Dansprogram

Sortera kolumn genom att klicka på dess rubrik

Non-stop danser

Antal danser: 42

Datum Tid Dansband Dansställe Ort Kommun Län Övrigt
Juni
Ons02 18.00-23.00 Donnez Fröjden, Stadsparken Jönköping Jönköping Jönköping
Ons02 18.00-23.00 Streaplers Fröjden, Stadsparken Jönköping Jönköping Jönköping
Ons09 18.00-23.00 Jannez Fröjden, Stadsparken Jönköping Jönköping Jönköping
Ons09 18.00-23.00 Voize Fröjden, Stadsparken Jönköping Jönköping Jönköping
Ons16 18.00-23.00 Excess Fröjden, Stadsparken Jönköping Jönköping Jönköping
Ons16 18.00-23.00 PerHåkans Fröjden, Stadsparken Jönköping Jönköping Jönköping
Ons23 18.00-23.00 Highlights Fröjden, Stadsparken Jönköping Jönköping Jönköping
Ons23 18.00-23.00 Xplays Fröjden, Stadsparken Jönköping Jönköping Jönköping
Ons30 18.00-23.00 Blender Fröjden, Stadsparken Jönköping Jönköping Jönköping
Ons30 18.00-23.00 Casanovas Fröjden, Stadsparken Jönköping Jönköping Jönköping
Juli
Tor15 20.00-01.00 Blender Lane Loge Lane Uddevalla Västra Götaland
Tor15 20.00-01.00 Sannex Lane Loge Lane Uddevalla Västra Götaland
Augusti
Ons04 18.00-23.00 Jannez Fröjden, Stadsparken Jönköping Jönköping Jönköping
Ons04 18.00-23.00 Perikles Fröjden, Stadsparken Jönköping Jönköping Jönköping
Ons11 18.00-23.00 Donnez Fröjden, Stadsparken Jönköping Jönköping Jönköping
Ons11 18.00-23.00 Voize Fröjden, Stadsparken Jönköping Jönköping Jönköping
Ons18 18.00-23.00 Casanovas Fröjden, Stadsparken Jönköping Jönköping Jönköping
Ons18 18.00-23.00 Sannex Fröjden, Stadsparken Jönköping Jönköping Jönköping
Fre20 20.00-02.00 Donnez Folkets Park Karlsholme Mariestad Mariestad Västra Götaland
Fre20 20.00-02.00 Expanders Folkets Park Karlsholme Mariestad Mariestad Västra Götaland
Fre20 20.00-02.00 Sannex Folkets Park Karlsholme Mariestad Mariestad Västra Götaland
Fre20 20.00-02.00 Streaplers Folkets Park Karlsholme Mariestad Mariestad Västra Götaland
Lör21 20.00-02.00 Black Jack Folkets Park Karlsholme Mariestad Mariestad Västra Götaland
Lör21 20.00-02.00 Blender Folkets Park Karlsholme Mariestad Mariestad Västra Götaland
Lör21 20.00-02.00 Casanovas Folkets Park Karlsholme Mariestad Mariestad Västra Götaland
Lör21 20.00-02.00 Fernandoz Folkets Park Karlsholme Mariestad Mariestad Västra Götaland
Ons25 18.00-23.00 Allstars Fröjden, Stadsparken Jönköping Jönköping Jönköping
Ons25 18.00-23.00 Foxie Fröjden, Stadsparken Jönköping Jönköping Jönköping
September
Ons01 18.00-23.00 Callinaz Fröjden, Stadsparken Jönköping Jönköping Jönköping
Ons01 18.00-23.00 Martinez Fröjden, Stadsparken Jönköping Jönköping Jönköping
Ons08 18.00-23.00 Excess Fröjden, Stadsparken Jönköping Jönköping Jönköping
Ons08 18.00-23.00 Wahlströms Fröjden, Stadsparken Jönköping Jönköping Jönköping
Lör18 Lasse Stefanz Älmhults handelsplats Älmhult Älmhult Kronoberg
Lör18 Vikingarna med Christer Sjögren Älmhults handelsplats Älmhult Älmhult Kronoberg
November
Fre19 20.00-02.00 Blender Furuparken Östersund Ope Östersund Jämtland
Fre19 20.00-02.00 Jannez Furuparken Östersund Ope Östersund Jämtland
Fre19 20.00-02.00 Shine Furuparken Östersund Ope Östersund Jämtland
Lör20 20.00-02.00 Allstars Furuparken Östersund Ope Östersund Jämtland
Lör20 20.00-02.00 Callinaz Furuparken Östersund Ope Östersund Jämtland
Lör20 20.00-02.00 Expanders Furuparken Östersund Ope Östersund Jämtland
Januari 2022
Lör08 21.00-01.00 Allstars Folkets Hus Ramvik Ramvik Härnösand Västernorrland
Lör08 21.00-01.00 Jannez Folkets Hus Ramvik Ramvik Härnösand Västernorrland