Dansprogram

Sortera kolumn genom att klicka på dess rubrik

Danser på söndag

Antal danser: 18

Datum Tid Dansband Dansställe Ort Kommun Län Övrigt
December
Sön28 17.00-20.30 Kenneth & Classe Blädingegården Blädinge Alvesta Kronoberg >
Sön4 17.00-20.30 Kenneth & Classe Blädingegården Blädinge Alvesta Kronoberg PRO
Sön2 16.00-20.00 Callinaz Danshallen Karlskoga Karlskoga Karlskoga Örebro >
Sön4 16.00-20.00 Callinaz Danshallen Karlskoga Karlskoga Karlskoga Örebro
Sön28 18.00-21.30 Tobbes Duo Festplatsen Vännäsby Vännäsby Vännäs Västerbotten >
Sön4 18.00-21.30 Tobbes Duo Festplatsen Vännäsby Vännäsby Vännäs Västerbotten
Sön28 19.00-22.00 BarraBazz Folkets Hus Norrfjärden Norrfjärden Piteå Norrbotten >
Sön4 19.00-22.00 BarraBazz Folkets Hus Norrfjärden Norrfjärden Piteå Norrbotten
Sön28 19.00-22.00 Serenad Folkets Hus Östersund Östersund Östersund Jämtland >
Sön4 19.00-22.00 Serenad Folkets Hus Östersund Östersund Östersund Jämtland PRO
Sön28 17.00-21.00 Jannez Folkets Park Hedemora Hedemora Hedemora Dalarna >
Sön4 17.00-21.00 Jannez Folkets Park Hedemora Hedemora Hedemora Dalarna
Sön28 18.00-22.00 Allstars Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland >
Sön4 18.00-22.00 Allstars Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland
Sön28 13.30-16.30 Edwings Folkungaskolan Linköping Linköping Linköping Östergötland >
Sön4 13.30-16.30 Edwings Folkungaskolan Linköping Linköping Linköping Östergötland
Sön28 17.00-21.00 Donnez Granada Lönsboda Osby Skåne >
Sön4 17.00-21.00 Donnez Granada Lönsboda Osby Skåne
Sön28 18.00-21.00 Cedrix Gunnarps bygdegård Gunnarp Falkenberg Halland >
Sön4 18.00-21.00 Cedrix Gunnarps bygdegård Gunnarp Falkenberg Halland SPF
Sön28 17.00-20.00 Spelfinkarna Kville bygdegård Kville Tanum Västra Götaland >
Sön4 17.00-20.00 Spelfinkarna Kville bygdegård Kville Tanum Västra Götaland
Sön28 18.00-21.00 Karl-Erik Medborgarhuset Arvidsjaur Arvidsjaur Arvidsjaur Norrbotten >
Sön4 18.00-21.00 Karl-Erik Medborgarhuset Arvidsjaur Arvidsjaur Arvidsjaur Norrbotten
Sön28 13.00-16.00 Holens Pensionärernas Hus i Nyköping Nyköping Nyköping Södermanland >
Sön4 13.00-16.00 Holens Pensionärernas Hus i Nyköping Nyköping Nyköping Södermanland PRO
Sön28 13.00-16.00 Kenneth Hertz Tuben Farsta Farsta Farsta Stockholm >
Sön4 13.00-16.00 Kenneth Hertz Tuben Farsta Farsta Farsta Stockholm PRO
Sön28 17.00-21.00 Skåningarna Törringelund Oxie Malmö Skåne >
Sön4 17.00-21.00 Skåningarna Törringelund Oxie Malmö Skåne
Sön28 Spotlight Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Sön4 Spotlight Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Sön28 Engdahls Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Sön4 Engdahls Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Sön28 18.00-21.00 Hollyz Värmdö bygdegård Hemmesta Värmdö Stockholm >
Sön4 18.00-21.00 Hollyz Värmdö bygdegård Hemmesta Värmdö Stockholm