Dansprogram

Sortera kolumn genom att klicka på dess rubrik

Dansa i juli

Antal danser: 415

Datum Tid Dansband Dansställe Ort Kommun Län Övrigt
Juli
Ons1 Martinez Allsåklubben Överkalix Överkalix Norrbotten
Ons1 Micke Ahlgrens Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Ons1 19.00-22.00 Bendix Café Kajutan Båthallen Skellefteå Skellefteå Västerbotten
Ons1 18.00-21.30 Matz Rogers Folkets Park Degerfors Degerfors Degerfors Örebro
Ons1 19.00-22.30 Strike Gräsmyr loge Gräsmyr Nordmaling Västerbotten
Ons1 19.00-22.30 Serenad Grönänge Dvärsätt Krokom Jämtland PRO
Ons1 19.00-23.00 Mickeys Gårdsjölogen Gårdserud Sunne Värmland
Ons1 Jannez Hjortnäs Brygga Hjortnäs Leksand Dalarna
Ons1 13.30-17.00 Sandbergs Kolbäcksparken Kolbäck Hallstahammar Västmanland PRO
Ons1 19.00-23.00 Blender Liseberg Polketten Göteborg Göteborg Västra Götaland
Ons1 21.00-02.00 Callinaz Lundegård Köpingsvik Borgholm Kalmar
Ons1 21.00-02.00 Highlights Lundegård Köpingsvik Borgholm Kalmar
Ons1 18.00-21.30 Samzons Mossbrott Vara Vara Västra Götaland
Ons1 14.00-17.00 Cedrix Norrgårdsängen Gammalkil Linköping Östergötland PRO
Ons1 18.00-21.30 Kenneth & Classe Timmeleparken Timmele Ulricehamn Västra Götaland PRO
Ons1 19.00-23.00 Glenn-Endys Vallsjöbaden Sävsjö Sävsjö Sävsjö Jönköping
Tor2 19.00-23.00 Engdahls Barva bygdegård Barva Eskilstuna
Tor2 Micke Ahlgrens Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Tor2 Perikles Ekebo Munka Ljungby Ängelholm Skåne
Tor2 19.00-23.00 Lövgrens Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland
Tor2 20.00-24.00 Martinez Folkparken Skellefteå Skellefteå Skellefteå Västerbotten
Tor2 18.00-21.30 Kjell Dahls Gammelgården Torsåker Torsåker Hofors Gävleborg PRO
Tor2 19.00-23.00 Jannez Hågelbyparken Tumba Botkyrka Stockholm
Tor2 19.00-23.00 PerHåkans Laduholmen Forsbacka Forsbacka Gävle Gävleborg
Tor2 19.00-23.00 Blender Lilltorpet Falun Falun Dalarna
Tor2 21.30-01.30 Casanovas Lundegård Köpingsvik Borgholm Kalmar
Fre3 20.00-24.00 Martinez Björknäsparken Boden Boden Norrbotten
Fre3 Perikles Ekebo Munka Ljungby Ängelholm Skåne
Fre3 18.00-21.30 Bengt-Ingvarz Folkparken Gemla Gemla Växjö Kronoberg PRO
Fre3 19.00-23.00 Spelfinkarna Klässbolsparken Klässbol Arvika Värmland PRO
Fre3 19.00-23.00 Glenn-Endys Kärrasand Urshult Tingsryd Kronoberg
Fre3 19.00-23.00 Casanovas Liseberg Polketten Göteborg Göteborg Västra Götaland
Fre3 21.00-02.00 Excess Lundegård Köpingsvik Borgholm Kalmar
Fre3 21.00-02.00 Jannez Lundegård Köpingsvik Borgholm Kalmar
Fre3 21.00-01.30 Engdahls Ransäters hembygdsgård Ransäter Munkfors Värmland
Fre3 20.00-24.00 Blender Skansen Galejan Stockholm Stockholm Stockholm
Fre3 19.00-22.30 Pär Norlings Strömsunds Hembygsgård Strömsund Strömsund Jämtland PRO
Fre3 13.30-17.00 Remix Söderbärkeparken Söderbärke Smedjebacken Dalarna PRO
Fre3 19.00-22.30 Serenad Torpet Bräcke Bräcke Bräcke Jämtland
Lör4 21.00-01.00 Blender Björnholmens Loge Äng Nässjö Jönköping
Lör4 Scotts Bokskogen Burseryd Burseryd Gislaved Jönköping
Lör4 Jannez Ekebo Munka Ljungby Ängelholm Skåne
Lör4 Perikles Ekebo Munka Ljungby Ängelholm Skåne
Lör4 17.00-20.00 Eklöfs Ekudden Katrineholm Forssjö Katrineholm Södermanland PRO
Lör4 18.00-21.30 Holens Folkets Park Nora Nora Nora Örebro PRO
Lör4 21.00-01.00 Casanovas Folkets Park Väderstad Väderstad Mjölby Östergötland
Lör4 20.00-00.30 Glenn-Endys Fågelsångs festplats Våxtorp Laholm Halland
Lör4 20.00-24.00 Expanders Hanssons Loge Långsele Sollefteå Västernorrland
Lör4 20.00-24.00 Engdahls Kungälvsparken Kungälv Kungälv Västra Götaland
Lör4 20.00-24.00 Streaplers Kärrasand Urshult Tingsryd Kronoberg
Lör4 20.00-24.00 Humbles Rangelstorps loge Mariannelund Eksjö Jönköping
Lör4 20.00-24.00 Martinez Täftelogen Umeå Täfteå Umeå Västerbotten
Lör4 20.00-24.00 Donnez Utängens Loge Tanumshede Tanum Västra Götaland
Sön5 18.00-22.00 Jannez Alingsåsparken Alingsås Alingsås Västra Götaland
Sön5 17.00-20.30 Gott & Blandat Bredasjön Holmsjö Holmsjö Karlskrona Blekinge SPF
Sön5 17.00-21.00 Casanovas Liljekonvaljeholmen Sunnersta Uppsala Uppsala
Sön5 19.00-23.00 Martinez Lilltorpet Falun Falun Dalarna
Sön5 19.00-22.30 Ola & Jag Logen Ljusvattnet Burträsk Skellefteå Västerbotten
Sön5 18.00-21 30 Glads Moliden Moliden Örnsköldsvik Västernorrland
Sön5 18.00-22.00 Holidays Stallet Vassmolösa Vassmolösa Kalmar Kalmar
Sön5 17.00-21.00 Engdahls Strandpärlan Torne Torne Alvesta Kronoberg
Sön5 18.00-22.00 Expanders Tyllsnäs udde Borlänge Borlänge Dalarna
Sön5 14.00-17.00 Eklöfs Tystberga bygdegård Tystberga Nyköping Södermanland
Sön5 18.00-22.00 Micke Ahlgrens Törringelund Oxie Malmö Skåne
Sön5 18.00-21.30 Junix Upperudslogen Molkom Karlstad Värmland PRO
Sön5 Mickes Ånäsparken Kovland Kovland Sundsvall Västernorrland
Mån6 18.00-21.30 Micke Ahlgrens Falköpingsparken Falköping Falköping Västra Götaland
Mån6 19.00-23.00 Jannez Nöjesparken Varberg Varberg Varberg Halland
Mån6 13.30-17.00 Junix Svedboäng Västerfärnebo Sala Västmanland PRO
Tis7 18.30-22.00 Cedrix Alingsåsparken Alingsås Alingsås Västra Götaland
Tis7 18.30-22.30 Skåningarna Bredasjön Holmsjö Holmsjö Karlskrona Blekinge
Tis7 19.00-23.00 Lövgrens Broby Bettna Bettna Flen Södermanland
Tis7 18.00-21.30 Mogna Män Folkets Park Lidköping Lidköping Lidköping Västra Götaland
Tis7 18.30-22.00 Rixons Folkets Park Smålandsstenar Smålandsstenar Gislaved Jönköping PRO
Tis7 21.00-01.00 Jannez Lane Loge Lane Uddevalla Västra Götaland
Tis7 13.00-17.00 Sounders Liljekonvaljeholmen Sunnersta Uppsala Uppsala
Tis7 20.30-24.00 Bo Liljedahl Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Tis7 20.30-24.00 Streaplers Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Ons8 19.00-22.00 Rytmix Café Kajutan Båthallen Skellefteå Skellefteå Västerbotten
Ons8 18.00-21.30 Lars Erikssons Folkets Park Degerfors Degerfors Degerfors Örebro
Ons8 21.00-01.00 Expanders Gräsmyr loge Gräsmyr Nordmaling Västerbotten
Ons8 19.00-22.30 Strike Grönänge Dvärsätt Krokom Jämtland PRO
Ons8 19.00-23.00 Mannerz Gårdsjölogen Gårdserud Sunne Värmland
Ons8 19.00-23.00 Matz Bladhs Hanssons Loge Långsele Sollefteå Västernorrland
Ons8 13.30-17.00 Sandins Kolbäcksparken Kolbäck Hallstahammar Västmanland PRO
Ons8 21.00-01.00 Callinaz Lane Loge Lane Uddevalla Västra Götaland
Ons8 17.00-20.00 Junix Löfstad Loge Löfstad Norrköping Östergötland PRO
Ons8 Hazzes Mossbrott Vara Vara Västra Götaland SPF
Tor9 19.00-23.00 Micke Ahlgrens Barva bygdegård Barva Eskilstuna
Tor9 19.00-23.00 PerHåkans Bredasjön Holmsjö Holmsjö Karlskrona Blekinge
Tor9 20.00-24.00 Martinez Bygdegården Arvesund Mattmar Åre Jämtland
Tor9 19.00-23.00 Sounders Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland
Tor9 18.00-21.30 Bosse Franks Fröjden, Stadsparken Jönköping Jönköping Jönköping
Tor9 18.00-21.30 BarraBazz Gammelgården Torsåker Torsåker Hofors Gävleborg PRO
Tor9 21.00-01.00 Jannez Gräsmyr loge Gräsmyr Nordmaling Västerbotten
Tor9 19.00-23.00 Wahlströms Laduholmen Forsbacka Forsbacka Gävle Gävleborg
Tor9 20.00-01.00 Blender Lane Loge Lane Uddevalla Västra Götaland
Tor9 20.00-01.00 Sannex Lane Loge Lane Uddevalla Västra Götaland
Tor9 20.00-24.00 Expanders Ånäsparken Kovland Kovland Sundsvall Västernorrland
Tor9 13.00-17.00 Holidays Ängby park Knivsta Knivsta Uppsala PRO
Fre10 Junix Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Fre10 18.00-21.30 Dönnes & Hansson Folkparken Gemla Gemla Växjö Kronoberg PRO
Fre10 21.00-01.00 Mannerz Gräsmyr loge Gräsmyr Nordmaling Västerbotten
Fre10 19.00-23.00 Micke Ahlgrens Krutuddens festplats Östhammar Östhammar Uppsala
Fre10 21.00-01.00 Streaplers Lane Loge Lane Uddevalla Västra Götaland
Fre10 18.00-21.30 Cedrix Rangelstorps loge SPF Mariannelund Eksjö Jönköping SPF
Fre10 20.00-24.00 Sannex Skälby Loge Kalmar Kalmar Kalmar
Fre10 22.00-02.00 Jannez Sommarparadiset Sandviken Sandviken Östersund Jämtland
Fre10 13.30-17.00 Holens Söderbärkeparken Söderbärke Smedjebacken Dalarna PRO
Fre10 20.00-24.00 Thor Görans & Agneta Olzzon Tydingesjön Broby Östra Göinge Skåne
Fre10 20.00-24.00 Blender Älvstagården Jättendal Nordanstig Gävleborg
Fre10 14.00-17.30 Lars Erikssons Änga Väderstad Väderstad Mjölby Östergötland PRO
Lör11 Junix Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Lör11 20.00-23.00 Strike Delsbo bygdegård Delsbo Hudiksvall Gävleborg SPF
Lör11 19.00-22.30 Ola & Jag Folkets Hus Lajksjö Lajksjö Dorotea Västerbotten
Lör11 21.00-01.00 Larz Kristerz Folkets Park Knutby Knutby Uppsala Uppsala
Lör11 20.00-23.30 Ej fastställt Fromhedens Danspaviljong Fromheden Norsjö Västerbotten
Lör11 21.00-01.00 Blender Gräsmyr loge Gräsmyr Nordmaling Västerbotten
Lör11 19.00-22.30 Tomaz & Co Idrottsparken Horn Horn Kinda Östergötland
Lör11 20.00-24.00 Callinaz Kärrasand Urshult Tingsryd Kronoberg
Lör11 20.00-24.00 Matz Bladhs Moliden Moliden Örnsköldsvik Västernorrland
Lör11 22.00-02.00 Casanovas Skålans bygdegård Skålan Berg Jämtland
Lör11 21.00-01.00 Jannez Tors loge Torsåker Hofors Gävleborg
Lör11 20.00-24.00 Donnez Täftelogen Umeå Täfteå Umeå Västerbotten
Lör11 20.00-24.00 Sounders Utängens Loge Tanumshede Tanum Västra Götaland
Lör11 Serenad Åparken Ytterån Ytterån Krokom Jämtland PRO
Sön12 17.00-21.00 Gott & Blandat Björkbacken Hynnenäs Hynnenäs Alvesta Kronoberg
Sön12 17.00-20.30 Tony Alms Bredasjön Holmsjö Holmsjö Karlskrona Blekinge PRO
Sön12 18.00-21 30 Matz Bladhs Folkets Park Herrljunga Herrljunga Herrljunga Västra Götaland
Sön12 19.00-23.00 Micke Ahlgrens Lilltorpet Falun Falun Dalarna
Sön12 19.00-22.30 Bendix Logen Ljusvattnet Burträsk Skellefteå Västerbotten
Sön12 21.00-02.00 Bob Stevens Orrskogen Malung Malung Dalarna
Sön12 21.00-02.00 Casanovas Orrskogen Malung Malung Dalarna
Sön12 21.00-02.00 Charlies Orrskogen Malung Malung Dalarna
Sön12 21.00-02.00 Date Orrskogen Malung Malung Dalarna
Sön12 21.00-02.00 Drifters Orrskogen Malung Malung Dalarna
Sön12 21.00-02.00 Framed Orrskogen Malung Malung Dalarna
Sön12 21.00-02.00 Hanne Mette Band (N) Orrskogen Malung Malung Dalarna
Sön12 21.00-02.00 Jive Orrskogen Malung Malung Dalarna
Sön12 21.00-02.00 Likes Orrskogen Malung Malung Dalarna
Sön12 21.00-02.00 Skåningarna Orrskogen Malung Malung Dalarna
Sön12 18.00-21.30 Edwings Upperudslogen Molkom Karlstad Värmland PRO
Sön12 19.00-22.30 Junix Ånäsparken Kovland Kovland Sundsvall Västernorrland
Sön12 19.00-22.30 Matz Rogers Ånäsparken Kovland Kovland Sundsvall Västernorrland
Mån13 20.00-01.00 Blender Orrskogen Malung Malung Dalarna
Mån13 20.00-01.00 CCA Orrskogen Malung Malung Dalarna
Mån13 20.00-01.00 Engdahls Orrskogen Malung Malung Dalarna
Mån13 20.00-01.00 Erik Lihms med Git Persson Orrskogen Malung Malung Dalarna
Mån13 20.00-01.00 Flamingokvintetten Orrskogen Malung Malung Dalarna
Mån13 20.00-01.00 Humbles Orrskogen Malung Malung Dalarna
Mån13 20.00-01.00 Mickeys Orrskogen Malung Malung Dalarna
Mån13 20.00-01.00 Per Lundgrens Orrskogen Malung Malung Dalarna
Mån13 20.00-01.00 Scotts Orrskogen Malung Malung Dalarna
Mån13 20.00-01.00 Streaplers Orrskogen Malung Malung Dalarna
Mån13 20.00-01.00 The Playtones Orrskogen Malung Malung Dalarna
Mån13 20.00-01.00 Thor Görans & Agneta Olzzon Orrskogen Malung Malung Dalarna
Mån13 18.00-21.30 Fernandoz Tidaholmsparken Tidaholm Tidaholm Västra Götaland
Mån13 Likes Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis14 18.30-22.30 Svennes Bredasjön Holmsjö Holmsjö Karlskrona Blekinge
Tis14 19.00-23.00 Martinez Broby Bettna Bettna Flen Södermanland
Tis14 20.00-01.00 Barbados Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tis14 20.00-01.00 Bhonus Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tis14 20.00-01.00 Bälgtrökken (N) Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tis14 20.00-01.00 Contrazt (N) Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tis14 20.00-01.00 Jannez Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tis14 20.00-01.00 Matz Bladhs Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tis14 20.00-01.00 Micke Ahlgrens Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tis14 20.00-01.00 Mona-Jill Band (N) Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tis14 20.00-01.00 Perikles Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tis14 20.00-01.00 Pia Pihlgrens Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tis14 20.00-01.00 Rune Rudberg Band (N) Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tis14 20.00-01.00 Skippers kapell Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tis14 18.30-22.00 Hedins Sjöviken Ätran Ätran Falkenberg Halland
Tis14 19.00 Frazzes Band Valö Festplats Rimforsa Kinda Östergötland
Tis14 Likes Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis14 20.30-24.00 C-Laget Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Tis14 20.30-24.00 Wahlströms Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Tis14 20.00-24.00 Casanovas Åsliden Nor Ljusdal Gävleborg
Ons15 19.00-22.00 Ola & Jag Café Kajutan Båthallen Skellefteå Skellefteå Västerbotten
Ons15 19.30-22.30 Mogna Män Folkets Hus Ödeborg Ödeborg Uddevalla Västra Götaland
Ons15 18.00-21.30 Hedins Folkets Park Degerfors Degerfors Degerfors Örebro
Ons15 20.00-24.00 Jannez Furuviken Hällesjö Hällesjö Bräcke Jämtland
Ons15 14.00-17.00 Edwings Gammalkils Idrottsplats Gammalkil Linköping Östergötland
Ons15 19.00-23.00 Flamingokvintetten Gröna lund Stockholm Stockholm Stockholm
Ons15 19.00-22.30 BarraBazz Grönänge Dvärsätt Krokom Jämtland PRO
Ons15 13.30-17.00 Lövgrens Kolbäcksparken Kolbäck Hallstahammar Västmanland PRO
Ons15 17.00-20.00 Anders Nilssons Löfstad Loge Löfstad Norrköping Östergötland PRO
Ons15 Roger Lindbloms Mossbrott Vara Vara Västra Götaland BGF
Ons15 20.00-01.00 Anne Nørdsti (N) Orrskogen Malung Malung Dalarna
Ons15 20.00-01.00 Bo Liljedahl Orrskogen Malung Malung Dalarna
Ons15 20.00-01.00 Excess Orrskogen Malung Malung Dalarna
Ons15 20.00-01.00 Expanders Orrskogen Malung Malung Dalarna
Ons15 20.00-01.00 Foxie Orrskogen Malung Malung Dalarna
Ons15 20.00-01.00 Högtryck (FIN) Orrskogen Malung Malung Dalarna
Ons15 20.00-01.00 Kandis (DK) Orrskogen Malung Malung Dalarna
Ons15 20.00-01.00 Lasse Stefanz Orrskogen Malung Malung Dalarna
Ons15 20.00-01.00 Matz Rogers Orrskogen Malung Malung Dalarna
Ons15 20.00-01.00 Sandins Orrskogen Malung Malung Dalarna
Ons15 20.00-01.00 TT Grace Orrskogen Malung Malung Dalarna
Ons15 20.00-01.00 Xplays Orrskogen Malung Malung Dalarna
Ons15 18.00-21.30 Kalle & Stefan Timmeleparken Timmele Ulricehamn Västra Götaland PRO
Ons15 Likes Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Ons15 20.00-24.00 Casanovas Ärstaparken Kyrkdal Kramfors Västernorrland
Tor16 21.00-01.00 Agneta & Peter Ava havsbad Lögdeå Nordmaling Västerbotten
Tor16 19.00-23.00 Bob Stevens Barva bygdegård Barva Eskilstuna
Tor16 19.00-23.00 Humbles Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland
Tor16 20.00-24.00 Casanovas Folkparken Skellefteå Skellefteå Skellefteå Västerbotten
Tor16 18.00-21.30 Ola & Jag Gammelgården Torsåker Torsåker Hofors Gävleborg PRO
Tor16 19.00-23.00 Allstars Hågelbyparken Tumba Botkyrka Stockholm
Tor16 20.00-24.00 Donnez Moliden Moliden Örnsköldsvik Västernorrland
Tor16 20.00-01.00 Alvenfors Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tor16 20.00-01.00 Blixterz Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tor16 20.00-01.00 Callinaz Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tor16 20.00-01.00 Hedins Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tor16 20.00-01.00 Holidays Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tor16 20.00-01.00 Hollyz Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tor16 20.00-01.00 Larz Kristerz Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tor16 20.00-01.00 Lindqvistarna Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tor16 20.00-01.00 Martinez Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tor16 20.00-01.00 Mats Bergmans Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tor16 20.00-01.00 PerHåkans Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tor16 20.00-01.00 Wahlströms Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tor16 20.00-24.00 Blender Ärstaparken Kyrkdal Kramfors Västernorrland
Fre17 Matz Rogers Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Fre17 21.00-01.00 Casanovas Bredsele Park Kusfors Skellefteå Västerbotten
Fre17 18.00-21.30 Gott & Blandat Folkparken Gemla Gemla Växjö Kronoberg PRO
Fre17 19.00-23.00 Dominoz Krutuddens festplats Östhammar Östhammar Uppsala
Fre17 19.00-23.00 Rena Rama Bandet Krutuddens festplats Östhammar Östhammar Uppsala
Fre17 19.00-23.00 Matz Bladhs Kärrasand Urshult Tingsryd Kronoberg
Fre17 20.00-02.00 Allstars Orrskogen Malung Malung Dalarna
Fre17 20.00-02.00 Black Jack Orrskogen Malung Malung Dalarna
Fre17 20.00-02.00 Diggarna Orrskogen Malung Malung Dalarna
Fre17 20.00-02.00 Glenn-Endys Orrskogen Malung Malung Dalarna
Fre17 20.00-02.00 Highlights Orrskogen Malung Malung Dalarna
Fre17 20.00-02.00 Mannerz Orrskogen Malung Malung Dalarna
Fre17 20.00-02.00 Shine Orrskogen Malung Malung Dalarna
Fre17 20.00-02.00 Sounders Orrskogen Malung Malung Dalarna
Fre17 20.00-02.00 The Hub Caps Orrskogen Malung Malung Dalarna
Fre17 20.00-02.00 Titanix Orrskogen Malung Malung Dalarna
Fre17 20.00-02.00 Tomas Fantz (FIN) Orrskogen Malung Malung Dalarna
Fre17 20.00-02.00 Voize Orrskogen Malung Malung Dalarna
Fre17 19.00-23.00 Junix Rättviksparken Rättvik Rättvik Dalarna PRO
Fre17 20.00-24.00 PerHåkans Skälby Loge Kalmar Kalmar Kalmar
Fre17 21.00-01.00 Blender Sommarparadiset Sandviken Sandviken Östersund Jämtland
Fre17 21.30-01.30 Martinez Sågudden Särna Särna Älvdalen Dalarna
Fre17 13.30-17.00 Pär Norlings Söderbärkeparken Söderbärke Smedjebacken Dalarna PRO
Lör18 21.00-01.00 Callinaz Bestorpsparken Bestorp Linköping Östergötland
Lör18 Matz Rogers Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Lör18 Streaplers Brännaberget Överkalix Överkalix Norrbotten
Lör18 17.00-20.00 Junix Ekudden Katrineholm Forssjö Katrineholm Södermanland PRO
Lör18 20.00-01.00 Casanovas Hanssons Loge Långsele Sollefteå Västernorrland
Lör18 20.00-01.00 Mannerz Hanssons Loge Långsele Sollefteå Västernorrland
Lör18 22.00-02.00 Strike Hede hembygdsgård Hede Härjedalen Jämtland
Lör18 20.00-24.00 Flamingokvintetten Kärrasand Urshult Tingsryd Kronoberg
Lör18 19.00-23.00 Hedins Oreparken Furudal Rättvik Dalarna SPF
Lör18 20.00-02.00 Ankies Orrskogen Malung Malung Dalarna
Lör18 20.00-02.00 Blender Orrskogen Malung Malung Dalarna
Lör18 20.00-02.00 Chiquita Orrskogen Malung Malung Dalarna
Lör18 20.00-02.00 Donnez Orrskogen Malung Malung Dalarna
Lör18 20.00-02.00 Fernandoz Orrskogen Malung Malung Dalarna
Lör18 20.00-02.00 Fridjons (IS) Orrskogen Malung Malung Dalarna
Lör18 20.00-02.00 Järnbrukarna med Lelle Orrskogen Malung Malung Dalarna
Lör18 20.00-02.00 Lövgrens Orrskogen Malung Malung Dalarna
Lör18 20.00-02.00 Sannex Orrskogen Malung Malung Dalarna
Lör18 20.00-02.00 The Happy Ones Orrskogen Malung Malung Dalarna
Lör18 20.00-02.00 Tommys (FIN) Orrskogen Malung Malung Dalarna
Lör18 20.00-02.00 Vikingarna med Christer Sjögren Orrskogen Malung Malung Dalarna
Lör18 20.00-24.00 Wickströmz Solliden Koppom Koppom Eda Värmland
Lör18 20.00-23.30 Larz Kristerz Strandhotellet Öregrund Öregrund Östhammar Uppsala
Lör18 20.00-24.00 Thor Görans & Agneta Olzzon Täftelogen Umeå Täfteå Umeå Västerbotten
Lör18 20.00-24.00 Engdahls Upperudslogen Molkom Karlstad Värmland
Lör18 20.00-24.00 Mats Bergmans Utängens Loge Tanumshede Tanum Västra Götaland
Sön19 Sounders Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Sön19 17.00-20.30 Cedrix Bredasjön Holmsjö Holmsjö Karlskrona Blekinge SPF
Sön19 19.00-22.30 Jive Logen Ljusvattnet Burträsk Skellefteå Västerbotten
Sön19 18.00-21 30 Tommys (FIN) Moliden Moliden Örnsköldsvik Västernorrland
Sön19 18.00-21.30 Tomaz & Co Upperudslogen Molkom Karlstad Värmland PRO
Sön19 Excess Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Sön19 19.00-22.30 Martinez Ånäsparken Kovland Kovland Sundsvall Västernorrland
Sön19 17.00-21.00 Strike Ön Hedesunda Hedesunda Gävle Gävleborg
Mån20 Sounders Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Mån20 18.00-21.30 Donnez Falköpingsparken Falköping Falköping Västra Götaland
Mån20 19.00-23.00 Callinaz Nöjesparken Varberg Varberg Varberg Halland
Mån20 13.30-17.00 Gideons Svedboäng Västerfärnebo Sala Västmanland PRO
Mån20 Excess Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis21 Sounders Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Tis21 18.30-22.30 Engdahls Bredasjön Holmsjö Holmsjö Karlskrona Blekinge
Tis21 19.00-23.00 Streaplers Broby Bettna Bettna Flen Södermanland
Tis21 18.30-22.00 Mogna Män Folkets Park Smålandsstenar Smålandsstenar Gislaved Jönköping
Tis21 13.00-17.00 Strike Liljekonvaljeholmen Sunnersta Uppsala Uppsala
Tis21 14.00-18.00 Holidays Skansen Galejan Stockholm Stockholm Stockholm
Tis21 19.00-23.00 Blender Skultuna Lagårn Skultuna Västerås Västmanland
Tis21 19.00-24.00 Blender Skultuna Lagårn Skultuna Västerås Västmanland
Tis21 Flamingokvintetten Ursand Vänersborg Vänersborg Vänersborg Västra Götaland
Tis21 Excess Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis21 20.30-24.00 Hollyz Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Tis21 20.30-24.00 Sweedz Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Ons22 Jive Allsåklubben Överkalix Överkalix Norrbotten
Ons22 Sounders Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Ons22 18.00-21.30 Strike Folkets Park Degerfors Degerfors Degerfors Örebro
Ons22 19.00-22.30 Mickes Gräsmyr loge Gräsmyr Nordmaling Västerbotten
Ons22 19.00-22.30 Ola & Jag Grönänge Dvärsätt Krokom Jämtland PRO
Ons22 19.00-23.00 PerHåkans Gårdsjölogen Gårdserud Sunne Värmland
Ons22 19.00-23.00 Fernandoz Hanssons Loge Långsele Sollefteå Västernorrland
Ons22 13.30-17.00 Eklöfs Kolbäcksparken Kolbäck Hallstahammar Västmanland PRO
Ons22 18.30-22.30 Holidays Lyktan Vilshult Vilshult Olofström Blekinge
Ons22 17.00-20.00 Edwings Löfstad Loge Löfstad Norrköping Östergötland PRO
Ons22 Bendéns Mossbrott Vara Vara Västra Götaland PRO
Ons22 19.00-23.00 Martinez Stjärnsundsparken Stjärnsund Hedemora Dalarna
Ons22 20.00-24.00 Highlights Täftelogen Umeå Täfteå Umeå Västerbotten
Ons22 20.00-24.00 Streaplers Utängens Loge Tanumshede Tanum Västra Götaland
Ons22 Excess Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tor23 19.00-23.00 Martinez Barva bygdegård Barva Eskilstuna
Tor23 Sounders Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Tor23 19.00-23.00 Date Bredasjön Holmsjö Holmsjö Karlskrona Blekinge
Tor23 19.00-23.00 Donnez Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland
Tor23 19.00-23.00 Callinaz Folkets Park Nora Nora Nora Örebro
Tor23 18.00-21.30 Charlies Fröjden, Stadsparken Jönköping Jönköping Jönköping
Tor23 18.00-21.30 Lars Erikssons Gammelgården Torsåker Torsåker Hofors Gävleborg PRO
Tor23 19.00-23.00 Thor Görans & Agneta Olzzon Gröna lund Stockholm Stockholm Stockholm
Tor23 19.00-24.00 Blender Kungälvsparken Kungälv Kungälv Västra Götaland
Tor23 19.00-24.00 Expanders Kungälvsparken Kungälv Kungälv Västra Götaland
Tor23 19.00-23.00 Sannex Laduholmen Forsbacka Forsbacka Gävle Gävleborg
Tor23 19.00-23.00 Casanovas Lilltorpet Falun Falun Dalarna
Tor23 20.00-24.00 Highlights Ånäsparken Kovland Kovland Sundsvall Västernorrland
Tor23 19.00-22.00 Löpsjötorparns Årstaliden Årsta Stockholm Stockholm
Tor23 13.00-17.00 Strike Ängby park Knivsta Knivsta Uppsala PRO
Fre24 20.00-24.00 Thor Görans & Agneta Olzzon Bergviksparken Bergvik Söderhamn Gävleborg
Fre24 Sounders Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Fre24 20.00-01.00 Boogart Bredsele Park Kusfors Skellefteå Västerbotten
Fre24 20.00-01.00 Shake Bredsele Park Kusfors Skellefteå Västerbotten
Fre24 18.00-21.30 Cedrix Folkparken Gemla Gemla Växjö Kronoberg PRO
Fre24 Casanovas Kolsnäsparken Sunne Sunne Värmland
Fre24 19.00-23.00 Streaplers Krutuddens festplats Östhammar Östhammar Uppsala
Fre24 19.00-24.00 Callinaz Kungälvsparken Kungälv Kungälv Västra Götaland
Fre24 19.00-24.00 Sannex Kungälvsparken Kungälv Kungälv Västra Götaland
Fre24 20.00-24.00 Blender Kärrasand Urshult Tingsryd Kronoberg
Fre24 20.00-24.00 Excess Skansen Galejan Stockholm Stockholm Stockholm
Fre24 21.00-01.00 Martinez Sommarparadiset Sandviken Sandviken Östersund Jämtland
Fre24 13.30-17.00 Junix Söderbärkeparken Söderbärke Smedjebacken Dalarna PRO
Fre24 20.00-24.00 Holidays Tydingesjön Broby Östra Göinge Skåne
Fre24 14.00-17.30 Gott & Blandat Änga Väderstad Väderstad Mjölby Östergötland PRO
Lör25 Sounders Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Lör25 20.00-01.00 Boogart Bredsele Park Kusfors Skellefteå Västerbotten
Lör25 20.00-01.00 Shake Bredsele Park Kusfors Skellefteå Västerbotten
Lör25 21.00-01.00 Blender Eklidens Festplats Västra Harg Mjölby Östergötland
Lör25 18.00-21.30 Cedrix Folkets Park Nora Nora Nora Örebro PRO
Lör25 Flamingokvintetten Hasselbacken Finspång Regna Finspång Östergötland
Lör25 Martinez Kolsnäsparken Sunne Sunne Värmland
Lör25 20.00-24.00 Sannex Kärrasand Urshult Tingsryd Kronoberg
Lör25 20.00-24.00 Expanders Moliden Moliden Örnsköldsvik Västernorrland
Lör25 20.00-24.00 Glenn-Endys Rydsnäs loge Rydnäs Ydre Östergötland
Lör25 21.00-01.00 PerHåkans Tors loge Torsåker Hofors Gävleborg
Lör25 20.00-24.00 Fernandoz Täftelogen Umeå Täfteå Umeå Västerbotten
Lör25 20.00-24.00 Engdahls Utängens Loge Tanumshede Tanum Västra Götaland
Sön26 18.00-22.00 Blender Alingsåsparken Alingsås Alingsås Västra Götaland
Sön26 18.00-22.00 Date Barva bygdegård Barva Eskilstuna
Sön26 Engdahls Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Sön26 17.00-21.00 Charlies Björkbacken Hynnenäs Hynnenäs Alvesta Kronoberg
Sön26 18.00-22.00 Casanovas Borensbergsparken Borensberg Motala Östergötland
Sön26 17.00-20.30 Memorys Bredasjön Holmsjö Holmsjö Karlskrona Blekinge PRO
Sön26 19.00-22.30 Avant Logen Ljusvattnet Burträsk Skellefteå Västerbotten
Sön26 18.00-22.00 Glenn-Endys Stallet Vassmolösa Vassmolösa Kalmar Kalmar
Sön26 14.00-17.00 Tomaz & Co Tystberga bygdegård Tystberga Nyköping Södermanland
Sön26 18.00-21.30 Cedrix Upperudslogen Molkom Karlstad Värmland PRO
Sön26 Fernandoz Ånäsparken Kovland Kovland Sundsvall Västernorrland
Mån27 Engdahls Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Mån27 17.00-20.30 Orient Fågelsångs festplats Våxtorp Laholm Halland
Mån27 18.00-21.30 Bob Stevens Tidaholmsparken Tidaholm Tidaholm Västra Götaland
Tis28 18.00-21.30 Strike Bergviksparken Bergvik Söderhamn Gävleborg
Tis28 Engdahls Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Tis28 18.30-22.30 Glenn-Endys Björka Loge Hardeberga, Södra Sandby Lund Skåne
Tis28 18.30-22.30 Orient Bredasjön Holmsjö Holmsjö Karlskrona Blekinge
Tis28 19.00-23.00 Skåningarna Broby Bettna Bettna Flen Södermanland
Tis28 18.30-22.00 Cedrix Sjöviken Ätran Ätran Falkenberg Halland
Tis28 19.00-23.00 Jannez Tyllsnäs udde Borlänge Borlänge Dalarna
Tis28 20.30-24.00 Charlies Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Tis28 20.30-24.00 Holidays Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Ons29 21.00-01.00 Martinez Ava havsbad Lögdeå Nordmaling Västerbotten
Ons29 Engdahls Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Ons29 19.00-22.00 Kvarnby Café Kajutan Båthallen Skellefteå Skellefteå Västerbotten
Ons29 18.00-21.30 Sandins Folkets Park Degerfors Degerfors Degerfors Örebro
Ons29 18.00-23.00 Jannez Fröjden, Stadsparken Jönköping Jönköping Jönköping
Ons29 19.00-22.30 Olle Kjells Grönänge Dvärsätt Krokom Jämtland PRO
Ons29 19.00-23.00 Highlights Gårdsjölogen Gårdserud Sunne Värmland
Ons29 19.00-23.00 Bob Stevens Hanssons Loge Långsele Sollefteå Västernorrland
Ons29 13.30-17.00 Edwings Kolbäcksparken Kolbäck Hallstahammar Västmanland PRO
Ons29 18.30-22.30 Glenn-Endys Lyktan Vilshult Vilshult Olofström Blekinge
Ons29 17.00-20.00 Kenneth Hertz Löfstad Loge Löfstad Norrköping Östergötland PRO
Ons29 18.00-21.30 Junix Mossbrott Vara Vara Västra Götaland PRO
Ons29 18.00-21.30 Mogna Män Timmeleparken Timmele Ulricehamn Västra Götaland
Ons29 18.00-22.00 Orient Tydingesjön Broby Östra Göinge Skåne
Tor30 19.00-23.00 Streaplers Barva bygdegård Barva Eskilstuna
Tor30 Engdahls Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Tor30 20.00-24.00 Thor Görans & Agneta Olzzon Bygdegården Arvesund Mattmar Åre Jämtland
Tor30 19.00-23.00 Holidays Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland
Tor30 18.00-21.30 Jonnys Gammelgården Torsåker Torsåker Hofors Gävleborg PRO
Tor30 19.00-23.00 Martinez Gröna lund Stockholm Stockholm Stockholm
Tor30 21.00-24.00 Orient Hälleviks havsbad Hällevik Sölvesborg Blekinge
Tor30 19.00-23.00 Jannez Laduholmen Forsbacka Forsbacka Gävle Gävleborg
Tor30 20.00-24.00 Donnez Sägnernas Hus Sandhem Mullsjö Jönköping
Tor30 20.00-24.00 Allstars Ånäsparken Kovland Kovland Sundsvall Västernorrland
Fre31 Engdahls Birka Stockholm Stockholm Stockholm
Fre31 Avant Björknäsparken Boden Boden Norrbotten
Fre31 18.00-21.30 Gott & Blandat Bullerbyn Pelarne Pelarne Vimmerby Kalmar SPF
Fre31 18.00-21.30 Orient Folkparken Gemla Gemla Växjö Kronoberg PRO
Fre31 21.00-01.00 Mannerz Gräsmyr loge Gräsmyr Nordmaling Västerbotten
Fre31 19.00-23.00 Matz Bladhs Krutuddens festplats Östhammar Östhammar Uppsala
Fre31 21.00-01.00 Martinez Kustladan Docksta Docksta Kramfors Västernorrland
Fre31 20.00-24.00 Jannez Skansen Galejan Stockholm Stockholm Stockholm
Fre31 20.00-24.00 Allstars Skälby Loge Kalmar Kalmar Kalmar
Fre31 20.00-24.00 Streaplers Sägnernas Hus Sandhem Mullsjö Jönköping
Fre31 13.30-17.00 Eklöfs Söderbärkeparken Söderbärke Smedjebacken Dalarna PRO
Fre31 PerHåkans Vikingalunden Väddö Älmsta Norrtälje Stockholm
Fre31 Thor Görans & Agneta Olzzon Vikingalunden Väddö Älmsta Norrtälje Stockholm