Dansprogram

Sortera kolumn genom att klicka på dess rubrik

Dansa i oktober

Antal danser: 493

Datum Tid Dansband Dansställe Ort Kommun Län Övrigt
Oktober
Tis1 13.00-16.00 Leif Hermanssons Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Tis1 Martinez Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Tis1 19.00-22.30 Lövgrens Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm
Tis1 16.00-20.00 Hazzes Folkets Park Glimåkra Glimåkra Glimåkra Skåne PRO
Tis1 18.00-21.30 Hedins Folkets Park Skara Skara Skara Västra Götaland PRO
Tis1 15.00-19.00 Gott & Blandat Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne PRO
Tis1 18.00-21.30 Kenneth & Classe Hyssna Bygdegård Hyssna Mark Västra Götaland
Tis1 18.00-22.00 Micke Ahlgrens Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne
Tis1 Donnez Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis1 Janssons orkester Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis1 Matz Bladhs Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis1 Rospiggarna Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Tis1 16.00-19.30 Stisses Åby herrgård Gamleby Gamleby Västervik Kalmar
Ons2 Martinez Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Ons2 Mickeys Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Ons2 18.00-22.00 Micke Ahlgrens Eringsboda Brunn Eringsboda Ronneby Blekinge
Ons2 18.00-21.30 Bob Stevens Falköpingsparken Falköping Falköping Västra Götaland
Ons2 18.30-22.00 Jive Folkets Hus Bollsta Bollstabruk Kramfors Västernorrland
Ons2 17.00-20.00 Bosse Franks Folkets Hus Skärblacka Skärblacka Norrköping Östergötland PRO
Ons2 13.30-17.00 Edwings Folkets Park Arboga Arboga Arboga Västmanland
Ons2 19.00-22.00 Eklöfs Lohärads bygdegård Lohärad Norrtälje Stockholm
Ons2 19.00-22.00 Patrick Eklöf Lohärads bygdegård Lohärad Norrtälje Stockholm
Ons2 16.00-20.00 Tripz Parken - kultur och konferenscenter Trelleborg Trelleborg Skåne PRO
Ons2 18.00-21.30 Cedrix Parken Oskarshamn Oskarshamn Oskarshamn Kalmar
Ons2 18.00-21.30 Pär Norlings Sporthallen Kungsgården Kungsgården Sandviken Gävleborg PRO
Ons2 Engdahls Stena Danica Göteborg Göteborg Västra Götaland
Ons2 17.00-20.30 Kenneth & Classe Södra Ljunga bygdegård Södra Ljunga Ljungby Kronoberg PRO
Ons2 18.30-22.30 Hedins Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne
Ons2 13.00 Lars Erikssons Tellus fritidscenter Södermalm Stockholm Stockholm
Ons2 19.00-22.00 Tempo Tölögården Kungsbacka Kungsbacka Halland
Ons2 Callinaz Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Ons2 Janssons orkester Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Ons2 Streaplers Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Ons2 Rospiggarna Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Tor3 13.00-16.00 Patrick Eklöf Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Tor3 Mickeys Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Tor3 Perikles Folkets Hus Säter Säter Säter Dalarna
Tor3 18.00-21.00 Svantes Folkets Park Trollhättan Trollhättan Trollhättan Västra Götaland PRO
Tor3 13.00-17.00 Znits Fyris park Uppsala Uppsala Uppsala Uppsala
Tor3 18.30-22.30 Micke Ahlgrens Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne
Tor3 12.00-15.00 Kjell & Kenneth Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland
Tor3 Janssons orkester Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Fre4 20.00-02.00 Jannez Folkan Östersund Östersund Östersund Jämtland
Fre4 20.00-02.00 Perikles Folkan Östersund Östersund Östersund Jämtland
Fre4 20.00-24.00 Expanders Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm
Fre4 19.00-22.30 Lars Erikssons Folkets Hus Hargshamn Hargshamn Östhammar Uppsala
Fre4 18.00-22.00 Roger Lindbloms Folkets Hus Hällefors Hällefors Hällefors Örebro PRO
Fre4 19.00-22.30 Jive Folkets Hus Storuman Storuman Storuman Västerbotten
Fre4 13.30-17.00 Pär Norlings Folkets Park Avesta Avesta Avesta Dalarna PRO
Fre4 20.00-24.00 Donnez Folkets Park Lidköping Lidköping Lidköping Västra Götaland
Fre4 21.00-01.00 Casanovas Folkets Park Lidköping Lidköping Lidköping Västra Götaland
Fre4 20.00-24.00 Skåningarna Folkets Park Sala Sala Sala Västmanland
Fre4 19.00-23.00 Kjell Dahls Folkets Park Skeer Skeer Orsa Dalarna
Fre4 14.00-17.00 Holens Folkets Park Vingåker Vingåker Vingåker Södermanland
Fre4 14.00-17.30 Eklöfs Folkets Park Ödeshög Ödeshög Ödeshög Östergötland PRO
Fre4 20.00-24.00 Blender Folkparken Skellefteå Skellefteå Skellefteå Västerbotten
Fre4 19.00-23.00 Mats Bergmans Kvarnhagskällan Växjö Club68 Växjö Växjö Kronoberg
Fre4 19.00-23.00 Camell Duo Ordenshuset Vitsand Vitsand Torsby Värmland PRO
Fre4 14.00-18.00 Strike Parken Gävle Gävle Gävle Gävleborg
Fre4 21.00-01.00 Sannex Parken Oskarshamn Oskarshamn Oskarshamn Kalmar
Fre4 15.00-18.30 Trasthen & Stahren Skälby gård Kalmar Kalmar Kalmar Kalmar PRO
Fre4 21.00-01.00 PerHåkans Statt Motala Motala Motala Östergötland
Fre4 20.00-24.00 Matz Bladhs Tydingesjön Broby Östra Göinge Skåne
Fre4 Likes Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Fre4 20.00-24.00 Vetlanda Dragspelsklubb Älvkullen Höör Höör Höör Skåne GRF
Lör5 20.00-01.00 Expanders Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro
Lör5 20.00-01.00 Perikles Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro
Lör5 Casanovas Eringsboda Brunn Eringsboda Ronneby Blekinge
Lör5 20.00-02.00 Blender Folkan Östersund Östersund Östersund Jämtland
Lör5 20.00-02.00 Mickeys Folkan Östersund Östersund Östersund Jämtland
Lör5 20.00-24.00 Kalle & Stefan Folkets Hus Fengersfors Fengersfors Åmål Västra Götaland
Lör5 19.00-22.30 Mickes Folkets Hus Lajksjö Lajksjö Dorotea Västerbotten
Lör5 20.00-24.00 Martinez Folkets Hus Piteå Piteå Piteå Norrbotten
Lör5 20.00-24.00 Skåningarna Folkets Park Lidköping Lidköping Lidköping Västra Götaland
Lör5 21.00-01.00 Sannex Folkets Park Lidköping Lidköping Lidköping Västra Götaland
Lör5 20.00-24.00 Donnez Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland
Lör5 18.00-21.30 Mogna Män Främmestads bygdegård Främmestad Essunga Västra Götaland
Lör5 19.00-23.00 PerHåkans Fyris park Uppsala Uppsala Uppsala Uppsala
Lör5 18.00-22.00 Holens Jakobsbergs folkhögskola Jakobsberg Järfälla Stockholm
Lör5 20.00-24.00 Glenn-Endys Kvarnkullen Kungälv Kungälv Kungälv Västra Götaland
Lör5 20.00-24.00 Mats Bergmans Ramshall Veinge Laholm Halland
Lör5 19.00-22.30 Bendix Rotan Skelleftehamn Skelleftehamn Skellefteå Västerbotten
Lör5 20.00-24.00 Black Jack Skoga bygdegård Ekshärad Hagfors Värmland
Lör5 Streaplers Träffen Båberg Trollhättan Trollhättan Västra Götaland
Lör5 Highlights Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Lör5 Likes Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Lör5 18.00-21.30 Kjell Dahls Årsunda IP Årsunda Sandviken Gävleborg
Sön6 Titanix Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Sön6 17.00 Charlies Bredaryds bygdegård Bredaryd Värnamo Jönköping
Sön6 17.00-21.00 PerHåkans Ebba dansklubb Tullinge Tullinge Botkyrka Stockholm
Sön6 18.00-21.30 Martinez Festplatsen Vännäsby Vännäsby Vännäs Västerbotten
Sön6 17.00-20.30 Orient Folkets Hus Alvesta Alvesta Alvesta Kronoberg PRO
Sön6 15.00-19.00 Memorys Folkets Hus Arkelstorp Arkelstorp Kristianstad Skåne PRO
Sön6 17.00-21.00 Black Jack Folkets Park Hedemora Hedemora Hedemora Dalarna
Sön6 14.00-17.00 Kenneth & Classe Folkungaskolan Linköping Linköping Linköping Östergötland
Sön6 18.00-22.00 Micke Ahlgrens GT-gården Jättendal Jättendal Nordanstig Gävleborg
Sön6 18.00-21.00 Hardys Gunnarps bygdegård Gunnarp Falkenberg Halland
Sön6 16.00-20.00 Matz Rogers Idrottshallen Månkarbo Månkarbo Tierp Uppsala PRO
Sön6 16.00-19.30 Jonnys Ordenshuset Nås Nås Vansbro Dalarna
Sön6 13.00-16.00 Holens PRO-huset Nyköping Nyköping Nyköping Södermanland PRO
Sön6 18.00-22.00 Jannez Stadsöskolan Luleå Gammelstad Luleå Norrbotten
Sön6 17.00-20.30 Junix Storfors Kulturhus Storfors Storfors Värmland
Sön6 17.00-21.00 Skåningarna Trombon Södertälje Södertälje Södertälje Stockholm
Sön6 18.00-22.00 Matz Bladhs Törringelund Oxie Malmö Skåne
Sön6 Hedins Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Sön6 Highlights Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Sön6 On Cue Storband Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån7 14.00-17.00 Eklöfs Allhuset Södertälje Södertälje Södertälje Stockholm PRO
Mån7 Chiquita Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Mån7 Skåningarna Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Mån7 13.30-17.00 Jonnys Möklintagården Möklinta Sala Västmanland PRO
Mån7 18.00-21.30 Matz Bladhs Tidaholmsparken Tidaholm Tidaholm Västra Götaland
Mån7 19.30-23.00 Streaplers Tofta bygdegård Tofta Varberg Halland
Mån7 Black Jack Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån7 Hedins Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån7 Humbles Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån7 Carlzons Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Tis8 13.00-16.00 Kjell Dahls Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Tis8 Chiquita Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Tis8 Skåningarna Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Tis8 13.30-17.00 Gideons Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro
Tis8 19.00-22.30 Matz Bladhs Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm
Tis8 15.00-19.00 Kjell-Reines Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne PRO
Tis8 18.00-21.30 Mogna Män Hindås Rotunda Härryda Härryda Västra Götaland
Tis8 18.00-22.00 Martinez Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne
Tis8 Black Jack Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis8 Hedins Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis8 Humbles Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis8 Carlzons Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Ons9 13.30-17.00 Matz Rogers Arosdansen Syrianska Kulturcentret Västerås Västerås Västmanland
Ons9 Callinaz Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Ons9 Chiquita Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Ons9 19.00-22.00 Agneta & Peter Blackis Luleå Svartöstaden Luleå Norrbotten
Ons9 17.00-20.30 Memorys Folkets Hus Kallinge Kallinge Ronneby Blekinge PRO
Ons9 17.00-20.00 Kenneth Hertz Folkets Hus Skärblacka Skärblacka Norrköping Östergötland PRO
Ons9 18.00-21.00 BarraBazz Gnistan Örnsköldsvik Örnsköldsvik Örnsköldsvik Västernorrland
Ons9 18.00-21.30 Lars Erikssons Gruvan Grums Grums Grums Värmland PRO
Ons9 18.00-21.30 Kenneth & Classe Karlsholme Mariestad Mariestad Mariestad Västra Götaland PRO
Ons9 13.30-17.00 Tång & Co Landerydgården Linköping Hjulsbro Linköping Östergötland
Ons9 17.00-20.30 Kalle & Stefan Pigalle Nässjö Nässjö Nässjö Jönköping PRO
Ons9 Sounders Stena Danica Göteborg Göteborg Västra Götaland
Ons9 18.30-22.30 Rignells Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne
Ons9 13.00 Patrick Eklöf Tellus fritidscenter Södermalm Stockholm Stockholm
Ons9 Blender Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Ons9 Hedins Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Ons9 Perikles Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Ons9 Carisma (FIN) Viking Grace Stockholm Stockholm Stockholm
Ons9 Carlzons Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Tor10 13.00-16.00 Löpsjötorparns Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Tor10 Callinaz Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Tor10 13.00-16.00 Kvarnby Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten
Tor10 18.30-22.00 Matz Bladhs Folkets Hus Ramvik Ramvik Härnösand Västernorrland
Tor10 18.00-21.00 Tempo Folkets Park Trollhättan Trollhättan Trollhättan Västra Götaland PRO
Tor10 13.00-17.00 Bengt-Arvids Fyris park Uppsala Uppsala Uppsala Uppsala
Tor10 18.30-22.30 Holidays Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne
Tor10 12.00-15.00 Thore Olofssons Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland
Tor10 19.00-23.00 Expanders Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne
Tor10 Orient Tornsborg Färingtofta Klippan Skåne
Tor10 Hedins Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tor10 Fernandoz Viking Grace Stockholm Stockholm Stockholm
Tor10 Music Men Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Fre11 19.30-23.00 Janne Martins Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Fre11 21.00-01.00 Larz Kristerz Borgen Norrköping Norrköping Norrköping Östergötland
Fre11 19.00-23.00 Donnez Danshallen Belganet Hallabro Ronneby Blekinge
Fre11 19.00-23.00 Expanders Danshallen Karlskoga Karlskoga Karlskoga Örebro
Fre11 21.00-01.00 Perikles Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten
Fre11 19.00-23.00 Cedrix Folkets Hus Jössefors Jössefors Arvika Värmland PRO
Fre11 20.00-24.00 Jannez Folkets Park Arboga Arboga Arboga Västmanland
Fre11 20.00-24.00 Casanovas Fyris park Uppsala Uppsala Uppsala Uppsala
Fre11 21.00-01.00 Sannex Grevieparken Grevie Båstad Skåne
Fre11 Streaplers Grästorpsfestivalen Grästorp Grästorp Västra Götaland
Fre11 21.00-01.00 Fernandoz Hotell Gustaf Fröding Karlstad Karlstad Värmland
Fre11 19.00-22.30 Hasse Peters Lanegården Lane Uddevalla Västra Götaland
Fre11 19.00-22.30 Matz Bladhs Medborgarhuset Lycksele Lycksele Lycksele Västerbotten
Fre11 19.00-23.00 Sandins Rättviksparken Rättvik Rättvik Dalarna PRO
Fre11 20.00-24.00 Skåningarna Tydingesjön Broby Östra Göinge Skåne
Fre11 18.00-21.30 Renés favoriter Vena bygdegård Vena Hultsfred Kalmar SPF
Fre11 Martin Nilsson med band Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Fre11 Lövgrens Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Lör12 20.00-24.00 Callinaz Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro
Lör12 Holens Bygdegården Långrådna Långrådna Valdemarsvik Östergötland
Lör12 19.00-23.00 Hedins Ekebyskolan Vallentuna Vallentuna Vallentuna Stockholm
Lör12 Perikles Folkets Hus Bollsta Bollstabruk Kramfors Västernorrland
Lör12 21.00-01.00 Black Jack Folkets Hus Erikslund Erikslund Ånge Västernorrland
Lör12 20.00-24.00 Matz Bladhs Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten
Lör12 20.00-24.00 Streaplers Folkets Hus Forshaga Forshaga Forshaga Värmland
Lör12 21.00-01.00 Martinez Folkets Hus Järvsö Järvsö Ljusdal Gävleborg
Lör12 20.00-24.00 Lövgrens Folkets Park Ödeshög Ödeshög Ödeshög Östergötland
Lör12 19.00-23.00 Junix Fyris park Uppsala Uppsala Uppsala Uppsala
Lör12 Sannex Granada Lönsboda Lönsboda Osby Skåne
Lör12 21.00-01.00 Casanovas Kvarnparken Mjölby Mjölby Mjölby Östergötland
Lör12 Ekkiwåkers L'orient Linköping Linköping Linköping Östergötland
Lör12 19.00-23.00 Gideons Lagerkvistsgatan 2 Eskilstuna Eskilstuna Eskilstuna Södermaland
Lör12 21.00-01.30 Scotts Mässhallen Ullared Ullared Falkenberg Halland
Lör12 19.00-23.00 Foxie Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland
Lör12 19.00-23.00 Humbles Pårydsparken Påryd Kalmar Kalmar
Lör12 20.00-24.00 Donnez Tingvalla Åstorp Åstorp Åstorp Skåne
Lör12 Martin Nilsson med band Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Lör12 Titanix Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Lör12 Larz Kristerz Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Sön13 Titanix Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Sön13 17.00 Trippix Bredaryds bygdegård Bredaryd Värnamo Jönköping
Sön13 18.00-21.30 Ola & Jag Festplatsen Vännäsby Vännäsby Vännäs Västerbotten
Sön13 Perikles Folkets Hus Bergsåker Bergsåker Sundsvall Västernorrland
Sön13 18.00 Eva & Ingvar Folkets Hus Norrahammar Norrahammar Jönköping Jönköping
Sön13 13.30-17.00 Hedins Folkets Park Arboga Arboga Arboga Västmanland
Sön13 17.00-21.00 Engdahls Folkets Park Bjärnum Bjärnum Hässleholm Skåne
Sön13 18.00-21.30 Mogna Män Folkets park Brännö Brännö Hylte Halland
Sön13 17.00-21.00 Jannez Folkets Park Hedemora Hedemora Hedemora Dalarna
Sön13 18.00-21.30 Lövgrens Folkets Park Herrljunga Herrljunga Herrljunga Västra Götaland
Sön13 18.00-22.00 Sannex Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland
Sön13 15.00-18.30 Kalle & Stefan Forumdansen Kvarnsveden Kvarnsveden Borlänge Dalarna PRO
Sön13 18.00-22.00 Streaplers Kulturens Hus Söderhamn Söderhamn Söderhamn Gävleborg
Sön13 17.00-21.00 PerHåkans Lagårn Skultuna Skultuna Västerås Västmanland
Sön13 17.00-21.00 Expanders Parken Götene Götene Götene Västra Götaland
Sön13 17.00-20.30 Sandins Storfors Kulturhus Storfors Storfors Värmland
Sön13 18.00-22.00 Fernandoz Törringelund Oxie Malmö Skåne
Sön13 Mississippi Seven Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Mån14 Hedins Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Mån14 Matz Bladhs Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Mån14 14.00-17.30 BarraBazz Folkets Park Sala Sala Sala Västmanland PRO
Mån14 19.00-22.00 Bendix Folkparken Skellefteå Skellefteå Skellefteå Västerbotten
Mån14 14.00-17.00 Farozon Snöstorps Allmogegård Halmstad Halmstad Halland PRO
Mån14 18.00-21.30 Donnez Tibroparken Tibro Tibro Västra Götaland
Mån14 Carlzons Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån14 Engdahls Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån14 Leif Kronlund Storband Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån14 Spotlight Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Tis15 13.00-16.00 Lars Erikssons Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Tis15 Hedins Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Tis15 Matz Bladhs Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Tis15 14.00-17.00 Kjell & Kenneth Bjurslättsskolan Göteborg Göteborg Västra Götaland
Tis15 19.00-22.30 Engdahls Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm
Tis15 17.00-20.30 Kjell-Reines Folkets Hus Timsfors Timsfors Markaryd Kronoberg PRO
Tis15 18.00-21.30 Holens Folkets Park Skara Skara Skara Västra Götaland PRO
Tis15 15.00-19.00 Widuo Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne PRO
Tis15 18.00-21.30 Cedrix Hyssna Bygdegård Hyssna Mark Västra Götaland
Tis15 18.00-22.00 Sandins Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne
Tis15 Carlzons Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis15 Martinez Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis15 Micke Ahlgrens Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis15 Spotlight Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Tis15 16.00-19.30 Nilas Åby herrgård Gamleby Gamleby Västervik Kalmar
Ons16 Black Jack Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Ons16 Hedins Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Ons16 Jannez Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Ons16 18.00-22.00 Glenn-Endys Eringsboda Brunn Eringsboda Ronneby Blekinge
Ons16 18.00-21.30 Matz Rogers Falköpingsparken Falköping Falköping Västra Götaland
Ons16 17.00-20.00 Anders Nilssons Folkets Hus Skärblacka Skärblacka Norrköping Östergötland PRO
Ons16 13.30-17.00 Junix Folkets Park Arboga Arboga Arboga Västmanland
Ons16 Stisses Fontänen Linköping Linköping Linköping Östergötland
Ons16 Löpsjötorparns Lyransgården Fåker Östersund Jämtland
Ons16 Framed Stena Danica Göteborg Göteborg Västra Götaland
Ons16 18.30-22.30 Cedrix Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne
Ons16 13.00 Kenneth Hertz Tellus fritidscenter Södermalm Stockholm Stockholm
Ons16 13.00-16.00 Eklöfs Tystberga bygdegård Tystberga Nyköping Södermanland
Ons16 19.00-22.00 Kenneth & Classe Tölögården Kungsbacka Kungsbacka Halland
Ons16 Carlzons Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Ons16 Martinez Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Ons16 Micke Ahlgrens Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Ons16 Spotlight Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Ons16 14.00-17.00 Lars Erikssons Västerlösa bygdegård Västerlösa Linköping Östergötland
Tor17 13.00-16.00 Zethzons Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Tor17 Jannez Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Tor17 18.30-22.00 Sandins Folkets Hus Bollsta Bollstabruk Kramfors Västernorrland
Tor17 13.30-17.00 Jonnys Folkets Hus Ludvika Ludvika Ludvika Dalarna PRO
Tor17 17.00-20.30 Memorys Folkets Park Rydaholm Rydaholm Värnamo Jönköping
Tor17 18.00-21.00 Cedrix Folkets Park Trollhättan Trollhättan Trollhättan Västra Götaland PRO
Tor17 13.00-17.00 Samzons Fyris park Uppsala Uppsala Uppsala Uppsala
Tor17 18.30-22.30 Matz Rogers Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne
Tor17 12.00-15.00 Pelles Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland
Tor17 18.45 Eva & Ingvar Pigalle Nässjö Nässjö Nässjö Jönköping
Tor17 19.00-23.00 Blender Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne
Tor17 Carlzons Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Fre18 19.30-23.00 Martinez Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Fre18 21.00-01.00 Sannex Borgen Norrköping Norrköping Norrköping Östergötland
Fre18 19.00-23.00 T-bone band Danshallen Karlskoga Karlskoga Karlskoga Örebro
Fre18 21.00-01.00 Callinaz Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten
Fre18 20.00-24.00 Jannez Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm
Fre18 Ola & Jag Folkets Hus Obbola Obbola Umeå Västerbotten PRO
Fre18 19.00-22.30 BarraBazz Folkets Hus Strömsund Strömsund Strömsund Jämtland PRO
Fre18 15.00-18.30 Tång & Co Folkets Hus Tranås Tranås Tranås Jönköping PRO
Fre18 20.00-24.00 Skåningarna Folkets Park Arboga Arboga Arboga Västmanland
Fre18 13.30-17.00 Junix Folkets Park Avesta Avesta Avesta Dalarna PRO
Fre18 19.00-23.00 Micke Ahlgrens Kvarnhagskällan Växjö Club68 Växjö Växjö Kronoberg
Fre18 18.30-21.30 Mickes Oasen Nordmaling Nordmaling Nordmaling Västerbotten
Fre18 19.00-01.00 Casanovas Parken Gävle Gävle Gävle Gävleborg
Fre18 19.00-01.00 Perikles Parken Gävle Gävle Gävle Gävleborg
Fre18 21.00-01.00 Blender Parken Oskarshamn Oskarshamn Oskarshamn Kalmar
Fre18 18.00-21.30 Stisses Skeppet Målilla Målilla Hultsfred Kalmar PRO
Fre18 20.00-24.00 Glenn-Endys Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne
Fre18 20.00-01.00 Black Jack Tibroparken Tibro Tibro Västra Götaland
Fre18 20.00-01.00 PerHåkans Tibroparken Tibro Tibro Västra Götaland
Fre18 Humbles Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Lör19 20.00-24.00 Sannex Boråsparken Borås Borås Västra Götaland
Lör19 20.00-24.00 Micke Ahlgrens Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro
Lör19 19.00-22.30 Finezze Delsbo bygdegård Delsbo Hudiksvall Gävleborg SPF
Lör19 21.00-01.00 Callinaz Folkan Östersund Östersund Östersund Jämtland
Lör19 Holidays Folkets Hus Svanskog Svanskog Säffle Värmland
Lör19 20.00-24.00 Glenn-Endys Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland
Lör19 19.00-23.00 Skåningarna Fyris park Uppsala Uppsala Uppsala Uppsala
Lör19 18.00-21.30 Cedrix Höganlid Hycklinge Hycklinge Kinda Östergötland
Lör19 Perikles Jivers DC Växjö Växjö Växjö Kronoberg
Lör19 20.00-24.00 Mats Bergmans Kristallen Nybro Nybro Nybro Kalmar
Lör19 15.00-18.00 Linköpings storband Landerydgården Linköping Hjulsbro Linköping Östergötland
Lör19 21.00-01.00 BIK Dance Orchestra Lerdalshöjden Rättvik Rättvik Rättvik Dalarna
Lör19 21.00-01.00 Drifters Olympia Bredbyn Bredbyn Örnsköldsvik Västernorrland
Lör19 19.00-01.00 Blender Parken Gävle Gävle Gävle Gävleborg
Lör19 19.00-23.00 Engdahls Pigalle Nässjö Nässjö Nässjö Jönköping
Lör19 20.00-24.00 Streaplers Ramshall Veinge Laholm Halland
Lör19 21.00-01.00 Martinez Restaurang Le Chef Gävle Gävle Gävle Gävleborg
Lör19 19.00-22.30 Tommys (FIN) Rotan Skelleftehamn Skelleftehamn Skellefteå Västerbotten
Lör19 20.00-24.00 Fernandoz Skoga bygdegård Ekshärad Hagfors Värmland
Lör19 Excess Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Lör19 Humbles Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Lör19 21.00-01.00 Freqvens Åttersruds bygdegård Brålanda Vänersborg Västra Götaland
Lör19 21.00-01.00 Ljaps Åttersruds bygdegård Brålanda Vänersborg Västra Götaland
Sön20 19.30-23.00 Matz Bladhs Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Sön20 Date Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Sön20 17.00 Rent drag Folkets Hus Anderstorp Anderstorp Gislaved Jönköping
Sön20 15.00-19.00 Bengt-Ingvarz Folkets Hus Arkelstorp Arkelstorp Kristianstad Skåne PRO
Sön20 17.00-20.30 Gott & Blandat Folkets Hus Nättraby Nättraby Karlskrona Blekinge PRO
Sön20 17.00-21.00 Holidays Folkets Park Hedemora Hedemora Hedemora Dalarna
Sön20 14.00-17.00 Tomaz & Co Folkungaskolan Linköping Linköping Linköping Östergötland
Sön20 18.00-21.30 BarraBazz Kulturens hus Bollnäs Bollnäs Bollnäs Gävleborg PRO
Sön20 17.30-21.30 Ej fastställt Nässjö Sportdansklubb Nässjö Nässjö Jönköping
Sön20 16.00-19.30 Kalle & Stefan Ordenshuset Nås Nås Vansbro Dalarna
Sön20 18.00-22.00 Sannex Parken Gävle Gävle Gävle Gävleborg
Sön20 17.00-20.30 Cedrix Rottnegården Rottne Växjö Kronoberg PRO
Sön20 17.00-20.30 Holens Storfors Kulturhus Storfors Storfors Värmland
Sön20 18.00-22.00 Mats Bergmans Törringelund Oxie Malmö Skåne
Mån21 14.00-17.00 Lars Erikssons Allhuset Södertälje Södertälje Södertälje Stockholm PRO
Mån21 Lövgrens Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Mån21 Tommys (FIN) Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Mån21 19.00-22.00 Ola & Jag Folkparken Skellefteå Skellefteå Skellefteå Västerbotten
Mån21 18.00-21.30 Mats Bergmans Tidaholmsparken Tidaholm Tidaholm Västra Götaland
Mån21 Holidays Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån21 Rospiggarna Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån21 Stefan Andersson Big Band Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån21 Janssons orkester Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Tis22 13.00-16.00 Patrick Eklöf Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Tis22 Lövgrens Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Tis22 Tommys (FIN) Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Tis22 19.00-22.30 Holidays Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm
Tis22 15.00-19.00 Orient Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne PRO
Tis22 16.00-19.30 Kenneth & Classe Hallaborg Hallaryd Älmhult Kronoberg PRO
Tis22 18.00-22.00 Fernandoz Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne
Tis22 Lasse Stefanz Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis22 Rospiggarna Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis22 Skåningarna Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis22 Janssons orkester Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Ons23 13.30-17.00 Micke Ahlgrens Arosdansen Syrianska Kulturcentret Västerås Västerås Västmanland
Ons23 19.00-22.30 Junix Bergeforsparken Sörberge Timrå Västernorrland
Ons23 PerHåkans Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Ons23 Tommys (FIN) Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Ons23 19.00-22.00 Avant Blackis Luleå Svartöstaden Luleå Norrbotten
Ons23 17.00-20.00 Kjell Dahls Folkets Hus Skärblacka Skärblacka Norrköping Östergötland PRO
Ons23 18.00-21.00 Mickes Gnistan Örnsköldsvik Örnsköldsvik Örnsköldsvik Västernorrland
Ons23 18.00-21.30 Samzons Gruvan Grums Grums Grums Värmland PRO
Ons23 18.00-21.30 Charlies Karlsholme Mariestad Mariestad Mariestad Västra Götaland PRO
Ons23 13.30-17.00 Edwings Landerydgården Linköping Hjulsbro Linköping Östergötland
Ons23 Pia Pihlgrens Stena Danica Göteborg Göteborg Västra Götaland
Ons23 18.30-22.30 Ingvar Fahsts Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne
Ons23 13.00 Bex:s Tellus fritidscenter Södermalm Stockholm Stockholm
Ons23 Lasse Stefanz Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Ons23 Rospiggarna Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Ons23 Skåningarna Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Ons23 Janssons orkester Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Tor24 13.00-16.00 Remix Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Tor24 PerHåkans Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Tor24 13.00-16.00 Junix Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten
Tor24 18.30-22.00 Martinez Folkets Hus Ramvik Ramvik Härnösand Västernorrland
Tor24 13.00-17.00 Sounders Fyris park Uppsala Uppsala Uppsala Uppsala
Tor24 13.00-16.00 Lars Erikssons Föreningsborg Bettna Bettna Flen Södermanland PRO
Tor24 18.30-22.30 Ej fastställt Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne
Tor24 12.00-15.00 Hazzes Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland
Tor24 Kjell-Reines Tornsborg Färingtofta Klippan Skåne
Tor24 Rospiggarna Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Fre25 19.30-23.00 Sounders Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Fre25 20.00-01.00 Blender Borgen Norrköping Norrköping Norrköping Östergötland
Fre25 20.00-01.00 Casanovas Borgen Norrköping Norrköping Norrköping Östergötland
Fre25 20.00-24.00 Streaplers Boråsparken Borås Borås Västra Götaland
Fre25 19.00-23.00 Skåningarna Danshallen Belganet Hallabro Ronneby Blekinge
Fre25 19.00-23.00 Highlights Danshallen Karlskoga Karlskoga Karlskoga Örebro
Fre25 20.00-24.00 Xplays Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm
Fre25 18.00-22.00 Junix Folkets Hus Hällefors Hällefors Hällefors Örebro PRO
Fre25 19.00-23.00 Charlies Folkets Hus Jössefors Jössefors Arvika Värmland PRO
Fre25 20.00-24.00 Wahlströms Folkets Park Mörrum Mörrum Karlshamn Blekinge
Fre25 20.00-24.00 Martinez Folkets Park Sala Sala Sala Västmanland
Fre25 20.00-24.00 Donnez Folkets Park Trollhättan Trollhättan Trollhättan Västra Götaland
Fre25 20.00-24.00 Callinaz Fyris park Uppsala Uppsala Uppsala Uppsala
Fre25 21.00-01.00 Larz Kristerz Hotell Gustaf Fröding Karlstad Karlstad Värmland
Fre25 15.00-18.30 Liljas Kristallen Nybro Nybro Nybro Kalmar PRO
Fre25 20.00-24.00 Sannex Kvarnkullen Kungälv Kungälv Kungälv Västra Götaland
Fre25 19.00-22.30 Kalle & Stefan Lanegården Lane Uddevalla Västra Götaland
Fre25 19.00-22.30 Ola & Jag Medborgarhuset Lycksele Lycksele Lycksele Västerbotten
Fre25 14.00-18.00 Eklöfs Parken Gävle Gävle Gävle Gävleborg
Fre25 14.00-17.00 Janssons orkester Skeppet Bålsta Bålsta Håbo Uppsala
Fre25 18.00-21.30 Pär Norlings Solvarbo bystuga Solvarbo Säter Dalarna PRO
Fre25 20.00-24.00 Lövgrens Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne
Fre25 18.30-22.00 Mogna Män Tofta bygdegård Tofta Varberg Halland
Fre25 19.00-22.30 Strike Trångsvikens bygdegård Trångsviken Krokom Jämtland
Fre25 20.00-24.00 Engdahls Träffen Nyköping Nyköping Nyköping Södermanland
Fre25 19.00-23.00 Kennings Tösse bygdegård Tösse Åmål Västra Götaland
Fre25 PerHåkans Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Fre25 Sandins Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Fre25 14.00-17.00 Lars Erikssons Västerlösa bygdegård Västerlösa Linköping Östergötland PRO
Lör26 20.00-24.00 Engdahls Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro
Lör26 19.30-23.30 Excess Ebba dansklubb Tullinge Tullinge Botkyrka Stockholm
Lör26 21.00-01.00 Martinez Folkets Hus Erikslund Erikslund Ånge Västernorrland
Lör26 20.00-24.00 Lövgrens Folkets Hus Forshaga Forshaga Forshaga Värmland
Lör26 20.00 Anna & Co Folkets Hus Jämjö Jämjö Karlskrona Blekinge
Lör26 21.00-01.00 Foxie Folkets Hus Järvsö Järvsö Ljusdal Gävleborg
Lör26 19.00-00.30 Casanovas Folkets Park Huskvarna Huskvarna Jönköping Jönköping
Lör26 19.00-00.30 Sannex Folkets Park Huskvarna Huskvarna Jönköping Jönköping
Lör26 22.00-02.00 Nikitas Hamnpaviljongen Uppsala Uppsala Uppsala Uppsala
Lör26 20.00-24.00 Samzons Häradshammars bygdegård Vikbolandet Norrköping Östergötland
Lör26 19.00-23.00 Holens Oreparken Furudal Rättvik Dalarna
Lör26 Streaplers Parken - kultur och konferenscenter Trelleborg Trelleborg Skåne
Lör26 21.00-01.00 Donnez Pumpen Södra Vi Södra Vi Vimmerby Kalmar
Lör26 19.00-23.00 Bob Stevens Pårydsparken Påryd Kalmar Kalmar
Lör26 21.00-01.00 Alvenfors Restaurang Le Chef Gävle Gävle Gävle Gävleborg
Lör26 Wahlströms Solbacken Edenberga Edenberga Laholm Halland
Lör26 Date Sporthallen Föllinge Föllinge Krokom Jämtland
Lör26 Expanders Sporthallen Föllinge Föllinge Krokom Jämtland
Lör26 Jannez Sporthallen Föllinge Föllinge Krokom Jämtland
Lör26 19.00-23.00 Ola & Jag Sporthallen Pajala Pajala Pajala Norrbotten
Lör26 20.00-24.00 Skåningarna Tingvalla Åstorp Åstorp Åstorp Skåne
Lör26 Perikles Törringelund Oxie Malmö Skåne
Lör26 PerHåkans Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Sön27 18.00-21.30 Serenad Festplatsen Vännäsby Vännäsby Vännäs Västerbotten
Sön27 17.00 Goa vänner Folkets Hus Anderstorp Anderstorp Gislaved Jönköping
Sön27 18.00-22.00 Engdahls Folkets Hus Blomstermåla Blomstermåla Mönsterås Kalmar
Sön27 17.00-21.00 Foxie Folkets Hus Skoghall Skoghall Hammarö Värmland
Sön27 15.00-19.00 Trasthen & Stahren Folkets Hus Svedala Svedala Svedala Skåne PRO
Sön27 17.00-21.00 Matz Bladhs Folkets Park Bjärnum Bjärnum Hässleholm Skåne
Sön27 17.00-21.00 Fernandoz Folkets Park Hedemora Hedemora Hedemora Dalarna
Sön27 18.00-21.30 Skåningarna Folkets Park Herrljunga Herrljunga Herrljunga Västra Götaland
Sön27 18.00-22.00 Blender Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland
Sön27 15.00-18.30 Sandbergs Forumdansen Kvarnsveden Kvarnsveden Borlänge Dalarna PRO
Sön27 18.00-22.00 Casanovas Holken Karlstad Karlstad Karlstad Värmland
Sön27 18.30-21.30 Christerz Hullsta Gård Sollefteå Sollefteå Västernorrland
Sön27 18.00-21.30 Martinez Isladan Bjästa Bjästa Örnsköldsvik Västernorrland
Sön27 18.00-22.00 Mats Bergmans Kulturens Hus Söderhamn Söderhamn Söderhamn Gävleborg
Sön27 17.00-20.30 Orient Storfors Kulturhus Storfors Storfors Värmland
Sön27 17.00-21.00 Donnez Trombon Södertälje Södertälje Södertälje Stockholm
Sön27 17.00-21.00 Sounders Törringelund Oxie Malmö Skåne
Sön27 Date Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Sön27 Duo Vi Övik Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Sön27 PerHåkans Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån28 14.00-17.30 Matz Rogers Folkets Park Sala Sala Sala Västmanland PRO
Mån28 14.00-17.00 Memorys Snöstorps Allmogegård Halmstad Halmstad Halland PRO
Mån28 18.00-21.30 Glenn-Endys Tibroparken Tibro Tibro Västra Götaland
Mån28 Duo Vi Övik Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån28 Engdahls Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån28 Mats Bergmans Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån28 Högås Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Tis29 13.00-16.00 Carlzons Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Tis29 13.30-17.00 Holens Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro
Tis29 19.00-22.30 Fernandoz Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm
Tis29 18.00-21.30 Roger Lindbloms Folkets Park Skara Skara Skara Västra Götaland PRO
Tis29 15.00-19.00 Candys Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne PRO
Tis29 18.00-21.30 Charlies Hyssna Bygdegård Hyssna Mark Västra Götaland
Tis29 18.00-22.00 Skåningarna Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne
Tis29 15.00-19.00 Cedrix Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne PRO
Tis29 Duo Vi Övik Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis29 Engdahls Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis29 Mats Bergmans Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis29 Högås Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Ons30 19.00-22.00 Ola & Jag Blackis Luleå Svartöstaden Luleå Norrbotten
Ons30 18.00-22.00 Skåningarna Eringsboda Brunn Eringsboda Ronneby Blekinge
Ons30 18.00-21.30 Holidays Falköpingsparken Falköping Falköping Västra Götaland
Ons30 19.00-22.00 BarraBazz Folkets Hus Boliden Boliden Skellefteå Västerbotten
Ons30 13.30-17.00 Edwings Folkets Hus Gubbo Gubbo Smedjebacken Dalarna
Ons30 17.00-20.00 Dancemän Folkets Hus Skärblacka Skärblacka Norrköping Östergötland PRO
Ons30 13.30-17.00 Samzons Folkets Park Arboga Arboga Arboga Västmanland
Ons30 17.00-20.30 Kenneth & Classe Kulturhuset Sävsjö Sävsjö Sävsjö Jönköping
Ons30 18.30-22.30 Gott & Blandat Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne
Ons30 13.00 Sätrabälgarna Tellus fritidscenter Södermalm Stockholm Stockholm
Ons30 19.00-22.00 Kalle & Stefan Tölögården Kungsbacka Kungsbacka Halland
Ons30 Duo Vi Övik Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Ons30 Engdahls Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Ons30 Sannex Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Ons30 Högås Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Tor31 13.00-16.00 Lars Erikssons Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Tor31 18.30-22.00 Fernandoz Folkets Hus Bollsta Bollstabruk Kramfors Västernorrland
Tor31 18.00-21.00 Kenneth & Classe Folkets Park Trollhättan Trollhättan Trollhättan Västra Götaland PRO
Tor31 13.00-17.00 Holidays Fyris park Uppsala Uppsala Uppsala Uppsala
Tor31 18.30-22.30 Bob Stevens Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne
Tor31 12.00-15.00 Tång & Co Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland
Tor31 19.00-23.00 Casanovas Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne
Tor31 18.00-21.30 Sandbergs Valhalla Sandviken Sandviken Sandviken Gävleborg PRO
Tor31 Duo Vi Övik Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm