Dansprogram

Via län

Blekinge Dalarnas Gotlands Gävleborgs Hallands Jämtlands Jönköpings Kalmar Kronobergs Norrbottens Skåne Stockholms Södermanlands Uppsala Värmlands Västerbottens Västernorrlands Västmanlands Västra Götalands Örebro Östergötlands

Danser på båtar visas inte under danser per län. Se danser på båtar på sidan för danser på båtar.

Sortera kolumn genom att klicka på dess rubrik

Danser i Västra Götalands län

Antal danser: 234

Datum Tid Dansband Dansställe Ort Kommun Län Övrigt
Oktober
Tis23 18.30-21.30 Thore och Thomas Backa Kulturhus Hisings Backa Göteborg Västra Götaland
Tis23 14.00-17.00 Thor Erics Bjurslättsskolan Göteborg Göteborg Västra Götaland
Tis23 19.00-22.30 Levins Boråsparken Borås Borås Västra Götaland
Tis23 18.00-21.30 Holens Folkets Park Lidköping Lidköping Lidköping Västra Götaland
Tis23 18.00-21.30 Charlies Hindås Rotunda Härryda Härryda Västra Götaland
Ons24 18.00-21.30 Fernandoz Falköpingsparken Falköping Falköping Västra Götaland
Ons24 11.00-13.45 Anders Björk Folkets Hus Fräntorp Göteborg Göteborg Västra Götaland
Ons24 19.00-22.00 Pelle Larsson & Conny Brodin Gbg Motionsbugg Göteborg Göteborg Västra Götaland
Ons24 18.00-21.30 Mogna Män Karlsholme Mariestad Mariestad Mariestad Västra Götaland PRO
Ons24 19.00-22.00 Tång & Co Lurs bygdegård Lur Tanum Västra Götaland
Ons24 19.00-22.00 Charlies Åttersruds bygdegård Brålanda Vänersborg Västra Götaland
Tor25 12.00-15.00 Hazzes med Maria Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland
Fre26 19.45-24.00 Streaplers Folkets Park Lidköping Lidköping Lidköping Västra Götaland
Fre26 20.45-01.00 Expanders Folkets Park Lidköping Lidköping Lidköping Västra Götaland
Fre26 19.00-22.30 Charlies Lanegården Lane Uddevalla Västra Götaland
Fre26 19.00-23.00 Matz Lennarts Tösse bygdegård Tösse Åmål Västra Götaland
Lör27 21.00-02.00 Date Billingehov Skövde Skövde Skövde Västra Götaland
Lör27 21.00-02.00 Scotts Billingehov Skövde Skövde Skövde Västra Götaland
Lör27 19.00-23.00 Voize Gbg Motionsbugg Göteborg Göteborg Västra Götaland
Lör27 20.00-24.00 Matz Bladhs Kvarnkullen Kungälv Kungälv Kungälv Västra Götaland
Sön28 18.00-21.30 Holidays Folkets Park Herrljunga Herrljunga Herrljunga Västra Götaland
Mån29 19.00-22.00 Kalle & Stefan Allhem Färgelanda Färgelanda Färgelanda Västra Götaland
Mån29 12.00-14.30 Bengt Åkerberg Axelhuset Göteborg Göteborg Göteborg Västra Götaland
Mån29 18.00-21.30 Sandins Tibroparken Tibro Tibro Västra Götaland
Tis30 14.00-17.00 Hobbygänget Bjurslättsskolan Göteborg Göteborg Västra Götaland
Tis30 19.00-22.30 Charlies Boråsparken Borås Borås Västra Götaland
Tis30 18.00-21.30 Kalle & Stefan Folkets Park Skara Skara Skara Västra Götaland PRO
Tis30 18.00-21.30 Orient Hyssna Bygdegård Hyssna Mark Västra Götaland
Ons31 18.00-21.00 Kenneth & Classe Folkets Hus Brastad Brastad Lysekil Västra Götaland PRO
Ons31 11.00-13.45 Connys Folkets Hus Fräntorp Göteborg Göteborg Västra Götaland
November
Tor01 18.00-21.30 De Fenders Boråsparken Borås Borås Västra Götaland
Tor01 18.00-21.00 Hasse Peters Folkets Park Trollhättan Trollhättan Trollhättan Västra Götaland PRO
Tor01 12.00-15.00 Uffes Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland
Fre02 15.00-18.00 Charlies Cupolen Alingsås Alingsås Alingsås Västra Götaland
Fre02 20.00-24.00 Streaplers Sjötofta Fritid Sävshult Tranemo Västra Götaland
Fre02 20.00-01.00 Casanovas Tibroparken Tibro Tibro Västra Götaland
Fre02 20.00-01.00 Wahlströms Tibroparken Tibro Tibro Västra Götaland
Lör03 20.00-24.00 Casanovas Boråsparken Borås Borås Västra Götaland
Lör03 20.00-24.00 Svantes Folkets Hus Fengersfors Fengersfors Åmål Västra Götaland
Lör03 20.00-24.00 Donnez Folkets Park Trollhättan Trollhättan Trollhättan Västra Götaland
Lör03 18.00-21.30 Hilltons Främmestads bygdegård Främmestad Essunga Västra Götaland
Sön04 17.00-20.00 Spelfinkarna Kville bygdegård Kville Tanum Västra Götaland PRO
Sön04 17.00-21.00 Sannex Parken Götene Götene Götene Västra Götaland
Mån05 19.00-22.00 Kenneth & Classe Allhem Färgelanda Färgelanda Färgelanda Västra Götaland
Mån05 12.00-14.30 Anders Björk Axelhuset Göteborg Göteborg Göteborg Västra Götaland
Mån05 18.00-21.30 Lövgrens Tidaholmsparken Tidaholm Tidaholm Västra Götaland
Tis06 18.30-21.30 Sture Johansson Backa Kulturhus Hisings Backa Göteborg Västra Götaland
Tis06 14.00-17.00 Matz Lennarts Bjurslättsskolan Göteborg Göteborg Västra Götaland
Tis06 19.00-22.30 Trippix Boråsparken Borås Borås Västra Götaland
Tis06 18.00-21.30 Mogna Män Folkets Park Lidköping Lidköping Lidköping Västra Götaland
Tis06 18.00-21.30 Hazzes med Maria Hindås Rotunda Härryda Härryda Västra Götaland
Ons07 18.00-21.30 Micke Ahlgrens Falköpingsparken Falköping Falköping Västra Götaland
Ons07 11.00-13.45 Stefan Nilsson Folkets Hus Fräntorp Göteborg Göteborg Västra Götaland
Ons07 18.00-12.30 Charlies Karlsholme Mariestad Mariestad Mariestad Västra Götaland PRO
Ons07 19.00-22.00 Hobbygänget Lurs bygdegård Lur Tanum Västra Götaland
Ons07 19.00-22.00 Kalle & Stefan Åttersruds bygdegård Brålanda Vänersborg Västra Götaland
Tor08 12.00-15.00 Charlies Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland
Fre09 20.00-24.00 Expanders Kvarnkullen Kungälv Kungälv Kungälv Västra Götaland
Fre09 19.00-22.30 Kalle & Stefan Lanegården Lane Uddevalla Västra Götaland
Lör10 19.00-23.00 Highlights Gbg Motionsbugg Göteborg Göteborg Västra Götaland
Lör10 Barbados Idrottshallen Jonsered Jonsered Partille Västra Götaland
Lör10 21.00-01.00 Jannez Träffen Båberg Trollhättan Trollhättan Västra Götaland
Sön11 18.00-21.30 Sounders Folkets Park Herrljunga Herrljunga Herrljunga Västra Götaland
Sön11 18.00-22.00 Foxie Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland
Mån12 19.00-22.00 Peos Allhem Färgelanda Färgelanda Färgelanda Västra Götaland
Mån12 12.00-14.30 Conny Brodin Axelhuset Göteborg Göteborg Göteborg Västra Götaland
Mån12 18.00-21.30 Skåningarna Tibroparken Tibro Tibro Västra Götaland
Tis13 14.00-17.00 Hazzes med Maria Bjurslättsskolan Göteborg Göteborg Västra Götaland
Tis13 19.00-22.30 Robbans Boråsparken Borås Borås Västra Götaland
Tis13 18.00-21.30 Hedins Folkets Park Skara Skara Skara Västra Götaland PRO
Tis13 18.00-21.30 Cedrix Hyssna Bygdegård Hyssna Mark Västra Götaland
Ons14 18.00-21.00 Spelfinkarna Folkets Hus Brastad Brastad Lysekil Västra Götaland PRO
Ons14 11.00-13.45 Connys Folkets Hus Fräntorp Göteborg Göteborg Västra Götaland
Tor15 18.00-21.00 Roger Lindbloms Folkets Park Trollhättan Trollhättan Trollhättan Västra Götaland PRO
Tor15 12.00-15.00 Tång & Co Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland
Tor15 18.00 Kenneth & Classe Trädgården Ulricehamn Ulricehamn Ulricehamn Västra Götaland PRO
Fre16 15.00-18.00 Kenneth & Classe Cupolen Alingsås Alingsås Alingsås Västra Götaland
Fre16 20.00-24.00 Perikles Kvarnkullen Kungälv Kungälv Kungälv Västra Götaland
Lör17 20.00-24.00 Sannex Boråsparken Borås Borås Västra Götaland
Lör17 20.00-24.00 Matz Rogers Falköpingsparken Falköping Falköping Västra Götaland
Lör17 20.00-24.00 Glenn-Endys Folkets Park Trollhättan Trollhättan Trollhättan Västra Götaland
Lör17 18.00-21.30 Hazzes med Maria Främmestads bygdegård Främmestad Essunga Västra Götaland
Lör17 19.00-23.00 Martinez Gbg Motionsbugg Göteborg Göteborg Västra Götaland
Lör17 20.00-24.00 Björn Björklund Band Kvarnkullen Kungälv Kungälv Kungälv Västra Götaland
Lör17 20.00-24.00 Engdahls Sjötofta Fritid Sävshult Tranemo Västra Götaland
Sön18 17.00-20.00 Matz Lennarts Kville bygdegård Kville Tanum Västra Götaland PRO
Mån19 19.00-22.00 Cedrix Allhem Färgelanda Färgelanda Färgelanda Västra Götaland
Mån19 12.00-14.30 Stefan Nilsson Axelhuset Göteborg Göteborg Göteborg Västra Götaland
Mån19 18.00-21.30 Humbles Tidaholmsparken Tidaholm Tidaholm Västra Götaland
Tis20 18.30-21.30 Sture Persson Backa Kulturhus Hisings Backa Göteborg Västra Götaland
Tis20 14.00-17.00 Bo Liljedahl Bjurslättsskolan Göteborg Göteborg Västra Götaland
Tis20 19.00-22.30 Rent drag Boråsparken Borås Borås Västra Götaland
Tis20 18.00-21.30 Ingvar & Co Folkets Park Lidköping Lidköping Lidköping Västra Götaland
Tis20 18.00-21.30 Mogna Män Hindås Rotunda Härryda Härryda Västra Götaland
Ons21 18.00-21.30 Hedins Falköpingsparken Falköping Falköping Västra Götaland
Ons21 11.00-13.45 Anders Björk Folkets Hus Fräntorp Göteborg Göteborg Västra Götaland
Ons21 18.00-12.30 Kalle & Stefan Karlsholme Mariestad Mariestad Mariestad Västra Götaland PRO
Ons21 19.00-22.00 Trippix Lurs bygdegård Lur Tanum Västra Götaland
Ons21 19.00-22.00 Kenneth & Classe Åttersruds bygdegård Brålanda Vänersborg Västra Götaland
Tor22 12.00-15.00 Connys Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland
Fre23 20.30-00.30 Streaplers Folkets Park Skara Skara Skara Västra Götaland
Fre23 19.00-22.30 Liljedahls Lanegården Lane Uddevalla Västra Götaland
Lör24 19.00-23.00 Mannerz Gbg Motionsbugg Göteborg Göteborg Västra Götaland
Lör24 20.00-24.00 Holidays Kvarnkullen Kungälv Kungälv Kungälv Västra Götaland
Sön25 18.00-21.30 Micke Ahlgrens Folkets Park Herrljunga Herrljunga Herrljunga Västra Götaland
Sön25 17.00-21.00 Casanovas Parken Götene Götene Götene Västra Götaland
Mån26 19.00-22.00 Spelfinkarna Allhem Färgelanda Färgelanda Färgelanda Västra Götaland
Mån26 12.00-14.30 Bengt Åkerberg Axelhuset Göteborg Göteborg Göteborg Västra Götaland
Mån26 18.00-21.30 Fernandoz Tibroparken Tibro Tibro Västra Götaland
Tis27 14.00-17.00 Charlies Bjurslättsskolan Göteborg Göteborg Västra Götaland
Tis27 19.00-22.30 C-Laget Boråsparken Borås Borås Västra Götaland
Tis27 18.00-21.30 Holens Folkets Park Skara Skara Skara Västra Götaland PRO
Tis27 18.00-21.30 Hasse Peters Hyssna Bygdegård Hyssna Mark Västra Götaland
Ons28 18.00-21.00 Tång & Co Folkets Hus Brastad Brastad Lysekil Västra Götaland PRO
Ons28 11.00-13.45 Connys Folkets Hus Fräntorp Göteborg Göteborg Västra Götaland
Ons28 19.00-22.00 Mölnlycke Storband Gbg Motionsbugg Göteborg Göteborg Västra Götaland
Tor29 18.00-21.00 Slättarna Folkets Park Trollhättan Trollhättan Trollhättan Västra Götaland PRO
Tor29 12.00-15.00 Kjell & Kenneth Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland
Fre30 15.00-18.00 Cedrix Cupolen Alingsås Alingsås Alingsås Västra Götaland
Fre30 20.00-24.00 Sannex Kvarnkullen Kungälv Kungälv Kungälv Västra Götaland
Fre30 20.00-24.00 Blender Tibroparken Tibro Tibro Västra Götaland
Fre30 19.00-23.00 Charlies Tösse bygdegård Tösse Åmål Västra Götaland
December
Lör01 20.00-24.00 Jannez Boråsparken Borås Borås Västra Götaland
Lör01 18.00-21.30 Kalle & Stefan Främmestads bygdegård Främmestad Essunga Västra Götaland
Lör01 20.00-24.00 Sounders Kvarnkullen Kungälv Kungälv Kungälv Västra Götaland
Lör01 20.00-24.00 Matz Bladhs Sjötofta Fritid Sävshult Tranemo Västra Götaland
Lör01 21.00-01.00 Martinez Träffen Båberg Trollhättan Trollhättan Västra Götaland
Sön02 17.00-20.00 Peos Kville bygdegård Kville Tanum Västra Götaland PRO
Mån03 19.00-22.00 Charlies Allhem Färgelanda Färgelanda Färgelanda Västra Götaland
Mån03 12.00-14.30 Stefan Nilsson Axelhuset Göteborg Göteborg Göteborg Västra Götaland
Mån03 18.00-21.30 Skåningarna Tidaholmsparken Tidaholm Tidaholm Västra Götaland
Tis04 18.30-21.30 Connys Backa Kulturhus Hisings Backa Göteborg Västra Götaland
Tis04 14.00-17.00 Kjell & Kenneth Bjurslättsskolan Göteborg Göteborg Västra Götaland
Tis04 19.00-22.30 Dur-X Boråsparken Borås Borås Västra Götaland
Tis04 18.00-21.30 Roger Lindbloms Folkets Park Lidköping Lidköping Lidköping Västra Götaland
Tis04 18.00-21.30 Thore Olofssons Hindås Rotunda Härryda Härryda Västra Götaland
Ons05 18.00-21.30 Holidays Falköpingsparken Falköping Falköping Västra Götaland
Ons05 11.00-13.45 Anders Björk Folkets Hus Fräntorp Göteborg Göteborg Västra Götaland
Ons05 18.00-21.30 Rios Karlsholme Mariestad Mariestad Mariestad Västra Götaland PRO
Ons05 19.00-22.00 Bjarnes Lurs bygdegård Lur Tanum Västra Götaland
Ons05 19.00-22.00 Spelfinkarna Åttersruds bygdegård Brålanda Vänersborg Västra Götaland
Tor06 12.00-15.00 Hazzes med Maria Möllan Mölndal Mölndal Västra Götaland
Fre07 19.00-22.00 Connys Bjurslättsskolan Göteborg Göteborg Västra Götaland
Fre07 15.00-18.00 Bendéns Cupolen Alingsås Alingsås Alingsås Västra Götaland
Fre07 20.00-24.00 Jannez Kvarnkullen Kungälv Kungälv Kungälv Västra Götaland
Fre07 19.00-22.30 Tång & Co Lanegården Lane Uddevalla Västra Götaland
Fre07 20.00-24.00 Sannex Tibroparken Tibro Tibro Västra Götaland
Lör08 20.00-24.00 Lövgrens Folkets Park Trollhättan Trollhättan Trollhättan Västra Götaland
Lör08 21.00-01.00 Casanovas Träffen Båberg Trollhättan Trollhättan Västra Götaland
Sön09 18.00-21.30 Fernandoz Folkets Park Herrljunga Herrljunga Herrljunga Västra Götaland
Mån10 19.00-22.00 Kalle & Stefan Allhem Färgelanda Färgelanda Färgelanda Västra Götaland
Mån10 18.00-21.30 Bob Stevens Tibroparken Tibro Tibro Västra Götaland
Tis11 19.00-22.30 Diggarna Boråsparken Borås Borås Västra Götaland
Tis11 18.00-21.30 Matz Rogers Folkets Park Skara Skara Skara Västra Götaland PRO
Tis11 18.00-21.30 Kenneth & Classe Hyssna Bygdegård Hyssna Mark Västra Götaland
Ons12 19.00-22.00 Foxie Gbg Motionsbugg Göteborg Göteborg Västra Götaland
Ons12 19.00-22.00 Spelfinkarna Lurs bygdegård Lur Tanum Västra Götaland
Tor13 18.00-21.00 Kenneth & Classe Folkets Park Trollhättan Trollhättan Trollhättan Västra Götaland PRO
Tor13 19.00-23.00 Ej fastställt Träffen Båberg Trollhättan Trollhättan Västra Götaland
Fre14 20.30-00.30 Blender Folkets Park Skara Skara Skara Västra Götaland
Lör15 20.00-24.00 Expanders Boråsparken Borås Borås Västra Götaland
Lör15 20.00-24.00 Donnez Falköpingsparken Falköping Falköping Västra Götaland
Lör15 20.00-24.00 Skåningarna Kvarnkullen Kungälv Kungälv Kungälv Västra Götaland
Lör15 21.00-01.00 Streaplers Träffen Båberg Trollhättan Trollhättan Västra Götaland
Sön16 18.00-21.30 Engdahls Folkets Park Herrljunga Herrljunga Herrljunga Västra Götaland
Mån17 18.00-21.30 Sounders Tidaholmsparken Tidaholm Tidaholm Västra Götaland
Tis18 18.00-21.30 Bendéns Folkets Park Lidköping Lidköping Lidköping Västra Götaland
Tis18 18.00-21.30 Hobbygänget Hindås Rotunda Härryda Härryda Västra Götaland
Fre21 19.00-22.30 Levins Boråsparken Borås Borås Västra Götaland
Lör22 21.00-01.00 Scotts Träffen Båberg Trollhättan Trollhättan Västra Götaland
Tis25 20.00-24.00 Skåningarna Folkets Park Trollhättan Trollhättan Trollhättan Västra Götaland
Ons26 20.00-24.00 Blender Boråsparken Borås Borås Västra Götaland
Tor27 18.00-21.30 Samzons Folkets Park Skara Skara Skara Västra Götaland PRO
Tor27 19.00-24.00 Blender Svenska mässan Göteborg Göteborg Västra Götaland
Tor27 19.00-24.00 Casanovas Svenska mässan Göteborg Göteborg Västra Götaland
Fre28 20.30-00.30 Donnez Folkets Park Skara Skara Skara Västra Götaland
Fre28 18.00-22.00 Blender Parken Götene Götene Götene Västra Götaland
Lör29 20.00-24.00 Charlies Folkets Hus Fengersfors Fengersfors Åmål Västra Götaland
Lör29 21.00-01.00 Donnez Träffen Båberg Trollhättan Trollhättan Västra Götaland
Mån31 21.00-01.00 Chiquita Casino Cosmopol Göteborg Göteborg Göteborg Västra Götaland
Mån31 Date Stenungsbaden Stenungsund Stenungsund Västra Götaland
Januari 2019
Tis01 20.00-24.00 Streaplers Folkets Park Trollhättan Trollhättan Trollhättan Västra Götaland
Tis01 18.00-21.30 Chiquita Tidaholmsparken Tidaholm Tidaholm Västra Götaland
Fre04 Perikles Idrottshallen Färgelanda Färgelanda Färgelanda Västra Götaland
Fre04 20.00-24.00 Casanovas Kvarnkullen Kungälv Kungälv Kungälv Västra Götaland
Lör05 20.00-24.00 Glenn-Endys Kvarnkullen Kungälv Kungälv Kungälv Västra Götaland
Lör05 Hollyz Kåken Mellerud Mellerud Mellerud Västra Götaland
Lör05 Barbados Olearys Lidköping Lidköping Lidköping Västra Götaland
Ons09 18.00-21.30 Bob Stevens Falköpingsparken Falköping Falköping Västra Götaland
Fre11 20.30-00.30 Sannex Folkets Park Skara Skara Skara Västra Götaland
Lör12 20.00-24.00 Skåningarna Kvarnkullen Kungälv Kungälv Kungälv Västra Götaland
Mån14 18.00-21.30 Glenn-Endys Tidaholmsparken Tidaholm Tidaholm Västra Götaland
Fre18 20.00-24.00 Sannex Kvarnkullen Kungälv Kungälv Kungälv Västra Götaland
Lör19 20.00-24.00 Blender Boråsparken Borås Borås Västra Götaland
Mån21 18.00-21.30 Chiquita Tibroparken Tibro Tibro Västra Götaland
Fre25 20.00-24.00 Blender Tibroparken Tibro Tibro Västra Götaland
Lör26 20.00-24.00 Donnez Kvarnkullen Kungälv Kungälv Kungälv Västra Götaland
Lör26 21.00-01.00 Blender Träffen Båberg Trollhättan Trollhättan Västra Götaland
Mån28 18.00-21.30 Holidays Tidaholmsparken Tidaholm Tidaholm Västra Götaland
Februari
Lör02 20.00-24.00 Glenn-Endys Folkets Park Trollhättan Trollhättan Trollhättan Västra Götaland
Sön03 18.00-21.30 Bob Stevens Folkets Park Herrljunga Herrljunga Herrljunga Västra Götaland
Mån04 18.00-21.30 Engdahls Tibroparken Tibro Tibro Västra Götaland
Tis05 15.15-18.00 Trebello Kvarnkullen Kungälv PRO Kungälv Kungälv Västra Götaland PRO
Fre08 20.30-00.30 Donnez Folkets Park Skara Skara Skara Västra Götaland
Lör09 20.00-24.00 Matz Bladhs Kvarnkullen Kungälv Kungälv Kungälv Västra Götaland
Lör16 20.00-24.00 Sannex Boråsparken Borås Borås Västra Götaland
Sön17 18.00-21.30 Engdahls Folkets Park Herrljunga Herrljunga Herrljunga Västra Götaland
Fre22 20.00-24.00 Mannerz Kvarnkullen Kungälv Kungälv Kungälv Västra Götaland
Lör23 20.00-24.00 Lövgrens Kvarnkullen Kungälv Kungälv Kungälv Västra Götaland
Mars
Sön03 18.00-21.30 Holidays Folkets Park Herrljunga Herrljunga Herrljunga Västra Götaland
Mån04 18.00-21.30 Donnez Tibroparken Tibro Tibro Västra Götaland
Fre08 20.00-24.00 Jannez Kvarnkullen Kungälv Kungälv Kungälv Västra Götaland
Lör09 20.00-24.00 Sounders Kvarnkullen Kungälv Kungälv Kungälv Västra Götaland
Lör16 20.00-24.00 Holidays Folkets Park Trollhättan Trollhättan Trollhättan Västra Götaland
Sön17 18.00-21.30 Chiquita Folkets Park Herrljunga Herrljunga Herrljunga Västra Götaland
Ons20 18.00-21.30 Glenn-Endys Falköpingsparken Falköping Falköping Västra Götaland
Fre22 20.00-24.00 Blender Kvarnkullen Kungälv Kungälv Kungälv Västra Götaland
Lör23 20.00-24.00 Mats Bergmans Kvarnkullen Kungälv Kungälv Kungälv Västra Götaland
Lör23 21.00-01.00 Perikles Träffen Båberg Trollhättan Trollhättan Västra Götaland
Lör30 20.00-24.00 Donnez Folkets Park Trollhättan Trollhättan Trollhättan Västra Götaland
April
Ons03 18.00-21.30 Martinez Falköpingsparken Falköping Falköping Västra Götaland
Fre05 20.00-24.00 Expanders Kvarnkullen Kungälv Kungälv Kungälv Västra Götaland
Fre19 19.00-24.00 Blender Tångahed Vårgårda Vårgårda Västra Götaland
Fre19 19.00-24.00 Sannex Tångahed Vårgårda Vårgårda Västra Götaland
Lör20 19.00-24.00 Casanovas Tångahed Vårgårda Vårgårda Västra Götaland
Lör20 19.00-24.00 Expanders Tångahed Vårgårda Vårgårda Västra Götaland
Sön21 20.00-24.00 Lasse Stefanz Tångahed Vårgårda Vårgårda Västra Götaland
Mån22 18.00-21.30 Engdahls Tidaholmsparken Tidaholm Tidaholm Västra Götaland
Maj
Mån06 18.00-21.30 Donnez Tidaholmsparken Tidaholm Tidaholm Västra Götaland
Lör11 20.00-24.00 Flamingokvintetten Utängens Loge Tanumshede Tanum Västra Götaland
Mån13 18.00-21.30 Engdahls Falköpingsparken Falköping Falköping Västra Götaland
Juni
Lör01 20.00-24.00 Donnez Utängens Loge Tanumshede Tanum Västra Götaland
Fre07 19.00-23.00 Donnez Liseberg Polketten Göteborg Göteborg Västra Götaland
Augusti
Tor29 Date Dalaborgsparken Vänersborg Vänersborg Västra Götaland