Dansprogram

Sortera kolumn genom att klicka på dess rubrik

Dansa i november

Antal danser: 226

Datum Tid Dansband Dansställe Ort Kommun Län Övrigt
November
Mån28 19.00-22.00 Avant Folkparken Skellefteå Skellefteå Skellefteå Västerbotten >
Mån1 19.00-22.00 Avant Folkparken Skellefteå Skellefteå Skellefteå Västerbotten
Mån28 Titanix Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Mån1 Titanix Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån28 14.00-17.00 Trippz Snöstorps Allmogegård Halmstad Halmstad Halland >
Mån1 14.00-17.00 Trippz Snöstorps Allmogegård Halmstad Halmstad Halland PRO Vaccinationsintyg
Tis28 19.00-22.30 Emg Parkhallen Borås Borås Borås Västra Götaland >
Tis2 19.00-22.30 Emg Parkhallen Borås Borås Borås Västra Götaland
Tis28 18.30-22.30 Jive Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm >
Tis2 18.30-22.30 Jive Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm
Tis28 13.30-17.00 Jonnys Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro >
Tis2 13.30-17.00 Jonnys Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro
Tis28 18.00-21.30 Kent & Henke Hindås Rotunda Härryda Härryda Västra Götaland >
Tis2 18.00-21.30 Kent & Henke Hindås Rotunda Härryda Härryda Västra Götaland
Tis28 18.00-22.00 Kjellez Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne >
Tis2 18.00-22.00 Kjellez Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne
Tis28 Titanix Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Tis2 Titanix Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Ons28 13.30-17.00 Edwings Folkets Park Arboga Arboga Arboga Västmanland >
Ons3 13.30-17.00 Edwings Folkets Park Arboga Arboga Arboga Västmanland
Ons28 17.00-20.30 Kenneth & Classe Södra Ljunga bygdegård Södra Ljunga Ljungby Kronoberg >
Ons3 17.00-20.30 Kenneth & Classe Södra Ljunga bygdegård Södra Ljunga Ljungby Kronoberg PRO
Ons28 18.00-22.00 Kjellez Eringsboda Brunn Eringsboda Ronneby Blekinge >
Ons3 18.00-22.00 Kjellez Eringsboda Brunn Eringsboda Ronneby Blekinge
Ons28 18.00-21.30 Matz Bladhs Falköpingsparken Falköping Falköping Västra Götaland >
Ons3 18.00-21.30 Matz Bladhs Falköpingsparken Falköping Falköping Västra Götaland
Ons28 Shanes Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Ons3 Shanes Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Ons28 18.30-22.30 Tång & Co Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne >
Ons3 18.30-22.30 Tång & Co Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne
Tor28 Donnez Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Tor4 Donnez Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tor28 18.30-22.30 Sandins Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne >
Tor4 18.30-22.30 Sandins Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne
Fre28 19.00-23.00 Callinaz Danshallen Karlskoga Karlskoga Karlskoga Örebro >
Fre5 19.00-23.00 Callinaz Danshallen Karlskoga Karlskoga Karlskoga Örebro
Fre4 20.00-24.00 Donnez Folkets Park Sala Sala Sala Västmanland >
Fre5 20.00-24.00 Donnez Folkets Park Sala Sala Sala Västmanland
Fre28 20.00-24.00 Excess Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm >
Fre5 20.00-24.00 Excess Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm
Fre28 19.00-23.00 Fernandoz Kvarnhagskällan Växjö Club68 Växjö Växjö Kronoberg >
Fre5 19.00-23.00 Fernandoz Kvarnhagskällan Växjö Club68 Växjö Växjö Kronoberg
Fre28 20.00-24.00 Holidays Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne >
Fre5 20.00-24.00 Holidays Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne
Fre28 19.00-23.00 Kvarnby Folkets Hus Töre Töre Kalix Norrbotten >
Fre5 19.00-23.00 Kvarnby Folkets Hus Töre Töre Kalix Norrbotten PRO
Fre28 Likes Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm >
Fre5 Likes Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Fre28 18.30-22.00 Mogna Män Medborgarhuset Tvååker Tvååker Varberg Halland >
Fre5 18.30-22.00 Mogna Män Medborgarhuset Tvååker Tvååker Varberg Halland
Fre28 Perikles Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne >
Fre5 Perikles Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne
Fre28 20.00-24.00 Pia Pihlgrens Folkets Hus Kusmark Kusmark Skellefteå Västerbotten >
Fre5 20.00-24.00 Pia Pihlgrens Folkets Hus Kusmark Kusmark Skellefteå Västerbotten
Fre28 13.30-17.00 Pär Norlings Folkets Park Avesta Avesta Avesta Dalarna >
Fre5 13.30-17.00 Pär Norlings Folkets Park Avesta Avesta Avesta Dalarna PRO
Fre28 14.00-18.00 Samzons Parken Gävle Gävle Gävle Gävleborg >
Fre5 14.00-18.00 Samzons Parken Gävle Gävle Gävle Gävleborg
Fre28 18.30-22.00 Stisses Tuna bygdegård Vimmerby Tuna Vimmerby Kalmar >
Fre5 18.30-22.00 Stisses Tuna bygdegård Vimmerby Tuna Vimmerby Kalmar
Fre28 Streaplers Folkets Park Trollhättan Trollhättan Trollhättan Västra Götaland >
Fre5 Streaplers Folkets Park Trollhättan Trollhättan Trollhättan Västra Götaland
Lör28 21.00-01.00 Callinaz Träffen Båberg Trollhättan Trollhättan Västra Götaland >
Lör6 21.00-01.00 Callinaz Träffen Båberg Trollhättan Trollhättan Västra Götaland
Lör1 20.00-24.00 Engdahls Ramshall Veinge Laholm Halland >
Lör6 20.00-24.00 Engdahls Ramshall Veinge Laholm Halland
Lör28 Larz Kristerz Eringsboda Brunn Eringsboda Ronneby Blekinge >
Lör6 Larz Kristerz Eringsboda Brunn Eringsboda Ronneby Blekinge
Lör28 20.00-24.00 Martinez Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland >
Lör6 20.00-24.00 Martinez Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland
Lör3 20.00-24.00 Matz Bladhs Kvarnkullen Kungälv Kungälv Västra Götaland >
Lör6 20.00-24.00 Matz Bladhs Kvarnkullen Kungälv Kungälv Västra Götaland
Lör28 PerHåkans Sundsta säteri Norrtälje Sundsta Norrtälje Stockholm >
Lör6 PerHåkans Sundsta säteri Norrtälje Sundsta Norrtälje Stockholm
Lör28 Perikles Öja krog Ystad Ystad Skåne >
Lör6 Perikles Öja krog Ystad Ystad Skåne
Lör28 20.00-24.00 Pia Pihlgrens Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten >
Lör6 20.00-24.00 Pia Pihlgrens Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten Vaccinationsintyg
Lör28 21.00-01.00 Sannex Kvarnparken Mjölby Mjölby Mjölby Östergötland >
Lör6 21.00-01.00 Sannex Kvarnparken Mjölby Mjölby Mjölby Östergötland
Lör28 20.00-24.00 Sounders Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland >
Lör6 20.00-24.00 Sounders Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland
Lör28 20.00-24.00 Voize Lomma dansrotunda Lomma Lomma Skåne >
Lör6 20.00-24.00 Voize Lomma dansrotunda Lomma Lomma Skåne Föranmälan
Lör5 20.00-24.00 Wahlströms Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro >
Lör6 20.00-24.00 Wahlströms Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro
Sön28 18.00-21.00 Karl-Erik Medborgarhuset Arvidsjaur Arvidsjaur Arvidsjaur Norrbotten >
Sön7 18.00-21.00 Karl-Erik Medborgarhuset Arvidsjaur Arvidsjaur Arvidsjaur Norrbotten
Sön28 17.00-21.00 Matz Bladhs Pumpen Södra Vi Södra Vi Vimmerby Kalmar >
Sön7 17.00-21.00 Matz Bladhs Pumpen Södra Vi Södra Vi Vimmerby Kalmar
Sön3 17.00-21.00 Micke Ahlgrens Granada Lönsboda Lönsboda Osby Skåne >
Sön7 17.00-21.00 Micke Ahlgrens Granada Lönsboda Lönsboda Osby Skåne
Sön28 Nordhs Folkets Hus Arkelstorp Arkelstorp Kristianstad Skåne >
Sön7 Nordhs Folkets Hus Arkelstorp Arkelstorp Kristianstad Skåne
Sön28 14.00-17.00 Stisses Folkungaskolan Linköping Linköping Linköping Östergötland >
Sön7 14.00-17.00 Stisses Folkungaskolan Linköping Linköping Linköping Östergötland
Mån1 19.00-22.00 Agneta & Peter Folkparken Skellefteå Skellefteå Skellefteå Västerbotten >
Mån8 19.00-22.00 Agneta & Peter Folkparken Skellefteå Skellefteå Skellefteå Västerbotten
Mån28 Black Jack Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Mån8 Black Jack Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån28 18.00-21.30 Engdahls Tidaholmsparken Tidaholm Tidaholm Västra Götaland >
Mån8 18.00-21.30 Engdahls Tidaholmsparken Tidaholm Tidaholm Västra Götaland
Tis8 Black Jack Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Tis9 Black Jack Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis28 19.00-22.30 Eva & Ingvar Parkhallen Borås Borås Borås Västra Götaland >
Tis9 19.00-22.30 Eva & Ingvar Parkhallen Borås Borås Borås Västra Götaland
Tis28 18.00-21.30 Henke & Anders Folkets Park Skara - Fokus Skara Skara Västra Götaland >
Tis9 18.00-21.30 Henke & Anders Folkets Park Skara - Fokus Skara Skara Västra Götaland PRO
Tis7 13.30-17.00 Jompaz Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro >
Tis9 13.30-17.00 Jompaz Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro
Tis28 18.30-22.30 Martinez Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm >
Tis9 18.30-22.30 Martinez Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm
Ons28 19.00-22.30 Avant Bergeforsparken Sörberge Timrå Västernorrland >
Ons10 19.00-22.30 Avant Bergeforsparken Sörberge Timrå Västernorrland
Ons28 18.00-21.30 Cedrix Gruvan Grums Grums Grums Värmland >
Ons10 18.00-21.30 Cedrix Gruvan Grums Grums Grums Värmland PRO
Ons9 18.30-22.30 Hedins Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne >
Ons10 18.30-22.30 Hedins Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne
Ons7 19.00-22.30 Ola & Jag Lyransgården Fåker Östersund Jämtland >
Ons10 19.00-22.30 Ola & Jag Lyransgården Fåker Östersund Jämtland PRO
Ons28 13.30-17.00 Sandbergs Arosdansen Syrianska Kulturcentret Västerås Västerås Västmanland >
Ons10 13.30-17.00 Sandbergs Arosdansen Syrianska Kulturcentret Västerås Västerås Västmanland
Tor28 13.00-16.00 Avant Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten >
Tor11 13.00-16.00 Avant Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten Vaccinationsintyg
Tor28 18.30-22.30 Black Jack Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne >
Tor11 18.30-22.30 Black Jack Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne
Tor9 Cedrix Kville bygdegård Kville Tanum Västra Götaland >
Tor11 Cedrix Kville bygdegård Kville Tanum Västra Götaland
Tor28 Matz Bladhs Viking Grace Stockholm Stockholm Stockholm >
Tor11 Matz Bladhs Viking Grace Stockholm Stockholm Stockholm
Tor8 13.00-17.00 Micke Ahlgrens Fyris park Uppsala Uppsala Uppsala >
Tor11 13.00-17.00 Micke Ahlgrens Fyris park Uppsala Uppsala Uppsala
Tor1 12.00-15.00 Mogna Män Kulturhuset Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland >
Tor11 12.00-15.00 Mogna Män Kulturhuset Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland PRO
Tor3 The Ryders Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm >
Tor11 The Ryders Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Tor28 13.00-16.00 Tomaz & Co Föreningsborg Bettna Bettna Flen Södermanland >
Tor11 13.00-16.00 Tomaz & Co Föreningsborg Bettna Bettna Flen Södermanland PRO
Fre28 20.00-24.00 Allstars Fyris park Uppsala Uppsala Uppsala >
Fre12 20.00-24.00 Allstars Fyris park Uppsala Uppsala Uppsala
Fre28 19.00-22.30 BarraBazz Medborgarhuset Lycksele Lycksele Lycksele Västerbotten >
Fre12 19.00-22.30 BarraBazz Medborgarhuset Lycksele Lycksele Lycksele Västerbotten
Fre28 21.00-01.00 Black Jack Borgen Norrköping Norrköping Norrköping Östergötland >
Fre12 21.00-01.00 Black Jack Borgen Norrköping Norrköping Norrköping Östergötland
Fre28 20.30-00.30 Casanovas Folkets Park Skara - Fokus Skara Skara Västra Götaland >
Fre12 20.30-00.30 Casanovas Folkets Park Skara - Fokus Skara Skara Västra Götaland
Fre28 19.00-22.30 Charlies Lanegården Lane Uddevalla Västra Götaland >
Fre12 19.00-22.30 Charlies Lanegården Lane Uddevalla Västra Götaland
Fre2 20.00-24.00 Eloge Folkets Hus Kusmark Kusmark Skellefteå Västerbotten >
Fre12 20.00-24.00 Eloge Folkets Hus Kusmark Kusmark Skellefteå Västerbotten
Fre28 20.00-24.00 Foxie Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro >
Fre12 20.00-24.00 Foxie Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro
Fre28 20.00-24.00 Jannez Bellevueparken Karlshamn Karlshamn Karlshamn Blekinge >
Fre12 20.00-24.00 Jannez Bellevueparken Karlshamn Karlshamn Karlshamn Blekinge
Fre28 20.00-24.00 Martinez Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne >
Fre12 20.00-24.00 Martinez Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne
Fre28 19.00-23.00 Matz Bladhs Danshallen Belganet Hallabro Ronneby Blekinge >
Fre12 19.00-23.00 Matz Bladhs Danshallen Belganet Hallabro Ronneby Blekinge
Fre3 Perikles Shakespeare Höllviken Höllviken Vellinge Skåne >
Fre12 Perikles Shakespeare Höllviken Höllviken Vellinge Skåne
Fre28 13.00-16.00 Tomaz & Co Fältöversten Dansträffen Stockholm Stockholm Stockholm >
Fre12 13.00-16.00 Tomaz & Co Fältöversten Dansträffen Stockholm Stockholm Stockholm
Lör7 20.00-01.00 Allstars Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro >
Lör13 20.00-01.00 Allstars Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro
Lör28 Black Jack Silja Galaxy Stockholm Stockholm Stockholm >
Lör13 Black Jack Silja Galaxy Stockholm Stockholm Stockholm
Lör28 20.00-01.00 Casanovas Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro >
Lör13 20.00-01.00 Casanovas Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro
Lör28 20.00-24.00 Eloge Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten >
Lör13 20.00-24.00 Eloge Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten Vaccinationsintyg
Lör6 21.00-01.00 Fernandoz Folkets Hus & Park Skurup Skurup Skurup Skåne >
Lör13 21.00-01.00 Fernandoz Folkets Hus & Park Skurup Skurup Skurup Skåne
Lör28 21.00-01.00 Grönwalls Grevieparken Grevie Båstad Skåne >
Lör13 21.00-01.00 Grönwalls Grevieparken Grevie Båstad Skåne
Lör28 19.00-23.00 Kjellez Fyris park Uppsala Uppsala Uppsala >
Lör13 19.00-23.00 Kjellez Fyris park Uppsala Uppsala Uppsala
Lör10 Larz Kristerz Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm >
Lör13 Larz Kristerz Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Lör28 19.00-23.00 Martinez Pigalle Nässjö Nässjö Nässjö Jönköping >
Lör13 19.00-23.00 Martinez Pigalle Nässjö Nässjö Nässjö Jönköping
Lör28 20.00-24.00 Micke Ahlgrens Tingvalla Åstorp Åstorp Åstorp Skåne >
Lör13 20.00-24.00 Micke Ahlgrens Tingvalla Åstorp Åstorp Åstorp Skåne
Lör28 21.00-01.00 PerHåkans Pumpen Södra Vi Södra Vi Vimmerby Kalmar >
Lör13 21.00-01.00 PerHåkans Pumpen Södra Vi Södra Vi Vimmerby Kalmar
Lör6 21.00-01.00 Voize Grevieparken Grevie Båstad Skåne >
Lör13 21.00-01.00 Voize Grevieparken Grevie Båstad Skåne
Sön28 17.00-21.00 Allstars Folkets Hus Skoghall Skoghall Hammarö Värmland >
Sön14 17.00-21.00 Allstars Folkets Hus Skoghall Skoghall Hammarö Värmland
Sön28 Callinaz Swinghallen Växjö Växjö Växjö Kronoberg >
Sön14 Callinaz Swinghallen Växjö Växjö Växjö Kronoberg
Sön13 18.00-22.00 Donnez Folkets Hus Blomstermåla Blomstermåla Mönsterås Kalmar >
Sön14 18.00-22.00 Donnez Folkets Hus Blomstermåla Blomstermåla Mönsterås Kalmar
Sön1 17.00-21.00 Engdahls Folkets Park Bjärnum Bjärnum Hässleholm Skåne >
Sön14 17.00-21.00 Engdahls Folkets Park Bjärnum Bjärnum Hässleholm Skåne
Sön7 17.30-21.30 Excess Nässjö Sportdansklubb Nässjö Nässjö Jönköping >
Sön14 17.30-21.30 Excess Nässjö Sportdansklubb Nässjö Nässjö Jönköping
Sön28 18.00-21.30 Finezze Festplatsen Vännäsby Vännäsby Vännäs Västerbotten >
Sön14 18.00-21.30 Finezze Festplatsen Vännäsby Vännäsby Vännäs Västerbotten
Sön11 18.00-21.30 Hedins Folkets Park Brännö Brännö Hylte Halland >
Sön14 18.00-21.30 Hedins Folkets Park Brännö Brännö Hylte Halland
Sön11 17.00-21.00 Jannez Skultuna Lagårn Skultuna Västerås Västmanland >
Sön14 17.00-21.00 Jannez Skultuna Lagårn Skultuna Västerås Västmanland
Sön10 18.00-21.00 Karl-Erik Medborgarhuset Arvidsjaur Arvidsjaur Arvidsjaur Norrbotten >
Sön14 18.00-21.00 Karl-Erik Medborgarhuset Arvidsjaur Arvidsjaur Arvidsjaur Norrbotten
Sön7 Leif Kronlund Storband Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Sön14 Leif Kronlund Storband Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Sön28 17.00-21.00 Matz Bladhs Törringelund Oxie Malmö Skåne >
Sön14 17.00-21.00 Matz Bladhs Törringelund Oxie Malmö Skåne
Sön28 18.00-21.30 Mickes Häreborg Indal Sundsvall Västernorrland >
Sön14 18.00-21.30 Mickes Häreborg Indal Sundsvall Västernorrland
Sön11 19.00-22.30 Ola & Jag Festplatsen Vännäsby Vännäsby Vännäs Västerbotten >
Sön14 19.00-22.30 Ola & Jag Festplatsen Vännäsby Vännäsby Vännäs Västerbotten
Sön28 Tomaz & Co Nybo bygdegård Gustafs Säter Dalarna >
Sön14 Tomaz & Co Nybo bygdegård Gustafs Säter Dalarna
Mån28 14.00-17.00 Elvis4ever Snöstorps Allmogegård Halmstad Halmstad Halland >
Mån15 14.00-17.00 Elvis4ever Snöstorps Allmogegård Halmstad Halmstad Halland PRO Vaccinationsintyg
Mån28 Larz Kristerz Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Mån15 Larz Kristerz Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån28 19.30-23.00 PerHåkans Centrum Långås Långås Falkenberg Halland >
Mån15 19.30-23.00 PerHåkans Centrum Långås Långås Falkenberg Halland
Mån4 19.00-22.00 Serenad Folkparken Skellefteå Skellefteå Skellefteå Västerbotten >
Mån15 19.00-22.00 Serenad Folkparken Skellefteå Skellefteå Skellefteå Västerbotten
Tis11 18.30-22.30 Black Jack Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm >
Tis16 18.30-22.30 Black Jack Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm
Tis6 19.00-22.30 Connys Parkhallen Borås Borås Borås Västra Götaland >
Tis16 19.00-22.30 Connys Parkhallen Borås Borås Borås Västra Götaland
Tis28 13.30-17.00 Edwings Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro >
Tis16 13.30-17.00 Edwings Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro
Tis28 18.00-21.30 Kenneth & Classe Hindås Rotunda Härryda Härryda Västra Götaland >
Tis16 18.00-21.30 Kenneth & Classe Hindås Rotunda Härryda Härryda Västra Götaland
Tis28 PerHåkans Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Tis16 PerHåkans Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Ons16 19.00-22.00 Christerz Blackis Svartöstaden Luleå Norrbotten >
Ons17 19.00-22.00 Christerz Blackis Svartöstaden Luleå Norrbotten
Ons2 18.00-22.00 Donnez Eringsboda Brunn Eringsboda Ronneby Blekinge >
Ons17 18.00-22.00 Donnez Eringsboda Brunn Eringsboda Ronneby Blekinge
Ons28 13.30-17.00 Lars Erikssons Folkets Park Arboga Arboga Arboga Västmanland >
Ons17 13.30-17.00 Lars Erikssons Folkets Park Arboga Arboga Arboga Västmanland
Ons13 18.00-21.30 Micke Ahlgrens Falköpingsparken Falköping Falköping Västra Götaland >
Ons17 18.00-21.30 Micke Ahlgrens Falköpingsparken Falköping Falköping Västra Götaland
Ons28 19.00-22.00 Mogna Män Tölögården Kungsbacka Kungsbacka Halland >
Ons17 19.00-22.00 Mogna Män Tölögården Kungsbacka Kungsbacka Halland
Ons11 17.00-20.00 Stisses Folkets Hus Skärblacka Skärblacka Norrköping Östergötland >
Ons17 17.00-20.00 Stisses Folkets Hus Skärblacka Skärblacka Norrköping Östergötland PRO
Ons3 18.30-22.30 Trippz Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne >
Ons17 18.30-22.30 Trippz Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne
Tor9 Callinaz Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Tor18 Callinaz Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tor28 Cedrix Folkets Park Trollhättan Trollhättan Trollhättan Västra Götaland >
Tor18 Cedrix Folkets Park Trollhättan Trollhättan Trollhättan Västra Götaland
Tor5 12.00-15.00 Connys Kulturhuset Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland >
Tor18 12.00-15.00 Connys Kulturhuset Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland PRO
Tor28 18.30-22.30 Kjellez Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne >
Tor18 18.30-22.30 Kjellez Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne
Fre12 20.00-02.00 Allstars Furuparken Östersund Ope Östersund Jämtland >
Fre19 20.00-02.00 Allstars Furuparken Östersund Ope Östersund Jämtland
Fre12 20.00-02.00 Blender Furuparken Östersund Ope Östersund Jämtland >
Fre19 20.00-02.00 Blender Furuparken Östersund Ope Östersund Jämtland
Fre16 20.00-24.00 Callinaz Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm >
Fre19 20.00-24.00 Callinaz Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm
Fre28 19.00-23.00 Carisma (FIN) Folkets Hus Töre Töre Kalix Norrbotten >
Fre19 19.00-23.00 Carisma (FIN) Folkets Hus Töre Töre Kalix Norrbotten
Fre28 19.00-23.00 Casanovas Danshallen Karlskoga Karlskoga Karlskoga Örebro >
Fre19 19.00-23.00 Casanovas Danshallen Karlskoga Karlskoga Karlskoga Örebro
Fre28 20.00-02.00 Jannez Furuparken Östersund Ope Östersund Jämtland >
Fre19 20.00-02.00 Jannez Furuparken Östersund Ope Östersund Jämtland
Fre15 20.00-24.00 Matz Bladhs Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne >
Fre19 20.00-24.00 Matz Bladhs Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne
Fre28 19.00-23.00 Micke Ahlgrens Kvarnhagskällan Växjö Club68 Växjö Växjö Kronoberg >
Fre19 19.00-23.00 Micke Ahlgrens Kvarnhagskällan Växjö Club68 Växjö Växjö Kronoberg
Fre7 PerHåkans Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm >
Fre19 PerHåkans Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Fre28 14.00-18.00 Pär Norlings Parken Gävle Gävle Gävle Gävleborg >
Fre19 14.00-18.00 Pär Norlings Parken Gävle Gävle Gävle Gävleborg
Fre28 20.00-24.00 Ron Thomson Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten >
Fre19 20.00-24.00 Ron Thomson Folkets Hus Ersboda Ersboda Umeå Västerbotten Vaccinationsintyg
Fre14 13.30-17.00 Samzons Folkets Park Avesta Avesta Avesta Dalarna >
Fre19 13.30-17.00 Samzons Folkets Park Avesta Avesta Avesta Dalarna PRO
Lör5 Allstars Folkets Hus Bergsåker Bergsåker Sundsvall Västernorrland >
Lör20 Allstars Folkets Hus Bergsåker Bergsåker Sundsvall Västernorrland
Lör28 21.00-01.00 Black Jack Kvarnparken Mjölby Mjölby Mjölby Östergötland >
Lör20 21.00-01.00 Black Jack Kvarnparken Mjölby Mjölby Mjölby Östergötland
Lör14 20.00-24.00 Blender Folkets Park Sala Sala Sala Västmanland >
Lör20 20.00-24.00 Blender Folkets Park Sala Sala Sala Västmanland
Lör14 20.00-02.00 Callinaz Furuparken Östersund Ope Östersund Jämtland >
Lör20 20.00-02.00 Callinaz Furuparken Östersund Ope Östersund Jämtland
Lör18 20.00-24.00 Casanovas Parkhallen Borås Borås Borås Västra Götaland >
Lör20 20.00-24.00 Casanovas Parkhallen Borås Borås Borås Västra Götaland
Lör12 20.00-02.00 Expanders Furuparken Östersund Ope Östersund Jämtland >
Lör20 20.00-02.00 Expanders Furuparken Östersund Ope Östersund Jämtland
Lör28 20.00-24.00 Jive Ramshall Veinge Laholm Halland >
Lör20 20.00-24.00 Jive Ramshall Veinge Laholm Halland
Lör4 Lasse Stefanz Ekebo Munka Ljungby Ängelholm Skåne >
Lör20 Lasse Stefanz Ekebo Munka Ljungby Ängelholm Skåne
Lör1 20.00-24.00 Matz Bladhs Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland >
Lör20 20.00-24.00 Matz Bladhs Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland
Lör16 20.00-24.00 Micke Ahlgrens Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro >
Lör20 20.00-24.00 Micke Ahlgrens Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro
Lör28 Perikles Ekebo Munka Ljungby Ängelholm Skåne >
Lör20 Perikles Ekebo Munka Ljungby Ängelholm Skåne
Lör7 20.00-02.00 Shine Furuparken Östersund Ope Östersund Jämtland >
Lör20 20.00-02.00 Shine Furuparken Östersund Ope Östersund Jämtland
Lör28 20.00-24.00 Wahlströms Jivers DC Växjö Växjö Kronoberg >
Lör20 20.00-24.00 Wahlströms Jivers DC Växjö Växjö Kronoberg
Lör8 Xplays Brunna danssportklubb Veddesta Järfälla Stockholm >
Lör20 Xplays Brunna danssportklubb Veddesta Järfälla Stockholm
Sön28 15.00-19.00 Candys Rosenhagen Anderslöv Anderslöv Trelleborg Skåne >
Sön21 15.00-19.00 Candys Rosenhagen Anderslöv Anderslöv Trelleborg Skåne PRO
Sön28 Casanovas Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Sön21 Casanovas Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Sön14 13.30-17.00 Cedrix Folkets Park Arboga Arboga Arboga Västmanland >
Sön21 13.30-17.00 Cedrix Folkets Park Arboga Arboga Arboga Västmanland
Sön28 17.00-21.00 Foxie Kulturhuset Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland >
Sön21 17.00-21.00 Foxie Kulturhuset Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland
Sön4 18.00-21.00 Hollyz Värmdö bygdegård Hemmesta Värmdö Stockholm >
Sön21 18.00-21.00 Hollyz Värmdö bygdegård Hemmesta Värmdö Stockholm
Sön16 18.00-21.00 Karl-Erik Medborgarhuset Arvidsjaur Arvidsjaur Arvidsjaur Norrbotten >
Sön21 18.00-21.00 Karl-Erik Medborgarhuset Arvidsjaur Arvidsjaur Arvidsjaur Norrbotten
Sön9 17.00-21.00 Micke Ahlgrens Folkets Park Hedemora Hedemora Hedemora Dalarna >
Sön21 17.00-21.00 Micke Ahlgrens Folkets Park Hedemora Hedemora Hedemora Dalarna
Sön28 14.00-17.00 Tony Viborgs Folkungaskolan Linköping Linköping Linköping Östergötland >
Sön21 14.00-17.00 Tony Viborgs Folkungaskolan Linköping Linköping Linköping Östergötland
Sön28 17.00-21.00 Voize Granada Lönsboda Lönsboda Osby Skåne >
Sön21 17.00-21.00 Voize Granada Lönsboda Lönsboda Osby Skåne
Sön11 18.00-22.00 Xplays Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland >
Sön21 18.00-22.00 Xplays Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland
Mån14 Casanovas Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Mån22 Casanovas Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Mån14 19.00-22.00 Duo Vi Folkparken Skellefteå Skellefteå Skellefteå Västerbotten >
Mån22 19.00-22.00 Duo Vi Folkparken Skellefteå Skellefteå Skellefteå Västerbotten
Mån18 18.00-21.30 Sounders Tidaholmsparken Tidaholm Tidaholm Västra Götaland >
Mån22 18.00-21.30 Sounders Tidaholmsparken Tidaholm Tidaholm Västra Götaland
Mån12 18.00-22.00 Tottes Klintgården Gåsborn Filipstad Värmland >
Mån22 18.00-22.00 Tottes Klintgården Gåsborn Filipstad Värmland
Tis28 Casanovas Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Tis23 Casanovas Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tis21 19.00-22.30 Charlies Parkhallen Borås Borås Borås Västra Götaland >
Tis23 19.00-22.30 Charlies Parkhallen Borås Borås Borås Västra Götaland
Tis19 18.30-22.30 Fernandoz Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm >
Tis23 18.30-22.30 Fernandoz Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm
Tis7 13.30-17.00 Matz Rogers Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro >
Tis23 13.30-17.00 Matz Rogers Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro
Tis28 18.00-22.00 Sandins Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne >
Tis23 18.00-22.00 Sandins Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne
Ons10 13.30-17.00 BarraBazz Arosdansen Syrianska Kulturcentret Västerås Västerås Västmanland >
Ons24 13.30-17.00 BarraBazz Arosdansen Syrianska Kulturcentret Västerås Västerås Västmanland
Ons28 18.30-22.30 Candix Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne >
Ons24 18.30-22.30 Candix Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne
Ons28 Casanovas Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Ons24 Casanovas Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Ons3 13.30-17.00 Jonnys Folkets Hus Gubbo Gubbo Smedjebacken Dalarna >
Ons24 13.30-17.00 Jonnys Folkets Hus Gubbo Gubbo Smedjebacken Dalarna
Ons18 19.00-22.30 Mickes Bergeforsparken Sörberge Timrå Västernorrland >
Ons24 19.00-22.30 Mickes Bergeforsparken Sörberge Timrå Västernorrland
Ons1 19.00-22.00 Ola & Jag Blackis Svartöstaden Luleå Norrbotten >
Ons24 19.00-22.00 Ola & Jag Blackis Svartöstaden Luleå Norrbotten
Tor24 Casanovas Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Tor25 Casanovas Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Tor28 12.00-15.00 Kent & Henke Kulturhuset Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland >
Tor25 12.00-15.00 Kent & Henke Kulturhuset Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland PRO
Tor9 18.30-22.30 Matz Rogers Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne >
Tor25 18.30-22.30 Matz Rogers Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne
Tor10 Shanes Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm >
Tor25 Shanes Viking Rosella Kapellskär Norrtälje Stockholm
Fre15 14.00-18.00 BarraBazz Parken Gävle Gävle Gävle Gävleborg >
Fre26 14.00-18.00 BarraBazz Parken Gävle Gävle Gävle Gävleborg
Fre11 Black Jack Vemdalsskalet Vemdalen Härjedalen Jämtland >
Fre26 Black Jack Vemdalsskalet Vemdalen Härjedalen Jämtland
Fre7 20.00-24.00 Blender Fyris park Uppsala Uppsala Uppsala >
Fre26 20.00-24.00 Blender Fyris park Uppsala Uppsala Uppsala
Fre11 20.00-24.00 Donnez Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne >
Fre26 20.00-24.00 Donnez Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne
Fre28 20.30-00.30 Jannez Folkets Park Skara - Fokus Skara Skara Västra Götaland >
Fre26 20.30-00.30 Jannez Folkets Park Skara - Fokus Skara Skara Västra Götaland
Fre8 19.00-22.30 Kenneth & Classe Lanegården Lane Uddevalla Västra Götaland >
Fre26 19.00-22.30 Kenneth & Classe Lanegården Lane Uddevalla Västra Götaland
Fre28 19.00-23.00 Kjellez Danshallen Belganet Hallabro Ronneby Blekinge >
Fre26 19.00-23.00 Kjellez Danshallen Belganet Hallabro Ronneby Blekinge
Fre16 19.00-22.30 Kvarnby Medborgarhuset Lycksele Lycksele Lycksele Västerbotten >
Fre26 19.00-22.30 Kvarnby Medborgarhuset Lycksele Lycksele Lycksele Västerbotten
Fre20 21.00-01.00 Lasse Stefanz Borgen Norrköping Norrköping Norrköping Östergötland >
Fre26 21.00-01.00 Lasse Stefanz Borgen Norrköping Norrköping Norrköping Östergötland
Fre4 20.00-24.00 Martinez Folkets Hus Kusmark Kusmark Skellefteå Västerbotten >
Fre26 20.00-24.00 Martinez Folkets Hus Kusmark Kusmark Skellefteå Västerbotten
Fre15 19.00-22.30 Ola & Jag Trångsvikens bygdegård Trångsviken Krokom Jämtland >
Fre26 19.00-22.30 Ola & Jag Trångsvikens bygdegård Trångsviken Krokom Jämtland
Fre25 20.00-24.00 Perikles Bellevueparken Karlshamn Karlshamn Karlshamn Blekinge >
Fre26 20.00-24.00 Perikles Bellevueparken Karlshamn Karlshamn Karlshamn Blekinge
Fre14 Streaplers Vemdalsskalet Vemdalen Härjedalen Jämtland >
Fre26 Streaplers Vemdalsskalet Vemdalen Härjedalen Jämtland
Fre19 19.00-23.00 Xplays Danshallen Karlskoga Karlskoga Karlskoga Örebro >
Fre26 19.00-23.00 Xplays Danshallen Karlskoga Karlskoga Karlskoga Örebro
Lör17 Black Jack Bjuråkers bygdegård Bricka Hudiksvall Gävleborg >
Lör27 Black Jack Bjuråkers bygdegård Bricka Hudiksvall Gävleborg
Lör19 21.00-01.00 Blender Pumpen Södra Vi Södra Vi Vimmerby Kalmar >
Lör27 21.00-01.00 Blender Pumpen Södra Vi Södra Vi Vimmerby Kalmar
Lör8 21.00-01.00 Donnez Träffen Båberg Trollhättan Trollhättan Västra Götaland >
Lör27 21.00-01.00 Donnez Träffen Båberg Trollhättan Trollhättan Västra Götaland
Lör15 20.00-24.00 Holidays Tingvalla Åstorp Åstorp Åstorp Skåne >
Lör27 20.00-24.00 Holidays Tingvalla Åstorp Åstorp Åstorp Skåne
Lör15 20.00-24.00 Jannez Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro >
Lör27 20.00-24.00 Jannez Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro
Lör10 Lasse Stefanz Moraparken Mora Mora Dalarna >
Lör27 Lasse Stefanz Moraparken Mora Mora Dalarna
Lör3 20.00-24.00 Martinez Folkets Hus Töre Töre Kalix Norrbotten >
Lör27 20.00-24.00 Martinez Folkets Hus Töre Töre Kalix Norrbotten
Lör28 Mickeys Vemdalsskalet Vemdalen Härjedalen Jämtland >
Lör27 Mickeys Vemdalsskalet Vemdalen Härjedalen Jämtland
Lör9 Nordhs Lomma dansrotunda Lomma Lomma Skåne >
Lör27 Nordhs Lomma dansrotunda Lomma Lomma Skåne
Lör7 19.00-23.00 PerHåkans Bällstabergsskolan Vallentuna Vallentuna Vallentuna Stockholm >
Lör27 19.00-23.00 PerHåkans Bällstabergsskolan Vallentuna Vallentuna Vallentuna Stockholm
Lör28 20.00-24.00 Sounders Kvarnkullen Kungälv Kungälv Västra Götaland >
Lör27 20.00-24.00 Sounders Kvarnkullen Kungälv Kungälv Västra Götaland
Lör19 Tomaz & Co Ekshärads hembygdsgård Ekshärad Hagfors Värmland >
Lör27 Tomaz & Co Ekshärads hembygdsgård Ekshärad Hagfors Värmland
Sön18 17.00-21.00 Bob Stevens Törringelund Oxie Malmö Skåne >
Sön28 17.00-21.00 Bob Stevens Törringelund Oxie Malmö Skåne
Sön23 18.00-21.30 Cedrix Folkets Park Brännö Brännö Hylte Halland >
Sön28 18.00-21.30 Cedrix Folkets Park Brännö Brännö Hylte Halland
Sön1 18.00-22.00 Excess Parken Götene Götene Götene Västra Götaland >
Sön28 18.00-22.00 Excess Parken Götene Götene Götene Västra Götaland
Sön21 20.00-23.30 Freqvens Brunsbo gästiveri Skara Skara Västra Götaland >
Sön28 20.00-23.30 Freqvens Brunsbo gästiveri Skara Skara Västra Götaland
Sön15 18.00-22.00 Holidays Folkets Hus Blomstermåla Blomstermåla Mönsterås Kalmar >
Sön28 18.00-22.00 Holidays Folkets Hus Blomstermåla Blomstermåla Mönsterås Kalmar
Sön25 18.00-21.00 Karl-Erik Medborgarhuset Arvidsjaur Arvidsjaur Arvidsjaur Norrbotten >
Sön28 18.00-21.00 Karl-Erik Medborgarhuset Arvidsjaur Arvidsjaur Arvidsjaur Norrbotten
Sön10 18.00-21.30 Martinez Häreborg Indal Sundsvall Västernorrland >
Sön28 18.00-21.30 Martinez Häreborg Indal Sundsvall Västernorrland
Sön18 18.00-21.30 Matz Bladhs Folkets Park Herrljunga Herrljunga Herrljunga Västra Götaland >
Sön28 18.00-21.30 Matz Bladhs Folkets Park Herrljunga Herrljunga Herrljunga Västra Götaland
Sön26 18.00-21.30 Mickes Festplatsen Vännäsby Vännäsby Vännäs Västerbotten >
Sön28 18.00-21.30 Mickes Festplatsen Vännäsby Vännäsby Vännäs Västerbotten
Sön12 17.00-21.00 PerHåkans Folkets Park Hedemora Hedemora Hedemora Dalarna >
Sön28 17.00-21.00 PerHåkans Folkets Park Hedemora Hedemora Hedemora Dalarna
Sön26 17.00-21.00 Wahlströms Folkets Park Vetlanda Vetlanda Vetlanda Jönköping >
Sön28 17.00-21.00 Wahlströms Folkets Park Vetlanda Vetlanda Vetlanda Jönköping
Mån14 19.00-22.00 BarraBazz Folkparken Skellefteå Skellefteå Skellefteå Västerbotten >
Mån29 19.00-22.00 BarraBazz Folkparken Skellefteå Skellefteå Skellefteå Västerbotten
Mån28 14.00-17.00 Kalle & Stefan Snöstorps Allmogegård Halmstad Halmstad Halland >
Mån29 14.00-17.00 Kalle & Stefan Snöstorps Allmogegård Halmstad Halmstad Halland PRO Vaccinationsintyg
Tis15 18.00-21.30 Cedrix Hindås Rotunda Härryda Härryda Västra Götaland >
Tis30 18.00-21.30 Cedrix Hindås Rotunda Härryda Härryda Västra Götaland
Tis12 19.00-22.30 Diggarna Parkhallen Borås Borås Borås Västra Götaland >
Tis30 19.00-22.30 Diggarna Parkhallen Borås Borås Borås Västra Götaland
Tis28 18.30-22.30 Engdahls Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm >
Tis30 18.30-22.30 Engdahls Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm
Tis8 13.30-17.00 Hedins Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro >
Tis30 13.30-17.00 Hedins Brunnsparken Örebro Örebro Örebro Örebro
Tis17 18.00-22.00 Streaplers Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne >
Tis30 18.00-22.00 Streaplers Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne