Dansprogram

Dansfesten i Lidköpings folkets park den 3 marj 2018

Sortera kolumn genom att klicka på dess rubrik

Dansa i juni

Antal danser: 399

Datum Tid Dansband Dansställe Ort Kommun Län Övrigt
Juni
Fre1 20.00-24.00 Skåningarna Bergviksparken Bergvik Söderhamn Gävleborg
Fre1 19.00-23.00 Hedins Folkets Park Skeer Skeer Orsa Dalarna PRO
Fre1 18.00-21.30 Orient Folkparken Gemla Gemla Växjö Kronoberg PRO
Fre1 21.00-01.00 Expanders Gräsmyr loge Gräsmyr Nordmaling Västerbotten
Fre1 21.00-01.00 Donnez Kustladan Docksta Docksta Kramfors Västernorrland
Fre1 19.00-23.00 Engdahls Kärrasand Urshult Tingsryd Kronoberg
Fre1 17.00-22.00 Ingvar & Co Lagagården Laholm Laholm Laholm Halland PRO
Fre1 Jannez Lagårn Skultuna Skultuna Västerås Västmanland
Fre1 Perikles Lagårn Skultuna Skultuna Västerås Västmanland
Fre1 19.00-23.00 Bob Stevens Liseberg Polketten Göteborg Göteborg Västra Götaland
Fre1 20.00-24.00 Wahlströms Skälby loge Kalmar Kalmar Kalmar Kalmar
Fre1 19.00-22.30 Pär Norlings Strömsunds Hembygsgård Strömsund Strömsund Jämtland PRO
Fre1 21.00-01.00 Blender Sägnernas Hus Sandhem Mullsjö Jönköping
Fre1 13.30-17.00 Samzons Söderbärkeparken Söderbärke Smedjebacken Dalarna
Fre1 20.00-24.00 Mats Bergmans Tydingesjön Broby Östra Göinge Skåne
Fre1 Shine Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Fre1 Mickeys Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Fre1 21.00-01.00 Sannex Älvstagården Jättendal Nordanstig Gävleborg
Fre1 14.00-17.30 Cedrix Änga Väderstad Väderstad Mjölby Östergötland PRO
Lör2 20.00-24.00 Wahlströms Blomsterhultslogen Blomsterhult Karlstad Värmland
Lör2 20.00-24.00 Donnez Brunnsparken Örebro Örebro Örebro
Lör2 20.00-23.30 Rios Delsbo bygdegård Delsbo Hudiksvall Gävleborg
Lör2 20.00-24.00 Janders Fromhedens Danspaviljong Fromheden Norsjö Västerbotten
Lör2 20.00-24.00 Glenn-Endys Fyris park Uppsala Uppsala Uppsala
Lör2 20.00-24.00 Black Jack Hanssons Loge Långsele Sollefteå Västernorrland
Lör2 21.00-01.00 Blender Kärrasand Urshult Tingsryd Kronoberg
Lör2 19.00-24.00 Sannex Lagårn Skultuna Skultuna Västerås Västmanland
Lör2 19.00-23.00 Jannez Liseberg Polketten Göteborg Göteborg Västra Götaland
Lör2 Larz Kristerz Lygnevi Loge Sätila Marks Västra Götaland
Lör2 20.00-24.00 Engdahls Ramshall Veinge Laholm Halland
Lör2 20.00-24.00 Holidays Solliden Koppom Koppom Eda Värmland
Lör2 Martinez Suder country Havdhem Gotland Gotland
Lör2 Perikles Tingvalla Tomelilla Tomelilla Tomelilla Skåne
Lör2 20.00-24.00 Skåningarna Upperudslogen Molkom Karlstad Värmland
Lör2 20.00-24.00 Matz Bladhs Utängens Loge Tanumshede Tanum Västra Götaland
Lör2 Shine Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Lör2 Mickeys Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Sön3 18.00-22.00 Jannez Alingsåsparken Alingsås Alingsås Västra Götaland
Sön3 17.00-21.00 Gott & Blandat Björkbacken Hynnenäs Hynnenäs Alvesta Kronoberg
Sön3 19.00-22.00 Karl-Erik Stenlund Folkets Hus Abborrträsk Abborrträsk Arvidsjaur Norrbotten
Sön3 15.00-19.00 Kjell-Reines Folkets Hus Arkelstorp Arkelstorp Kristianstad Skåne PRO
Sön3 18.00-22.00 Framed Folkets Park Hedemora Hedemora Hedemora Dalarna
Sön3 18.00-22.00 Robbans Folkets Park Smålandsstenar Smålandsstenar Gislaved Jönköping
Sön3 18.00-22.00 Skåningarna Stallet Vassmolösa Vassmolösa Kalmar Kalmar
Sön3 18.00-22.00 Donnez Stommens Loge Magra Alingsås Västra Götaland
Sön3 18.00-22.00 Engdahls Törringelund Oxie Malmö Skåne
Sön3 Carlzons Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Sön3 Chiquita Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Sön3 Ingmar Nordström Storband Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån4 20.00-23.00 Wojtek kvartett Chicago Stockholm Stockholm Stockholm
Mån4 18.00-21.30 Lövgrens Tidaholmsparken Tidaholm Tidaholm Västra Götaland
Mån4 Carlzons Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån4 Chiquita Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån4 Micke Ahlgrens Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån4 Trebello Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Tis5 13.00-16.00 BarraBazz Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Tis5 21.00-01.00 Black Jack Björkparken Film Film Östhammar Uppsala
Tis5 21.00-01.00 Sannex Björnholmens Loge Äng Nässjö Jönköping
Tis5 19.30-23.30 Martinez Broby Bettna Bettna Flen Södermanland
Tis5 Jannez Brunnsparken Örebro Örebro Örebro
Tis5 20.00-24.00 Skåningarna Falköpingsparken Falköping Falköping Västra Götaland
Tis5 16.00-20.00 Hazzes Folkets Park Glimåkra Glimåkra Glimåkra Skåne PRO
Tis5 13.30-17.00 Pär Norlings Folkets Park Hedemora Hedemora Hedemora Dalarna
Tis5 Perikles Tyllsnäs udde Borlänge Borlänge Dalarna
Tis5 19.00-22.00 Samzons Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm
Tis5 21.00-01.00 Casanovas Valö Festplats Rimforsa Kinda Östergötland
Tis5 Carlzons Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis5 Chiquita Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis5 Micke Ahlgrens Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis5 Trebello Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Tis5 21.00-00.30 PerHåkans Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Tis5 21.00-00.30 Robbans Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Tis5 20.00-24.00 Ej fastställt Åsliden Nor Ljusdal Gävleborg
Ons6 19.30-23.30 Perikles Broby Bettna Bettna Flen Södermanland
Ons6 18.00-21.30 Junix Folkets Park Degerfors Degerfors Degerfors Örebro
Ons6 17.00-21.00 Sannex Folkparken Gemla Gemla Växjö Kronoberg
Ons6 16.00-22.45 Rent drag Fröjden Jönköping Jönköping Jönköping Jönköping
Ons6 16.00-22.45 Wahlströms Fröjden Jönköping Jönköping Jönköping Jönköping
Ons6 18.30-22.30 Donnez Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne
Ons6 Skåningarna Lyktan Vilshult Vilshult Olofström Blekinge
Ons6 17.00-20.00 Edwings Löfstad Loge Löfstad Norrköping Östergötland PRO
Ons6 Jannez Moliden Moliden Örnsköldsvik Västernorrland
Ons6 Streaplers Parken Götene Götene Götene Västra Götaland
Ons6 Spotlight Stena Danica Göteborg Göteborg Västra Götaland
Ons6 17.00-20.30 Orient Södra Ljunga bygdegård Södra Ljunga Ljungby Kronoberg PRO
Ons6 18.00-22.00 Trasthes Tydingesjön Broby Östra Göinge Skåne
Ons6 19.00-23.00 Lövgrens Vallsjöbaden Sävsjö Sävsjö Jönköping
Ons6 14.00-16.00 Roxen-bälgarna Valö Festplats Rimforsa Kinda Östergötland
Ons6 Black Jack Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Ons6 Carlzons Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Ons6 PerHåkans Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Ons6 Trebello Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Tor7 19.00-23.00 Fernandoz Barva bygdegård Barva Eskilstuna Södermanland
Tor7 19.00-23.00 Dreams Dalaborgsparken Vänersborg Vänersborg Västra Götaland
Tor7 Skåningarna Hanssons Loge Långsele Sollefteå Västernorrland
Tor7 17.00-20.30 Rixons Tornsborg Färingtofta Klippan Skåne PRO
Tor7 Carlzons Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tor7 20.00-24.00 Jannez Ånäsparken Kovland Kovland Sundsvall Västernorrland
Tor7 13.00-17.00 Micke Ahlgrens Ängby park Knivsta Knivsta Knivsta Uppsala
Fre8 19.00-23.00 Glenn-Endys Danshallen Belganet Hallabro Ronneby Blekinge
Fre8 18.00-21.30 Kenneth & Classe Folkparken Gemla Gemla Växjö Kronoberg PRO
Fre8 21.00-01.00 Mannerz Gräsmyr loge Gräsmyr Nordmaling Västerbotten
Fre8 21.00-01.00 Mats Bergmans Kustladan Docksta Docksta Kramfors Västernorrland
Fre8 21.00-01.00 Jannez Logen Käcktjärn Bölebyn Piteå Norrbotten
Fre8 20.00-24.00 Donnez Rangelstorps loge Mariannelund Eksjö Jönköping
Fre8 19.00-23.00 Cedrix Rättviksparken Rättvik Rättvik Dalarna PRO
Fre8 21.00-01.00 Skåningarna Sandviken Östersund Sandviken Östersund Jämtland
Fre8 20.00-01.00 Chapelle Skogsvallen Östervåla Östervåla Heby Uppsala
Fre8 20.00-01.00 Sannex Skogsvallen Östervåla Östervåla Heby Uppsala
Fre8 20.00-24.00 Streaplers Skälby loge Kalmar Kalmar Kalmar Kalmar
Fre8 13.30-17.00 Leif Hermanssons Söderbärkeparken Söderbärke Smedjebacken Dalarna PRO
Fre8 20.00-24.00 Lövgrens Tydingesjön Broby Östra Göinge Skåne
Fre8 Titanix Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Fre8 Martinez Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Fre8 Larz Kristerz Å-festen Falun Falun Falun Dalarna
Lör9 21.00-01.00 Jannez Aspåsnäset Aspås Krokom Jämtland
Lör9 20.00-24.00 Half The Way Band Bergsbyn gille Bergsbyn Skellefteå västerbotten
Lör9 Mannerz Bredsele Park Kusfors Skellefteå Västerbotten
Lör9 20.00-24.00 Skåningarna Brunnsparken Örebro Örebro Örebro
Lör9 20.00-24.00 Lövgrens Ettringstorp Loge Ettringstorp Boxholm Östergötland
Lör9 20.00-24.00 Mats Bergmans Fyris park Uppsala Uppsala Uppsala
Lör9 21.00-01.00 Expanders Kärrasand Urshult Tingsryd Kronoberg
Lör9 19.00-23.00 Shine Liseberg Polketten Göteborg Göteborg Västra Götaland
Lör9 19.00-22.00 Avant Logen Käcktjärn Bölebyn Piteå Norrbotten
Lör9 21.00-01.00 Wahlströms Mannes Loge Boda, Svärdsjö Falun Dalarna
Lör9 20.00-24.00 Glenn-Endys Ramshall Veinge Laholm Halland
Lör9 20.00-01.00 Casanovas Skogsvallen Östervåla Östervåla Heby Uppsala
Lör9 20.00-01.00 PerHåkans Skogsvallen Östervåla Östervåla Heby Uppsala
Lör9 Black Jack Talludden Sandsele Sorsele Västerbotten
Lör9 Micke Ahlgrens Täfteå Loge Täfteå Umeå Västerbotten
Lör9 20.00-24.00 Sannex Uddeholmsladan Uddeholm Hagfors Värmland
Lör9 20.00-24.00 Fernandoz Upperudslogen Molkom Karlstad Värmland
Lör9 20.00-24.00 Donnez Utängens Loge Tanumshede Tanum Västra Götaland
Lör9 Titanix Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Lör9 Martinez Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Sön10 18.00-22.00 Expanders Alingsåsparken Alingsås Alingsås Västra Götaland
Sön10 Date Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Sön10 18.00-21.30 Jive Festplatsen Vännäsby Vännäsby Vännäs Västerbotten
Sön10 18.00-22.00 Holidays Folkets Park Hedemora Hedemora Hedemora Dalarna
Sön10 18.00-22.00 Matz Bladhs Folkets Park Mörrum Mörrum Karlshamn Blekinge
Sön10 18.00-22.00 C-Laget Folkets Park Smålandsstenar Smålandsstenar Gislaved Jönköping
Sön10 18.00-22.00 Engdahls Stallet Vassmolösa Vassmolösa Kalmar Kalmar
Sön10 18.00-22.00 Glenn-Endys Stommens Loge Magra Alingsås Västra Götaland
Sön10 Shine Tyllsnäs udde Borlänge Borlänge Dalarna
Sön10 18.00-22.00 Lövgrens Törringelund Oxie Malmö Skåne
Sön10 Skåningarna Uddeholmsladan Uddeholm Hagfors Värmland
Sön10 Holens Upperudslogen Molkom Karlstad Värmland PRO
Sön10 Bengt-Arvids Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Sön10 Leif Kronlund Storband Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Sön10 Sandins Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån11 Sounders Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Mån11 20.00-23.00 Gentle Combo Band Chicago Stockholm Stockholm Stockholm
Mån11 18.00-21.30 Martinez Falköpingsparken Falköping Falköping Västra Götaland
Mån11 13.30-17.00 Holens Svedboäng Västerfärnebo Sala Västmanland PRO
Mån11 Bengt-Arvids Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån11 Sandins Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån11 Thor Görans & Agneta Olsson Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån11 Junix Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Tis12 Sounders Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Tis12 18.30-22.30 Bob Stevens Björka Loge Hardeberga, Södra Sandby Lund Skåne
Tis12 19.30-23.30 Lövgrens Broby Bettna Bettna Flen Södermanland
Tis12 13.00-17.00 Chiquita Liljekonvaljeholmen Sunnersta Uppsala Uppsala
Tis12 19.00-22.00 Holens Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm
Tis12 Junix Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Tis12 21.00-00.30 Diggarna Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Tis12 21.00-00.30 Sannex Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Tis12 20.00-24.00 Kindbergs Åsliden Nor Ljusdal Gävleborg
Ons13 Sounders Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Ons13 19.30-23.30 Sannex Broby Bettna Bettna Flen Södermanland
Ons13 18.00-21.30 Lars Erikssons Folkets Park Degerfors Degerfors Degerfors Örebro
Ons13 18.00-23.00 Highlights Fröjden Jönköping Jönköping Jönköping Jönköping
Ons13 18.00-23.00 Kindbergs Fröjden Jönköping Jönköping Jönköping Jönköping
Ons13 19.00-22.30 Serenad Gräsmyr loge Gräsmyr Nordmaling Västerbotten
Ons13 19.00-22.30 Christerz Grönänge Dvärsätt Krokom Jämtland
Ons13 BarraBazz Hanssons Loge Långsele Sollefteå Västernorrland
Ons13 19.00-23.00 Streaplers Liseberg Polketten Göteborg Göteborg Västra Götaland
Ons13 17.00-20.00 Samzons Löfstad Loge Löfstad Norrköping Östergötland PRO
Ons13 18.00-21.30 Löpsjötorparns Orrnäset Högboda Kil Värmland
Ons13 Mogna Män Stena Danica Göteborg Göteborg Västra Götaland
Ons13 18.00-22.00 Kenneth & Classe Tydingesjön Broby Östra Göinge Skåne
Ons13 19.00-23.00 Skåningarna Vallsjöbaden Sävsjö Sävsjö Jönköping
Ons13 Junix Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Tor14 19.00-23.00 Bob Stevens Barva bygdegård Barva Eskilstuna Södermanland
Tor14 Sounders Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Tor14 14.00-17.00 Eklöfs Föreningsborg Bettna Bettna Flen Södermanland PRO
Tor14 Junix Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Tor14 20.00-24.00 Sannex Ånäsparken Kovland Kovland Sundsvall Västernorrland
Tor14 13.00-17.00 Kjell Dahls Ängby park Knivsta Knivsta Knivsta Uppsala
Fre15 19.00-00.30 Date Blomsterhultslogen Blomsterhult Karlstad Värmland
Fre15 19.00-00.30 Mickeys Blomsterhultslogen Blomsterhult Karlstad Värmland
Fre15 19.00-00.30 Shine Blomsterhultslogen Blomsterhult Karlstad Värmland
Fre15 19.00-00.30 Voize Blomsterhultslogen Blomsterhult Karlstad Värmland
Fre15 19.00-22.30 Jonnys Folkets Hus Hargshamn Hargshamn Östhammar Uppsala
Fre15 21.00-01.00 Barbados Folkets Park Aneby Aneby Aneby Jönköping
Fre15 18.00-21.30 Gott & Blandat Folkparken Gemla Gemla Växjö Kronoberg PRO
Fre15 21.00-01.00 Lövgrens Gamleby Folkpark Gamleby Västervik Kalmar
Fre15 21.00-01.00 Casanovas Gräsmyr loge Gräsmyr Nordmaling Västerbotten
Fre15 19.00-23.00 Spelfinkarna Klässbolsparken Klässbol Arvika Värmland PRO
Fre15 21.00-01.00 Skåningarna Kustladan Docksta Docksta Kramfors Västernorrland
Fre15 21.00-01.00 Streaplers Liljekonvaljeholmen Sunnersta Uppsala Uppsala
Fre15 Sixten Limerick Södertälje Södertälje Södertälje Stockholm
Fre15 19.00-23.00 Micke Ahlgrens Liseberg Polketten Göteborg Göteborg Västra Götaland
Fre15 Holens Rangelstorps loge PRO Mariannelund Eksjö Jönköping PRO
Fre15 21.00-01.00 Sannex Sandviken Östersund Sandviken Östersund Jämtland
Fre15 20.00-24.00 PerHåkans Skälby loge Kalmar Kalmar Kalmar Kalmar
Fre15 21.00-01.00 Expanders Sägnernas Hus Sandhem Mullsjö Jönköping
Fre15 13.30-17.00 Hedins Söderbärkeparken Söderbärke Smedjebacken Dalarna PRO
Fre15 BarraBazz Torpet Bräcke Bräcke Bräcke Jämtland
Fre15 20.00-24.00 Znits Tydingesjön Broby Östra Göinge Skåne
Fre15 Junix Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Fre15 14.00-17.30 Tång & Co Änga Väderstad Väderstad Mjölby Östergötland PRO
Lör16 20.00-01.00 Kindbergs Blomsterhultslogen Blomsterhult Karlstad Värmland
Lör16 20.00-01.00 Mickeys Blomsterhultslogen Blomsterhult Karlstad Värmland
Lör16 Shine Folkparken Gemla Gemla Växjö Kronoberg
Lör16 20.00-24.00 Skåningarna Fyris park Uppsala Uppsala Uppsala
Lör16 Micke Ahlgrens Fågelsångs festplats Våxtorp Laholm Halland
Lör16 19.00-22.30 Janders Föreningshuset Lajksjö Lajksjö by Dorotea Västerbotten
Lör16 20.00-24.00 Glenn-Endys Kungälvsparken Kungälv Kungälv Västra Götaland
Lör16 Streaplers Kåtebols festplats Sanne Munkedal Västra götaland
Lör16 19.00-23.00 Alvenfors Liseberg Polketten Göteborg Göteborg Västra Götaland
Lör16 Martinez Moliden Moliden Örnsköldsvik Västernorrland
Lör16 20.00-24.00 Fernandoz Ramshall Veinge Laholm Halland
Lör16 20.30-00.30 Mats Bergmans Rydsnäs loge Rydnäs Ydre Östergötland
Lör16 Date Tallbacken Ånge Ånge Ånge Västernorrland
Lör16 21.00-01.00 Sannex Tors loge Torsåker Hofors Gävleborg
Lör16 Thor Görans & Agneta Olsson Ulvöhamn Ulvön Örnsköldsvik Västernorrland
Lör16 20.00-24.00 Jontez Upperudslogen Molkom Karlstad Värmland
Lör16 20.00-24.00 Lövgrens Utängens Loge Tanumshede Tanum Västra Götaland
Lör16 19.00-22.30 Lennartz Valö Festplats Rimforsa Kinda Östergötland
Lör16 Junix Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Lör16 Titanix Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Sön17 18.00-22.00 Foxie Alingsåsparken Alingsås Alingsås Västra Götaland
Sön17 18.00-22.00 Shine Barva bygdegård Barva Eskilstuna Södermanland
Sön17 Titanix Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Sön17 17.00-21.00 Hazzes Björkbacken Hynnenäs Hynnenäs Alvesta Kronoberg
Sön17 18.00-22.00 Martinez Folkets Park Hedemora Hedemora Hedemora Dalarna
Sön17 18.00-22.00 Trippix Folkets Park Smålandsstenar Smålandsstenar Gislaved Jönköping
Sön17 18.00-22.00 Sannex Folkets Park Vadstena Vadstena Vadstena Östergötland
Sön17 17.00-21.00 Expanders Folkparken Gemla Gemla Växjö Kronoberg
Sön17 18.30-22.00 Mogna Män Hambologen Faurås Faurås Falkenberg Halland
Sön17 17.00-21.00 Framed Hembygdsgården Gräsmark Gräsmark Sunne Värmland
Sön17 19.00-22.30 Janders Hårkvallen Lit Lit Östersund Jämtland
Sön17 18.00-21.30 Manfred Frid Tydingesjön Broby Östra Göinge Skåne
Sön17 18.00-22.00 Glenn-Endys Törringelund Oxie Malmö Skåne
Sön17 Junix Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Sön17 19.00-22.30 Holens Ånäsparken Kovland Kovland Sundsvall Västernorrland
Mån18 Junix Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Mån18 20.00-23.00 Only on a monday Chicago Stockholm Stockholm Stockholm
Mån18 18.00-21.30 Sounders Tidaholmsparken Tidaholm Tidaholm Västra Götaland
Tis19 18.00-21.30 BarraBazz Bergviksparken Bergvik Söderhamn Gävleborg
Tis19 Junix Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Tis19 18.30-22.30 Skåningarna Björka Loge Hardeberga, Södra Sandby Lund Skåne
Tis19 18.30-22.30 Engdahls Bredasjön Holmsjö Holmsjö Karlskrona Blekinge
Tis19 19.30-23.30 Micke Ahlgrens Broby Bettna Bettna Flen Södermanland
Tis19 13.30-17.00 Sounders Folkets Park Hedemora Hedemora Hedemora Dalarna
Tis19 19.00-21.00 Doktor Krall Stortorpsparken Trångsund Trångsund Huddinge Stockholm
Tis19 19.00-22.00 Edwings Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm
Tis19 21.00-00.30 C-Laget Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Tis19 21.00-00.30 Framed Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Tis19 20.00-24.00 Martinez Åsliden Nor Ljusdal Gävleborg
Ons20 Junix Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Ons20 18.00-21.30 Cedrix Folkets Park Degerfors Degerfors Degerfors Örebro
Ons20 18.00-23.00 Dreams Fröjden Jönköping Jönköping Jönköping Jönköping
Ons20 18.00-23.00 Voize Fröjden Jönköping Jönköping Jönköping Jönköping
Ons20 19.00-23.00 Shine Gröna lund Stockholm Stockholm Stockholm
Ons20 13.00-17.00 BarraBazz Kolbäcksparken Kolbäck Hallstahammar Västmanland PRO
Ons20 Engdahls Lyktan Vilshult Vilshult Olofström Blekinge
Ons20 17.00-20.00 Kenneth Hertz Löfstad Loge Löfstad Norrköping Östergötland PRO
Ons20 18.00-22.00 Gott & Blandat Tydingesjön Broby Östra Göinge Skåne
Tor21 Shine Aspåsnäset Aspås Krokom Jämtland
Tor21 19.00-23.00 Martinez Barva bygdegård Barva Eskilstuna Södermanland
Tor21 Junix Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Tor21 19.00-23.00 Titanix Hågelbyparken Tumba Botkyrka Stockholm
Fre22 Ajax Almåsa fritidsby Malmö Malmö Skåne
Fre22 Junix Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Fre22 Martinez Haverö hembygdsgård Säter Ånge Västernorrland
Fre22 Sounders Kungälvsparken Kungälv Kungälv Västra Götaland
Fre22 19.00-23.00 Skåningarna Kärrasand Urshult Tingsryd Kronoberg
Fre22 20.00-24.00 Engdahls Rangelstorps loge Mariannelund Eksjö Jönköping
Fre22 18.00-23.00 Mios Tornsborg Färingtofta Klippan Skåne
Fre22 21.00-01.00 Nikitas Vikarbyns bystuga Vikarbyn Rättvik Dalarna
Fre22 Callinaz Öveds Eke Öveds Eke Sjöbo Skåne
Lör23 Junix Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Lör23 21.30-02.00 Nikitas Björkvallen Björklinge Uppsala Uppsala
Lör23 Donnez Björnholmens Loge Äng Nässjö Jönköping
Lör23 Ej fastställt Bredsele Park Kusfors Skellefteå Västerbotten
Lör23 17.00-20.00 Holens Ekudden Forssjö Katrineholm Södermanland PRO
Lör23 19.00-23.00 Mickes Festplatsen Vännäsby Vännäsby Vännäs Västerbotten
Lör23 21.00-01.00 Voize Folkets Park Knutby Knutby Uppsala Uppsala
Lör23 Shine Folkets Park Solstadström Solstadström Västervik Kalmar
Lör23 20.00-24.00 Hilltons Folkets Park Ödeshög Ödeshög Ödeshög Östergötland
Lör23 Engdahls Fågelsångs festplats Våxtorp Laholm Halland
Lör23 Pia Pihlgrens Gunnevi Gunnarskog Arvika Värmland
Lör23 Mannerz Gussjönoret Gussjö Härnösand Västernorrland
Lör23 Martinez Gussjönoret Gussjö Härnösand Västernorrland
Lör23 Ninnas Hov Bolmsö Bolmsö Ljungby Kronoberg
Lör23 Excess Jössebo vildmarkscamp Jössebo Ovanåker Gävleborg
Lör23 Phix Kulla Rörum Rörum Simrishamn Skåne
Lör23 21.00-01.00 Lövgrens Kärrasand Urshult Tingsryd Kronoberg
Lör23 Titanix Lustikulle Brevens Bruk Örebro Örebro
Lör23 21.00-01.00 Casanovas Mannes Loge Boda, Svärdsjö Falun Dalarna
Lör23 Micke Ahlgrens Pottåkers loge Funbo Uppsala Uppsala
Lör23 20.00-24.00 Nordhs Tydingesjön Broby Östra Göinge Skåne
Lör23 20.00-22.30 Karl-Erik Stenlund Ulvobergs byagård Ulvoberg Vilhelmina Västerbotten
Lör23 20.00-24.00 Chiquita Upperudslogen Molkom Karlstad Värmland
Lör23 20.00-24.00 Skåningarna Utängens Loge Tanumshede Tanum Västra Götaland
Lör23 Othello's Öveds Eke Öveds Eke Sjöbo Skåne
Sön24 18.00-22.00 Blender Alingsåsparken Alingsås Alingsås Västra Götaland
Sön24 Junix Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Sön24 18.00-21.30 Kenrix Folkparken Gemla Gemla Växjö Kronoberg PRO
Sön24 19.00-23.00 Donnez Lilltorpet Falun Falun Falun Dalarna
Sön24 17.00-20.00 Ej fastställt Löfstad Loge Löfstad Norrköping Östergötland PRO
Sön24 19.00-22.00 Karl-Erik Stenlund Parken Slagnäs Slagnäs Arjeplog Norrbotten
Sön24 18.00-22.00 Skåningarna Törringelund Oxie Malmö Skåne
Sön24 19.00-22.30 Finezze Ånäsparken Kovland Kovland Sundsvall Västernorrland
Mån25 Micke Ahlgrens Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Mån25 18.00-21.30 Lövgrens Falköpingsparken Falköping Falköping Västra Götaland
Mån25 Shine Nöjesparken Varberg Varberg Varberg Halland
Tis26 Micke Ahlgrens Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Tis26 19.30-23.30 Wretaz Broby Bettna Bettna Flen Södermanland
Tis26 13.00-17.00 Junix Liljekonvaljeholmen Sunnersta Uppsala Uppsala
Tis26 19.00-22.00 Kjell Dahls Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm
Tis26 21.00-00.30 Blender Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Tis26 21.00-00.30 Trippix Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Tis26 20.00-24.00 Expanders Åsliden Nor Ljusdal Gävleborg
Ons27 Micke Ahlgrens Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Ons27 19.30-23.30 Casanovas Broby Bettna Bettna Flen Södermanland
Ons27 18.00-21.30 Gideons Folkets Park Degerfors Degerfors Degerfors Örebro
Ons27 18.00-23.00 Blender Fröjden Jönköping Jönköping Jönköping Jönköping
Ons27 18.00-23.00 Expanders Fröjden Jönköping Jönköping Jönköping Jönköping
Ons27 20.00-24.00 Martinez Furuviken Hällesjö Hällesjö Bräcke Jämtland
Ons27 19.00-22.30 Strike Gräsmyr loge Gräsmyr Nordmaling Västerbotten
Ons27 19.00-23.00 Perikles Gröna lund Stockholm Stockholm Stockholm
Ons27 19.00-23.00 Streaplers Gårdsjölogen Gårdserud Sunne Värmland
Ons27 13.00-17.00 Kjell Dahls Kolbäcksparken Kolbäck Hallstahammar Västmanland
Ons27 19.00-22.00 BarraBazz Lohärads bygdegård Lohärad Norrtälje Stockholm
Ons27 17.00-20.00 Tonika Löfstad Loge Löfstad Norrköping Östergötland PRO
Ons27 Holens Mossbrott Vara Vara Västra Götaland
Ons27 18.00-21.30 Kenneth & Classe Orrnäset Högboda Kil Värmland
Ons27 19.00-23.00 PerHåkans Stjärnsundsparken Stjärnsund Hedemora Dalarna
Ons27 18.00-22.00 Hedins Tydingesjön Broby Östra Göinge Skåne
Ons27 19.00-23.00 Donnez Vallsjöbaden Sävsjö Sävsjö Jönköping
Tor28 19.00-23.00 Chiquita Barva bygdegård Barva Eskilstuna Södermanland
Tor28 Micke Ahlgrens Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Tor28 19.00-23.00 Freqvens Dalaborgsparken Vänersborg Vänersborg Västra Götaland
Tor28 19.00-23.00 Glenn-Endys Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland
Tor28 20.00-24.00 Martinez Folkparken Skellefteå Skellefteå Skellefteå Västerbotten
Tor28 14.00-17.00 Kjell Dahls Föreningsborg Bettna Bettna Flen Södermanland PRO
Tor28 18.00-21.30 Pär Norlings Gammelgården Torsåker Torsåker Hofors Gävleborg
Tor28 19.00-23.00 Blender Hågelbyparken Tumba Botkyrka Stockholm
Tor28 19.00-23.00 Black Jack Laduholmen Forsbacka Forsbacka Gävle Gävleborg
Tor28 21.00-01.00 Expanders Lysingsbadet Västervik Västervik Västervik Kalmar
Tor28 20.00-24.00 Perikles Ånäsparken Kovland Kovland Sundsvall Västernorrland
Tor28 Holens Årstaliden Årsta Stockholm Stockholm
Tor28 13.00-17.00 BarraBazz Ängby park Knivsta Knivsta Knivsta Uppsala
Fre29 20.00-24.00 Martinez Bergviksparken Bergvik Söderhamn Gävleborg
Fre29 Micke Ahlgrens Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Fre29 20.00-24.00 Mats Bergmans Folkets Hus Kusmark Kusmark Skellefteå Västerbotten
Fre29 20.00-01.00 Scotts Folkets Park Blomstermåla Blomstermåla Mönsterås Kalmar
Fre29 18.00-21.30 Kalle & Stefan Folkparken Gemla Gemla Växjö Kronoberg PRO
Fre29 21.00-01.00 Perikles Gräsmyr loge Gräsmyr Nordmaling Västerbotten
Fre29 Barbados Hedevi Ullared Ullared Falkenberg Halland
Fre29 Lasse Stefanz Hedevi Ullared Ullared Falkenberg Halland
Fre29 Sannex Hedevi Ullared Ullared Falkenberg Halland
Fre29 21.00-01.00 Glenn-Endys Kustladan Docksta Docksta Kramfors Västernorrland
Fre29 19.00-23.00 Humbles Kärrasand Urshult Tingsryd Kronoberg
Fre29 21.00-01.00 PerHåkans Liljekonvaljeholmen Sunnersta Uppsala Uppsala
Fre29 19.00-23.00 Chiquita Liseberg Polketten Göteborg Göteborg Västra Götaland
Fre29 Shine Logen Käcktjärn Bölebyn Piteå Norrbotten
Fre29 21.00-01.00 Casanovas Lysingsbadet Västervik Västervik Västervik Kalmar
Fre29 20.00-24.00 Blender Skälby loge Kalmar Kalmar Kalmar Kalmar
Fre29 21.00-01.00 Kindbergs Sägnernas Hus Sandhem Mullsjö Jönköping
Fre29 13.30-17.00 Löpsjötorparns Söderbärkeparken Söderbärke Smedjebacken Dalarna PRO
Fre29 20.00-24.00 Fernandoz Tydingesjön Broby Östra Göinge Skåne
Lör30 Perikles Aspåsnäset Aspås Krokom Jämtland
Lör30 Micke Ahlgrens Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Lör30 Larz Kristerz Boggbergets festplats Evertsberg Älvdalen Dalarna
Lör30 Callinaz Borkhults festplats Borkhult Åtvidaberg Östergötland
Lör30 The Hub Caps Borkhults festplats Borkhult Åtvidaberg Östergötland
Lör30 Arvingarna Hedevi Ullared Ullared Falkenberg Halland
Lör30 Date Hedevi Ullared Ullared Falkenberg Halland
Lör30 20.00-24.00 Skåningarna Kungälvsparken Kungälv Kungälv Västra Götaland
Lör30 21.00-01.00 Casanovas Kärrasand Urshult Tingsryd Kronoberg
Lör30 19.00-23.00 Holidays Liseberg Polketten Göteborg Göteborg Västra Götaland
Lör30 21.00-02.00 Expanders Lundegård Köpingsvik Borgholm Kalmar
Lör30 21.00-02.00 Voyage Lundegård Köpingsvik Borgholm Kalmar
Lör30 21.00-01.00 Blender Lysingsbadet Västervik Västervik Västervik Kalmar
Lör30 Streaplers Moliden Moliden Örnsköldsvik Västernorrland
Lör30 20.30-00.30 Matz Bladhs Rydsnäs loge Rydnäs Ydre Östergötland
Lör30 21.00-01.30 PerHåkans Sidskogen Järvsö Järvsö Ljusdal Gävleborg
Lör30 20.00-24.00 Black Jack Skansen Galejan Stockholm Stockholm Stockholm
Lör30 20.00-24.00 Lars Erikssons Solliden Koppom Koppom Eda Värmland
Lör30 20.00-24.00 Fernandoz Utängens Loge Tanumshede Tanum Västra Götaland
Lör30 Holens Vibyholm Årdala Flen Södermanland
Lör30 Likes Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Lör30 Eloge Vildmannahallen Storuman Storuman Storuman Västerbotten
Lör30 Martinez Vildmannahallen Storuman Storuman Storuman Västerbotten
Lör30 Mickes Vildmannahallen Storuman Storuman Storuman Västerbotten
Lör30 20.00-24.00 Sannex Vittingeparken Vittinge Heby Uppsala