Dansprogram

Sortera kolumn genom att klicka på dess rubrik

Danser på lördag

Antal danser: 31

Datum Tid Dansband Dansställe Ort Kommun Län Övrigt
Februari
Lör23 15.00-18.00 Lars Erikssons Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Lör23 21.00-02.00 Bhonus Aros CC Västerås Västerås Västerås Västmanland
Lör23 21.00-02.00 Casanovas Aros CC Västerås Västerås Västerås Västmanland
Lör23 21.00-02.00 Flamingokvintetten Aros CC Västerås Västerås Västerås Västmanland
Lör23 21.00-02.00 Streaplers Aros CC Västerås Västerås Västerås Västmanland
Lör23 20.00-24.00 Donnez Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro
Lör23 19.00-22.30 Agneta & Peter Delsbo bygdegård Delsbo Hudiksvall Gävleborg
Lör23 20.00-24.00 Sannex Folkets Hus Forshaga Forshaga Forshaga Värmland
Lör23 20.00-24.00 Fernandoz Folkets Hus Piteå Piteå Piteå Norrbotten
Lör23 Kalle & Stefan Folkets Hus Åmotfors Åmotfors Eda Värmland
Lör23 19.00-23.00 Expanders Folkets Park Huskvarna Huskvarna Jönköping Jönköping
Lör23 20.00-24.00 Jive Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland
Lör23 18.00-21.30 Charlies Främmestads bygdegård Främmestad Essunga Västra Götaland
Lör23 20.00-24.00 Holidays Fyris park Uppsala Uppsala Uppsala Uppsala
Lör23 20.00-01.00 Grönwalls Hotell Charlottenberg Charlottenberg Eda Värmland
Lör23 20.00-01.00 Pia Pihlgrens Hotell Charlottenberg Charlottenberg Eda Värmland
Lör23 20.00-24.00 Foxie Hotell Wettern Karlsborg Karlsborg Västra Götaland
Lör23 20.00-24.00 Strike Häradshammars bygdegård Vikbolandet Norrköping Östergötland
Lör23 19.00-23.00 Holens Järfälla gymnasium Jakobsberg Järfälla Stockholm
Lör23 20.00-24.00 Glenn-Endys Kristallen Nybro Nybro Nybro Kalmar
Lör23 21.00-01.00 Jannez Kulturhuset Glada Hudik Hudiksvall Hudiksvall Gävleborg
Lör23 20.00-24.00 Lövgrens Kvarnkullen Kungälv Kungälv Kungälv Västra Götaland
Lör23 Micke Ahlgrens Ladan Gimo Gimo Östhammar Uppsala
Lör23 Maximalt Limerick Södertälje Södertälje Södertälje Stockholm
Lör23 21.00-01.00 Martinez Pumpen Södra Vi Södra Vi Vimmerby Kalmar
Lör23 20.00-24.00 Skåningarna Ramshall Veinge Laholm Halland
Lör23 20.00-23.30 Christerz Rotan Skelleftehamn Skelleftehamn Skellefteå Västerbotten
Lör23 21.00-01.00 Lasse Stefanz Sjötofta Fritid Sävshult Tranemo Västra Götaland
Lör23 20.00-24.00 Callinaz Sundsta säteri Sundsta Norrtälje Stockholm
Lör23 Scotts Törringelund Oxie Malmö Skåne
Lör23 Voize Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm