Dansprogram

Sortera kolumn genom att klicka på dess rubrik

Danser på torsdag

Antal danser: 21

Datum Tid Dansband Dansställe Ort Kommun Län Övrigt
Juli
Tor28 19.00-23.00 Micke Ahlgrens Barva Loge Barva Eskilstuna Södermanland >
Tor7 19.00-23.00 Micke Ahlgrens Barva Loge Barva Eskilstuna Södermanland
Tor28 21.00-01.00 Sannex Bryggan Ulricehamn Ulricehamn Ulricehamn Västra Götaland >
Tor7 21.00-01.00 Sannex Bryggan Ulricehamn Ulricehamn Ulricehamn Västra Götaland
Tor28 19.00 Pippz Båstad camping Båstad Båstad Skåne >
Tor7 19.00 Pippz Båstad camping Båstad Båstad Skåne
Tor28 19.00-22.00 BarraBazz Café Storudden Gravmark Umeå Västerbotten >
Tor7 19.00-22.00 BarraBazz Café Storudden Gravmark Umeå Västerbotten
Tor28 Matz Bladhs Ekebo Munka Ljungby Ängelholm Skåne >
Tor7 Matz Bladhs Ekebo Munka Ljungby Ängelholm Skåne
Tor28 Perikles Ekebo Munka Ljungby Ängelholm Skåne >
Tor7 Perikles Ekebo Munka Ljungby Ängelholm Skåne
Tor28 19.00-23.00 Jive Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland >
Tor7 19.00-23.00 Jive Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland
Tor28 20.00-24.00 Kjellez Folkparken Skellefteå Skellefteå Skellefteå Västerbotten >
Tor7 20.00-24.00 Kjellez Folkparken Skellefteå Skellefteå Skellefteå Västerbotten
Tor4 14.00-17.00 Bejaz Föreningsborg Bettna Bettna Flen Södermanland >
Tor7 14.00-17.00 Bejaz Föreningsborg Bettna Bettna Flen Södermanland PRO
Tor5 Streaplers Husby loge HUsby Söderköping Östergötland >
Tor7 Streaplers Husby loge HUsby Söderköping Östergötland
Tor28 19.00-23.00 Jannez Hågelbyparken Tumba Botkyrka Stockholm >
Tor7 19.00-23.00 Jannez Hågelbyparken Tumba Botkyrka Stockholm
Tor28 19.00 Black Jack Hörby marknad Hörby Hörby Skåne >
Tor7 19.00 Black Jack Hörby marknad Hörby Hörby Skåne
Tor28 17.00-21.00 Candys Kulla Nöjesplats Rörum Simrishamn Skåne >
Tor7 17.00-21.00 Candys Kulla Nöjesplats Rörum Simrishamn Skåne SPF
Tor28 19.00-23.00 PHs Laduholmen Forsbacka Gävle Gävleborg >
Tor7 19.00-23.00 PHs Laduholmen Forsbacka Gävle Gävleborg
Tor3 19.00-23.00 Xplays Lilltorpet Falun Falun Falun Dalarna >
Tor7 19.00-23.00 Xplays Lilltorpet Falun Falun Falun Dalarna
Tor28 21.30-01.30 Casanovas Lundegård Köpingsvik Borgholm Kalmar >
Tor7 21.30-01.30 Casanovas Lundegård Köpingsvik Borgholm Kalmar
Tor28 21.00-01.00 Fernandoz Ransäters hembygdsgård Ransäter Munkfors Värmland >
Tor7 21.00-01.00 Fernandoz Ransäters hembygdsgård Ransäter Munkfors Värmland
Tor28 20.00-23.00 Engdahls Stadsparken Borås Borås Borås Västra Götaland >
Tor7 20.00-23.00 Engdahls Stadsparken Borås Borås Borås Västra Götaland
Tor28 Janssons Duo Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Tor7 Janssons Duo Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tor1 19.00-22.00 Tomaz & Co Årstaliden Årsta Stockholm Stockholm >
Tor7 19.00-22.00 Tomaz & Co Årstaliden Årsta Stockholm Stockholm
Tor28 13.00-17.00 Hedins Ängby park Knivsta Knivsta Uppsala >
Tor7 13.00-17.00 Hedins Ängby park Knivsta Knivsta Uppsala PRO