Dansprogram

Sortera kolumn genom att klicka på dess rubrik

Danser på fredag

Antal danser: 30

Datum Tid Dansband Dansställe Ort Kommun Län Övrigt
Juli
Fre19 20.00-24.00 PHs Björknäsparken Boden Boden Norrbotten
Fre19 19.00-22.30 Jive Folkets Park Nävekvarn Nävekvarn Nyköping Södermanland
Fre19 14.00-17.30 Eklöfs Folkets Park Vadstena Krogaränga Vadstena Vadstena Östergötland
Fre19 17.00-20.30 Trippz Gemla Folkpark Gemla Växjö Kronoberg PRO
Fre19 20.00-24.00 Blender Kungälvsparken Kungälv Kungälv Västra Götaland
Fre19 20.00-24.00 Engdahls Kustladan Skoved Kramfors Västernorrland
Fre19 20.00-02.00 Black Jack Orrskogen Malung Malung Dalarna
Fre19 20.00-02.00 Titanix Orrskogen Malung Malung Dalarna
Fre19 20.00-02.00 Sounders Orrskogen Malung Malung Dalarna
Fre19 20.00-02.00 The Radiovisions Orrskogen Malung Malung Dalarna
Fre19 20.00-02.00 Brogrens Orrskogen Malung Malung Dalarna
Fre19 20.00-02.00 Wahlströms Orrskogen Malung Malung Dalarna
Fre19 20.00-02.00 Excess Orrskogen Malung Malung Dalarna
Fre19 20.00-02.00 Hollyz Orrskogen Malung Malung Dalarna
Fre19 20.00-02.00 Casanovas Orrskogen Malung Malung Dalarna
Fre19 20.00-02.00 Rent drag Orrskogen Malung Malung Dalarna
Fre19 20.00-02.00 Grönwalls Orrskogen Malung Malung Dalarna
Fre19 20.00-02.00 Charlies Orrskogen Malung Malung Dalarna
Fre19 17.00-20.00 Lars Erikssons Ponduroza Söderköping Söderköping Östergötland
Fre19 20.00-24.00 Martinez Skälby Loge Kalmar Kalmar Kalmar
Fre19 20.00-01.00 Callinaz Sommarparadiset Sandviken Sandviken Östersund Jämtland
Fre19 20.00-01.00 Streaplers Sommarparadiset Sandviken Sandviken Östersund Jämtland
Fre19 20.30-24.00 Canyons Stortorget Karlshamn Karlshamn Karlshamn Blekinge
Fre19 20.30-24.00 Donnez Stortorget Karlshamn Karlshamn Karlshamn Blekinge
Fre19 18.30-22.00 Peter G's Ströms hembygdsgård Strömsund Strömsund Jämtland PRO/SPF
Fre19 21.00-01.00 Sunrise Sågudden Särna Särna Älvdalen Dalarna
Fre19 20.00-24.00 Larz Kristerz Söderbärkeparken Söderbärke Smedjebacken Dalarna
Fre19 13.30-17.00 Cedrix Söderbärkeparken Söderbärke Smedjebacken Dalarna PRO
Fre19 19.00-23.00 Bob Stevens Tydingesjöns Festplats Tydinge Östra Göinge Skåne
Fre19 20.00-24.00 Sannex Åsliden Nor Ljusdal Gävleborg