Dansband

Spelningar med Junix

Hemsida Facebook

antal danser: 53

datum tid dansställe ort kommun län övrigt
Maj
Tis21 19.00-22.00 Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm
Sön26 18.00-21.30 Upperudslogen Molkom Karlstad Värmland PRO
Fre31 13.30-17.00 Söderbärkeparken Söderbärke Smedjebacken Dalarna PRO
Juni
Lör1 19.00-22.30 Delsbo bygdegård Delsbo Hudiksvall Gävleborg
Ons5 18.00-21.30 Folkets Park Degerfors Degerfors Degerfors Örebro
Sön9 Birka Gotland Södermalm, Stadsgårdshamnen Stockholm Stockholm
Mån10 Birka Gotland Södermalm, Stadsgårdshamnen Stockholm Stockholm
Tis11 Birka Gotland Södermalm, Stadsgårdshamnen Stockholm Stockholm
Ons12 Birka Gotland Södermalm, Stadsgårdshamnen Stockholm Stockholm
Lör15 20.00-24.00 Solliden Koppom Koppom Eda Värmland
Ons19 17.00-20.00 Löfstad Loge Löfstad Norrköping Östergötland PRO
Tis25 19.00-22.00 Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm
Fre28 14.00-17.30 Änga Väderstad Väderstad Mjölby Östergötland PRO
Juli
Ons3 13.30-17.00 Kolbäcksparken Kolbäck Hallstahammar Västmanland PRO
Fre5 14.00-17.30 Folkets Park Vadstena Krogaränga Vadstena Vadstena Östergötland
Mån8 13.30-17.00 Svedboäng Västerfärnebo Sala Västmanland PRO
Fre26 18.00-21.30 Rangelstorps loge Rangelstorp Vimmerby Kalmar SPF
Ons31 18.00-21.30 Folkets Park Degerfors Degerfors Degerfors Örebro
Augusti
Tis6 13.00-17.00 Liljekonvaljeholmen Sunnersta Uppsala Uppsala
Ons21 17.00-20.00 Löfstad Loge Löfstad Norrköping Östergötland PRO
Sön25 Birka Gotland Södermalm, Stadsgårdshamnen Stockholm Stockholm
Mån26 Birka Gotland Södermalm, Stadsgårdshamnen Stockholm Stockholm
Tis27 Birka Gotland Södermalm, Stadsgårdshamnen Stockholm Stockholm
Ons28 Birka Gotland Södermalm, Stadsgårdshamnen Stockholm Stockholm
Fre30 13.30-17.00 Söderbärkeparken Söderbärke Smedjebacken Dalarna PRO
September
Sön1 18.00-21.30 Upperudslogen Molkom Karlstad Värmland PRO
Sön8 14.00-17.30 Dahls loge Nordankärr Dal Katrineholm Södermanland
Sön15 13.00-16.00 Pensionärernas Hus i Nyköping Nyköping Nyköping Södermanland PRO
Fre20 18.00-22.00 Rättviksparken Rättvik Rättvik Dalarna
Ons25 17.00-20.30 Gruvan Grums Grums Värmland PRO
Tor26 13.00-16.00 Föreningsborg Bettna Bettna Flen Södermanland
Oktober
Tis1 17.00-20.30 Tyllinge medborgarhus Tyllinge Västervik Kalmar
Tis8 13.00-16.00 Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Ons9 13.30-17.00 Folkets Hus Ludvika Ludvika Ludvika Dalarna PRO
November
Sön3 15.00-18.00 Valhall, Skövde Kulturhus Skövde Skövde Västra Götaland
Fre8 14.00-17.00 Lagagården Laholm Laholm Halland SKPF
Tor14 17.00-20.30 Deje Kulturhus Deje Forshaga Värmland PRO
Lör16 Restaurang Rönnerdals Bredden Upplands Väsby Stockholm
Ons20 14.00-17.00 Landerydgården Hjulsbro Linköping Östergötland
Tor28 18.00-21.30 Valhalla Sandviken Sandviken Gävleborg PRO
December
Tis3 13.30-17.00 Brunnsparken Örebro Örebro Örebro
Ons4 18.00-21.30 Folkets Park Karlsholme Mariestad Mariestad Västra Götaland
Fre6 14.00-18.00 Sporthallen Kungsgården Kungsgården Sandviken Gävleborg
Tis10 13.00-16.00 Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Ons11 17-00-20.00 Folkets Hus Skärblacka Skärblacka Norrköping Östergötland PRO
Fre13 13.30-17.00 Folkets Park Avesta Avesta Avesta Dalarna PRO
Sön29 17.00-21.00 Fyren Norrsundet Norrsundet Gävle Gävleborg
Januari 2025
Ons8 Folkets Hus Skärblacka Skärblacka Norrköping Östergötland
Ons22 17.00-20.30 Gruvan Grums Grums Värmland PRO
Februari
Lör8 Rosendalsskolan Södra Vallentuna Vallentuna Stockholm 2M1G
Tis18 Tyllinge medborgarhus Tyllinge Västervik Kalmar
Mars
Ons5 Folkets Park Arboga Arboga Arboga Västmanland
Tor13 Arosdansen Syrianska Kulturcentret Västerås Västerås Västmanland
Generic 120x600