Värmland
Sön28 18.00-21.30 Duo Vi Festplatsen Vännäsby Vännäsby Vännäs Västerbotten >
Sön17 18.00-21.30 Duo Vi Festplatsen Vännäsby Vännäsby Vännäs Västerbotten
Sön6 18.00-21.30 Matz Bladhs Häreborg Indal Sundsvall Västernorrland >
Sön17 18.00-21.30 Matz Bladhs Häreborg Indal Sundsvall Västernorrland
Sön9 17.00-21.00 Xplays Skultuna Lagårn Skultuna Västerås Västmanland >
Sön17 17.00-21.00 Xplays Skultuna Lagårn Skultuna Västerås Västmanland
Sön28 18.00-21.30 Engdahls Folkets Park Herrljunga Herrljunga Herrljunga Västra Götaland >
Sön17 18.00-21.30 Engdahls Folkets Park Herrljunga Herrljunga Herrljunga Västra Götaland
Mån1 19.30-23.00 Callinaz Centrum Långås Långås Falkenberg Halland >
Mån18 19.30-23.00 Callinaz Centrum Långås Långås Falkenberg Halland
Mån5 14.00-17.00 Hazzes Snöstorps Allmogegård Halmstad Halmstad Halland >
Mån18 14.00-17.00 Hazzes Snöstorps Allmogegård Halmstad Halmstad Halland PRO Vaccinationsintyg
Mån28 Martinez Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Mån18 Martinez Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån9 19.00-22.00 Bendix Folkparken Skellefteå Skellefteå Skellefteå Västerbotten >
Mån18 19.00-22.00 Bendix Folkparken Skellefteå Skellefteå Skellefteå Västerbotten
Tis6 15.00-19.00 Orient Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne >
Tis19 15.00-19.00 Orient Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne PRO
Tis28 18.30-22.30 Matz Bladhs Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm >
Tis19 18.30-22.30 Matz Bladhs Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm
Tis28 Martinez Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Tis19 Martinez Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis28 18.00-21.30 Henke & Anders Folkets Park Skara - Fokus Skara Skara Västra Götaland >
Tis19 18.00-21.30 Henke & Anders Folkets Park Skara - Fokus Skara Skara Västra Götaland PRO
Tis9 18.00-21.30 Sounders Hindås Rotunda Härryda Härryda Västra Götaland >
Tis19 18.00-21.30 Sounders Hindås Rotunda Härryda Härryda Västra Götaland
Tis8 19.00-22.30 Charlies Parkhallen Borås Borås Borås Västra Götaland >
Tis19 19.00-22.30 Charlies Parkhallen Borås Borås Borås Västra Götaland
Tis1 13.30-17.00 Junix Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro >
Tis19 13.30-17.00 Junix Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro
Ons28 18.00-22.00 Micke Ahlgrens Eringsboda Brunn Eringsboda Ronneby Blekinge >
Ons20 18.00-22.00 Micke Ahlgrens Eringsboda Brunn Eringsboda Ronneby Blekinge
Ons19 19.00-22.00 Avant Blackis Svartöstaden Luleå Norrbotten >
Ons20 19.00-22.00 Avant Blackis Svartöstaden Luleå Norrbotten
Ons28 18.30-22.30 Orient Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne >
Ons20 18.30-22.30 Orient Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne
Ons28 13.30-17.00 BarraBazz Folkets Park Arboga Arboga Arboga Västmanland >
Ons20 13.30-17.00 BarraBazz Folkets Park Arboga Arboga Arboga Västmanland
Ons1 18.00-21.30 Holidays Falköpingsparken Falköping Falköping Västra Götaland >
Ons20 18.00-21.30 Holidays Falköpingsparken Falköping Falköping Västra Götaland
Ons28 17.00-20.00 Tomaz & Co Folkets Hus Skärblacka Skärblacka Norrköping Östergötland >
Ons20 17.00-20.00 Tomaz & Co Folkets Hus Skärblacka Skärblacka Norrköping Östergötland PRO
Tor16 18.30-22.30 Sounders Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne >
Tor21 18.30-22.30 Sounders Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne
Tor4 Casanovas Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Tor21 Casanovas Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tor28 13.00-16.00 Patrick Eklöf Föreningsborg Bettna Bettna Flen Södermanland >
Tor21 13.00-16.00 Patrick Eklöf Föreningsborg Bettna Bettna Flen Södermanland PRO
Tor18 13.00-16.00 Agneta & Peter Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten >
Tor21 13.00-16.00 Agneta & Peter Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten Vaccinationsintyg
Tor28 12.00-15.00 Tore & Company Kulturhuset Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland >
Tor21 12.00-15.00 Tore & Company Kulturhuset Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland PRO
Fre1 13.30-17.00 Kalle & Stefan Folkets Park Avesta Avesta Avesta Dalarna >
Fre22 13.30-17.00 Kalle & Stefan Folkets Park Avesta Avesta Avesta Dalarna PRO
Fre17 19.00-01.00 Perikles Parken Gävle Gävle Gävle Gävleborg >
Fre22 19.00-01.00 Perikles Parken Gävle Gävle Gävle Gävleborg
Fre17 19.00-01.00 Blender Parken Gävle Gävle Gävle Gävleborg >
Fre22 19.00-01.00 Blender Parken Gävle Gävle Gävle Gävleborg
Fre17 19.00-01.00 Excess Parken Gävle Gävle Gävle Gävleborg >
Fre22 19.00-01.00 Excess Parken Gävle Gävle Gävle Gävleborg
Fre17 19.00-01.00 Foxie Parken Gävle Gävle Gävle Gävleborg >
Fre22 19.00-01.00 Foxie Parken Gävle Gävle Gävle Gävleborg
Fre4 14.00-17.00 Hedins Lagagården Laholm Laholm Laholm Halland >
Fre22 14.00-17.00 Hedins Lagagården Laholm Laholm Laholm Halland SKPF
Fre12 18.30-22.00 Orient Medborgarhuset Tvååker Tvååker Varberg Halland >
Fre22 18.30-22.00 Orient Medborgarhuset Tvååker Tvååker Varberg Halland
Fre28 19.00-22.30 Strike Trångsvikens bygdegård Trångsviken Krokom Jämtland >
Fre22 19.00-22.30 Strike Trångsvikens bygdegård Trångsviken Krokom Jämtland
Fre28 21.00-01.00 Allstars Parken Oskarshamn Oskarshamn Oskarshamn Kalmar >
Fre22 21.00-01.00 Allstars Parken Oskarshamn Oskarshamn Oskarshamn Kalmar
Fre28 19.00-23.00 Engdahls Kvarnhagskällan Växjö Club68 Växjö Växjö Kronoberg >
Fre22 19.00-23.00 Engdahls Kvarnhagskällan Växjö Club68 Växjö Växjö Kronoberg
Fre4 20.00-24.00 Kjellez Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne >
Fre22 20.00-24.00 Kjellez Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne
Fre12 20.00-24.00 Jannez Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm >
Fre22 20.00-24.00 Jannez Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm
Fre14 20.00-24.00 Martinez Folkets Park Sala Sala Sala Västmanland >
Fre22 20.00-24.00 Martinez Folkets Park Sala Sala Sala Västmanland
Fre5 19.00-23.00 Shine Danshallen Karlskoga Karlskoga Karlskoga Örebro >
Fre22 19.00-23.00 Shine Danshallen Karlskoga Karlskoga Karlskoga Örebro
Lör28 Orient Nogersunds bygdegård Nogersund Sölvesborg Blekinge >
Lör23 Orient Nogersunds bygdegård Nogersund Sölvesborg Blekinge
Lör17 19.00-01.00 Shine Parken Gävle Gävle Gävle Gävleborg >
Lör23 19.00-01.00 Shine Parken Gävle Gävle Gävle Gävleborg
Lör17 19.00-01.00 Allstars Parken Gävle Gävle Gävle Gävleborg >
Lör23 19.00-01.00 Allstars Parken Gävle Gävle Gävle Gävleborg
Lör17 19.00-01.00 Xplays Parken Gävle Gävle Gävle Gävleborg >
Lör23 19.00-01.00 Xplays Parken Gävle Gävle Gävle Gävleborg
Lör17 19.00-01.00 Casanovas Parken Gävle Gävle Gävle Gävleborg >
Lör23 19.00-01.00 Casanovas Parken Gävle Gävle Gävle Gävleborg
Lör19 20.00-24.00 Black Jack Ramshall Veinge Laholm Halland >
Lör23 20.00-24.00 Black Jack Ramshall Veinge Laholm Halland
Lör1 20.00-24.00 Martinez Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten >
Lör23 20.00-24.00 Martinez Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten Vaccinationsintyg
Lör6 20.00-24.00 Callinaz Parkhallen Borås Borås Borås Västra Götaland >
Lör23 20.00-24.00 Callinaz Parkhallen Borås Borås Borås Västra Götaland
Lör28 20.00-24.00 Engdahls Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro >
Lör23 20.00-24.00 Engdahls Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro
Lör22 20.00-24.00 Fernandoz Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland >
Lör23 20.00-24.00 Fernandoz Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland
Sön28 17.00-21.00 Donnez Folkets Park Hedemora Hedemora Hedemora Dalarna >
Sön24 17.00-21.00 Donnez Folkets Park Hedemora Hedemora Hedemora Dalarna
Sön23 18.00-22.00 Jannez Parken Gävle Gävle Gävle Gävleborg >
Sön24 18.00-22.00 Jannez Parken Gävle Gävle Gävle Gävleborg
Sön23 18.00-22.00 Callinaz Parken Gävle Gävle Gävle Gävleborg >
Sön24 18.00-22.00 Callinaz Parken Gävle Gävle Gävle Gävleborg
Sön6 18.00-21.30 Hazzes med Maria Folkets Park Brännö Brännö Hylte Halland >
Sön24 18.00-21.30 Hazzes med Maria Folkets Park Brännö Brännö Hylte Halland
Sön28 18.00-21.00 Karl-Erik Medborgarhuset Arvidsjaur Arvidsjaur Arvidsjaur Norrbotten >
Sön24 18.00-21.00 Karl-Erik Medborgarhuset Arvidsjaur Arvidsjaur Arvidsjaur Norrbotten
Sön6 17.00-21.00 Engdahls Granada Lönsboda Lönsboda Osby Skåne >
Sön24 17.00-21.00 Engdahls Granada Lönsboda Lönsboda Osby Skåne
Sön11 13.30-17.00 Eklöfs Folkets Park Arboga Arboga Arboga Västmanland >
Sön24 13.30-17.00 Eklöfs Folkets Park Arboga Arboga Arboga Västmanland
Sön23 18.00-22.00 Casanovas Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland >
Sön24 18.00-22.00 Casanovas Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland
Sön1 14.00-17.00 Cedrix Folkungaskolan Linköping Linköping Linköping Östergötland >
Sön24 14.00-17.00 Cedrix Folkungaskolan Linköping Linköping Linköping Östergötland
Mån1 PerHåkans Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Mån25 PerHåkans Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån21 19.00-22.00 Ola & Jag Folkparken Skellefteå Skellefteå Skellefteå Västerbotten >
Mån25 19.00-22.00 Ola & Jag Folkparken Skellefteå Skellefteå Skellefteå Västerbotten
Mån6 14.00-17.00 Matz Rogers Folkets Park Sala Sala Sala Västmanland >
Mån25 14.00-17.00 Matz Rogers Folkets Park Sala Sala Sala Västmanland
Mån28 19.00-22.30 Kalle & Stefan Lanegården Lane Uddevalla Västra Götaland >
Mån25 19.00-22.30 Kalle & Stefan Lanegården Lane Uddevalla Västra Götaland
Mån17 18.00-21.30 Donnez Tidaholmsparken Tidaholm Tidaholm Västra Götaland >
Mån25 18.00-21.30 Donnez Tidaholmsparken Tidaholm Tidaholm Västra Götaland
Tis19 15.00-19.00 Orient Folkets Park Sjöbo Sjöbo Sjöbo Skåne >
Tis26 15.00-19.00 Orient Folkets Park Sjöbo Sjöbo Sjöbo Skåne PRO
Tis17 15.00-19.00 Candys Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne >
Tis26 15.00-19.00 Candys Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne PRO
Tis10 18.00-22.00 Engdahls Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne >
Tis26 18.00-22.00 Engdahls Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne
Tis8 18.30-22.30 Donnez Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm >
Tis26 18.30-22.30 Donnez Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm
Tis18 Pia Pihlgrens Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Tis26 Pia Pihlgrens Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis18 Lasse Stefanz Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Tis26 Lasse Stefanz Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis15 19.00-22.30 Rent drag Parkhallen Borås Borås Borås Västra Götaland >
Tis26 19.00-22.30 Rent drag Parkhallen Borås Borås Borås Västra Götaland
Tis28 13.30-17.00 Holens Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro >
Tis26 13.30-17.00 Holens Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro
Ons9 13.30-17.00 Edwings Folkets Hus Gubbo Gubbo Smedjebacken Dalarna >
Ons27 13.30-17.00 Edwings Folkets Hus Gubbo Gubbo Smedjebacken Dalarna
Ons15 18.30-22.30 Kalle & Stefan Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne >
Ons27 18.30-22.30 Kalle & Stefan Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne
Ons23 Lasse Stefanz Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Ons27 Lasse Stefanz Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Ons23 Pia Pihlgrens Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Ons27 Pia Pihlgrens Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Ons12 19.00-22.30 Duo Vi Bergeforsparken Sörberge Timrå Västernorrland >
Ons27 19.00-22.30 Duo Vi Bergeforsparken Sörberge Timrå Västernorrland
Ons13 13.30-17.00 Jonnys Arosdansen Syrianska Kulturcentret Västerås Västerås Västmanland >
Ons27 13.30-17.00 Jonnys Arosdansen Syrianska Kulturcentret Västerås Västerås Västmanland
Tor19 18.30-22.30 Micke Ahlgrens Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne >
Tor28 18.30-22.30 Micke Ahlgrens Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne
Tor14 New Generation Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm >
Tor28 New Generation Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Tor6 Junix Deje Kulturhus Deje Forshaga Värmland >
Tor28 Junix Deje Kulturhus Deje Forshaga Värmland
Tor6 12.00-15.00 Charlies Kulturhuset Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland >
Tor28 12.00-15.00 Charlies Kulturhuset Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland PRO
Fre11 19.00-23.00 Micke Ahlgrens Danshallen Belganet Hallabro Ronneby Blekinge >
Fre29 19.00-23.00 Micke Ahlgrens Danshallen Belganet Hallabro Ronneby Blekinge
Fre22 20.00-24.00 Excess Folkets Park Mörrum Mörrum Karlshamn Blekinge >
Fre29 20.00-24.00 Excess Folkets Park Mörrum Mörrum Karlshamn Blekinge
Fre16 Cedrix Rättviksparken Rättvik Rättvik Dalarna >
Fre29 Cedrix Rättviksparken Rättvik Rättvik Dalarna
Fre14 17.00-20.30 Trasthen & Stahren Skälby gård Kalmar Kalmar Kalmar Kalmar >
Fre29 17.00-20.30 Trasthen & Stahren Skälby gård Kalmar Kalmar Kalmar Kalmar PRO
Fre13 19.00-23.00 Bendix Folkets Hus Töre Töre Kalix Norrbotten >
Fre29 19.00-23.00 Bendix Folkets Hus Töre Töre Kalix Norrbotten
Fre19 20.30-01.00 Donnez Grevieparken Grevie Båstad Skåne >
Fre29 20.30-01.00 Donnez Grevieparken Grevie Båstad Skåne
Fre19 20.30-01.00 Streaplers Grevieparken Grevie Båstad Skåne >
Fre29 20.30-01.00 Streaplers Grevieparken Grevie Båstad Skåne
Fre15 20.00-24.00 Chiquita Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne >
Fre29 20.00-24.00 Chiquita Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne
Fre1 20.00-24.00 Callinaz Fyris park Uppsala Uppsala Uppsala >
Fre29 20.00-24.00 Callinaz Fyris park Uppsala Uppsala Uppsala
Fre4 20.00-24.00 Voyage Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten >
Fre29 20.00-24.00 Voyage Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten Vaccinationsintyg
Fre28 20.00-24.00 Jive Folkets Hus Kusmark Kusmark Skellefteå Västerbotten >
Fre29 20.00-24.00 Jive Folkets Hus Kusmark Kusmark Skellefteå Västerbotten
Fre20 20.00-01.00 Allstars Folkets Hus Skelleftehamn - Rotan Skelleftehamn Skellefteå Västerbotten >
Fre29 20.00-01.00 Allstars Folkets Hus Skelleftehamn - Rotan Skelleftehamn Skellefteå Västerbotten Vaccinationsintyg
Fre20 20.00-01.00 Jannez Folkets Hus Skelleftehamn - Rotan Skelleftehamn Skellefteå Västerbotten >
Fre29 20.00-01.00 Jannez Folkets Hus Skelleftehamn - Rotan Skelleftehamn Skellefteå Västerbotten Vaccinationsintyg
Fre23 19.00-22.30 Serenad Medborgarhuset Lycksele Lycksele Lycksele Västerbotten >
Fre29 19.00-22.30 Serenad Medborgarhuset Lycksele Lycksele Lycksele Västerbotten
Fre5 Lasse Stefanz Ritz Örebro Örebro Örebro Örebro >
Fre29 Lasse Stefanz Ritz Örebro Örebro Örebro Örebro
Fre16 14.00-17.00 Stisses Västerlösa bygdegård Västerlösa Linköping Östergötland >
Fre29 14.00-17.00 Stisses Västerlösa bygdegård Västerlösa Linköping Östergötland PRO
Lör26 20.00-24.00 Kjellez Ramshall Veinge Laholm Halland >
Lör30 20.00-24.00 Kjellez Ramshall Veinge Laholm Halland
Lör5 21.00-01.00 Blender Ätrasalen Vessigebro Falkenberg Halland >
Lör30 21.00-01.00 Blender Ätrasalen Vessigebro Falkenberg Halland Föranmälan
Lör12 20.00-02.00 Jannez Sporthallen Föllinge Föllinge Krokom Jämtland >
Lör30 20.00-02.00 Jannez Sporthallen Föllinge Föllinge Krokom Jämtland
Lör12 20.00-02.00 Martinez Sporthallen Föllinge Föllinge Krokom Jämtland >
Lör30 20.00-02.00 Martinez Sporthallen Föllinge Föllinge Krokom Jämtland
Lör12 20.00-02.00 Allstars Sporthallen Föllinge Föllinge Krokom Jämtland >
Lör30 20.00-02.00 Allstars Sporthallen Föllinge Föllinge Krokom Jämtland
Lör21 19.00-23.00 Casanovas Folkets Park Huskvarna Huskvarna Jönköping Jönköping >
Lör30 19.00-23.00 Casanovas Folkets Park Huskvarna Huskvarna Jönköping Jönköping
Lör12 19.00-23.00 Engdahls Pigalle Nässjö Nässjö Nässjö Jönköping >
Lör30 19.00-23.00 Engdahls Pigalle Nässjö Nässjö Nässjö Jönköping
Lör2 18.00-22.00 Brogrens Charles Dickens Helsingborg Helsingborg Helsingborg Skåne >
Lör30 18.00-22.00 Brogrens Charles Dickens Helsingborg Helsingborg Helsingborg Skåne
Lör3 21.00-01.00 Donnez Granada Lönsboda Lönsboda Osby Skåne >
Lör30 21.00-01.00 Donnez Granada Lönsboda Lönsboda Osby Skåne
Lör23 20.00-24.00 Matz Bladhs Tingvalla Åstorp Åstorp Åstorp Skåne >
Lör30 20.00-24.00 Matz Bladhs Tingvalla Åstorp Åstorp Åstorp Skåne
Lör18 Perikles Törringelund Oxie Malmö Skåne >
Lör30 Perikles Törringelund Oxie Malmö Skåne
Lör27 17.00 Alvenfors Kungsan Stockholm Stockholm Stockholm Stockholm >
Lör30 17.00 Alvenfors Kungsan Stockholm Stockholm Stockholm Stockholm
Lör15 20.00-24.00 Jive Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten >
Lör30 20.00-24.00 Jive Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten Vaccinationsintyg
Lör28 19.00-23.00 Streaplers Folkets Hus Lysekil Lysrkil Lysekil Västra Götaland >
Lör30 19.00-23.00 Streaplers Folkets Hus Lysekil Lysrkil Lysekil Västra Götaland Föranmälan
Lör12 21.00-01.00 Larz Kristerz Träffen Båberg Trollhättan Trollhättan Västra Götaland >
Lör30 21.00-01.00 Larz Kristerz Träffen Båberg Trollhättan Trollhättan Västra Götaland
Lör4 20.00-24.00 PerHåkans Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro >
Lör30 20.00-24.00 PerHåkans Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro
Sön8 18.00-21.30 Kalle & Stefan Folkets Park Brännö Brännö Hylte Halland >
Sön31 18.00-21.30 Kalle & Stefan Folkets Park Brännö Brännö Hylte Halland
Sön11 17.00-21.00 Alvenfors Folkets Park Vetlanda Vetlanda Vetlanda Jönköping >
Sön31 17.00-21.00 Alvenfors Folkets Park Vetlanda Vetlanda Vetlanda Jönköping
Sön19 18.00-21.00 Karl-Erik Medborgarhuset Arvidsjaur Arvidsjaur Arvidsjaur Norrbotten >
Sön31 18.00-21.00 Karl-Erik Medborgarhuset Arvidsjaur Arvidsjaur Arvidsjaur Norrbotten
Sön5 15.00-19.00 Trasthen & Stahren Rosenhagen Anderslöv Anderslöv Trelleborg Skåne >
Sön31 15.00-19.00 Trasthen & Stahren Rosenhagen Anderslöv Anderslöv Trelleborg Skåne PRO
Sön4 17.00-21.00 Donnez Törringelund Oxie Malmö Skåne >
Sön31 17.00-21.00 Donnez Törringelund Oxie Malmö Skåne
Sön8 18.00-21.30 BarraBazz Festplatsen Vännäsby Vännäsby Vännäs Västerbotten >
Sön31 18.00-21.30 BarraBazz Festplatsen Vännäsby Vännäsby Vännäs Västerbotten
Sön29 18.00-21.30 Jive Häreborg Indal Sundsvall Västernorrland >
Sön31 18.00-21.30 Jive Häreborg Indal Sundsvall Västernorrland
Sön9 17.00-21.00 PerHåkans Skultuna Lagårn Skultuna Västerås Västmanland >
Sön31 17.00-21.00 PerHåkans Skultuna Lagårn Skultuna Västerås Västmanland
Sön29 17.00-21.00 Blender Alingsåsparken Alingsås Alingsås Västra Götaland >
Sön31 17.00-21.00 Blender Alingsåsparken Alingsås Alingsås Västra Götaland
Sön4 17.00-21.00 Mogna Män Kulturhuset Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland >
Sön31 17.00-21.00 Mogna Män Kulturhuset Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland
Sön10 17.00-21.00 Xplays Harrys, Motala Motala Motala Östergötland >
Sön31 17.00-21.00 Xplays Harrys, Motala Motala Motala Östergötland