Danser på båtar visas inte under danser per län. Se danser på båtar på sidan för danser på båtar.
Sortera kolumn genom att klicka på dess rubrik
Antal danser: 364
Datum | Tid | Dansband | Dansställe | Ort | Kommun | Län | Övrigt | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Maj 2024 | |||||||||
Sön | 19 | 17.00-21.00 | Allstars | Alingsåsparken | Alingsås | Alingsås | Västra Götaland | ||
Juni 2024 | |||||||||
Fre | 07 | 20.00-24.00 | Allstars | Kungälvsparken | Kungälv | Kungälv | Västra Götaland | ||
Augusti 2024 | |||||||||
Fre | 16 | 20.00-01.00 | Allstars | Folkets Park Karlsholme | Mariestad | Mariestad | Västra Götaland | ||
Sön | 25 | 17.00-21.00 | Allstars | Alingsåsparken | Alingsås | Alingsås | Västra Götaland | ||
Oktober 2024 | |||||||||
Tis | 01 | 14.00-17.00 | Anders Björk | Wartagården | Bräcke | Göteborg | Västra Götaland | ||
November 2024 | |||||||||
Tis | 19 | 14.00-17.00 | Anders Björk | Wartagården | Bräcke | Göteborg | Västra Götaland | ||
Maj 2024 | |||||||||
Mån | 27 | 18.00-21.30 | Black Jack | Falköpingsparken | Falköping | Falköping | Västra Götaland | ||
Tor | 30 | 19.00 | Black Jack | Liseberg Polketten | Göteborg | Göteborg | Västra Götaland | ||
Juli 2024 | |||||||||
Mån | 01 | 18.00-21.30 | Black Jack | Tidaholmsparken | Tidaholm | Tidaholm | Västra Götaland | ||
Augusti 2024 | |||||||||
Sön | 04 | 18.00-21.30 | Black Jack | Folkets Park Herrljunga | Herrljunga | Herrljunga | Västra Götaland | ||
Tor | 22 | 19.00-23.00 | Black Jack | Dalaborgsparken | Vänersborg | Vänersborg | Västra Götaland | ||
September 2024 | |||||||||
Lör | 14 | 20.00-24.00 | Black Jack | Utängens Loge | Tanumshede | Tanum | Västra Götaland | ||
November 2024 | |||||||||
Sön | 24 | 18.00-21.30 | Black Jack | Folkets Park Herrljunga | Herrljunga | Herrljunga | Västra Götaland | ||
Maj 2024 | |||||||||
Fre | 17 | 20.00-24.00 | Blender | Kungälvsparken | Kungälv | Kungälv | Västra Götaland | ||
Juni 2024 | |||||||||
Sön | 23 | 17.00-21.00 | Blender | Alingsåsparken | Alingsås | Alingsås | Västra Götaland | ||
Juli 2024 | |||||||||
Tor | 11 | 20.00-01.00 | Blender | Lane Loge | Lane | Uddevalla | Västra Götaland | ||
Fre | 19 | 20.00-24.00 | Blender | Kungälvsparken | Kungälv | Kungälv | Västra Götaland | ||
Sön | 28 | 17.00-21.00 | Blender | Alingsåsparken | Alingsås | Alingsås | Västra Götaland | ||
Augusti 2024 | |||||||||
Lör | 17 | 20.00-01.00 | Blender | Folkets Park Karlsholme | Mariestad | Mariestad | Västra Götaland | ||
Oktober 2024 | |||||||||
Sön | 27 | 17.00-21.00 | Blender | Alingsåsparken | Alingsås | Alingsås | Västra Götaland | ||
December 2024 | |||||||||
Sön | 01 | 18.00-22.00 | Blender | Folkets Park Herrljunga | Herrljunga | Herrljunga | Västra Götaland | ||
Juli 2024 | |||||||||
Ons | 10 | 20.00-01.00 | Blixterz | Lane Loge | Lane | Uddevalla | Västra Götaland | ||
Maj 2024 | |||||||||
Lör | 18 | 19.00-23.00 | Bob Stevens | Kungälvsparken | Kungälv | Kungälv | Västra Götaland | ||
Tor | 23 | 19.00 | Bob Stevens | Liseberg Polketten | Göteborg | Göteborg | Västra Götaland | ||
Juni 2024 | |||||||||
Mån | 17 | 18.00-21.30 | Bob Stevens | Tidaholmsparken | Tidaholm | Tidaholm | Västra Götaland | ||
Juli 2024 | |||||||||
Ons | 17 | 18.00-21.30 | Bob Stevens | Timmeleparken | Timmele | Ulricehamn | Västra Götaland | ||
Augusti 2024 | |||||||||
Tor | 01 | 19.00-23.00 | Bob Stevens | Dalaborgsparken | Vänersborg | Vänersborg | Västra Götaland | ||
Mån | 05 | 18.00-21.30 | Bob Stevens | Falköpingsparken | Falköping | Falköping | Västra Götaland | ||
September 2024 | |||||||||
Lör | 21 | 19.00-23.00 | Bob Stevens | Kvarnkullen | Kungälv | Kungälv | Västra Götaland | ||
Oktober 2024 | |||||||||
Mån | 07 | 18.00-21.30 | Bob Stevens | Tidaholmsparken | Tidaholm | Tidaholm | Västra Götaland | ||
Lör | 12 | 19.00-23.00 | Bob Stevens | Folkets Park Trollhättan | Trollhättan | Trollhättan | Västra Götaland | ||
November 2024 | |||||||||
Ons | 13 | 18.00-21.30 | Bob Stevens | Falköpingsparken | Falköping | Falköping | Västra Götaland | ||
Mån | 25 | 18.00-21.30 | Bob Stevens | Tibroparken | Tibro | Tibro | Västra Götaland | ||
December 2024 | |||||||||
Tor | 26 | 18.00-21.30 | Bob Stevens | Folkets Park Herrljunga | Herrljunga | Herrljunga | Västra Götaland | ||
Juli 2024 | |||||||||
Tor | 11 | 20.00-23.00 | Brogrens | Stadsparken Borås | Borås | Borås | Västra Götaland | ||
Lör | 27 | 19.00-23.00 | Brogrens | Kungälvsparken | Kungälv | Kungälv | Västra Götaland | ||
Maj 2024 | |||||||||
Tor | 16 | 19.00 | Callinaz | Liseberg Polketten | Göteborg | Göteborg | Västra Götaland | ||
Tor | 30 | 19.00-23.00 | Callinaz | Dalaborgsparken | Vänersborg | Vänersborg | Västra Götaland | ||
Juni 2024 | |||||||||
Sön | 09 | 17.00-21.00 | Callinaz | Alingsåsparken | Alingsås | Alingsås | Västra Götaland | ||
Juli 2024 | |||||||||
Fre | 05 | 19.00-23.00 | Callinaz | Sandsjöns Festplats | Aplared | Borås | Västra Götaland | ||
Augusti 2024 | |||||||||
Mån | 26 | 19.30-23.00 | Callinaz | Hjortnäs Torestorp | Torestorp | Mark | Västra Götaland | ||
September 2024 | |||||||||
Sön | 08 | 17.00-21.00 | Callinaz | Alingsåsparken | Alingsås | Alingsås | Västra Götaland | ||
Tor | 19 | 19.00-21.00 | Callinaz | Nordstan | Göteborg | Göteborg | Västra Götaland | ||
December 2024 | |||||||||
Mån | 30 | 18.00-21.30 | Carlssonz | Tidaholmsparken | Tidaholm | Tidaholm | Västra Götaland | ||
Juni 2024 | |||||||||
Tor | 27 | 19.00 | Casanovas | Liseberg Polketten | Göteborg | Göteborg | Västra Götaland | ||
Augusti 2024 | |||||||||
Fre | 16 | 20.00-24.00 | Casanovas | Kungälvsparken | Kungälv | Kungälv | Västra Götaland | ||
Lör | 17 | 20.00-01.00 | Casanovas | Folkets Park Karlsholme | Mariestad | Mariestad | Västra Götaland | ||
Sön | 18 | 17.00-21.00 | Casanovas | Alingsåsparken | Alingsås | Alingsås | Västra Götaland | ||
Oktober 2024 | |||||||||
Sön | 06 | 18.00-22.00 | Casanovas | Folkets Park Herrljunga | Herrljunga | Herrljunga | Västra Götaland | ||
November 2024 | |||||||||
Tor | 21 | 19.00-21.00 | Casanovas | Nordstan | Göteborg | Göteborg | Västra Götaland | ||
Juli 2024 | |||||||||
Tis | 02 | 18.00-21.30 | Cedrix | Hindås Rotunda | Hindås | Härryda | Västra Götaland | ||
Ons | 31 | 19.30-22.30 | Cedrix | Folkets Park Ödeborg | Ödeborg | Färgelanda | Västra Götaland | ||
Augusti 2024 | |||||||||
Tis | 06 | 18.00-21.30 | Cedrix | Alingsåsparken | Alingsås | Alingsås | Västra Götaland | ||
Sön | 25 | 15.00-18.00 | Cedrix | Gröna lund Lerdala | Lerdala | Skövde | Västra Götaland | ||
Tis | 27 | 18.00-21.30 | Cedrix | Hindås Rotunda | Hindås | Härryda | Västra Götaland | ||
Tor | 29 | 18.00-21.30 | Cedrix | Stala bygdegård | Varekil | Orust | Västra Götaland | SPF | |
September 2024 | |||||||||
Ons | 11 | 18.00-21.30 | Cedrix | Folkets Park Karlsholme | Mariestad | Mariestad | Västra Götaland | ||
Tis | 17 | 18.00-21.30 | Cedrix | Folkets Park Lidköping | Lidköping | Lidköping | Västra Götaland | ||
November 2024 | |||||||||
Tis | 05 | 18.00-21.30 | Cedrix | Hindås Rotunda | Hindås | Härryda | Västra Götaland | ||
Maj 2024 | |||||||||
Tor | 16 | 18.00-21.00 | Charlies | Folkets Park Trollhättan | Trollhättan | Trollhättan | Västra Götaland | ||
Juni 2024 | |||||||||
Ons | 05 | 19.30-22.30 | Charlies | Folkets Park Ödeborg | Ödeborg | Färgelanda | Västra Götaland | ||
September 2024 | |||||||||
Sön | 01 | 18.00-21.00 | Charlies | Folkets Park Rabbalshede | Rabbalshede | Tanum | Västra Götaland | ||
Tor | 05 | 18.00-21.30 | Charlies | Stala bygdegård | Varekil | Orust | Västra Götaland | SPF | |
Tis | 10 | 15.00-17.30 | Charlies | Sjöstugan | Myggenäs | Tjörn | Västra Götaland | ||
Fre | 13 | 19.00-22.30 | Charlies | Lanegården | Lane | Uddevalla | Västra Götaland | ||
November 2024 | |||||||||
Fre | 22 | 19.00-22.30 | Charlies | Lanegården | Lane | Uddevalla | Västra Götaland | ||
Ons | 27 | 18.00-21.00 | Charlies | Folkets Hus Brastad | Brastad | Lysekil | Västra Götaland | PRO | |
Tor | 28 | 18.00-21.30 | Charlies | Stala bygdegård | Varekil | Orust | Västra Götaland | SPF | |
December 2024 | |||||||||
Tor | 05 | 11.30-14.30 | Charlies | Kulturhuset Möllan | Mölndal | Mölndal | Västra Götaland | ||
November 2024 | |||||||||
Tis | 12 | 14.00-17.00 | Chess | Wartagården | Bräcke | Göteborg | Västra Götaland | ||
September 2024 | |||||||||
Mån | 30 | 12.00-14.30 | Conny Brodin | Axelhuset | Högsbotorp | Göteborg | Västra Götaland | ||
Oktober 2024 | |||||||||
Mån | 21 | 12.00-14.30 | Conny Brodin | Axelhuset | Högsbotorp | Göteborg | Västra Götaland | ||
Tis | 22 | 14.00-17.00 | Conny Brodin | Wartagården | Bräcke | Göteborg | Västra Götaland | ||
November 2024 | |||||||||
Tis | 19 | 15.00-17.30 | Conny Brodin | Sjöstugan | Myggenäs | Tjörn | Västra Götaland | ||
December 2024 | |||||||||
Mån | 02 | 12.00-14.30 | Conny Brodin | Axelhuset | Högsbotorp | Göteborg | Västra Götaland | ||
Juni 2024 | |||||||||
Ons | 19 | 11.00-14.00 | Connys | Liseberg Polketten | Göteborg | Göteborg | Västra Götaland | ||
September 2024 | |||||||||
Tor | 26 | 11.30-14.30 | Connys | Kulturhuset Möllan | Mölndal | Mölndal | Västra Götaland | ||
November 2024 | |||||||||
Tor | 14 | 11.30-14.30 | Connys | Kulturhuset Möllan | Mölndal | Mölndal | Västra Götaland | ||
April 2025 | |||||||||
Tor | 10 | 19.00-22.00 | Connys | Lurs bygdegård | Lur | Tanum | Västra Götaland | ||
Juni 2024 | |||||||||
Fre | 14 | 19.00-23.00 | Date | Sandsjöns Festplats | Aplared | Borås | Västra Götaland | ||
Tor | 20 | 19.00 | Date | Liseberg Polketten | Göteborg | Göteborg | Västra Götaland | ||
Juli 2024 | |||||||||
Sön | 07 | 17.00-21.00 | Date | Alingsåsparken | Alingsås | Alingsås | Västra Götaland | ||
Augusti 2024 | |||||||||
Mån | 12 | 19.30-23.00 | Date | Hjortnäs Torestorp | Torestorp | Mark | Västra Götaland | ||
September 2024 | |||||||||
Lör | 07 | 20.00-24.00 | Date | Utängens Loge | Tanumshede | Tanum | Västra Götaland | ||
November 2024 | |||||||||
Lör | 16 | Date | Träffen Båberg | Trollhättan | Trollhättan | Västra Götaland | |||
Augusti 2024 | |||||||||
Lör | 03 | 19.00-23.00 | Donaldz | Kungälvsparken | Kungälv | Kungälv | Västra Götaland | ||
December 2024 | |||||||||
Tis | 10 | 18.00-21.30 | Donaldz | Hyssna bygdegård | Hyssna | Mark | Västra Götaland | ||
Maj 2024 | |||||||||
Lör | 25 | 20.00-24.00 | Donnez | Utängens Loge | Tanumshede | Tanum | Västra Götaland | ||
Sön | 26 | 18.00-21.30 | Donnez | Folkets Park Herrljunga | Herrljunga | Herrljunga | Västra Götaland | ||
Juli 2024 | |||||||||
Tis | 09 | 20.00-24.00 | Donnez | Lane Loge | Lane | Uddevalla | Västra Götaland | ||
Mån | 22 | 18.00-21.30 | Donnez | Falköpingsparken | Falköping | Falköping | Västra Götaland | ||
Augusti 2024 | |||||||||
Lör | 17 | 20.00-01.00 | Donnez | Folkets Park Karlsholme | Mariestad | Mariestad | Västra Götaland | ||
Lör | 31 | 20.00-24.00 | Donnez | Utängens Loge | Tanumshede | Tanum | Västra Götaland | ||
Oktober 2024 | |||||||||
Sön | 13 | 18.00-21.30 | Donnez | Folkets Park Herrljunga | Herrljunga | Herrljunga | Västra Götaland | ||
November 2024 | |||||||||
Mån | 18 | 18.00-21.30 | Donnez | Tidaholmsparken | Tidaholm | Tidaholm | Västra Götaland | ||
December 2024 | |||||||||
Lör | 14 | 20.00-24.00 | Donnez | Falköpingsparken | Falköping | Falköping | Västra Götaland | ||
Maj 2024 | |||||||||
Mån | 20 | 18.00-21.30 | Engdahls | Tidaholmsparken | Tidaholm | Tidaholm | Västra Götaland | ||
Juni 2024 | |||||||||
Sön | 23 | 18.00-21.30 | Engdahls | Folkets Park Herrljunga | Herrljunga | Herrljunga | Västra Götaland | ||
Juli 2024 | |||||||||
Lör | 06 | 19.00-23.00 | Engdahls | Kungälvsparken | Kungälv | Kungälv | Västra Götaland | ||
Augusti 2024 | |||||||||
Fre | 16 | 20.00-01.00 | Engdahls | Folkets Park Karlsholme | Mariestad | Mariestad | Västra Götaland | ||
Fre | 16 | 14.30-17.00 | Engdahls | Folkets Park Karlsholme | Mariestad | Mariestad | Västra Götaland | ||
Lör | 17 | 20.00-24.00 | Engdahls | Utängens Loge | Tanumshede | Tanum | Västra Götaland | ||
Mån | 19 | 18.00-21.30 | Engdahls | Falköpingsparken | Falköping | Falköping | Västra Götaland | ||
September 2024 | |||||||||
Sön | 15 | 18.00-21.30 | Engdahls | Folkets Park Herrljunga | Herrljunga | Herrljunga | Västra Götaland | ||
Oktober 2024 | |||||||||
Mån | 14 | 18.00-21.30 | Engdahls | Tibroparken | Tibro | Tibro | Västra Götaland | ||
Lör | 19 | Engdahls | Kvarnkullen | Kungälv | Kungälv | Västra Götaland | |||
November 2024 | |||||||||
Mån | 04 | 18.00-21.30 | Engdahls | Tidaholmsparken | Tidaholm | Tidaholm | Västra Götaland | ||
December 2024 | |||||||||
Ons | 11 | 18.00-21.30 | Engdahls | Falköpingsparken | Falköping | Falköping | Västra Götaland | ||
Augusti 2024 | |||||||||
Tor | 08 | 19.00-23.00 | Excess | Dalaborgsparken | Vänersborg | Vänersborg | Västra Götaland | ||
Sön | 11 | 17.00-21.00 | Excess | Alingsåsparken | Alingsås | Alingsås | Västra Götaland | ||
Tor | 15 | Excess | Stadsträdgården Lidköping | Lidköping | Lidköping | Västra Götaland | |||
September 2024 | |||||||||
Mån | 09 | 19.30-23.00 | Excess | Hjortnäs Torestorp | Torestorp | Mark | Västra Götaland | ||
Juni 2024 | |||||||||
Tor | 06 | 19.00-23.00 | Fernandoz | Dalaborgsparken | Vänersborg | Vänersborg | Västra Götaland | ||
Sön | 09 | 18.00-21.30 | Fernandoz | Folkets Park Herrljunga | Herrljunga | Herrljunga | Västra Götaland | ||
Lör | 15 | 20.00-24.00 | Fernandoz | Utängens Loge | Tanumshede | Tanum | Västra Götaland | ||
Mån | 24 | 18.00-21.30 | Fernandoz | Falköpingsparken | Falköping | Falköping | Västra Götaland | ||
Juli 2024 | |||||||||
Mån | 15 | 18.00-21.30 | Fernandoz | Tidaholmsparken | Tidaholm | Tidaholm | Västra Götaland | ||
Tor | 18 | 19.00 | Fernandoz | Liseberg Polketten | Göteborg | Göteborg | Västra Götaland | ||
Augusti 2024 | |||||||||
Lör | 24 | 19.00-23.00 | Fernandoz | Kungälvsparken | Kungälv | Kungälv | Västra Götaland | ||
September 2024 | |||||||||
Sön | 29 | 18.00-21.30 | Fernandoz | Folkets Park Herrljunga | Herrljunga | Herrljunga | Västra Götaland | ||
Juli 2024 | |||||||||
Ons | 10 | 20.00-01.00 | Framed | Lane Loge | Lane | Uddevalla | Västra Götaland | ||
September 2024 | |||||||||
Sön | 01 | 15.00 | Framed | Liseberg Polketten | Göteborg | Göteborg | Västra Götaland | ||
Juni 2024 | |||||||||
Sön | 02 | 18.00-22.00 | Frippez | Folkets Park Ödeborg | Ödeborg | Färgelanda | Västra Götaland | ||
Juli 2024 | |||||||||
Tis | 02 | 16.00-19.00 | Haga-Lennart | Kungälvsparken | Kungälv | Kungälv | Västra Götaland | PRO | |
Augusti 2024 | |||||||||
Tis | 13 | 16.00-19.00 | Haga-Lennart | Kungälvsparken | Kungälv | Kungälv | Västra Götaland | PRO | |
September 2024 | |||||||||
Tis | 24 | 15.00-17.30 | Haga-Lennart | Sjöstugan | Myggenäs | Tjörn | Västra Götaland | ||
Juni 2024 | |||||||||
Fre | 07 | 18.00-23.30 | Hardys | Tibro Centrum | Tibro | Tibro | Västra Götaland | ||
Augusti 2024 | |||||||||
Sön | 04 | 18.00-21.00 | Hardys | Folkets Park Rabbalshede | Rabbalshede | Tanum | Västra Götaland | ||
September 2024 | |||||||||
Tor | 19 | 18.00-21.00 | Hardys | Folkets Park Trollhättan | Trollhättan | Trollhättan | Västra Götaland | ||
November 2024 | |||||||||
Sön | 10 | 17.00-20.00 | Hardys | Kville bygdegård | Kville | Tanum | Västra Götaland | ||
Maj 2024 | |||||||||
Ons | 22 | 19.30-22.30 | Hasse Peters | Folkets Park Ödeborg | Ödeborg | Färgelanda | Västra Götaland | ||
Juli 2024 | |||||||||
Tis | 30 | 18.00-21.30 | Hasse Peters | Hindås Rotunda | Hindås | Härryda | Västra Götaland | ||
Augusti 2024 | |||||||||
Sön | 18 | 18.00-21.00 | Hasse Peters | Folkets Park Rabbalshede | Rabbalshede | Tanum | Västra Götaland | ||
September 2024 | |||||||||
Tis | 17 | 18.00-21.30 | Hasse Peters | Hyssna bygdegård | Hyssna | Mark | Västra Götaland | ||
Oktober 2024 | |||||||||
Ons | 09 | 18.00-21.30 | Hasse Peters | Folkets Park Karlsholme | Mariestad | Mariestad | Västra Götaland | ||
Tor | 17 | 11.30-14.30 | Hasse Peters | Kulturhuset Möllan | Mölndal | Mölndal | Västra Götaland | ||
Maj 2024 | |||||||||
Tor | 16 | 11.30-14.30 | Hazzes | Kulturhuset Möllan | Mölndal | Mölndal | Västra Götaland | ||
Juni 2024 | |||||||||
Tis | 25 | 16.00-19.00 | Hazzes | Kungälvsparken | Kungälv | Kungälv | Västra Götaland | PRO | |
Juli 2024 | |||||||||
Tis | 09 | 18.00-21.30 | Hazzes | Alingsåsparken | Alingsås | Alingsås | Västra Götaland | ||
Augusti 2024 | |||||||||
Tis | 20 | 16.00-19.00 | Hazzes | Kungälvsparken | Kungälv | Kungälv | Västra Götaland | PRO | |
September 2024 | |||||||||
Tor | 05 | 11.30-14.30 | Hazzes | Kulturhuset Möllan | Mölndal | Mölndal | Västra Götaland | ||
Tis | 17 | 14.00-17.00 | Hazzes | Wartagården | Bräcke | Göteborg | Västra Götaland | ||
Oktober 2024 | |||||||||
Tis | 15 | 14.00-17.00 | Hazzes | Wartagården | Bräcke | Göteborg | Västra Götaland | ||
Tor | 24 | 11.30-14.30 | Hazzes | Kulturhuset Möllan | Mölndal | Mölndal | Västra Götaland | ||
November 2024 | |||||||||
Tis | 05 | 15.00-17.30 | Hazzes | Sjöstugan | Myggenäs | Tjörn | Västra Götaland | ||
Tis | 12 | 18.00-21.30 | Hazzes | Hyssna bygdegård | Hyssna | Mark | Västra Götaland | ||
December 2024 | |||||||||
Tis | 10 | 14.00-19.00 | Hazzes | Wartagården | Bräcke | Göteborg | Västra Götaland | Föranmälan | |
Tor | 12 | 11.30-14.30 | Hazzes | Kulturhuset Möllan | Mölndal | Mölndal | Västra Götaland | ||
Augusti 2024 | |||||||||
Tis | 13 | 18.00-21.30 | Hazzes med Maria | Hindås Rotunda | Hindås | Härryda | Västra Götaland | ||
Maj 2024 | |||||||||
Ons | 22 | 18.00-21.30 | Hedins | Folkets Park Karlsholme | Mariestad | Mariestad | Västra Götaland | ||
Juni 2024 | |||||||||
Tis | 11 | 18.00-21.30 | Hedins | Folkets Park Lidköping | Lidköping | Lidköping | Västra Götaland | ||
November 2024 | |||||||||
Tis | 26 | 18.00-21.30 | Hedins | Folkets Park Lidköping | Lidköping | Lidköping | Västra Götaland | ||
Augusti 2024 | |||||||||
Tis | 06 | 18.00-21.30 | Herrgårds & Berghorn | Folkets Park Lidköping | Lidköping | Lidköping | Västra Götaland | ||
Ons | 28 | 18.00-21.30 | Herrgårds & Berghorn | Folkets Park Karlsholme | Mariestad | Mariestad | Västra Götaland | ||
Juli 2024 | |||||||||
Sön | 14 | 17.00-21.00 | Highlights | Alingsåsparken | Alingsås | Alingsås | Västra Götaland | ||
Mån | 15 | 20.00-24.00 | Highlights | Kulturhuset Skagerack | Strömstad | Strömstad | Västra Götaland | ||
Juni 2024 | |||||||||
Lör | 08 | 19.00-23.00 | Holidays | Kungälvsparken | Kungälv | Kungälv | Västra Götaland | ||
Juli 2024 | |||||||||
Ons | 31 | 18.00-21.30 | Holidays | Timmeleparken | Timmele | Ulricehamn | Västra Götaland | ||
Augusti 2024 | |||||||||
Lör | 03 | 20.00-24.00 | Holidays | Utängens Loge | Tanumshede | Tanum | Västra Götaland | ||
September 2024 | |||||||||
Mån | 30 | 18.00-21.30 | Holidays | Tibroparken | Tibro | Tibro | Västra Götaland | ||
November 2024 | |||||||||
Sön | 10 | 18.00-21.30 | Holidays | Folkets Park Herrljunga | Herrljunga | Herrljunga | Västra Götaland | ||
December 2024 | |||||||||
Mån | 16 | 18.00-21.30 | Holidays | Tidaholmsparken | Tidaholm | Tidaholm | Västra Götaland | ||
Augusti 2024 | |||||||||
Tor | 29 | 19.00-23.00 | Hollyz | Dalaborgsparken | Vänersborg | Vänersborg | Västra Götaland | ||
September 2024 | |||||||||
Sön | 01 | 15.00 | Hollyz | Liseberg Polketten | Göteborg | Göteborg | Västra Götaland | ||
Ons | 04 | 18.00-21.30 | Hollyz | Falköpingsparken | Falköping | Falköping | Västra Götaland | ||
Maj 2024 | |||||||||
Ons | 15 | 19.30-22.30 | Ingvar & Co | Folkets Park Ödeborg | Ödeborg | Färgelanda | Västra Götaland | ||
Juni 2024 | |||||||||
Ons | 05 | 11.00-14.00 | Ingvar & Co | Liseberg Polketten | Göteborg | Göteborg | Västra Götaland | ||
Augusti 2024 | |||||||||
Ons | 14 | 11.00-14.00 | Ingvar & Co | Liseberg Polketten | Göteborg | Göteborg | Västra Götaland | ||
Tis | 27 | 16.00-19.00 | Ingvar & Co | Kungälvsparken | Kungälv | Kungälv | Västra Götaland | PRO | |
Oktober 2024 | |||||||||
Mån | 07 | 12.00-14.30 | Ingvar & Co | Axelhuset | Högsbotorp | Göteborg | Västra Götaland | ||
September 2024 | |||||||||
Sön | 01 | 16.00-18.30 | Jan Svensson | Sjöstugan | Myggenäs | Tjörn | Västra Götaland | ||
Januari 2025 | |||||||||
Ons | 15 | 17.00 | Jan Svensson | Stala bygdegård | Varekil | Orust | Västra Götaland | SPF | |
September 2024 | |||||||||
Tor | 12 | 18.00-21.30 | Janne Stefans | Stala bygdegård | Varekil | Orust | Västra Götaland | SPF | |
Oktober 2024 | |||||||||
Tor | 03 | 11.30-14.30 | Janne Stefans | Kulturhuset Möllan | Mölndal | Mölndal | Västra Götaland | ||
Tor | 10 | 18.00-21.30 | Janne Stefans | Stala bygdegård | Varekil | Orust | Västra Götaland | SPF | |
December 2024 | |||||||||
Tor | 05 | 18.00-21.30 | Janne Stefans | Stala bygdegård | Varekil | Orust | Västra Götaland | SPF | |
Juli 2024 | |||||||||
Ons | 03 | 18.00-21.30 | Jive | Timmeleparken | Timmele | Ulricehamn | Västra Götaland | ||
September 2024 | |||||||||
Mån | 09 | 18.00-21.30 | Jive | Tidaholmsparken | Tidaholm | Tidaholm | Västra Götaland | ||
Oktober 2024 | |||||||||
Ons | 02 | 18.00-21.30 | Jive | Falköpingsparken | Falköping | Falköping | Västra Götaland | ||
Sön | 27 | 18.00-21.30 | Jive | Folkets Park Herrljunga | Herrljunga | Herrljunga | Västra Götaland | ||
December 2024 | |||||||||
Mån | 09 | 18.00-21.30 | Jive | Tibroparken | Tibro | Tibro | Västra Götaland | ||
Fre | 06 | 19.00-22.30 | Jompaz | Lanegården | Lane | Uddevalla | Västra Götaland | ||
November 2024 | |||||||||
Sön | 03 | 15.00-18.00 | Junix | Valhall, Skövde Kulturhus | Skövde | Skövde | Västra Götaland | ||
December 2024 | |||||||||
Ons | 04 | 18.00-21.30 | Junix | Folkets Park Karlsholme | Mariestad | Mariestad | Västra Götaland | ||
Juli 2024 | |||||||||
Tis | 16 | 18.00-21.30 | Kalle & Stefan | Hindås Rotunda | Hindås | Härryda | Västra Götaland | ||
September 2024 | |||||||||
Sön | 29 | 18.00-21.00 | Kalle & Stefan | Folkets Park Rabbalshede | Rabbalshede | Tanum | Västra Götaland | ||
Oktober 2024 | |||||||||
Tis | 01 | 18.00-21.30 | Kalle & Stefan | Hyssna bygdegård | Hyssna | Mark | Västra Götaland | ||
Tis | 15 | 18.00-21.30 | Kalle & Stefan | Folkets Park Lidköping | Lidköping | Lidköping | Västra Götaland | ||
Tor | 17 | 18.00-21.30 | Kalle & Stefan | Stala bygdegård | Varekil | Orust | Västra Götaland | SPF | |
Maj 2024 | |||||||||
Tis | 21 | 18.00-21.30 | Kenneth & Classe | Hindås Rotunda | Hindås | Härryda | Västra Götaland | ||
Juni 2024 | |||||||||
Tis | 11 | 18.00-21.30 | Kenneth & Classe | Alingsåsparken | Alingsås | Alingsås | Västra Götaland | ||
Ons | 19 | 19.30-22.30 | Kenneth & Classe | Folkets Park Ödeborg | Ödeborg | Färgelanda | Västra Götaland | ||
September 2024 | |||||||||
Sön | 15 | 18.00-21.00 | Kenneth & Classe | Folkets Park Rabbalshede | Rabbalshede | Tanum | Västra Götaland | ||
Oktober 2024 | |||||||||
Ons | 16 | 18.00-21.00 | Kenneth & Classe | Folkets Hus Brastad | Brastad | Lysekil | Västra Götaland | PRO | |
Tis | 22 | 18.00-21.30 | Kenneth & Classe | Hindås Rotunda | Hindås | Härryda | Västra Götaland | ||
Fre | 25 | 19.00-22.30 | Kenneth & Classe | Lanegården | Lane | Uddevalla | Västra Götaland | ||
Tis | 29 | 18.00-21.30 | Kenneth & Classe | Folkets Park Lidköping | Lidköping | Lidköping | Västra Götaland | ||
December 2024 | |||||||||
Sön | 01 | 15.00-18.00 | Kenneth & Classe | Valhall, Skövde Kulturhus | Skövde | Skövde | Västra Götaland | ||
Tis | 03 | 18.00-21.30 | Kenneth & Classe | Hindås Rotunda | Hindås | Härryda | Västra Götaland | ||
Maj 2024 | |||||||||
Tis | 28 | 18.00-21.30 | Kent & Henke | Alingsåsparken | Alingsås | Alingsås | Västra Götaland | ||
Juni 2024 | |||||||||
Tis | 18 | 18.00-21.30 | Kent & Henke | Hindås Rotunda | Hindås | Härryda | Västra Götaland | ||
Juli 2024 | |||||||||
Sön | 07 | 18.00-21.00 | Kent & Henke | Folkets Park Rabbalshede | Rabbalshede | Tanum | Västra Götaland | ||
Augusti 2024 | |||||||||
Tis | 20 | 18.00-21.30 | Kent & Henke | Folkets Park Lidköping | Lidköping | Lidköping | Västra Götaland | ||
September 2024 | |||||||||
Tis | 03 | 18.00-21.30 | Kent & Henke | Alingsåsparken | Alingsås | Alingsås | Västra Götaland | ||
Tis | 10 | 18.00-21.30 | Kent & Henke | Hindås Rotunda | Hindås | Härryda | Västra Götaland | ||
Tor | 19 | 11.30-14.30 | Kent & Henke | Kulturhuset Möllan | Mölndal | Mölndal | Västra Götaland | ||
Oktober 2024 | |||||||||
Tis | 01 | 18.00-21.30 | Kent & Henke | Folkets Park Lidköping | Lidköping | Lidköping | Västra Götaland | ||
Tis | 15 | 18.00-21.30 | Kent & Henke | Hyssna bygdegård | Hyssna | Mark | Västra Götaland | ||
Ons | 30 | 18.00-21.00 | Kent & Henke | Folkets Hus Brastad | Brastad | Lysekil | Västra Götaland | PRO | |
Tor | 31 | 18.00-21.30 | Kent & Henke | Stala bygdegård | Varekil | Orust | Västra Götaland | SPF | |
November 2024 | |||||||||
Tor | 07 | 11.30-14.30 | Kent & Henke | Kulturhuset Möllan | Mölndal | Mölndal | Västra Götaland | ||
Tis | 19 | 18.00-21.30 | Kent & Henke | Hindås Rotunda | Hindås | Härryda | Västra Götaland | ||
Juni 2024 | |||||||||
Mån | 10 | 18.00-21.30 | Kjellez | Falköpingsparken | Falköping | Falköping | Västra Götaland | ||
Juli 2024 | |||||||||
Tor | 11 | 19.00 | Kjellez | Liseberg Polketten | Göteborg | Göteborg | Västra Götaland | ||
Mån | 29 | 18.00-21.30 | Kjellez | Tidaholmsparken | Tidaholm | Tidaholm | Västra Götaland | ||
Augusti 2024 | |||||||||
Lör | 17 | 13.30-16.00 | Kjellez | Folkets Park Karlsholme | Mariestad | Mariestad | Västra Götaland | Länsdans | |
Lör | 17 | 20.00-01.00 | Kjellez | Folkets Park Karlsholme | Mariestad | Mariestad | Västra Götaland | ||
Sön | 18 | 18.00-21.30 | Kjellez | Folkets Park Herrljunga | Herrljunga | Herrljunga | Västra Götaland | ||
December 2024 | |||||||||
Mån | 02 | 18.00-21.30 | Kjellez | Tidaholmsparken | Tidaholm | Tidaholm | Västra Götaland | ||
November 2024 | |||||||||
Ons | 06 | 18.00-21.30 | Lars Erikssons | Folkets Park Karlsholme | Mariestad | Mariestad | Västra Götaland | ||
Juni 2024 | |||||||||
Ons | 26 | 19.00 | Larz Kristerz | Liseberg Polketten | Göteborg | Göteborg | Västra Götaland | ||
Augusti 2024 | |||||||||
Tor | 15 | 19.00 | Lasse Stefanz | Liseberg Polketten | Göteborg | Göteborg | Västra Götaland | ||
Juli 2024 | |||||||||
Sön | 21 | 18.00-21.00 | Leif & Peo | Folkets Park Rabbalshede | Rabbalshede | Tanum | Västra Götaland | ||
September 2024 | |||||||||
Tor | 26 | 18.00-21.30 | Leif & Peo | Stala bygdegård | Varekil | Orust | Västra Götaland | SPF | |
Oktober 2024 | |||||||||
Ons | 30 | 18.00-21.30 | Lövgrens | Falköpingsparken | Falköping | Falköping | Västra Götaland | ||
Maj 2024 | |||||||||
Tor | 16 | 19.00-23.00 | Martinez | Dalaborgsparken | Vänersborg | Vänersborg | Västra Götaland | ||
Juni 2024 | |||||||||
Lör | 08 | 20.00-24.00 | Martinez | Utängens Loge | Tanumshede | Tanum | Västra Götaland | ||
Juli 2024 | |||||||||
Mån | 08 | 18.00-21.30 | Martinez | Falköpingsparken | Falköping | Falköping | Västra Götaland | ||
Augusti 2024 | |||||||||
Mån | 26 | 18.00-21.30 | Martinez | Tidaholmsparken | Tidaholm | Tidaholm | Västra Götaland | ||
Oktober 2024 | |||||||||
Tor | 17 | 19.00-21.00 | Martinez | Nordstan | Göteborg | Göteborg | Västra Götaland | ||
Maj 2024 | |||||||||
Lör | 25 | 19.00-23.00 | Matz Bladhs | Kungälvsparken | Kungälv | Kungälv | Västra Götaland | ||
Juli 2024 | |||||||||
Tor | 04 | 19.00 | Matz Bladhs | Liseberg Polketten | Göteborg | Göteborg | Västra Götaland | ||
Tor | 18 | 20.00-23.00 | Matz Bladhs | Stadsparken Borås | Borås | Borås | Västra Götaland | ||
Sön | 21 | 18.00-21.30 | Matz Bladhs | Folkets Park Herrljunga | Herrljunga | Herrljunga | Västra Götaland | ||
Augusti 2024 | |||||||||
Lör | 24 | 20.00-24.00 | Matz Bladhs | Utängens Loge | Tanumshede | Tanum | Västra Götaland | ||
Oktober 2024 | |||||||||
Ons | 16 | 18.00-21.30 | Matz Bladhs | Falköpingsparken | Falköping | Falköping | Västra Götaland | ||
December 2024 | |||||||||
Sön | 08 | 18.00-21.30 | Matz Bladhs | Folkets Park Herrljunga | Herrljunga | Herrljunga | Västra Götaland | ||
Oktober 2024 | |||||||||
Fre | 11 | 19.00-22.30 | Matz Rogers | Lanegården | Lane | Uddevalla | Västra Götaland | ||
April 2025 | |||||||||
Fre | 11 | 19.00-22.30 | Matz Rogers | Lanegården | Lane | Uddevalla | Västra Götaland | ||
Juni 2024 | |||||||||
Mån | 03 | 18.00-21.30 | Micke Ahlgrens | Tidaholmsparken | Tidaholm | Tidaholm | Västra Götaland | ||
Juli 2024 | |||||||||
Lör | 06 | 20.00-24.00 | Micke Ahlgrens | Utängens Loge | Tanumshede | Tanum | Västra Götaland | ||
Sön | 07 | 18.00-21.30 | Micke Ahlgrens | Folkets Park Herrljunga | Herrljunga | Herrljunga | Västra Götaland | ||
November 2024 | |||||||||
Ons | 27 | 18.00-21.30 | Micke Ahlgrens | Falköpingsparken | Falköping | Falköping | Västra Götaland | ||
Juni 2024 | |||||||||
Sön | 02 | 15.00-18.00 | Mogna Män | Gröna lund Lerdala | Lerdala | Skövde | Västra Götaland | ||
Tis | 04 | 18.00-21.30 | Mogna Män | Hindås Rotunda | Hindås | Härryda | Västra Götaland | ||
Ons | 05 | 18.00-21.30 | Mogna Män | Timmeleparken | Timmele | Ulricehamn | Västra Götaland | ||
Lör | 29 | 19.00-23.00 | Mogna Män | Kungälvsparken | Kungälv | Kungälv | Västra Götaland | ||
Juli 2024 | |||||||||
Ons | 03 | 19.30-22.30 | Mogna Män | Folkets Park Ödeborg | Ödeborg | Färgelanda | Västra Götaland | ||
Augusti 2024 | |||||||||
Ons | 07 | 18.00-21.00 | Mogna Män | Almesåsens festplats | Helås | Vara | Västra Götaland | PRO | |
Tis | 20 | 18.00-21.30 | Mogna Män | Alingsåsparken | Alingsås | Alingsås | Västra Götaland | ||
Ons | 28 | 19.30-22.30 | Mogna Män | Folkets Park Ödeborg | Ödeborg | Färgelanda | Västra Götaland | ||
September 2024 | |||||||||
Tor | 12 | 11.30-14.30 | Mogna Män | Kulturhuset Möllan | Mölndal | Mölndal | Västra Götaland | ||
Ons | 25 | 18.00-21.30 | Mogna Män | Folkets Park Karlsholme | Mariestad | Mariestad | Västra Götaland | ||
Fre | 27 | 19.00-22.30 | Mogna Män | Lanegården | Lane | Uddevalla | Västra Götaland | ||
Oktober 2024 | |||||||||
Sön | 06 | 15.00-18.00 | Mogna Män | Valhall, Skövde Kulturhus | Skövde | Skövde | Västra Götaland | ||
Tis | 08 | 18.00-21.30 | Mogna Män | Hindås Rotunda | Hindås | Härryda | Västra Götaland | ||
Tis | 29 | 18.00-21.30 | Mogna Män | Hyssna bygdegård | Hyssna | Mark | Västra Götaland | ||
November 2024 | |||||||||
Fre | 08 | 19.00-22.30 | Mogna Män | Lanegården | Lane | Uddevalla | Västra Götaland | ||
Tis | 12 | 18.00-21.30 | Mogna Män | Folkets Park Lidköping | Lidköping | Lidköping | Västra Götaland | ||
Tor | 28 | 11.30-14.30 | Mogna Män | Kulturhuset Möllan | Mölndal | Mölndal | Västra Götaland | ||
December 2024 | |||||||||
Tis | 17 | 18.00-21.30 | Mogna Män | Hindås Rotunda | Hindås | Härryda | Västra Götaland | ||
Augusti 2024 | |||||||||
Ons | 07 | 11.00-14.00 | Nyströms | Liseberg Polketten | Göteborg | Göteborg | Västra Götaland | ||
Juni 2024 | |||||||||
Tis | 25 | 18.00-21.30 | Orient | Alingsåsparken | Alingsås | Alingsås | Västra Götaland | ||
Ons | 26 | 19.30-22.30 | Orient | Folkets Park Ödeborg | Ödeborg | Färgelanda | Västra Götaland | ||
Ons | 26 | 11.00-14.00 | Orient | Liseberg Polketten | Göteborg | Göteborg | Västra Götaland | ||
Augusti 2024 | |||||||||
Ons | 14 | 19 30-22 30 | Orient | Folkets Park Ödeborg | Ödeborg | Färgelanda | Västra Götaland | ||
September 2024 | |||||||||
Tis | 24 | 18.00-21.30 | Orient | Hindås Rotunda | Hindås | Härryda | Västra Götaland | ||
Oktober 2024 | |||||||||
Tor | 17 | 18.00-21.00 | Orient | Folkets Park Trollhättan | Trollhättan | Trollhättan | Västra Götaland | ||
Mån | 21 | 19.00-22.00 | Orient | Allhem Färgelanda | Färgelanda | Färgelanda | Västra Götaland | ||
Ons | 23 | 18.00-21.30 | Orient | Folkets Park Karlsholme | Mariestad | Mariestad | Västra Götaland | ||
November 2024 | |||||||||
Tis | 26 | 18.00-21.30 | Orient | Hyssna bygdegård | Hyssna | Mark | Västra Götaland | ||
December 2024 | |||||||||
Tis | 10 | 18.00-21.30 | Orient | Folkets Park Lidköping | Lidköping | Lidköping | Västra Götaland | ||
Oktober 2024 | |||||||||
Tor | 31 | 11.30-14.30 | Peconz | Kulturhuset Möllan | Mölndal | Mölndal | Västra Götaland | ||
Maj 2024 | |||||||||
Tor | 23 | 19.00-23.00 | Perikles | Dalaborgsparken | Vänersborg | Vänersborg | Västra Götaland | ||
Juni 2024 | |||||||||
Fre | 28 | Perikles | Badhusparken | Vara | Vara | Västra Götaland | Jordgubbens Dag | ||
Lör | 29 | 20.00-24.00 | Perikles | Utängens Loge | Tanumshede | Tanum | Västra Götaland | ||
Sön | 16 | 17.00-21.00 | PHs | Alingsåsparken | Alingsås | Alingsås | Västra Götaland | ||
Juli 2024 | |||||||||
Lör | 06 | 19.00-23.00 | PHs | Sandsjöns Festplats | Aplared | Borås | Västra Götaland | ||
Augusti 2024 | |||||||||
Tor | 01 | 19.00 | PHs | Liseberg Polketten | Göteborg | Göteborg | Västra Götaland | ||
Sön | 04 | 17.00-21.00 | PHs | Alingsåsparken | Alingsås | Alingsås | Västra Götaland | ||
November 2024 | |||||||||
Lör | 16 | PHs | Träffen Båberg | Trollhättan | Trollhättan | Västra Götaland | |||
Juli 2024 | |||||||||
Ons | 17 | 11.00-14.00 | Refräng & Co | Liseberg Polketten | Göteborg | Göteborg | Västra Götaland | ||
Maj 2024 | |||||||||
Fre | 17 | 11.00-13.00 | Robinz | Bergkristallparken | Tynnered | Göteborg | Västra Götaland | ||
Juni 2024 | |||||||||
Fre | 07 | 18.00-23.30 | Sandins | Tibro Centrum | Tibro | Tibro | Västra Götaland | ||
Augusti 2024 | |||||||||
Mån | 12 | 18.00-21.30 | Sandins | Tidaholmsparken | Tidaholm | Tidaholm | Västra Götaland | ||
September 2024 | |||||||||
Sön | 01 | 18.00-21.30 | Sandins | Folkets Park Herrljunga | Herrljunga | Herrljunga | Västra Götaland | ||
Oktober 2024 | |||||||||
Mån | 28 | 18.00-21.30 | Sandins | Tibroparken | Tibro | Tibro | Västra Götaland | ||
Juni 2024 | |||||||||
Lör | 01 | 20.00-24.00 | Sannex | Utängens Loge | Tanumshede | Tanum | Västra Götaland | ||
Sön | 02 | 17.00-21.00 | Sannex | Alingsåsparken | Alingsås | Alingsås | Västra Götaland | ||
Tor | 06 | 19.00 | Sannex | Liseberg Polketten | Göteborg | Göteborg | Västra Götaland | ||
Fre | 28 | Sannex | Small Lake Meet | Hedekas | Munkedal | Västra Götaland | |||
Juli 2024 | |||||||||
Tor | 11 | 20.00-01.00 | Sannex | Lane Loge | Lane | Uddevalla | Västra Götaland | ||
Lör | 27 | 20.00-24.00 | Sannex | Utängens Loge | Tanumshede | Tanum | Västra Götaland | ||
Oktober 2024 | |||||||||
Sön | 20 | 18.00-22.00 | Sannex | Folkets Park Herrljunga | Herrljunga | Herrljunga | Västra Götaland | ||
Juli 2024 | |||||||||
Tor | 04 | 20.00-23.00 | Shine | Stadsparken Borås | Borås | Borås | Västra Götaland | ||
Juni 2024 | |||||||||
Fre | 14 | 18.30 | Sounders | Ramnaparken | Borås | Borås | Västra Götaland | ||
Ons | 19 | 18.00-21.30 | Sounders | Timmeleparken | Timmele | Ulricehamn | Västra Götaland | ||
Fre | 21 | 20.00-24.00 | Sounders | Kungälvsparken | Kungälv | Kungälv | Västra Götaland | ||
Lör | 22 | 20.00-24.00 | Sounders | Utängens Loge | Tanumshede | Tanum | Västra Götaland | ||
Juli 2024 | |||||||||
Tor | 25 | 19.00 | Sounders | Liseberg Polketten | Göteborg | Göteborg | Västra Götaland | ||
September 2024 | |||||||||
Mån | 23 | 18.00-21.30 | Sounders | Tidaholmsparken | Tidaholm | Tidaholm | Västra Götaland | ||
Maj 2024 | |||||||||
Ons | 29 | 19.30-22.30 | Spelfinkarna | Folkets Park Ödeborg | Ödeborg | Färgelanda | Västra Götaland | ||
Juni 2024 | |||||||||
Sön | 23 | 18.00-21.00 | Spelfinkarna | Folkets Park Rabbalshede | Rabbalshede | Tanum | Västra Götaland | ||
Oktober 2024 | |||||||||
Ons | 02 | 18.00-21.00 | Spelfinkarna | Folkets Hus Brastad | Brastad | Lysekil | Västra Götaland | PRO | |
November 2024 | |||||||||
Tor | 14 | 18.00-21.30 | Spelfinkarna | Stala bygdegård | Varekil | Orust | Västra Götaland | SPF | |
December 2024 | |||||||||
Tis | 03 | 15.00-17.30 | Spelfinkarna | Sjöstugan | Myggenäs | Tjörn | Västra Götaland | ||
Februari 2025 | |||||||||
Tor | 27 | 19.00-22.00 | Spelfinkarna | Lurs bygdegård | Lur | Tanum | Västra Götaland | ||
September 2024 | |||||||||
Mån | 09 | 12.00-14.30 | Stefan Nilsson | Axelhuset | Högsbotorp | Göteborg | Västra Götaland | ||
Tis | 10 | 14.00-17.00 | Stefan Nilsson | Wartagården | Bräcke | Göteborg | Västra Götaland | ||
Oktober 2024 | |||||||||
Tis | 08 | 14.00-17.00 | Stefan Nilsson | Wartagården | Bräcke | Göteborg | Västra Götaland | ||
Mån | 14 | 12.00-14.30 | Stefan Nilsson | Axelhuset | Högsbotorp | Göteborg | Västra Götaland | ||
November 2024 | |||||||||
Mån | 04 | 12.00-14.30 | Stefan Nilsson | Axelhuset | Högsbotorp | Göteborg | Västra Götaland | ||
Mån | 18 | 12.00-14.30 | Stefan Nilsson | Axelhuset | Högsbotorp | Göteborg | Västra Götaland | ||
December 2024 | |||||||||
Tis | 03 | 14.00-17.00 | Stefan Nilsson | Wartagården | Bräcke | Göteborg | Västra Götaland | ||
Mån | 09 | 12.00-14.30 | Stefan Nilsson | Axelhuset | Högsbotorp | Göteborg | Västra Götaland | ||
Juli 2024 | |||||||||
Tis | 30 | 16.00-19.00 | Stig-Arne Larsson | Kungälvsparken | Kungälv | Kungälv | Västra Götaland | PRO | |
Maj 2024 | |||||||||
Lör | 18 | 20.00-24.00 | Streaplers | Utängens Loge | Tanumshede | Tanum | Västra Götaland | ||
Lör | 25 | 19.00-23.00 | Streaplers | Sandsjöns Festplats | Aplared | Borås | Västra Götaland | ||
Juni 2024 | |||||||||
Tor | 13 | 19.00 | Streaplers | Liseberg Polketten | Göteborg | Göteborg | Västra Götaland | ||
Fre | 14 | Streaplers | Instö Kök & Bar | Vrångholmen - Rökan | Kungälv | Västra Götaland | |||
Lör | 15 | 21.00-01.00 | Streaplers | Kåtebols festplats | Sanne | Munkedal | Västra Götaland | ||
Juli 2024 | |||||||||
Tis | 02 | Streaplers | Flunsåsparken | Hisingen | Göteborg | Västra Götaland | |||
Fre | 12 | 21.00-01.00 | Streaplers | Lane Loge | Lane | Uddevalla | Västra Götaland | ||
Augusti 2024 | |||||||||
Lör | 10 | 20.00-24.00 | Streaplers | Utängens Loge | Tanumshede | Tanum | Västra Götaland | ||
Fre | 16 | 20.00-01.00 | Streaplers | Folkets Park Karlsholme | Mariestad | Mariestad | Västra Götaland | ||
Juni 2024 | |||||||||
Tis | 18 | 16.00-19.00 | Sture Johansson | Kungälvsparken | Kungälv | Kungälv | Västra Götaland | PRO | |
Oktober 2024 | |||||||||
Tis | 22 | 15.00-17.30 | Sture Johansson | Sjöstugan | Myggenäs | Tjörn | Västra Götaland | ||
November 2024 | |||||||||
Tis | 05 | 14.00-17.00 | Sture Johansson | Wartagården | Bräcke | Göteborg | Västra Götaland | ||
Mån | 11 | 12.00-14.30 | Sture Johansson | Axelhuset | Högsbotorp | Göteborg | Västra Götaland | ||
Juli 2024 | |||||||||
Ons | 10 | 11.00-14.00 | Sven-Gunnars | Liseberg Polketten | Göteborg | Göteborg | Västra Götaland | ||
Maj 2024 | |||||||||
Tis | 28 | 18.00-21.30 | Svenne och Jörgen | Folkets Park Lidköping | Lidköping | Lidköping | Västra Götaland | ||
Juni 2024 | |||||||||
Ons | 12 | 19.30-22.30 | Svenne och Jörgen | Folkets Park Ödeborg | Ödeborg | Färgelanda | Västra Götaland | ||
September 2024 | |||||||||
Tis | 24 | 14.00-17.00 | Svenne och Jörgen | Wartagården | Bräcke | Göteborg | Västra Götaland | ||
November 2024 | |||||||||
Tor | 07 | 18.00-21.30 | Svenne och Jörgen | Stala bygdegård | Varekil | Orust | Västra Götaland | SPF | |
Ons | 13 | 18.00-21.00 | Svenne och Jörgen | Folkets Hus Brastad | Brastad | Lysekil | Västra Götaland | PRO | |
Tis | 26 | 14.00-17.00 | Svenne och Jörgen | Wartagården | Bräcke | Göteborg | Västra Götaland | ||
Juni 2024 | |||||||||
Fre | 21 | 19.00 | Titanix | Liseberg Polketten | Göteborg | Göteborg | Västra Götaland | ||
November 2024 | |||||||||
Ons | 20 | 18.00-21.30 | Tomaz & Co | Folkets Park Karlsholme | Mariestad | Mariestad | Västra Götaland | ||
Juli 2024 | |||||||||
Ons | 24 | 11.00-14.00 | Trebello | Liseberg Polketten | Göteborg | Göteborg | Västra Götaland | ||
September 2024 | |||||||||
Mån | 16 | 12.00-14.30 | Trebello | Axelhuset | Högsbotorp | Göteborg | Västra Götaland | ||
Oktober 2024 | |||||||||
Mån | 28 | 12.00-14.30 | Trebello | Axelhuset | Högsbotorp | Göteborg | Västra Götaland | ||
November 2024 | |||||||||
Tor | 21 | 11.30-14.30 | Trebello | Kulturhuset Möllan | Mölndal | Mölndal | Västra Götaland | ||
Mån | 25 | 12.00-14.30 | Trebello | Axelhuset | Högsbotorp | Göteborg | Västra Götaland | ||
Maj 2024 | |||||||||
Tor | 23 | 19.00-22.00 | Tribond | Sandsjöns Festplats | Aplared | Borås | Västra Götaland | ||
Juni 2024 | |||||||||
Ons | 26 | 18.00-21.00 | TS-Bandet | Almesåsens festplats | Helås | Vara | Västra Götaland | PRO | |
Augusti 2024 | |||||||||
Ons | 21 | 18.00-21.00 | TS-Bandet | Almesåsens festplats | Helås | Vara | Västra Götaland | PRO | |
Juni 2024 | |||||||||
Tis | 04 | 16.00-19.00 | Tång & Co | Kungälvsparken | Kungälv | Kungälv | Västra Götaland | PRO | |
Ons | 12 | 11.00-14.00 | Tång & Co | Liseberg Polketten | Göteborg | Göteborg | Västra Götaland | ||
Juli 2024 | |||||||||
Ons | 31 | 11.00-14.00 | Tång & Co | Liseberg Polketten | Göteborg | Göteborg | Västra Götaland | ||
Augusti 2024 | |||||||||
Tis | 06 | 16.00-19.00 | Tång & Co | Kungälvsparken | Kungälv | Kungälv | Västra Götaland | PRO | |
September 2024 | |||||||||
Tis | 03 | 14.00-17.00 | Tång & Co | Wartagården | Bräcke | Göteborg | Västra Götaland | ||
Mån | 23 | 12.00-14.30 | Tång & Co | Axelhuset | Högsbotorp | Göteborg | Västra Götaland | ||
Oktober 2024 | |||||||||
Tor | 03 | 18.00-21.30 | Tång & Co | Stala bygdegård | Varekil | Orust | Västra Götaland | SPF | |
Tis | 08 | 15.00-17.30 | Tång & Co | Sjöstugan | Myggenäs | Tjörn | Västra Götaland | ||
Tis | 29 | 14.00-17.00 | Tång & Co | Wartagården | Bräcke | Göteborg | Västra Götaland | ||
Juli 2024 | |||||||||
Ons | 03 | 11.00-14.00 | Uffes | Liseberg Polketten | Göteborg | Göteborg | Västra Götaland | ||
Oktober 2024 | |||||||||
Tor | 10 | 11.30-14.30 | Uffes | Kulturhuset Möllan | Mölndal | Mölndal | Västra Götaland | ||
Juli 2024 | |||||||||
Tor | 25 | 20.00-23.00 | Voize | Stadsparken Borås | Borås | Borås | Västra Götaland | ||
Augusti 2024 | |||||||||
Tor | 08 | 19.00 | Voize | Liseberg Polketten | Göteborg | Göteborg | Västra Götaland | ||
September 2024 | |||||||||
Ons | 18 | 18.00-21.30 | Voize | Falköpingsparken | Falköping | Falköping | Västra Götaland | ||
Oktober 2024 | |||||||||
Mån | 21 | 18.00-21.30 | Voize | Tidaholmsparken | Tidaholm | Tidaholm | Västra Götaland | ||
Augusti 2024 | |||||||||
Fre | 16 | 20.00-01.00 | Wahlströms | Folkets Park Karlsholme | Mariestad | Mariestad | Västra Götaland | ||
Maj 2024 | |||||||||
Sön | 26 | 17.00-21.00 | Xplays | Alingsåsparken | Alingsås | Alingsås | Västra Götaland | ||
September 2024 | |||||||||
Sön | 01 | 17.00-21.00 | Xplays | Alingsåsparken | Alingsås | Alingsås | Västra Götaland |