Dansband

Spelningar med PHs

Hemsida Facebook

antal danser: 49

datum tid dansställe ort kommun län övrigt
Mars
Fre1 20.00-24.00 Folkets Hus Delsbo Delsbo Hudiksvall Gävleborg
Lör2 19.00-23.00 Brunnsparken Örebro Örebro Örebro
Lör9 20.00-24.00 Kompassen Enköping Enköping Uppsala
Sön10 17.00-21.00 Främmestads bygdegård Främmestad Essunga Västra Götaland
Fre15 20.00-24.00 Folkets Hus Skelleftehamn - Rotan Skelleftehamn Skellefteå Västerbotten
Lör16 20.00-01.00 Furuparken Torvalla Östersund Jämtland
Tor21 Birka Gotland Södermalm, Stadsgårdshamnen Stockholm Stockholm
Fre29 20.00-24.00 Fyris Park Uppsala Uppsala Uppsala
April
Lör6 21.00-01.00 Folkets Hus Östersund Östersund Östersund Jämtland
Lör13 20.00-24.00 Parkhallen Borås Borås Borås Västra Götaland
Sön14 16.00-20.00 Danshallen Karlskoga Karlskoga Karlskoga Örebro
Fre19 20.00-24.00 Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten
Lör20 20.00-24.00 Folkets Hus Kusmark Kusmark Skellefteå Västerbotten
Lör27 19.00-22.00 Folkparken Lund Lund Lund Skåne
Maj
Tor2 Birka Gotland Södermalm, Stadsgårdshamnen Stockholm Stockholm
Lör4 Haninge Kulturhus Handen Haninge Stockholm
Sön12 16.30-20.30 Folkparken Gemla Gemla Växjö Kronoberg
Mån13 19.30-23.00 Walencia Falkenberg Falkenberg Halland
Fre17 21.00-01.00 Sommarparadiset Sandviken Sandviken Östersund Jämtland
Tis28 20.00-24.00 Åsliden Nor Ljusdal Gävleborg
Tor30 Birka Gotland Södermalm, Stadsgårdshamnen Stockholm Stockholm
Juni
Lör1 20.00-24.00 Aspåsnäset Aspås Krokom Jämtland
Lör8 21.00-01.00 Jössebo naturgård Ryggesbo Ovanåker Gävleborg
Tis11 20.30-24.00 Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Ons12 18.00-23.00 Fröjden, Stadsparken Jönköping Jönköping Jönköping
Tor13 19.00-23.00 Bredasjön Holmsjö Karlskrona Blekinge
Fre14 20.00-24.00 Skälby Loge Kalmar Kalmar Kalmar
Sön16 17.00-21.00 Alingsåsparken Alingsås Alingsås Västra Götaland
Fre28 20.00-24.00 Blomsterhultslogen Blomsterhult Karlstad Värmland
Juli
Ons3 19.00-23.00 Hjortnäs Brygga Hjortnäs Leksand Dalarna
Tor4 19.00-23.00 Laduholmen Forsbacka Gävle Gävleborg
Lör6 19.00-23.00 Sandsjöns Festplats Aplared Borås Västra Götaland
Ons17 20.00-01.00 Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tor18 20.00-24.00 Folkparken Skellefteå Skellefteå Skellefteå Västerbotten
Fre19 20.00-24.00 Björknäsparken Boden Boden Norrbotten
Ons24 19.00-23.00 Gårdsjölogen Gårdserud Sunne Värmland
Ons31 19.00-23.00 Broby Bettna Bettna Flen Södermanland
Augusti
Lör3 20.00-24.00 Skogsvallen Östervåla Östervåla Heby Uppsala
Sön4 17.00-21.00 Alingsåsparken Alingsås Alingsås Västra Götaland
Tor8 20.00-24.00 Folkparken Skellefteå Skellefteå Skellefteå Västerbotten
Fre9 20.00-24.00 Gräsmyr loge Gräsmyr Nordmaling Västerbotten
Lör10 20.00-24.00 Bredsele Park Kusfors Norsjö Västerbotten
Tor15 20.00-24.00 Ånäsparken Kovland Kovland Sundsvall Västernorrland
Fre16 20.00-24.00 Kustladan Skoved Kramfors Västernorrland
Lör17 20.00-24.00 Aspåsnäset Aspås Krokom Jämtland
September
Ons4 18.00-23.00 Fröjden, Stadsparken Jönköping Jönköping Jönköping
Sön8 17.00-21.00 Liljekonvaljeholmen Sunnersta Uppsala Uppsala
Oktober
Lör5 19.00-23.00 Kristallen Nybro Nybro Nybro Kalmar
November
Sön17 17.30-21.30 Nässjö Sportdansklubb Nässjö Nässjö Jönköping
Generic 120x600