Dansband

Spelningar med Tomaz & Co

Hemsida Facebook

antal danser: 46

datum tid dansställe ort kommun län övrigt
Februari
Ons1 13.30-17.00 Folkets Hus Ludvika Ludvika Ludvika Dalarna PRO
Fre3 13.00-16.00 Hjorthagens kulturhus Hjorthagen Stockholm Stockholm Dansträffen
Mån6 14.00-17.00 Allaktivitetshuset i Södertälje Södertälje Södertälje Stockholm PRO
Lör11 19.00-22.30 Delsbo bygdegård Delsbo Hudiksvall Gävleborg SPF
Ons15 17.00-20.00 Folkets Hus Skärblacka Skärblacka Norrköping Östergötland PRO
Fre17 13.30-17.00 Solvarbo bystuga Solvarbo Säter Dalarna PRO
Lör18 18.00-22.00 Arena Rotebro Rotebro Sollentuna Stockholm
Sön26 13.30-16.30 Folkungaskolan Linköping Linköping Linköping Östergötland
Mars
Sön5 13.00-16.00 Tuben Farsta Farsta Farsta Stockholm PRO
Sön12 13.00-16.00 Pensionärernas Hus i Nyköping Nyköping Nyköping Södermanland
Fre17 13.00-16.00 Hjorthagens kulturhus Hjorthagen Stockholm Stockholm Dansträffen
Sön19 15.00-18.00 Valhall, Skövde Kulturhus Skövde Skövde Västra Götaland
Ons22 18.00-21.30 Gruvan Grums Grums Grums Värmland PRO
Ons29 13.30-17.00 Folkets Hus Gubbo Gubbo Smedjebacken Dalarna
Fre31 14.00-17.00 Skeppsgården Bålsta Håbo Uppsala
April
Ons5 13.00-16.00 Tellus fritidscenter Södermalm Stockholm Stockholm
Mån17 13.30-17.00 Möklintagården Möklinta Sala Västmanland PRO
Lör22 19.00-22.00 Rosendalsskolan Södra Vallentuna Vallentuna Stockholm
Ons26 18.00-21.30 Folkets Park Karlsholme Mariestad Mariestad Västra Götaland PRO
Fre28 13.00-16.00 Folkets Hus Boo Saltsjö-Boo Nacka Stockholm
Maj
Tis9 19.00-22.00 Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm
Fre12 13.30-17.00 Nybo bygdegård Gustafs Säter Dalarna SPF
Tis16 14.00-17.30 Kulturhuset Svanen Borlänge Borlänge Dalarna PRO
Ons17 17.00-20.00 Löfstad Loge Löfstad Norrköping Östergötland PRO
Tor25 18.00-21.30 Valhalla Sandviken Sandviken Gävleborg PRO
Ons31 19.00-22.00 Lohärads bygdegård Lohärad Norrtälje Stockholm
Juni
Tor1 19.00-22.00 Årstaliden Årsta Stockholm Stockholm
Tor8 13.00-17.00 Ängby park Knivsta Knivsta Uppsala PRO
Ons14 18.00-21.30 Folkets Park Degerfors Degerfors Degerfors Örebro
Fre16 18.00-22.00 Rättviksparken Rättvik Rättvik Dalarna
Tis27 18.00-22.00 Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm
Juli
Mån10 13.00-17.00 Svedboäng Västerfärnebo Sala Västmanland
Tis11 13.00-16.00 Wij gammelgård Hölö Södertälje Stockholm
Ons19 17.00-20.00 Löfstad Loge Löfstad Norrköping Östergötland PRO
Sön23 18.00-21.30 Upperudslogen Molkom Karlstad Värmland PRO
Augusti
Ons2 19.00-22.00 Lohärads bygdegård Lohärad Norrtälje Stockholm
Fre4 17.00-21.00 Pustaparken Vitsand Torsby Värmland
Tor10 Årstaliden Årsta Stockholm Stockholm
September
Ons13 13.30-17.00 Folkets Hus Ludvika Ludvika Ludvika Dalarna PRO
Lör16 19.00-22.30 Delsbo bygdegård Delsbo Hudiksvall Gävleborg
Ons20 13.00-16.00 Tellus fritidscenter Södermalm Stockholm Stockholm
Ons27 17.00-20.00 Folkets Hus Skärblacka Skärblacka Norrköping Östergötland PRO
Oktober
Ons4 13.30-17.00 Folkets Park Arboga Arboga Arboga Västmanland
Ons25 13.00-16.00 Tellus fritidscenter Södermalm Stockholm Stockholm
Fre27 17.00-20.00 Folkets Hus Skärblacka Skärblacka Norrköping Östergötland
Lör28 19.00-22.00 Rosendalsskolan Södra Vallentuna Vallentuna Stockholm
Generic 120x600