Dansprogram

Sortera kolumn genom att klicka på dess rubrik

Dansa i juni

Antal danser: 17

Datum Tid Dansband Dansställe Ort Kommun Län Övrigt
Juni 2025
Sön28 19.00-22.00 Avant Logen Käcktjärn Bölebyn Piteå Norrbotten >
Sön1 19.00-22.00 Avant Logen Käcktjärn Bölebyn Piteå Norrbotten
Tor28 19.00-24.00 Allstars Brunnsparken Örebro Örebro Örebro >
Tor5 19.00-24.00 Allstars Brunnsparken Örebro Örebro Örebro
Tor28 19.00-24.00 Callinaz Brunnsparken Örebro Örebro Örebro >
Tor5 19.00-24.00 Callinaz Brunnsparken Örebro Örebro Örebro
Tor28 14.00-17.00 Junix Föreningsborg Bettna Bettna Flen Södermanland >
Tor5 14.00-17.00 Junix Föreningsborg Bettna Bettna Flen Södermanland
Fre4 18.00-21.30 Hardys Tuna bygdegård Vimmerby Tuna Vimmerby Kalmar >
Fre6 18.00-21.30 Hardys Tuna bygdegård Vimmerby Tuna Vimmerby Kalmar
Lör28 20.00-24.00 Highlights Logen Käcktjärn Bölebyn Piteå Norrbotten >
Lör7 20.00-24.00 Highlights Logen Käcktjärn Bölebyn Piteå Norrbotten
Sön5 19.00-22.00 Bendix Logen Käcktjärn Bölebyn Piteå Norrbotten >
Sön8 19.00-22.00 Bendix Logen Käcktjärn Bölebyn Piteå Norrbotten
Fre28 19.00-23.00 PHs Bredasjön Holmsjö Karlskrona Blekinge >
Fre13 19.00-23.00 PHs Bredasjön Holmsjö Karlskrona Blekinge
Fre12 14.00-17.30 Stisses Duo Folkets Park Vadstena Krogaränga Vadstena Vadstena Östergötland >
Fre13 14.00-17.30 Stisses Duo Folkets Park Vadstena Krogaränga Vadstena Vadstena Östergötland
Sön6 19.00-22.00 Mickes Logen Käcktjärn Bölebyn Piteå Norrbotten >
Sön15 19.00-22.00 Mickes Logen Käcktjärn Bölebyn Piteå Norrbotten
Tis12 18.30-22.00 Orient Bredasjön Holmsjö Karlskrona Blekinge >
Tis17 18.30-22.00 Orient Bredasjön Holmsjö Karlskrona Blekinge
Fre1 20.00-24.00 Ola & Jag Fromhedens danspaviljong Fromheden Norsjö Västerbotten >
Fre20 20.00-24.00 Ola & Jag Fromhedens danspaviljong Fromheden Norsjö Västerbotten
Lör20 20.00-24.00 Ola & Jag Fromhedens danspaviljong Fromheden Norsjö Västerbotten >
Lör21 20.00-24.00 Ola & Jag Fromhedens danspaviljong Fromheden Norsjö Västerbotten
Ons16 19.30-22.30 Orient Folkets Park Ödeborg Ödeborg Färgelanda Västra Götaland >
Ons25 19.30-22.30 Orient Folkets Park Ödeborg Ödeborg Färgelanda Västra Götaland
Tor7 14.00-17.00 Stisses Duo Föreningsborg Bettna Bettna Flen Södermanland >
Tor26 14.00-17.00 Stisses Duo Föreningsborg Bettna Bettna Flen Södermanland
Lör1 20.00-24.00 Danzerz Logen Käcktjärn Bölebyn Piteå Norrbotten >
Lör28 20.00-24.00 Danzerz Logen Käcktjärn Bölebyn Piteå Norrbotten
Sön2 19.00-22.00 Peter G's Logen Käcktjärn Bölebyn Piteå Norrbotten >
Sön29 19.00-22.00 Peter G's Logen Käcktjärn Bölebyn Piteå Norrbotten