Dansprogram

Sortera kolumn genom att klicka på dess rubrik

Danser på lördag

Antal danser: 31

Datum Tid Dansband Dansställe Ort Kommun Län Övrigt
Juli
Lör28 22.30 Erica Sjöström Band Badhusparken Vara Vara Vara Västra Götaland >
Lör2 22.30 Erica Sjöström Band Badhusparken Vara Vara Vara Västra Götaland
Lör28 21.00-01.00 Callinaz Borkhults festplats Borkhult Åtvidaberg Östergötland >
Lör2 21.00-01.00 Callinaz Borkhults festplats Borkhult Åtvidaberg Östergötland
Lör28 21.00-01.00 The Hub Caps Borkhults festplats Borkhult Åtvidaberg Östergötland >
Lör2 21.00-01.00 The Hub Caps Borkhults festplats Borkhult Åtvidaberg Östergötland
Lör28 20.00-24.00 Orient Folkets Hus Sturkö Sturkö Karlskrona Blekinge >
Lör2 20.00-24.00 Orient Folkets Hus Sturkö Sturkö Karlskrona Blekinge
Lör1 21.00-01.00 Martinez Folkets Park Knutby Knutby Uppsala Uppsala >
Lör2 21.00-01.00 Martinez Folkets Park Knutby Knutby Uppsala Uppsala
Lör28 19.00-24.00 Bagage Folkets Park Nykvarn Nykvarn Nykvarn Stockholm >
Lör2 19.00-24.00 Bagage Folkets Park Nykvarn Nykvarn Nykvarn Stockholm
Lör28 20.00-00.30 Holidays Fågelsångs festplats Våxtorp Laholm Halland >
Lör2 20.00-00.30 Holidays Fågelsångs festplats Våxtorp Laholm Halland
Lör28 21.00-01.00 Larz Kristerz Godegårds festplats Godegård Motala Östergötland >
Lör2 21.00-01.00 Larz Kristerz Godegårds festplats Godegård Motala Östergötland
Lör28 18.00-21.00 Bob Stevens H22 Drottninghög Helsingborg Helsingborg Skåne >
Lör2 18.00-21.00 Bob Stevens H22 Drottninghög Helsingborg Helsingborg Skåne
Lör1 21.15-01.00 Lasse Stefanz Hasselbacken Finspång Regna Finspång Östergötland >
Lör2 21.15-01.00 Lasse Stefanz Hasselbacken Finspång Regna Finspång Östergötland
Lör28 20.00-02.00 Allstars Hedevi IP Ullared Falkenberg Halland >
Lör2 20.00-02.00 Allstars Hedevi IP Ullared Falkenberg Halland
Lör28 20.00-02.00 Arvingarna Hedevi IP Ullared Falkenberg Halland >
Lör2 20.00-02.00 Arvingarna Hedevi IP Ullared Falkenberg Halland
Lör28 20.00-02.00 Sannex Hedevi IP Ullared Falkenberg Halland >
Lör2 20.00-02.00 Sannex Hedevi IP Ullared Falkenberg Halland
Lör28 21.00-01.00 Brogrens Hx Helsingborg Helsingborg Helsingborg Skåne >
Lör2 21.00-01.00 Brogrens Hx Helsingborg Helsingborg Helsingborg Skåne
Lör28 20.00-24.00 Mogna Män Kungälvsparken Kungälv Kungälv Västra Götaland >
Lör2 20.00-24.00 Mogna Män Kungälvsparken Kungälv Kungälv Västra Götaland
Lör28 Ankies Kärrgruveparken Norberg Norberg Västmanland >
Lör2 Ankies Kärrgruveparken Norberg Norberg Västmanland
Lör28 Avant Logen Ullatti Ullatti Gällivare Norrbotten >
Lör2 Avant Logen Ullatti Ullatti Gällivare Norrbotten
Lör28 21.30-01.30 Expanders Lundegård Köpingsvik Borgholm Kalmar >
Lör2 21.30-01.30 Expanders Lundegård Köpingsvik Borgholm Kalmar
Lör28 19.30-23.00 After Beach Långnäsparken Bollnäs Bollnäs Gävleborg >
Lör2 19.30-23.00 After Beach Långnäsparken Bollnäs Bollnäs Gävleborg Fri entré
Lör28 20.00-24.00 Black Jack Moliden Moliden Örnsköldsvik Västernorrland >
Lör2 20.00-24.00 Black Jack Moliden Moliden Örnsköldsvik Västernorrland
Lör28 20.00-24.00 Matz Bladhs Rydsnäs loge Rydnäs Ydre Östergötland >
Lör2 20.00-24.00 Matz Bladhs Rydsnäs loge Rydnäs Ydre Östergötland
Lör28 21.30-01.30 PHs Sidskogen Järvsö Järvsö Ljusdal Gävleborg >
Lör2 21.30-01.30 PHs Sidskogen Järvsö Järvsö Ljusdal Gävleborg
Lör28 19.00-23.00 Jive Skansen Galejan Stockholm Stockholm Stockholm >
Lör2 19.00-23.00 Jive Skansen Galejan Stockholm Stockholm Stockholm
Lör28 20.00-24.00 Kenneth & Classe Solliden Koppom Koppom Eda Värmland >
Lör2 20.00-24.00 Kenneth & Classe Solliden Koppom Koppom Eda Värmland
Lör28 20.00-01.00 Perikles Torparedagarna Åstorp Åstorp Åstorp Skåne >
Lör2 20.00-01.00 Perikles Torparedagarna Åstorp Åstorp Åstorp Skåne
Lör28 21.00-01.00 Fernandoz Trolldalen Degeberga Degeberga Kristianstad Skåne >
Lör2 21.00-01.00 Fernandoz Trolldalen Degeberga Degeberga Kristianstad Skåne
Lör28 20.00-01.30 Upplands Guld Upplands Tunas utomhusdansbana Alunda Östhammar Uppsala >
Lör2 20.00-01.30 Upplands Guld Upplands Tunas utomhusdansbana Alunda Östhammar Uppsala
Lör28 Frippes Duo Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Lör2 Frippes Duo Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Lör28 Janssons Combo Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm >
Lör2 Janssons Combo Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Lör28 20.00 Mickeys Vildmannahallen Storuman Storuman Storuman Västerbotten >
Lör2 20.00 Mickeys Vildmannahallen Storuman Storuman Storuman Västerbotten
Lör28 20.00 Streaplers Vildmannahallen Storuman Storuman Storuman Västerbotten >
Lör2 20.00 Streaplers Vildmannahallen Storuman Storuman Storuman Västerbotten