Dansprogram

Sortera kolumn genom att klicka på dess rubrik

Non-stop danser

Antal danser: 218

Datum Tid Dansband Dansställe Ort Kommun Län Övrigt
Juli
Lör28 21.00-01.00 Callinaz Borkhults festplats Borkhult Åtvidaberg Östergötland >
Lör02 21.00-01.00 Callinaz Borkhults festplats Borkhult Åtvidaberg Östergötland
Lör28 21.00-01.00 The Hub Caps Borkhults festplats Borkhult Åtvidaberg Östergötland >
Lör02 21.00-01.00 The Hub Caps Borkhults festplats Borkhult Åtvidaberg Östergötland
Lör28 20.00-02.00 Allstars Hedevi IP Ullared Falkenberg Halland >
Lör02 20.00-02.00 Allstars Hedevi IP Ullared Falkenberg Halland
Lör28 20.00-02.00 Arvingarna Hedevi IP Ullared Falkenberg Halland >
Lör02 20.00-02.00 Arvingarna Hedevi IP Ullared Falkenberg Halland
Lör28 20.00-02.00 Sannex Hedevi IP Ullared Falkenberg Halland >
Lör02 20.00-02.00 Sannex Hedevi IP Ullared Falkenberg Halland
Lör1 20.00 Mickeys Vildmannahallen Storuman Storuman Storuman Västerbotten >
Lör02 20.00 Mickeys Vildmannahallen Storuman Storuman Storuman Västerbotten
Lör1 20.00 Streaplers Vildmannahallen Storuman Storuman Storuman Västerbotten >
Lör02 20.00 Streaplers Vildmannahallen Storuman Storuman Storuman Västerbotten
Tis4 20.30-24.00 Martinez Västerhagen Haverdal Halmstad Halland >
Tis05 20.30-24.00 Martinez Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Tis4 20.30-24.00 Trippix Västerhagen Haverdal Halmstad Halland >
Tis05 20.30-24.00 Trippix Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Ons28 21.00-01.30 Callinaz Lundegård Köpingsvik Borgholm Kalmar >
Ons06 21.00-01.30 Callinaz Lundegård Köpingsvik Borgholm Kalmar
Ons28 21.00-01.30 Highlights Lundegård Köpingsvik Borgholm Kalmar >
Ons06 21.00-01.30 Highlights Lundegård Köpingsvik Borgholm Kalmar
Tor28 Matz Bladhs Ekebo Munka Ljungby Ängelholm Skåne >
Tor07 Matz Bladhs Ekebo Munka Ljungby Ängelholm Skåne
Tor28 Perikles Ekebo Munka Ljungby Ängelholm Skåne >
Tor07 Perikles Ekebo Munka Ljungby Ängelholm Skåne
Fre28 Black Jack Ekebo Munka Ljungby Ängelholm Skåne >
Fre08 Black Jack Ekebo Munka Ljungby Ängelholm Skåne
Fre28 Blender Ekebo Munka Ljungby Ängelholm Skåne >
Fre08 Blender Ekebo Munka Ljungby Ängelholm Skåne
Fre28 Donnez Ekebo Munka Ljungby Ängelholm Skåne >
Fre08 Donnez Ekebo Munka Ljungby Ängelholm Skåne
Fre28 Perikles Ekebo Munka Ljungby Ängelholm Skåne >
Fre08 Perikles Ekebo Munka Ljungby Ängelholm Skåne
Fre28 Sannex Ekebo Munka Ljungby Ängelholm Skåne >
Fre08 Sannex Ekebo Munka Ljungby Ängelholm Skåne
Fre28 The Playtones Ekebo Munka Ljungby Ängelholm Skåne >
Fre08 The Playtones Ekebo Munka Ljungby Ängelholm Skåne
Fre7 21.00-01.30 Allstars Lundegård Köpingsvik Borgholm Kalmar >
Fre08 21.00-01.30 Allstars Lundegård Köpingsvik Borgholm Kalmar
Fre7 21.00-01.30 Jannez Lundegård Köpingsvik Borgholm Kalmar >
Fre08 21.00-01.30 Jannez Lundegård Köpingsvik Borgholm Kalmar
Lör28 Allstars Ekebo Munka Ljungby Ängelholm Skåne >
Lör09 Allstars Ekebo Munka Ljungby Ängelholm Skåne
Lör28 Callinaz Ekebo Munka Ljungby Ängelholm Skåne >
Lör09 Callinaz Ekebo Munka Ljungby Ängelholm Skåne
Lör28 Danne Stråhed & Dynamo Ekebo Munka Ljungby Ängelholm Skåne >
Lör09 Danne Stråhed & Dynamo Ekebo Munka Ljungby Ängelholm Skåne
Lör28 Grönwalls Ekebo Munka Ljungby Ängelholm Skåne >
Lör09 Grönwalls Ekebo Munka Ljungby Ängelholm Skåne
Lör28 Jannez Ekebo Munka Ljungby Ängelholm Skåne >
Lör09 Jannez Ekebo Munka Ljungby Ängelholm Skåne
Lör28 Lasse Stefanz Ekebo Munka Ljungby Ängelholm Skåne >
Lör09 Lasse Stefanz Ekebo Munka Ljungby Ängelholm Skåne
Lör28 Perikles Ekebo Munka Ljungby Ängelholm Skåne >
Lör09 Perikles Ekebo Munka Ljungby Ängelholm Skåne
Tis9 20.30-24.00 Bo Liljedahl Västerhagen Haverdal Halmstad Halland >
Tis12 20.30-24.00 Bo Liljedahl Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Tis9 20.30-24.00 Streaplers Västerhagen Haverdal Halmstad Halland >
Tis12 20.30-24.00 Streaplers Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Lör7 21.00-01.00 Mickeys Sommarparadiset Sandviken Sandviken Östersund Jämtland >
Lör16 21.00-01.00 Mickeys Sommarparadiset Sandviken Sandviken Östersund Jämtland
Lör7 21.00-01.00 Sandins Sommarparadiset Sandviken Sandviken Östersund Jämtland >
Lör16 21.00-01.00 Sandins Sommarparadiset Sandviken Sandviken Östersund Jämtland
Sön28 21.00-02.00 Bennrix Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Sön17 21.00-02.00 Bennrix Orrskogen Malung Malung Dalarna
Sön28 21.00-02.00 Bob Stevens Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Sön17 21.00-02.00 Bob Stevens Orrskogen Malung Malung Dalarna
Sön28 21.00-02.00 Casanovas Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Sön17 21.00-02.00 Casanovas Orrskogen Malung Malung Dalarna
Sön28 21.00-02.00 Framed Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Sön17 21.00-02.00 Framed Orrskogen Malung Malung Dalarna
Sön28 21.00-02.00 Hanne Mette Band (N) Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Sön17 21.00-02.00 Hanne Mette Band (N) Orrskogen Malung Malung Dalarna
Sön28 21.00-02.00 Jannez Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Sön17 21.00-02.00 Jannez Orrskogen Malung Malung Dalarna
Sön28 21.00-02.00 Rent drag Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Sön17 21.00-02.00 Rent drag Orrskogen Malung Malung Dalarna
Sön28 21.00-02.00 Voize Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Sön17 21.00-02.00 Voize Orrskogen Malung Malung Dalarna
Sön28 21.00-82.00 Pepita Slappers Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Sön17 21.00-82.00 Pepita Slappers Orrskogen Malung Malung Dalarna
Mån28 20.00-01.00 Blender Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Mån18 20.00-01.00 Blender Orrskogen Malung Malung Dalarna
Mån28 20.00-01.00 Brogrens Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Mån18 20.00-01.00 Brogrens Orrskogen Malung Malung Dalarna
Mån28 20.00-01.00 CCA Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Mån18 20.00-01.00 CCA Orrskogen Malung Malung Dalarna
Mån28 20.00-01.00 Donnez Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Mån18 20.00-01.00 Donnez Orrskogen Malung Malung Dalarna
Mån28 20.00-01.00 Engdahls Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Mån18 20.00-01.00 Engdahls Orrskogen Malung Malung Dalarna
Mån28 20.00-01.00 Hollyz Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Mån18 20.00-01.00 Hollyz Orrskogen Malung Malung Dalarna
Mån28 20.00-01.00 Matz Bladhs Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Mån18 20.00-01.00 Matz Bladhs Orrskogen Malung Malung Dalarna
Mån28 20.00-01.00 Mickeys Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Mån18 20.00-01.00 Mickeys Orrskogen Malung Malung Dalarna
Mån28 20.00-01.00 Per Lundgrens Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Mån18 20.00-01.00 Per Lundgrens Orrskogen Malung Malung Dalarna
Mån28 20.00-01.00 Scotts Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Mån18 20.00-01.00 Scotts Orrskogen Malung Malung Dalarna
Mån28 20.00-01.00 Stefan Nykvists Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Mån18 20.00-01.00 Stefan Nykvists Orrskogen Malung Malung Dalarna
Mån28 20.00-01.00 Streaplers Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Mån18 20.00-01.00 Streaplers Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tis15 20.00-01.00 Bhonus Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Tis19 20.00-01.00 Bhonus Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tis15 20.00-01.00 Contrazt (N) Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Tis19 20.00-01.00 Contrazt (N) Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tis15 20.00-01.00 Dur X Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Tis19 20.00-01.00 Dur X Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tis15 20.00-01.00 Jannez Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Tis19 20.00-01.00 Jannez Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tis15 20.00-01.00 Little Boo Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Tis19 20.00-01.00 Little Boo Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tis15 20.00-01.00 Matz Bladhs Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Tis19 20.00-01.00 Matz Bladhs Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tis15 20.00-01.00 Micke Ahlgrens Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Tis19 20.00-01.00 Micke Ahlgrens Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tis15 20.00-01.00 Mona-Jill Band (N) Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Tis19 20.00-01.00 Mona-Jill Band (N) Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tis15 20.00-01.00 Perikles Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Tis19 20.00-01.00 Perikles Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tis15 20.00-01.00 PHs Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Tis19 20.00-01.00 PHs Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tis15 20.00-01.00 Pia Pihlgrens Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Tis19 20.00-01.00 Pia Pihlgrens Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tis15 20.00-01.00 Rune Rudberg Band (N) Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Tis19 20.00-01.00 Rune Rudberg Band (N) Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tis11 20.30-24.00 C-Laget Västerhagen Haverdal Halmstad Halland >
Tis19 20.30-24.00 C-Laget Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Tis11 20.30-24.00 Wahlströms Västerhagen Haverdal Halmstad Halland >
Tis19 20.30-24.00 Wahlströms Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Ons28 20.00-01.00 Anne Nørdsti (N) Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Ons20 20.00-01.00 Anne Nørdsti (N) Orrskogen Malung Malung Dalarna
Ons28 20.00-01.00 Bo Liljedahl Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Ons20 20.00-01.00 Bo Liljedahl Orrskogen Malung Malung Dalarna
Ons28 20.00-01.00 Dennis Quintero Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Ons20 20.00-01.00 Dennis Quintero Orrskogen Malung Malung Dalarna
Ons28 20.00-01.00 Excess Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Ons20 20.00-01.00 Excess Orrskogen Malung Malung Dalarna
Ons28 20.00-01.00 Expanders Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Ons20 20.00-01.00 Expanders Orrskogen Malung Malung Dalarna
Ons28 20.00-01.00 Foxie Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Ons20 20.00-01.00 Foxie Orrskogen Malung Malung Dalarna
Ons28 20.00-01.00 Högtryck (FIN) Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Ons20 20.00-01.00 Högtryck (FIN) Orrskogen Malung Malung Dalarna
Ons28 20.00-01.00 Kandis (DK) Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Ons20 20.00-01.00 Kandis (DK) Orrskogen Malung Malung Dalarna
Ons28 20.00-01.00 Lasse Stefanz Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Ons20 20.00-01.00 Lasse Stefanz Orrskogen Malung Malung Dalarna
Ons28 20.00-01.00 Matz Rogers Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Ons20 20.00-01.00 Matz Rogers Orrskogen Malung Malung Dalarna
Ons28 20.00-01.00 Wickströmz Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Ons20 20.00-01.00 Wickströmz Orrskogen Malung Malung Dalarna
Ons28 20.00-01.00 Xplays Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Ons20 20.00-01.00 Xplays Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tor28 20.00-01.00 Alvenfors Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Tor21 20.00-01.00 Alvenfors Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tor28 20.00-01.00 Blixterz Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Tor21 20.00-01.00 Blixterz Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tor28 20.00-01.00 Callinaz Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Tor21 20.00-01.00 Callinaz Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tor28 20.00-01.00 Hedins Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Tor21 20.00-01.00 Hedins Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tor28 20.00-01.00 Holidays Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Tor21 20.00-01.00 Holidays Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tor28 20.00-01.00 Larz Kristerz Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Tor21 20.00-01.00 Larz Kristerz Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tor28 20.00-01.00 Martinez Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Tor21 20.00-01.00 Martinez Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tor28 20.00-01.00 PHs Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Tor21 20.00-01.00 PHs Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tor28 20.00-01.00 Replay (FIN) Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Tor21 20.00-01.00 Replay (FIN) Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tor28 20.00-01.00 Skippers kapell Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Tor21 20.00-01.00 Skippers kapell Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tor28 20.00-01.00 Wahlströms Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Tor21 20.00-01.00 Wahlströms Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tor28 20.00-01.00 Wiggens Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Tor21 20.00-01.00 Wiggens Orrskogen Malung Malung Dalarna
Fre15 20.00-02.00 Allstars Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Fre22 20.00-02.00 Allstars Orrskogen Malung Malung Dalarna
Fre15 20.00-02.00 Black Jack Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Fre22 20.00-02.00 Black Jack Orrskogen Malung Malung Dalarna
Fre15 20.00-02.00 Ej fastställt Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Fre22 20.00-02.00 Ej fastställt Orrskogen Malung Malung Dalarna
Fre15 20.00-02.00 Grönwalls Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Fre22 20.00-02.00 Grönwalls Orrskogen Malung Malung Dalarna
Fre15 20.00-02.00 Highlights Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Fre22 20.00-02.00 Highlights Orrskogen Malung Malung Dalarna
Fre15 20.00-02.00 Kjellez Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Fre22 20.00-02.00 Kjellez Orrskogen Malung Malung Dalarna
Fre15 20.00-02.00 Mannerz Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Fre22 20.00-02.00 Mannerz Orrskogen Malung Malung Dalarna
Fre15 20.00-02.00 Shine Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Fre22 20.00-02.00 Shine Orrskogen Malung Malung Dalarna
Fre15 20.00-02.00 Sounders Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Fre22 20.00-02.00 Sounders Orrskogen Malung Malung Dalarna
Fre15 20.00-02.00 The Hub Caps Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Fre22 20.00-02.00 The Hub Caps Orrskogen Malung Malung Dalarna
Fre15 20.00-02.00 Titanix Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Fre22 20.00-02.00 Titanix Orrskogen Malung Malung Dalarna
Fre15 20.00-02.00 Tomas Fantz (FIN) Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Fre22 20.00-02.00 Tomas Fantz (FIN) Orrskogen Malung Malung Dalarna
Lör28 20.00-01.00 Casanovas Hanssons Loge Långsele Sollefteå Västernorrland >
Lör23 20.00-01.00 Casanovas Hanssons Loge Långsele Sollefteå Västernorrland
Lör28 20.00-01.00 PHs Hanssons Loge Långsele Sollefteå Västernorrland >
Lör23 20.00-01.00 PHs Hanssons Loge Långsele Sollefteå Västernorrland
Lör17 20.00-02.00 Ankies Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Lör23 20.00-02.00 Ankies Orrskogen Malung Malung Dalarna
Lör17 20.00-02.00 Blender Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Lör23 20.00-02.00 Blender Orrskogen Malung Malung Dalarna
Lör17 20.00-02.00 Carisma (FIN) Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Lör23 20.00-02.00 Carisma (FIN) Orrskogen Malung Malung Dalarna
Lör17 20.00-02.00 Donnez Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Lör23 20.00-02.00 Donnez Orrskogen Malung Malung Dalarna
Lör17 20.00-02.00 Fernandoz Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Lör23 20.00-02.00 Fernandoz Orrskogen Malung Malung Dalarna
Lör17 20.00-02.00 Grönwalls Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Lör23 20.00-02.00 Grönwalls Orrskogen Malung Malung Dalarna
Lör17 20.00-02.00 Järnbrukarna med Lelle Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Lör23 20.00-02.00 Järnbrukarna med Lelle Orrskogen Malung Malung Dalarna
Lör17 20.00-02.00 Sandins Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Lör23 20.00-02.00 Sandins Orrskogen Malung Malung Dalarna
Lör17 20.00-02.00 Sannex Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Lör23 20.00-02.00 Sannex Orrskogen Malung Malung Dalarna
Lör17 20.00-02.00 The Swamp Shakers Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Lör23 20.00-02.00 The Swamp Shakers Orrskogen Malung Malung Dalarna
Lör17 20.00-02.00 Tiglar (IS) Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Lör23 20.00-02.00 Tiglar (IS) Orrskogen Malung Malung Dalarna
Lör17 20.00-02.00 Vikingarna med Christer Sjögren Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Lör23 20.00-02.00 Vikingarna med Christer Sjögren Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tis19 19.00-24.00 Blender Skultuna Lagårn Skultuna Västerås Västmanland >
Tis26 19.00-24.00 Blender Skultuna Lagårn Skultuna Västerås Västmanland
Tis19 19.00-24.00 Expanders Skultuna Lagårn Skultuna Västerås Västmanland >
Tis26 19.00-24.00 Expanders Skultuna Lagårn Skultuna Västerås Västmanland
Tis17 20.30-24.00 C-Laget Västerhagen Haverdal Halmstad Halland >
Tis26 20.30-24.00 C-Laget Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Tis17 20.30-24.00 Voize Västerhagen Haverdal Halmstad Halland >
Tis26 20.30-24.00 Voize Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Tis3 20.00-02.00 Black Jack Ön Hedesunda Hedesunda Gävle Gävleborg >
Tis26 20.00-02.00 Black Jack Ön Hedesunda Hedesunda Gävle Gävleborg
Tis3 20.00-02.00 Larz Kristerz Ön Hedesunda Hedesunda Gävle Gävleborg >
Tis26 20.00-02.00 Larz Kristerz Ön Hedesunda Hedesunda Gävle Gävleborg
Ons10 19.00-24.00 Donnez Grevieparken Grevie Båstad Skåne >
Ons27 19.00-24.00 Donnez Grevieparken Grevie Båstad Skåne
Ons10 19.00-24.00 Streaplers Grevieparken Grevie Båstad Skåne >
Ons27 19.00-24.00 Streaplers Grevieparken Grevie Båstad Skåne
Fre15 20.00-01.00 Boogart Gräsmyr loge Gräsmyr Nordmaling Västerbotten >
Fre29 20.00-01.00 Boogart Gräsmyr loge Gräsmyr Nordmaling Västerbotten
Fre15 20.00-01.00 Sannex Gräsmyr loge Gräsmyr Nordmaling Västerbotten >
Fre29 20.00-01.00 Sannex Gräsmyr loge Gräsmyr Nordmaling Västerbotten
Fre22 19.00-24.00 Allstars Sägnernas Hus Sandhem Mullsjö Jönköping >
Fre29 19.00-24.00 Allstars Sägnernas Hus Sandhem Mullsjö Jönköping
Fre22 19.00-24.00 Callinaz Sägnernas Hus Sandhem Mullsjö Jönköping >
Fre29 19.00-24.00 Callinaz Sägnernas Hus Sandhem Mullsjö Jönköping
Fre19 21.00-01.00 Casanovas Vikingalunden Väddö Älmsta Norrtälje Stockholm >
Fre29 21.00-01.00 Casanovas Vikingalunden Väddö Älmsta Norrtälje Stockholm
Fre19 21.00-01.00 PHs Vikingalunden Väddö Älmsta Norrtälje Stockholm >
Fre29 21.00-01.00 PHs Vikingalunden Väddö Älmsta Norrtälje Stockholm
Lör13 20.00-01.00 Boogart Gräsmyr loge Gräsmyr Nordmaling Västerbotten >
Lör30 20.00-01.00 Boogart Gräsmyr loge Gräsmyr Nordmaling Västerbotten
Lör13 20.00-01.00 Sannex Gräsmyr loge Gräsmyr Nordmaling Västerbotten >
Lör30 20.00-01.00 Sannex Gräsmyr loge Gräsmyr Nordmaling Västerbotten
Lör12 20.00-24.00 New Generation Skå festplats Skå Ekerö Stockholm >
Lör30 20.00-24.00 New Generation Skå festplats Skå Ekerö Stockholm
Lör12 20.00-24.00 Vinylbandet Skå festplats Skå Ekerö Stockholm >
Lör30 20.00-24.00 Vinylbandet Skå festplats Skå Ekerö Stockholm
Augusti
Tis28 20.30-24.00 Holidays Västerhagen Haverdal Halmstad Halland >
Tis02 20.30-24.00 Holidays Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Tis28 20.30-24.00 Rent drag Västerhagen Haverdal Halmstad Halland >
Tis02 20.30-24.00 Rent drag Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Tis28 20.00-02.00 Donnez Ön Hedesunda Hedesunda Gävle Gävleborg >
Tis02 20.00-02.00 Donnez Ön Hedesunda Hedesunda Gävle Gävleborg
Tis28 20.00-02.00 Streaplers Ön Hedesunda Hedesunda Gävle Gävleborg >
Tis02 20.00-02.00 Streaplers Ön Hedesunda Hedesunda Gävle Gävleborg
Ons28 18.00-23.00 Jannez Fröjden, Stadsparken Jönköping Jönköping Jönköping >
Ons03 18.00-23.00 Jannez Fröjden, Stadsparken Jönköping Jönköping Jönköping
Ons28 18.00-23.00 Voize Fröjden, Stadsparken Jönköping Jönköping Jönköping >
Ons03 18.00-23.00 Voize Fröjden, Stadsparken Jönköping Jönköping Jönköping
Fre28 20.00-01.00 Engdahls Grevieparken Grevie Båstad Skåne >
Fre05 20.00-01.00 Engdahls Grevieparken Grevie Båstad Skåne
Fre28 20.00-01.00 Voize Grevieparken Grevie Båstad Skåne >
Fre05 20.00-01.00 Voize Grevieparken Grevie Båstad Skåne
Lör28 20.00-02.00 Callinaz Trätojordsbacken Hammarstrand Hammarstrand Ragunda Jämtland >
Lör06 20.00-02.00 Callinaz Trätojordsbacken Hammarstrand Hammarstrand Ragunda Jämtland
Lör28 20.00-02.00 Jannez Trätojordsbacken Hammarstrand Hammarstrand Ragunda Jämtland >
Lör06 20.00-02.00 Jannez Trätojordsbacken Hammarstrand Hammarstrand Ragunda Jämtland
Tis28 20.30-24.00 Charlies Västerhagen Haverdal Halmstad Halland >
Tis09 20.30-24.00 Charlies Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Tis28 20.30-24.00 Hollyz Västerhagen Haverdal Halmstad Halland >
Tis09 20.30-24.00 Hollyz Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Ons28 18.00-23.00 Donnez Fröjden, Stadsparken Jönköping Jönköping Jönköping >
Ons10 18.00-23.00 Donnez Fröjden, Stadsparken Jönköping Jönköping Jönköping
Ons28 18.00-23.00 Martinez Fröjden, Stadsparken Jönköping Jönköping Jönköping >
Ons10 18.00-23.00 Martinez Fröjden, Stadsparken Jönköping Jönköping Jönköping
Lör28 20.00-01.00 Expanders Hanssons Loge Långsele Sollefteå Västernorrland >
Lör13 20.00-01.00 Expanders Hanssons Loge Långsele Sollefteå Västernorrland
Lör28 20.00-01.00 Jannez Hanssons Loge Långsele Sollefteå Västernorrland >
Lör13 20.00-01.00 Jannez Hanssons Loge Långsele Sollefteå Västernorrland
Tis4 20.30-24.00 Diggarna Västerhagen Haverdal Halmstad Halland >
Tis16 20.30-24.00 Diggarna Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Tis4 20.30-24.00 Engdahls Västerhagen Haverdal Halmstad Halland >
Tis16 20.30-24.00 Engdahls Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Ons15 18.00-23.00 Allstars Fröjden, Stadsparken Jönköping Jönköping Jönköping >
Ons17 18.00-23.00 Allstars Fröjden, Stadsparken Jönköping Jönköping Jönköping
Ons15 18.00-23.00 Casanovas Fröjden, Stadsparken Jönköping Jönköping Jönköping >
Ons17 18.00-23.00 Casanovas Fröjden, Stadsparken Jönköping Jönköping Jönköping
Fre28 20.00-01.00 Allstars Folkets Park Karlsholme Mariestad Mariestad Västra Götaland >
Fre19 20.00-01.00 Allstars Folkets Park Karlsholme Mariestad Mariestad Västra Götaland
Fre28 20.00-01.00 Donnez Folkets Park Karlsholme Mariestad Mariestad Västra Götaland >
Fre19 20.00-01.00 Donnez Folkets Park Karlsholme Mariestad Mariestad Västra Götaland
Fre28 20.00-01.00 Sannex Folkets Park Karlsholme Mariestad Mariestad Västra Götaland >
Fre19 20.00-01.00 Sannex Folkets Park Karlsholme Mariestad Mariestad Västra Götaland
Fre28 20.00-01.00 Streaplers Folkets Park Karlsholme Mariestad Mariestad Västra Götaland >
Fre19 20.00-01.00 Streaplers Folkets Park Karlsholme Mariestad Mariestad Västra Götaland
Fre1 Canyons med Conny Nilsson Grevieparken Grevie Båstad Skåne >
Fre19 Canyons med Conny Nilsson Grevieparken Grevie Båstad Skåne
Fre1 Matz Bladhs Grevieparken Grevie Båstad Skåne >
Fre19 Matz Bladhs Grevieparken Grevie Båstad Skåne
Lör28 20.00-01.00 Blender Folkets Park Karlsholme Mariestad Mariestad Västra Götaland >
Lör20 20.00-01.00 Blender Folkets Park Karlsholme Mariestad Mariestad Västra Götaland
Lör28 20.00-01.00 Casanovas Folkets Park Karlsholme Mariestad Mariestad Västra Götaland >
Lör20 20.00-01.00 Casanovas Folkets Park Karlsholme Mariestad Mariestad Västra Götaland
Lör28 20.00-01.00 Fernandoz Folkets Park Karlsholme Mariestad Mariestad Västra Götaland >
Lör20 20.00-01.00 Fernandoz Folkets Park Karlsholme Mariestad Mariestad Västra Götaland
Lör28 20.00-01.00 Matz Bladhs Folkets Park Karlsholme Mariestad Mariestad Västra Götaland >
Lör20 20.00-01.00 Matz Bladhs Folkets Park Karlsholme Mariestad Mariestad Västra Götaland
Sön14 18.00-22.00 Agneta & Peter Moliden Moliden Örnsköldsvik Västernorrland >
Sön21 18.00-22.00 Agneta & Peter Moliden Moliden Örnsköldsvik Västernorrland
Sön14 18.00-22.00 BarraBazz Moliden Moliden Örnsköldsvik Västernorrland >
Sön21 18.00-22.00 BarraBazz Moliden Moliden Örnsköldsvik Västernorrland
Tis16 20.30-24.00 Dur X Västerhagen Haverdal Halmstad Halland >
Tis23 20.30-24.00 Dur X Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Tis16 20.30-24.00 Xplays Västerhagen Haverdal Halmstad Halland >
Tis23 20.30-24.00 Xplays Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Ons7 18.00-23.00 Foxie Fröjden, Stadsparken Jönköping Jönköping Jönköping >
Ons24 18.00-23.00 Foxie Fröjden, Stadsparken Jönköping Jönköping Jönköping
Ons7 18.00-23.00 Perikles Fröjden, Stadsparken Jönköping Jönköping Jönköping >
Ons24 18.00-23.00 Perikles Fröjden, Stadsparken Jönköping Jönköping Jönköping
Ons7 18.00-23.00 Blender Fröjden, Stadsparken Jönköping Jönköping Jönköping >
Ons31 18.00-23.00 Blender Fröjden, Stadsparken Jönköping Jönköping Jönköping
Ons7 18.00-23.00 Callinaz Fröjden, Stadsparken Jönköping Jönköping Jönköping >
Ons31 18.00-23.00 Callinaz Fröjden, Stadsparken Jönköping Jönköping Jönköping
September
Tor28 19.00-23.00 Framed Packhuskajen Göteborg Göteborg Västra Götaland >
Tor01 19.00-23.00 Framed Packhuskajen Göteborg Göteborg Västra Götaland Fri entré
Tor28 19.00-23.00 Lasse Stefanz Packhuskajen Göteborg Göteborg Västra Götaland >
Tor01 19.00-23.00 Lasse Stefanz Packhuskajen Göteborg Göteborg Västra Götaland Fri entré
Fre28 19.00-23.00 Bhonus Packhuskajen Göteborg Göteborg Västra Götaland >
Fre02 19.00-23.00 Bhonus Packhuskajen Göteborg Göteborg Västra Götaland Fri entré
Fre28 19.00-23.00 Larz Kristerz Packhuskajen Göteborg Göteborg Västra Götaland >
Fre02 19.00-23.00 Larz Kristerz Packhuskajen Göteborg Göteborg Västra Götaland Fri entré
Lör28 19.00-24.00 Blender Sägnernas Hus Sandhem Mullsjö Jönköping >
Lör03 19.00-24.00 Blender Sägnernas Hus Sandhem Mullsjö Jönköping
Lör28 19.00-24.00 Casanovas Sägnernas Hus Sandhem Mullsjö Jönköping >
Lör03 19.00-24.00 Casanovas Sägnernas Hus Sandhem Mullsjö Jönköping
Ons1 18.00-23.00 Excess Fröjden, Stadsparken Jönköping Jönköping Jönköping >
Ons07 18.00-23.00 Excess Fröjden, Stadsparken Jönköping Jönköping Jönköping
Ons1 18.00-23.00 Wahlströms Fröjden, Stadsparken Jönköping Jönköping Jönköping >
Ons07 18.00-23.00 Wahlströms Fröjden, Stadsparken Jönköping Jönköping Jönköping
Fre28 Black Jack Grevieparken Grevie Båstad Skåne >
Fre09 Black Jack Grevieparken Grevie Båstad Skåne
Fre28 Pia Pihlgrens Grevieparken Grevie Båstad Skåne >
Fre09 Pia Pihlgrens Grevieparken Grevie Båstad Skåne
Fre7 Callinaz Parkaden Härnösand Härnösand Härnösand Västernorrland >
Fre09 Callinaz Parkaden Härnösand Härnösand Härnösand Västernorrland
Fre7 Expanders Parkaden Härnösand Härnösand Härnösand Västernorrland >
Fre09 Expanders Parkaden Härnösand Härnösand Härnösand Västernorrland
Lör28 20.00-01.00 Blender Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro >
Lör10 20.00-01.00 Blender Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro
Lör28 20.00-01.00 Casanovas Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro >
Lör10 20.00-01.00 Casanovas Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro
Lör4 Callinaz Bäckaskogs Slott Kiaby Kristianstad Skåne >
Lör24 Callinaz Bäckaskogs Slott Kiaby Kristianstad Skåne
Lör4 Jannez Bäckaskogs Slott Kiaby Kristianstad Skåne >
Lör24 Jannez Bäckaskogs Slott Kiaby Kristianstad Skåne
Fre28 19.00-24.00 Blender Skultuna Lagårn Skultuna Västerås Västmanland >
Fre30 19.00-24.00 Blender Skultuna Lagårn Skultuna Västerås Västmanland
Fre28 19.00-24.00 Expanders Skultuna Lagårn Skultuna Västerås Västmanland >
Fre30 19.00-24.00 Expanders Skultuna Lagårn Skultuna Västerås Västmanland
Fre24 Lasse Stefanz Sporthallen Malmberget Malmberget Gällivare Norrbotten >
Fre30 Lasse Stefanz Sporthallen Malmberget Malmberget Gällivare Norrbotten
Fre24 Vikingarna med Christer Sjögren Sporthallen Malmberget Malmberget Gällivare Norrbotten >
Fre30 Vikingarna med Christer Sjögren Sporthallen Malmberget Malmberget Gällivare Norrbotten
Oktober
Lör28 Lasse Stefanz Pite Havsbad Piteå Piteå Norrbotten >
Lör01 Lasse Stefanz Pite Havsbad Piteå Piteå Norrbotten
Lör28 Vikingarna med Christer Sjögren Pite Havsbad Piteå Piteå Norrbotten >
Lör01 Vikingarna med Christer Sjögren Pite Havsbad Piteå Piteå Norrbotten
Lör28 20.00-01.00 Expanders Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro >
Lör08 20.00-01.00 Expanders Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro
Lör28 20.00-01.00 Perikles Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro >
Lör08 20.00-01.00 Perikles Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro
Fre7 19.00-01.00 Blender Parken Gävle Gävle Gävle Gävleborg >
Fre21 19.00-01.00 Blender Parken Gävle Gävle Gävle Gävleborg
Fre7 19.00-01.00 Perikles Parken Gävle Gävle Gävle Gävleborg >
Fre21 19.00-01.00 Perikles Parken Gävle Gävle Gävle Gävleborg
Fre7 19.00-01.00 PHs Parken Gävle Gävle Gävle Gävleborg >
Fre21 19.00-01.00 PHs Parken Gävle Gävle Gävle Gävleborg
Fre7 19.00-01.00 Xplays Parken Gävle Gävle Gävle Gävleborg >
Fre21 19.00-01.00 Xplays Parken Gävle Gävle Gävle Gävleborg
Lör18 19.00-01.00 Allstars Parken Gävle Gävle Gävle Gävleborg >
Lör22 19.00-01.00 Allstars Parken Gävle Gävle Gävle Gävleborg
Lör18 19.00-01.00 Casanovas Parken Gävle Gävle Gävle Gävleborg >
Lör22 19.00-01.00 Casanovas Parken Gävle Gävle Gävle Gävleborg
Lör18 19.00-01.00 Excess Parken Gävle Gävle Gävle Gävleborg >
Lör22 19.00-01.00 Excess Parken Gävle Gävle Gävle Gävleborg
Lör18 19.00-01.00 Shine Parken Gävle Gävle Gävle Gävleborg >
Lör22 19.00-01.00 Shine Parken Gävle Gävle Gävle Gävleborg
Sön8 18.00-22.00 Callinaz Parken Gävle Gävle Gävle Gävleborg >
Sön23 18.00-22.00 Callinaz Parken Gävle Gävle Gävle Gävleborg
Sön8 18.00-22.00 Jannez Parken Gävle Gävle Gävle Gävleborg >
Sön23 18.00-22.00 Jannez Parken Gävle Gävle Gävle Gävleborg
Fre3 20.00-01.00 Blender Borgen Norrköping Norrköping Norrköping Östergötland >
Fre28 20.00-01.00 Blender Borgen Norrköping Norrköping Norrköping Östergötland
November
Lör28 20.00-01.00 Martinez Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland >
Lör05 20.00-01.00 Martinez Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland
Lör28 20.00-01.00 Sounders Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland >
Lör05 20.00-01.00 Sounders Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland
Fre9 19.00-01.00 Fernandoz Surbrunnsparken Ystad Ystad Ystad Skåne >
Fre11 19.00-01.00 Fernandoz Surbrunnsparken Ystad Ystad Ystad Skåne
Fre9 19.00-01.00 Micke Ahlgrens Surbrunnsparken Ystad Ystad Ystad Skåne >
Fre11 19.00-01.00 Micke Ahlgrens Surbrunnsparken Ystad Ystad Ystad Skåne
December
Lör28 21.00-01.00 Black Jack Hatstore arena Kalmar Kalmar Kalmar Kalmar >
Lör03 21.00-01.00 Black Jack Hatstore arena Kalmar Kalmar Kalmar Kalmar
Lör28 21.00-01.00 Lasse Stefanz Hatstore arena Kalmar Kalmar Kalmar Kalmar >
Lör03 21.00-01.00 Lasse Stefanz Hatstore arena Kalmar Kalmar Kalmar Kalmar
Lör28 21.00-01.00 Vikingarna med Christer Sjögren Hatstore arena Kalmar Kalmar Kalmar Kalmar >
Lör03 21.00-01.00 Vikingarna med Christer Sjögren Hatstore arena Kalmar Kalmar Kalmar Kalmar
Lör28 19.00-23.00 Mickes Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten >
Lör17 19.00-23.00 Mickes Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten
Lör28 19.00-23.00 Tobbes Duo Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten >
Lör17 19.00-23.00 Tobbes Duo Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten
Tis2 19.00-24.00 Blender Svenska mässan Göteborg Göteborg Västra Götaland >
Tis27 19.00-24.00 Blender Svenska mässan Göteborg Göteborg Västra Götaland