Dansband

Spelningar med Sandins

Facebook

antal danser: 36

datum tid dansställe ort kommun län övrigt
Februari
Mån24 Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis25 Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Mars
Mån2 14.00-17.30 Folkets Park Sala Sala Sala Västmanland PRO
Tis3 18.00-21 30 Folkets Park Lidköping Lidköping Lidköping Västra Götaland
Tor5 18.30-22.00 Folkets Hus Bollsta Bollstabruk Kramfors Västernorrland
Fre6 18.30-21.30 Oasen Nordmaling Nordmaling Nordmaling Västerbotten
Lör14 20.00-24.00 Skoga bygdegård Ekshärad Hagfors Värmland
April
Ons1 13.30-17.00 Folkets Park Arboga Arboga Arboga Västmanland
Fre3 13.30-17.00 Folkets Park Avesta Avesta Avesta Dalarna PRO
Lör4 19.00-22.30 Delsbo bygdegård Delsbo Hudiksvall Gävleborg SPF
Sön5 18.00-21.30 Kulturens hus Bollnäs Bollnäs Bollnäs Gävleborg PRO
Tis14 18.00-22.00 Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne
Ons15 18.00-21.30 Gruvan Grums Grums Grums Värmland PRO
Maj
Tis5 18.00-21.30 Folkets Park Skara - Fokus Skara Skara Västra Götaland PRO
Tor7 13.00-17.00 Fyris park Uppsala Uppsala Uppsala
Fre8 14.00-18.00 Parken Gävle Gävle Gävle Gävleborg
Mån18 Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis19 Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tor21 19.00-23.00 Barva bygdegård Barva Eskilstuna
Lör23 19.00-23.00 Oreparken Furudal Rättvik Dalarna SPF
Lör30 20.00-24.00 Solliden Koppom Koppom Eda Värmland
Juni
Lör6 20.00-24.00 Upperudslogen Molkom Karlstad Värmland
Tor11 19.00-22.00 Café Kajutan Båthallen Skellefteå Skellefteå Västerbotten
Lör13 20.00-24.00 Täftelogen Umeå Täfteå Umeå Västerbotten
Sön14 Ånäsparken Kovland Kovland Sundsvall Västernorrland
Mån29 18.00-21.30 Tidaholmsparken Tidaholm Tidaholm Västra Götaland
Juli
Ons8 13.30-17.00 Kolbäcksparken Kolbäck Hallstahammar Västmanland PRO
Ons15 20.00-01.00 Orrskogen Malung Malung Dalarna
Ons29 18.00-21.30 Folkets Park Degerfors Degerfors Degerfors Örebro
Augusti
Tor6 19.00-23.00 Hanssons Loge Långsele Sollefteå Västernorrland
Tis11 19.00-23.00 Broby Bettna Bettna Flen Södermanland
Sön23 18.00-21 30 Moliden Moliden Örnsköldsvik Västernorrland
Mån24 13.30-17.00 Svedboäng Västerfärnebo Sala Västmanland PRO
September
Lör5 20.00-24.00 Skoga bygdegård Ekshärad Hagfors Värmland
Oktober
Ons28 18.00-21.30 Falköpingsparken Falköping Falköping Västra Götaland
December
Sön6 13.30-17.00 Folkets Park Arboga Arboga Arboga Västmanland
Generic 120x600