Dansprogram

Sortera kolumn genom att klicka på dess rubrik

Non-stop danser

Antal danser: 285

Datum Tid Dansband Dansställe Ort Kommun Län Övrigt
April
Tor09 20.00-02.00 Wahlströms Parkhallen Tranås Tranås Tranås Jönköping
Tor09 20.00-02.00 Xplays Parkhallen Tranås Tranås Tranås Jönköping
Sön12 19.00-00.30 Sannex Folkets Park Huskvarna Huskvarna Jönköping Jönköping
Lör18 21.00-02.00 Casanovas Nornan Stugun Stugun Ragunda Jämtland
Lör18 21.00-02.00 Expanders Nornan Stugun Stugun Ragunda Jämtland
Fre24 20.00-01.00 Foxie Folkets Hus Skelleftehamn - Rotan Skelleftehamn Skellefteå Västerbotten
Fre24 20.00-01.00 Mickeys Folkets Hus Skelleftehamn - Rotan Skelleftehamn Skellefteå Västerbotten
Lör25 20.00-01.00 Expanders Folkets Hus Skelleftehamn - Rotan Skelleftehamn Skellefteå Västerbotten
Lör25 20.00-01.00 Foxie Folkets Hus Skelleftehamn - Rotan Skelleftehamn Skellefteå Västerbotten
Lör25 19.00-01.00 Casanovas Mjölby ishall Mjölby Mjölby Östergötland
Lör25 19.00-01.00 Wahlströms Mjölby ishall Mjölby Mjölby Östergötland
Lör25 19.00-01.00 Xplays Mjölby ishall Mjölby Mjölby Östergötland
Maj
Lör02 19.00-23.30 Ej fastställt Nalen Stockholm Stockholm Stockholm
Lör02 Jannez Näskottshallen Nälden Krokom Jämtland
Lör02 Streaplers Näskottshallen Nälden Krokom Jämtland
Ons06 18.00-23.00 Sannex Fröjden, Stadsparken Jönköping Jönköping Jönköping
Ons06 18.00-23.00 Wahlströms Fröjden, Stadsparken Jönköping Jönköping Jönköping
Fre08 20.00-02.00 Callinaz Aspåsnäset Aspås Krokom Jämtland
Fre08 20.00-02.00 Shine Aspåsnäset Aspås Krokom Jämtland
Fre08 20.00-01.00 Mats Bergmans Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne
Fre08 20.00-01.00 Matz Bladhs Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne
Fre08 20.00-01.00 Perikles Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne
Fre08 20.00-01.00 Sannex Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne
Lör09 20.00-02.00 Expanders Aspåsnäset Aspås Krokom Jämtland
Lör09 20.00-02.00 Voyage Aspåsnäset Aspås Krokom Jämtland
Lör09 19.00-24.00 Sounders Kungälvsparken Kungälv Kungälv Västra Götaland
Lör09 19.00-24.00 Streaplers Kungälvsparken Kungälv Kungälv Västra Götaland
Lör09 20.00-01.00 Barbados Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne
Lör09 20.00-01.00 Engdahls Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne
Lör09 20.00-01.00 Glenn-Endys Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne
Lör09 20.00-01.00 Larz Kristerz Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne
Ons13 18.00-23.00 Callinaz Fröjden, Stadsparken Jönköping Jönköping Jönköping
Ons13 18.00-23.00 Excess Fröjden, Stadsparken Jönköping Jönköping Jönköping
Fre15 20.00-01.00 Black Jack Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland
Fre15 20.00-01.00 Sounders Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland
Fre15 20.00-01.00 Callinaz Folkets Park Mörrum Mörrum Karlshamn Blekinge
Fre15 20.00-01.00 Wahlströms Folkets Park Mörrum Mörrum Karlshamn Blekinge
Fre15 21.00 Lasse Stefanz Sporthallen Malmberget Malmberget Gällivare Norrbotten
Fre15 21.00 Vikingarna med Christer Sjögren Sporthallen Malmberget Malmberget Gällivare Norrbotten
Lör16 20.00-01.00 Fernandoz Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland
Lör16 20.00-01.00 Martinez Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland
Lör16 20.00-01.00 Casanovas Folkets Park Mörrum Mörrum Karlshamn Blekinge
Lör16 20.00-01.00 Xplays Folkets Park Mörrum Mörrum Karlshamn Blekinge
Lör16 20.00-01.00 Jannez Hanssons Loge Långsele Sollefteå Västernorrland
Lör16 20.00-01.00 Perikles Hanssons Loge Långsele Sollefteå Västernorrland
Lör16 21.00-02.00 Lasse Stefanz Pite Havsbad Piteå Piteå Norrbotten
Lör16 21.00-02.00 Vikingarna med Christer Sjögren Pite Havsbad Piteå Piteå Norrbotten
Ons20 18.00-23.00 Casanovas Fröjden, Stadsparken Jönköping Jönköping Jönköping
Ons20 18.00-23.00 Perikles Fröjden, Stadsparken Jönköping Jönköping Jönköping
Lör23 20.00-01.00 Casanovas Gamleby Folkpark Gamleby Västervik Kalmar
Lör23 20.00-01.00 Wahlströms Gamleby Folkpark Gamleby Västervik Kalmar
Tis26 20.30-24.00 Dur X Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Tis26 20.30-24.00 Perikles Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Ons27 18.00-23.00 Donnez Fröjden, Stadsparken Jönköping Jönköping Jönköping
Ons27 18.00-23.00 Streaplers Fröjden, Stadsparken Jönköping Jönköping Jönköping
Fre29 19.00-24.00 Expanders Skultuna Lagårn Skultuna Västerås Västmanland
Fre29 19.00-24.00 Perikles Skultuna Lagårn Skultuna Västerås Västmanland
Lör30 20.00-01.00 Excess Hanssons Loge Långsele Sollefteå Västernorrland
Lör30 20.00-01.00 Highlights Hanssons Loge Långsele Sollefteå Västernorrland
Lör30 19.00-24.00 Blender Kärrasand Urshult Tingsryd Kronoberg
Lör30 19.00-24.00 Expanders Kärrasand Urshult Tingsryd Kronoberg
Lör30 19.00-24.00 Casanovas Skultuna Lagårn Skultuna Västerås Västmanland
Lör30 19.00-24.00 Sannex Skultuna Lagårn Skultuna Västerås Västmanland
Sön31 17.00-22.00 Casanovas Hågelbyparken Tumba Botkyrka Stockholm
Sön31 17.00-22.00 PerHåkans Hågelbyparken Tumba Botkyrka Stockholm
Juni
Tis02 20.30-24.00 Jannez Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Tis02 20.30-24.00 Trippix Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Ons03 18.00-23.00 Jannez Fröjden, Stadsparken Jönköping Jönköping Jönköping
Ons03 18.00-23.00 Xplays Fröjden, Stadsparken Jönköping Jönköping Jönköping
Fre05 Jannez Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro
Fre05 20.00-01.00 Blixterz Sommarparadiset Sandviken Sandviken Östersund Jämtland
Fre05 20.00-01.00 Foxie Sommarparadiset Sandviken Sandviken Östersund Jämtland
Tis09 20.30-24.00 Diggarna Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Tis09 20.30-24.00 PerHåkans Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Ons10 18.00-23.00 Foxie Fröjden, Stadsparken Jönköping Jönköping Jönköping
Ons10 18.00-23.00 PerHåkans Fröjden, Stadsparken Jönköping Jönköping Jönköping
Tis16 20.30-24.00 Rent drag Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Tis16 20.30-24.00 Voize Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Ons17 18.00-23.00 Highlights Fröjden, Stadsparken Jönköping Jönköping Jönköping
Ons17 18.00-23.00 Voize Fröjden, Stadsparken Jönköping Jönköping Jönköping
Lör20 Pia Pihlgrens Gunnevi Gunnarskog Arvika Värmland
Lör20 20.00-02.00 Callinaz Trätojordsbacken Hammarstrand Hammarstrand Ragunda Jämtland
Lör20 20.00-02.00 Martinez Trätojordsbacken Hammarstrand Hammarstrand Ragunda Jämtland
Tis23 20.30-24.00 Blender Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Tis23 20.30-24.00 C-Laget Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Ons24 18.00-23.00 Blender Fröjden, Stadsparken Jönköping Jönköping Jönköping
Ons24 18.00-23.00 Expanders Fröjden, Stadsparken Jönköping Jönköping Jönköping
Fre26 20.00-02.00 Blender Hedevi IP Ullared Falkenberg Halland
Fre26 20.00-02.00 Larz Kristerz Hedevi IP Ullared Falkenberg Halland
Fre26 20.00-02.00 Lasse Stefanz Hedevi IP Ullared Falkenberg Halland
Lör27 21.00-02.00 Casanovas Aspåsnäset Aspås Krokom Jämtland
Lör27 21.00-02.00 Perikles Aspåsnäset Aspås Krokom Jämtland
Lör27 20.00-02.00 Arvingarna Hedevi IP Ullared Falkenberg Halland
Lör27 20.00-02.00 Barbados Hedevi IP Ullared Falkenberg Halland
Lör27 20.00-02.00 Sannex Hedevi IP Ullared Falkenberg Halland
Lör27 21.00-02.00 Expanders Lundegård Köpingsvik Borgholm Kalmar
Lör27 21.00-02.00 Scotts Lundegård Köpingsvik Borgholm Kalmar
Lör27 Streaplers Vildmannahallen Storuman Storuman Storuman Västerbotten
Tis30 20.30-24.00 Charlies Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Tis30 20.30-24.00 Humbles Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Juli
Ons01 21.00-02.00 Callinaz Lundegård Köpingsvik Borgholm Kalmar
Ons01 21.00-02.00 Highlights Lundegård Köpingsvik Borgholm Kalmar
Tor02 Perikles Ekebo Munka Ljungby Ängelholm Skåne
Fre03 Black Jack Ekebo Munka Ljungby Ängelholm Skåne
Fre03 Donnez Ekebo Munka Ljungby Ängelholm Skåne
Fre03 Perikles Ekebo Munka Ljungby Ängelholm Skåne
Fre03 21.00-02.00 Excess Lundegård Köpingsvik Borgholm Kalmar
Fre03 21.00-02.00 Jannez Lundegård Köpingsvik Borgholm Kalmar
Lör04 Callinaz Ekebo Munka Ljungby Ängelholm Skåne
Lör04 Jannez Ekebo Munka Ljungby Ängelholm Skåne
Lör04 Perikles Ekebo Munka Ljungby Ängelholm Skåne
Tis07 20.30-24.00 Bo Liljedahl Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Tis07 20.30-24.00 Streaplers Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Tor09 20.00-01.00 Blender Lane Loge Lane Uddevalla Västra Götaland
Tor09 20.00-01.00 Sannex Lane Loge Lane Uddevalla Västra Götaland
Sön12 21.00-02.00 Bob Stevens Orrskogen Malung Malung Dalarna
Sön12 21.00-02.00 Casanovas Orrskogen Malung Malung Dalarna
Sön12 21.00-02.00 Charlies Orrskogen Malung Malung Dalarna
Sön12 21.00-02.00 Date Orrskogen Malung Malung Dalarna
Sön12 21.00-02.00 Ej fastställt Orrskogen Malung Malung Dalarna
Sön12 21.00-02.00 Framed Orrskogen Malung Malung Dalarna
Sön12 21.00-02.00 Hanne Mette Band (N) Orrskogen Malung Malung Dalarna
Sön12 21.00-02.00 Jive Orrskogen Malung Malung Dalarna
Sön12 21.00-02.00 Likes Orrskogen Malung Malung Dalarna
Sön12 21.00-02.00 Skåningarna Orrskogen Malung Malung Dalarna
Mån13 20.00-01.00 Blender Orrskogen Malung Malung Dalarna
Mån13 20.00-01.00 CCA Orrskogen Malung Malung Dalarna
Mån13 20.00-01.00 Engdahls Orrskogen Malung Malung Dalarna
Mån13 20.00-01.00 Erik Lihms med Git Persson Orrskogen Malung Malung Dalarna
Mån13 20.00-01.00 Flamingokvintetten Orrskogen Malung Malung Dalarna
Mån13 20.00-01.00 Humbles Orrskogen Malung Malung Dalarna
Mån13 20.00-01.00 Mickeys Orrskogen Malung Malung Dalarna
Mån13 20.00-01.00 Per Lundgrens Orrskogen Malung Malung Dalarna
Mån13 20.00-01.00 Scotts Orrskogen Malung Malung Dalarna
Mån13 20.00-01.00 Streaplers Orrskogen Malung Malung Dalarna
Mån13 20.00-01.00 The Playtones Orrskogen Malung Malung Dalarna
Mån13 20.00-01.00 Thor Görans & Agneta Olzzon Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tis14 20.00-01.00 Barbados Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tis14 20.00-01.00 Bhonus Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tis14 20.00-01.00 Bälgtrökken (N) Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tis14 20.00-01.00 Contrazt (N) Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tis14 20.00-01.00 Jannez Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tis14 20.00-01.00 Matz Bladhs Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tis14 20.00-01.00 Micke Ahlgrens Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tis14 20.00-01.00 Mona-Jill Band (N) Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tis14 20.00-01.00 Perikles Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tis14 20.00-01.00 Pia Pihlgrens Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tis14 20.00-01.00 Rune Rudberg Band (N) Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tis14 20.00-01.00 Skippers kapell Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tis14 20.30-24.00 C-Laget Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Tis14 20.30-24.00 Wahlströms Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Ons15 20.00-01.00 Anne Nørdsti (N) Orrskogen Malung Malung Dalarna
Ons15 20.00-01.00 Bo Liljedahl Orrskogen Malung Malung Dalarna
Ons15 20.00-01.00 Excess Orrskogen Malung Malung Dalarna
Ons15 20.00-01.00 Expanders Orrskogen Malung Malung Dalarna
Ons15 20.00-01.00 Foxie Orrskogen Malung Malung Dalarna
Ons15 20.00-01.00 Högtryck (FIN) Orrskogen Malung Malung Dalarna
Ons15 20.00-01.00 Kandis (DK) Orrskogen Malung Malung Dalarna
Ons15 20.00-01.00 Lasse Stefanz Orrskogen Malung Malung Dalarna
Ons15 20.00-01.00 Matz Rogers Orrskogen Malung Malung Dalarna
Ons15 20.00-01.00 Sandins Orrskogen Malung Malung Dalarna
Ons15 20.00-01.00 TT Grace Orrskogen Malung Malung Dalarna
Ons15 20.00-01.00 Xplays Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tor16 20.00-01.00 Alvenfors Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tor16 20.00-01.00 Blixterz Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tor16 20.00-01.00 Callinaz Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tor16 20.00-01.00 Hedins Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tor16 20.00-01.00 Holidays Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tor16 20.00-01.00 Hollyz Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tor16 20.00-01.00 Larz Kristerz Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tor16 20.00-01.00 Lindqvistarna Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tor16 20.00-01.00 Martinez Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tor16 20.00-01.00 Mats Bergmans Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tor16 20.00-01.00 PerHåkans Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tor16 20.00-01.00 Wahlströms Orrskogen Malung Malung Dalarna
Fre17 19.00-23.00 Dominoz Krutuddens festplats Östhammar Östhammar Uppsala
Fre17 19.00-23.00 Rena Rama Bandet Krutuddens festplats Östhammar Östhammar Uppsala
Fre17 20.00-02.00 Allstars Orrskogen Malung Malung Dalarna
Fre17 20.00-02.00 Black Jack Orrskogen Malung Malung Dalarna
Fre17 20.00-02.00 Diggarna Orrskogen Malung Malung Dalarna
Fre17 20.00-02.00 Glenn-Endys Orrskogen Malung Malung Dalarna
Fre17 20.00-02.00 Highlights Orrskogen Malung Malung Dalarna
Fre17 20.00-02.00 Mannerz Orrskogen Malung Malung Dalarna
Fre17 20.00-02.00 Shine Orrskogen Malung Malung Dalarna
Fre17 20.00-02.00 Sounders Orrskogen Malung Malung Dalarna
Fre17 20.00-02.00 The Hub Caps Orrskogen Malung Malung Dalarna
Fre17 20.00-02.00 Titanix Orrskogen Malung Malung Dalarna
Fre17 20.00-02.00 Tomas Fantz (FIN) Orrskogen Malung Malung Dalarna
Fre17 20.00-02.00 Voize Orrskogen Malung Malung Dalarna
Lör18 20.00-01.00 Casanovas Hanssons Loge Långsele Sollefteå Västernorrland
Lör18 20.00-01.00 Mannerz Hanssons Loge Långsele Sollefteå Västernorrland
Lör18 20.00-02.00 Ankies Orrskogen Malung Malung Dalarna
Lör18 20.00-02.00 Blender Orrskogen Malung Malung Dalarna
Lör18 20.00-02.00 Chiquita Orrskogen Malung Malung Dalarna
Lör18 20.00-02.00 Donnez Orrskogen Malung Malung Dalarna
Lör18 20.00-02.00 Fernandoz Orrskogen Malung Malung Dalarna
Lör18 20.00-02.00 Fridjons (IS) Orrskogen Malung Malung Dalarna
Lör18 20.00-02.00 Järnbrukarna med Lelle Orrskogen Malung Malung Dalarna
Lör18 20.00-02.00 Lövgrens Orrskogen Malung Malung Dalarna
Lör18 20.00-02.00 Sannex Orrskogen Malung Malung Dalarna
Lör18 20.00-02.00 The Happy Ones Orrskogen Malung Malung Dalarna
Lör18 20.00-02.00 Tommys (FIN) Orrskogen Malung Malung Dalarna
Lör18 20.00-02.00 Vikingarna med Christer Sjögren Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tis21 20.30-24.00 Hollyz Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Tis21 20.30-24.00 Sweedz Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Tis21 Black Jack Ön Hedesunda Hedesunda Gävle Gävleborg
Tor23 Larz Kristerz Kolsnäsparken Sunne Sunne Värmland
Tor23 Titanix Kolsnäsparken Sunne Sunne Värmland
Fre24 20.00-01.00 Boogart Bredsele Park Kusfors Skellefteå Västerbotten
Fre24 20.00-01.00 Shake Bredsele Park Kusfors Skellefteå Västerbotten
Fre24 Casanovas Kolsnäsparken Sunne Sunne Värmland
Fre24 Date Kolsnäsparken Sunne Sunne Värmland
Lör25 20.00-01.00 Boogart Bredsele Park Kusfors Skellefteå Västerbotten
Lör25 20.00-01.00 Shake Bredsele Park Kusfors Skellefteå Västerbotten
Lör25 Martinez Kolsnäsparken Sunne Sunne Värmland
Lör25 Scotts Kolsnäsparken Sunne Sunne Värmland
Tis28 20.30-24.00 Charlies Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Tis28 20.30-24.00 Holidays Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Tis28 Streaplers Ön Hedesunda Hedesunda Gävle Gävleborg
Tis28 20.00-02.00 Donnez Ön Hedesunda Hedesunda Gävle Gävleborg
Ons29 18.00-23.00 Jannez Fröjden, Stadsparken Jönköping Jönköping Jönköping
Ons29 18.00-23.00 Martinez Fröjden, Stadsparken Jönköping Jönköping Jönköping
Fre31 20.00-01.00 Callinaz Sommarparadiset Sandviken Sandviken Östersund Jämtland
Fre31 20.00-01.00 Mickeys Sommarparadiset Sandviken Sandviken Östersund Jämtland
Fre31 21.00-01.00 PerHåkans Vikingalunden Väddö Älmsta Norrtälje Stockholm
Fre31 21.00-01.00 Thor Görans & Agneta Olzzon Vikingalunden Väddö Älmsta Norrtälje Stockholm
Augusti
Lör01 20.00-01.00 Callinaz Hanssons Loge Långsele Sollefteå Västernorrland
Lör01 20.00-01.00 PerHåkans Hanssons Loge Långsele Sollefteå Västernorrland
Lör01 Humbles Kärrasand Urshult Tingsryd Kronoberg
Lör01 The Playtones Kärrasand Urshult Tingsryd Kronoberg
Lör01 Donnez Norrviken Båstad Båstad Båstad Skåne
Tis04 20.30-24.00 Callinaz Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Tis04 20.30-24.00 Rent drag Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Ons05 18.00-23.00 Callinaz Fröjden, Stadsparken Jönköping Jönköping Jönköping
Ons05 18.00-23.00 Donnez Fröjden, Stadsparken Jönköping Jönköping Jönköping
Lör08 20.00-02.00 Expanders Trätojordsbacken Hammarstrand Hammarstrand Ragunda Jämtland
Lör08 20.00-02.00 Jannez Trätojordsbacken Hammarstrand Hammarstrand Ragunda Jämtland
Tis11 20.30-24.00 Diggarna Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Tis11 20.30-24.00 Skåningarna Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Ons12 18.00-23.00 Casanovas Fröjden, Stadsparken Jönköping Jönköping Jönköping
Ons12 18.00-23.00 Sannex Fröjden, Stadsparken Jönköping Jönköping Jönköping
Fre14 20.00-01.00 Expanders Folkets Park Karlsholme Mariestad Mariestad Västra Götaland
Fre14 20.00-01.00 Sannex Folkets Park Karlsholme Mariestad Mariestad Västra Götaland
Fre14 20.00-01.00 Skåningarna Folkets Park Karlsholme Mariestad Mariestad Västra Götaland
Fre14 20.00-01.00 Streaplers Folkets Park Karlsholme Mariestad Mariestad Västra Götaland
Fre14 20.00-01.00 Allstars Gräsmyr loge Gräsmyr Nordmaling Västerbotten
Fre14 20.00-01.00 Foxie Gräsmyr loge Gräsmyr Nordmaling Västerbotten
Fre14 20.00-01.00 Eloge Sommarparadiset Sandviken Sandviken Östersund Jämtland
Fre14 20.00-01.00 Lövgrens Sommarparadiset Sandviken Sandviken Östersund Jämtland
Lör15 20.00-01.00 Black Jack Folkets Park Karlsholme Mariestad Mariestad Västra Götaland
Lör15 20.00-01.00 Blender Folkets Park Karlsholme Mariestad Mariestad Västra Götaland
Lör15 20.00-01.00 Casanovas Folkets Park Karlsholme Mariestad Mariestad Västra Götaland
Lör15 20.00-01.00 Donnez Folkets Park Karlsholme Mariestad Mariestad Västra Götaland
Tis18 20.30-24.00 Trippix Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Tis18 20.30-24.00 Xplays Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Ons19 18.00-23.00 Expanders Fröjden, Stadsparken Jönköping Jönköping Jönköping
Ons19 18.00-23.00 Wahlströms Fröjden, Stadsparken Jönköping Jönköping Jönköping
Tis25 20.30-24.00 Dur X Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Tis25 20.30-24.00 Martinez Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Ons26 18.00-23.00 Perikles Fröjden, Stadsparken Jönköping Jönköping Jönköping
Ons26 18.00-23.00 Xplays Fröjden, Stadsparken Jönköping Jönköping Jönköping
Fre28 20.00-01.00 Black Jack Sommarparadiset Sandviken Sandviken Östersund Jämtland
Fre28 20.00-01.00 Martinez Sommarparadiset Sandviken Sandviken Östersund Jämtland
Lör29 21.00-02.00 Foxie Aspåsnäset Aspås Krokom Jämtland
Lör29 21.00-02.00 Highlights Aspåsnäset Aspås Krokom Jämtland
Lör29 19.00-24.00 Blender Sägnernas Hus Sandhem Mullsjö Jönköping
Lör29 19.00-24.00 Casanovas Sägnernas Hus Sandhem Mullsjö Jönköping
September
Ons02 18.00-23.00 Foxie Fröjden, Stadsparken Jönköping Jönköping Jönköping
Ons02 18.00-23.00 Voize Fröjden, Stadsparken Jönköping Jönköping Jönköping
Fre11 19.00-03.00 Allstars Parkaden Härnösand Härnösand Härnösand Västernorrland
Fre11 20.00-01.00 Expanders Sommarparadiset Sandviken Sandviken Östersund Jämtland
Fre11 20.00-01.00 Shine Sommarparadiset Sandviken Sandviken Östersund Jämtland
Fre18 21.00-01.00 BoMix Grevieparken Grevie Båstad Skåne
Fre18 21.00-01.00 Streaplers Grevieparken Grevie Båstad Skåne
Lör19 Lasse Stefanz Älmhults handelsplats Älmhult Älmhult Kronoberg
Lör19 Vikingarna med Christer Sjögren Älmhults handelsplats Älmhult Älmhult Kronoberg
Fre25 Larz Kristerz Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne
Fre25 Lasse Stefanz Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne
Lör26 19.00-24.00 Casanovas Skultuna Lagårn Skultuna Västerås Västmanland
Oktober
Lör24 19.00-00.30 Casanovas Folkets Park Huskvarna Huskvarna Jönköping Jönköping
Lör24 19.00-00.30 Sannex Folkets Park Huskvarna Huskvarna Jönköping Jönköping
Lör31 19.00-24.00 Martinez Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland
Lör31 19.00-24.00 Sounders Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland
December
Lör05 20.00-01.00 Expanders Kulturhuset Glada Hudik Hudiksvall Hudiksvall Gävleborg
Lör05 20.00-01.00 Jannez Kulturhuset Glada Hudik Hudiksvall Hudiksvall Gävleborg