Dansprogram

Sortera kolumn genom att klicka på dess rubrik

Danser en vecka framåt

Antal danser: 20

Datum Tid Dansband Dansställe Ort Kommun Län Övrigt
April
Sön2 17.00-21.00 PerHåkans Skoga bygdegård Ekshärad Hagfors Värmland >
Sön5 17.00-21.00 PerHåkans Skoga bygdegård Ekshärad Hagfors Värmland
Ons28 18.30-22.30 Memorys Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne >
Ons8 18.30-22.30 Memorys Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne
Tor28 20.00-24.00 Martinez Folkets Hus Kusmark Kusmark Skellefteå Västerbotten >
Tor9 20.00-24.00 Martinez Folkets Hus Kusmark Kusmark Skellefteå Västerbotten
Tor28 21.00-01.00 Jannez Furuparken Östersund Ope Östersund Jämtland >
Tor9 21.00-01.00 Jannez Furuparken Östersund Ope Östersund Jämtland
Tor28 12.00-15.00 Pelles Kulturhuset Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland >
Tor9 12.00-15.00 Pelles Kulturhuset Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland
Tor7 20.00-02.00 Wahlströms Parkhallen Tranås Tranås Tranås Jönköping >
Tor9 20.00-02.00 Wahlströms Parkhallen Tranås Tranås Tranås Jönköping
Tor7 20.00-02.00 Xplays Parkhallen Tranås Tranås Tranås Jönköping >
Tor9 20.00-02.00 Xplays Parkhallen Tranås Tranås Tranås Jönköping
Tor2 19.00-23.00 Expanders Säterdalen Säter Säter Dalarna >
Tor9 19.00-23.00 Expanders Säterdalen Säter Säter Dalarna
Tor28 17.00-20.30 Renés favoriter Tornsborgs Tivoli Färingtofta Klippan Skåne >
Tor9 17.00-20.30 Renés favoriter Tornsborgs Tivoli Färingtofta Klippan Skåne SPF
Tor8 21.00-01.00 Lasse Stefanz Träffen Båberg Trollhättan Trollhättan Västra Götaland >
Tor9 21.00-01.00 Lasse Stefanz Träffen Båberg Trollhättan Trollhättan Västra Götaland
Fre28 16.00 Carnettis Bjursnäs bygdegård Ljungbyholm Kalmar Kalmar >
Fre10 16.00 Carnettis Bjursnäs bygdegård Ljungbyholm Kalmar Kalmar SPF
Fre28 22.00-02.00 Martinez Camp Borga Borgafjäll Dorotea Västerbotten >
Fre10 22.00-02.00 Martinez Camp Borga Borgafjäll Dorotea Västerbotten
Fre28 20.00-24.00 Klas & Mats Caravan Club Söndremark Camping Fjälkinge Kristianstad Skåne >
Fre10 20.00-24.00 Klas & Mats Caravan Club Söndremark Camping Fjälkinge Kristianstad Skåne
Fre28 Lasse Stefanz Liljan Borlänge Borlänge Borlänge Dalarna >
Fre10 Lasse Stefanz Liljan Borlänge Borlänge Borlänge Dalarna
Fre28 18.00-21.30 Erik Arnolds Vena bygdegård Vena Hultsfred Kalmar >
Fre10 18.00-21.30 Erik Arnolds Vena bygdegård Vena Hultsfred Kalmar SPF
Lör28 Martinez Bollnästravet Bollnäs Bollnäs Gävleborg >
Lör11 Martinez Bollnästravet Bollnäs Bollnäs Gävleborg
Lör28 20.00-24.00 Matz Bladhs Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland >
Lör11 20.00-24.00 Matz Bladhs Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland
Lör8 21.30-01.30 Sannex Granada Lönsboda Lönsboda Osby Skåne >
Lör11 21.30-01.30 Sannex Granada Lönsboda Lönsboda Osby Skåne
Lör9 20.00-24.00 Lövgrens Tingvalla Åstorp Åstorp Åstorp Skåne >
Lör11 20.00-24.00 Lövgrens Tingvalla Åstorp Åstorp Åstorp Skåne
Lör10 20.00-24.00 Matz Rogers Vårviks Bygdegård Vårvik Bengtsfors Västra Götaland >
Lör11 20.00-24.00 Matz Rogers Vårviks Bygdegård Vårvik Bengtsfors Västra Götaland