Dansband

Spelningar med Black Jack

Hemsida Facebook

antal danser: 44

datum tid dansställe ort kommun län övrigt
December
Lör2 20.00-24.00 Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten
Tor7 18.30-22.30 Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne
Fre8 20.00-24.00 Träffen Nyköping Nyköping Nyköping Södermanland
Lör9 Bistro Grand Falkenberg Falkenberg Halland
Mån25 Möbeln Tierp Tierp Uppsala
Lör30 19.00-23.00 Folkets Hus Färila Färila Ljusdal Gävleborg
Sön31 22.00-02.00 Hotell Hallstaberget Sollefteå Sollefteå Västernorrland
Januari 2024
Fre5 21.00-01.00 Folkets Hus Umeå Umeå Umeå Västerbotten
Tis9 18.00-22.00 Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne
Ons10 18.00-22.00 Brunnen Eringsboda Eringsboda Ronneby Blekinge
Tis23 Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Lör27 Kristallen Nybro Nybro Nybro Kalmar
Sön28 Granada Lönsboda Lönsboda Osby Skåne
Februari
Tor1 18.30-22.30 Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne
Lör3 19.00-23.00 Kulturhuset Pigalle Nässjö Nässjö Jönköping
Sön4 17.00-21.00 Folkets Park Hedemora Hedemora Hedemora Dalarna
Mars
Fre1 19.00-23.00 Danshallen Belganet Hallabro Ronneby Blekinge
Lör2 20.00-24.00 Hedareds bygdegård Hedared Borås Västra Götaland Förköp
Sön3 17.00-21.00 Folkets Park Bjärnum Bjärnum Hässleholm Skåne
Lör9 21.00-01.00 Pumpen Södra Vi Södra Vi Vimmerby Kalmar
Sön10 17.00-21.00 Törringelund Oxie Svedala Skåne
Mån11 19.30-23.00 Walencia Falkenberg Falkenberg Halland
Fre15 20.00-24.00 Folkets Hus Kusmark Kusmark Skellefteå Västerbotten
Lör16 20.00-24.00 Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten
Tis19 19.00-22.30 Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm
Ons20 18.00-21.30 Falköpingsparken Falköping Falköping Västra Götaland
Fre29 21.00-01.00 Hotell Gustaf Fröding Karlstad Karlstad Värmland
Lör30 20.00-24.00 Tingvalla Åstorp Åstorp Åstorp Skåne
April
Fre19 20.00-24.00 Tallparken Vinslöv Hässleholm Skåne
Lör20 19.00-23.00 Brunnsparken Örebro Örebro Örebro
Maj
Fre3 20.00 Centralen Sundsvall Sundsvall Sundsvall Västernorrland
Lör11 20.00-24.00 Folkets Park Sala Sala Sala Västmanland
Fre17 20.00 Restaurang Bolaget Sandviken Sandviken Gävleborg
Mån27 18.00-21.30 Falköpingsparken Falköping Falköping Västra Götaland
Tis28 19.00-23.00 Broby Bettna Bettna Flen Södermanland
Ons29 18.00-23.00 Fröjden, Stadsparken Jönköping Jönköping Jönköping
Juni
Fre28 20.00-24.00 Bergviksparken Bergvik Söderhamn Gävleborg
Lör29 20.00-24.00 Folkets Park Moliden Moliden Örnsköldsvik Västernorrland
Juli
Lör13 20.00-24.00 Bestorpsparken Bestorp Linköping Östergötland
Fre19 20.00-02.00 Orrskogen Malung Malung Dalarna
Lör27 20.00-24.00 Täftelogen Täfteå Umeå Västerbotten
Augusti
Tor8 19.00-23.00 Barva Loge Barva Eskilstuna Södermanland
Lör31 20.00-24.00 Täftelogen Täfteå Umeå Västerbotten
September
Lör14 20.00-24.00 Utängens Loge Tanumshede Tanum Västra Götaland
Generic 120x600