Dansprogram

Sortera kolumn genom att klicka på dess rubrik

Danser i morgon

Antal danser: 23

Datum Tid Dansband Dansställe Ort Kommun Län Övrigt
Juli
Fre28 21.00 Casanovas Badhusparken Vara Vara Vara Västra Götaland >
Fre1 21.00 Casanovas Badhusparken Vara Vara Vara Västra Götaland
Fre28 20.00-24.00 Black Jack Bergviksparken Bergvik Söderhamn Gävleborg >
Fre1 20.00-24.00 Black Jack Bergviksparken Bergvik Söderhamn Gävleborg
Fre28 19.00-22.30 Brogrens Bingsmarkens camping Skivarp Skurup Skåne >
Fre1 19.00-22.30 Brogrens Bingsmarkens camping Skivarp Skurup Skåne
Fre28 20.00-24.00 Avant Björknäsparken Boden Boden Norrbotten >
Fre1 20.00-24.00 Avant Björknäsparken Boden Boden Norrbotten
Fre28 18.00-21.30 Rolf-Åkez Björnhults loge Björnhult Oskarshamn Kalmar >
Fre1 18.00-21.30 Rolf-Åkez Björnhults loge Björnhult Oskarshamn Kalmar PRO
Fre28 21.15-24.00 Larz Kristerz Folkets Park Björneborg Björneborg Kristinehamn Värmland >
Fre1 21.15-24.00 Larz Kristerz Folkets Park Björneborg Björneborg Kristinehamn Värmland
Fre28 17.00-22.00 Trippz Folkets Park Kävlinge Kävlinge Kävlinge Skåne >
Fre1 17.00-22.00 Trippz Folkets Park Kävlinge Kävlinge Kävlinge Skåne PRO Föranmälan
Fre28 14.00-17.30 Stisses Duo Folkets Park Vadstena Krogaränga Vadstena Vadstena Östergötland >
Fre1 14.00-17.30 Stisses Duo Folkets Park Vadstena Krogaränga Vadstena Vadstena Östergötland PRO
Fre28 18.00-21.30 Orient Folkparken Gemla Gemla Växjö Kronoberg >
Fre1 18.00-21.30 Orient Folkparken Gemla Gemla Växjö Kronoberg PRO
Fre28 18.00-21.00 Holidays H22 Drottninghög Helsingborg Helsingborg Skåne >
Fre1 18.00-21.00 Holidays H22 Drottninghög Helsingborg Helsingborg Skåne
Fre28 20.00-02.00 Blender Hedevi IP Ullared Falkenberg Halland >
Fre1 20.00-02.00 Blender Hedevi IP Ullared Falkenberg Halland
Fre28 20.00-02.00 Lasse Stefanz Hedevi IP Ullared Falkenberg Halland >
Fre1 20.00-02.00 Lasse Stefanz Hedevi IP Ullared Falkenberg Halland
Fre28 20.00-02.00 Perikles Hedevi IP Ullared Falkenberg Halland >
Fre1 20.00-02.00 Perikles Hedevi IP Ullared Falkenberg Halland
Fre28 20.00-24.00 PHs Kustladan Skoved Kramfors Västernorrland >
Fre1 20.00-24.00 PHs Kustladan Skoved Kramfors Västernorrland
Fre28 19.00-23.00 Allstars Liseberg Polketten Göteborg Göteborg Västra Götaland >
Fre1 19.00-23.00 Allstars Liseberg Polketten Göteborg Göteborg Västra Götaland
Fre28 20.00-24.00 Mannerz Skansen Galejan Stockholm Stockholm Stockholm >
Fre1 20.00-24.00 Mannerz Skansen Galejan Stockholm Stockholm Stockholm
Fre28 20.00-24.00 Hollyz Skälby Loge Kalmar Kalmar Kalmar >
Fre1 20.00-24.00 Hollyz Skälby Loge Kalmar Kalmar Kalmar
Fre28 20.30 Sannex Small Lake Meet Hedekas Hedekas Munkedal Västra Götaland >
Fre1 20.30 Sannex Small Lake Meet Hedekas Hedekas Munkedal Västra Götaland
Fre28 21.00-01.00 Streaplers Sommarparadiset Sandviken Sandviken Östersund Jämtland >
Fre1 21.00-01.00 Streaplers Sommarparadiset Sandviken Sandviken Östersund Jämtland
Fre28 13.30-17.00 Norlingz Söderbärkeparken Söderbärke Smedjebacken Dalarna >
Fre1 13.30-17.00 Norlingz Söderbärkeparken Söderbärke Smedjebacken Dalarna PRO
Fre28 20.00-24.00 Fernandoz Tydingesjön Broby Östra Göinge Skåne >
Fre1 20.00-24.00 Fernandoz Tydingesjön Broby Östra Göinge Skåne
Fre28 21.00-01.00 Martinez Uddeholmsladan Uddeholm Hagfors Värmland >
Fre1 21.00-01.00 Martinez Uddeholmsladan Uddeholm Hagfors Värmland
Fre28 Frippes Duo Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Fre1 Frippes Duo Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm