Dansprogram

Sortera kolumn genom att klicka på dess rubrik

Danser på lördag

Antal danser: 22

Datum Tid Dansband Dansställe Ort Kommun Län Övrigt
Februari
Lör14 15.00-17.30 Sverre Carlsson Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm >
Lör22 15.00-17.30 Sverre Carlsson Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Lör6 21.00-02.00 Casanovas Aros CC Västerås Västerås Västerås Västmanland >
Lör22 21.00-02.00 Casanovas Aros CC Västerås Västerås Västerås Västmanland
Lör6 21.00-02.00 Larz Kristerz Aros CC Västerås Västerås Västerås Västmanland >
Lör22 21.00-02.00 Larz Kristerz Aros CC Västerås Västerås Västerås Västmanland
Lör6 21.00-02.00 Mannerz Aros CC Västerås Västerås Västerås Västmanland >
Lör22 21.00-02.00 Mannerz Aros CC Västerås Västerås Västerås Västmanland
Lör6 21.00-02.00 Streaplers Aros CC Västerås Västerås Västerås Västmanland >
Lör22 21.00-02.00 Streaplers Aros CC Västerås Västerås Västerås Västmanland
Lör28 20.00-24.00 Donnez Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro >
Lör22 20.00-24.00 Donnez Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro
Lör28 19.00-22.30 BarraBazz Delsbo bygdegård Delsbo Hudiksvall Gävleborg >
Lör22 19.00-22.30 BarraBazz Delsbo bygdegård Delsbo Hudiksvall Gävleborg SPF
Lör10 21.30-01.30 Sannex Eringsboda Brunn Eringsboda Ronneby Blekinge >
Lör22 21.30-01.30 Sannex Eringsboda Brunn Eringsboda Ronneby Blekinge
Lör13 20.00-24.00 Engdahls Folkets Hus Forshaga Forshaga Forshaga Värmland >
Lör22 20.00-24.00 Engdahls Folkets Hus Forshaga Forshaga Forshaga Värmland
Lör18 19.00-22.30 Tommys (FIN) Folkets Hus Skelleftehamn - Rotan Skelleftehamn Skellefteå Västerbotten >
Lör22 19.00-22.30 Tommys (FIN) Folkets Hus Skelleftehamn - Rotan Skelleftehamn Skellefteå Västerbotten
Lör12 19.00-23.00 Expanders Folkets Park Huskvarna Huskvarna Jönköping Jönköping >
Lör22 19.00-23.00 Expanders Folkets Park Huskvarna Huskvarna Jönköping Jönköping
Lör16 18.00-21.30 Matz Rogers Främmestads bygdegård Främmestad Essunga Västra Götaland >
Lör22 18.00-21.30 Matz Rogers Främmestads bygdegård Främmestad Essunga Västra Götaland
Lör28 19.00-23.00 Mats Bergmans Fyris park Uppsala Uppsala Uppsala >
Lör22 19.00-23.00 Mats Bergmans Fyris park Uppsala Uppsala Uppsala
Lör28 18.00-22.00 Gideons Jakobsbergs folkhögskola Jakobsberg Järfälla Stockholm >
Lör22 18.00-22.00 Gideons Jakobsbergs folkhögskola Jakobsberg Järfälla Stockholm
Lör12 20.00-24.00 Lövgrens Kristallen Nybro Nybro Nybro Kalmar >
Lör22 20.00-24.00 Lövgrens Kristallen Nybro Nybro Nybro Kalmar
Lör28 21.00-01.00 Jannez Kulturhuset Glada Hudik Hudiksvall Hudiksvall Gävleborg >
Lör22 21.00-01.00 Jannez Kulturhuset Glada Hudik Hudiksvall Hudiksvall Gävleborg
Lör11 20.00-24.00 Matz Bladhs Kvarnkullen Kungälv Kungälv Västra Götaland >
Lör22 20.00-24.00 Matz Bladhs Kvarnkullen Kungälv Kungälv Västra Götaland
Lör2 21.00-01.00 Black Jack Kvarnparken Mjölby Mjölby Östergötland >
Lör22 21.00-01.00 Black Jack Kvarnparken Mjölby Mjölby Östergötland
Lör28 Martinez Mannes krog Sveg Sveg Härjedalen Jämtland >
Lör22 Martinez Mannes krog Sveg Sveg Härjedalen Jämtland
Lör16 21.00-01.00 Lasse Stefanz Möbeln Tierp Tierp Uppsala >
Lör22 21.00-01.00 Lasse Stefanz Möbeln Tierp Tierp Uppsala
Lör13 20.00-24.00 Skåningarna Ramshall Veinge Laholm Halland >
Lör22 20.00-24.00 Skåningarna Ramshall Veinge Laholm Halland
Lör2 21.00-01.00 Callinaz Träffen Båberg Trollhättan Trollhättan Västra Götaland >
Lör22 21.00-01.00 Callinaz Träffen Båberg Trollhättan Trollhättan Västra Götaland