Dansprogram

Via län

Blekinge Dalarnas Gotlands Gävleborgs Hallands Jämtlands Jönköpings Kalmar Kronobergs Norrbottens Skåne Stockholms Södermanlands Uppsala Värmlands Västerbottens Västernorrlands Västmanlands Västra Götalands Örebro Östergötlands

Danser på båtar visas inte under danser per län. Se danser på båtar på sidan för danser på båtar.

Sortera kolumn genom att klicka på dess rubrik

Danser i Östergötlands län

Antal danser: 158

Datum Tid Dansband Dansställe Ort Kommun Län Övrigt
Juli
Tis28 19.00-22.00 Finezz Kanalhamnen Söderköping Söderköping Söderköping Östergötland >
Tis16 19.00-22.00 Finezz Kanalhamnen Söderköping Söderköping Söderköping Östergötland
Ons28 19.30-23.30 Sannex Borensbergsparken Borensberg Motala Östergötland >
Ons17 19.30-23.30 Sannex Borensbergsparken Borensberg Motala Östergötland
Ons1 17.00-20.00 Bosse Franks Löfstad Loge Löfstad Norrköping Östergötland >
Ons17 17.00-20.00 Bosse Franks Löfstad Loge Löfstad Norrköping Östergötland PRO
Tor4 19.00-23.00 Sounders Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland >
Tor18 19.00-23.00 Sounders Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland
Fre28 14.00-17.30 Lars Erikssons Folkets Park Vadstena Vadstena Vadstena Östergötland >
Fre19 14.00-17.30 Lars Erikssons Folkets Park Vadstena Vadstena Vadstena Östergötland PRO
Tis28 19.00-22.00 Dancemän Kanalhamnen Söderköping Söderköping Söderköping Östergötland >
Tis23 19.00-22.00 Dancemän Kanalhamnen Söderköping Söderköping Söderköping Östergötland
Ons3 19.30-23.30 Expanders Borensbergsparken Borensberg Motala Östergötland >
Ons24 19.30-23.30 Expanders Borensbergsparken Borensberg Motala Östergötland
Ons28 17.00-20.00 Kjell Dahls Löfstad Loge Löfstad Norrköping Östergötland >
Ons24 17.00-20.00 Kjell Dahls Löfstad Loge Löfstad Norrköping Östergötland PRO
Tor9 19.00-23.00 Donnez Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland >
Tor25 19.00-23.00 Donnez Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland
Fre11 14.00-17.00 Bejaz Fredgagården Åby Norrköping Östergötland >
Fre26 14.00-17.00 Bejaz Fredgagården Åby Norrköping Östergötland
Fre7 14.00-17.30 Gott & Blandat Änga Väderstad Väderstad Mjölby Östergötland >
Fre26 14.00-17.30 Gott & Blandat Änga Väderstad Väderstad Mjölby Östergötland PRO
Lör19 21.00-01.00 Larz Kristerz Eklidens Festplats Västra Harg Mjölby Östergötland >
Lör27 21.00-01.00 Larz Kristerz Eklidens Festplats Västra Harg Mjölby Östergötland
Lör25 21.00-01.00 Streaplers Hasselbacken Finspång Regna Finspång Östergötland >
Lör27 21.00-01.00 Streaplers Hasselbacken Finspång Regna Finspång Östergötland
Lör15 20.00-24.00 Glenn-Endys Rydsnäs loge Rydnäs Ydre Östergötland >
Lör27 20.00-24.00 Glenn-Endys Rydsnäs loge Rydnäs Ydre Östergötland
Lör28 20.00 Rivalerna Vadstena camping Vadstena Vadstena Östergötland >
Lör27 20.00 Rivalerna Vadstena camping Vadstena Vadstena Östergötland
Sön27 18.00-22.00 Casanovas Borensbergsparken Borensberg Motala Östergötland >
Sön28 18.00-22.00 Casanovas Borensbergsparken Borensberg Motala Östergötland
Sön16 17.00-20.30 Tomaz & Co Fruktåkers loge Vreta Kloster Linköping Östergötland >
Sön28 17.00-20.30 Tomaz & Co Fruktåkers loge Vreta Kloster Linköping Östergötland
Tis22 19.00-21.00 PO:s Gamla Linköping Linköping Linköping Östergötland >
Tis30 19.00-21.00 PO:s Gamla Linköping Linköping Linköping Östergötland
Tis1 19.00-22.00 Cirrus Kanalhamnen Söderköping Söderköping Söderköping Östergötland >
Tis30 19.00-22.00 Cirrus Kanalhamnen Söderköping Söderköping Söderköping Östergötland
Ons1 17.00-20.00 Bosse Franks Löfstad Loge Löfstad Norrköping Östergötland >
Ons31 17.00-20.00 Bosse Franks Löfstad Loge Löfstad Norrköping Östergötland PRO
Augusti
Tor28 19.00-23.00 Holidays Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland >
Tor01 19.00-23.00 Holidays Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland
Tor28 19.00-21.00 Tebes Gamla Linköping Linköping Linköping Östergötland >
Tor01 19.00-21.00 Tebes Gamla Linköping Linköping Linköping Östergötland
Fre28 14.00-17.30 Eklöfs Folkets Park Vadstena Vadstena Vadstena Östergötland >
Fre02 14.00-17.30 Eklöfs Folkets Park Vadstena Vadstena Vadstena Östergötland PRO
Fre28 14.00-17.00 Bejaz Fredgagården Åby Norrköping Östergötland >
Fre02 14.00-17.00 Bejaz Fredgagården Åby Norrköping Östergötland
Lör28 21.00-01.00 Callinaz Bestorpsparken Bestorp Linköping Östergötland >
Lör03 21.00-01.00 Callinaz Bestorpsparken Bestorp Linköping Östergötland
Lör28 20.00-24.00 Engdahls Ettringstorp Loge Ettringstorp Boxholm Östergötland >
Lör03 20.00-24.00 Engdahls Ettringstorp Loge Ettringstorp Boxholm Östergötland
Lör28 21.00-01.00 Nikitas Kvarnparken Mjölby Mjölby Mjölby Östergötland >
Lör03 21.00-01.00 Nikitas Kvarnparken Mjölby Mjölby Mjölby Östergötland
Lör28 21.00-01.00 Icaros Kvarnviks festplats Kvarnvik Åtvidaberg Östergötland >
Lör03 21.00-01.00 Icaros Kvarnviks festplats Kvarnvik Åtvidaberg Östergötland
Sön3 18.00-23.00 Foxie Folkets Park Vadstena Vadstena Vadstena Östergötland >
Sön04 18.00-23.00 Foxie Folkets Park Vadstena Vadstena Vadstena Östergötland
Sön3 18.00-23.00 Highlights Folkets Park Vadstena Vadstena Vadstena Östergötland >
Sön04 18.00-23.00 Highlights Folkets Park Vadstena Vadstena Vadstena Östergötland
Sön28 17.00-20.30 Edwings Fruktåkers loge Vreta Kloster Linköping Östergötland >
Sön04 17.00-20.30 Edwings Fruktåkers loge Vreta Kloster Linköping Östergötland
Tis28 19.00-21.00 Anders Nilssons Gamla Linköping Linköping Linköping Östergötland >
Tis06 19.00-21.00 Anders Nilssons Gamla Linköping Linköping Linköping Östergötland
Tis28 19.00-22.00 Blue Berrys Kanalhamnen Söderköping Söderköping Söderköping Östergötland >
Tis06 19.00-22.00 Blue Berrys Kanalhamnen Söderköping Söderköping Söderköping Östergötland
Ons28 17.00-20.00 Eklöfs Löfstad Loge Löfstad Norrköping Östergötland >
Ons07 17.00-20.00 Eklöfs Löfstad Loge Löfstad Norrköping Östergötland PRO
Tor28 19.00-23.00 Glenn-Endys Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland >
Tor08 19.00-23.00 Glenn-Endys Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland
Tor2 19.00-21.00 Emmas Gamla Linköping Linköping Linköping Östergötland >
Tor08 19.00-21.00 Emmas Gamla Linköping Linköping Linköping Östergötland
Fre28 14.00-17.00 Bejaz Fredgagården Åby Norrköping Östergötland >
Fre09 14.00-17.00 Bejaz Fredgagården Åby Norrköping Östergötland
Fre28 14.00-17.30 Edwings Änga Väderstad Väderstad Mjölby Östergötland >
Fre09 14.00-17.30 Edwings Änga Väderstad Väderstad Mjölby Östergötland PRO
Lör28 Casanovas Borkhults festplats Borkhult Åtvidaberg Östergötland >
Lör10 Casanovas Borkhults festplats Borkhult Åtvidaberg Östergötland
Lör28 21.00-01.00 Xplays Godegårds festplats Godegård Motala Östergötland >
Lör10 21.00-01.00 Xplays Godegårds festplats Godegård Motala Östergötland
Lör28 21.00-01.00 Expanders Kvarnparken Mjölby Mjölby Mjölby Östergötland >
Lör10 21.00-01.00 Expanders Kvarnparken Mjölby Mjölby Mjölby Östergötland
Lör28 20.00-24.00 Donnez Rydsnäs loge Rydnäs Ydre Östergötland >
Lör10 20.00-24.00 Donnez Rydsnäs loge Rydnäs Ydre Östergötland
Lör9 19.00-22.30 Lars Erikssons Valö Festplats Rimforsa Kinda Östergötland >
Lör10 19.00-22.30 Lars Erikssons Valö Festplats Rimforsa Kinda Östergötland
Sön28 18.00-22.00 Titanix Folkets Park Vadstena Vadstena Vadstena Östergötland >
Sön11 18.00-22.00 Titanix Folkets Park Vadstena Vadstena Vadstena Östergötland
Sön28 17.00-20.30 Lars Erikssons Fruktåkers loge Vreta Kloster Linköping Östergötland >
Sön11 17.00-20.30 Lars Erikssons Fruktåkers loge Vreta Kloster Linköping Östergötland
Tis5 19.00-21.00 Linköpings storband Gamla Linköping Linköping Linköping Östergötland >
Tis13 19.00-21.00 Linköpings storband Gamla Linköping Linköping Linköping Östergötland
Tis2 19.00-22.00 Blue print Kanalhamnen Söderköping Söderköping Söderköping Östergötland >
Tis13 19.00-22.00 Blue print Kanalhamnen Söderköping Söderköping Söderköping Östergötland
Ons3 17.00-20.00 Lars Erikssons Löfstad Loge Löfstad Norrköping Östergötland >
Ons14 17.00-20.00 Lars Erikssons Löfstad Loge Löfstad Norrköping Östergötland PRO
Tor6 19.00-21.00 Lars-Henriks Gamla Linköping Linköping Linköping Östergötland >
Tor15 19.00-21.00 Lars-Henriks Gamla Linköping Linköping Linköping Östergötland
Fre5 14.00-17.30 Tång & Co Folkets Park Vadstena Vadstena Vadstena Östergötland >
Fre16 14.00-17.30 Tång & Co Folkets Park Vadstena Vadstena Vadstena Östergötland PRO
Lör3 20.00-24.00 Skåningarna Ettringstorp Loge Ettringstorp Boxholm Östergötland >
Lör17 20.00-24.00 Skåningarna Ettringstorp Loge Ettringstorp Boxholm Östergötland
Lör13 Titanix Grännäsparken Valdemarsvik Valdemarsvik Valdemarsvik Östergötland >
Lör17 Titanix Grännäsparken Valdemarsvik Valdemarsvik Valdemarsvik Östergötland
Lör14 20.00 Rivalerna Vadstena camping Vadstena Vadstena Östergötland >
Lör17 20.00 Rivalerna Vadstena camping Vadstena Vadstena Östergötland
Sön17 18.00-22.00 Blender Folkets Park Vadstena Vadstena Vadstena Östergötland >
Sön18 18.00-22.00 Blender Folkets Park Vadstena Vadstena Vadstena Östergötland
Sön17 17.00-20.30 Kjell Dahls Fruktåkers loge Vreta Kloster Linköping Östergötland >
Sön18 17.00-20.30 Kjell Dahls Fruktåkers loge Vreta Kloster Linköping Östergötland
Tis7 19.00-21.00 J-L:s Gamla Linköping Linköping Linköping Östergötland >
Tis20 19.00-21.00 J-L:s Gamla Linköping Linköping Linköping Östergötland
Ons28 17.00-20.00 Dancemän Löfstad Loge Löfstad Norrköping Östergötland >
Ons21 17.00-20.00 Dancemän Löfstad Loge Löfstad Norrköping Östergötland PRO
Tor28 19.00-21.00 Filidur Gamla Linköping Linköping Linköping Östergötland >
Tor22 19.00-21.00 Filidur Gamla Linköping Linköping Linköping Östergötland
Fre16 14.00-17.00 Bejaz Fredgagården Åby Norrköping Östergötland >
Fre23 14.00-17.00 Bejaz Fredgagården Åby Norrköping Östergötland
Fre20 14.00-17.30 Cedrix Änga Väderstad Väderstad Mjölby Östergötland >
Fre23 14.00-17.30 Cedrix Änga Väderstad Väderstad Mjölby Östergötland PRO
Lör10 21.00-01.00 Donnez Eklidens Festplats Västra Harg Mjölby Östergötland >
Lör24 21.00-01.00 Donnez Eklidens Festplats Västra Harg Mjölby Östergötland
Lör28 20.00-24.00 Lövgrens Rydsnäs loge Rydnäs Ydre Östergötland >
Lör24 20.00-24.00 Lövgrens Rydsnäs loge Rydnäs Ydre Östergötland
Tis15 19.00-21.00 Hardes Big Band Gamla Linköping Linköping Linköping Östergötland >
Tis27 19.00-21.00 Hardes Big Band Gamla Linköping Linköping Linköping Östergötland
Ons7 17.00-20.00 Junix Löfstad Loge Löfstad Norrköping Östergötland >
Ons28 17.00-20.00 Junix Löfstad Loge Löfstad Norrköping Östergötland PRO
Tor23 19.00-21.00 Svartrockarna Gamla Linköping Linköping Linköping Östergötland >
Tor29 19.00-21.00 Svartrockarna Gamla Linköping Linköping Linköping Östergötland
Fre25 14.00-17.30 Kjell Dahls Folkets Park Vadstena Vadstena Vadstena Östergötland >
Fre30 14.00-17.30 Kjell Dahls Folkets Park Vadstena Vadstena Vadstena Östergötland PRO
Fre3 14.00-17.00 Bejaz Fredgagården Åby Norrköping Östergötland >
Fre30 14.00-17.00 Bejaz Fredgagården Åby Norrköping Östergötland
Lör29 20.00-24.00 Micke Ahlgrens Ettringstorp Loge Ettringstorp Boxholm Östergötland >
Lör31 20.00-24.00 Micke Ahlgrens Ettringstorp Loge Ettringstorp Boxholm Östergötland
September
Sön28 18.00-22.00 Xplays Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland >
Sön01 18.00-22.00 Xplays Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland
Ons28 17.00-20.00 Holens Löfstad Loge Löfstad Norrköping Östergötland >
Ons04 17.00-20.00 Holens Löfstad Loge Löfstad Norrköping Östergötland PRO
Fre5 14.00-17.30 Lars Erikssons Folkets Park Ödeshög Ödeshög Ödeshög Östergötland >
Fre06 14.00-17.30 Lars Erikssons Folkets Park Ödeshög Ödeshög Ödeshög Östergötland PRO
Lör1 20.00-24.00 Mats Bergmans Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland >
Lör07 20.00-24.00 Mats Bergmans Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland
Sön28 14.00-17.00 Edwings Folkungaskolan Linköping Linköping Linköping Östergötland >
Sön08 14.00-17.00 Edwings Folkungaskolan Linköping Linköping Linköping Östergötland
Ons28 13.30-17.00 Kjell Dahls Landerydgården Linköping Hjulsbro Linköping Östergötland >
Ons11 13.30-17.00 Kjell Dahls Landerydgården Linköping Hjulsbro Linköping Östergötland
Ons28 17.00-20.00 Kenneth Hertz Löfstad Loge Löfstad Norrköping Östergötland >
Ons11 17.00-20.00 Kenneth Hertz Löfstad Loge Löfstad Norrköping Östergötland PRO
Lör28 20.00-24.00 Matz Rogers Folkets Park Ödeshög Ödeshög Ödeshög Östergötland >
Lör14 20.00-24.00 Matz Rogers Folkets Park Ödeshög Ödeshög Ödeshög Östergötland
Sön1 18.00-22.00 Wahlströms Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland >
Sön15 18.00-22.00 Wahlströms Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland
Ons28 17.00-20.00 Samzons Löfstad Loge Löfstad Norrköping Östergötland >
Ons18 17.00-20.00 Samzons Löfstad Loge Löfstad Norrköping Östergötland PRO
Ons28 14.00-17.00 Lars Erikssons Västerlösa bygdegård Västerlösa Linköping Östergötland >
Ons18 14.00-17.00 Lars Erikssons Västerlösa bygdegård Västerlösa Linköping Östergötland
Lör3 20.00-24.00 Micke Ahlgrens Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland >
Lör21 20.00-24.00 Micke Ahlgrens Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland
Lör13 20.00-24.00 Hedins Häradshammars bygdegård Vikbolandet Norrköping Östergötland >
Lör21 20.00-24.00 Hedins Häradshammars bygdegård Vikbolandet Norrköping Östergötland
Lör28 21.00-01.00 Callinaz Kvarnparken Mjölby Mjölby Mjölby Östergötland >
Lör21 21.00-01.00 Callinaz Kvarnparken Mjölby Mjölby Mjölby Östergötland
Sön14 14.00-17.00 Eklöfs Folkungaskolan Linköping Linköping Linköping Östergötland >
Sön22 14.00-17.00 Eklöfs Folkungaskolan Linköping Linköping Linköping Östergötland
Ons16 13.30-17.00 Eklöfs Landerydgården Linköping Hjulsbro Linköping Östergötland >
Ons25 13.30-17.00 Eklöfs Landerydgården Linköping Hjulsbro Linköping Östergötland
Ons4 17.00-20.00 Kjell Dahls Löfstad Loge Löfstad Norrköping Östergötland >
Ons25 17.00-20.00 Kjell Dahls Löfstad Loge Löfstad Norrköping Östergötland PRO
Fre4 14.00-17.00 Kjell Dahls Västerlösa bygdegård Västerlösa Linköping Östergötland >
Fre27 14.00-17.00 Kjell Dahls Västerlösa bygdegård Västerlösa Linköping Östergötland PRO
Sön28 18.00-22.00 Expanders Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland >
Sön29 18.00-22.00 Expanders Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland
Oktober
Ons28 17.00-20.00 Bosse Franks Folkets Hus Skärblacka Skärblacka Norrköping Östergötland >
Ons02 17.00-20.00 Bosse Franks Folkets Hus Skärblacka Skärblacka Norrköping Östergötland PRO
Fre28 14.00-17.30 Eklöfs Folkets Park Ödeshög Ödeshög Ödeshög Östergötland >
Fre04 14.00-17.30 Eklöfs Folkets Park Ödeshög Ödeshög Ödeshög Östergötland PRO
Fre28 21.00-01.00 PerHåkans Statt Motala Motala Motala Östergötland >
Fre04 21.00-01.00 PerHåkans Statt Motala Motala Motala Östergötland
Lör28 20.00-24.00 Donnez Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland >
Lör05 20.00-24.00 Donnez Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland
Sön28 14.00-17.00 Kenneth & Classe Folkungaskolan Linköping Linköping Linköping Östergötland >
Sön06 14.00-17.00 Kenneth & Classe Folkungaskolan Linköping Linköping Linköping Östergötland
Ons4 17.00-20.00 Kenneth Hertz Folkets Hus Skärblacka Skärblacka Norrköping Östergötland >
Ons09 17.00-20.00 Kenneth Hertz Folkets Hus Skärblacka Skärblacka Norrköping Östergötland PRO
Ons28 13.30-17.00 Tång & Co Landerydgården Linköping Hjulsbro Linköping Östergötland >
Ons09 13.30-17.00 Tång & Co Landerydgården Linköping Hjulsbro Linköping Östergötland
Fre28 21.00-01.00 Larz Kristerz Borgen Norrköping Norrköping Norrköping Östergötland >
Fre11 21.00-01.00 Larz Kristerz Borgen Norrköping Norrköping Norrköping Östergötland
Lör5 Holens Bygdegården Långrådna Långrådna Valdemarsvik Östergötland >
Lör12 Holens Bygdegården Långrådna Långrådna Valdemarsvik Östergötland
Lör2 20.00-24.00 Lövgrens Folkets Park Ödeshög Ödeshög Ödeshög Östergötland >
Lör12 20.00-24.00 Lövgrens Folkets Park Ödeshög Ödeshög Ödeshög Östergötland
Lör28 21.00-01.00 Casanovas Kvarnparken Mjölby Mjölby Mjölby Östergötland >
Lör12 21.00-01.00 Casanovas Kvarnparken Mjölby Mjölby Mjölby Östergötland
Lör5 Ekkiwåkers L'orient Linköping Linköping Linköping Östergötland >
Lör12 Ekkiwåkers L'orient Linköping Linköping Linköping Östergötland
Sön28 18.00-22.00 Sannex Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland >
Sön13 18.00-22.00 Sannex Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland
Ons12 17.00-20.00 Anders Nilssons Folkets Hus Skärblacka Skärblacka Norrköping Östergötland >
Ons16 17.00-20.00 Anders Nilssons Folkets Hus Skärblacka Skärblacka Norrköping Östergötland PRO
Ons28 Stisses Fontänen Linköping Linköping Linköping Östergötland >
Ons16 Stisses Fontänen Linköping Linköping Linköping Östergötland
Ons3 14.00-17.00 Lars Erikssons Västerlösa bygdegård Västerlösa Linköping Östergötland >
Ons16 14.00-17.00 Lars Erikssons Västerlösa bygdegård Västerlösa Linköping Östergötland
Fre28 21.00-01.00 Sannex Borgen Norrköping Norrköping Norrköping Östergötland >
Fre18 21.00-01.00 Sannex Borgen Norrköping Norrköping Norrköping Östergötland
Lör18 20.00-24.00 Glenn-Endys Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland >
Lör19 20.00-24.00 Glenn-Endys Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland
Sön28 14.00-17.00 Tomaz & Co Folkungaskolan Linköping Linköping Linköping Östergötland >
Sön20 14.00-17.00 Tomaz & Co Folkungaskolan Linköping Linköping Linköping Östergötland
Ons18 17.00-20.00 Kjell Dahls Folkets Hus Skärblacka Skärblacka Norrköping Östergötland >
Ons23 17.00-20.00 Kjell Dahls Folkets Hus Skärblacka Skärblacka Norrköping Östergötland PRO
Ons1 13.30-17.00 Edwings Landerydgården Linköping Hjulsbro Linköping Östergötland >
Ons23 13.30-17.00 Edwings Landerydgården Linköping Hjulsbro Linköping Östergötland
Fre13 20.00-01.00 Blender Borgen Norrköping Norrköping Norrköping Östergötland >
Fre25 20.00-01.00 Blender Borgen Norrköping Norrköping Norrköping Östergötland
Fre13 20.00-01.00 Casanovas Borgen Norrköping Norrköping Norrköping Östergötland >
Fre25 20.00-01.00 Casanovas Borgen Norrköping Norrköping Norrköping Östergötland
Fre28 14.00-17.00 Lars Erikssons Västerlösa bygdegård Västerlösa Linköping Östergötland >
Fre25 14.00-17.00 Lars Erikssons Västerlösa bygdegård Västerlösa Linköping Östergötland PRO
Lör13 20.00-24.00 Samzons Häradshammars bygdegård Vikbolandet Norrköping Östergötland >
Lör26 20.00-24.00 Samzons Häradshammars bygdegård Vikbolandet Norrköping Östergötland
Sön28 18.00-22.00 Blender Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland >
Sön27 18.00-22.00 Blender Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland
Ons14 17.00-20.00 Dancemän Folkets Hus Skärblacka Skärblacka Norrköping Östergötland >
Ons30 17.00-20.00 Dancemän Folkets Hus Skärblacka Skärblacka Norrköping Östergötland PRO
November
Fre28 21.00-01.00 Black Jack Borgen Norrköping Norrköping Norrköping Östergötland >
Fre01 21.00-01.00 Black Jack Borgen Norrköping Norrköping Norrköping Östergötland
Fre28 14.00-17.30 Bosse Franks Folkets Park Ödeshög Ödeshög Ödeshög Östergötland >
Fre01 14.00-17.30 Bosse Franks Folkets Park Ödeshög Ödeshög Ödeshög Östergötland PRO
Lör28 20.00-01.00 Martinez Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland >
Lör02 20.00-01.00 Martinez Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland
Lör28 20.00-01.00 Sounders Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland >
Lör02 20.00-01.00 Sounders Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland
Sön28 14.00-17.00 Cedrix Folkungaskolan Linköping Linköping Linköping Östergötland >
Sön03 14.00-17.00 Cedrix Folkungaskolan Linköping Linköping Linköping Östergötland
Ons28 17.00-20.00 Eklöfs Folkets Hus Skärblacka Skärblacka Norrköping Östergötland >
Ons06 17.00-20.00 Eklöfs Folkets Hus Skärblacka Skärblacka Norrköping Östergötland PRO
Ons28 13.30-17.00 Lars Erikssons Landerydgården Linköping Hjulsbro Linköping Östergötland >
Ons06 13.30-17.00 Lars Erikssons Landerydgården Linköping Hjulsbro Linköping Östergötland
Lör28 20.00-24.00 Engdahls Folkets Park Ödeshög Ödeshög Ödeshög Östergötland >
Lör09 20.00-24.00 Engdahls Folkets Park Ödeshög Ödeshög Ödeshög Östergötland
Sön28 18.00-22.00 Jannez Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland >
Sön10 18.00-22.00 Jannez Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland
Ons5 17.00-20.00 Lars Erikssons Folkets Hus Skärblacka Skärblacka Norrköping Östergötland >
Ons13 17.00-20.00 Lars Erikssons Folkets Hus Skärblacka Skärblacka Norrköping Östergötland PRO
Ons8 14.00-17.00 Edwings Västerlösa bygdegård Västerlösa Linköping Östergötland >
Ons13 14.00-17.00 Edwings Västerlösa bygdegård Västerlösa Linköping Östergötland
Fre9 21.00-01.00 Lasse Stefanz Borgen Norrköping Norrköping Norrköping Östergötland >
Fre15 21.00-01.00 Lasse Stefanz Borgen Norrköping Norrköping Norrköping Östergötland
Fre28 21.00-01.00 Sannex Statt Motala Motala Motala Östergötland >
Fre15 21.00-01.00 Sannex Statt Motala Motala Motala Östergötland
Lör12 20.00-24.00 Matz Bladhs Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland >
Lör16 20.00-24.00 Matz Bladhs Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland
Lör28 21.00-01.00 Black Jack Kvarnparken Mjölby Mjölby Mjölby Östergötland >
Lör16 21.00-01.00 Black Jack Kvarnparken Mjölby Mjölby Mjölby Östergötland
Lör28 Kjell Dahls Landerydgården Linköping Hjulsbro Linköping Östergötland >
Lör16 Kjell Dahls Landerydgården Linköping Hjulsbro Linköping Östergötland
Sön14 14.00-17.00 Lars Erikssons Folkungaskolan Linköping Linköping Linköping Östergötland >
Sön17 14.00-17.00 Lars Erikssons Folkungaskolan Linköping Linköping Linköping Östergötland
Ons17 17.00-20.00 Holens Folkets Hus Skärblacka Skärblacka Norrköping Östergötland >
Ons20 17.00-20.00 Holens Folkets Hus Skärblacka Skärblacka Norrköping Östergötland PRO
Ons28 13.30-17.00 Gott & Blandat Landerydgården Linköping Hjulsbro Linköping Östergötland >
Ons20 13.30-17.00 Gott & Blandat Landerydgården Linköping Hjulsbro Linköping Östergötland
Fre18 21.00-01.00 Donnez Kvarnparken Mjölby Mjölby Mjölby Östergötland >
Fre22 21.00-01.00 Donnez Kvarnparken Mjölby Mjölby Mjölby Östergötland
Lör8 20.00-24.00 Streaplers Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland >
Lör23 20.00-24.00 Streaplers Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland
Lör14 20.00-24.00 Eklöfs Häradshammars bygdegård Vikbolandet Norrköping Östergötland >
Lör23 20.00-24.00 Eklöfs Häradshammars bygdegård Vikbolandet Norrköping Östergötland
Sön21 18.00-22.00 Perikles Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland >
Sön24 18.00-22.00 Perikles Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland
Ons18 17.00-20.00 Tomaz & Co Folkets Hus Skärblacka Skärblacka Norrköping Östergötland >
Ons27 17.00-20.00 Tomaz & Co Folkets Hus Skärblacka Skärblacka Norrköping Östergötland PRO
Fre6 14.00-17.00 Eklöfs Västerlösa bygdegård Västerlösa Linköping Östergötland >
Fre29 14.00-17.00 Eklöfs Västerlösa bygdegård Västerlösa Linköping Östergötland PRO
December
Sön28 14.00-17.00 Edwings Folkungaskolan Linköping Linköping Linköping Östergötland >
Sön01 14.00-17.00 Edwings Folkungaskolan Linköping Linköping Linköping Östergötland
Ons2 17.00-20.00 Samzons Folkets Hus Skärblacka Skärblacka Norrköping Östergötland >
Ons04 17.00-20.00 Samzons Folkets Hus Skärblacka Skärblacka Norrköping Östergötland PRO
Ons28 13.30-17.00 Eklöfs Landerydgården Linköping Hjulsbro Linköping Östergötland >
Ons04 13.30-17.00 Eklöfs Landerydgården Linköping Hjulsbro Linköping Östergötland
Fre28 14.00-17.30 Kenneth & Classe Folkets Park Ödeshög Ödeshög Ödeshög Östergötland >
Fre06 14.00-17.30 Kenneth & Classe Folkets Park Ödeshög Ödeshög Ödeshög Östergötland PRO
Sön28 18.00-22.00 Casanovas Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland >
Sön08 18.00-22.00 Casanovas Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland
Ons28 17.00-20.00 Bosse Franks Folkets Hus Skärblacka Skärblacka Norrköping Östergötland >
Ons11 17.00-20.00 Bosse Franks Folkets Hus Skärblacka Skärblacka Norrköping Östergötland PRO
Ons28 14.00-17.00 Kjell-Reines Västerlösa bygdegård Västerlösa Linköping Östergötland >
Ons11 14.00-17.00 Kjell-Reines Västerlösa bygdegård Västerlösa Linköping Östergötland
Lör28 20.30-00.30 Glenn-Endys Folkets Park Ödeshög Ödeshög Ödeshög Östergötland >
Lör14 20.30-00.30 Glenn-Endys Folkets Park Ödeshög Ödeshög Ödeshög Östergötland
Sön28 14.00-17.00 Kjell-Reines Folkungaskolan Linköping Linköping Linköping Östergötland >
Sön15 14.00-17.00 Kjell-Reines Folkungaskolan Linköping Linköping Linköping Östergötland
Ons1 17.00-20.00 Eklöfs Folkets Hus Skärblacka Skärblacka Norrköping Östergötland >
Ons18 17.00-20.00 Eklöfs Folkets Hus Skärblacka Skärblacka Norrköping Östergötland PRO
Fre2 21.00-01.00 Sannex Kvarnparken Mjölby Mjölby Mjölby Östergötland >
Fre20 21.00-01.00 Sannex Kvarnparken Mjölby Mjölby Mjölby Östergötland
Sön4 18.00-22.00 Highlights Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland >
Sön22 18.00-22.00 Highlights Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland
Tor22 18.00-22.00 Icaros Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland >
Tor26 18.00-22.00 Icaros Folkets Park Ljungsbro Ljungsbro Linköping Östergötland
Fre17 14.00-17.00 Edwings Västerlösa bygdegård Västerlösa Linköping Östergötland >
Fre27 14.00-17.00 Edwings Västerlösa bygdegård Västerlösa Linköping Östergötland PRO
Lör14 21.00-01.00 Blender Borgen Norrköping Norrköping Norrköping Östergötland >
Lör28 21.00-01.00 Blender Borgen Norrköping Norrköping Norrköping Östergötland
Lör14 13.30-17.00 Kjell Dahls Landerydgården Linköping Hjulsbro Linköping Östergötland >
Lör28 13.30-17.00 Kjell Dahls Landerydgården Linköping Hjulsbro Linköping Östergötland
April 2020
Lör28 19.00-01.00 Casanovas Mjölby ishall Mjölby Mjölby Östergötland >
Lör25 19.00-01.00 Casanovas Mjölby ishall Mjölby Mjölby Östergötland
Lör28 19.00-01.00 Wahlströms Mjölby ishall Mjölby Mjölby Östergötland >
Lör25 19.00-01.00 Wahlströms Mjölby ishall Mjölby Mjölby Östergötland
Lör28 19.00-01.00 Xplays Mjölby ishall Mjölby Mjölby Östergötland >
Lör25 19.00-01.00 Xplays Mjölby ishall Mjölby Mjölby Östergötland