Dansband

Spelningar med Blender

Hemsida Facebook

antal danser: 41

datum tid dansställe ort kommun län övrigt
Juli
Fre19 20.00-24.00 Kungälvsparken Kungälv Kungälv Västra Götaland
Lör20 20.00-02.00 Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tis23 19.00-24.00 Skultuna Lagårn Skultuna Västerås Västmanland
Tor25 20.00-24.00 Sägnernas Hus Sandhem Mullsjö Jönköping
Fre26 20.00-24.00 Kärrasand Urshult Tingsryd Kronoberg
Lör27 20.00-24.00 Eklidens festplats Västra Harg Mjölby Östergötland
Sön28 17.00-21.00 Alingsåsparken Alingsås Alingsås Västra Götaland
Mån29 19.00-23.00 Rotundan, Nöjesparken Varberg Varberg Halland
Augusti
Tor15 19.00-23.00 Lilltorpet Falun Falun Dalarna
Fre16 20.00-24.00 Ljusdals Folkpark Ljusdal Ljusdal Gävleborg
Lör17 20.00-01.00 Folkets Park Karlsholme Mariestad Mariestad Västra Götaland
Sön18 18.00-22.00 Folkets Park Vadstena Krogaränga Vadstena Vadstena Östergötland
Tor22 20.00-24.00 Ånäsparken Kovland Kovland Sundsvall Västernorrland
Fre23 20.00-24.00 Kustladan Skoved Kramfors Västernorrland
Lör24 20.00-24.00 Logen Käcktjärn Bölebyn Piteå Norrbotten
Ons28 18.00-23.00 Fröjden, Stadsparken Jönköping Jönköping Jönköping
Fre30 20.00-24.00 Skälby Loge Kalmar Kalmar Kalmar
Lör31 19.00-24.00 Sägnernas Hus Sandhem Mullsjö Jönköping
September
Sön1 18.00-22.00 Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland
Lör7 19.00-24.00 Brunnsparken Örebro Örebro Örebro
Fre27 19.00-24.00 Skultuna Lagårn Skultuna Västerås Västmanland
Lör28 19.00-24.00 Folkets Park Huskvarna Huskvarna Jönköping Jönköping
Oktober
Fre4 20.00-24.00 Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm
Lör5 20.00-01.00 Furuparken Torvalla Östersund Jämtland
Sön6 18.00-22.00 Folkan Matfors Matfors Sundsvall Västernorrland
Lör12 21.00-01.00 Träffen Båberg Trollhättan Trollhättan Västra Götaland
Ons16 Birka Gotland Södermalm, Stadsgårdshamnen Stockholm Stockholm
Fre18 20.00-24.00 Parken Oskarshamn Oskarshamn Oskarshamn Kalmar
Lör19 19.00-01.00 Gavlehovshallen Gavlehov Gävle Gävleborg
Fre25 20.00-24.00 Folkets Park Mörrum Mörrum Karlshamn Blekinge
Lör26 20.00-24.00 Ätrasalen Vessigebro Falkenberg Halland
Sön27 17.00-21.00 Alingsåsparken Alingsås Alingsås Västra Götaland
November
Fre15 20.00-24.00 Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten
Fre22 20.00-24.00 Fyris Park Uppsala Uppsala Uppsala
Sön24 17.00-21.00 Holken, Mariebergsskogen Karlstad Karlstad Värmland
Lör30 19.00-23.00 Brunnsparken Örebro Örebro Örebro
December
Sön1 18.00-22.00 Folkets Park Herrljunga Herrljunga Herrljunga Västra Götaland
Lör7 20.00-24.00 Jivers DC Växjö Växjö Kronoberg
Sön8 17.30-21.30 Nässjö Sportdansklubb Nässjö Nässjö Jönköping
Januari 2025
Tor23 Birka Gotland Södermalm, Stadsgårdshamnen Stockholm Stockholm
Mars
Lör29 20.00-24.00 Haninge Kulturhus Handen Haninge Stockholm
Generic 120x600