Dansprogram

Sortera kolumn genom att klicka på dess rubrik

Dansa i augusti

Antal danser: 526

Datum Tid Dansband Dansställe Ort Kommun Län Övrigt
Augusti
Mån1 17.00-20.30 Kalle & Stefan Fågelsångs festplats Våxtorp Laholm Halland SPF
Mån1 15.00-19.00 Rignells Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne
Mån1 19.00-22.00 Leif Kronlund Storband Skansen Galejan Stockholm Stockholm Stockholm
Mån1 18.00-21.30 Bob Stevens Tidaholmsparken Tidaholm Tidaholm Västra Götaland
Mån1 Janssons Duo Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis2 18.30-22.30 Kjellez Björka Loge Hardeberga, Södra Sandby Lund Skåne
Tis2 18.30-22.30 Olofsson & Wernersson Bredasjön Holmsjö Holmsjö Karlskrona Blekinge
Tis2 19.00-23.00 Matz Bladhs Broby Bettna Bettna Flen Södermanland
Tis2 19.00-23.00 Expanders Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro
Tis2 15.00-19.00 Toini Ahlms Folkets Park Sjöbo Sjöbo Sjöbo Skåne PRO
Tis2 19.00-21.00 Anders Nilssons Gamla Linköping Linköping Linköping Östergötland
Tis2 18.00-21.30 Kalle & Stefan Hindås Rotunda Härryda Härryda Västra Götaland
Tis2 17.00-20.00 Haga-Lennart Kungälvsparken Kungälv Kungälv Västra Götaland PRO
Tis2 18.30-22.00 Mogna Män Sjöviken Ätran Ätran Falkenberg Halland
Tis2 16.00-19.00 Täby spelmansgille Skansen Galejan Stockholm Stockholm Stockholm
Tis2 19.00-23.00 Jannez Tyllsnäs udde Borlänge Borlänge Dalarna
Tis2 19.00-22.00 Lars Erikssons Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm
Tis2 20.00 Sten & Stanley Ursand Vänersborg Vänersborg Vänersborg Västra Götaland
Tis2 Janssons Duo Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis2 20.30-24.00 Holidays Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Tis2 20.30-24.00 Rent drag Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Tis2 20.00-24.00 Callinaz Åsliden Nor Ljusdal Gävleborg
Tis2 20.00-02.00 Donnez Ön Hedesunda Hedesunda Gävle Gävleborg
Tis2 20.00-02.00 Streaplers Ön Hedesunda Hedesunda Gävle Gävleborg
Ons3 19.00-23.00 Highlights Broby Bettna Bettna Flen Södermanland
Ons3 19.00-22.00 Avant Café Kajutan Båthallen Stackgrönnan Skellefteå Västerbotten
Ons3 19.30 Donnez Djurönäset Djurö Värmdö Stockholm
Ons3 19.00 Fyra knektar med Moa Djäkneberget Västerås Västerås Västerås Västmanland Fri entré
Ons3 18.00-21.30 Gideons Folkets Park Degerfors Degerfors Degerfors Örebro
Ons3 19.00-23.00 Engdahls Folkets Park Malmö Malmö Malmö Skåne Fri entré
Ons3 19.30-22.30 Kalle & Stefan Folkets Park Ödeborg Ödeborg Färgelanda Västra Götaland
Ons3 18.00-23.00 Jannez Fröjden, Stadsparken Jönköping Jönköping Jönköping
Ons3 18.00-23.00 Voize Fröjden, Stadsparken Jönköping Jönköping Jönköping
Ons3 20.00-24.00 Martinez Furuviken Hällesjö Hällesjö Bräcke Jämtland
Ons3 19.00-22.30 Mickes Gräsmyr loge Gräsmyr Nordmaling Västerbotten
Ons3 19.00-22.30 Sven-Rogers Grönänge Dvärsätt Krokom Jämtland PRO
Ons3 19.00-23.00 Foxie Gårdsjölogen Gårdserud Sunne Värmland
Ons3 19.00-22.30 Duo Vi Hanssons Loge Långsele Sollefteå Västernorrland
Ons3 20.30-00.30 Black Jack Hjortnäs Brygga Hjortnäs Leksand Dalarna
Ons3 13.30-17.00 Agneta & Peter Kolbäcksparken Kolbäck Hallstahammar Västmanland PRO
Ons3 11.00 Hazzes Liseberg Polketten Göteborg Göteborg Västra Götaland
Ons3 19.00-23.00 Kjellez Liseberg Polketten Göteborg Göteborg Västra Götaland
Ons3 19.00-22.00 Junix Lohärads bygdegård Lohärad Norrtälje Stockholm
Ons3 18.30-22.30 Holidays Lyktan Vilshult Vilshult Olofström Blekinge
Ons3 17.00-20.00 Dancemän Löfstad Loge Löfstad Norrköping Östergötland PRO
Ons3 18.00-20.00 PHs Societetsparken Norrtälje Norrtälje Norrtälje Stockholm
Ons3 19.00-23.00 Streaplers Stjärnsundsparken Stjärnsund Hedemora Dalarna
Ons3 18.00-22.00 Matz Bladhs Vallsjöbaden Sävsjö Sävsjö Sävsjö Jönköping
Ons3 Janssons Duo Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Ons3 20.00-24.00 Callinaz Ärstaparken Kyrkdal Kramfors Västernorrland
Tor4 19.00-23.00 Streaplers Barva Loge Barva Eskilstuna Södermanland
Tor4 19.00-22.00 LLEO Café Storudden Gravmark Umeå Västerbotten
Tor4 19.00-23.00 Black Jack Dalaborgsparken Vänersborg Vänersborg Västra Götaland
Tor4 19.00-23.00 Holidays Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland
Tor4 20.00-24.00 Martinez Folkparken Skellefteå Skellefteå Skellefteå Västerbotten
Tor4 14.00-17.00 Lars Erikssons Föreningsborg Bettna Bettna Flen Södermanland PRO
Tor4 19.00-21.00 Strängt draget Gamla Linköping Linköping Linköping Östergötland
Tor4 19.00-23.00 Foxie Hågelbyparken Tumba Botkyrka Stockholm
Tor4 18.30 Kristinehamns dragspelsklubb Kristinehamns hembygdsgård Kristinehamn Kristinehamn Värmland
Tor4 19.00-23.00 Jannez Laduholmen Forsbacka Gävle Gävleborg
Tor4 19.00-23.00 Highlights Lilltorpet Falun Falun Falun Dalarna
Tor4 19.00-23.00 Vinylkompaniet Rotundan Nynäshamn Nynäshamn Nynäshamn Stockholm
Tor4 20.00-24.00 Donnez Sägnernas Hus Sandhem Mullsjö Jönköping
Tor4 Janssons Duo Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tor4 19.00-22.00 Edwings Årstaliden Årsta Stockholm Stockholm
Fre5 Black Jack Björklunden Norra Kvinneby Mörbylånga Kalmar
Fre5 20.00-24.00 Pia Pihlgrens Björknäsparken Boden Boden Norrbotten
Fre5 20.00-24.00 Matz Bladhs Folkets Park Mörrum Mörrum Karlshamn Blekinge
Fre5 18.00-21.30 Dönnes & Hansson Folkparken Gemla Gemla Växjö Kronoberg PRO
Fre5 20.00-01.00 Engdahls Grevieparken Grevie Båstad Skåne
Fre5 20.00-01.00 Voize Grevieparken Grevie Båstad Skåne
Fre5 21.00-01.00 Fernandoz Gropafesten Fjugesta Lekeberg Örebro
Fre5 20.00-24.00 Martinez Kustladan Skoved Kramfors Västernorrland
Fre5 20.00-24.00 Donnez Nya Åhusparken Åhus Kristianstad Skåne
Fre5 19.00-23.00 Tomaz & Co Pustaparken Vitsand Torsby Värmland PRO
Fre5 20.00-24.00 PHs Skansen Galejan Stockholm Stockholm Stockholm
Fre5 21.00-01.00 Callinaz Sommarparadiset Sandviken Sandviken Östersund Jämtland
Fre5 20.00-24.00 Streaplers Sägnernas Hus Sandhem Mullsjö Jönköping
Fre5 13.30-17.00 Pär Norlings Söderbärkeparken Söderbärke Smedjebacken Dalarna PRO
Fre5 18.00-21.30 Bosse Franks Tuna bygdegård Vimmerby Tuna Vimmerby Kalmar PRO
Fre5 21.00-01.00 Jannez Uddeholmsladan Uddeholm Hagfors Värmland
Fre5 Janssons Duo Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Fre5 20.00-24.00 Allstars Älvstagården Jättendal Nordanstig Gävleborg
Fre5 14.00-17.30 Edwings Änga Väderstad Väderstad Mjölby Östergötland PRO
Lör6 Scotts Belganets idrottspark Belganet Hallabro Blekinge
Lör6 Lasse Stefanz Björkängen Gullaboås Gullaboås Torsås Kalmar
Lör6 20.00-24.00 Highlights Blomsterhultslogen Blomsterhult Karlstad Värmland
Lör6 Titanix Dala-Järna flygfält Dala-Järna Vansbro Dalarna
Lör6 21.00-01.00 Larz Kristerz Folkets Park Knutby Knutby Uppsala Uppsala
Lör6 20.00-24.00 Bengt Hennings Folkets Park Månstad Månstad Tranemo Västra Götaland
Lör6 18.00-21.30 Rios Folkets Park Nora Nora Nora Örebro PRO
Lör6 20.00-24.00 Mickes Fromhedens Danspaviljong Fromheden Norsjö Västerbotten
Lör6 20.00-00.30 Black Jack Fågelsångs festplats Våxtorp Laholm Halland
Lör6 19.00-23.00 Tomaz & Co Idrottsparken Horn Horn Kinda Östergötland
Lör6 18.00-22.00 Gideons Jäders bygdegård Jäder Eskilstuna Södermanland Verdandi Eskilstuna
Lör6 20.00-24.00 Donnez Kulla Nöjesplats Rörum Simrishamn Skåne
Lör6 20.00-24.00 Alvenfors Kungälvsparken Kungälv Kungälv Västra Götaland
Lör6 21.00-01.00 Streaplers Lane Loge Lane Uddevalla Västra Götaland
Lör6 20.00-24.00 Pia Pihlgrens Moliden Moliden Örnsköldsvik Västernorrland
Lör6 19.00-23.00 Hollyz Mossbrott Vara Vara Västra Götaland
Lör6 20.00-24.00 Matz Bladhs Rangelstorps loge Rangelstorp Vimmerby Kalmar
Lör6 19.00-23.00 Voize Skansen Galejan Stockholm Stockholm Stockholm
Lör6 20.00-24.00 Fernandoz Sägnernas Hus Sandhem Mullsjö Jönköping
Lör6 21.00-01.00 Wahlströms Tors loge Torsåker Hofors Gävleborg
Lör6 20.00-02.00 Callinaz Trätojordsbacken Hammarstrand Hammarstrand Ragunda Jämtland
Lör6 20.00-02.00 Jannez Trätojordsbacken Hammarstrand Hammarstrand Ragunda Jämtland
Lör6 20.00-24.00 Martinez Täftelogen Umeå Täfteå Umeå Västerbotten
Lör6 21.00-01.00 Allstars Uddeholmsladan Uddeholm Hagfors Värmland
Lör6 20.00-24.00 Engdahls Upperudslogen Molkom Karlstad Värmland
Lör6 21.00-01.00 PHs Venjans festplats Venjan Mora Dalarna
Lör6 Janssons Duo Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Sön7 18.00-22.00 Highlights Alingsåsparken Alingsås Alingsås Västra Götaland
Sön7 19.00-22.00 Mickes Björknäsparken Boden Boden Norrbotten
Sön7 18.00-21.30 Engdahls Folkets Park Herrljunga Herrljunga Herrljunga Västra Götaland
Sön7 19.00-22.30 Kvarnby Folkparken Bursiljum Bursiljum Skellefteå Västerbotten
Sön7 16.30-20.30 Allstars Folkparken Gemla Gemla Växjö Kronoberg
Sön7 18.00-22.00 PHs Gräsmarks Hembygdsgård Gräsmark Sunne Värmland
Sön7 18.00-21.30 Avant Hejlogen Jörn Skellefteå Västerbotten
Sön7 19.00-22.30 Glads Hårkvallen Lit Lit Östersund Jämtland
Sön7 19.00-23.00 Black Jack Lilltorpet Falun Falun Falun Dalarna
Sön7 18.30-20.30 Jörnetorparns Ramnaparken Borås Borås Borås Västra Götaland Fri entré
Sön7 18.30–22.00 Cedrix Sjöviken Ätran Ätran Falkenberg Halland
Sön7 18.00-22.00 Bob Stevens Stallet Vassmolösa Vassmolösa Kalmar Kalmar
Sön7 17.00-21.00 Voize Strandpärlan Torne Torne Alvesta Kronoberg
Sön7 17.00-21.00 Wickströmz Uddeholmsladan Uddeholm Hagfors Värmland
Sön7 18.00-21.30 Strike Upperudslogen Molkom Karlstad Värmland PRO
Sön7 Frippes Duo Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Sön7 19.00-22.30 Pia Pihlgrens Ånäsparken Kovland Kovland Sundsvall Västernorrland
Mån8 18.00-21.30 Holidays Falköpingsparken Falköping Falköping Västra Götaland
Mån8 17.00-20.30 Trippz Fågelsångs festplats Våxtorp Laholm Halland SPF
Mån8 15.00-19.00 Candys Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne
Mån8 19.00-23.00 Allstars Nöjesparken Varberg Varberg Varberg Halland
Mån8 13.30-17.00 Junix Svedboäng Västerfärnebo Sala Västmanland PRO
Mån8 Frippes Duo Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis9 18.00-21.30 Orient Alingsåsparken Alingsås Alingsås Västra Götaland
Tis9 18.30-22.30 Canyons med Conny Nilsson Björka Loge Hardeberga, Södra Sandby Lund Skåne
Tis9 18.30-22.30 Kjellez Bredasjön Holmsjö Holmsjö Karlskrona Blekinge
Tis9 19.00-23.00 Sandins Broby Bettna Bettna Flen Södermanland
Tis9 19.00-23.00 PHs Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro
Tis9 18.30-22.00 Cedrix Folkets Park Smålandsstenar Smålandsstenar Gislaved Jönköping
Tis9 18.30-21.00 Diggarna Fröjden, Stadsparken Jönköping Jönköping Jönköping
Tis9 19.00-22.00 Connys Furulundsparken Alafors Alafors Ale Västra Götaland
Tis9 19.00-21.00 Bosse Franks Gamla Linköping Linköping Linköping Östergötland
Tis9 18.30-21.00 Martinez Kanalhamnen Söderköping Söderköping Söderköping Östergötland
Tis9 17.00-20.00 Hazzes Kungälvsparken Kungälv Kungälv Västra Götaland PRO
Tis9 16.00-19.00 Bob Stevens Skansen Galejan Stockholm Stockholm Stockholm
Tis9 17.00-20.00 Elvis4ever Snöstorps Allmogegård Halmstad Halmstad Halland PRO
Tis9 19.00-21.00 Fernandoz Stortorpsparken Trångsund Trångsund Huddinge Stockholm
Tis9 19.00-22.00 Roynes Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm
Tis9 20.00 Magnus Carlsson Ursand Vänersborg Vänersborg Vänersborg Västra Götaland
Tis9 Frippes Duo Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis9 20.30-24.00 Charlies Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Tis9 20.30-24.00 Hollyz Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Tis9 13.00-16.00 Tomaz & Co Wij gammelgård Hölö Hölö Södertälje Stockholm
Tis9 20.00-24.00 Allstars Åsliden Nor Ljusdal Gävleborg
Ons10 19.00 X-tra Djäkneberget Västerås Västerås Västerås Västmanland Fri entré
Ons10 18.00-21.30 Jompaz Folkets Park Degerfors Degerfors Degerfors Örebro
Ons10 19.30-22.30 Spelfinkarna Folkets Park Ödeborg Ödeborg Färgelanda Västra Götaland
Ons10 18.00-23.00 Donnez Fröjden, Stadsparken Jönköping Jönköping Jönköping
Ons10 18.00-23.00 Martinez Fröjden, Stadsparken Jönköping Jönköping Jönköping
Ons10 19.00-22.30 Agneta & Peter Grönänge Dvärsätt Krokom Jämtland PRO
Ons10 13.30-17.00 BarraBazz Kolbäcksparken Kolbäck Hallstahammar Västmanland PRO
Ons10 11.00 Tång & Co Liseberg Polketten Göteborg Göteborg Västra Götaland
Ons10 19.00-23.00 Larz Kristerz Liseberg Polketten Göteborg Göteborg Västra Götaland
Ons10 19.00-22.00 Lars Erikssons Lohärads bygdegård Lohärad Norrtälje Stockholm
Ons10 18.30-22.30 Kjellez Lyktan Vilshult Vilshult Olofström Blekinge
Ons10 17.00-20.00 Holens Löfstad Loge Löfstad Norrköping Östergötland PRO
Ons10 18.00-21.30 Dahlz Duo Orrnäset Högboda Kil Värmland
Ons10 19.00-23.00 Fernandoz Stjärnsundsparken Stjärnsund Hedemora Dalarna
Ons10 18.00-21.30 Cedrix Timmeleparken Timmele Ulricehamn Västra Götaland
Ons10 Frippes Duo Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Ons10 20.00-24.00 Jannez Ärstaparken Kyrkdal Kramfors Västernorrland
Tor11 19.00-23.00 Matz Bladhs Barva Loge Barva Eskilstuna Södermanland
Tor11 19.00-23.00 Donnez Bredasjön Holmsjö Holmsjö Karlskrona Blekinge
Tor11 19.00-22.00 Carisma (FIN) Café Kajutan Båthallen Stackgrönnan Skellefteå Västerbotten
Tor11 19.00-23.00 Fernandoz Dalaborgsparken Vänersborg Vänersborg Västra Götaland
Tor11 19.00-23.00 Engdahls Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland
Tor11 18.00-22.00 Holidays Folkets Park Åseda Åseda Uppvidinge Kronoberg
Tor11 20.00-24.00 Jannez Folkparken Skellefteå Skellefteå Skellefteå Västerbotten
Tor11 18.00-21.00 Cedrix Gammelgården Torsåker Torsåker Hofors Gävleborg PRO
Tor11 19.00-23.00 Highlights Hågelbyparken Tumba Botkyrka Stockholm
Tor11 19.00-23.00 Casanovas Laduholmen Forsbacka Gävle Gävleborg
Tor11 19.00-23.00 Expanders Lilltorpet Falun Falun Falun Dalarna
Tor11 17.00-20.30 Orient Olles Loge Stränghult Älmhult Kronoberg
Tor11 19.00-22.30 Agneta & Peter Ströms hembygdsgård Strömsund Strömsund Jämtland PRO
Tor11 Frippes Duo Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tor11 20.00-24.00 Allstars Ånäsparken Kovland Kovland Sundsvall Västernorrland
Tor11 14.00-17.00 Sverre Carlsson Årstaliden Årsta Stockholm Stockholm
Tor11 13.00-17.00 Tomaz & Co Ängby park Knivsta Knivsta Uppsala
Fre12 20.00-24.00 Sounders Bergviksparken Bergvik Söderhamn Gävleborg
Fre12 20.00-24.00 Carisma (FIN) Björknäsparken Boden Boden Norrbotten
Fre12 18.00-21.30 Kalle & Stefan Folkparken Gemla Gemla Växjö Kronoberg PRO
Fre12 20.00-24.00 Titanix Gamleby Folkpark Gamleby Västervik Kalmar
Fre12 21.00-01.00 Jannez Gräsmyr loge Gräsmyr Nordmaling Västerbotten
Fre12 19.00-23.00 Spelfinkarna Klässbolsparken Klässbol Arvika Värmland
Fre12 20.00-24.00 Foxie Kungälvsparken Kungälv Kungälv Västra Götaland
Fre12 20.00-24.00 Matz Bladhs Kustladan Skoved Kramfors Västernorrland
Fre12 Larz Kristerz Malmöfestivalen Malmö Malmö Skåne
Fre12 Streaplers Malmöfestivalen Malmö Malmö Skåne
Fre12 18.00-22.00 Strike Rättviksparken Rättvik Rättvik Dalarna PRO
Fre12 21.00-01.00 Donnez Simbadet Österbybruk Österbybruk Östhammar Uppsala
Fre12 20.00-24.00 Casanovas Skansen Galejan Stockholm Stockholm Stockholm
Fre12 21.00-01.00 Expanders Sommarparadiset Sandviken Sandviken Östersund Jämtland
Fre12 20.00-24.00 Sannex Sägnernas Hus Sandhem Mullsjö Jönköping
Fre12 13.30-17.00 Cedrix Söderbärkeparken Söderbärke Smedjebacken Dalarna PRO
Fre12 20.00-24.00 Holidays Tydingesjön Broby Östra Göinge Skåne
Fre12 Frippes Duo Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Fre12 Vikingarna med Christer Sjögren Ön Hedesunda Hedesunda Gävle Gävleborg
Lör13 20.00-24.00 Avant Allsåklubben Överkalix Överkalix Norrbotten
Lör13 21.00-01.00 Casanovas Borkhults festplats Borkhult Åtvidaberg Östergötland
Lör13 19.00-22.30 Glads Delsbo bygdegård Delsbo Hudiksvall Gävleborg SPF
Lör13 20.00-00.30 Fernandoz Fågelsångs festplats Våxtorp Laholm Halland
Lör13 20.00-01.00 Expanders Hanssons Loge Långsele Sollefteå Västernorrland
Lör13 20.00-01.00 Jannez Hanssons Loge Långsele Sollefteå Västernorrland
Lör13 Orient Hälleviksbadet Hällevik Sölvesborg Blekinge
Lör13 Ankies Jössebo vildmarkscamp Jössebo Ovanåker Gävleborg
Lör13 Brandsta City Släckers Malmöfestivalen Malmö Malmö Skåne
Lör13 Phix Malmöfestivalen Malmö Malmö Skåne
Lör13 Voize Malmöfestivalen Malmö Malmö Skåne
Lör13 21.00-01.00 Mannerz Mannes Loge Boda, Svärdsjö Falun Dalarna
Lör13 20.00-24.00 Donnez Rydsnäs loge Rydnäs Ydre Östergötland
Lör13 19.00-23.00 Martinez Skansen Galejan Stockholm Stockholm Stockholm
Lör13 Black Jack Twin City Jönköping Jönköping Jönköping
Lör13 20.00-24.00 Matz Bladhs Täftelogen Umeå Täfteå Umeå Västerbotten
Lör13 Frippes Duo Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Lör13 21.00-01.00 Sannex Vittingeparken Vittinge Heby Uppsala
Sön14 18.00-22.00 Shine Alingsåsparken Alingsås Alingsås Västra Götaland
Sön14 18.00-22.00 Excess Barva Loge Barva Eskilstuna Södermanland
Sön14 17.00-21.00 Orient Björkbacken Hynnenäs Hynnenäs Alvesta Kronoberg
Sön14 19.00-22.00 BarraBazz Björknäsparken Boden Boden Norrbotten
Sön14 20.00-24.00 Mickes Café Storudden Gravmark Umeå Västerbotten
Sön14 18.00-21.00 Tång & Co Folkets Park Rabbalshede Rabbalshede Tanum Västra Götaland SPF
Sön14 18.00-22.00 Xplays Folkets Park Vadstena Krogaränga Vadstena Vadstena Östergötland
Sön14 17.00-21.00 Martinez Folkets Park Vetlanda Vetlanda Vetlanda Jönköping
Sön14 19.00-22.30 Ola & Jag Folkparken Bursiljum Bursiljum Skellefteå Västerbotten
Sön14 16.30-20.30 Casanovas Folkparken Gemla Gemla Växjö Kronoberg
Sön14 18.00 Skippers kapell Gröna Lund Stockholm Stockholm Stockholm
Sön14 19.00-22.30 Agneta & Peter Hårkvallen Lit Lit Östersund Jämtland
Sön14 19.00-23.00 Sounders Lilltorpet Falun Falun Falun Dalarna
Sön14 Black Jack Malmöfestivalen Malmö Malmö Skåne
Sön14 18.00-21.30 Duo Vi Moliden Moliden Örnsköldsvik Västernorrland
Sön14 18.00-22.00 Donnez Stallet Vassmolösa Vassmolösa Kalmar Kalmar
Sön14 17.00-21.00 Holidays Uddeholmsladan Uddeholm Hagfors Värmland
Sön14 18.00-21.30 Edwings Upperudslogen Molkom Karlstad Värmland PRO
Sön14 Fernandoz Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm Höga-Kusten-Kryssning
Sön14 19.00-22.30 Matz Bladhs Ånäsparken Kovland Kovland Sundsvall Västernorrland
Mån15 17.00-20.30 Bodegaz Fågelsångs festplats Våxtorp Laholm Halland SPF
Mån15 15.00-18.30 Hedins Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne PRO
Mån15 18.00 Matz Bladhs Gröna Lund Stockholm Stockholm Stockholm
Mån15 Engdahls Malmöfestivalen Malmö Malmö Skåne
Mån15 18.00-21.30 Voize Tidaholmsparken Tidaholm Tidaholm Västra Götaland
Mån15 Fernandoz Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm Höga-Kusten-Kryssning
Tis16 18.30-22.30 Bennrix Björka Loge Hardeberga, Södra Sandby Lund Skåne
Tis16 18.30-22.30 Orient Bredasjön Holmsjö Holmsjö Karlskrona Blekinge
Tis16 19.00-23.00 Alvenfors Broby Bettna Bettna Flen Södermanland
Tis16 19.00-23.00 Allstars Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro
Tis16 17.00-20.30 Cedrix Folkets Hus Timsfors Timsfors Markaryd Kronoberg PRO
Tis16 15.00-19.00 Rignells Folkets Park Sjöbo Sjöbo Sjöbo Skåne PRO
Tis16 19.00-22.00 Charlies Furulundsparken Alafors Alafors Ale Västra Götaland
Tis16 19.00-21.00 Tebes Gamla Linköping Linköping Linköping Östergötland
Tis16 18.00-21.30 Kent & Henke Hindås Rotunda Härryda Härryda Västra Götaland
Tis16 17.00-20.00 Tång & Co Kungälvsparken Kungälv Kungälv Västra Götaland PRO
Tis16 Canyons med Conny Nilsson Malmöfestivalen Malmö Malmö Skåne
Tis16 18.30–22.00 Hedins Sjöviken Ätran Ätran Falkenberg Halland
Tis16 16.00-19.00 Tensta Spelmanslag Skansen Galejan Stockholm Stockholm Stockholm
Tis16 19.00-22.00 Gideons Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm
Tis16 Fernandoz Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm Höga-Kusten-Kryssning
Tis16 20.30-24.00 Diggarna Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Tis16 20.30-24.00 Engdahls Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Tis16 20.00-24.00 PHs Åsliden Nor Ljusdal Gävleborg
Ons17 19.00-23.00 Xplays Broby Bettna Bettna Flen Södermanland
Ons17 19.00-22.00 Mickes Café Kajutan Båthallen Stackgrönnan Skellefteå Västerbotten
Ons17 18.00-21.30 Holens Folkets Park Degerfors Degerfors Degerfors Örebro
Ons17 18.00-20.30 Hazzes Folkets Park Ellös Ellös Orust Västra Götaland
Ons17 19.30-22.30 Tång & Co Folkets Park Ödeborg Ödeborg Färgelanda Västra Götaland
Ons17 18.00-23.00 Allstars Fröjden, Stadsparken Jönköping Jönköping Jönköping
Ons17 18.00-23.00 Casanovas Fröjden, Stadsparken Jönköping Jönköping Jönköping
Ons17 20.00-24.00 PHs Furuviken Hällesjö Hällesjö Bräcke Jämtland
Ons17 19.00-22.30 Serenad Grönänge Dvärsätt Krokom Jämtland PRO
Ons17 13.30-17.00 Ola & Jag Kolbäcksparken Kolbäck Hallstahammar Västmanland PRO
Ons17 11.00 Ingvar & Co Liseberg Polketten Göteborg Göteborg Västra Götaland
Ons17 19.00-23.00 Framed Liseberg Polketten Göteborg Göteborg Västra Götaland
Ons17 18.30-22.30 Matz Bladhs Lyktan Vilshult Vilshult Olofström Blekinge
Ons17 17.00-20.00 Bosse Franks Löfstad Loge Löfstad Norrköping Östergötland PRO
Ons17 Donnez Malmöfestivalen Malmö Malmö Skåne
Ons17 18.00-22.00 Engdahls Vallsjöbaden Sävsjö Sävsjö Sävsjö Jönköping
Ons17 Titanix Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tor18 19.00-23.00 Donnez Barva Loge Barva Eskilstuna Södermanland
Tor18 19.00-23.00 Casanovas Folkets Park Nora Nora Nora Örebro
Tor18 20.00-24.00 PHs Folkparken Skellefteå Skellefteå Skellefteå Västerbotten
Tor18 19.00-21.00 Bosse Franks Gamla Linköping Linköping Linköping Östergötland
Tor18 19.00-22.30 Sandins Hanssons Loge Långsele Sollefteå Västernorrland
Tor18 19.00-23.00 Mannerz Hågelbyparken Tumba Botkyrka Stockholm Bandets sista spelning
Tor18 19.00-23.00 Expanders Laduholmen Forsbacka Gävle Gävleborg
Tor18 19.00-23.00 Blender Lilltorpet Falun Falun Falun Dalarna
Tor18 Matz Bladhs Malmöfestivalen Malmö Malmö Skåne
Tor18 17.00-20.30 Orient Tornsborgs Tivoli Färingtofta Klippan Skåne SPF
Tor18 Bendéns Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tor18 Titanix Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tor18 20.00-24.00 Jannez Ånäsparken Kovland Kovland Sundsvall Västernorrland
Tor18 14.00-17.00 Tomaz & Co Årstaliden Årsta Stockholm Stockholm
Tor18 13.00-17.00 Ola & Jag Ängby park Knivsta Knivsta Uppsala PRO
Fre19 20.00-24.00 Martinez Bergviksparken Bergvik Söderhamn Gävleborg
Fre19 20.00-24.00 Jive Björknäsparken Boden Boden Norrbotten
Fre19 19.00-23.00 Engdahls Danshallen Belganet Hallabro Ronneby Blekinge
Fre19 20.00-01.00 Allstars Folkets Park Karlsholme Mariestad Mariestad Västra Götaland
Fre19 20.00-01.00 Donnez Folkets Park Karlsholme Mariestad Mariestad Västra Götaland
Fre19 20.00-01.00 Sannex Folkets Park Karlsholme Mariestad Mariestad Västra Götaland
Fre19 20.00-01.00 Streaplers Folkets Park Karlsholme Mariestad Mariestad Västra Götaland
Fre19 18.00-21.30 Orient Folkparken Gemla Gemla Växjö Kronoberg PRO
Fre19 Canyons med Conny Nilsson Grevieparken Grevie Båstad Skåne
Fre19 Matz Bladhs Grevieparken Grevie Båstad Skåne
Fre19 21.00-01.00 Mickeys Gräsmyr loge Gräsmyr Nordmaling Västerbotten
Fre19 20.00-24.00 Jannez Kustladan Skoved Kramfors Västernorrland
Fre19 19.00-23.00 Lasse Stefanz Liseberg Polketten Göteborg Göteborg Västra Götaland
Fre19 Casanovas Malmöfestivalen Malmö Malmö Skåne
Fre19 Perikles Malmöfestivalen Malmö Malmö Skåne
Fre19 17.00-21.00 Junix Pustaparken Vitsand Torsby Värmland PRO
Fre19 20.00-24.00 Blender Skansen Galejan Stockholm Stockholm Stockholm
Fre19 20.00-24.00 Wahlströms Skälby Loge Kalmar Kalmar Kalmar
Fre19 21.00-01.00 Sandins Sommarparadiset Sandviken Sandviken Östersund Jämtland
Fre19 13.30-17.00 Hedins Söderbärkeparken Söderbärke Smedjebacken Dalarna PRO
Fre19 19.00-22.30 Pär Norlings Torpet Bräcke Bräcke Bräcke Jämtland PRO
Fre19 Framed Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Fre19 19.00-23.00 PHs Åmotsparken Åmot Ockelbo Gävleborg
Fre19 14.00-17.30 Cedrix Änga Väderstad Väderstad Mjölby Östergötland PRO
Lör20 20.00-24.00 Danzerz Allsåklubben Överkalix Överkalix Norrbotten
Lör20 19.00 Bennix Anderslövs Gästis Anderslöv Trelleborg Skåne
Lör20 21.00-01.00 Allstars Aspåsnäset Aspås Krokom Jämtland
Lör20 20.00-24.00 PHs Blomsterhultslogen Blomsterhult Karlstad Värmland
Lör20 21.00-01.00 Lasse Stefanz Bokskogen Burseryd Burseryd Gislaved Jönköping
Lör20 20.00-24.00 Jannez Bredsele Park Kusfors Norsjö Västerbotten
Lör20 21.00-01.00 Donnez Eklidens festplats Västra Harg Mjölby Östergötland
Lör20 19.00-23.00 Sannex Folkets Hus & Park Skurup Skurup Skurup Skåne
Lör20 20.00-01.00 Blender Folkets Park Karlsholme Mariestad Mariestad Västra Götaland
Lör20 20.00-01.00 Casanovas Folkets Park Karlsholme Mariestad Mariestad Västra Götaland
Lör20 20.00-01.00 Fernandoz Folkets Park Karlsholme Mariestad Mariestad Västra Götaland
Lör20 20.00-01.00 Matz Bladhs Folkets Park Karlsholme Mariestad Mariestad Västra Götaland
Lör20 18.00-21.30 Samzons Folkets Park Nora Nora Nora Örebro PRO
Lör20 20.00-24.00 Ola & Jag Fromhedens Danspaviljong Fromheden Norsjö Västerbotten
Lör20 20.00-00.30 Bob Stevens Fågelsångs festplats Våxtorp Laholm Halland
Lör20 21.00-01.00 Mickeys Joelmässan Hammerdal Hammerdal Strömsund Jämtland
Lör20 20.00-24.00 Holidays Kungälvsparken Kungälv Kungälv Västra Götaland
Lör20 19.00-23.00 Voize Liseberg Polketten Göteborg Göteborg Västra Götaland
Lör20 19.00-23.00 Blixterz Lohärads bygdegård Lohärad Norrtälje Stockholm
Lör20 21.00-01.00 Foxie Mannes Loge Boda, Svärdsjö Falun Dalarna
Lör20 Skåningarna Perstorpsdagarna Perstorp Perstorp Skåne
Lör20 20.00-24.00 Engdahls Rangelstorps loge Rangelstorp Vimmerby Kalmar
Lör20 19.00-23.00 Kjellez Skansen Galejan Stockholm Stockholm Stockholm
Lör20 20.00-24.00 Holens Solliden Koppom Koppom Eda Värmland
Lör20 20.00-24.00 Jive Täftelogen Umeå Täfteå Umeå Västerbotten
Lör20 N&P-duo Tättö havskrog Loftahammar Västervik Kalmar
Lör20 Strike Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Lör20 Christerz Åparken Ytterån Krokom Jämtland
Lör20 Streaplers Älgsjövallen Bjurberget Torsby Värmland
Sön21 18.00-22.00 Xplays Alingsåsparken Alingsås Alingsås Västra Götaland
Sön21 19.00-22.00 Ola & Jag Björknäsparken Boden Boden Norrbotten
Sön21 17.00-21.00 Engdahls Folkets Park Hedemora Hedemora Hedemora Dalarna
Sön21 18.00-21.30 Holidays Folkets Park Herrljunga Herrljunga Herrljunga Västra Götaland
Sön21 18.00-22.00 Blender Folkets Park Vadstena Krogaränga Vadstena Vadstena Östergötland
Sön21 18.00-21.30 Jive Hejlogen Jörn Skellefteå Västerbotten
Sön21 19.00-22.30 Serenad Hårkvallen Lit Lit Östersund Jämtland
Sön21 19.00-23.00 Kjellez Lilltorpet Falun Falun Falun Dalarna
Sön21 18.00-22.00 Agneta & Peter Moliden Moliden Örnsköldsvik Västernorrland
Sön21 18.00-22.00 BarraBazz Moliden Moliden Örnsköldsvik Västernorrland
Sön21 18.30–22.00 Charlies Sjöviken Ätran Ätran Falkenberg Halland
Sön21 18.00-22.00 Matz Bladhs Stallet Vassmolösa Vassmolösa Kalmar Kalmar
Sön21 18.00-22.00 Casanovas Tyllsnäs udde Borlänge Borlänge Dalarna
Sön21 18.00-22.00 Bob Stevens Törringelund Oxie Malmö Skåne
Sön21 18.00-21.30 Hedins Upperudslogen Molkom Karlstad Värmland PRO
Sön21 Micke Ahlgrens Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Sön21 Strike Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Sön21 19.00-22.30 Martinez Ånäsparken Kovland Kovland Sundsvall Västernorrland
Mån22 18.00-21.30 Kjellez Falköpingsparken Falköping Falköping Västra Götaland
Mån22 17.00-20.30 Trasthen & Stahren Fågelsångs festplats Våxtorp Laholm Halland SPF
Mån22 15.00-19.00 Nordhs Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne
Mån22 19.00-23.00 Excess Nöjesparken Varberg Varberg Varberg Halland
Mån22 13.30-17.00 Sandbergs Svedboäng Västerfärnebo Sala Västmanland PRO
Mån22 Strike Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis23 18.00-21.30 Hazzes Alingsåsparken Alingsås Alingsås Västra Götaland
Tis23 18.30-22.30 Holidays Björka Loge Hardeberga, Södra Sandby Lund Skåne
Tis23 19.00-23.00 Jive Broby Bettna Bettna Flen Södermanland
Tis23 19.00-23.00 Donnez Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro
Tis23 18.00-21.30 Kent & Henke Folkets Park Lidköping Lidköping Lidköping Västra Götaland
Tis23 15.00-19.00 Hedins Folkets Park Sjöbo Sjöbo Sjöbo Skåne
Tis23 18.30-22.00 Orient Folkets Park Smålandsstenar Smålandsstenar Gislaved Jönköping
Tis23 18.30-21.00 Charlies Fröjden, Stadsparken Jönköping Jönköping Jönköping
Tis23 19.00-22.00 Eva & Ingvar Furulundsparken Alafors Alafors Ale Västra Götaland
Tis23 19.00-21.00 Linköpings storband Gamla Linköping Linköping Linköping Östergötland
Tis23 17.00-20.00 Connys Kungälvsparken Kungälv Kungälv Västra Götaland PRO
Tis23 16.00-19.00 Rose-Maries Skansen Galejan Stockholm Stockholm Stockholm
Tis23 19.00-23.00 Shine Skultuna Lagårn Skultuna Västerås Västmanland
Tis23 17.00-20.00 Hardys Snöstorps Allmogegård Halmstad Halmstad Halland PRO
Tis23 19.00-21.00 Doktor Krall Stortorpsparken Trångsund Trångsund Huddinge Stockholm
Tis23 19.00-22.00 Edwings Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm
Tis23 20.00 Olle Jönsson Ursand Vänersborg Vänersborg Vänersborg Västra Götaland
Tis23 Strike Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis23 20.30-24.00 Dur X Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Tis23 20.30-24.00 Xplays Västerhagen Haverdal Halmstad Halland
Tis23 13.00-16.00 Janssons orkester Wij gammelgård Hölö Hölö Södertälje Stockholm PRO
Tis23 20.00-24.00 Expanders Åsliden Nor Ljusdal Gävleborg
Ons24 19.00-22.00 Rytmix Café Kajutan Båthallen Stackgrönnan Skellefteå Västerbotten
Ons24 18.00-22.00 Fernandoz Eringsboda Brunn Eringsboda Ronneby Blekinge
Ons24 18.00-21.30 Samzons Folkets Park Degerfors Degerfors Degerfors Örebro
Ons24 19.30-22.30 Kenneth & Classe Folkets Park Ödeborg Ödeborg Färgelanda Västra Götaland
Ons24 18.00-23.00 Foxie Fröjden, Stadsparken Jönköping Jönköping Jönköping
Ons24 18.00-23.00 Perikles Fröjden, Stadsparken Jönköping Jönköping Jönköping
Ons24 18.00 Donnez Gröna Lund Stockholm Stockholm Stockholm
Ons24 13.30-17.00 Matz Rogers Kolbäcksparken Kolbäck Hallstahammar Västmanland PRO
Ons24 19.00-22.00 Tomaz & Co Lohärads bygdegård Lohärad Norrtälje Stockholm
Ons24 18.30-22.30 Bennrix Lyktan Vilshult Vilshult Olofström Blekinge
Ons24 17.00-20.00 Lars Erikssons Löfstad Loge Löfstad Norrköping Östergötland PRO
Ons24 18.00-21.30 Defenders Timmeleparken Timmele Ulricehamn Västra Götaland
Ons24 Jannez Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Ons24 Strike Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tor25 19.00-23.00 Black Jack Barva Loge Barva Eskilstuna Södermanland
Tor25 19.00-23.00 Hollyz Dalaborgsparken Vänersborg Vänersborg Västra Götaland
Tor25 18.00-22.00 Fernandoz Folkets Park Åseda Åseda Uppvidinge Kronoberg
Tor25 14.00-17.00 Lennartz Föreningsborg Bettna Bettna Flen Södermanland PRO
Tor25 19.00-21.00 Lars-Henriks Gamla Linköping Linköping Linköping Östergötland
Tor25 18.30-22.30 Voize Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne
Tor25 19.00-22.30 Bob Stevens Hanssons Loge Långsele Sollefteå Västernorrland
Tor25 19.00-23.00 Expanders Hågelbyparken Tumba Botkyrka Stockholm
Tor25 18.30 Sam & Mariann Kristinehamns hembygdsgård Kristinehamn Kristinehamn Värmland
Tor25 19.00-21.00 The Boppin' Cats Stortorpsparken Trångsund Trångsund Huddinge Stockholm
Tor25 Strike Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tor25 20.00-24.00 Blender Ånäsparken Kovland Kovland Sundsvall Västernorrland
Tor25 14.00-17.00 Ingez Årstaliden Årsta Stockholm Stockholm
Fre26 19.00-23.00 Shoodix Arlövs teater Arlöv Burlöv Skåne
Fre26 20.00-24.00 Micke Ahlgrens Bergviksparken Bergvik Söderhamn Gävleborg
Fre26 20.00-24.00 Martinez Björknäsparken Boden Boden Norrbotten
Fre26 20.00-24.00 Fernandoz Folkets Hus Bromölla Bromölla Bromölla Skåne
Fre26 21.00-01.00 Framed Folkets Park Fågelfors Fågelfors Högsby Kalmar
Fre26 20.00-24.00 Matz Bladhs Folkets Park Sala Sala Sala Västmanland
Fre26 14.00-17.30 Eklöfs Folkets Park Vadstena Krogaränga Vadstena Vadstena Östergötland PRO
Fre26 21.00-01.00 Allstars Gräsmyr loge Gräsmyr Nordmaling Västerbotten
Fre26 20.00-24.00 Voize Gåsasteget Lund Lund Lund Skåne
Fre26 20.00-24.00 Blender Kustladan Skoved Kramfors Västernorrland
Fre26 18.00-22.00 Holens Lagerkvistsgatan 2 Eskilstuna Eskilstuna Södermaland Verdandi Eskilstuna
Fre26 Perikles Palmfestivalen Trelleborg Trelleborg Trelleborg Skåne
Fre26 18.00-21.30 Hedins Rangelstorps loge Rangelstorp Vimmerby Kalmar SPF
Fre26 Expanders Silja Galaxy Stockholm Stockholm Stockholm
Fre26 20.00-24.00 Jannez Skansen Galejan Stockholm Stockholm Stockholm
Fre26 20.00-24.00 Casanovas Skälby Loge Kalmar Kalmar Kalmar
Fre26 21.00-01.00 Bob Stevens Sommarparadiset Sandviken Sandviken Östersund Jämtland
Fre26 20.00-24.00 Black Jack Sägnernas Hus Sandhem Mullsjö Jönköping
Fre26 13.30-17.00 Lars Erikssons Söderbärkeparken Söderbärke Smedjebacken Dalarna PRO
Fre26 19.00-22.30 Agneta & Peter Trångsvikens bygdegård Trångsviken Krokom Jämtland
Fre26 20.00-24.00 Streaplers Träffen Nyköping Nyköping Nyköping Södermanland
Fre26 20.00-24.00 Kjellez Tydingesjön Broby Östra Göinge Skåne
Fre26 Janssons Duo Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Fre26 Rospiggarna Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Fre26 Jive Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Lör27 21.00-01.00 Blender Aspåsnäset Aspås Krokom Jämtland
Lör27 20.00-24.00 Titanix Bestorpsparken Bestorp Linköping Östergötland
Lör27 20.00-24.00 Allstars Bredsele Park Kusfors Norsjö Västerbotten
Lör27 20.00-24.00 Kjellez Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro
Lör27 19.00-22.30 Agneta & Peter Delsbo bygdegård Delsbo Hudiksvall Gävleborg SPF
Lör27 Matz Bladhs Farbror Melins torg Linköping Linköping Linköping Östergötland
Lör27 19.00-22.30 Harmony Folkets Hus Lajksjö Lajksjö Dorotea Västerbotten
Lör27 Svänzons Folkets Park Matfors Matfors Sundsvall Västernorrland
Lör27 19.00-23.00 Jannez Folkets Park Smålandsstenar Smålandsstenar Gislaved Jönköping
Lör27 20.00-24.00 Avant Fromhedens Danspaviljong Fromheden Norsjö Västerbotten
Lör27 20.00-00.30 Streaplers Fågelsångs festplats Våxtorp Laholm Halland
Lör27 20.00-24.00 Skåningarna Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne
Lör27 20.00-24.00 Alvenfors Gullspång Arena Gullspång Gullspång Västra Götaland
Lör27 Foxie Hafstens camping Hafsten Uddevalla Västra Götaland
Lör27 Pia Pihlgrens Hillringsbergsparken Glava Arvika Värmland
Lör27 21.00-01.00 Highlights Mannes Loge Boda, Svärdsjö Falun Dalarna
Lör27 20.00-24.00 Martinez Moliden Moliden Örnsköldsvik Västernorrland
Lör27 21.00-01.00 Black Jack Pottåkers loge Funbo Uppsala Uppsala
Lör27 20.00-24.00 Canyons med Conny Nilsson Rydsnäs loge Rydnäs Ydre Östergötland
Lör27 Expanders Silja Galaxy Stockholm Stockholm Stockholm
Lör27 19.00-23.00 Micke Ahlgrens Skansen Galejan Stockholm Stockholm Stockholm
Lör27 20.00-24.00 Orient Skogsvallen Gränum Gränum Olofström Blekinge
Lör27 20.00-24.00 Bob Stevens Täftelogen Umeå Täfteå Umeå Västerbotten
Lör27 20.00-24.00 Holidays Upperudslogen Molkom Karlstad Värmland
Lör27 20.00-24.00 Engdahls Utängens Loge Tanumshede Tanum Västra Götaland
Lör27 Janssons Duo Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Lör27 Rospiggarna Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Sön28 18.00-22.00 Excess Alingsåsparken Alingsås Alingsås Västra Götaland
Sön28 18.00-22.00 Casanovas Barva Loge Barva Eskilstuna Södermanland
Sön28 17.00-21.00 Cedrix Björkbacken Hynnenäs Hynnenäs Alvesta Kronoberg
Sön28 19.00-22.00 Duo Vi Björknäsparken Boden Boden Norrbotten
Sön28 15.00-19.00 Trasthen & Stahren Börringe bygdegård Börringe Svedala Skåne PRO
Sön28 18.00-21.30 Mickes Festplatsen Vännäsby Vännäsby Vännäs Västerbotten
Sön28 17.00-21.00 Holidays Folkets Park Hedemora Hedemora Hedemora Dalarna
Sön28 18.00-22.00 Jannez Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland
Sön28 17.00-21.00 Streaplers Folkets Park Mörrum Mörrum Karlshamn Blekinge
Sön28 18.00-21.00 Evert & Gunnar Folkets Park Rabbalshede Rabbalshede Tanum Västra Götaland SPF
Sön28 16.30-20.30 Shine Folkparken Gemla Gemla Växjö Kronoberg
Sön28 18.00-22.00 Canyons med Conny Nilsson Stallet Vassmolösa Vassmolösa Kalmar Kalmar
Sön28 18.00-22.00 Fernandoz Törringelund Oxie Malmö Skåne
Sön28 18.00-21.30 Junix Upperudslogen Molkom Karlstad Värmland PRO
Sön28 Matz Bladhs Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Sön28 Rospiggarna Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Sön28 19.00-22.30 Bob Stevens Ånäsparken Kovland Kovland Sundsvall Västernorrland
Mån29 17.00-20.30 Kenneth & Classe Fågelsångs festplats Våxtorp Laholm Halland SPF
Mån29 15.00-18.30 Orient Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne PRO
Mån29 18.00-21.30 Sandins Tidaholmsparken Tidaholm Tidaholm Västra Götaland
Mån29 Matz Bladhs Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån29 Rospiggarna Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis30 18.30-22.30 Donnez Björka Loge Hardeberga, Södra Sandby Lund Skåne
Tis30 13.30-17.00 Matz Rogers Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro
Tis30 15.00-19.00 Rixons Folkets Park Sjöbo Sjöbo Sjöbo Skåne PRO
Tis30 19.00-21.00 Hardes Big Band Gamla Linköping Linköping Linköping Östergötland
Tis30 18.00-21.30 Kenneth & Classe Hindås Rotunda Härryda Härryda Västra Götaland
Tis30 18.30-22.00 Orient Sjöviken Ätran Ätran Falkenberg Halland
Tis30 16.00-19.00 CCA Skansen Galejan Stockholm Stockholm Stockholm
Tis30 19.00-22.00 Holens Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm
Tis30 Matz Bladhs Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis30 Rospiggarna Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis30 20.00-24.00 Shine Åsliden Nor Ljusdal Gävleborg
Ons31 18.00-21.30 Charlies Bokenäs Bygdegård Bokenäs Uddevalla Västra Götaland
Ons31 19.00-22.00 Ola & Jag Café Kajutan Båthallen Stackgrönnan Skellefteå Västerbotten
Ons31 18.00-21.30 Edwings Folkets Park Degerfors Degerfors Degerfors Örebro
Ons31 19.30-22.30 Mogna Män Folkets Park Ödeborg Ödeborg Färgelanda Västra Götaland
Ons31 18.00-23.00 Blender Fröjden, Stadsparken Jönköping Jönköping Jönköping
Ons31 18.00-23.00 Callinaz Fröjden, Stadsparken Jönköping Jönköping Jönköping
Ons31 13.30-17.00 Hedins Kolbäcksparken Kolbäck Hallstahammar Västmanland PRO
Ons31 18.30-22.30 Donnez Lyktan Vilshult Vilshult Olofström Blekinge
Ons31 19.00-22.30 Glads Lyransgården Fåker Östersund Jämtland PRO
Ons31 17.00-20.00 Junix Löfstad Loge Löfstad Norrköping Östergötland PRO
Ons31 18.00-22.00 Kjellez Vallsjöbaden Sävsjö Sävsjö Sävsjö Jönköping
Ons31 Rospiggarna Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Ons31 Shine Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm