Dansprogram

Sortera kolumn genom att klicka på dess rubrik

Danser idag

Antal danser: 31

Datum Tid Dansband Dansställe Ort Kommun Län Övrigt
Juli
Lör2 22.30 Erica Sjöström Band Badhusparken Vara Vara Vara Västra Götaland
Lör2 21.00-01.00 Callinaz Borkhults festplats Borkhult Åtvidaberg Östergötland
Lör2 21.00-01.00 The Hub Caps Borkhults festplats Borkhult Åtvidaberg Östergötland
Lör2 20.00-24.00 Orient Folkets Hus Sturkö Sturkö Karlskrona Blekinge
Lör2 21.00-01.00 Martinez Folkets Park Knutby Knutby Uppsala Uppsala
Lör2 19.00-24.00 Bagage Folkets Park Nykvarn Nykvarn Nykvarn Stockholm
Lör2 20.00-00.30 Holidays Fågelsångs festplats Våxtorp Laholm Halland
Lör2 21.00-01.00 Larz Kristerz Godegårds festplats Godegård Motala Östergötland
Lör2 18.00-21.00 Bob Stevens H22 Drottninghög Helsingborg Helsingborg Skåne
Lör2 21.15-01.00 Lasse Stefanz Hasselbacken Finspång Regna Finspång Östergötland
Lör2 20.00-02.00 Allstars Hedevi IP Ullared Falkenberg Halland
Lör2 20.00-02.00 Arvingarna Hedevi IP Ullared Falkenberg Halland
Lör2 20.00-02.00 Sannex Hedevi IP Ullared Falkenberg Halland
Lör2 21.00-01.00 Brogrens Hx Helsingborg Helsingborg Helsingborg Skåne
Lör2 20.00-24.00 Mogna Män Kungälvsparken Kungälv Kungälv Västra Götaland
Lör2 Ankies Kärrgruveparken Norberg Norberg Västmanland
Lör2 Avant Logen Ullatti Ullatti Gällivare Norrbotten
Lör2 21.30-01.30 Expanders Lundegård Köpingsvik Borgholm Kalmar
Lör2 19.30-23.00 After Beach Långnäsparken Bollnäs Bollnäs Gävleborg Fri entré
Lör2 20.00-24.00 Black Jack Moliden Moliden Örnsköldsvik Västernorrland
Lör2 20.00-24.00 Matz Bladhs Rydsnäs loge Rydnäs Ydre Östergötland
Lör2 21.30-01.30 PHs Sidskogen Järvsö Järvsö Ljusdal Gävleborg
Lör2 19.00-23.00 Jive Skansen Galejan Stockholm Stockholm Stockholm
Lör2 20.00-24.00 Kenneth & Classe Solliden Koppom Koppom Eda Värmland
Lör2 20.00-01.00 Perikles Torparedagarna Åstorp Åstorp Åstorp Skåne
Lör2 21.00-01.00 Fernandoz Trolldalen Degeberga Degeberga Kristianstad Skåne
Lör2 20.00-01.30 Upplands Guld Upplands Tunas utomhusdansbana Alunda Östhammar Uppsala
Lör2 Frippes Duo Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Lör2 Janssons Combo Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Lör2 20.00 Mickeys Vildmannahallen Storuman Storuman Storuman Västerbotten
Lör2 20.00 Streaplers Vildmannahallen Storuman Storuman Storuman Västerbotten