Dansprogram

Sortera kolumn genom att klicka på dess rubrik

Danser på fredag

Antal danser: 25

Datum Tid Dansband Dansställe Ort Kommun Län Övrigt
Juli
Fre7 20.00-24.00 Kjellez Björknäsparken Boden Boden Norrbotten >
Fre8 20.00-24.00 Kjellez Björknäsparken Boden Boden Norrbotten
Fre28 21.00-01.00 Eloge Dundermarknaden Strömsund Strömsund Jämtland >
Fre8 21.00-01.00 Eloge Dundermarknaden Strömsund Strömsund Jämtland
Fre28 Black Jack Ekebo Munka Ljungby Ängelholm Skåne >
Fre8 Black Jack Ekebo Munka Ljungby Ängelholm Skåne
Fre28 Blender Ekebo Munka Ljungby Ängelholm Skåne >
Fre8 Blender Ekebo Munka Ljungby Ängelholm Skåne
Fre28 Donnez Ekebo Munka Ljungby Ängelholm Skåne >
Fre8 Donnez Ekebo Munka Ljungby Ängelholm Skåne
Fre28 Perikles Ekebo Munka Ljungby Ängelholm Skåne >
Fre8 Perikles Ekebo Munka Ljungby Ängelholm Skåne
Fre28 Sannex Ekebo Munka Ljungby Ängelholm Skåne >
Fre8 Sannex Ekebo Munka Ljungby Ängelholm Skåne
Fre28 The Playtones Ekebo Munka Ljungby Ängelholm Skåne >
Fre8 The Playtones Ekebo Munka Ljungby Ängelholm Skåne
Fre28 14.00-17.30 Eklöfs Eklidens festplats Västra Harg Mjölby Östergötland >
Fre8 14.00-17.30 Eklöfs Eklidens festplats Västra Harg Mjölby Östergötland PRO
Fre28 18.00-21.30 Trippz Folkparken Gemla Gemla Växjö Kronoberg >
Fre8 18.00-21.30 Trippz Folkparken Gemla Gemla Växjö Kronoberg PRO
Fre28 Fredahlz Karnebåtfestivalen Valdemarsvik Valdemarsvik Östergötland >
Fre8 Fredahlz Karnebåtfestivalen Valdemarsvik Valdemarsvik Östergötland
Fre28 21.00-01.00 Casanovas Killebom Sölvesborg Sölvesborg Sölvesborg Blekinge >
Fre8 21.00-01.00 Casanovas Killebom Sölvesborg Sölvesborg Sölvesborg Blekinge
Fre28 19.00-23.00 Tång & Co Klässbolsparken Klässbol Arvika Värmland >
Fre8 19.00-23.00 Tång & Co Klässbolsparken Klässbol Arvika Värmland
Fre5 20.00-24.00 Mickeys Kustladan Skoved Kramfors Västernorrland >
Fre8 20.00-24.00 Mickeys Kustladan Skoved Kramfors Västernorrland
Fre28 21.00-01.30 Allstars Lundegård Köpingsvik Borgholm Kalmar >
Fre8 21.00-01.30 Allstars Lundegård Köpingsvik Borgholm Kalmar
Fre28 21.00-01.30 Jannez Lundegård Köpingsvik Borgholm Kalmar >
Fre8 21.00-01.30 Jannez Lundegård Köpingsvik Borgholm Kalmar
Fre28 20.00-24.00 Matz Bladhs Nya Åhusparken Åhus Kristianstad Skåne >
Fre8 20.00-24.00 Matz Bladhs Nya Åhusparken Åhus Kristianstad Skåne
Fre28 21.00-01.00 Holidays Ransäters hembygdsgård Ransäter Munkfors Värmland >
Fre8 21.00-01.00 Holidays Ransäters hembygdsgård Ransäter Munkfors Värmland
Fre28 18.00-22.00 Junix Rättviksparken Rättvik Rättvik Dalarna >
Fre8 18.00-22.00 Junix Rättviksparken Rättvik Rättvik Dalarna PRO
Fre4 20.00-24.00 Foxie Skansen Galejan Stockholm Stockholm Stockholm >
Fre8 20.00-24.00 Foxie Skansen Galejan Stockholm Stockholm Stockholm
Fre6 Agneta & Peter Smedjan Pajala Pajala Pajala Norrbotten >
Fre8 Agneta & Peter Smedjan Pajala Pajala Pajala Norrbotten
Fre28 21.00-01.00 PHs Sommarparadiset Sandviken Sandviken Östersund Jämtland >
Fre8 21.00-01.00 PHs Sommarparadiset Sandviken Sandviken Östersund Jämtland
Fre2 13.30-17.00 Holens Söderbärkeparken Söderbärke Smedjebacken Dalarna >
Fre8 13.30-17.00 Holens Söderbärkeparken Söderbärke Smedjebacken Dalarna PRO
Fre28 19.00 Martinez Torget Arvidsjaur Arvidsjaur Arvidsjaur Norrbotten >
Fre8 19.00 Martinez Torget Arvidsjaur Arvidsjaur Arvidsjaur Norrbotten
Fre2 Janssons Duo Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Fre8 Janssons Duo Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm