Dansprogram

Sortera kolumn genom att klicka på dess rubrik

Dansa i januari

Antal danser: 148

Datum Tid Dansband Dansställe Ort Kommun Län Övrigt
Januari 2020
Ons28 19.00-22.00 Ola & Jag Norrmalmia Piteå Piteå Piteå Norrbotten >
Ons1 19.00-22.00 Ola & Jag Norrmalmia Piteå Piteå Piteå Norrbotten
Ons28 Rospiggarna Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Ons1 Rospiggarna Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tor28 Rospiggarna Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Tor2 Rospiggarna Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Fre28 19.00-23.00 Glenn-Endys Danshallen Belganet Hallabro Ronneby Blekinge >
Fre3 19.00-23.00 Glenn-Endys Danshallen Belganet Hallabro Ronneby Blekinge
Fre28 Expanders Folkets Hus Ramvik Ramvik Härnösand Västernorrland >
Fre3 Expanders Folkets Hus Ramvik Ramvik Härnösand Västernorrland
Fre28 20.00-24.00 Casanovas Kvarnkullen Kungälv Kungälv Kungälv Västra Götaland >
Fre3 20.00-24.00 Casanovas Kvarnkullen Kungälv Kungälv Kungälv Västra Götaland
Fre28 20.00-01.00 Blender Parken Gävle Gävle Gävle Gävleborg >
Fre3 20.00-01.00 Blender Parken Gävle Gävle Gävle Gävleborg
Fre28 20.00-01.00 Sannex Parken Gävle Gävle Gävle Gävleborg >
Fre3 20.00-01.00 Sannex Parken Gävle Gävle Gävle Gävleborg
Lör2 20.00-24.00 Glenn-Endys Kvarnkullen Kungälv Kungälv Kungälv Västra Götaland >
Lör4 20.00-24.00 Glenn-Endys Kvarnkullen Kungälv Kungälv Kungälv Västra Götaland
Lör28 21.00-01.00 Martinez Olympia Bredbyn Bredbyn Örnsköldsvik Västernorrland >
Lör4 21.00-01.00 Martinez Olympia Bredbyn Bredbyn Örnsköldsvik Västernorrland
Lör28 21.00-01.00 Sannex Pumpen Södra Vi Södra Vi Vimmerby Kalmar >
Lör4 21.00-01.00 Sannex Pumpen Södra Vi Södra Vi Vimmerby Kalmar
Lör28 20.00-01.00 Blender Rotan Skelleftehamn Skelleftehamn Skellefteå Västerbotten >
Lör4 20.00-01.00 Blender Rotan Skelleftehamn Skelleftehamn Skellefteå Västerbotten
Lör28 20.00-01.00 Expanders Rotan Skelleftehamn Skelleftehamn Skellefteå Västerbotten >
Lör4 20.00-01.00 Expanders Rotan Skelleftehamn Skelleftehamn Skellefteå Västerbotten
Sön28 21.00-02.00 Blender Folkets Hus Umeå Umeå Umeå Västerbotten >
Sön5 21.00-02.00 Blender Folkets Hus Umeå Umeå Umeå Västerbotten
Sön28 21.00-02.00 Expanders Folkets Hus Umeå Umeå Umeå Västerbotten >
Sön5 21.00-02.00 Expanders Folkets Hus Umeå Umeå Umeå Västerbotten
Sön28 21.00-02.00 Jannez Folkets Hus Umeå Umeå Umeå Västerbotten >
Sön5 21.00-02.00 Jannez Folkets Hus Umeå Umeå Umeå Västerbotten
Sön28 18.00-21.30 Glenn-Endys Folkets Park Herrljunga Herrljunga Herrljunga Västra Götaland >
Sön5 18.00-21.30 Glenn-Endys Folkets Park Herrljunga Herrljunga Herrljunga Västra Götaland
Sön28 Engdahls Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne >
Sön5 Engdahls Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne
Sön28 20.00-24.00 Tommys (FIN) Kristallen Nybro Nybro Nybro Kalmar >
Sön5 20.00-24.00 Tommys (FIN) Kristallen Nybro Nybro Nybro Kalmar
Sön28 21.00-01.00 Sannex Parken Trelleborg Trelleborg Trelleborg Skåne >
Sön5 21.00-01.00 Sannex Parken Trelleborg Trelleborg Trelleborg Skåne
Sön28 21.00-01.00 Nordhs Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne >
Sön5 21.00-01.00 Nordhs Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne
Sön28 20.00-24.00 Skåningarna Tingvalla Åstorp Åstorp Åstorp Skåne >
Sön5 20.00-24.00 Skåningarna Tingvalla Åstorp Åstorp Åstorp Skåne
Sön28 Junix Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Sön5 Junix Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Sön28 19.30-23.00 Xplays Åkerby herrgård Nora Nora Nora Örebro >
Sön5 19.30-23.00 Xplays Åkerby herrgård Nora Nora Nora Örebro Linde dansklubb
Mån28 17.00-21.00 Micke Ahlgrens Arena Rotebro Rotebro Sollentuna Stockholm >
Mån6 17.00-21.00 Micke Ahlgrens Arena Rotebro Rotebro Sollentuna Stockholm
Mån28 17.00-21.00 Blender Ebba dansklubb Tullinge Tullinge Botkyrka Stockholm >
Mån6 17.00-21.00 Blender Ebba dansklubb Tullinge Tullinge Botkyrka Stockholm
Mån28 17.00-21.00 Holidays Folkets Park Hedemora Hedemora Hedemora Dalarna >
Mån6 17.00-21.00 Holidays Folkets Park Hedemora Hedemora Hedemora Dalarna
Mån28 17.00-21.00 Donnez Trombon Södertälje Södertälje Södertälje Stockholm >
Mån6 17.00-21.00 Donnez Trombon Södertälje Södertälje Södertälje Stockholm
Mån28 Junix Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Mån6 Junix Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis28 18.00-22.00 Bob Stevens Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne >
Tis7 18.00-22.00 Bob Stevens Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne
Tis1 Junix Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Tis7 Junix Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Ons28 18.00-22.00 Engdahls Eringsboda Brunn Eringsboda Ronneby Blekinge >
Ons8 18.00-22.00 Engdahls Eringsboda Brunn Eringsboda Ronneby Blekinge
Ons1 18.00-21.30 Micke Ahlgrens Falköpingsparken Falköping Falköping Västra Götaland >
Ons8 18.00-21.30 Micke Ahlgrens Falköpingsparken Falköping Falköping Västra Götaland
Ons28 Junix Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Ons8 Junix Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tor28 18.30-22.30 Matz Rogers Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne >
Tor9 18.30-22.30 Matz Rogers Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne
Tor28 Junix Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Tor9 Junix Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Fre28 20.00-24.00 Glenn-Endys Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne >
Fre10 20.00-24.00 Glenn-Endys Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne
Fre28 Junix Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Fre10 Junix Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Lör28 20.00-24.00 Skåningarna Kvarnkullen Kungälv Kungälv Kungälv Västra Götaland >
Lör11 20.00-24.00 Skåningarna Kvarnkullen Kungälv Kungälv Kungälv Västra Götaland
Lör28 19.00-22.30 Agneta & Peter Rotan Skelleftehamn Skelleftehamn Skellefteå Västerbotten >
Lör11 19.00-22.30 Agneta & Peter Rotan Skelleftehamn Skelleftehamn Skellefteå Västerbotten
Lör2 21.00-01.00 Sannex Träffen Båberg Trollhättan Trollhättan Västra Götaland >
Lör11 21.00-01.00 Sannex Träffen Båberg Trollhättan Trollhättan Västra Götaland
Lör28 Junix Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Lör11 Junix Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Sön28 17.00-21.00 Sounders Folkets Park Hedemora Hedemora Hedemora Dalarna >
Sön12 17.00-21.00 Sounders Folkets Park Hedemora Hedemora Hedemora Dalarna
Sön3 18.00-22.00 Sannex Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland >
Sön12 18.00-22.00 Sannex Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland
Mån28 Chiquita Birka Stockholm Stockholm Stockholm >
Mån13 Chiquita Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Tis13 Chiquita Birka Stockholm Stockholm Stockholm >
Tis14 Chiquita Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Tis6 19.00-22.30 Micke Ahlgrens Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm >
Tis14 19.00-22.30 Micke Ahlgrens Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm
Ons28 13.30-17.00 Matz Rogers Arosdansen Syrianska Kulturcentret Västerås Västerås Västmanland >
Ons15 13.30-17.00 Matz Rogers Arosdansen Syrianska Kulturcentret Västerås Västerås Västmanland
Ons28 Chiquita Birka Stockholm Stockholm Stockholm >
Ons15 Chiquita Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Ons11 19.00-22.30 Serenad Lyransgården Fåker Östersund Jämtland >
Ons15 19.00-22.30 Serenad Lyransgården Fåker Östersund Jämtland PRO
Ons12 13.00-16.00 Tomaz & Co Tystberga bygdegård Tystberga Nyköping Södermanland >
Ons15 13.00-16.00 Tomaz & Co Tystberga bygdegård Tystberga Nyköping Södermanland
Tor28 17.00-20.30 Dönnes & Hansson Folkets Park Rydaholm Rydaholm Värnamo Jönköping >
Tor16 17.00-20.30 Dönnes & Hansson Folkets Park Rydaholm Rydaholm Värnamo Jönköping
Fre28 20.00-24.00 Blender Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm >
Fre17 20.00-24.00 Blender Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm
Fre11 18.00-22.00 Tottes Folkets Hus Hällefors Hällefors Hällefors Örebro >
Fre17 18.00-22.00 Tottes Folkets Hus Hällefors Hällefors Hällefors Örebro PRO
Fre28 20.00-24.00 Sannex Kvarnkullen Kungälv Kungälv Kungälv Västra Götaland >
Fre17 20.00-24.00 Sannex Kvarnkullen Kungälv Kungälv Kungälv Västra Götaland
Fre7 19.00-22.30 Duo Vi Medborgarhuset Lycksele Lycksele Lycksele Västerbotten >
Fre17 19.00-22.30 Duo Vi Medborgarhuset Lycksele Lycksele Lycksele Västerbotten
Fre28 20.00-24.00 Excess Träffen Nyköping Nyköping Nyköping Södermanland >
Fre17 20.00-24.00 Excess Träffen Nyköping Nyköping Nyköping Södermanland
Lör1 19.00-24.00 Blender Folkets Park Karlsholme Mariestad Mariestad Västra Götaland >
Lör18 19.00-24.00 Blender Folkets Park Karlsholme Mariestad Mariestad Västra Götaland
Lör28 20.00-24.00 Glenn-Endys Kristallen Nybro Nybro Nybro Kalmar >
Lör18 20.00-24.00 Glenn-Endys Kristallen Nybro Nybro Nybro Kalmar
Lör28 19.00-23.00 Callinaz Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland >
Lör18 19.00-23.00 Callinaz Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland
Lör28 19.00-23.00 Micke Ahlgrens Pigalle Nässjö Nässjö Nässjö Jönköping >
Lör18 19.00-23.00 Micke Ahlgrens Pigalle Nässjö Nässjö Nässjö Jönköping
Lör28 20.00-24.00 Holidays Tingvalla Åstorp Åstorp Åstorp Skåne >
Lör18 20.00-24.00 Holidays Tingvalla Åstorp Åstorp Åstorp Skåne
Sön12 Framed Exercishuset Göteborg Göteborg Göteborg Västra Götaland >
Sön19 Framed Exercishuset Göteborg Göteborg Göteborg Västra Götaland
Sön28 18.00-21.30 Tommys (FIN) Festplatsen Vännäsby Vännäsby Vännäs Västerbotten >
Sön19 18.00-21.30 Tommys (FIN) Festplatsen Vännäsby Vännäsby Vännäs Västerbotten
Sön16 17.00-21.00 Matz Bladhs Folkets Park Hedemora Hedemora Hedemora Dalarna >
Sön19 17.00-21.00 Matz Bladhs Folkets Park Hedemora Hedemora Hedemora Dalarna
Sön28 18.00-21.30 Chiquita Folkets Park Herrljunga Herrljunga Herrljunga Västra Götaland >
Sön19 18.00-21.30 Chiquita Folkets Park Herrljunga Herrljunga Herrljunga Västra Götaland
Sön28 17.00-21.00 Glenn-Endys Törringelund Oxie Malmö Skåne >
Sön19 17.00-21.00 Glenn-Endys Törringelund Oxie Malmö Skåne
Sön3 Carlzons Duo Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Sön19 Carlzons Duo Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Sön3 Donnez Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Sön19 Donnez Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Sön3 Duo Vi Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Sön19 Duo Vi Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Sön3 Dur X Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Sön19 Dur X Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Sön3 Engdahls Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Sön19 Engdahls Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Sön3 Hedins Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Sön19 Hedins Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Sön3 Lövgrens Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Sön19 Lövgrens Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Sön3 Streaplers Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Sön19 Streaplers Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån16 18.00-21.30 Bob Stevens Tibroparken Tibro Tibro Västra Götaland >
Mån20 18.00-21.30 Bob Stevens Tibroparken Tibro Tibro Västra Götaland
Mån28 Black Jack Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Mån20 Black Jack Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån28 Carlzons Duo Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Mån20 Carlzons Duo Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån28 Chiquita Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Mån20 Chiquita Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån28 Duo Vi Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Mån20 Duo Vi Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån28 Dur X Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Mån20 Dur X Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån28 Jive Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Mån20 Jive Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån28 Martinez Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Mån20 Martinez Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån28 Matz Bladhs Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Mån20 Matz Bladhs Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis28 13.30-17.00 Junix Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro >
Tis21 13.30-17.00 Junix Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro
Tis14 14.45-17.30 Haga-Lennart Kvarnkullen Kungälv Kungälv Kungälv Västra Götaland >
Tis21 14.45-17.30 Haga-Lennart Kvarnkullen Kungälv Kungälv Kungälv Västra Götaland PRO
Tis28 Carlzons Duo Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Tis21 Carlzons Duo Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis28 Drifters Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Tis21 Drifters Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis28 Duo Vi Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Tis21 Duo Vi Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis28 Dur X Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Tis21 Dur X Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis28 Fernandoz Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Tis21 Fernandoz Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis28 Framed & Martin Nilsson Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Tis21 Framed & Martin Nilsson Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis28 Larz Kristerz Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Tis21 Larz Kristerz Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis28 Tommys (FIN) Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Tis21 Tommys (FIN) Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Ons28 Blender Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Ons22 Blender Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Ons28 Carlzons Duo Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Ons22 Carlzons Duo Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Ons28 Duo Vi Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Ons22 Duo Vi Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Ons28 Dur X Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Ons22 Dur X Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Ons28 Expanders Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Ons22 Expanders Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Ons28 Mats Bergmans Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Ons22 Mats Bergmans Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Ons28 Micke Ahlgrens Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Ons22 Micke Ahlgrens Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Ons28 Sandins Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Ons22 Sandins Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tor2 18.00-21.30 Kalle & Stefan Exposkolan f.d. Östboskolan Värnamo Värnamo Jönköping >
Tor23 18.00-21.30 Kalle & Stefan Exposkolan f.d. Östboskolan Värnamo Värnamo Jönköping PRO
Tor12 13.00-16.00 Patrick Eklöf Föreningsborg Bettna Bettna Flen Södermanland >
Tor23 13.00-16.00 Patrick Eklöf Föreningsborg Bettna Bettna Flen Södermanland PRO
Tor17 18.30-22.30 Bob Stevens Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne >
Tor23 18.30-22.30 Bob Stevens Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne
Tor28 Carlzons Duo Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Tor23 Carlzons Duo Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tor28 Duo Vi Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Tor23 Duo Vi Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tor28 Dur X Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Tor23 Dur X Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tor28 Jannez Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Tor23 Jannez Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tor28 PerHåkans Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Tor23 PerHåkans Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tor28 Sannex Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Tor23 Sannex Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tor28 Sannex (original) Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Tor23 Sannex (original) Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tor28 Skåningarna Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Tor23 Skåningarna Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tor28 Titanix Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Tor23 Titanix Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Fre14 19.00-23.00 Blender Danshallen Karlskoga Karlskoga Karlskoga Örebro >
Fre24 19.00-23.00 Blender Danshallen Karlskoga Karlskoga Karlskoga Örebro
Fre6 19.00-23.00 Glenn-Endys Kvarnhagskällan Växjö Club68 Växjö Växjö Kronoberg >
Fre24 19.00-23.00 Glenn-Endys Kvarnhagskällan Växjö Club68 Växjö Växjö Kronoberg
Fre10 Callinaz Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Fre24 Callinaz Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Fre10 Carlzons Duo Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Fre24 Carlzons Duo Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Fre10 Duo Vi Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Fre24 Duo Vi Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Fre10 Dur X Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Fre24 Dur X Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Fre10 Rospiggarna Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Fre24 Rospiggarna Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Fre10 The Hub Caps Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Fre24 The Hub Caps Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Fre10 TT Grace Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Fre24 TT Grace Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Lör6 21.00-01.00 Blender Bjuråkers bygdegård Bricka Hudiksvall Gävleborg >
Lör25 21.00-01.00 Blender Bjuråkers bygdegård Bricka Hudiksvall Gävleborg
Lör1 20.00-24.00 Glenn-Endys Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland >
Lör25 20.00-24.00 Glenn-Endys Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland
Lör17 20.00-24.00 Donnez Kvarnkullen Kungälv Kungälv Kungälv Västra Götaland >
Lör25 20.00-24.00 Donnez Kvarnkullen Kungälv Kungälv Kungälv Västra Götaland
Lör8 21.00-01.00 Sannex Kvarnparken Mjölby Mjölby Mjölby Östergötland >
Lör25 21.00-01.00 Sannex Kvarnparken Mjölby Mjölby Mjölby Östergötland
Lör19 19.00-22.30 Ola & Jag Rotan Skelleftehamn Skelleftehamn Skellefteå Västerbotten >
Lör25 19.00-22.30 Ola & Jag Rotan Skelleftehamn Skelleftehamn Skellefteå Västerbotten
Lör28 Barbados Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Lör25 Barbados Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Lör28 Carlzons Duo Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Lör25 Carlzons Duo Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Lör28 Casanovas Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Lör25 Casanovas Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Lör28 Duo Vi Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Lör25 Duo Vi Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Lör28 Dur X Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Lör25 Dur X Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Lör28 Likes Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Lör25 Likes Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Lör28 PerHåkans Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Lör25 PerHåkans Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Lör28 Wahlströms Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Lör25 Wahlströms Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Sön18 17.00-21.00 Streaplers Folkets Park Hedemora Hedemora Hedemora Dalarna >
Sön26 17.00-21.00 Streaplers Folkets Park Hedemora Hedemora Hedemora Dalarna
Sön28 18.00-22.00 Blender Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland >
Sön26 18.00-22.00 Blender Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland
Sön28 17.00-21.00 Black Jack Trombon Södertälje Södertälje Södertälje Stockholm >
Sön26 17.00-21.00 Black Jack Trombon Södertälje Södertälje Södertälje Stockholm
Mån28 18.00-21.30 Glenn-Endys Tidaholmsparken Tidaholm Tidaholm Västra Götaland >
Mån27 18.00-21.30 Glenn-Endys Tidaholmsparken Tidaholm Tidaholm Västra Götaland
Tis28 14.45-17.30 Matz Lennarts Kvarnkullen Kungälv Kungälv Kungälv Västra Götaland >
Tis28 14.45-17.30 Matz Lennarts Kvarnkullen Kungälv Kungälv Kungälv Västra Götaland PRO
Tis23 18.00-22.00 Engdahls Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne >
Tis28 18.00-22.00 Engdahls Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne
Tor9 18.30-22.30 Holidays Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne >
Tor30 18.30-22.30 Holidays Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne
Fre6 21.00-01.00 Blender Folkets Hus Östersund Östersund Östersund Jämtland >
Fre31 21.00-01.00 Blender Folkets Hus Östersund Östersund Östersund Jämtland
Fre17 20.00-24.00 Sannex Fyris park Uppsala Uppsala Uppsala Uppsala >
Fre31 20.00-24.00 Sannex Fyris park Uppsala Uppsala Uppsala Uppsala
Fre25 20.00-24.00 Expanders Kvarnkullen Kungälv Kungälv Kungälv Västra Götaland >
Fre31 20.00-24.00 Expanders Kvarnkullen Kungälv Kungälv Kungälv Västra Götaland
Fre20 19.00-22.30 BarraBazz Medborgarhuset Lycksele Lycksele Lycksele Västerbotten >
Fre31 19.00-22.30 BarraBazz Medborgarhuset Lycksele Lycksele Lycksele Västerbotten
Fre9 Black Jack Silja Symphony Stockholm Stockholm Stockholm >
Fre31 Black Jack Silja Symphony Stockholm Stockholm Stockholm