Dansband

Spelningar med Streaplers

Hemsida Facebook

antal danser: 53

datum tid dansställe ort kommun län övrigt
Februari
Lör22 21.00-02.00 Aros CC Västerås Västerås Västerås Västmanland
Fre28 20.00-24.00 Tibroparken Tibro Tibro Västra Götaland
Lör29 21.00-01.00 Törringelund Oxie Malmö Skåne
Mars
Fre6 20.00-24.00 Sundsta säteri Norrtälje Sundsta Norrtälje Stockholm
Lör7 20.00-24.00 Ramshall Veinge Laholm Halland
Fre13 21.00-01.00 Folkets Hus Östersund Östersund Östersund Jämtland
Lör14 22.00-02.00 Hotell Lappland Lycksele Lycksele Västerbotten
Sön15 18.00-22.00 Kulturens Hus Söderhamn Söderhamn Söderhamn Gävleborg
Mån16 Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Fre20 21.00-01.00 Kåken Mellerud Mellerud Mellerud Västra Götaland Förköp
Lör21 21.00-01.00 Sägnernas Hus Sandhem Mullsjö Jönköping
Fre27 21.00-01.00 Hotell Gustaf Fröding Karlstad Karlstad Värmland
Lör28 21.00-01.00 Pumpen Södra Vi Södra Vi Vimmerby Kalmar
April
Fre10 20.00-24.00 Folkets Park Trollhättan Trollhättan Trollhättan Västra Götaland
Lör11 20.00-24.00 Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro
Mån13 Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Tis14 Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Fre17 20.30-00.30 Folkets Park Skara - Fokus Skara Skara Västra Götaland
Lör18 20.00-24.00 Centrum Långås Långås Falkenberg Halland
Fre24 21.00-01.00 Grevieparken Grevie Båstad Skåne
Lör25 19.00-23.00 Fyris park Uppsala Uppsala Uppsala
Tor30 21.00-01.00 Lane Loge Lane Uddevalla Västra Götaland
Maj
Lör2 Näskottshallen Nälden Krokom Jämtland
Lör9 19.00-24.00 Kungälvsparken Kungälv Kungälv Västra Götaland
Fre22 Granbacka Bäckefors Bengtsfors Västra Götaland
Lör23 Hasselbacken Finspång Regna Finspång Östergötland
Ons27 18.00-23.00 Fröjden Jönköping Jönköping Jönköping Jönköping
Fre29 Ursand Vänersborg Vänersborg Vänersborg Västra Götaland
Lör30 Råglannaparken Främmestad Essunga Västra Götaland
Juni
Ons3 Stena Danica Göteborg Göteborg Västra Götaland
Fre5 19.00-23.00 Liseberg Polketten Göteborg Göteborg Västra Götaland
Sön7 17.00-21.00 Parken Götene Götene Götene Västra Götaland
Lör13 Kåtebols festplats Sanne Munkedal Västra götaland
Ons24 19.00-23.00 Gårdsjölogen Gårdserud Sunne Värmland
Fre26 21.00-01.00 Sommarparadiset Sandviken Sandviken Östersund Jämtland
Lör27 Vildmannahallen Storuman Storuman Storuman Västerbotten
Sön28 20.00-24.00 Täftelogen Umeå Täfteå Umeå Västerbotten
Juli
Lör4 20.00-24.00 Kärrasand Urshult Tingsryd Kronoberg
Tis7 20.30-24.00 Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Fre10 21.00-01.00 Lane Loge Lane Uddevalla Västra Götaland
Mån13 20.00-01.00 Orrskogen Malung Malung Dalarna
Lör18 Brännaberget Överkalix Överkalix Norrbotten
Tis21 19.00-23.00 Broby Bettna Bettna Flen Södermanland
Ons22 20.00-24.00 Utängens Loge Tanumshede Tanum Västra Götaland
Fre24 19.00-23.00 Krutuddens festplats Östhammar Östhammar Uppsala
Tor30 19.00-23.00 Barva bygdegård Barva Eskilstuna
Fre31 20.00-24.00 Sägnernas Hus Sandhem Mullsjö Jönköping
Augusti
Fre14 20.00-01.00 Folkets Park Karlsholme Mariestad Mariestad Västra Götaland
Lör29 19.00-23.00 Fyris park Uppsala Uppsala Uppsala
September
Lör26 20.00-24.00 Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland
Oktober
Sön25 18.00-22.00 Kulturens Hus Söderhamn Söderhamn Söderhamn Gävleborg
Fre30 20.00-24.00 Folkets Park Arboga Arboga Arboga Västmanland
November
Fre20 20.00-24.00 Träffen Nyköping Nyköping Nyköping Södermanland
Generic 120x600