Dansprogram

Sortera kolumn genom att klicka på dess rubrik

Danser på lördag

Antal danser: 26

Datum Tid Dansband Dansställe Ort Kommun Län Övrigt
September
Lör21 21.00-01.00 Black Jack Björnholmens Loge Äng Nässjö Jönköping
Lör21 20.00-24.00 Highlights Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro
Lör21 19.00-22.30 BarraBazz Delsbo bygdegård Delsbo Hudiksvall Gävleborg SPF
Lör21 19.00-23.00 Kjell Dahls Ekebyskolan Vallentuna Vallentuna Vallentuna Stockholm
Lör21 20.00-24.00 Framed Folkets Hus Jössefors Jössefors Arvika Värmland
Lör21 20.00-24.00 Expanders Folkets Hus Piteå Piteå Piteå Norrbotten
Lör21 21.00-01.00 Lasse Stefanz Folkets Park Karlsholme Mariestad Mariestad Västra Götaland
Lör21 20.00-24.00 Micke Ahlgrens Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland
Lör21 20.00-24.00 Foxie Folkets Park Sala Sala Sala Västmanland
Lör21 19.00-23.00 Matz Bladhs Fyris park Uppsala Uppsala Uppsala Uppsala
Lör21 20.00-24.00 Hedins Häradshammars bygdegård Vikbolandet Norrköping Östergötland
Lör21 18.00-21.30 Tomaz & Co Höganlid Hycklinge Hycklinge Kinda Östergötland
Lör21 19.00-23.30 Ingvar Fahsts Klagshamns rotunda Klagshamn Malmö Skåne
Lör21 20.00-24.00 Skåningarna Kristallen Nybro Nybro Nybro Kalmar
Lör21 21.00-01.00 Mannerz Kulturhuset Glada Hudik Hudiksvall Hudiksvall Gävleborg
Lör21 20.00-24.00 Sounders Kvarnkullen Kungälv Kungälv Kungälv Västra Götaland
Lör21 21.00-01.00 Callinaz Kvarnparken Mjölby Mjölby Mjölby Östergötland
Lör21 19.00-23.00 Ola & Jag Logen Ullatti Ullatti Gällivare Norrbotten
Lör21 19.00-23.30 JazzMaTazz Nalen Stockholm Stockholm Stockholm
Lör21 19.00-23.30 Jönköpings storband Nalen Stockholm Stockholm Stockholm
Lör21 20.00-24.00 Donnez Ramshall Veinge Laholm Halland
Lör21 21.00-01.00 Alvenfors Restaurang Le Chef Gävle Gävle Gävle Gävleborg
Lör21 20.00-24.00 Engdahls Skoga bygdegård Ekshärad Hagfors Värmland
Lör21 Scotts Skogsvallen Östervåla Östervåla Heby Uppsala
Lör21 20.00-24.00 Sannex Sägnernas Hus Sandhem Mullsjö Jönköping
Lör21 Sandins Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm