Dansprogram

Sortera kolumn genom att klicka på dess rubrik

Danser på söndag

Antal danser: 12

Datum Tid Dansband Dansställe Ort Kommun Län Övrigt
Mars
Sön28 17.00-20.30 Charlies Blädingegården Blädinge Alvesta Kronoberg >
Sön3 17.00-20.30 Charlies Blädingegården Blädinge Alvesta Kronoberg
Sön28 15.00-19.00 Rignells Folkets Hus Arkelstorp Arkelstorp Kristianstad Skåne >
Sön3 15.00-19.00 Rignells Folkets Hus Arkelstorp Arkelstorp Kristianstad Skåne PRO/SPF
Sön1 16.00-19.00 Frippez Folkets Hus Högboda Högboda Kil Värmland >
Sön3 16.00-19.00 Frippez Folkets Hus Högboda Högboda Kil Värmland
Sön28 17.00-21.00 Black Jack Folkets Park Bjärnum Bjärnum Hässleholm Skåne >
Sön3 17.00-21.00 Black Jack Folkets Park Bjärnum Bjärnum Hässleholm Skåne
Sön28 17.00-21.00 Brogrens Folkets Park Hedemora Hedemora Hedemora Dalarna >
Sön3 17.00-21.00 Brogrens Folkets Park Hedemora Hedemora Hedemora Dalarna
Sön28 18.00-21.30 Jive Folkets Park Herrljunga Herrljunga Herrljunga Västra Götaland >
Sön3 18.00-21.30 Jive Folkets Park Herrljunga Herrljunga Herrljunga Västra Götaland
Sön28 18.00-21.00 Kalle & Stefan Gunnarps bygdegård Gunnarp Falkenberg Halland >
Sön3 18.00-21.00 Kalle & Stefan Gunnarps bygdegård Gunnarp Falkenberg Halland SPF
Sön28 18.00-21.30 Bob Stevens Häreborg Indal Sundsvall Västernorrland >
Sön3 18.00-21.30 Bob Stevens Häreborg Indal Sundsvall Västernorrland
Sön28 13.30-17.00 Strike Kulturhuset Svanen Borlänge Borlänge Dalarna >
Sön3 13.30-17.00 Strike Kulturhuset Svanen Borlänge Borlänge Dalarna PRO
Sön28 13.00-16.00 Patrick Eklöf Ludgo bygdegård Ludgo Nyköping Södermanland >
Sön3 13.00-16.00 Patrick Eklöf Ludgo bygdegård Ludgo Nyköping Södermanland
Sön28 18.00-21.00 Karl-Erik Medborgarhuset Arvidsjaur Arvidsjaur Arvidsjaur Norrbotten >
Sön3 18.00-21.00 Karl-Erik Medborgarhuset Arvidsjaur Arvidsjaur Arvidsjaur Norrbotten
Sön28 Rospiggarna Viking Cinderella Södermalm, Stadsgården Stockholm Stockholm >
Sön3 Rospiggarna Viking Cinderella Södermalm, Stadsgården Stockholm Stockholm