Dansprogram

Sortera kolumn genom att klicka på dess rubrik

Danser på onsdag

Antal danser: 25

Datum Tid Dansband Dansställe Ort Kommun Län Övrigt
Januari
Ons28 Hedins Birka Stockholm Stockholm Stockholm >
Ons22 Hedins Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Ons28 Mickeys Birka Stockholm Stockholm Stockholm >
Ons22 Mickeys Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Ons9 19.00-22.00 Serenad Blackis Svartöstaden Luleå Norrbotten >
Ons22 19.00-22.00 Serenad Blackis Svartöstaden Luleå Norrbotten
Ons11 18.00-22.00 Donnez Eringsboda Brunn Eringsboda Ronneby Blekinge >
Ons22 18.00-22.00 Donnez Eringsboda Brunn Eringsboda Ronneby Blekinge
Ons17 18.00-21.30 Skåningarna Falköpingsparken Falköping Falköping Västra Götaland >
Ons22 18.00-21.30 Skåningarna Falköpingsparken Falköping Falköping Västra Götaland
Ons9 19.00-22.00 Avant Folkets Hus Boliden Boliden Skellefteå Västerbotten >
Ons22 19.00-22.00 Avant Folkets Hus Boliden Boliden Skellefteå Västerbotten
Ons4 18.00-21.00 Spelfinkarna Folkets Hus Brastad Brastad Lysekil Västra Götaland >
Ons22 18.00-21.00 Spelfinkarna Folkets Hus Brastad Brastad Lysekil Västra Götaland PRO
Ons28 17.00-20.00 Samzons Folkets Hus Skärblacka Skärblacka Norrköping Östergötland >
Ons22 17.00-20.00 Samzons Folkets Hus Skärblacka Skärblacka Norrköping Östergötland PRO
Ons28 13.30-17.00 BarraBazz Folkets Park Arboga Arboga Arboga Västmanland >
Ons22 13.30-17.00 BarraBazz Folkets Park Arboga Arboga Arboga Västmanland
Ons1 18.00-21.30 Cedrix Gruvan Grums Grums Grums Värmland >
Ons22 18.00-21.30 Cedrix Gruvan Grums Grums Grums Värmland PRO
Ons28 14.00-17.00 Edwings Landerydgården Hjulsbro Linköping Östergötland >
Ons22 14.00-17.00 Edwings Landerydgården Hjulsbro Linköping Östergötland
Ons28 21.00-01.00 Titanix Sälens högfjällshotell Sälen Malung Dalarna >
Ons22 21.00-01.00 Titanix Sälens högfjällshotell Sälen Malung Dalarna
Ons3 19.00-22.30 Charlies Sätila Bygdegård Sätila Marks Västra Götaland >
Ons22 19.00-22.30 Charlies Sätila Bygdegård Sätila Marks Västra Götaland
Ons3 18.30-22.30 Orient Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne >
Ons22 18.30-22.30 Orient Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne
Ons28 13.00 Wahlén & Segeblad Tellus fritidscenter Södermalm Stockholm Stockholm >
Ons22 13.00 Wahlén & Segeblad Tellus fritidscenter Södermalm Stockholm Stockholm
Ons28 19.30-23.00 Diggarna Tofta bygdegård Tofta Varberg Halland >
Ons22 19.30-23.00 Diggarna Tofta bygdegård Tofta Varberg Halland
Ons7 19.00-22.00 Hazzes Tölögården Kungsbacka Kungsbacka Halland >
Ons22 19.00-22.00 Hazzes Tölögården Kungsbacka Kungsbacka Halland
Ons19 Blender Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Ons22 Blender Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Ons19 Carlzons Duo Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Ons22 Carlzons Duo Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Ons19 Duo Vi Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Ons22 Duo Vi Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Ons19 Dur X Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Ons22 Dur X Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Ons19 Expanders Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Ons22 Expanders Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Ons19 Mats Bergmans Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Ons22 Mats Bergmans Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Ons19 Micke Ahlgrens Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Ons22 Micke Ahlgrens Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Ons19 Sandins Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Ons22 Sandins Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm