Dansprogram

Sortera kolumn genom att klicka på dess rubrik

Dansa i februari

Antal danser: 354

Datum Tid Dansband Dansställe Ort Kommun Län Övrigt
Februari 2019
Fre1 19.00-23.00 Donnez Danshallen Belganet Hallabro Ronneby Blekinge
Fre1 19.00-23.00 Foxie Danshallen Karlskoga Karlskoga Karlskoga Örebro
Fre1 20.00-24.00 Perikles Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm
Fre1 20.00-24.00 Skåningarna Folkets Hus Kusmark Kusmark Skellefteå Västerbotten
Fre1 20.00-24.00 PerHåkans Folkets Park Sala Sala Sala Västmanland
Fre1 19.00-22.30 Bo Liljedahl Lanegården Lane Uddevalla Västra Götaland
Fre1 19.00-03.00 Excess Parkaden Härnösand Härnösand Härnösand Västernorrland
Fre1 19.00-03.00 Expanders Parkaden Härnösand Härnösand Härnösand Västernorrland
Fre1 19.00-03.00 Jannez Parkaden Härnösand Härnösand Härnösand Västernorrland
Fre1 21.00-01.00 Casanovas Parken Oskarshamn Oskarshamn Oskarshamn Kalmar
Fre1 Larz Kristerz Silja Symphony Stockholm Stockholm Stockholm
Fre1 18.00-21.30 Pär Norlings Solvarbo bystuga Solvarbo Säter Dalarna PRO
Fre1 21.00-01.00 Black Jack Söders källa Gävle Gävle Gävle Gävleborg
Fre1 20.00-24.00 Fernandoz Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne
Fre1 Date Vemdalsskalet Vemdalen Härjedalen Jämtland
Fre1 Callinaz Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Lör2 20.00-24.00 Casanovas Boråsparken Borås Borås Västra Götaland
Lör2 20.00-24.00 Sannex Brunnsparken Örebro Örebro Örebro
Lör2 20.00-24.00 Skåningarna Folkets Hus Ersboda Umeå Umeå Västerbotten
Lör2 20.00-24.00 Glenn-Endys Folkets Park Trollhättan Trollhättan Trollhättan Västra Götaland
Lör2 20.00-24.00 Lövgrens Fyris park Uppsala Uppsala Uppsala
Lör2 Lasse Stefanz Hotell Hallstaberget Sollefteå Sollefteå Västernorrland
Lör2 19.00-23.00 Gideons Järfälla gymnasium Jakobsberg Järfälla Stockholm
Lör2 21.00-01.00 Black Jack Kvarnparken Mjölby Mjölby Mjölby Östergötland
Lör2 19.00-03.00 Blender Parkaden Härnösand Härnösand Härnösand Västernorrland
Lör2 19.00-03.00 Highlights Parkaden Härnösand Härnösand Härnösand Västernorrland
Lör2 19.00-03.00 Perikles Parkaden Härnösand Härnösand Härnösand Västernorrland
Lör2 Larz Kristerz Silja Symphony Stockholm Stockholm Stockholm
Lör2 20.00-24.00 Bob Stevens Skoga bygdegård Ekshärad Hagfors Värmland
Lör2 Scotts Statt Eksjö Eksjö Eksjö Jönköping
Lör2 21.00-01.00 Streaplers Sägnernas Hus Sandhem Mullsjö Jönköping
Lör2 20.00-24.00 Donnez Tingvalla Åstorp Åstorp Åstorp Skåne
Lör2 Date Vemdalsskalet Vemdalen Härjedalen Jämtland
Lör2 Callinaz Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Lör2 Sandins Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Lör2 18.00-21.30 Kjell Dahls Årsunda IP Årsunda Sandviken Gävleborg
Sön3 Date Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Sön3 18.00-21.30 Finezze Festplatsen Vännäsby Vännäsby Vännäs Västerbotten
Sön3 17.00-21.00 Donnez Folkets Park Bjärnum Bjärnum Hässleholm Skåne
Sön3 17.00-21.00 Engdahls Folkets Park Hedemora Hedemora Hedemora Dalarna
Sön3 18.00-21.30 Bob Stevens Folkets Park Herrljunga Herrljunga Herrljunga Västra Götaland
Sön3 14.00-17.00 Kalle & Stefan Folkungaskolan Linköping Linköping Linköping Östergötland
Sön3 15.00-18.30 BarraBazz Forumdansen Kvarnsveden Kvarnsveden Borlänge Dalarna PRO
Sön3 18.00-22.00 Skåningarna Kulturens Hus Söderhamn Söderhamn Söderhamn Gävleborg
Sön3 17.00-21.00 Blender Lagårn Skultuna Skultuna Västerås Västmanland
Sön3 18.00-21.00 Karl-Erik Stenlund Medborgarhuset Arvidsjaur Arvidsjaur Arvidsjaur Norrbotten
Sön3 18.00-22.00 Casanovas Parken Götene Götene Götene Västra Götaland
Sön3 17.00-20.30 Lars Erikssons Storfors Kulturhus Storfors Storfors Värmland
Sön3 17.00-21.00 Diggarna Torghuset Smålandsstenar Smålandsstenar Gislaved Jönköping
Sön3 17.00-21.00 Black Jack Törringelund Oxie Malmö Skåne
Sön3 Perikles Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån4 Skåningarna Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Mån4 Sounders Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Mån4 13.30-17.00 Hedins Folkets Park Sala Sala Sala Västmanland PRO
Mån4 14.00-17.00 Ingvar & Co Snöstorps Allmogegård Halmstad Halmstad Halland PRO
Mån4 18.00-21.30 Engdahls Tibroparken Tibro Tibro Västra Götaland
Mån4 Perikles Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis5 Skåningarna Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Tis5 Sounders Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Tis5 19.00-22.30 Engdahls Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm
Tis5 16.00-20.00 Orient Folkets Park Glimåkra Glimåkra Glimåkra Skåne PRO
Tis5 18.00-21.30 Hedins Folkets Park Skara Skara Skara Västra Götaland PRO
Tis5 15.00-19.00 Erik Arnolds Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne
Tis5 18.00-21.30 Cedrix Hyssna Bygdegård Hyssna Mark Västra Götaland
Tis5 15.15-18.00 Trebello Kvarnkullen Kungälv PRO Kungälv Kungälv Västra Götaland PRO
Tis5 18.00-22.00 Lövgrens Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne
Tis5 Janssons orkester Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis5 Micke Ahlgrens Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis5 Sandins Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis5 16.00-19.30 Holens Åby herrgård Gamleby Gamleby Västervik Kalmar
Ons6 Highlights Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Ons6 Sounders Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Ons6 18.00-21.30 Fernandoz Falköpingsparken Falköping Falköping Västra Götaland
Ons6 18.30-22.00 BarraBazz Folkets Hus Bollsta Bollstabruk Kramfors Västernorrland
Ons6 13.30-17.00 Eklöfs Folkets Park Arboga Arboga Arboga Västmanland
Ons6 13.30-17.00 Lennartz Landerydgården Linköping Hjulsbro Linköping Östergötland
Ons6 Chiquita Stena Danica Göteborg Göteborg Västra Götaland
Ons6 Blender Sälens högfjällshotell Sälen Malung Dalarna
Ons6 18.30-22.30 Hedins Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne
Ons6 19.00-22.00 Bo & Tore Tölögården Kungsbacka Kungsbacka Halland
Ons6 Janssons orkester Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Ons6 Sandins Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Ons6 Titanix Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tor7 13.00-16.00 Janne Martins Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Tor7 Highlights Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Tor7 17.00-20.30 Kalle & Stefan Folkets Hus Norrahammar Norrahammar Jönköping Jönköping
Tor7 Hazzes Folkets Park Trollhättan Trollhättan Trollhättan Västra Götaland PRO
Tor7 18.30-22.30 Glenn-Endys Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne
Tor7 19.00-23.00 Sannex Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne
Tor7 Blender Vemdalsskalet Vemdalen Härjedalen Jämtland
Fre8 21.00-01.00 Mannerz Bergeforsparken Sörberge Timrå Västernorrland
Fre8 19.00-23.00 Chapelle Danshallen Karlskoga Karlskoga Karlskoga Örebro
Fre8 21.00-01.00 Expanders Folkan Östersund Östersund Östersund Jämtland
Fre8 20.00-24.00 Wahlströms Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm
Fre8 20.00-24.00 Lövgrens Folkets Park Arboga Arboga Arboga Västmanland
Fre8 13.30-17.00 Samzons Folkets Park Avesta Avesta Avesta Dalarna PRO
Fre8 20.00-24.00 Sannex Folkets Park Mörrum Mörrum Karlshamn Blekinge
Fre8 20.30-00.30 Donnez Folkets Park Skara Skara Skara Västra Götaland
Fre8 21.00-01.00 Perikles Folkets Park Skurup Skurup Skurup Skåne
Fre8 20.00-24.00 Jannez Fyris park Uppsala Uppsala Uppsala
Fre8 19.00-22.30 Jive Medborgarhuset Lycksele Lycksele Lycksele Västerbotten
Fre8 18.30-22.00 Kvarnby Oasen Nordmaling Nordmaling Nordmaling Västerbotten
Fre8 19.00-23.00 Roxys Rättviksparken Rättvik Rättvik Dalarna
Fre8 20.00-24.00 Skåningarna Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne
Fre8 Blender Vemdalsskalet Vemdalen Härjedalen Jämtland
Fre8 Excess Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Fre8 PerHåkans Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Lör9 21.00-01.00 Blender Bjuråkers bygdegård Bricka Hudiksvall Gävleborg
Lör9 20.00-24.00 Bob Stevens Brunnsparken Örebro Örebro Örebro
Lör9 19.00-22.30 Strike Delsbo bygdegård Delsbo Hudiksvall Gävleborg
Lör9 19.00-23.00 Gideons Ekebyskolan Vallentuna Vallentuna Vallentuna Stockholm
Lör9 14.00-16.30 Hardes Big Band Flygvapenmuseum Linköping Malmslätt Linköping Östergötland
Lör9 20.00-24.00 Holidays Folkets Hus Forshaga Forshaga Forshaga Värmland
Lör9 20.00-24.00 Thor Görans & Agneta Olsson Folkets Hus Piteå Piteå Piteå Norrbotten
Lör9 19.00-23.00 Sannex Folkets Park Huskvarna Huskvarna Jönköping Jönköping
Lör9 20.00-24.00 Skåningarna Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland
Lör9 Perikles Folkets Park Trelleborg Trelleborg Trelleborg Skåne
Lör9 Scotts Harrys, Åmål Åmål Åmål Västra Götaland
Lör9 20.00-24.00 Matz Bladhs Kvarnkullen Kungälv Kungälv Kungälv Västra Götaland
Lör9 19.00-23.00 Highlights Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland
Lör9 21.00-01.00 Expanders Park Malåborg Malå Malå Västerbotten
Lör9 21.00-01.00 Streaplers Pumpen Södra Vi Södra Vi Vimmerby Kalmar
Lör9 20.00-24.00 Glenn-Endys Ramshall Veinge Laholm Halland
Lör9 20.00-23.30 Ola & Jag Rotan Skelleftehamn Skelleftehamn Skellefteå Västerbotten
Lör9 21.00-01.00 Jannez Träffen Båberg Trollhättan Trollhättan Västra Götaland
Lör9 Excess Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Lör9 Larz Kristerz Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Sön10 Titanix Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Sön10 18.00-21.30 Duo Vi Övik Festplatsen Vännäsby Vännäsby Vännäs Västerbotten
Sön10 17.00-21.00 Lövgrens Folkets Park Hedemora Hedemora Hedemora Dalarna
Sön10 18.00-22.00 Jannez Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland
Sön10 17.00-21.00 Matz Bladhs Granada Lönsboda Lönsboda Osby Skåne
Sön10 16.00-20.00 Gideons Idrottshallen Månkarbo Månkarbo Tierp Uppsala PRO
Sön10 18.00-21.00 Karl-Erik Stenlund Medborgarhuset Arvidsjaur Arvidsjaur Arvidsjaur Norrbotten
Sön10 Roger Lindbloms Seniorernas hus Karlstad Karlstad Karlstad Värmland
Sön10 17.00-20.30 Edwings Storfors Kulturhus Storfors Storfors Värmland
Sön10 17.00-21.00 Sweedz Torghuset Smålandsstenar Smålandsstenar Gislaved Jönköping
Sön10 17.00-21.00 Micke Ahlgrens Törringelund Oxie Malmö Skåne
Sön10 Excess Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Sön10 Hedins Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Sön10 Leif Kronlund Storband Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån11 Fernandoz Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Mån11 Lövgrens Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Mån11 13.30-17.00 Kalle & Stefan Möklintagården Möklinta Sala Västmanland PRO
Mån11 18.00-21.30 Micke Ahlgrens Tidaholmsparken Tidaholm Tidaholm Västra Götaland
Mån11 Hedins Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån11 Martinez Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån11 Skåningarna Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån11 Rospiggarna Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Tis12 Fernandoz Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Tis12 Lövgrens Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Tis12 19.00-22.30 Chiquita Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm
Tis12 Strike Folkets Park Hedemora Hedemora Hedemora Dalarna
Tis12 15.00-19.00 Candys Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne
Tis12 18.00-22.00 Holidays Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne
Tis12 Hedins Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis12 Martinez Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis12 Skåningarna Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis12 Rospiggarna Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Ons13 13.30-17.00 Tomaz & Co Arosdansen Syrianska Kulturcentret Västerås Västerås Västmanland
Ons13 Lövgrens Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Ons13 Mickeys Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Ons13 18.00-21.00 Duo Vi Övik Gnistan Örnsköldsvik Örnsköldsvik Örnsköldsvik Västernorrland PRO
Ons13 Serenad Lyransgården Fåker Östersund Jämtland
Ons13 19.00-22.00 Gideons Lännagården Hysingsvik Norrtälje Stockholm
Ons13 18.30-22.30 Nordhs Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne
Ons13 13.00-16.00 Lasse Erikssons Tystberga bygdegård Tystberga Nyköping Södermanland
Ons13 Hedins Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Ons13 Martinez Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Ons13 PerHåkans Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Ons13 Rospiggarna Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Tor14 13.00-16.00 Patrick Eklöf Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Tor14 Mickeys Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Tor14 13.30-17.00 Remix Folkets Hus Ludvika Ludvika Ludvika Dalarna PRO
Tor14 18.30-22.00 Mickes Folkets Hus Ramvik Ramvik Härnösand Västernorrland
Tor14 Roger Lindbloms Folkets Park Trollhättan Trollhättan Trollhättan Västra Götaland PRO
Tor14 Hedins Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Fre15 13.00-16.00 Holens Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Fre15 19.00-23.00 Humbles Danshallen Belganet Hallabro Ronneby Blekinge
Fre15 20.00-24.00 Mannerz Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm
Fre15 20.00-24.00 Jive Folkets Hus Kusmark Kusmark Skellefteå Västerbotten
Fre15 19.00-22.30 Strike Folkets Hus Strömsund Strömsund Strömsund Jämtland PRO
Fre15 20.00-24.00 Sannex Fyris park Uppsala Uppsala Uppsala
Fre15 19.00-22.30 Charlies Lanegården Lane Uddevalla Västra Götaland
Fre15 21.00-01.00 Jannez Parken Oskarshamn Oskarshamn Oskarshamn Kalmar
Fre15 20.00-24.00 Engdahls Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne
Fre15 Mickeys Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Fre15 Chiquita Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Lör16 20.00-24.00 Sannex Boråsparken Borås Borås Västra Götaland
Lör16 20.00-24.00 Jannez Brunnsparken Örebro Örebro Örebro
Lör16 Black Jack Folkets Hus Söråker Söråker Timrå Västernorrland
Lör16 Barbados Hugo Finspång Finspång Finspång Östergötland
Lör16 18.00-21.30 Bosse Franks Höganlid Hycklinge Kinda Östergötland
Lör16 20.00-24.00 Expanders Parken Gävle Gävle Gävle Gävleborg
Lör16 19.00-23.00 Skåningarna Pigalle Nässjö Nässjö Nässjö Jönköping
Lör16 20.00-24.00 Hedins Skoga bygdegård Ekshärad Hagfors Värmland
Lör16 20.00-24.00 Matz Bladhs Tingvalla Åstorp Åstorp Åstorp Skåne
Lör16 Mickeys Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Lör16 Chiquita Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Sön17 Titanix Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Sön17 18.00-21.30 Mickes Festplatsen Vännäsby Vännäsby Vännäs Västerbotten
Sön17 17.00-21.00 Fernandoz Folkets Park Bjärnum Bjärnum Hässleholm Skåne
Sön17 17.00-21.00 Skåningarna Folkets Park Hedemora Hedemora Hedemora Dalarna
Sön17 18.00-21.30 Engdahls Folkets Park Herrljunga Herrljunga Herrljunga Västra Götaland
Sön17 14.00-17.00 Eklöfs Folkungaskolan Linköping Linköping Linköping Östergötland
Sön17 15.00-18.30 Jonnys Forumdansen Kvarnsveden Kvarnsveden Borlänge Dalarna PRO
Sön17 18.00-22.00 PerHåkans Kolsnäslogen Sunne Sunne Värmland
Sön17 18.00-22.00 Streaplers Kulturens Hus Söderhamn Söderhamn Söderhamn Gävleborg
Sön17 17.00-21.00 Jannez Lagårn Skultuna Skultuna Västerås Västmanland
Sön17 18.00-21.00 Karl-Erik Stenlund Medborgarhuset Arvidsjaur Arvidsjaur Arvidsjaur Norrbotten
Sön17 19.00-22.00 Ola & Jag Norrmalmia Piteå Piteå Piteå Norrbotten
Sön17 17.00-20.30 Hedins Storfors Kulturhus Storfors Storfors Värmland
Sön17 17.00-21.00 Charlies Torghuset Smålandsstenar Smålandsstenar Gislaved Jönköping
Sön17 17.00-21.00 Matz Bladhs Trombon Södertälje Södertälje Södertälje Stockholm
Sön17 17.00-21.00 Tommys (FIN) Törringelund Oxie Malmö Skåne
Sön17 Mickeys Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Sön17 Rospiggarna Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån18 Donnez Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Mån18 19.00-22.00 Duo Vi Övik Folkparken Skellefteå Skellefteå Skellefteå Västerbotten
Mån18 14.00-17.00 Memorys Snöstorps Allmogegård Halmstad Halmstad Halland PRO
Mån18 18.00-21.30 Skåningarna Tibroparken Tibro Tibro Västra Götaland
Mån18 Engdahls Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån18 Matz Bladhs Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån18 Rospiggarna Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån18 Carlzons Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Tis19 Donnez Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Tis19 19.00-22.30 Junix Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm
Tis19 Sandins Folkets Park Skara Skara Skara Västra Götaland
Tis19 15.00-19.00 Reflex Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne
Tis19 18.00-21.30 Kenneth & Classe Hyssna Bygdegård Hyssna Mark Västra Götaland
Tis19 18.00-22.00 Skåningarna Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne
Tis19 Engdahls Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis19 Matz Bladhs Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis19 Rospiggarna Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis19 Carlzons Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Ons20 Mannerz Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Ons20 18.00-22.00 Skåningarna Eringsboda Brunn Eringsboda Ronneby Blekinge
Ons20 18.00-21.30 Sounders Falköpingsparken Falköping Falköping Västra Götaland
Ons20 18.30-22.00 Tommys (FIN) Folkets Hus Bollsta Bollstabruk Kramfors Västernorrland
Ons20 17.00-02.00 Junix Folkets Hus Skärblacka Skärblacka Norrköping Östergötland PRO
Ons20 13.30-17.00 Jonnys Folkets Park Arboga Arboga Arboga Västmanland
Ons20 13.30-17.00 Lars Erikssons Landerydgården Linköping Hjulsbro Linköping Östergötland
Ons20 18.30-22.30 Cedrix Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne
Ons20 19.00-22.00 Hazzes Tölögården Kungsbacka Kungsbacka Halland
Ons20 Callinaz Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Ons20 Engdahls Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Ons20 Rospiggarna Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Ons20 Carlzons Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Tor21 13.00-16.00 Edwings Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Tor21 19.00-23.00 Casanovas Folkets Hus Säter Säter Säter Dalarna
Tor21 16.00-20.00 Löpsjötorparns Folkets Park Knislinge Knislinge Östra Göinge Skåne
Tor21 17.00-20.30 Kenneth & Classe Folkets Park Rydaholm Rydaholm Värnamo Jönköping
Tor21 Svantes Folkets Park Trollhättan Trollhättan Trollhättan Västra Götaland PRO
Tor21 13.00-16.00 Tomaz & Co Föreningsborg Bettna Bettna Flen Södermanland PRO
Tor21 18.00-21.30 Junix Valhalla Sandviken Sandviken Sandviken Gävleborg PRO
Tor21 Rospiggarna Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tor21 Skåningarna Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tor21 Vikingarna med Christer Sjögren Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Fre22 21.00-02.00 Callinaz Aros CC Västerås Västerås Västerås Västmanland
Fre22 21.00-02.00 Donnez Aros CC Västerås Västerås Västerås Västmanland
Fre22 21.00-02.00 Expanders Aros CC Västerås Västerås Västerås Västmanland
Fre22 21.00-02.00 Grönwalls Aros CC Västerås Västerås Västerås Västmanland
Fre22 Likes Bellevueparken Karlshamn Karlshamn Karlshamn Blekinge
Fre22 19.00-23.00 Xplays Danshallen Karlskoga Karlskoga Karlskoga Örebro
Fre22 Lasse Stefanz Falun bowling & krog Falun Falun Dalarna
Fre22 21.00-01.00 Jannez Folkan Östersund Östersund Östersund Jämtland
Fre22 18.00-22.00 Gott & Blandat Folkets Hus Bromölla Bromölla Bromölla Skåne PRO
Fre22 20.00-24.00 Casanovas Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm
Fre22 19.00-23.00 Mona och Nicklas Folkets Hus Haparanda Haparanda Haparanda Norrbotten PRO
Fre22 13.30-17.00 Pär Norlings Folkets Park Avesta Avesta Avesta Dalarna PRO
Fre22 19.00-23.00 Strike Folkets Park Skeer Skeer Orsa Dalarna
Fre22 14.00-17.00 Holens Folkets Park Vingåker Vingåker Vingåker Södermanland
Fre22 21.00-01.00 Flamingokvintetten Hotell Gustaf Fröding Karlstad Karlstad Värmland
Fre22 19.00-23.00 Matz Bladhs Kvarnhagskällan Växjö Club68 Växjö Växjö Kronoberg
Fre22 20.00-24.00 Mannerz Kvarnkullen Kungälv Kungälv Kungälv Västra Götaland
Fre22 19.00-22.30 Duo Vi Övik Medborgarhuset Lycksele Lycksele Lycksele Västerbotten
Fre22 18.30-22.00 Ola & Jag Oasen Nordmaling Nordmaling Nordmaling Västerbotten
Fre22 14.00-17.00 Lars Erikssons Skeppet Bålsta Bålsta Håbo Uppsala
Fre22 20.00-24.00 Lövgrens Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne
Fre22 20.00-24.00 PerHåkans Träffen Nyköping Nyköping Nyköping Södermanland
Fre22 19.00-23.00 Cedrix Tösse bygdegård Tösse Åmål Västra Götaland
Fre22 Voize Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Fre22 Holidays Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Fre22 14.00-17.00 Edwings Västerlösa bygdegård Västerlösa Linköping Östergötland PRO
Lör23 21.00-02.00 Bhonus Aros CC Västerås Västerås Västerås Västmanland
Lör23 21.00-02.00 Casanovas Aros CC Västerås Västerås Västerås Västmanland
Lör23 21.00-02.00 Flamingokvintetten Aros CC Västerås Västerås Västerås Västmanland
Lör23 21.00-02.00 Streaplers Aros CC Västerås Västerås Västerås Västmanland
Lör23 20.00-24.00 Donnez Brunnsparken Örebro Örebro Örebro
Lör23 20.00-24.00 Fernandoz Folkets Hus Piteå Piteå Piteå Norrbotten
Lör23 19.00-23.00 Expanders Folkets Park Huskvarna Huskvarna Jönköping Jönköping
Lör23 20.00-24.00 Holidays Fyris park Uppsala Uppsala Uppsala
Lör23 19.00-23.00 Foxie Granngården Göteborg Kvillebäcken Göteborg Västra Götaland
Lör23 20.00-00.30 Strike Häradshammars bygdegård Vikbolandet Norrköping Östergötland
Lör23 20.00-24.00 PerHåkans Jivers DC Växjö Växjö Växjö Kronoberg
Lör23 19.00-23.00 Holens Järfälla gymnasium Jakobsberg Järfälla Stockholm
Lör23 20.00-24.00 Glenn-Endys Kristallen Nybro Nybro Nybro Kalmar
Lör23 Jannez Kulturhuset Glada Hudik Hudiksvall Hudiksvall Gävleborg
Lör23 20.00-24.00 Lövgrens Kvarnkullen Kungälv Kungälv Kungälv Västra Götaland
Lör23 21.00-01.00 Martinez Pumpen Södra Vi Södra Vi Vimmerby Kalmar
Lör23 20.00-24.00 Skåningarna Ramshall Veinge Laholm Halland
Lör23 20.00-23.30 Christerz Rotan Skelleftehamn Skelleftehamn Skellefteå Västerbotten
Lör23 21.00-01.00 Lasse Stefanz Sjötofta Fritid Sävshult Tranemo Västra Götaland
Lör23 Scotts Törringelund Oxie Malmö Skåne
Lör23 Voize Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Sön24 17.00-21.00 Sannex Bällstabergsskolan Vallentuna Vallentuna Vallentuna Stockholm
Sön24 19.00-22.30 Duo Vi Övik Folkan Östersund Östersund Östersund Jämtland PRO
Sön24 17.00-20.30 Kjell-Reines Folkets Hus Nättraby Nättraby Karlskrona Blekinge PRO
Sön24 15.00-19.00 Erik Arnolds Folkets Hus Svedala Svedala Svedala Skåne PRO
Sön24 13.30-17.00 Junix Folkets Park Arboga Arboga Arboga Västmanland
Sön24 17.00-21.00 Skippers kapell Folkets Park Hedemora Hedemora Hedemora Dalarna
Sön24 18.00-22.00 Xplays Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland
Sön24 17.00-21.00 Holidays Granada Lönsboda Lönsboda Osby Skåne
Sön24 18.00-22.00 PerHåkans Holken Karlstad Karlstad Karlstad Värmland
Sön24 18.00-21.30 Thor Görans & Agneta Olsson Isladan Bjästa Bjästa Örnsköldsvik Västernorrland
Sön24 18.00-21.30 Christerz Kulturens hus Bollnäs Bollnäs Bollnäs Gävleborg
Sön24 18.00-21.00 Karl-Erik Stenlund Medborgarhuset Arvidsjaur Arvidsjaur Arvidsjaur Norrbotten
Sön24 17.30-21.30 Expanders Nässjö Sportdansklubb Nässjö Nässjö Jönköping
Sön24 Trebello Seniorernas hus Karlstad Karlstad Karlstad Värmland
Sön24 17.00-20.30 Svantes Storfors Kulturhus Storfors Storfors Värmland
Sön24 17.00-21.00 Trippix Torghuset Smålandsstenar Smålandsstenar Gislaved Jönköping
Sön24 17.00-21.00 Lövgrens Törringelund Oxie Malmö Skåne
Sön24 Carlzons Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Sön24 Casanovas Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Sön24 Voize Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån25 14.00-17.00 Holens Allhuset Södertälje Södertälje Södertälje Stockholm PRO
Mån25 18.00-21.30 Matz Rogers Tidaholmsparken Tidaholm Tidaholm Västra Götaland
Mån25 Black Jack Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån25 Carlzons Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån25 Fernandoz Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån25 Duo Vi Övik Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Tis26 15.00-19.00 Tripz Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne
Tis26 18.00-22.00 Glenn-Endys Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne
Tis26 Carlzons Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis26 Fernandoz Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis26 Larz Kristerz Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis26 Duo Vi Övik Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Ons27 13.30-17.00 Matz Rogers Arosdansen Syrianska Kulturcentret Västerås Västerås Västmanland
Ons27 19.00-22.30 Hedins Bergeforsparken Sörberge Timrå Västernorrland
Ons27 13.30-17.00 Jonnys Folkets Hus Gubbo Gubbo Smedjebacken Dalarna
Ons27 18.00-21.00 Mickes Gnistan Örnsköldsvik Örnsköldsvik Örnsköldsvik Västernorrland PRO
Ons27 Glads Lyransgården Fåker Östersund Jämtland
Ons27 18.30-22.30 Ajax Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne
Ons27 Carlzons Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Ons27 Fernandoz Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Ons27 Larz Kristerz Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Ons27 Duo Vi Övik Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Tor28 13.00-16.00 Löpsjötorparns Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Tor28 13.00-16.00 Strike Folkets Hus Ersboda Umeå Umeå Västerbotten
Tor28 18.30-22.00 Hedins Folkets Hus Ramvik Ramvik Härnösand Västernorrland
Tor28 13.00-17.00 Thor Görans & Agneta Olsson Fyris park Uppsala Uppsala Uppsala
Tor28 18.30-22.30 Bob Stevens Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne
Tor28 18.00-21.30 Rixons Gröndalsskolan Värnamo Värnamo Värnamo Jönköping PRO
Tor28 Carlzons Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm