Dansprogram

Sortera kolumn genom att klicka på dess rubrik

Dansa i mars

Antal danser: 267

Datum Tid Dansband Dansställe Ort Kommun Län Övrigt
Mars 2023
Ons1 13.30-17.00 BarraBazz Arosdansen Syrianska Kulturcentret Västerås Västerås Västmanland
Ons1 19.00-22.30 Mickes Bergeforsparken Sörberge Timrå Västernorrland
Ons1 13.30-17.00 Remix Folkets Hus Ludvika Ludvika Ludvika Dalarna PRO
Ons1 18.00-21.30 Kalle & Stefan Folkets Park Karlsholme Mariestad Mariestad Västra Götaland PRO
Ons1 14.00-17.00 Stisses Duo Landerydgården Hjulsbro Linköping Östergötland
Ons1 17.00-20.30 Rixons Södra Ljunga bygdegård Södra Ljunga Ljungby Kronoberg PRO
Ons1 18.30-22.30 Candix Tallparken Vinslöv Hässleholm Skåne
Ons1 Xplays Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Ons1 Junix Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Ons1 Allstars Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tor2 18.30-22.00 Fernandoz Folkets Hus Ramvik Ramvik Härnösand Västernorrland
Tor2 18.30-22.30 Donnez Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne
Tor2 17.00-20.30 Orient Tornsborgs Tivoli Färingtofta Klippan Skåne SPF
Tor2 Junix Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tor2 The Ryders Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Fre3 19.00-23.00 Donnez Danshallen Belganet Hallabro Ronneby Blekinge
Fre3 20.00-24.00 Fernandoz Folkets Hus Kusmark Kusmark Skellefteå Västerbotten
Fre3 20.00-24.00 Engdahls Folkets Park Arboga Arboga Arboga Västmanland
Fre3 20.00-24.00 Blender Folkets Park Mörrum Mörrum Karlshamn Blekinge
Fre3 14.00-17.30 Stisses Duo Folkets Park Ödeshög Ödeshög Ödeshög Östergötland PRO
Fre3 20.00-24.00 Casanovas Kvarnkullen Kungälv Kungälv Västra Götaland
Fre3 14.00-17.00 Cedrix Lagagården Laholm Laholm Laholm Halland SKPF
Fre3 19.00-22.30 Mogna Män Lanegården Lane Uddevalla Västra Götaland
Fre3 20.00-24.00 Matz Bladhs Tallparken Vinslöv Hässleholm Skåne
Fre3 18.30-22.00 Kenneth & Classe Tofta bygdegård Tofta Varberg Halland
Fre3 Titanix Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Fre3 Black Jack Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Lör4 19.00-23.00 Blender Brunnsparken Örebro Örebro Örebro
Lör4 20.00-24.00 Fernandoz Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten
Lör4 19.00-23.00 Mogna Män Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland
Lör4 19.00-23.00 Engdahls Kulturhuset Pigalle Nässjö Nässjö Jönköping
Lör4 19.00-23.00 Bob Stevens Kvarnkullen Kungälv Kungälv Västra Götaland
Lör4 19.00-23.00 Junix Rosendalsskolan Södra Vallentuna Vallentuna Stockholm
Lör4 20.00-24.00 Bennrix Tingvalla Åstorp Åstorp Åstorp Skåne
Lör4 21.00-01.00 Donnez Träffen Båberg Trollhättan Trollhättan Västra Götaland
Lör4 Titanix Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Sön5 15.00-19.00 Kenneth & Classe Folkets Hus Arkelstorp Arkelstorp Kristianstad Skåne PRO
Sön5 17.00-21.00 Bob Stevens Folkets Park Bjärnum Bjärnum Hässleholm Skåne
Sön5 17.00-21.00 Voize Folkets Park Hedemora Hedemora Hedemora Dalarna
Sön5 18.00-21.30 Engdahls Folkets Park Herrljunga Herrljunga Herrljunga Västra Götaland
Sön5 17.00-21.00 Blender Främmestads bygdegård Främmestad Essunga Västra Götaland
Sön5 18.00-21.00 Orient Gunnarps bygdegård Gunnarp Falkenberg Halland SPF
Sön5 17.00-20.00 Hardys Kville bygdegård Kville Tanum Västra Götaland
Sön5 18.00-21.00 Karl-Erik Medborgarhuset Arvidsjaur Arvidsjaur Arvidsjaur Norrbotten
Sön5 13.00-16.00 Tomaz & Co Tuben Farsta Farsta Farsta Stockholm PRO
Sön5 Rospiggarna Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Sön5 Leif Kronlund Storband Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån6 14.00-17.00 Orient Snöstorps Allmogegård Halmstad Halmstad Halland PRO
Mån6 18.00-21.30 Sandins Tibroparken Tibro Tibro Västra Götaland
Mån6 19.30-23.00 Blender Tofta bygdegård Tofta Varberg Halland
Mån6 Larz Kristerz Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån6 Voize Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån6 Rospiggarna Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis7 13.30-17.00 Samzons Brunnsparken Örebro Örebro Örebro
Tis7 18.00-22.00 Engdahls Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne
Tis7 18.00-21.30 Svenne och Jörgen Tolsjö bygdegård Tolsjö Lidköping Västra Götaland
Tis7 Voize Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis7 Rospiggarna Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis7 Larz Kristerz Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Ons8 18.00-22.00 Engdahls Eringsboda Brunn Eringsboda Ronneby Blekinge
Ons8 18.00-21.30 Holidays Falköpingsparken Falköping Falköping Västra Götaland
Ons8 13.30-17.00 Junix Folkets Park Arboga Arboga Arboga Västmanland
Ons8 18.00-21.30 Kent & Henke Gruvan Grums Grums Grums Värmland PRO
Ons8 19.00-22.30 Glads Lyransgården Fåker Östersund Jämtland PRO
Ons8 18.30-22.30 Kenneth & Classe Tallparken Vinslöv Hässleholm Skåne
Ons8 19.00-22.00 Cedrix Tölögården Kungsbacka Kungsbacka Halland
Ons8 Rospiggarna Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Ons8 Hollyz Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Ons8 Jannez Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Ons8 Replay (FIN) Viking Grace Stockholm Stockholm Stockholm
Tor9 18.00-21.00 Rixons Bredaryds bygdegård Bredaryd Värnamo Jönköping PRO
Tor9 18.00-21.00 Kenneth & Classe Folkets Park Trollhättan Trollhättan Trollhättan Västra Götaland PRO
Tor9 18.30-22.30 Holidays Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne
Tor9 11.30-14.30 Mogna Män Kulturhuset Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland
Tor9 Fernandoz Viking Grace Stockholm Stockholm Stockholm
Fre10 20.00-24.00 Expanders Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten
Fre10 20.00-24.00 Jannez Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm
Fre10 20.00-24.00 Micke Ahlgrens Folkets Park Sala Sala Sala Västmanland
Fre10 19.30-23 30 Mogna Män Folkets Park Trollhättan Trollhättan Trollhättan Västra Götaland
Fre10 19.00-23.00 Holidays Kvarnhagskällan Växjö Växjö Kronoberg Club68
Fre10 20.00-24.00 Blender Kvarnkullen Kungälv Kungälv Västra Götaland
Fre10 14.00-17.00 Rixons Lagagården Laholm Laholm Laholm Halland SKPF
Fre10 19.00-22.30 Bendix Medborgarhuset Lycksele Lycksele Lycksele Västerbotten
Fre10 21.00-01.00 Callinaz Parken Oskarshamn Oskarshamn Oskarshamn Kalmar
Fre10 20.00-24.00 Skåningarna Tallparken Vinslöv Hässleholm Skåne
Fre10 Shine Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Fre10 PHs Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Lör11 19.00-23.00 Sannex Brunnsparken Örebro Örebro Örebro
Lör11 19.00-22.30 Janne Martins Delsbo bygdegård Delsbo Hudiksvall Gävleborg SPF
Lör11 20.00-24.00 Expanders Folkets Hus Kusmark Kusmark Skellefteå Västerbotten
Lör11 19.00-23.00 Jannez Folkets Park Vetlanda Vetlanda Vetlanda Jönköping
Lör11 21.00-01.00 PHs Kulturhuset Glada Hudik Hudiksvall Hudiksvall Gävleborg
Lör11 19.00-23.00 Xplays Kulturhuset Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland
Lör11 19.00-23.00 Holidays Kvarnkullen Kungälv Kungälv Västra Götaland
Lör11 20.00-24.00 Callinaz Parkhallen Borås Borås Borås Västra Götaland
Lör11 21.00-01.00 Blender Pumpen Södra Vi Södra Vi Vimmerby Kalmar
Lör11 Shine Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Sön12 16.00-20.00 Blender Danshallen Karlskoga Karlskoga Karlskoga Örebro
Sön12 19.00-22.00 Ola & Jag Folkets Hus Östersund Östersund Östersund Jämtland PRO
Sön12 17.00-21.00 Holidays Folkets Park Hedemora Hedemora Hedemora Dalarna
Sön12 18.00-22.00 Jannez Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland
Sön12 13.30-16.30 Stisses Duo Folkungaskolan Linköping Linköping Linköping Östergötland
Sön12 17.00-21.00 Fernandoz Granada Lönsboda Osby Skåne
Sön12 18.00-21.00 Karl-Erik Medborgarhuset Arvidsjaur Arvidsjaur Arvidsjaur Norrbotten
Sön12 17.00-21.00 Voize Törringelund Oxie Malmö Skåne
Mån13 13.30-17.00 Ola & Jag Möklintagården Möklinta Sala Västmanland PRO
Mån13 18.00-21.30 Fernandoz Tidaholmsparken Tidaholm Tidaholm Västra Götaland
Mån13 Matz Bladhs Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån13 Holidays Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis14 13.30-17.00 Kent & Henke Brunnsparken Örebro Örebro Örebro
Tis14 19.00-22.30 Bob Stevens Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm
Tis14 16.00-20.00 Hedins Granada Lönsboda Osby Skåne PRO
Tis14 18.00-21.30 Mogna Män Hindås Rotunda Hindås Härryda Västra Götaland
Tis14 18.00-22.00 Sounders Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne
Tis14 Holidays Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis14 Matz Bladhs Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Ons15 13.30-17.00 Kalle & Stefan Arosdansen Syrianska Kulturcentret Västerås Västerås Västmanland
Ons15 19.00-22.30 Ola & Jag Bergeforsparken Sörberge Timrå Västernorrland
Ons15 18.00-21.30 Charlies Folkets Park Karlsholme Mariestad Mariestad Västra Götaland PRO
Ons15 18.00-21.30 Mickes Gnistan Gullänget Örnsköldsvik Örnsköldsvik Västernorrland PRO
Ons15 18.30-22.30 Hedins Tallparken Vinslöv Hässleholm Skåne
Ons15 13.00-16.00 Patrick Eklöf Tystberga bygdegård Tystberga Nyköping Södermanland
Ons15 Foxie Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Ons15 Expanders Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tor16 17.00-20.30 Orient Deje Kulturhus Deje Forshaga Värmland PRO
Tor16 18.30-22.00 Serenad Folkets Hus Ramvik Ramvik Härnösand Västernorrland
Tor16 18.30-22.30 Micke Ahlgrens Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne
Tor16 17.00-20.30 Erik Arnolds Tornsborgs Tivoli Färingtofta Klippan Skåne SPF
Fre17 Martinez Centralen Sundsvall Sundsvall Sundsvall Västernorrland
Fre17 19.00-23.00 Micke Ahlgrens Danshallen Belganet Hallabro Ronneby Blekinge
Fre17 20.00-24.00 Allstars Folkets Park Arboga Arboga Arboga Västmanland
Fre17 20.00-01.00 Jannez Furuparken Östersund Ope Östersund Jämtland
Fre17 20.00-01.00 Blender Furuparken Östersund Ope Östersund Jämtland
Fre17 20.00-24.00 Sannex Fyris Park Uppsala Uppsala Uppsala
Fre17 14.00-17.00 Trippz Lagagården Laholm Laholm Laholm Halland SKPF
Fre17 19.00-22.30 Kalle & Stefan Lanegården Lane Uddevalla Västra Götaland
Fre17 20.00-24.00 Black Jack Tallparken Vinslöv Hässleholm Skåne
Fre17 18.30-22.00 Mogna Män Tofta bygdegård Tofta Varberg Halland
Fre17 Highlights Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Fre17 Jive Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Lör18 19.00-23.00 Callinaz Brunnsparken Örebro Örebro Örebro
Lör18 21.00-01.00 Streaplers Charlottenlund Grebbestad Tanum Västra Götaland
Lör18 Donnez Ekebo Munka Ljungby Ängelholm Skåne
Lör18 20.00-24.00 Carisma (FIN) Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten
Lör18 19.00-23.00 Icaros Häradshammars bygdegård Vikbolandet Norrköping Östergötland
Lör18 19.00-23.00 Martinez Kulturhuset Pigalle Nässjö Nässjö Jönköping
Lör18 20.00-24.00 Blender Mälarsalen Stockholm Stockholm Stockholm
Lör18 20.00-24.00 Kjellez Parkhallen Borås Borås Borås Västra Götaland
Lör18 20.00-24.00 Micke Ahlgrens Tingvalla Åstorp Åstorp Åstorp Skåne
Lör18 Highlights Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Sön19 17.00-21.00 Bennrix Folkets Park Bjärnum Bjärnum Hässleholm Skåne
Sön19 18.00-21.30 Mogna Män Folkets Park Brännö Brännö Hylte Halland
Sön19 17.00-21.00 Black Jack Folkets Park Hedemora Hedemora Hedemora Dalarna
Sön19 18.00-21.30 Micke Ahlgrens Folkets Park Herrljunga Herrljunga Herrljunga Västra Götaland
Sön19 18.00-21.30 Mickes Häreborg Indal Sundsvall Västernorrland
Sön19 18.00-21.30 Carisma (FIN) Isladan Bjästa Bjästa Örnsköldsvik Västernorrland
Sön19 17.00-20.00 Tång & Co Kville bygdegård Kville Tanum Västra Götaland
Sön19 18.00-21.00 Karl-Erik Medborgarhuset Arvidsjaur Arvidsjaur Arvidsjaur Norrbotten
Sön19 17.30-21.30 PHs Nässjö Sportdansklubb Nässjö Nässjö Jönköping
Sön19 17.00-20.30 Jompaz Storfors Kulturhus Storfors Storfors Värmland
Sön19 13.00-16.00 Patrick Eklöf Tuben Farsta Farsta Farsta Stockholm PRO
Sön19 Rospiggarna Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån20 14.00-17.00 Trippz Snöstorps Allmogegård Halmstad Halmstad Halland PRO
Mån20 18.00-21.30 Wickströmz Tibroparken Tibro Tibro Västra Götaland
Mån20 Sounders Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån20 Rospiggarna Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån20 Donnez Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis21 13.30-17.00 Strike Brunnsparken Örebro Örebro Örebro
Tis21 19.00-22.30 Donnez Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm
Tis21 17.00-20.30 Kenneth & Classe Folkets Hus Timsfors Timsfors Markaryd Kronoberg PRO
Tis21 15.00-19.00 Orient Folkets Park Sjöbo Sjöbo Sjöbo Skåne PRO
Tis21 18.00-22.00 Holidays Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne
Tis21 18.00-21.30 Kent & Henke Tolsjö bygdegård Tolsjö Lidköping Västra Götaland
Tis21 Rospiggarna Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis21 Sounders Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Ons22 18.00-22.00 Holidays Eringsboda Brunn Eringsboda Ronneby Blekinge
Ons22 18.00-21.30 Bob Stevens Falköpingsparken Falköping Falköping Västra Götaland
Ons22 19.00-22.00 Mickes Folkets Hus Boliden Boliden Skellefteå Västerbotten
Ons22 13.30-17.00 Matz Rogers Folkets Park Arboga Arboga Arboga Västmanland
Ons22 18.00-21.30 Tomaz & Co Gruvan Grums Grums Grums Värmland PRO
Ons22 19.00-22.30 Pär Norlings Lyransgården Fåker Östersund Jämtland PRO
Ons22 19.00-22.00 Gideons Lännagården Hysingsvik Norrtälje Stockholm
Ons22 18.30-22.30 Kalle & Stefan Tallparken Vinslöv Hässleholm Skåne
Ons22 19.00-22.00 Kent & Henke Tölögården Kungsbacka Kungsbacka Halland
Ons22 Rospiggarna Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tor23 18.00-21.30 Kenneth & Classe Exposkolan f.d. Östboskolan Värnamo Värnamo Jönköping PRO
Tor23 13.00-16.00 Kelaz Föreningsborg Bettna Bettna Flen Södermanland PRO
Tor23 18.30-22.30 Sandins Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne
Tor23 19.00-23.00 Jannez Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne
Tor23 Rospiggarna Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tor23 14.00-17.30 Orient Älvkullen Höör Höör Skåne PRO
Fre24 21.00-01.00 Blender Alnö bryggeri Alnö Sundsvall Västernorrland
Fre24 20.00-24.00 Ej fastställt Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten
Fre24 20.30-00.30 Donnez Folkets Park Skara - Fokus Skara Skara Västra Götaland
Fre24 19.00-23.00 Micke Ahlgrens Kvarnhagskällan Växjö Växjö Kronoberg Club68
Fre24 14.00-17.00 Erik Arnolds Lagagården Laholm Laholm Laholm Halland SKPF
Fre24 19.00-22.30 BarraBazz Medborgarhuset Lycksele Lycksele Lycksele Västerbotten
Fre24 19.00-01.00 PHs Parken Gävle Gävle Gävle Gävleborg
Fre24 19.00-01.00 Perikles Parken Gävle Gävle Gävle Gävleborg
Fre24 19.00-01.00 Xplays Parken Gävle Gävle Gävle Gävleborg
Fre24 19.00-01.00 Allstars Parken Gävle Gävle Gävle Gävleborg
Fre24 21.00-01.00 Jannez Parken Oskarshamn Oskarshamn Oskarshamn Kalmar
Fre24 20.00-24.00 Engdahls Tallparken Vinslöv Hässleholm Skåne
Fre24 Hollyz Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Fre24 Holidays Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Lör25 19.00-23.00 PHs Brunnsparken Örebro Örebro Örebro
Lör25 19.00-23.00 Jannez Bällstabergsskolan Vallentuna Vallentuna Vallentuna Stockholm
Lör25 19.00-22.30 Finezze Folkets Hus Skelleftehamn - Rotan Skelleftehamn Skellefteå Västerbotten
Lör25 18.00-22.00 Gideons Jäders bygdegård Jäder Eskilstuna Södermanland
Lör25 19.00-23.00 Fernandoz Kvarnkullen Kungälv Kungälv Västra Götaland
Lör25 19.00-01.00 Blender Parken Gävle Gävle Gävle Gävleborg
Lör25 19.00-01.00 Callinaz Parken Gävle Gävle Gävle Gävleborg
Lör25 19.00-01.00 Wahlströms Parken Gävle Gävle Gävle Gävleborg
Lör25 19.00-01.00 Date Parken Gävle Gävle Gävle Gävleborg
Lör25 Hollyz Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Sön26 17.00-21.00 Jannez Folkets Park Hedemora Hedemora Hedemora Dalarna
Sön26 18.00-22.00 Callinaz Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland
Sön26 13.30-16.30 Orient Folkungaskolan Linköping Linköping Linköping Östergötland
Sön26 17.00-21.00 Matz Bladhs Granada Lönsboda Osby Skåne
Sön26 17.00-21.00 Wahlströms Holken Karlstad Karlstad Karlstad Värmland
Sön26 18.00-21.00 Karl-Erik Medborgarhuset Arvidsjaur Arvidsjaur Arvidsjaur Norrbotten
Sön26 18.00-22.00 Expanders Parken Gävle Gävle Gävle Gävleborg
Sön26 18.00-22.00 Casanovas Parken Gävle Gävle Gävle Gävleborg
Sön26 16.30-20.30 Xplays Swinghallen Växjö Växjö Växjö Kronoberg
Sön26 17.00-21.00 Engdahls Törringelund Oxie Malmö Skåne
Sön26 Leif Kronlund Storband Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Sön26 Spotlight Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån27 19.00-22.00 Orient Allhem Färgelanda Färgelanda Färgelanda Västra Götaland
Mån27 18.00-21.30 Matz Bladhs Tidaholmsparken Tidaholm Tidaholm Västra Götaland
Mån27 17.00-20.30 Bakkens duo Tingvalla Åstorp Åstorp Åstorp Skåne Seniordanser.se
Mån27 Spotlight Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån27 Streaplers Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån27 Micke Ahlgrens Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis28 13.30-17.00 Eklöfs Brunnsparken Örebro Örebro Örebro
Tis28 16.00-19.30 Orient Hallaborg Hallaryd Älmhult Kronoberg PRO
Tis28 18.00-21.30 Hazzes med Maria Hindås Rotunda Hindås Härryda Västra Götaland
Tis28 18.00-22.00 Bennrix Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne
Tis28 Streaplers Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis28 Micke Ahlgrens Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis28 Spotlight Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Ons29 13.30-17.00 Matz Bladhs Arosdansen Syrianska Kulturcentret Västerås Västerås Västmanland
Ons29 18.00-21.30 Norlingz Folkets Park Karlsholme Mariestad Mariestad Västra Götaland PRO
Ons29 14.00-17.00 Junix Landerydgården Hjulsbro Linköping Östergötland
Ons29 18.30-22.30 Trippz Tallparken Vinslöv Hässleholm Skåne
Ons29 Spotlight Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Ons29 Titanix Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Ons29 Callinaz Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tor30 18.30-22.00 Matz Bladhs Folkets Hus Ramvik Ramvik Härnösand Västernorrland
Tor30 16.00-20.00 Kenneth & Classe Folkets Park Knislinge Knislinge Östra Göinge Skåne PRO
Tor30 13.30-17.00 Micke Ahlgrens Fyris Park Uppsala Uppsala Uppsala
Tor30 18.30-22.30 Voize Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne
Tor30 17.00-20.30 Trasthen & Stahren Tornsborgs Tivoli Färingtofta Klippan Skåne SPF
Tor30 18.00-21.30 Pär Norlings Valhalla Sandviken Sandviken Gävleborg PRO
Tor30 Spotlight Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tor30 Vinylbandet Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Fre31 21.00-01.00 Black Jack Almenäs Nässjö Nässjö Nässjö Jönköping
Fre31 19.00-23.00 Voize Danshallen Belganet Hallabro Ronneby Blekinge
Fre31 20.00-24.00 Matz Bladhs Folkets Hus Kusmark Kusmark Skellefteå Västerbotten
Fre31 20.00-24.00 Jannez Folkets Park Arboga Arboga Arboga Västmanland
Fre31 20.00-24.00 Perikles Folkets Park Mörrum Mörrum Karlshamn Blekinge
Fre31 17.00-20.30 Kenneth & Classe Kristallen Nybro Nybro Nybro Kalmar PRO
Fre31 14.00-17.00 Charlies Lagagården Laholm Laholm Laholm Halland SKPF
Fre31 13.30-17.00 Eklöfs Nybo bygdegård Gustafs Säter Dalarna SPF
Fre31 14.00-17.00 Tomaz & Co Skeppsgården Bålsta Håbo Uppsala
Fre31 20.00-24.00 Kjellez Tallparken Vinslöv Hässleholm Skåne
Fre31 18.30-22.00 Orient Tofta bygdegård Tofta Varberg Halland
Fre31 20.00-24.00 Engdahls Träffen Nyköping Nyköping Nyköping Södermanland