Dansprogram

Den Stora Dansfesten i Härnösand den 24 och 25 maj 2019 med Martinez, Larz Kristerz, Jannez och Expanders

Sortera kolumn genom att klicka på dess rubrik

Dansa i augusti

Antal danser: 571

Datum Tid Dansband Dansställe Ort Kommun Län Övrigt
Augusti
Tor1 13.00-16.00 Kjell Dahls Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Tor1 19.00-23.00 Streaplers Barva bygdegård Barva Eskilstuna Södermanland
Tor1 Jive Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Tor1 19.00-23.00 Black Jack Dalaborgsparken Vänersborg Vänersborg Västra Götaland
Tor1 19.00-23.00 Holidays Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland
Tor1 20.00-24.00 PerHåkans Folkparken Skellefteå Skellefteå Skellefteå Västerbotten
Tor1 18.00-21.30 Eklöfs Gammelgården Torsåker Torsåker Hofors Gävleborg PRO
Tor1 19.00-22.45 Mickeys Gröna lund Stockholm Stockholm Stockholm
Tor1 19.00-23.00 Highlights Hågelbyparken Tumba Botkyrka Stockholm
Tor1 19.30-23.00 C-Laget Karsefors festplats Ysby Laholm Halland
Tor1 19.00-23.00 Jannez Laduholmen Forsbacka Forsbacka Gävle Gävleborg
Tor1 19.00-23.00 Expanders Lilltorpet Falun Falun Falun Dalarna
Tor1 Larz Kristerz Samstorps gård Gräddö Gräddö Norrtälje Stockholm
Tor1 21.00-23.30 Engdahls Stadsparken Borås Borås Borås Västra Götaland
Tor1 Lasse Stefanz Suder country Havdhem Gotland Gotland
Tor1 20.00-24.00 Skåningarna Sägnernas Hus Sandhem Mullsjö Jönköping
Tor1 Candys Tornsborg Färingtofta Klippan Skåne
Tor1 Bendéns Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tor1 19.00-22.00 Gideons Årstaliden Årsta Stockholm Stockholm
Tor1 13.00-17.00 Matz Rogers Ängby park Knivsta Knivsta Knivsta Uppsala PRO
Fre2 20.00-24.00 Donnez Bergviksparken Bergvik Söderhamn Gävleborg
Fre2 20.00-24.00 Mickes Björknäsparken Boden Boden Boden Norrbotten
Fre2 Larz Kristerz Bliktpunkten Nusnäs Nusnäs Mora Dalarna
Fre2 19.00-22.30 Löpsjötorparns Bygdegården Strömsund Strömsund Strömsund Jämtland PRO
Fre2 The Playtones Folkets Park Aneby Aneby Aneby Jönköping
Fre2 20.00-24.00 Callinaz Folkets Park Mörrum Mörrum Karlshamn Blekinge
Fre2 14.00-17.30 Eklöfs Folkets Park Vadstena Vadstena Vadstena Östergötland
Fre2 18.00-21.30 Charlies Folkparken Gemla Gemla Växjö Kronoberg PRO
Fre2 20.00-24.00 Highlights Gamleby Folkpark Gamleby Västervik Kalmar
Fre2 Barbados Gropafesten Fjugesta Lekeberg Örebro
Fre2 21.00-01.00 Mannerz Gräsmyr loge Gräsmyr Nordmaling Västerbotten
Fre2 20.00-23.30 Rent drag Hambologen Faurås Faurås Falkenberg Halland
Fre2 20.00-24.00 Expanders Kungälvsparken Kungälv Kungälv Västra Götaland
Fre2 21.00-01.00 Glenn-Endys Kustladan Docksta Docksta Kramfors Västernorrland
Fre2 19.00-23.00 Titanix Liseberg Polketten Göteborg Göteborg Västra Götaland
Fre2 21.00-01.00 Stage Logen Käcktjärn Bölebyn Piteå Norrbotten
Fre2 20.00 Black Jack Norrviken Båstad Båstad Båstad Skåne
Fre2 20.00 Flamingokvintetten Norrviken Båstad Båstad Båstad Skåne
Fre2 20.00 Skåningarna Norrviken Båstad Båstad Båstad Skåne
Fre2 20.00-24.00 Jannez Skansen Galejan Stockholm Stockholm Stockholm
Fre2 20.00-24.00 Foxie Skälby loge Kalmar Kalmar Kalmar Kalmar
Fre2 20.00-01.00 Martinez Sommarparadiset Sandviken Sandviken Östersund Jämtland
Fre2 20.00-01.00 Mickeys Sommarparadiset Sandviken Sandviken Östersund Jämtland
Fre2 20.00-24.00 Streaplers Sägnernas Hus Sandhem Mullsjö Jönköping
Fre2 19.00-22.30 Agneta & Peter Torpet Bräcke Bräcke Bräcke Jämtland
Fre2 20.00-24.00 Fernandoz Tydingesjön Broby Östra Göinge Skåne
Fre2 Bendéns Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Fre2 21.00-01.00 Lasse Stefanz Vikingalunden Väddö Älmsta Norrtälje Stockholm
Lör3 21.00-01.00 Callinaz Bestorpsparken Bestorp Linköping Östergötland
Lör3 21.00-01.00 Mannerz Bredsele Park Kusfors Skellefteå Västerbotten
Lör3 17.00-20.00 Eklöfs Ekudden Katrineholm Forssjö Katrineholm Södermanland
Lör3 20.00-24.00 Engdahls Ettringstorp Loge Ettringstorp Boxholm Östergötland
Lör3 19.00-22.00 Titanix Folkets Park Malmö Malmö Malmö Skåne
Lör3 20.00-24.00 Mickes Fromhedens Danspaviljong Fromheden Norsjö Västerbotten
Lör3 20.00-00.30 Matz Bladhs Fågelsångs festplats Våxtorp Laholm Halland
Lör3 Martinez Hållnäs hembygdsgård Edvalla Tierp Uppsala
Lör3 20.00-24.00 Bob Stevens Kungälvsparken Kungälv Kungälv Västra Götaland
Lör3 21.00-01.00 Nikitas Kvarnparken Mjölby Mjölby Mjölby Östergötland
Lör3 Humbles Kärrasand Urshult Tingsryd Kronoberg
Lör3 21.00-01.00 Streaplers Lane Loge Lane Uddevalla Västra Götaland
Lör3 19.00-22.00 Strike Logen Käcktjärn Bölebyn Piteå Norrbotten
Lör3 20.00 Barbados Norrviken Båstad Båstad Båstad Skåne
Lör3 20.00 Elisa Lindström Norrviken Båstad Båstad Båstad Skåne
Lör3 20.00 Scotts Norrviken Båstad Båstad Båstad Skåne
Lör3 19.00-23.00 Kjell Dahls Oreparken Furudal Rättvik Dalarna
Lör3 20.00-24.00 Skåningarna Rangelstorps loge Mariannelund Eksjö Jönköping
Lör3 19.00-23.00 Black Jack Skansen Galejan Stockholm Stockholm Stockholm
Lör3 20.00-24.00 Lars Erikssons Solliden Koppom Koppom Eda Värmland
Lör3 Löpsjötorparns Storön Sveg Sveg Härjedalen Jämtland
Lör3 20.00-24.00 Donnez Sägnernas Hus Sandhem Mullsjö Jönköping
Lör3 Lasse Stefanz Torp Krylbo Krylbo Avesta Dalarna
Lör3 21.00-01.00 Larz Kristerz Tors loge Torsåker Hofors Gävleborg
Lör3 19.30-24.00 Rose-Maries Tydingesjön Broby Östra Göinge Skåne
Lör3 21.00-01.00 Tommys (FIN) Täfteå Loge Täfteå Umeå Västerbotten
Lör3 20.00-24.00 Jannez Uddeholmsladan Uddeholm Hagfors Värmland
Lör3 20.00-24.00 Holidays Utängens Loge Tanumshede Tanum Västra Götaland
Lör3 Bendéns Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Lör3 Foxie Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Sön4 18.00-22.00 Callinaz Alingsåsparken Alingsås Alingsås Västra Götaland
Sön4 19.00-22.00 Kvarnby Björknäsparken Boden Boden Boden Norrbotten
Sön4 17.00-20.30 Orient Bredasjön Holmsjö Holmsjö Karlskrona Blekinge PRO
Sön4 15.00-19.00 Tuboys Folkets Hus Arkelstorp Arkelstorp Kristianstad Skåne PRO
Sön4 18.00-23.00 Foxie Folkets Park Vadstena Vadstena Vadstena Östergötland
Sön4 18.00-23.00 Highlights Folkets Park Vadstena Vadstena Vadstena Östergötland
Sön4 19.00-22.30 Agneta & Peter Folkparken Bursiljum Bursiljum Skellefteå Västerbotten
Sön4 17.00-20.30 Edwings Fruktåkers loge Vreta Kloster Linköping Östergötland
Sön4 17.00-21.00 Voize Karsefors festplats Ysby Laholm Halland
Sön4 19.00-23.00 Martinez Lilltorpet Falun Falun Falun Dalarna
Sön4 18.00-21.30 Tommys (FIN) Moliden Moliden Örnsköldsvik Västernorrland
Sön4 19.00-22.00 Karl-Erik Stenlund Parken Slagnäs Slagnäs Arjeplog Norrbotten
Sön4 18.00-22.00 Skåningarna Stallet Vassmolösa Vassmolösa Kalmar Kalmar
Sön4 18.00-22.00 Matz Bladhs Stommens Loge Magra Alingsås Västra Götaland
Sön4 17.00-21.30 Engdahls Strandpärlan Torne Torne Alvesta Kronoberg
Sön4 18.00-21.30 Roger Lindbloms Upperudslogen Molkom Karlstad Värmland PRO
Sön4 Bendéns Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Sön4 Date Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Sön4 19.00-22.30 Holens Ånäsparken Kovland Kovland Sundsvall Västernorrland
Sön4 17.00-21.00 Kjell Dahls Ön Hedesunda Hedesunda Gävle Gävleborg PRO
Mån5 18.00-21.30 Glenn-Endys Falköpingsparken Falköping Falköping Västra Götaland
Mån5 13.30-17.00 Pär Norlings Svedboäng Västerfärnebo Sala Västmanland PRO
Mån5 Date Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis6 18.30-22.00 Thores Alingsåsparken Alingsås Alingsås Västra Götaland
Tis6 18.30-22.30 Skåningarna Björka Loge Hardeberga, Södra Sandby Lund Skåne
Tis6 18.30-22.30 Engdahls Bredasjön Holmsjö Holmsjö Karlskrona Blekinge
Tis6 19.30-23.30 Matz Bladhs Broby Bettna Bettna Flen Södermanland
Tis6 19.00-23.00 PerHåkans Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro
Tis6 17.00-20.00 Haga-Lennart Kungälvsparken Kungälv Kungälv Västra Götaland PRO
Tis6 19.00-23.00 Sannex Lagårn Skultuna Skultuna Västerås Västmanland
Tis6 13.00-17.00 Znits Liljekonvaljeholmen Sunnersta Uppsala Uppsala
Tis6 14.00-18.00 Junix Skansen Galejan Stockholm Stockholm Stockholm
Tis6 17.00-20.00 Memorys Snöstorps Allmogegård Halmstad Halmstad Halland PRO
Tis6 18.00-22.00 Donnez Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne
Tis6 19.00-22.00 Gideons Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm
Tis6 Date Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis6 20.30-24.00 Callinaz Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Tis6 20.30-24.00 Rent drag Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Tis6 20.00-24.00 Highlights Åsliden Nor Ljusdal Gävleborg
Ons7 19.30-23.30 Mannerz Broby Bettna Bettna Flen Södermanland
Ons7 18.00-21.30 Gideons Folkets Park Degerfors Degerfors Degerfors Örebro
Ons7 18.00-23.00 Callinaz Fröjden Jönköping Jönköping Jönköping Jönköping
Ons7 18.00-23.00 Donnez Fröjden Jönköping Jönköping Jönköping Jönköping
Ons7 19.00-22.30 Agneta & Peter Gräsmyr loge Gräsmyr Nordmaling Västerbotten
Ons7 19.00-21.45 Matz Bladhs Gröna lund Stockholm Stockholm Stockholm
Ons7 Sven-Rogers Grönänge Dvärsätt Krokom Jämtland PRO
Ons7 19.00-23.00 Sannex Gårdsjölogen Gårdserud Sunne Värmland
Ons7 Kvarnby Kajutan Skellefteå Skellefteå Skellefteå Västerbotten
Ons7 13.30-17.00 Rose-Maries Kolbäcksparken Kolbäck Hallstahammar Västmanland PRO
Ons7 11.00-14.00 Ingvar & Co Liseberg Polketten Göteborg Göteborg Västra Götaland
Ons7 19.00-23.00 Flamingokvintetten Liseberg Polketten Göteborg Göteborg Västra Götaland
Ons7 19.00-22.00 Jonnys Lohärads bygdegård Lohärad Norrtälje Stockholm
Ons7 18.30-22.30 Humbles Lyktan Vilshult Vilshult Olofström Blekinge
Ons7 17.00-20.00 Eklöfs Löfstad Loge Löfstad Norrköping Östergötland PRO
Ons7 18.00-21.30 Junix Mossbrott Vara Vara Västra Götaland
Ons7 18.00-21.30 Svantes Orrnäset Högboda Kil Värmland
Ons7 19.00-22.00 Slagsta gille Skansen Galejan Stockholm Stockholm Stockholm
Ons7 18.00-22.00 Kalle & Stefan Tydingesjön Broby Östra Göinge Skåne
Ons7 Lasse Stefanz Tyrolen Blädinge Blädinge Alvesta Kronoberg
Ons7 19.00-23.00 Skåningarna Vallsjöbaden Sävsjö Sävsjö Sävsjö Jönköping
Ons7 Date Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Ons7 20.00-24.00 Jannez Ärstaparken Kyrkdal Kramfors Västernorrland
Tor8 19.00-23.00 Donnez Barva bygdegård Barva Eskilstuna Södermanland
Tor8 19.00-23.00 Callinaz Bredasjön Holmsjö Holmsjö Karlskrona Blekinge
Tor8 20.00-24.00 Martinez Bygdegården Arvesund Mattmar Åre Jämtland
Tor8 19.00-23.00 Bengt-Arvids Dalaborgsparken Vänersborg Vänersborg Västra Götaland
Tor8 19.00-23.00 Glenn-Endys Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland
Tor8 18.00-22.00 Engdahls Folkets Park Åseda Åseda Uppvidinge Kronoberg
Tor8 20.00-24.00 Jannez Folkparken Skellefteå Skellefteå Skellefteå Västerbotten
Tor8 18.00-21.30 Charlies Fröjden Jönköpings Stadspark Jönköping Jönköping Jönköping
Tor8 14.00-17.00 Kjell Dahls Föreningsborg Bettna Bettna Flen Södermanland
Tor8 18.00-21.30 Pär Norlings Gammelgården Torsåker Torsåker Hofors Gävleborg PRO
Tor8 19.00-22.45 Titanix Gröna lund Stockholm Stockholm Stockholm
Tor8 19.00-22.30 Matz Bladhs Hanssons Loge Långsele Sollefteå Västernorrland
Tor8 19.00-23.00 Sannex Hågelbyparken Tumba Botkyrka Stockholm
Tor8 19.30-23.00 Diggarna Karsefors festplats Ysby Laholm Halland
Tor8 19.00-23.00 Casanovas Laduholmen Forsbacka Forsbacka Gävle Gävleborg
Tor8 19.00-23.00 Highlights Lilltorpet Falun Falun Falun Dalarna
Tor8 Barbados Nöjesfabriken Karlstad Karlstad Karlstad Värmland
Tor8 Larz Kristerz Nöjesfabriken Karlstad Karlstad Karlstad Värmland
Tor8 Lasse Stefanz Nöjesfabriken Karlstad Karlstad Karlstad Värmland
Tor8 21.00-23.30 Voize Stadsparken Borås Borås Borås Västra Götaland
Tor8 19.00-22.00 Edwings Årstaliden Årsta Stockholm Stockholm
Tor8 13.00-17.00 Strike Ängby park Knivsta Knivsta Knivsta Uppsala PRO
Fre9 20.00-24.00 Thor Görans & Agneta Olsson Björknäsparken Boden Boden Boden Norrbotten
Fre9 20.00-24.00 Highlights Folkets Park Mörrum Mörrum Karlshamn Blekinge
Fre9 19.00-23.00 Matz Rogers Folkets Park Skeer Skeer Orsa Dalarna
Fre9 18.00-21.30 Rixons Folkparken Gemla Gemla Växjö Kronoberg PRO
Fre9 20.00-24.00 Callinaz Gamleby Folkpark Gamleby Västervik Kalmar
Fre9 21.00-01.00 Jannez Gräsmyr loge Gräsmyr Nordmaling Västerbotten
Fre9 20.00-23.30 Trippix Hambologen Faurås Faurås Falkenberg Halland
Fre9 21.00-01.00 Matz Bladhs Kustladan Docksta Docksta Kramfors Västernorrland
Fre9 19.00-23.00 Donnez Kärrasand Urshult Tingsryd Kronoberg
Fre9 19.00-23.00 Scotts Liseberg Polketten Göteborg Göteborg Västra Götaland
Fre9 21.00-01.00 Ron Thomson Logen Käcktjärn Bölebyn Piteå Norrbotten
Fre9 Voize Malmöfestivalen Malmö Malmö Skåne
Fre9 Lasse Stefanz Olstorp Tidan Tidan Skövde Västra Götaland
Fre9 Larz Kristerz Simbadet Österbybruk Österbybruk Östhammar Uppsala
Fre9 20.00-24.00 Excess Skansen Galejan Stockholm Stockholm Stockholm
Fre9 21.00-01.00 Titanix Sommarparadiset Sandviken Sandviken Östersund Jämtland
Fre9 20.00-24.00 Sannex Sägnernas Hus Sandhem Mullsjö Jönköping
Fre9 20.00-24.00 Chiquita Tydingesjön Broby Östra Göinge Skåne
Fre9 14.00-17.30 Edwings Änga Väderstad Väderstad Mjölby Östergötland PRO
Lör10 21.00-01.00 Jannez Aspåsnäset Aspås Krokom Jämtland
Lör10 19.00-24.00 Excess Blomsterhultslogen Blomsterhult Karlstad Värmland
Lör10 19.00-24.00 Mannerz Blomsterhultslogen Blomsterhult Karlstad Värmland
Lör10 Casanovas Borkhults festplats Borkhult Åtvidaberg Östergötland
Lör10 19.00-22.30 Bendix Folkets Hus Lajksjö Lajksjö Dorotea Västerbotten
Lör10 20.00-24.00 Kvarnby Fromhedens Danspaviljong Fromheden Norsjö Västerbotten
Lör10 20.00-00.30 Humbles Fågelsångs festplats Våxtorp Laholm Halland
Lör10 Xplays Godegårds festplats Godegård Motala Östergötland
Lör10 20.00-24.00 Martinez Hanssons Loge Långsele Sollefteå Västernorrland
Lör10 Larz Kristerz Hotell Älvdalen Älvdalen Älvdalen Dalarna
Lör10 20.00-24.00 Glenn-Endys Kungälvsparken Kungälv Kungälv Västra Götaland
Lör10 19.00-23.00 Bob Stevens Kärrasand Urshult Tingsryd Kronoberg
Lör10 19.00-22.00 Ola & Jag Logen Käcktjärn Bölebyn Piteå Norrbotten
Lör10 21.00-01.00 Foxie Mannes Loge Boda, Svärdsjö Falun Dalarna
Lör10 20.00-24.00 Donnez Rydsnäs loge Rydnäs Ydre Östergötland
Lör10 19.00-23.00 Callinaz Skansen Galejan Stockholm Stockholm Stockholm
Lör10 21.00-01.00 Poptimisterna Skruvstadparken Grums Skruvstad Grums Värmland
Lör10 20.00-01.00 Jörnetorparns Slätthalls Loge Idala Kungsbacka Halland
Lör10 21.00-01.00 Gideons Svedboäng Västerfärnebo Sala Västmanland
Lör10 21.00-01.00 Date Tallbacken Ånge Ånge Ånge Västernorrland
Lör10 Sannex Torget Nybro Nybro Nybro Kalmar
Lör10 Lasse Stefanz Tranås cruising Tranås Tranås Jönköping
Lör10 21.00-01.00 Matz Bladhs Täfteå Loge Täfteå Umeå Västerbotten
Lör10 20.00-24.00 Flamingokvintetten Uddeholmsladan Uddeholm Hagfors Värmland
Lör10 20.00-24.00 Tommys (FIN) Upperudslogen Molkom Karlstad Värmland
Lör10 20.00-24.00 Skåningarna Utängens Loge Tanumshede Tanum Västra Götaland
Lör10 19.00-22.30 Lars Erikssons Valö Festplats Rimforsa Kinda Östergötland
Lör10 Likes Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Lör10 Blixterz Vittingeparken Vittinge Heby Uppsala
Lör10 20.00-23.30 Svantes Åkessons Loge Brålanda Vänersborg Västra Götaland
Sön11 18.00-22.00 Mannerz Alingsåsparken Alingsås Alingsås Västra Götaland
Sön11 18.00-22.00 Foxie Barva bygdegård Barva Eskilstuna Södermanland
Sön11 Junix Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Sön11 17.00-21.00 Lennart & Sune Björkbacken Hynnenäs Hynnenäs Alvesta Kronoberg
Sön11 19.00-22.00 Avant Björknäsparken Boden Boden Boden Norrbotten
Sön11 17.00-20.30 Kjell-Reines Bredasjön Holmsjö Holmsjö Karlskrona Blekinge PRO
Sön11 18.00-22.00 Titanix Folkets Park Vadstena Vadstena Vadstena Östergötland
Sön11 19.00-22.30 Serenad Folkparken Bursiljum Bursiljum Skellefteå Västerbotten
Sön11 17.00-21.00 Casanovas Folkparken Gemla Gemla Växjö Kronoberg
Sön11 17.00-20.30 Lars Erikssons Fruktåkers loge Vreta Kloster Linköping Östergötland
Sön11 18.00-22.00 Donnez Hembygdsgården Gräsmark Gräsmark Sunne Värmland
Sön11 19.00-22.30 Christerz Hårkvallen Lit Lit Östersund Jämtland PRO
Sön11 Hellsingz Krokbornsparken Hällefors Hällefors Hällefors Örebro
Sön11 17.00-21.00 Expanders Liljekonvaljeholmen Sunnersta Uppsala Uppsala
Sön11 19.00-23.00 Engdahls Lilltorpet Falun Falun Falun Dalarna
Sön11 Callinaz Malmöfestivalen Malmö Malmö Skåne
Sön11 18.00-21.30 Mickes Moliden Moliden Örnsköldsvik Västernorrland
Sön11 19.00-22.00 Karl-Erik Stenlund Parken Slagnäs Slagnäs Arjeplog Norrbotten
Sön11 18.00-22.00 Bob Stevens Stallet Vassmolösa Vassmolösa Kalmar Kalmar
Sön11 18.00-22.00 Sounders Stommens Loge Magra Alingsås Västra Götaland
Sön11 16.00-19.00 Gamla polare med Ingvar Karlsson Uddeholmsladan Uddeholm Hagfors Värmland
Sön11 18.00-21.30 Strike Upperudslogen Molkom Karlstad Värmland PRO
Sön11 PerHåkans Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Sön11 19.00-22.30 Matz Rogers Ånäsparken Kovland Kovland Sundsvall Västernorrland
Mån12 Junix Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Mån12 18.00-21.30 Bob Stevens Tidaholmsparken Tidaholm Tidaholm Västra Götaland
Mån12 PerHåkans Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis13 18.30-22.00 Kenneth & Classe Alingsåsparken Alingsås Alingsås Västra Götaland
Tis13 18.00-21.30 Strike Bergviksparken Bergvik Söderhamn Gävleborg
Tis13 Junix Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Tis13 18.30-22.30 Bob Stevens Björka Loge Hardeberga, Södra Sandby Lund Skåne
Tis13 18.30-22.30 Olofsson & Wernersson Bredasjön Holmsjö Holmsjö Karlskrona Blekinge
Tis13 19.30-23.30 Sandins Broby Bettna Bettna Flen Södermanland
Tis13 19.00-23.00 Sannex Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro
Tis13 17.00-20.00 Janne Stefans Kungälvsparken Kungälv Kungälv Västra Götaland PRO
Tis13 13.00-17.00 Fernandoz Liljekonvaljeholmen Sunnersta Uppsala Uppsala
Tis13 18.30-22.00 Matz Bladhs Sjöviken Ätran Ätran Falkenberg Halland
Tis13 14.00-18.00 Samzons Skansen Galejan Stockholm Stockholm Stockholm
Tis13 19.00-23.00 Mannerz Tyllsnäs udde Borlänge Borlänge Dalarna
Tis13 19.00-22.00 Holens Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm
Tis13 PerHåkans Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis13 20.30-24.00 Dur-X Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Tis13 20.30-24.00 Skåningarna Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Tis13 13.00-16.00 Janssons orkester Wij gammelgård Hölö Hölö Södertälje Stockholm PRO
Tis13 20.00-24.00 Expanders Åsliden Nor Ljusdal Gävleborg
Ons14 Junix Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Ons14 19.30-23.30 Expanders Broby Bettna Bettna Flen Södermanland
Ons14 18.00-21.30 Samzons Folkets Park Degerfors Degerfors Degerfors Örebro
Ons14 18.00-23.00 Casanovas Fröjden Jönköping Jönköping Jönköping Jönköping
Ons14 18.00-23.00 Sannex Fröjden Jönköping Jönköping Jönköping Jönköping
Ons14 19.00-21.45 Chiquita Gröna lund Stockholm Stockholm Stockholm
Ons14 Olle Kjells Grönänge Dvärsätt Krokom Jämtland PRO
Ons14 19.00-23.00 Martinez Gårdsjölogen Gårdserud Sunne Värmland
Ons14 Ola & Jag Kajutan Skellefteå Skellefteå Skellefteå Västerbotten
Ons14 13.30-17.00 Lövgrens Kolbäcksparken Kolbäck Hallstahammar Västmanland PRO
Ons14 17.00-20.00 Lars Erikssons Löfstad Loge Löfstad Norrköping Östergötland PRO
Ons14 Skåningarna Malmöfestivalen Malmö Malmö Skåne
Ons14 18.00-21.30 Hazzes Mossbrott Vara Vara Västra Götaland
Ons14 19.00-22.00 Stockholms Spelmanslag Skansen Galejan Stockholm Stockholm Stockholm
Ons14 18.00-21.30 Sounders Timmele festplats Timmele Ulricehamn Västra Götaland
Ons14 18.00-22.00 Charlies Tydingesjön Broby Östra Göinge Skåne
Ons14 19.00-23.00 Humbles Vallsjöbaden Sävsjö Sävsjö Sävsjö Jönköping
Ons14 PerHåkans Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tor15 19.00-23.00 Fernandoz Barva bygdegård Barva Eskilstuna Södermanland
Tor15 Junix Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Tor15 18.00-21.30 Jonnys Gammelgården Torsåker Torsåker Hofors Gävleborg PRO
Tor15 19.00-22.45 Streaplers Gröna lund Stockholm Stockholm Stockholm
Tor15 19.00-22 30 Lövgrens Hanssons Loge Långsele Sollefteå Västernorrland
Tor15 19.00-23.00 Mannerz Hågelbyparken Tumba Botkyrka Stockholm
Tor15 19.30-23.00 Charlies Karsefors festplats Ysby Laholm Halland
Tor15 19.00-23.00 Expanders Laduholmen Forsbacka Forsbacka Gävle Gävleborg
Tor15 19.00-23.00 Sannex Lilltorpet Falun Falun Falun Dalarna
Tor15 Lasse Stefanz Malmöfestivalen Malmö Malmö Skåne
Tor15 Christerz Tallbacken Ånge Ånge Ånge Västernorrland
Tor15 Liljas Tornsborg Färingtofta Klippan Skåne
Tor15 20.00-24.00 Jannez Ånäsparken Kovland Kovland Sundsvall Västernorrland
Tor15 14.00-17.00 Kjell Dahls Årstaliden Årsta Stockholm Stockholm
Tor15 13.00-17.00 Holens Ängby park Knivsta Knivsta Knivsta Uppsala PRO
Fre16 20.00-24.00 Sounders Bergviksparken Bergvik Söderhamn Gävleborg
Fre16 20.00-24.00 Eloge Björknäsparken Boden Boden Boden Norrbotten
Fre16 19.00-23.00 Fernandoz Danshallen Belganet Hallabro Ronneby Blekinge
Fre16 Lasse Stefanz Folkets Park Aneby Aneby Aneby Jönköping
Fre16 20.00-24.00 Blender Folkets Park Mörrum Mörrum Karlshamn Blekinge
Fre16 14.00-17.30 Tång & Co Folkets Park Vadstena Vadstena Vadstena Östergötland
Fre16 18.00-21.30 Dönnes & Hansson Folkparken Gemla Gemla Växjö Kronoberg PRO
Fre16 21.00-01.00 Foxie Gräsmyr loge Gräsmyr Nordmaling Västerbotten
Fre16 21.00-01.00 Mickeys Gräsmyr loge Gräsmyr Nordmaling Västerbotten
Fre16 20.00-23.30 Diggarna Hambologen Faurås Faurås Falkenberg Halland
Fre16 20.00-01.00 Expanders Karlsholme Mariestad Mariestad Mariestad Västra Götaland
Fre16 20.00-01.00 Sannex Karlsholme Mariestad Mariestad Mariestad Västra Götaland
Fre16 20.00-01.00 Skåningarna Karlsholme Mariestad Mariestad Mariestad Västra Götaland
Fre16 20.00-01.00 Streaplers Karlsholme Mariestad Mariestad Mariestad Västra Götaland
Fre16 21.00-01.00 Jannez Kustladan Docksta Docksta Kramfors Västernorrland
Fre16 21.00-01.00 Highlights Logen Käcktjärn Bölebyn Piteå Norrbotten
Fre16 Perikles Malmöfestivalen Malmö Malmö Skåne
Fre16 19.00-23.00 Sandins Rättviksparken Rättvik Rättvik Dalarna
Fre16 20.00-24.00 Casanovas Skansen Galejan Stockholm Stockholm Stockholm
Fre16 21.00-01.00 Lövgrens Sommarparadiset Sandviken Sandviken Östersund Jämtland
Fre16 20.00-24.00 Black Jack Tydingesjön Broby Östra Göinge Skåne
Lör17 Sannex Björka Loge Hardeberga, Södra Sandby Lund Skåne
Lör17 19.00-24.00 Mickeys Blomsterhultslogen Blomsterhult Karlstad Värmland
Lör17 19.00-24.00 Xplays Blomsterhultslogen Blomsterhult Karlstad Värmland
Lör17 21.00-01.00 Jannez Bredsele Park Kusfors Skellefteå Västerbotten
Lör17 17.00-20.00 Kjell Dahls Dahls loge Nordankärr Dal Katrineholm Södermanland
Lör17 20.00-24.00 Skåningarna Ettringstorp Loge Ettringstorp Boxholm Östergötland
Lör17 Black Jack Folkets hus Rolfstorp Rolfstorp Varberg Halland
Lör17 Christerz Folkets Hus Ytterån Ytterån Krokom Jämtland
Lör17 20.00-24.00 Agneta & Peter Fromhedens Danspaviljong Fromheden Norsjö Västerbotten
Lör17 20.00-00.30 Fernandoz Fågelsångs festplats Våxtorp Laholm Halland
Lör17 Titanix Grännäsparken Valdemarsvik Valdemarsvik Valdemarsvik Östergötland
Lör17 20.00-01.00 Date Hanssons Loge Långsele Sollefteå Västernorrland
Lör17 20.00-01.00 Foxie Hanssons Loge Långsele Sollefteå Västernorrland
Lör17 Eloge Joelmässan Hammerdal Hammerdal Strömsund Jämtland
Lör17 20.00-01.00 Blender Karlsholme Mariestad Mariestad Mariestad Västra Götaland
Lör17 20.00-01.00 Casanovas Karlsholme Mariestad Mariestad Mariestad Västra Götaland
Lör17 20.00-01.00 Donnez Karlsholme Mariestad Mariestad Mariestad Västra Götaland
Lör17 20.00-01.00 Flamingokvintetten Karlsholme Mariestad Mariestad Mariestad Västra Götaland
Lör17 20.00-24.00 Sounders Kungälvsparken Kungälv Kungälv Västra Götaland
Lör17 21.00-01.00 Lasse Stefanz Kärrasand Urshult Tingsryd Kronoberg
Lör17 19.00-22.00 Serenad Logen Käcktjärn Bölebyn Piteå Norrbotten
Lör17 20.00-24.00 Holidays Rangelstorps loge Mariannelund Eksjö Jönköping
Lör17 19.00-23.00 PerHåkans Skansen Galejan Stockholm Stockholm Stockholm
Lör17 21.00-01.00 Lövgrens Täfteå Loge Täfteå Umeå Västerbotten
Lör17 20.00-24.00 Matz Bladhs Upperudslogen Molkom Karlstad Värmland
Lör17 20.00-24.00 Glenn-Endys Utängens Loge Tanumshede Tanum Västra Götaland
Lör17 Excess Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Lör17 20.00-23.30 Charlies Åkessons Loge Brålanda Vänersborg Västra Götaland
Lör17 Streaplers Älgsjövallen Bjurberget Torsby Värmland
Sön18 18.00-22.00 PerHåkans Alingsåsparken Alingsås Alingsås Västra Götaland
Sön18 Micke Ahlgrens Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Sön18 19.00-22.00 Serenad Björknäsparken Boden Boden Boden Norrbotten
Sön18 17.00-20.30 Memorys Bredasjön Holmsjö Holmsjö Karlskrona Blekinge PRO
Sön18 15.00-19.00 Tripz Folkets Hus Arkelstorp Arkelstorp Kristianstad Skåne PRO
Sön18 18.00-22.00 Wahlströms Folkets Park Mörrum Mörrum Karlshamn Blekinge
Sön18 18.00-22.00 Blender Folkets Park Vadstena Vadstena Vadstena Östergötland
Sön18 19.00-22.30 Strike Folkparken Bursiljum Bursiljum Skellefteå Västerbotten
Sön18 17.00-20.30 Kjell Dahls Fruktåkers loge Vreta Kloster Linköping Östergötland
Sön18 Agneta & Peter Hårkvallen Lit Lit Östersund Jämtland
Sön18 17.00-21.00 Xplays Karsefors festplats Ysby Laholm Halland
Sön18 17.00-21.00 Highlights Liljekonvaljeholmen Sunnersta Uppsala Uppsala
Sön18 19.00-23.00 Skåningarna Lilltorpet Falun Falun Falun Dalarna
Sön18 18.00-21.30 Lövgrens Moliden Moliden Örnsköldsvik Västernorrland
Sön18 19.00-22.00 Karl-Erik Stenlund Parken Slagnäs Slagnäs Arjeplog Norrbotten
Sön18 18.00-22.00 Chiquita Stallet Vassmolösa Vassmolösa Kalmar Kalmar
Sön18 17.00-21.30 Holidays Strandpärlan Torne Torne Alvesta Kronoberg
Sön18 18.00-21.30 Manfred Frid Tydingesjön Broby Östra Göinge Skåne
Sön18 18.00-22.00 Casanovas Tyllsnäs udde Borlänge Borlänge Dalarna
Sön18 14.00-17.00 Eklöfs Tystberga bygdegård Tystberga Nyköping Södermanland
Sön18 18.00-22.00 Fernandoz Törringelund Oxie Malmö Skåne
Sön18 18.00-21.30 Junix Upperudslogen Molkom Karlstad Värmland PRO
Sön18 Titanix Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Sön18 19.00-22.30 Hedins Ånäsparken Kovland Kovland Sundsvall Västernorrland
Mån19 Micke Ahlgrens Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Mån19 18.00-21.30 Matz Bladhs Falköpingsparken Falköping Falköping Västra Götaland
Mån19 19.00-23.00 Date Nöjesparken Varberg Varberg Varberg Halland
Mån19 13.30-17.00 Samzons Svedboäng Västerfärnebo Sala Västmanland PRO
Mån19 Black Jack Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån19 Chiquita Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis20 18.30-22.00 Mogna Män Alingsåsparken Alingsås Alingsås Västra Götaland
Tis20 18.00-21.30 Agneta & Peter Bergviksparken Bergvik Söderhamn Gävleborg
Tis20 Micke Ahlgrens Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Tis20 19.30-23.30 Mats Bergmans Broby Bettna Bettna Flen Södermanland
Tis20 19.00-23.00 Donnez Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro
Tis20 Voize EOS-hallen Lund Lund Lund Skåne
Tis20 17.00-20.00 Tång & Co Kungälvsparken Kungälv Kungälv Västra Götaland PRO
Tis20 19.00-23.00 Perikles Lagårn Skultuna Skultuna Västerås Västmanland
Tis20 13.00-17.00 Hedins Liljekonvaljeholmen Sunnersta Uppsala Uppsala
Tis20 17.00-20.00 Hazzes Snöstorps Allmogegård Halmstad Halmstad Halland PRO
Tis20 18.00-22.00 Glenn-Endys Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne
Tis20 19.00-22.00 Kjell Dahls Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm
Tis20 Black Jack Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis20 Chiquita Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis20 20.30-24.00 Diggarna Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Tis20 20.30-24.00 Martinez Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Tis20 20.00-24.00 Titanix Åsliden Nor Ljusdal Gävleborg
Ons21 Micke Ahlgrens Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Ons21 18.00-22.00 Humbles Eringsboda Brunn Eringsboda Ronneby Blekinge
Ons21 18.00-21.30 Löpsjötorparns Folkets Park Degerfors Degerfors Degerfors Örebro
Ons21 18.00-23.00 Expanders Fröjden Jönköping Jönköping Jönköping Jönköping
Ons21 18.00-23.00 Perikles Fröjden Jönköping Jönköping Jönköping Jönköping
Ons21 19.00-22.30 Ola & Jag Gräsmyr loge Gräsmyr Nordmaling Västerbotten
Ons21 19.00-21.45 Donnez Gröna lund Stockholm Stockholm Stockholm
Ons21 Agneta & Peter Grönänge Dvärsätt Krokom Jämtland PRO
Ons21 Rytmix Kajutan Skellefteå Skellefteå Skellefteå Västerbotten
Ons21 13.30-17.00 Hedins Kolbäcksparken Kolbäck Hallstahammar Västmanland PRO
Ons21 19.00-23.00 Jannez Liseberg Polketten Göteborg Göteborg Västra Götaland
Ons21 19.00-22.00 Edwings Lohärads bygdegård Lohärad Norrtälje Stockholm
Ons21 17.00-20.00 Dancemän Löfstad Loge Löfstad Norrköping Östergötland PRO
Ons21 18.00-21.30 Kenneth & Classe Mossbrott Vara Vara Västra Götaland
Ons21 18.00-22.00 Junix Tydingesjön Broby Östra Göinge Skåne
Ons21 Black Jack Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tor22 19.00-23.00 Mats Bergmans Barva bygdegård Barva Eskilstuna Södermanland
Tor22 Micke Ahlgrens Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Tor22 19.00-23.00 Jannez Dalaborgsparken Vänersborg Vänersborg Västra Götaland
Tor22 18.00-22.00 Donnez Folkets Park Åseda Åseda Uppvidinge Kronoberg
Tor22 18.00-21.30 Orient Fröjden Jönköpings Stadspark Jönköping Jönköping Jönköping
Tor22 14.00-17.00 Edwings Föreningsborg Bettna Bettna Flen Södermanland
Tor22 18.30-22.30 Skåningarna Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne
Tor22 19.00-21.45 Martinez Gröna lund Stockholm Stockholm Stockholm
Tor22 19.00-22.30 Ola & Jag Hanssons Loge Långsele Sollefteå Västernorrland
Tor22 19.00-23.00 Expanders Hågelbyparken Tumba Botkyrka Stockholm
Tor22 19.30-23.00 Rent drag Karsefors festplats Ysby Laholm Halland
Tor22 19.00-23.00 Fernandoz Liseberg Polketten Göteborg Göteborg Västra Götaland
Tor22 20.00-24.00 Blender Ånäsparken Kovland Kovland Sundsvall Västernorrland
Tor22 14.00-17.00 Leif Hermanssons Årstaliden Årsta Stockholm Stockholm
Tor22 13.00-17.00 Samzons Ängby park Knivsta Knivsta Knivsta Uppsala PRO
Fre23 20.00-24.00 Mats Bergmans Bergviksparken Bergvik Söderhamn Gävleborg
Fre23 20.00-24.00 Sandins Björknäsparken Boden Boden Boden Norrbotten
Fre23 19.00-23.00 Kvarnby Folkets Hus Töre Töre Kalix Norrbotten
Fre23 18.00-21.30 Kenneth & Classe Folkparken Gemla Gemla Växjö Kronoberg PRO
Fre23 20.00-00.30 Donnez Fågelsångs festplats Våxtorp Laholm Halland
Fre23 20.00-23.30 Dur-X Hambologen Faurås Faurås Falkenberg Halland
Fre23 15.00-18.30 Orient Kristallen Nybro Nybro Nybro Kalmar PRO
Fre23 21.00-01.00 Jive Kustladan Docksta Docksta Kramfors Västernorrland
Fre23 19.00-23.00 Fernandoz Kärrasand Urshult Tingsryd Kronoberg
Fre23 19.00-23.00 Streaplers Liseberg Polketten Göteborg Göteborg Västra Götaland
Fre23 21.00-01.00 Blender Logen Käcktjärn Bölebyn Piteå Norrbotten
Fre23 20.00-24.00 Xplays Skansen Galejan Stockholm Stockholm Stockholm
Fre23 14.00-17.00 Hedins Skeppet Bålsta Bålsta Håbo Uppsala
Fre23 20.00-24.00 Casanovas Skälby loge Kalmar Kalmar Kalmar Kalmar
Fre23 21.00-01.00 Black Jack Sommarparadiset Sandviken Sandviken Östersund Jämtland
Fre23 20.00-24.00 Jannez Sägnernas Hus Sandhem Mullsjö Jönköping
Fre23 13.00-17.00 Löpsjötorparns Söderbärkeparken Söderbärke Smedjebacken Dalarna PRO
Fre23 Excess Träffen Båberg Trollhättan Trollhättan Västra Götaland
Fre23 20.00-24.00 Glenn-Endys Tydingesjön Broby Östra Göinge Skåne
Fre23 Date Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Fre23 Mickeys Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Fre23 14.00-17.30 Cedrix Änga Väderstad Väderstad Mjölby Östergötland PRO
Lör24 21.00-01.00 Blender Aspåsnäset Aspås Krokom Jämtland
Lör24 20.00-24.00 Wahlströms Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro
Lör24 21.00-01.00 Donnez Eklidens Festplats Västra Harg Mjölby Östergötland
Lör24 20.00-24.00 Ola & Jag Fromhedens Danspaviljong Fromheden Norsjö Västerbotten
Lör24 20.00-24.00 Streaplers Fyris park Uppsala Uppsala Uppsala Uppsala
Lör24 20.00-24.00 Skåningarna Kungälvsparken Kungälv Kungälv Västra Götaland
Lör24 21.00-01.00 Casanovas Kärrasand Urshult Tingsryd Kronoberg
Lör24 19.00-22.00 Mickes Logen Käcktjärn Bölebyn Piteå Norrbotten
Lör24 21.00-01.00 Expanders Mannes Loge Boda, Svärdsjö Falun Dalarna
Lör24 21.00-01.00 Black Jack Pottåkers loge Funbo Uppsala Uppsala
Lör24 20.00-24.00 Lövgrens Rydsnäs loge Rydnäs Ydre Östergötland
Lör24 21.30 Voize Sankt Olof ip Sankt Olof Sinrishamn Skåne
Lör24 19.00-23.00 Micke Ahlgrens Skansen Galejan Stockholm Stockholm Stockholm
Lör24 Thor Görans & Agneta Olsson Talludden Sandsele Sandsele Sorsele Västerbotten
Lör24 21.00-01.00 Martinez Tors loge Torsåker Hofors Gävleborg
Lör24 21.00-01.00 Foxie Träffen Båberg Trollhättan Trollhättan Västra Götaland
Lör24 20.00-24.00 Mats Bergmans Upperudslogen Molkom Karlstad Värmland
Lör24 20.00-24.00 Fernandoz Utängens Loge Tanumshede Tanum Västra Götaland
Lör24 Date Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Lör24 Mickeys Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Lör24 PerHåkans Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Lör24 20.00-23.30 Hilltons Åkessons Loge Brålanda Vänersborg Västra Götaland
Sön25 18.00-22.00 Wahlströms Alingsåsparken Alingsås Alingsås Västra Götaland
Sön25 18.00-22.00 Casanovas Barva bygdegård Barva Eskilstuna Södermanland
Sön25 Titanix Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Sön25 17.00-21.00 Hazzes Björkbacken Hynnenäs Hynnenäs Alvesta Kronoberg
Sön25 19.00-22.00 BarraBazz Björknäsparken Boden Boden Boden Norrbotten
Sön25 15.00-19.00 Kent Borgström Folkets Hus Svedala Svedala Svedala Skåne PRO
Sön25 17.00-21.00 Jannez Folkparken Gemla Gemla Växjö Kronoberg
Sön25 18.30-22.00 Mogna Män Hambologen Faurås Faurås Falkenberg Halland
Sön25 17.00-21.00 Micke Ahlgrens Liljekonvaljeholmen Sunnersta Uppsala Uppsala
Sön25 18.00-21.30 Sandins Moliden Moliden Örnsköldsvik Västernorrland
Sön25 19.00-22.00 Karl-Erik Stenlund Parken Slagnäs Slagnäs Arjeplog Norrbotten
Sön25 18.00-22.00 Donnez Stallet Vassmolösa Vassmolösa Kalmar Kalmar
Sön25 18.00-22.00 Lövgrens Stommens Loge Magra Alingsås Västra Götaland
Sön25 18.00-22.00 Foxie Tyllsnäs udde Borlänge Borlänge Dalarna
Sön25 18.00-22.00 Martinez Törringelund Oxie Malmö Skåne
Sön25 17.00-21.00 Fernandoz Uddeholmsladan Uddeholm Hagfors Värmland
Sön25 18.00-21.30 Hedins Upperudslogen Molkom Karlstad Värmland PRO
Sön25 Date Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Sön25 19.00-22.30 Samzons Ånäsparken Kovland Kovland Sundsvall Västernorrland
Mån26 Humbles Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Mån26 Sounders Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Mån26 18.00-21.30 Glenn-Endys Tidaholmsparken Tidaholm Tidaholm Västra Götaland
Mån26 Holidays Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån26 Micke Ahlgrens Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis27 18.30-22.00 Charlies Alingsåsparken Alingsås Alingsås Västra Götaland
Tis27 Humbles Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Tis27 Sounders Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Tis27 18.30-22.30 Donnez Björka Loge Hardeberga, Södra Sandby Lund Skåne
Tis27 20.00-24.00 Lasse Stefanz Bruksparken Gästrike-Hammarby Sandviken Gävleborg
Tis27 18.00-21.30 Mogna Män Folkets Park Lidköping Lidköping Lidköping Västra Götaland
Tis27 16.00-19.30 Renés favoriter Hallaborg Hallaryd Älmhult Kronoberg PRO
Tis27 17.00-20.00 Hazzes Kungälvsparken Kungälv Kungälv Västra Götaland PRO
Tis27 13.00-17.00 Junix Liljekonvaljeholmen Sunnersta Uppsala Uppsala
Tis27 18.30-22.00 Cedrix Sjöviken Ätran Ätran Falkenberg Halland
Tis27 18.00-22.00 Engdahls Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne
Tis27 15.00-19.00 Gott & Blandat Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne
Tis27 19.00-22.00 Edwings Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm
Tis27 Holidays Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis27 Micke Ahlgrens Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis27 13.00-16.00 Eklöfs Wij gammelgård Hölö Hölö Södertälje Stockholm PRO
Tis27 20.00-24.00 Foxie Åsliden Nor Ljusdal Gävleborg
Ons28 Mickeys Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Ons28 Sounders Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Ons28 18.00-21.30 Holens Folkets Park Degerfors Degerfors Degerfors Örebro
Ons28 18.00-23.00 Martinez Fröjden Jönköping Jönköping Jönköping Jönköping
Ons28 18.00-23.00 Xplays Fröjden Jönköping Jönköping Jönköping Jönköping
Ons28 Avant Kajutan Skellefteå Skellefteå Skellefteå Västerbotten
Ons28 13.30-17.00 BarraBazz Kolbäcksparken Kolbäck Hallstahammar Västmanland PRO
Ons28 18.30-22.30 Donnez Lyktan Vilshult Vilshult Olofström Blekinge
Ons28 17.00-20.00 Junix Löfstad Loge Löfstad Norrköping Östergötland PRO
Ons28 18.00-21.30 Hedins Timmele festplats Timmele Ulricehamn Västra Götaland
Ons28 18.00-22.00 Kenneth & Classe Tydingesjön Broby Östra Göinge Skåne
Ons28 Holidays Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tor29 19.00-23.00 Bob Stevens Barva bygdegård Barva Eskilstuna Södermanland
Tor29 Mickeys Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Tor29 19.00-23.00 Date Dalaborgsparken Vänersborg Vänersborg Västra Götaland
Tor29 18.30-22.30 Matz Rogers Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne
Tor29 19.00-21.45 Drifters Gröna lund Stockholm Stockholm Stockholm
Tor29 19.00-23.00 Casanovas Hågelbyparken Tumba Botkyrka Stockholm
Tor29 19.30-23.00 C-Laget Karsefors festplats Ysby Laholm Halland
Tor29 Rixons Tornsborg Färingtofta Klippan Skåne
Tor29 14.00-17.00 Zethzons Årstaliden Årsta Stockholm Stockholm
Tor29 13.00-17.00 Micke Ahlgrens Ängby park Knivsta Knivsta Knivsta Uppsala PRO
Fre30 20.00-24.00 Bob Stevens Bergviksparken Bergvik Söderhamn Gävleborg
Fre30 20.00-24.00 Martinez Björknäsparken Boden Boden Boden Norrbotten
Fre30 21.00-01.00 Black Jack Dahls loge Nordankärr Dal Katrineholm Södermanland
Fre30 19.00-23.00 Micke Ahlgrens Danshallen Belganet Hallabro Ronneby Blekinge
Fre30 18.00-22.00 Sandins Folkets Hus Hällefors Hällefors Hällefors Örebro PRO
Fre30 14.00-17.30 Kjell Dahls Folkets Park Vadstena Vadstena Vadstena Östergötland
Fre30 20.00-24.00 Casanovas Gamleby Folkpark Gamleby Västervik Kalmar
Fre30 20.00-23.30 Charlies Hambologen Faurås Faurås Falkenberg Halland
Fre30 20.00-24.00 Matz Rogers Karsefors festplats Ysby Laholm Halland
Fre30 21.00-01.00 Engdahls Kustladan Docksta Docksta Kramfors Västernorrland
Fre30 19.00-23.00 Bennrix Liseberg Polketten Göteborg Göteborg Västra Götaland
Fre30 Perikles Palmfestivalen Trelleborg Trelleborg Trelleborg Skåne
Fre30 20.00-24.00 Blender Skälby loge Kalmar Kalmar Kalmar Kalmar
Fre30 21.00-01.00 Donnez Sommarparadiset Sandviken Sandviken Östersund Jämtland
Fre30 19.00-22.30 Löpsjötorparns Torpet Bräcke Bräcke Bräcke Jämtland
Fre30 19.00-22.30 Finezze Trångsvikens bygdegård Trångsviken Krokom Jämtland
Fre30 20.00-24.00 Holidays Tydingesjön Broby Östra Göinge Skåne
Fre30 Date Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Fre30 Jannez Älvstagården Jättendal Nordanstig Gävleborg
Lör31 21.00-01.00 Expanders Aspåsnäset Aspås Krokom Jämtland
Lör31 Black Jack Björklunden Öland Norra Kvinneby Mörbylånga Kalmar
Lör31 20.00-24.00 Mats Bergmans Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro
Lör31 Mickeys Ekebyskolan Vallentuna Vallentuna Vallentuna Stockholm
Lör31 20.00-24.00 Micke Ahlgrens Ettringstorp Loge Ettringstorp Boxholm Östergötland
Lör31 Martinez Folkets Park Matfors Matfors Sundsvall Västernorrland
Lör31 20.00-24.00 Avant Fromhedens Danspaviljong Fromheden Norsjö Västerbotten
Lör31 Eloge Futten Kallsedet Kallsedet Åre Jämtland
Lör31 20.00-24.00 Donnez Fyris park Uppsala Uppsala Uppsala Uppsala
Lör31 20.00-00.30 Lövgrens Fågelsångs festplats Våxtorp Laholm Halland
Lör31 21.00-01.00 Kentanz Hotell Wettern Karlsborg Karlsborg Västra Götaland
Lör31 21.00-01.00 Larz Kristerz Kärrasand Urshult Tingsryd Kronoberg
Lör31 Holidays Logen Klingstorp Klingstorp Höör Skåne
Lör31 21.00-01.00 Callinaz Mannes Loge Boda, Svärdsjö Falun Dalarna
Lör31 19.00-23.00 Junix Oreparken Furudal Rättvik Dalarna
Lör31 20.00-24.00 Jive Rangelstorps loge Mariannelund Eksjö Jönköping
Lör31 21.00-02.00 Lasse Stefanz Råglannaparken Främmestad Essunga Västra Götaland
Lör31 Perikles Sillens dag Simrishamn Simrishamn Simrishamn Skåne
Lör31 20.00-24.00 Samzons Solliden Koppom Koppom Eda Värmland
Lör31 21.30-01.30 Westlights Sågudden Särna Särna Älvdalen Dalarna
Lör31 19.00-24.00 Blender Sägnernas Hus Sandhem Mullsjö Jönköping
Lör31 19.00-24.00 Casanovas Sägnernas Hus Sandhem Mullsjö Jönköping
Lör31 20.00-24.00 Glenn-Endys Tingvalla Åstorp Åstorp Åstorp Skåne
Lör31 21.00-01.00 Engdahls Täfteå Loge Täfteå Umeå Västerbotten
Lör31 20.00-24.00 Sounders Utängens Loge Tanumshede Tanum Västra Götaland
Lör31 Voize Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Lör31 Date Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Lör31 21.00-01.00 PerHåkans Åkerlänna bygdegård Bälinge Uppsala Uppsala