Dansprogram

Sortera kolumn genom att klicka på dess rubrik

Danser på torsdag

Antal danser: 20

Datum Tid Dansband Dansställe Ort Kommun Län Övrigt
November
Tor7 13.00-16.00 Lars Erikssons Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm >
Tor21 13.00-16.00 Lars Erikssons Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Tor3 19.30-22.00 Junix Biff Grill & Bar Eskilstuna Eskilstuna Södermaland >
Tor21 19.30-22.00 Junix Biff Grill & Bar Eskilstuna Eskilstuna Södermaland
Tor13 Highlights Birka Stockholm Stockholm Stockholm >
Tor21 Highlights Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Tor1 19.00-22.00 Helsingborgs storband Charles Dickens Helsingborg Helsingborg Helsingborg Skåne >
Tor21 19.00-22.00 Helsingborgs storband Charles Dickens Helsingborg Helsingborg Helsingborg Skåne
Tor28 13.00-16.00 BarraBazz Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten >
Tor21 13.00-16.00 BarraBazz Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten
Tor4 18.30-22.00 Lövgrens Folkets Hus Ramvik Ramvik Härnösand Västernorrland >
Tor21 18.30-22.00 Lövgrens Folkets Hus Ramvik Ramvik Härnösand Västernorrland
Tor28 19.00-23.00 Casanovas Folkets Hus Säter Säter Säter Dalarna >
Tor21 19.00-23.00 Casanovas Folkets Hus Säter Säter Säter Dalarna
Tor28 17.00-20.30 Orient Folkets Park Rydaholm Rydaholm Värnamo Jönköping >
Tor21 17.00-20.30 Orient Folkets Park Rydaholm Rydaholm Värnamo Jönköping
Tor9 18.00-21.00 Kenneth & Classe Folkets Park Trollhättan Trollhättan Trollhättan Västra Götaland >
Tor21 18.00-21.00 Kenneth & Classe Folkets Park Trollhättan Trollhättan Trollhättan Västra Götaland PRO
Tor2 13.00-17.00 Micke Ahlgrens Fyris park Uppsala Uppsala Uppsala Uppsala >
Tor21 13.00-17.00 Micke Ahlgrens Fyris park Uppsala Uppsala Uppsala Uppsala
Tor28 13.00-16.00 Tomaz & Co Föreningsborg Bettna Bettna Flen Södermanland >
Tor21 13.00-16.00 Tomaz & Co Föreningsborg Bettna Bettna Flen Södermanland PRO
Tor3 18.30-22.30 Ajax Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne >
Tor21 18.30-22.30 Ajax Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne
Tor28 12.00-15.00 Charlies Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland >
Tor21 12.00-15.00 Charlies Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland
Tor10 13.00-16.00 Bo Beverlöv Park Malåborg Malå Malå Västerbotten >
Tor21 13.00-16.00 Bo Beverlöv Park Malåborg Malå Malå Västerbotten
Tor8 14.30-17.30 Haga-Lennart Stala bygdegård Varekil Orust Västra Götaland >
Tor21 14.30-17.30 Haga-Lennart Stala bygdegård Varekil Orust Västra Götaland SPF
Tor10 Trippz Tornsborg Färingtofta Klippan Skåne >
Tor21 Trippz Tornsborg Färingtofta Klippan Skåne
Tor1 17.00-20.30 De Fenders Trädgården Ulricehamn Ulricehamn Ulricehamn Västra Götaland >
Tor21 17.00-20.30 De Fenders Trädgården Ulricehamn Ulricehamn Ulricehamn Västra Götaland PRO
Tor28 Bengt-Arvids Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Tor21 Bengt-Arvids Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tor28 Titanix Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Tor21 Titanix Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tor2 Chuck Berry Mania Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm >
Tor21 Chuck Berry Mania Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm