Dansprogram

Via län

Blekinge Dalarnas Gotlands Gävleborgs Hallands Jämtlands Jönköpings Kalmar Kronobergs Norrbottens Skåne Stockholms Södermanlands Uppsala Värmlands Västerbottens Västernorrlands Västmanlands Västra Götalands Örebro Östergötlands

Danser på båtar visas inte under danser per län. Se danser på båtar på sidan för danser på båtar.

Sortera kolumn genom att klicka på dess rubrik

Danser i Stockholms län

Antal danser: 111

Datum Tid Dansband Dansställe Ort Kommun Län Övrigt
December
Fre28 13.00-16.00 Kjell Dahls Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm >
Fre13 13.00-16.00 Kjell Dahls Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Fre28 19.30-23.00 Lars Erikssons Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm >
Fre13 19.30-23.00 Lars Erikssons Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Fre28 20.00-24.00 Casanovas Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm >
Fre13 20.00-24.00 Casanovas Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm
Fre6 13.00-16.00 Lars Erikssons Fältöversten Dansträffen Stockholm Stockholm Stockholm >
Fre13 13.00-16.00 Lars Erikssons Fältöversten Dansträffen Stockholm Stockholm Stockholm PRO
Lör28 21.00-01.00 Hollyz Hotell Havsbaden Grisslehamn Norrtälje Stockholm >
Lör14 21.00-01.00 Hollyz Hotell Havsbaden Grisslehamn Norrtälje Stockholm
Sön7 13.00-16.00 Happy Tunes Tuben Farsta Farsta Farsta Stockholm >
Sön15 13.00-16.00 Happy Tunes Tuben Farsta Farsta Farsta Stockholm PRO
Mån12 14.00-17.00 Zethzons Allhuset Södertälje Södertälje Södertälje Stockholm >
Mån16 14.00-17.00 Zethzons Allhuset Södertälje Södertälje Södertälje Stockholm PRO
Mån28 20.00-23.00 Woytek kvartett Chicago Stockholm Stockholm Stockholm >
Mån16 20.00-23.00 Woytek kvartett Chicago Stockholm Stockholm Stockholm
Mån28 19.30-22.00 Kollijox Vattmyraskolan Jakobsberg Jakobsberg Järfälla Stockholm >
Mån16 19.30-22.00 Kollijox Vattmyraskolan Jakobsberg Jakobsberg Järfälla Stockholm
Tis6 13.00-16.00 Patrick Eklöf Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm >
Tis17 13.00-16.00 Patrick Eklöf Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Tis28 13.00-16.00 Tomaz & Co Folkets Hus Tumba Segersjö Botkyrka Stockholm >
Tis17 13.00-16.00 Tomaz & Co Folkets Hus Tumba Segersjö Botkyrka Stockholm SPF
Tor28 13.00-16.00 Carlzons Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm >
Tor19 13.00-16.00 Carlzons Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Fre19 19.30-23.00 Holens Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm >
Fre20 19.30-23.00 Holens Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Tor15 19.30-23.00 Gideons Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm >
Tor26 19.30-23.00 Gideons Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Tor4 17.00-21.00 Henkes Rosendalsskolan Vallentuna Vallentuna Stockholm >
Tor26 17.00-21.00 Henkes Rosendalsskolan Vallentuna Vallentuna Stockholm
Tor1 17.00-21.00 Martinez Trombon Södertälje Södertälje Södertälje Stockholm >
Tor26 17.00-21.00 Martinez Trombon Södertälje Södertälje Södertälje Stockholm
Lör14 18.00-22.00 Jonnys Jakobsbergs folkhögskola Jakobsberg Järfälla Stockholm >
Lör28 18.00-22.00 Jonnys Jakobsbergs folkhögskola Jakobsberg Järfälla Stockholm
Tis5 21.00-01.00 Fernandoz Hotell Havsbaden Grisslehamn Norrtälje Stockholm >
Tis31 21.00-01.00 Fernandoz Hotell Havsbaden Grisslehamn Norrtälje Stockholm
Januari 2020
Mån28 17.00-21.00 Micke Ahlgrens Arena Rotebro Rotebro Sollentuna Stockholm >
Mån06 17.00-21.00 Micke Ahlgrens Arena Rotebro Rotebro Sollentuna Stockholm
Mån28 17.00-21.00 Blender Ebba dansklubb Tullinge Botkyrka Stockholm >
Mån06 17.00-21.00 Blender Ebba dansklubb Tullinge Botkyrka Stockholm
Mån28 17.00-21.00 Donnez Trombon Södertälje Södertälje Södertälje Stockholm >
Mån06 17.00-21.00 Donnez Trombon Södertälje Södertälje Södertälje Stockholm
Fre28 19.30-23.00 Mats Bergmans Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm >
Fre10 19.30-23.00 Mats Bergmans Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Lör28 18.00-22.00 Edwings Jakobsbergs folkhögskola Jakobsberg Järfälla Stockholm >
Lör11 18.00-22.00 Edwings Jakobsbergs folkhögskola Jakobsberg Järfälla Stockholm
Tis4 19.00-22.30 Micke Ahlgrens Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm >
Tis14 19.00-22.30 Micke Ahlgrens Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm
Fre3 19.30-23.00 Hedins Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm >
Fre17 19.30-23.00 Hedins Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Fre28 20.00-24.00 Blender Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm >
Fre17 20.00-24.00 Blender Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm
Lör28 19.00-23.00 Likes Bällstabergsskolan Vallentuna Vallentuna Vallentuna Stockholm >
Lör18 19.00-23.00 Likes Bällstabergsskolan Vallentuna Vallentuna Vallentuna Stockholm
Lör28 19.00-23.00 Eklöfs Rosendalsskolan Vallentuna Vallentuna Stockholm >
Lör18 19.00-23.00 Eklöfs Rosendalsskolan Vallentuna Vallentuna Stockholm
Tis28 19.00-22.30 Matz Bladhs Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm >
Tis21 19.00-22.30 Matz Bladhs Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm
Tor1 13.00-16.00 Holens Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm >
Tor23 13.00-16.00 Holens Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Fre12 19.30-23.00 Martinez Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm >
Fre24 19.30-23.00 Martinez Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Fre19 20.00-24.00 Jannez Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm >
Fre24 20.00-24.00 Jannez Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm
Lör7 18.00-22.00 Gideons Arena Rotebro Rotebro Sollentuna Stockholm >
Lör25 18.00-22.00 Gideons Arena Rotebro Rotebro Sollentuna Stockholm
Sön13 17.00-21.00 Black Jack Trombon Södertälje Södertälje Södertälje Stockholm >
Sön26 17.00-21.00 Black Jack Trombon Södertälje Södertälje Södertälje Stockholm
Tis24 19.00-22.30 Mats Bergmans Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm >
Tis28 19.00-22.30 Mats Bergmans Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm
Februari
Lör28 18.00-22.00 Holens Jakobsbergs folkhögskola Jakobsberg Järfälla Stockholm >
Lör01 18.00-22.00 Holens Jakobsbergs folkhögskola Jakobsberg Järfälla Stockholm
Fre28 19.30-23.00 Micke Ahlgrens Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm >
Fre07 19.30-23.00 Micke Ahlgrens Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Fre28 20.00-24.00 PerHåkans Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm >
Fre07 20.00-24.00 PerHåkans Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm
Lör28 19.00-23.00 Lars Erikssons Rosendalsskolan Vallentuna Vallentuna Stockholm >
Lör08 19.00-23.00 Lars Erikssons Rosendalsskolan Vallentuna Vallentuna Stockholm
Mån28 14.00-17.00 Holens Allhuset Södertälje Södertälje Södertälje Stockholm >
Mån10 14.00-17.00 Holens Allhuset Södertälje Södertälje Södertälje Stockholm PRO
Tis28 19.00-22.30 Martinez Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm >
Tis11 19.00-22.30 Martinez Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm
Ons2 19.00-22.00 Janne Martins Lännagården Norrtälje Hysingsvik Norrtälje Stockholm >
Ons12 19.00-22.00 Janne Martins Lännagården Norrtälje Hysingsvik Norrtälje Stockholm
Fre28 19.30-23.00 Tommys (FIN) Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm >
Fre14 19.30-23.00 Tommys (FIN) Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Lör28 19.00-23.00 PerHåkans Bällstabergsskolan Vallentuna Vallentuna Vallentuna Stockholm >
Lör15 19.00-23.00 PerHåkans Bällstabergsskolan Vallentuna Vallentuna Vallentuna Stockholm
Sön28 17.00-21.00 Skåningarna Trombon Södertälje Södertälje Södertälje Stockholm >
Sön16 17.00-21.00 Skåningarna Trombon Södertälje Södertälje Södertälje Stockholm
Tis9 19.00-22.30 Donnez Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm >
Tis18 19.00-22.30 Donnez Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm
Tor13 13.00-16.00 Janne Martins Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm >
Tor20 13.00-16.00 Janne Martins Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Fre28 19.30-23.00 Engdahls Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm >
Fre21 19.30-23.00 Engdahls Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Fre17 20.00-24.00 Casanovas Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm >
Fre21 20.00-24.00 Casanovas Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm
Lör4 18.00-22.00 Gideons Jakobsbergs folkhögskola Jakobsberg Järfälla Stockholm >
Lör22 18.00-22.00 Gideons Jakobsbergs folkhögskola Jakobsberg Järfälla Stockholm
Ons1 19.00-22.00 Henkes Lännagården Norrtälje Hysingsvik Norrtälje Stockholm >
Ons26 19.00-22.00 Henkes Lännagården Norrtälje Hysingsvik Norrtälje Stockholm
Fre16 19.30-23.00 Holens Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm >
Fre28 19.30-23.00 Holens Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Lör22 19.00-23.00 Hedins Rosendalsskolan Vallentuna Vallentuna Stockholm >
Lör29 19.00-23.00 Hedins Rosendalsskolan Vallentuna Vallentuna Stockholm
Mars
Tis28 19.00-22.30 Tommys (FIN) Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm >
Tis03 19.00-22.30 Tommys (FIN) Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm
Sön4 17.00-21.00 Matz Bladhs Trombon Södertälje Södertälje Södertälje Stockholm >
Sön08 17.00-21.00 Matz Bladhs Trombon Södertälje Södertälje Södertälje Stockholm
Tis28 19.00-22.30 Holidays Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm >
Tis10 19.00-22.30 Holidays Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm
Ons7 19.00-22.00 Ingez Lännagården Norrtälje Hysingsvik Norrtälje Stockholm >
Ons11 19.00-22.00 Ingez Lännagården Norrtälje Hysingsvik Norrtälje Stockholm
Fre28 20.00-24.00 Sannex Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm >
Fre13 20.00-24.00 Sannex Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm
Lör28 19.00-23.00 Callinaz Bällstabergsskolan Vallentuna Vallentuna Vallentuna Stockholm >
Lör14 19.00-23.00 Callinaz Bällstabergsskolan Vallentuna Vallentuna Vallentuna Stockholm
Lör8 18.00-22.00 Löpsjötorparns Jakobsbergs folkhögskola Jakobsberg Järfälla Stockholm >
Lör14 18.00-22.00 Löpsjötorparns Jakobsbergs folkhögskola Jakobsberg Järfälla Stockholm
Tis28 19.00-22.30 Engdahls Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm >
Tis17 19.00-22.30 Engdahls Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm
Lör10 20.00-24.00 PerHåkans Mälarsalen Stockholm Stockholm Stockholm >
Lör21 20.00-24.00 PerHåkans Mälarsalen Stockholm Stockholm Stockholm
Lör28 19.00-23.00 Gideons Rosendalsskolan Vallentuna Vallentuna Stockholm >
Lör21 19.00-23.00 Gideons Rosendalsskolan Vallentuna Vallentuna Stockholm
Tis28 19.00-22.30 Micke Ahlgrens Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm >
Tis24 19.00-22.30 Micke Ahlgrens Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm
Ons17 19.00-22.00 Janssons orkester Lännagården Norrtälje Hysingsvik Norrtälje Stockholm >
Ons25 19.00-22.00 Janssons orkester Lännagården Norrtälje Hysingsvik Norrtälje Stockholm
Fre28 19.30-23.00 Sounders Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm >
Fre27 19.30-23.00 Sounders Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Sön15 17.00-21.00 Micke Ahlgrens Trombon Södertälje Södertälje Södertälje Stockholm >
Sön29 17.00-21.00 Micke Ahlgrens Trombon Södertälje Södertälje Södertälje Stockholm
Tis16 19.00-22.30 Mats Bergmans Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm >
Tis31 19.00-22.30 Mats Bergmans Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm
April
Fre28 19.30-23.00 Martinez Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm >
Fre03 19.30-23.00 Martinez Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Lör28 18.00-22.00 Samzons Jakobsbergs folkhögskola Jakobsberg Järfälla Stockholm >
Lör04 18.00-22.00 Samzons Jakobsbergs folkhögskola Jakobsberg Järfälla Stockholm
Tis1 19.00-22.30 Skåningarna Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm >
Tis07 19.00-22.30 Skåningarna Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm
Mån12 17.00-21.00 Drifters Trombon Södertälje Södertälje Södertälje Stockholm >
Mån13 17.00-21.00 Drifters Trombon Södertälje Södertälje Södertälje Stockholm
Lör28 19.00-23.00 Janssons orkester Rosendalsskolan Vallentuna Vallentuna Stockholm >
Lör18 19.00-23.00 Janssons orkester Rosendalsskolan Vallentuna Vallentuna Stockholm
Mån28 14.00-17.00 Junix Allhuset Södertälje Södertälje Södertälje Stockholm >
Mån20 14.00-17.00 Junix Allhuset Södertälje Södertälje Södertälje Stockholm PRO
Ons15 Sannex Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm >
Ons22 Sannex Viking Cinderella Stockholm Stockholm Stockholm
Fre28 20.00-24.00 Excess Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm >
Fre24 20.00-24.00 Excess Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm
Lör22 18.00-22.00 Matz Rogers Arena Rotebro Rotebro Sollentuna Stockholm >
Lör25 18.00-22.00 Matz Rogers Arena Rotebro Rotebro Sollentuna Stockholm
Maj
Tis28 19.00-22.00 Jonnys Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm >
Tis05 19.00-22.00 Jonnys Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm
Fre28 19.30-23.00 Micke Ahlgrens Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm >
Fre08 19.30-23.00 Micke Ahlgrens Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Tis9 19.00-22.00 Gideons Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm >
Tis12 19.00-22.00 Gideons Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm
Tis9 19.00-22.00 Samzons Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm >
Tis19 19.00-22.00 Samzons Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm
Ons2 19.00-22.00 Gideons Lohärads bygdegård Lohärad Norrtälje Stockholm >
Ons20 19.00-22.00 Gideons Lohärads bygdegård Lohärad Norrtälje Stockholm
Tis18 19.00-22.00 Löpsjötorparns Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm >
Tis26 19.00-22.00 Löpsjötorparns Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm
Ons7 19.00-23.00 Blender Gröna lund Stockholm Stockholm Stockholm >
Ons27 19.00-23.00 Blender Gröna lund Stockholm Stockholm Stockholm
Tor28 19.00-23.00 Micke Ahlgrens Gröna lund Stockholm Stockholm Stockholm >
Tor28 19.00-23.00 Micke Ahlgrens Gröna lund Stockholm Stockholm Stockholm
Juni
Tis28 19.00-22.00 Lars Erikssons Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm >
Tis02 19.00-22.00 Lars Erikssons Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm
Tis28 19.00-22.00 Leif Hermanssons Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm >
Tis09 19.00-22.00 Leif Hermanssons Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm
Tis28 19.00-22.00 Edwings Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm >
Tis16 19.00-22.00 Edwings Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm
Tis28 19.00-22.00 Holens Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm >
Tis23 19.00-22.00 Holens Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm
Tis28 19.00-22.00 Kjell Dahls Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm >
Tis30 19.00-22.00 Kjell Dahls Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm
Juli
Tor8 19.00-23.00 Martinez Gröna lund Stockholm Stockholm Stockholm >
Tor30 19.00-23.00 Martinez Gröna lund Stockholm Stockholm Stockholm
Fre3 PerHåkans Vikingalunden Väddö Älmsta Norrtälje Stockholm >
Fre31 PerHåkans Vikingalunden Väddö Älmsta Norrtälje Stockholm
Fre3 Thor Görans & Agneta Olzzon Vikingalunden Väddö Älmsta Norrtälje Stockholm >
Fre31 Thor Görans & Agneta Olzzon Vikingalunden Väddö Älmsta Norrtälje Stockholm
Augusti
Tis28 19.00-22.00 Edwings Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm >
Tis04 19.00-22.00 Edwings Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm
Tor28 19.00-22.00 Gideons Årstaliden Årsta Stockholm Stockholm >
Tor06 19.00-22.00 Gideons Årstaliden Årsta Stockholm Stockholm
Tis28 19.00-22.00 Löpsjötorparns Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm >
Tis11 19.00-22.00 Löpsjötorparns Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm
Lör28 19.00-23.00 Micke Ahlgrens Skansen Galejan Stockholm Stockholm Stockholm >
Lör15 19.00-23.00 Micke Ahlgrens Skansen Galejan Stockholm Stockholm Stockholm
Tis28 19.00-22.00 Jonnys Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm >
Tis18 19.00-22.00 Jonnys Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm
Tis28 19.00-22.00 Holens Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm >
Tis25 19.00-22.00 Holens Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm
September
Tis28 19.00-22.00 Samzons Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm >
Tis01 19.00-22.00 Samzons Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm
Mån28 14.00-17.30 Junix Allhuset Södertälje Södertälje Södertälje Stockholm >
Mån07 14.00-17.30 Junix Allhuset Södertälje Södertälje Södertälje Stockholm PRO
Tis28 19.00-22.00 Gideons Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm >
Tis08 19.00-22.00 Gideons Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm
Tis13 19.00-22.30 Micke Ahlgrens Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm >
Tis15 19.00-22.30 Micke Ahlgrens Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm
Tis28 19.00-22.00 Kjell Dahls Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm >
Tis15 19.00-22.00 Kjell Dahls Ulvsättra loge Kallhäll Järfälla Stockholm
Oktober
Fre28 19.30-23.00 Micke Ahlgrens Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm >
Fre02 19.30-23.00 Micke Ahlgrens Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Lör28 18.00-22.00 Holens Jakobsbergs folkhögskola Jakobsberg Järfälla Stockholm >
Lör03 18.00-22.00 Holens Jakobsbergs folkhögskola Jakobsberg Järfälla Stockholm
Fre2 19.30-23.00 Engdahls Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm >
Fre16 19.30-23.00 Engdahls Alviks Kulturhus Bromma Stockholm Stockholm
Lör21 18.00-22.00 Samzons Jakobsbergs folkhögskola Jakobsberg Järfälla Stockholm >
Lör24 18.00-22.00 Samzons Jakobsbergs folkhögskola Jakobsberg Järfälla Stockholm
November
Lör28 18.00-22.00 Gideons Jakobsbergs folkhögskola Jakobsberg Järfälla Stockholm >
Lör14 18.00-22.00 Gideons Jakobsbergs folkhögskola Jakobsberg Järfälla Stockholm
Tis10 19.00-22.30 Micke Ahlgrens Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm >
Tis17 19.00-22.30 Micke Ahlgrens Folkets Hus Hallunda Hallunda Botkyrka Stockholm
December
Lör28 18.00-22.00 Edwings Jakobsbergs folkhögskola Jakobsberg Järfälla Stockholm >
Lör05 18.00-22.00 Edwings Jakobsbergs folkhögskola Jakobsberg Järfälla Stockholm