Dansprogram

Sortera kolumn genom att klicka på dess rubrik

Dansa i april

Antal danser: 17

Datum Tid Dansband Dansställe Ort Kommun Län Övrigt
April 2022
Sön28 13.00-16.00 Eklöfs Pensionärernas Hus i Nyköping Nyköping Nyköping Södermanland >
Sön3 13.00-16.00 Eklöfs Pensionärernas Hus i Nyköping Nyköping Nyköping Södermanland PRO
Ons28 16.00-20.00 Ingvar Fahsts Parken Trelleborg Trelleborg Trelleborg Skåne >
Ons6 16.00-20.00 Ingvar Fahsts Parken Trelleborg Trelleborg Trelleborg Skåne PRO
Fre28 21.00-01.00 Highlights Parken Oskarshamn Oskarshamn Oskarshamn Kalmar >
Fre8 21.00-01.00 Highlights Parken Oskarshamn Oskarshamn Oskarshamn Kalmar
Lör28 20.00-24.00 Kjellez Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland >
Lör9 20.00-24.00 Kjellez Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland
Lör28 19.00-23.00 Fernandoz Pigalle Nässjö Nässjö Nässjö Jönköping >
Lör9 19.00-23.00 Fernandoz Pigalle Nässjö Nässjö Nässjö Jönköping
Ons6 19.00-22.00 Kvarnby Blackis Svartöstaden Luleå Norrbotten >
Ons13 19.00-22.00 Kvarnby Blackis Svartöstaden Luleå Norrbotten
Ons28 Tomaz & Co Tellus fritidscenter Södermalm Stockholm Stockholm >
Ons13 Tomaz & Co Tellus fritidscenter Södermalm Stockholm Stockholm
Tor6 20.00-24.00 Engdahls Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro >
Tor14 20.00-24.00 Engdahls Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro
Tis28 Tomaz & Co Kulturhuset Svanen Borlänge Borlänge Dalarna >
Tis19 Tomaz & Co Kulturhuset Svanen Borlänge Borlänge Dalarna
Ons8 Junix Folkets Park Arboga Arboga Arboga Västmanland >
Ons20 Junix Folkets Park Arboga Arboga Arboga Västmanland
Tor13 17.00-20.30 Rixons Folkets Park Rydaholm Rydaholm Värnamo Jönköping >
Tor21 17.00-20.30 Rixons Folkets Park Rydaholm Rydaholm Värnamo Jönköping PRO
Sön16 17.00-21.00 Hollyz Kulturhuset Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland >
Sön24 17.00-21.00 Hollyz Kulturhuset Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland
Sön17 15.00-19.00 Svanlundz Rosenhagen Anderslöv Anderslöv Trelleborg Skåne >
Sön24 15.00-19.00 Svanlundz Rosenhagen Anderslöv Anderslöv Trelleborg Skåne
Ons28 19.00-22.00 Avant Blackis Svartöstaden Luleå Norrbotten >
Ons27 19.00-22.00 Avant Blackis Svartöstaden Luleå Norrbotten
Tor2 Tomaz & Co Föreningsborg Bettna Bettna Flen Södermanland >
Tor28 Tomaz & Co Föreningsborg Bettna Bettna Flen Södermanland
Tor14 18.00-21.30 BarraBazz Valhalla Sandviken Sandviken Sandviken Gävleborg >
Tor28 18.00-21.30 BarraBazz Valhalla Sandviken Sandviken Sandviken Gävleborg PRO
Fre26 Tomaz & Co Skeppsgården Bålsta Håbo Uppsala >
Fre29 Tomaz & Co Skeppsgården Bålsta Håbo Uppsala