Dansband

Spelningar med Casanovas

Hemsida Facebook

antal danser: 44

datum tid dansställe ort kommun län övrigt
Juni
Tis23 19.00-23.00 Skultuna Lagårn Skultuna Västerås Västmanland
Fre26 20.00-24.00 Älvstagården Jättendal Nordanstig Gävleborg
Lör27 21.00-02.00 Aspåsnäset Aspås Krokom Jämtland
Juli
Fre3 19.00-23.00 Liseberg Polketten Göteborg Göteborg Västra Götaland
Lör4 21.00-01.00 Folkets Park Väderstad Väderstad Mjölby Östergötland
Sön5 17.00-21.00 Liljekonvaljeholmen Sunnersta Uppsala Uppsala
Lör11 22.00-02.00 Skålans bygdegård Skålan Berg Jämtland
Tis14 20.00-24.00 Åsliden Nor Ljusdal Gävleborg
Ons15 20.00-24.00 Ärstaparken Kyrkdal Kramfors Västernorrland
Tor16 20.00-24.00 Folkparken Skellefteå Skellefteå Skellefteå Västerbotten
Fre17 21.00-01.00 Bredsele Park Kusfors Skellefteå Västerbotten
Lör18 20.00-01.00 Hanssons Loge Långsele Sollefteå Västernorrland
Tor23 19.00-23.00 Lilltorpet Falun Falun Dalarna
Sön26 18.00-22.00 Borensbergsparken Borensberg Motala Östergötland
Augusti
Tor6 19.00-23.00 Laduholmen Forsbacka Gävle Gävleborg
Fre7 20.00-24.00 Udden Orsa Orsa Orsa Dalarna
Lör8 21.00-01.00 Borkhults festplats Borkhult Åtvidaberg Östergötland
Ons12 18.00-23.00 Fröjden, Stadsparken Jönköping Jönköping Jönköping
Tor13 19.00-23.00 Folkets Park Nora Nora Nora Örebro
Sön16 19.00-23.00 Tyllsnäs udde Borlänge Borlänge Dalarna
Fre21 20.00-24.00 Skälby Loge Kalmar Kalmar Kalmar
Lör22 21.00-01.00 Ågårdstältet Värnamodagarna Värnamo Värnamo Jönköping
Sön23 18.00-22.00 Barva bygdegård Barva Eskilstuna
Tor27 19.00-23.00 Hågelbyparken Tumba Botkyrka Stockholm
Fre28 20.00-24.00 Gamleby Folkpark Gamleby Västervik Kalmar
Lör29 19.00-24.00 Sägnernas Hus Sandhem Mullsjö Jönköping
Sön30 18.00-22.00 Alingsåsparken Alingsås Alingsås Västra Götaland
Mån31 19.00-23.00 Nöjesparken Varberg Varberg Varberg Halland
September
Tor3 19.00-23.00 Säterdalen Säter Säter Dalarna
Sön6 17.00-21.00 Parken Götene Götene Götene Västra Götaland
Ons9 Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tor10 19.00 Gröna lund Stockholm Stockholm Stockholm
Fre25 20.00-24.00 Kvarnkullen Kungälv Kungälv Västra Götaland
Lör26 19.00-24.00 Skultuna Lagårn Skultuna Västerås Västmanland
Oktober
Lör3 21.00-01.00 Kvarnparken Mjölby Mjölby Östergötland
Sön4 17.00-21.00 Ingatorps bygdegård Ingatorp Eksjö Jönköping
Fre9 20.00-24.00 Fyris park Uppsala Uppsala Uppsala
Lör24 19.00-00.30 Folkets Park Huskvarna Huskvarna Jönköping Jönköping
Fre30 Halmstad Live Halmstad Halmstad Halland
November
Sön1 17.00-21.00 Swinghallen Växjö Växjö Växjö Kronoberg
Lör28 19.00-24.00 Möbeln Tierp Tierp Uppsala
December
Sön6 18.00-22.00 Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland
Sön13 17.00-21.00 Ebba dansklubb Tullinge Botkyrka Stockholm
April 2021
Lör17 21.00-01.00 Nornan Stugun Stugun Ragunda Jämtland
Generic 120x600