Dansprogram

Sortera kolumn genom att klicka på dess rubrik

Dansa i januari

Antal danser: 389

Datum Tid Dansband Dansställe Ort Kommun Län Övrigt
Januari 2019
Tis1 Titanix Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Tis1 18.00-22.00 Skåningarna Eringsboda Brunn Eringsboda Ronneby Blekinge
Tis1 16.00-20.00 Kalle & Stefan Folkets Park Glimåkra Glimåkra Glimåkra Skåne PRO
Tis1 20.00-24.00 Streaplers Folkets Park Trollhättan Trollhättan Trollhättan Västra Götaland
Tis1 17.00-21.00 Casanovas Lagårn Skultuna Skultuna Västerås Västmanland
Tis1 18.00-21.30 Chiquita Tidaholmsparken Tidaholm Tidaholm Västra Götaland
Tis1 Rospiggarna Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Ons2 13.30-17.00 Sandins Arosdansen Syrianska Kulturcentret Västerås Västerås Västmanland
Ons2 Junix Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Ons2 19.00-22.00 Avant Blackis Luleå Svartöstaden Luleå Norrbotten
Ons2 Rospiggarna Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Tor3 Junix Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Tor3 20.00-01.00 Blender Folkets Hus Ramvik Ramvik Härnösand Västernorrland
Tor3 20.00-01.00 Jannez Folkets Hus Ramvik Ramvik Härnösand Västernorrland
Tor3 19.00-23.00 Casanovas Stora Björn Borlänge Borlänge Borlänge Dalarna
Tor3 Rospiggarna Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Fre4 21.00-01.00 Sannex Arena Varberg Varberg Varberg Halland
Fre4 21.00-01.00 Streaplers Arena Varberg Varberg Varberg Halland
Fre4 19.00-23.00 Glenn-Endys Danshallen Belganet Hallabro Ronneby Blekinge
Fre4 Lasse Stefanz Folkets Park Trelleborg Trelleborg Trelleborg Skåne
Fre4 Perikles Idrottshallen Färgelanda Färgelanda Färgelanda Västra Götaland
Fre4 20.00-24.00 Wahlströms Kristinehamn CC Kristinehamn Kristinehamn Värmland
Fre4 20.00-24.00 Casanovas Kvarnkullen Kungälv Kungälv Kungälv Västra Götaland
Fre4 21.00-01.00 Jannez Nornan Stugun Stugun Ragunda Jämtland
Fre4 21.00-01.00 Martinez Olympia Bredbyn Bredbyn Örnsköldsvik Västernorrland
Fre4 20.00-01.00 Blender Rotan Skelleftehamn Skelleftehamn Skellefteå Västerbotten
Fre4 20.00-01.00 Expanders Rotan Skelleftehamn Skelleftehamn Skellefteå Västerbotten
Fre4 Callinaz Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Lör5 Svänzons Aveny Sundsvall Sundsvall Sundsvall Västernorrland
Lör5 Donnez Bellevueparken Karlshamn Karlshamn Karlshamn Blekinge
Lör5 Larz Kristerz Bergsgården Evertsberg Evertsberg Älvdalen Dalarna
Lör5 20.00-24.00 Lövgrens Brunnsparken Örebro Örebro Örebro
Lör5 21.00-01.00 Streaplers Casino Cosmopol Göteborg Göteborg Göteborg Västra Götaland
Lör5 19.30-24.00 Löpsjötorparns Folkets Hus Arkelstorp Arkelstorp Kristianstad Skåne
Lör5 21.00-01.00 Fernandoz Folkets Hus Bromölla Bromölla Bromölla Skåne
Lör5 19.00-23.00 Kvarnby Folkets Hus Töre Töre Kalix Norrbotten
Lör5 Blender Folkets Hus Umeå Umeå Umeå Västerbotten
Lör5 Expanders Folkets Hus Umeå Umeå Umeå Västerbotten
Lör5 Jannez Folkets Hus Umeå Umeå Umeå Västerbotten
Lör5 19.00-23.00 Casanovas Folkets Park Huskvarna Huskvarna Jönköping Jönköping
Lör5 21.00-01.00 Black Jack Folkets Park Knislinge Knislinge Östra Göinge Skåne
Lör5 20.00-24.00 Junix Fyris park Uppsala Uppsala Uppsala
Lör5 21.00-01.00 Engdahls Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne
Lör5 The Playtones Hotell Lappland Lycksele Lycksele Västerbotten
Lör5 Martinez Hotell Storforsen Vidsel Älvsbyn Norrbotten
Lör5 21.30-01.00 Bendix Hotell Vännäs Vännäs Vännäs Västerbotten
Lör5 20.00-24.00 Holidays Kristallen Nybro Nybro Nybro Kalmar
Lör5 20.00 Jive Kulturens Hus Söderhamn Söderhamn Söderhamn Gävleborg
Lör5 20.00 Matz Bladhs Kulturens Hus Söderhamn Söderhamn Söderhamn Gävleborg
Lör5 20.00-24.00 Glenn-Endys Kvarnkullen Kungälv Kungälv Kungälv Västra Götaland
Lör5 21.00-01.00 Hollyz Kåken Mellerud Mellerud Mellerud Västra Götaland Förköp
Lör5 Lasse Stefanz Parkhallen Arvika Arvika Arvika Värmland
Lör5 21.00-01.00 Sannex Pumpen Södra Vi Södra Vi Vimmerby Kalmar
Lör5 Orient Ronneby Brunn Ronneby Ronneby Blekinge
Lör5 21.00-01.00 Bob Stevens Surbrunnsparken Ystad Ystad Ystad Skåne
Lör5 Perikles Tingvalla Tomelilla Tomelilla Tomelilla Skåne
Lör5 20.00-24.00 Skåningarna Tingvalla Åstorp Åstorp Åstorp Skåne
Lör5 21.00-01.00 Mats Bergmans Törringelund Oxie Malmö Skåne
Lör5 Callinaz Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Sön6 17.00-21.00 Blender Ebba dansklubb Tullinge Tullinge Botkyrka Stockholm
Sön6 19.00-23.00 Martinez Festplatsen Vännäsby Vännäsby Vännäs Västerbotten
Sön6 17.00-21.00 Mats Bergmans Folkets Park Bjärnum Bjärnum Hässleholm Skåne
Sön6 17.00-21.00 Holidays Folkets Park Hedemora Hedemora Hedemora Dalarna
Sön6 18.00-21.30 Sounders Folkets Park Herrljunga Herrljunga Herrljunga Västra Götaland
Sön6 14.00-17.00 Edwings Folkungaskolan Linköping Linköping Linköping Östergötland
Sön6 15.00-18.30 Ola & Jag Forumdansen Kvarnsveden Kvarnsveden Borlänge Dalarna PRO
Sön6 17.00-22.00 Expanders Parken Gävle Gävle Gävle Gävleborg
Sön6 17.00-22.00 Sannex Parken Gävle Gävle Gävle Gävleborg
Sön6 17.00-21.00 Streaplers Parken Götene Götene Götene Västra Götaland
Sön6 Lars Erikssons Seniorernas hus Karlstad Karlstad Karlstad Värmland
Sön6 17.00-20.30 Janssons orkester Storfors Kulturhus Storfors Storfors Värmland
Sön6 17.00-21.00 PerHåkans Swinghallen Växjö Växjö Växjö Kronoberg
Sön6 17.00-21.00 Rent drag Torghuset Smålandsstenar Smålandsstenar Gislaved Jönköping
Sön6 17.00-21.00 Donnez Trombon Södertälje Södertälje Södertälje Stockholm
Sön6 Junix Viking Amorella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån7 14.00-17.00 Elvis4ever Snöstorps Allmogegård Halmstad Halmstad Halland PRO
Mån7 Junix Viking Amorella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis8 13.00-16.00 Holens Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Tis8 13.30-17.00 Hedins Brunnsparken Örebro Örebro Örebro
Tis8 19.00-22.30 Lövgrens Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm
Tis8 Kenneth & Classe Folkets Park Skara Skara Skara Västra Götaland
Tis8 15.00-19.00 Ajax Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne
Tis8 18.00-21.30 Hasse Peters Hyssna Bygdegård Hyssna Mark Västra Götaland
Tis8 18.00-22.00 Matz Bladhs Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne
Tis8 Junix Viking Amorella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis8 16.00-19.30 Svante & Co Åby herrgård Gamleby Gamleby Västervik Kalmar
Ons9 19.00-22.00 Duo Vi Övik Blackis Luleå Svartöstaden Luleå Norrbotten
Ons9 18.00-21.30 Bob Stevens Falköpingsparken Falköping Falköping Västra Götaland
Ons9 18.30-22.00 Serenad Folkets Hus Bollsta Bollstabruk Kramfors Västernorrland
Ons9 18.00-21.30 Hedins Gruvan Grums Grums Grums Värmland PRO
Ons9 13.30-17.00 Eklöfs Landerydgården Linköping Hjulsbro Linköping Östergötland
Ons9 Engdahls Stena Danica Göteborg Göteborg Västra Götaland
Ons9 18.30-22.30 Candix Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne
Ons9 19.00-22.00 Ingvar & Co Tölögården Kungsbacka Kungsbacka Halland
Tor10 13.00-16.00 Carlzons Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Tor10 18.00-21.30 Hedins Boråsparken Borås Borås Västra Götaland
Tor10 13.30-17.00 Janne Stefans Folkets Hus Ludvika Ludvika Ludvika Dalarna PRO
Tor10 17.00-20.30 Gott & Blandat Folkets Hus Norrahammar Norrahammar Jönköping Jönköping
Tor10 19.00-23.00 Perikles Folkets Hus Säter Säter Säter Dalarna
Tor10 Kalle & Stefan Folkets Park Trollhättan Trollhättan Trollhättan Västra Götaland PRO
Tor10 13.00-17.00 Holidays Fyris park Uppsala Uppsala Uppsala
Tor10 18.30-22.30 Bob Stevens Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne
Fre11 19.30-23.00 Skåningarna Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Fre11 21.00-01.00 Perikles Folkets Hus Ersboda Umeå Umeå Västerbotten
Fre11 20.00-24.00 Xplays Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm
Fre11 13.30-17.00 Jonnys Folkets Park Avesta Avesta Avesta Dalarna PRO
Fre11 20.00-24.00 Highlights Folkets Park Mörrum Mörrum Karlshamn Blekinge
Fre11 20.30-00.30 Sannex Folkets Park Skara Skara Skara Västra Götaland
Fre11 20.00-24.00 Casanovas Fyris park Uppsala Uppsala Uppsala
Fre11 19.00-23.00 Engdahls Kvarnhagskällan Växjö Club68 Växjö Växjö Kronoberg
Fre11 19.00-22.30 BarraBazz Medborgarhuset Lycksele Lycksele Lycksele Västerbotten
Fre11 18.30-22.00 Hedins Medborgarhuset Tvååker Tvååker Varberg Halland
Fre11 18.30-22.00 Avant Oasen Nordmaling Nordmaling Nordmaling Västerbotten
Fre11 21.00-01.00 Jannez Sporthallen Häggenås Häggenås Östersund Jämtland
Fre11 21.00-01.00 The Happy Ones Sporthallen Häggenås Häggenås Östersund Jämtland
Fre11 20.00-24.00 Glenn-Endys Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne
Fre11 20.00-24.00 Charlies Älvkullen Höör Höör Höör Skåne
Lör12 20.00-24.00 Casanovas Brunnsparken Örebro Örebro Örebro
Lör12 21.00-01.00 Perikles Folkets Hus Erikslund Erikslund Ånge Västernorrland
Lör12 20.00-24.00 Lövgrens Folkets Hus Forshaga Forshaga Forshaga Värmland
Lör12 20.00-24.00 Jannez Folkets Hus Piteå Piteå Piteå Norrbotten
Lör12 19.00-23.00 Cirrus Folkets Hus Valdemarsvik Valdemarsvik Valdemarsvik Östergötland
Lör12 20.00-24.00 Glenn-Endys Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland
Lör12 19.00-22.30 Löpsjötorparns GT-lokalen Hedeviken Hedeviken Härjedalen Jämtland
Lör12 19.00-23.00 Jonnys Järfälla gymnasium Jakobsberg Järfälla Stockholm
Lör12 20.00-24.00 Skåningarna Kvarnkullen Kungälv Kungälv Kungälv Västra Götaland
Lör12 21.00-01.00 Sannex Kvarnparken Mjölby Mjölby Mjölby Östergötland
Lör12 20.00-24.00 Fernandoz Ramshall Veinge Laholm Halland
Lör12 21.00-01.00 Wahlströms Träffen Båberg Trollhättan Trollhättan Västra Götaland
Sön13 17.00-21.00 PerHåkans Bällstabergsskolan Vallentuna Vallentuna Vallentuna Stockholm
Sön13 19.00-22.30 Löpsjötorparns Folkan Östersund Östersund Östersund Jämtland PRO
Sön13 17.00-21.00 Streaplers Folkets Park Hedemora Hedemora Hedemora Dalarna
Sön13 18.00-22.00 Casanovas Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland
Sön13 17.00-21.00 Skåningarna Granada Lönsboda Lönsboda Osby Skåne
Sön13 18.00-22.00 Martinez GT-gården Jättendal Jättendal Nordanstig Gävleborg
Sön13 18.00-21.30 Strike Kulturens hus Bollnäs Bollnäs Bollnäs Gävleborg PRO
Sön13 18.00-21.00 Karl-Erik Stenlund Medborgarhuset Arvidsjaur Arvidsjaur Arvidsjaur Norrbotten
Sön13 19.00-22.00 Serenad Norrmalmia Piteå Piteå Piteå Norrbotten
Sön13 18.00-22.00 Hedins Parken Oskarshamn Oskarshamn Oskarshamn Kalmar PRO
Sön13 Svantes Seniorernas hus Karlstad Karlstad Karlstad Värmland
Sön13 17.00-20.30 Kjell Dahls Storfors Kulturhus Storfors Storfors Värmland
Sön13 17.00-21.00 Eva & Ingvar Torghuset Smålandsstenar Smålandsstenar Gislaved Jönköping
Sön13 17.00-21.00 Fernandoz Törringelund Oxie Malmö Skåne
Sön13 Rospiggarna Viking Amorella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån14 19.00-22.00 Avant Folkparken Skellefteå Skellefteå Skellefteå Västerbotten
Mån14 13.30-17.00 Ola & Jag Möklintagården Möklinta Sala Västmanland PRO
Mån14 18.00-21.30 Glenn-Endys Tidaholmsparken Tidaholm Tidaholm Västra Götaland
Mån14 Rospiggarna Viking Amorella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis15 18.00-21.30 Junix Folkets Park Lidköping Lidköping Lidköping Västra Götaland
Tis15 15.00-19.00 Sweedz Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne
Tis15 18.00-22.00 Hedins Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne
Tis15 Rospiggarna Viking Amorella Stockholm Stockholm Stockholm
Ons16 13.30-17.00 Gideons Arosdansen Syrianska Kulturcentret Västerås Västerås Västmanland
Ons16 18.00-21.30 Tommys (FIN) Gnistan Örnsköldsvik Örnsköldsvik Örnsköldsvik Västernorrland PRO
Ons16 Olle Kjells Lyransgården Fåker Östersund Jämtland
Ons16 18.30-22.30 Ingvar Fahsts Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne
Ons16 13.00-16.00 Edwings Tystberga bygdegård Tystberga Nyköping Södermanland
Tor17 13.00-16.00 Remix Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Tor17 13.00-16.00 Kvarnby Folkets Hus Ersboda Umeå Umeå Västerbotten
Tor17 18.30-22.00 Jive Folkets Hus Ramvik Ramvik Härnösand Västernorrland
Tor17 17.00-20.30 Dönnes & Hansson Folkets Park Rydaholm Rydaholm Värnamo Jönköping
Tor17 Tång & Co Folkets Park Trollhättan Trollhättan Trollhättan Västra Götaland PRO
Fre18 19.30-23.00 Mats Bergmans Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Fre18 19.00-23.00 Lövgrens Danshallen Belganet Hallabro Ronneby Blekinge
Fre18 19.00-23.00 Callinaz Danshallen Karlskoga Karlskoga Karlskoga Örebro
Fre18 20.00-24.00 Blender Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm
Fre18 Tommys (FIN) Folkets Hus Storuman Storuman Storuman Västerbotten
Fre18 20.00-24.00 Sannex Kvarnkullen Kungälv Kungälv Kungälv Västra Götaland
Fre18 19.00-22.30 Tång & Co Lanegården Lane Uddevalla Västra Götaland
Fre18 Arvingarna Liljan Borlänge Borlänge Borlänge Dalarna
Fre18 21.00-01.00 Expanders Parken Oskarshamn Oskarshamn Oskarshamn Kalmar
Fre18 19.00-23.00 Jive Rättviksparken Rättvik Rättvik Dalarna
Fre18 20.00-24.00 Matz Bladhs Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne
Fre18 20.00-24.00 Martinez Träffen Nyköping Nyköping Nyköping Södermanland
Fre18 Perikles Unity Line Ystad Ystad Ystad Skåne
Fre18 Titanix Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Lör19 Gideons Bankiren Västerås Västerås Västerås Västmanland
Lör19 20.00-24.00 Jannez Bjuråkers bygdegård Bricka Hudiksvall Gävleborg
Lör19 20.00-01.00 Blender Boråsparken Borås Borås Västra Götaland
Lör19 20.00-01.00 Expanders Boråsparken Borås Borås Västra Götaland
Lör19 20.00-24.00 Streaplers Brunnsparken Örebro Örebro Örebro
Lör19 20.00-24.00 Martinez Folkets Park Trollhättan Trollhättan Trollhättan Västra Götaland
Lör19 20.00-24.00 Matz Bladhs Fyris park Uppsala Uppsala Uppsala
Lör19 18.00-21.30 Svante & Co Höganlid Hycklinge Kinda Östergötland
Lör19 20.00-24.00 Holidays Tingvalla Åstorp Åstorp Åstorp Skåne
Lör19 Perikles Unity Line Ystad Ystad Ystad Skåne
Lör19 Titanix Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Sön20 Titanix Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Sön20 18.00-21.30 Framed Exercishuset Göteborg Göteborg Göteborg Västra Götaland
Sön20 18.00-21.30 Jive Festplatsen Vännäsby Vännäsby Vännäs Västerbotten
Sön20 19.00-22.30 Strike Folkan Östersund Östersund Östersund Jämtland PRO
Sön20 17.00-20.30 Tuboys Folkets Hus Nättraby Nättraby Karlskrona Blekinge PRO
Sön20 17.00-21.00 Chiquita Folkets Park Bjärnum Bjärnum Hässleholm Skåne
Sön20 17.00-21.00 Matz Bladhs Folkets Park Hedemora Hedemora Hedemora Dalarna
Sön20 18.00-21.30 Lövgrens Folkets Park Herrljunga Herrljunga Herrljunga Västra Götaland
Sön20 14.00-17.00 Kenneth & Classe Folkungaskolan Linköping Linköping Linköping Östergötland
Sön20 15.00-18.30 Kjell Dahls Forumdansen Kvarnsveden Kvarnsveden Borlänge Dalarna PRO
Sön20 16.00-20.00 Junix Idrottshallen Månkarbo Månkarbo Tierp Uppsala PRO
Sön20 18.00-22.00 Sannex Kolsnäslogen Sunne Sunne Värmland
Sön20 18.00-22.00 Micke Ahlgrens Kulturens Hus Söderhamn Söderhamn Söderhamn Gävleborg
Sön20 17.00-21.00 Expanders Lagårn Skultuna Skultuna Västerås Västmanland
Sön20 18.00-21.00 Karl-Erik Stenlund Medborgarhuset Arvidsjaur Arvidsjaur Arvidsjaur Norrbotten
Sön20 17.00-20.30 Roger Lindbloms Storfors Kulturhus Storfors Storfors Värmland
Sön20 17.00-21.00 Donald & Co Torghuset Smålandsstenar Smålandsstenar Gislaved Jönköping
Sön20 17.00-21.00 Engdahls Törringelund Oxie Malmö Skåne
Sön20 Carlzons Duo Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Sön20 Donnez Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Sön20 Duo Vi Övik Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Sön20 Dur-X Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Sön20 Fernandoz Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Sön20 Jannez Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Sön20 Sandins Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Sön20 Streaplers Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån21 Martinez Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Mån21 Mats Bergmans Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Mån21 14.00-17.00 Kjell-Reines Snöstorps Allmogegård Halmstad Halmstad Halland PRO
Mån21 18.00-21.30 Chiquita Tibroparken Tibro Tibro Västra Götaland
Mån21 Carlzons Duo Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån21 Duo Vi Övik Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån21 Dur-X Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån21 Engdahls Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån21 Hedins Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån21 Matz Bladhs Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån21 PerHåkans Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån21 Voize Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis22 Martinez Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Tis22 Mats Bergmans Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Tis22 13.30-17.00 Samzons Brunnsparken Örebro Örebro Örebro
Tis22 Cedrix Folkets Park Skara Skara Skara Västra Götaland
Tis22 15.00-19.00 Widuo Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne
Tis22 18.00-21.30 Mogna Män Hyssna Bygdegård Hyssna Mark Västra Götaland
Tis22 18.00-22.00 Fernandoz Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne
Tis22 Black Jack Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis22 Blender Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis22 Carlzons Duo Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis22 Chiquita Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis22 Duo Vi Övik Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis22 Dur-X Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis22 Glenn-Endys Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis22 Perikles Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis22 16.00-19.30 Lasse Erikssons Åby herrgård Gamleby Gamleby Västervik Kalmar
Ons23 Likes Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Ons23 Martinez Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Ons23 18.00-22.00 Fernandoz Eringsboda Brunn Eringsboda Ronneby Blekinge
Ons23 18.00-21.30 Skåningarna Falköpingsparken Falköping Falköping Västra Götaland
Ons23 13.30-17.00 Remix Folkets Hus Gubbo Gubbo Smedjebacken Dalarna
Ons23 13.30-17.00 Hedins Folkets Park Arboga Arboga Arboga Västmanland
Ons23 13.30-17.00 Gott & Blandat Landerydgården Linköping Hjulsbro Linköping Östergötland
Ons23 18.30-22.30 Orient Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne
Ons23 19.00-22.00 Slättarna Tölögården Kungsbacka Kungsbacka Halland
Ons23 Callinaz Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Ons23 Carlzons Duo Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Ons23 Drifters Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Ons23 Duo Vi Övik Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Ons23 Dur-X Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Ons23 Jive Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Ons23 Larz Kristerz Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Ons23 Micke Ahlgrens Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tor24 13.00-16.00 Holens Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Tor24 Likes Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Tor24 18.30-22.00 Hedins Folkets Hus Bollsta Bollstabruk Kramfors Västernorrland
Tor24 13.00-16.00 Avant Folkets Hus Ersboda Umeå Umeå Västerbotten
Tor24 18.00-21.00 Mogna Män Folkets Park Trollhättan Trollhättan Trollhättan Västra Götaland PRO
Tor24 13.00-17.00 Chiquita Fyris park Uppsala Uppsala Uppsala
Tor24 13.00-16.00 Patrick Eklöf Föreningsborg Bettna Bettna Flen Södermanland PRO
Tor24 18.30-22.30 Holidays Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne
Tor24 18.00-21.30 Kenneth & Classe Gröndalsskolan Värnamo Värnamo Värnamo Jönköping PRO
Tor24 19.00-23.00 Blender Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne
Tor24 BarraBazz Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tor24 Carlzons Duo Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tor24 Date Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tor24 Duo Vi Övik Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tor24 Dur-X Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tor24 Expanders Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tor24 Lövgrens Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tor24 Martinez Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Fre25 21.00-01.00 Lasse Stefanz Borgen Norrköping Norrköping Norrköping Östergötland
Fre25 19.00-23.00 Jannez Danshallen Karlskoga Karlskoga Karlskoga Örebro
Fre25 Streaplers Folkets Hus Bollsta Bollstabruk Kramfors Västernorrland
Fre25 18.00-22.00 Kenneth & Classe Folkets Hus Bromölla Bromölla Bromölla Skåne PRO
Fre25 20.00-24.00 Callinaz Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm
Fre25 20.00-24.00 PerHåkans Folkets Park Arboga Arboga Arboga Västmanland
Fre25 13.30-17.00 BarraBazz Folkets Park Avesta Avesta Avesta Dalarna PRO
Fre25 20.00-24.00 Donnez Folkets Park Sala Sala Sala Västmanland
Fre25 14.00-17.00 Löpsjötorparns Folkets Park Vingåker Vingåker Vingåker Södermanland
Fre25 20.00-24.00 Expanders Fyris park Uppsala Uppsala Uppsala
Fre25 19.00-23.00 Holidays Kvarnhagskällan Växjö Club68 Växjö Växjö Kronoberg
Fre25 19.00-22.30 Avant Medborgarhuset Lycksele Lycksele Lycksele Västerbotten
Fre25 18.30-22.00 Tommys (FIN) Oasen Nordmaling Nordmaling Nordmaling Västerbotten
Fre25 14.00-17.00 Kenneth Hertz Skeppet Bålsta Bålsta Håbo Uppsala
Fre25 Scotts Stena Scandinavica Göteborg Göteborg Västra Götaland
Fre25 20.00-24.00 Xplays Swinghallen Växjö Växjö Växjö Kronoberg
Fre25 20.00-24.00 Mats Bergmans Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne
Fre25 20.00-24.00 Blender Tibroparken Tibro Tibro Västra Götaland
Fre25 19.00-23.00 Peos Tösse bygdegård Tösse Åmål Västra Götaland
Fre25 Carlzons Duo Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Fre25 Casanovas Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Fre25 Duo Vi Övik Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Fre25 Dur-X Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Fre25 Foxie Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Fre25 Sannex Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Fre25 Sounders Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Fre25 Titanix Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Fre25 Humbles Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Fre25 14.00-17.00 Cedrix Västerlösa bygdegård Västerlösa Linköping Östergötland PRO
Fre25 Barbados Åhaga Borås Borås Borås Västra Götaland
Fre25 Larz Kristerz Åhaga Borås Borås Borås Västra Götaland
Lör26 19.00-23.00 Gideons Arena Rotebro Rotebro Sollentuna Stockholm
Lör26 Wickströmz Ayasofya Ekshärad Ekshärad Hagfors Värmland
Lör26 20.00-24.00 Micke Ahlgrens Brunnsparken Örebro Örebro Örebro
Lör26 Lasse Stefanz Ekebo Munka Ljungby Ängelholm Skåne
Lör26 Perikles Ekebo Munka Ljungby Ängelholm Skåne
Lör26 20.00-24.00 Sandins Folkets Hus Forshaga Forshaga Forshaga Värmland
Lör26 Streaplers Folkets Hus Piteå Piteå Piteå Norrbotten
Lör26 19.00-23.00 Löpsjötorparns Folkets Hus Vrena Vrena Nyköping Södermanland
Lör26 18.00-21.30 Mogna Män Främmestads bygdegård Främmestad Essunga Västra Götaland
Lör26 20.00-24.00 Bob Stevens Fyris park Uppsala Uppsala Uppsala
Lör26 20.00-00.30 Holens Häradshammars bygdegård Vikbolandet Norrköping Östergötland
Lör26 Wahlströms Jivers DC Växjö Växjö Växjö Kronoberg
Lör26 20.00-24.00 Donnez Kvarnkullen Kungälv Kungälv Kungälv Västra Götaland
Lör26 19.00-23.00 Engdahls Pigalle Nässjö Nässjö Nässjö Jönköping
Lör26 21.00-01.00 Larz Kristerz Pumpen Södra Vi Södra Vi Vimmerby Kalmar
Lör26 20.00-24.00 Mats Bergmans Ramshall Veinge Laholm Halland
Lör26 20.00-23.30 Mickes Rotan Skelleftehamn Skelleftehamn Skellefteå Västerbotten
Lör26 21.00-01.00 Blender Träffen Båberg Trollhättan Trollhättan Västra Götaland
Lör26 Arvingarna Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Lör26 Barbados Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Lör26 Carlzons Duo Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Lör26 Duo Vi Övik Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Lör26 Dur-X Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Lör26 Framed Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Lör26 Holidays Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Lör26 Skåningarna Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Lör26 Humbles Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Sön27 Chiquita Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Sön27 Titanix Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Sön27 18.00-22.00 Engdahls Folkets Hus Blomstermåla Blomstermåla Mönsterås Kalmar
Sön27 16.00-19.00 Junix Folkets Hus Kumla Kumla Kumla Örebro PRO
Sön27 15.00-19.00 Liljas Folkets Hus Svedala Svedala Svedala Skåne PRO
Sön27 17.00-21.00 Jannez Folkets Park Hedemora Hedemora Hedemora Dalarna
Sön27 18.00-22.00 Blender Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland
Sön27 17.00-21.00 Expanders Granada Lönsboda Lönsboda Osby Skåne
Sön27 18.00-22.00 Bob Stevens GT-gården Jättendal Jättendal Nordanstig Gävleborg
Sön27 18.00-22.00 Donnez Holken Karlstad Karlstad Karlstad Värmland
Sön27 18.00-21.30 Jive Isladan Bjästa Bjästa Örnsköldsvik Västernorrland
Sön27 18.00-21.00 Karl-Erik Stenlund Medborgarhuset Arvidsjaur Arvidsjaur Arvidsjaur Norrbotten
Sön27 19.00-22.00 Tommys (FIN) Norrmalmia Piteå Piteå Piteå Norrbotten
Sön27 17.30-21.30 Perikles Nässjö Sportdansklubb Nässjö Nässjö Jönköping
Sön27 Kalle & Stefan Seniorernas hus Karlstad Karlstad Karlstad Värmland
Sön27 17.00-20.30 Matz Rogers Storfors Kulturhus Storfors Storfors Värmland
Sön27 17.00-21.00 C-Laget Torghuset Smålandsstenar Smålandsstenar Gislaved Jönköping
Sön27 17.00-21.00 Lövgrens Trombon Södertälje Södertälje Södertälje Stockholm
Sön27 17.00-21.00 Glenn-Endys Törringelund Oxie Malmö Skåne
Sön27 Glenn Miller Orchestra Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Sön27 Janssons orkester Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Sön27 PerHåkans Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån28 Chiquita Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Mån28 Micke Ahlgrens Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Mån28 19.00-22.00 Kvarnby Folkparken Skellefteå Skellefteå Skellefteå Västerbotten
Mån28 18.00-21.30 Holidays Tidaholmsparken Tidaholm Tidaholm Västra Götaland
Mån28 Donnez Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån28 Janssons orkester Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån28 Jive Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis29 Chiquita Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Tis29 Micke Ahlgrens Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Tis29 13.30-17.00 Holens Brunnsparken Örebro Örebro Örebro
Tis29 19.00-22.30 Mats Bergmans Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm
Tis29 15.00-19.00 Ingvar Fahsts Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne
Tis29 18.00-21.30 Mogna Män Hindås Rotunda Härryda Härryda Västra Götaland
Tis29 18.00-22.00 Engdahls Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne
Tis29 Donnez Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis29 Janssons orkester Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis29 Jive Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Ons30 13.30-17.00 Sandbergs Arosdansen Syrianska Kulturcentret Västerås Västerås Västmanland
Ons30 Callinaz Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Ons30 Micke Ahlgrens Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Ons30 18.00-21.00 Christerz Gnistan Örnsköldsvik Örnsköldsvik Örnsköldsvik Västernorrland PRO
Ons30 18.00-22.00 Donaldz Sjötofta Fritid Sävshult Tranemo Västra Götaland
Ons30 18.30-22.30 M & M Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne
Ons30 Date Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Ons30 Donnez Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Ons30 Janssons orkester Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tor31 13.00-16.00 Lars Erikssons Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Tor31 Callinaz Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Tor31 18.30-22.00 Finezze Folkets Hus Ramvik Ramvik Härnösand Västernorrland
Tor31 19.00-23.00 Expanders Folkets Hus Säter Säter Säter Dalarna
Tor31 13.00-17.00 Skåningarna Fyris park Uppsala Uppsala Uppsala
Tor31 Jannez Vemdalsskalet Vemdalen Härjedalen Jämtland
Tor31 Janssons orkester Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm