Dansprogram

Via län

Blekinge Dalarna Gotland Gävleborg Halland Jämtland Jönköping Kalmar Kronoberg Norrbotten Skåne Stockholm Södermanland Uppsala Värmland Västerbotten Västernorrland Västmanland Västra Götaland Örebro Östergötland

Danser på båtar visas inte under danser per län. Se danser på båtar på sidan för danser på båtar.

Sortera kolumn genom att klicka på dess rubrik

Danser i Dalarnas län

Antal danser: 207

Datum Tid Dansband Dansställe Ort Kommun Län Övrigt
April 2024
Fre28 13.30-17.00 Kalle & Stefan Folkets Park Avesta Avesta Avesta Dalarna >
Fre19 13.30-17.00 Kalle & Stefan Folkets Park Avesta Avesta Avesta Dalarna PRO/SPF
Lör1 18.00-22.00 Stickanz Oreparken Furudal Rättvik Dalarna >
Lör20 18.00-22.00 Stickanz Oreparken Furudal Rättvik Dalarna
Lör28 21.00-01.00 Blender Östnors bygdegård Östnor Mora Dalarna >
Lör20 21.00-01.00 Blender Östnors bygdegård Östnor Mora Dalarna
Sön28 17.00-21.00 Framed Folkets Park Hedemora Hedemora Hedemora Dalarna >
Sön21 17.00-21.00 Framed Folkets Park Hedemora Hedemora Hedemora Dalarna
Ons11 13.30-17.00 Tomaz & Co Folkets Hus Gubbo Gubbo Smedjebacken Dalarna >
Ons24 13.30-17.00 Tomaz & Co Folkets Hus Gubbo Gubbo Smedjebacken Dalarna
Fre21 13.30-17.00 Stickanz Nybo bygdegård Gustafs Säter Dalarna >
Fre26 13.30-17.00 Stickanz Nybo bygdegård Gustafs Säter Dalarna SPF
Fre14 18.00-22.00 Remix Rättviksparken Rättvik Rättvik Dalarna >
Fre26 18.00-22.00 Remix Rättviksparken Rättvik Rättvik Dalarna
Lör6 21.00-01.00 Larz Kristerz Torp Krylbo Krylbo Avesta Dalarna >
Lör27 21.00-01.00 Larz Kristerz Torp Krylbo Krylbo Avesta Dalarna
Sön17 17.00-21.00 Matz Bladhs Folkets Park Hedemora Hedemora Hedemora Dalarna >
Sön28 17.00-21.00 Matz Bladhs Folkets Park Hedemora Hedemora Hedemora Dalarna
Sön13 13.30-17.00 Lars Erikssons Kulturhuset Svanen Borlänge Borlänge Dalarna >
Sön28 13.30-17.00 Lars Erikssons Kulturhuset Svanen Borlänge Borlänge Dalarna PRO
Maj 2024
Ons28 18.00-22.00 Casanovas Säterdalen Säter Säter Dalarna >
Ons01 18.00-22.00 Casanovas Säterdalen Säter Säter Dalarna
Fre28 13.30-17.00 BarraBazz Folkets Park Avesta Avesta Avesta Dalarna >
Fre03 13.30-17.00 BarraBazz Folkets Park Avesta Avesta Avesta Dalarna PRO/SPF
Lör28 17.00-21.00 Janne Stefans Jägra bystuga Jägra Malung Dalarna >
Lör04 17.00-21.00 Janne Stefans Jägra bystuga Jägra Malung Dalarna PRO
Sön2 17.00-21.00 Donnez Folkets Park Hedemora Hedemora Hedemora Dalarna >
Sön05 17.00-21.00 Donnez Folkets Park Hedemora Hedemora Hedemora Dalarna
Tor28 18.00-22.00 Lövgrens Säterdalen Säter Säter Dalarna >
Tor09 18.00-22.00 Lövgrens Säterdalen Säter Säter Dalarna
Fre28 13.30-17.00 Tony Viborgs Nybo bygdegård Gustafs Säter Dalarna >
Fre10 13.30-17.00 Tony Viborgs Nybo bygdegård Gustafs Säter Dalarna SPF
Lör6 20.00-24.00 Ankies Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Lör11 20.00-24.00 Ankies Orrskogen Malung Malung Dalarna
Sön28 17.00-21.00 Alvenfors Folkets Park Hedemora Hedemora Hedemora Dalarna >
Sön12 17.00-21.00 Alvenfors Folkets Park Hedemora Hedemora Hedemora Dalarna
Sön28 13.30-17.00 Hardys Kulturhuset Svanen Borlänge Borlänge Dalarna >
Sön12 13.30-17.00 Hardys Kulturhuset Svanen Borlänge Borlänge Dalarna PRO
Fre28 13.30-17.00 Strike Folkets Park Avesta Avesta Avesta Dalarna >
Fre17 13.30-17.00 Strike Folkets Park Avesta Avesta Avesta Dalarna PRO
Fre28 19.00-23.00 Swedish Dance Mafia Kulturhuset Svanen Borlänge Borlänge Dalarna >
Fre17 19.00-23.00 Swedish Dance Mafia Kulturhuset Svanen Borlänge Borlänge Dalarna Föranmälan
Lör28 Martinez Enviksdagarna Enviken Falun Dalarna >
Lör18 Martinez Enviksdagarna Enviken Falun Dalarna
Sön4 17.00-21.00 Sounders Folkets Park Hedemora Hedemora Hedemora Dalarna >
Sön19 17.00-21.00 Sounders Folkets Park Hedemora Hedemora Hedemora Dalarna
Fre28 22.00-02.00 Lasse Stefanz Moraparken Mora Mora Dalarna >
Fre24 22.00-02.00 Lasse Stefanz Moraparken Mora Mora Dalarna
Fre9 18.00-22.00 Cedrix Rättviksparken Rättvik Rättvik Dalarna >
Fre24 18.00-22.00 Cedrix Rättviksparken Rättvik Rättvik Dalarna
Fre22 13.30-17.00 Hedins Söderbärkeparken Söderbärke Smedjebacken Dalarna >
Fre24 13.30-17.00 Hedins Söderbärkeparken Söderbärke Smedjebacken Dalarna PRO
Lör13 21.00-01.00 Allstars Mannes Loge Boda, Svärdsjö Falun Dalarna >
Lör25 21.00-01.00 Allstars Mannes Loge Boda, Svärdsjö Falun Dalarna
Lör22 21.00-01.00 Larz Kristerz Sågudden Särna Särna Älvdalen Dalarna >
Lör25 21.00-01.00 Larz Kristerz Sågudden Särna Särna Älvdalen Dalarna
Sön5 17.00-21.00 Black Jack Folkets Park Hedemora Hedemora Hedemora Dalarna >
Sön26 17.00-21.00 Black Jack Folkets Park Hedemora Hedemora Hedemora Dalarna
Fre19 13.30-17.00 Junix Söderbärkeparken Söderbärke Smedjebacken Dalarna >
Fre31 13.30-17.00 Junix Söderbärkeparken Söderbärke Smedjebacken Dalarna PRO
Juni 2024
Lör28 17.00-21.00 Tomaz & Co Jägra bystuga Jägra Malung Dalarna >
Lör01 17.00-21.00 Tomaz & Co Jägra bystuga Jägra Malung Dalarna PRO
Lör28 18.00-22.00 Jompaz Oreparken Furudal Rättvik Dalarna >
Lör01 18.00-22.00 Jompaz Oreparken Furudal Rättvik Dalarna
Sön28 17.00-21.00 Martinez Folkets Park Hedemora Hedemora Hedemora Dalarna >
Sön02 17.00-21.00 Martinez Folkets Park Hedemora Hedemora Hedemora Dalarna
Tis28 19.00-23.00 Perikles Tyllsnäs Udde Borlänge Borlänge Dalarna >
Tis04 19.00-23.00 Perikles Tyllsnäs Udde Borlänge Borlänge Dalarna
Fre28 13.30-17.00 Lars Erikssons Söderbärkeparken Söderbärke Smedjebacken Dalarna >
Fre07 13.30-17.00 Lars Erikssons Söderbärkeparken Söderbärke Smedjebacken Dalarna PRO
Fre1 Larz Kristerz Åfesten Falun Falun Dalarna >
Fre07 Larz Kristerz Åfesten Falun Falun Dalarna
Lör28 Excess Åfesten Falun Falun Dalarna >
Lör08 Excess Åfesten Falun Falun Dalarna
Tis10 19.00-23.00 Callinaz Tyllsnäs Udde Borlänge Borlänge Dalarna >
Tis11 19.00-23.00 Callinaz Tyllsnäs Udde Borlänge Borlänge Dalarna
Fre28 18.00-22.00 Tomaz & Co Rättviksparken Rättvik Rättvik Dalarna >
Fre14 18.00-22.00 Tomaz & Co Rättviksparken Rättvik Rättvik Dalarna
Fre11 13.30-17.00 Eklöfs Söderbärkeparken Söderbärke Smedjebacken Dalarna >
Fre14 13.30-17.00 Eklöfs Söderbärkeparken Söderbärke Smedjebacken Dalarna PRO
Lör4 21.00-01.00 Xplays Mannes Loge Boda, Svärdsjö Falun Dalarna >
Lör15 21.00-01.00 Xplays Mannes Loge Boda, Svärdsjö Falun Dalarna
Sön5 17.00-21.00 Lövgrens Folkets Park Hedemora Hedemora Hedemora Dalarna >
Sön16 17.00-21.00 Lövgrens Folkets Park Hedemora Hedemora Hedemora Dalarna
Tis28 19.00-23.00 Highlights Tyllsnäs Udde Borlänge Borlänge Dalarna >
Tis18 19.00-23.00 Highlights Tyllsnäs Udde Borlänge Borlänge Dalarna
Fre28 21.00-01.00 Westlights Sågudden Särna Särna Älvdalen Dalarna >
Fre21 21.00-01.00 Westlights Sågudden Särna Särna Älvdalen Dalarna
Lör3 19.00-23.00 Matz Jinglez Hjortnäs Brygga Hjortnäs Leksand Dalarna >
Lör22 19.00-23.00 Matz Jinglez Hjortnäs Brygga Hjortnäs Leksand Dalarna
Lör19 21.00-01.00 Casanovas Mannes Loge Boda, Svärdsjö Falun Dalarna >
Lör22 21.00-01.00 Casanovas Mannes Loge Boda, Svärdsjö Falun Dalarna
Sön18 19.00-23.00 Donnez Lilltorpet Falun Falun Dalarna >
Sön23 19.00-23.00 Donnez Lilltorpet Falun Falun Dalarna
Tor12 19.00-23.00 Allstars Lilltorpet Falun Falun Dalarna >
Tor27 19.00-23.00 Allstars Lilltorpet Falun Falun Dalarna
Fre25 13.30-17.00 Kalle & Stefan Söderbärkeparken Söderbärke Smedjebacken Dalarna >
Fre28 13.30-17.00 Kalle & Stefan Söderbärkeparken Söderbärke Smedjebacken Dalarna PRO
Lör4 18.00-22.00 Holens Oreparken Furudal Rättvik Dalarna >
Lör29 18.00-22.00 Holens Oreparken Furudal Rättvik Dalarna
Sön28 19.00-23.00 Black Jack Lilltorpet Falun Falun Dalarna >
Sön30 19.00-23.00 Black Jack Lilltorpet Falun Falun Dalarna
Juli 2024
Ons28 19.00-23.00 PHs Hjortnäs Brygga Hjortnäs Leksand Dalarna >
Ons03 19.00-23.00 PHs Hjortnäs Brygga Hjortnäs Leksand Dalarna
Ons28 19.00-23.00 Micke Ahlgrens Stjärnsundsparken Stjärnsund Hedemora Dalarna >
Ons03 19.00-23.00 Micke Ahlgrens Stjärnsundsparken Stjärnsund Hedemora Dalarna
Tor28 19.00-23.00 Xplays Lilltorpet Falun Falun Dalarna >
Tor04 19.00-23.00 Xplays Lilltorpet Falun Falun Dalarna
Fre28 13.30-17.00 Eklöfs Söderbärkeparken Söderbärke Smedjebacken Dalarna >
Fre05 13.30-17.00 Eklöfs Söderbärkeparken Söderbärke Smedjebacken Dalarna PRO
Lör28 21.00-01.00 Larz Kristerz Folkets Park Tuna-Hästberg Tuna-Hästberg Borlänge Dalarna >
Lör06 21.00-01.00 Larz Kristerz Folkets Park Tuna-Hästberg Tuna-Hästberg Borlänge Dalarna
Sön1 19.00-23.00 Lövgrens Lilltorpet Falun Falun Dalarna >
Sön07 19.00-23.00 Lövgrens Lilltorpet Falun Falun Dalarna
Ons9 19.00-23.00 Donnez Hjortnäs Brygga Hjortnäs Leksand Dalarna >
Ons10 19.00-23.00 Donnez Hjortnäs Brygga Hjortnäs Leksand Dalarna
Ons28 18.00-22.00 Remix Oreparken Furudal Rättvik Dalarna >
Ons10 18.00-22.00 Remix Oreparken Furudal Rättvik Dalarna
Tor10 19.00-23.00 Date Lilltorpet Falun Falun Dalarna >
Tor11 19.00-23.00 Date Lilltorpet Falun Falun Dalarna
Fre11 21.00-01.00 Matz Bladhs Idre Hembygdsgård Idre Älvdalen Dalarna >
Fre12 21.00-01.00 Matz Bladhs Idre Hembygdsgård Idre Älvdalen Dalarna
Fre10 13.30-17.00 Holens Söderbärkeparken Söderbärke Smedjebacken Dalarna >
Fre12 13.30-17.00 Holens Söderbärkeparken Söderbärke Smedjebacken Dalarna PRO
Sön28 19.00-23.00 Matz Bladhs Lilltorpet Falun Falun Dalarna >
Sön14 19.00-23.00 Matz Bladhs Lilltorpet Falun Falun Dalarna
Sön28 20.00-01.00 Jive Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Sön14 20.00-01.00 Jive Orrskogen Malung Malung Dalarna
Sön28 20.00-01.00 Järnbrukarna med Lelle Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Sön14 20.00-01.00 Järnbrukarna med Lelle Orrskogen Malung Malung Dalarna
Sön28 20.00-01.00 Bob Stevens Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Sön14 20.00-01.00 Bob Stevens Orrskogen Malung Malung Dalarna
Sön28 20.00-01.00 Emg Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Sön14 20.00-01.00 Emg Orrskogen Malung Malung Dalarna
Sön28 20.00-01.00 Voize Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Sön14 20.00-01.00 Voize Orrskogen Malung Malung Dalarna
Sön28 20.00-01.00 Framed Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Sön14 20.00-01.00 Framed Orrskogen Malung Malung Dalarna
Sön28 20.00-01.00 Little Boo Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Sön14 20.00-01.00 Little Boo Orrskogen Malung Malung Dalarna
Sön28 20.00-01.00 Date Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Sön14 20.00-01.00 Date Orrskogen Malung Malung Dalarna
Sön28 20.00-01.00 Casanovas Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Sön14 20.00-01.00 Casanovas Orrskogen Malung Malung Dalarna
Sön28 20.00-01.00 Donaldz Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Sön14 20.00-01.00 Donaldz Orrskogen Malung Malung Dalarna
Mån2 20.00-01.00 Stefan Nykvists Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Mån15 20.00-01.00 Stefan Nykvists Orrskogen Malung Malung Dalarna
Mån2 20.00-01.00 CCA Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Mån15 20.00-01.00 CCA Orrskogen Malung Malung Dalarna
Mån2 20.00-01.00 Donnez Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Mån15 20.00-01.00 Donnez Orrskogen Malung Malung Dalarna
Mån2 20.00-01.00 Blixterz Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Mån15 20.00-01.00 Blixterz Orrskogen Malung Malung Dalarna
Mån2 20.00-01.00 Tomas Fantz (FIN) Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Mån15 20.00-01.00 Tomas Fantz (FIN) Orrskogen Malung Malung Dalarna
Mån2 20.00-01.00 Ankies Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Mån15 20.00-01.00 Ankies Orrskogen Malung Malung Dalarna
Mån2 20.00-01.00 Per Lundgrens Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Mån15 20.00-01.00 Per Lundgrens Orrskogen Malung Malung Dalarna
Mån2 20.00-01.00 Engdahls Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Mån15 20.00-01.00 Engdahls Orrskogen Malung Malung Dalarna
Mån2 20.00-01.00 Scotts Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Mån15 20.00-01.00 Scotts Orrskogen Malung Malung Dalarna
Mån2 20.00-01.00 Avant Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Mån15 20.00-01.00 Avant Orrskogen Malung Malung Dalarna
Mån2 20.00-01.00 Blender Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Mån15 20.00-01.00 Blender Orrskogen Malung Malung Dalarna
Mån2 20.00-01.00 Trippix Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Mån15 20.00-01.00 Trippix Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tis28 20.00-01.00 Vagabond (N) Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Tis16 20.00-01.00 Vagabond (N) Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tis28 20.00-01.00 Matz Bladhs Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Tis16 20.00-01.00 Matz Bladhs Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tis28 20.00-01.00 Rune Rudberg Band (N) Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Tis16 20.00-01.00 Rune Rudberg Band (N) Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tis28 20.00-01.00 Pepita Slappers Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Tis16 20.00-01.00 Pepita Slappers Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tis28 20.00-01.00 Micke Ahlgrens Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Tis16 20.00-01.00 Micke Ahlgrens Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tis28 20.00-01.00 Perikles Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Tis16 20.00-01.00 Perikles Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tis28 20.00-01.00 Eloge Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Tis16 20.00-01.00 Eloge Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tis28 20.00-01.00 Allstars Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Tis16 20.00-01.00 Allstars Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tis28 20.00-01.00 Trippix Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Tis16 20.00-01.00 Trippix Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tis28 20.00-01.00 Streaplers Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Tis16 20.00-01.00 Streaplers Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tis28 20.00-01.00 Diggarna Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Tis16 20.00-01.00 Diggarna Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tis28 20.00-01.00 Bhonus Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Tis16 20.00-01.00 Bhonus Orrskogen Malung Malung Dalarna
Ons1 19.00-23.00 Larz Kristerz Hjortnäs Brygga Hjortnäs Leksand Dalarna >
Ons17 19.00-23.00 Larz Kristerz Hjortnäs Brygga Hjortnäs Leksand Dalarna
Ons9 20.00-01.00 Kjellez Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Ons17 20.00-01.00 Kjellez Orrskogen Malung Malung Dalarna
Ons9 20.00-01.00 PHs Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Ons17 20.00-01.00 PHs Orrskogen Malung Malung Dalarna
Ons9 20.00-01.00 Sannex Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Ons17 20.00-01.00 Sannex Orrskogen Malung Malung Dalarna
Ons9 20.00-01.00 Xplays Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Ons17 20.00-01.00 Xplays Orrskogen Malung Malung Dalarna
Ons9 20.00-01.00 Högtryck (FIN) Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Ons17 20.00-01.00 Högtryck (FIN) Orrskogen Malung Malung Dalarna
Ons9 20.00-01.00 Lasse Stefanz Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Ons17 20.00-01.00 Lasse Stefanz Orrskogen Malung Malung Dalarna
Ons9 20.00-01.00 Dur X Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Ons17 20.00-01.00 Dur X Orrskogen Malung Malung Dalarna
Ons9 20.00-01.00 Anne Nørdsti (N) Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Ons17 20.00-01.00 Anne Nørdsti (N) Orrskogen Malung Malung Dalarna
Ons9 20.00-01.00 Diggarna Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Ons17 20.00-01.00 Diggarna Orrskogen Malung Malung Dalarna
Ons9 20.00-02.00 Dennis Quintero Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Ons17 20.00-02.00 Dennis Quintero Orrskogen Malung Malung Dalarna
Ons9 20.00-01.00 Pia Pihlgrens Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Ons17 20.00-01.00 Pia Pihlgrens Orrskogen Malung Malung Dalarna
Ons9 20.00-01.00 Shine Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Ons17 20.00-01.00 Shine Orrskogen Malung Malung Dalarna
Ons28 19.00-23.00 Streaplers Stjärnsundsparken Stjärnsund Hedemora Dalarna >
Ons17 19.00-23.00 Streaplers Stjärnsundsparken Stjärnsund Hedemora Dalarna
Tor11 20.00-01.00 Alvenfors Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Tor18 20.00-01.00 Alvenfors Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tor11 20.00-01.00 Allstars Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Tor18 20.00-01.00 Allstars Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tor11 20.00-01.00 Looking Back Band Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Tor18 20.00-01.00 Looking Back Band Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tor11 20.00-01.00 Callinaz Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Tor18 20.00-01.00 Callinaz Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tor11 20.00-01.00 Rent drag Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Tor18 20.00-01.00 Rent drag Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tor11 20.00-01.00 Larz Kristerz Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Tor18 20.00-01.00 Larz Kristerz Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tor11 20.00-01.00 Dur X Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Tor18 20.00-01.00 Dur X Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tor11 20.00-01.00 Martinez Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Tor18 20.00-01.00 Martinez Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tor11 20.00-01.00 Highlights Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Tor18 20.00-01.00 Highlights Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tor11 20.00-01.00 Holidays Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Tor18 20.00-01.00 Holidays Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tor11 20.00-01.00 Excess Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Tor18 20.00-01.00 Excess Orrskogen Malung Malung Dalarna
Tor11 20.00-01.00 The Go Getters Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Tor18 20.00-01.00 The Go Getters Orrskogen Malung Malung Dalarna
Fre15 20.00-02.00 Casanovas Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Fre19 20.00-02.00 Casanovas Orrskogen Malung Malung Dalarna
Fre15 20.00-02.00 Rent drag Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Fre19 20.00-02.00 Rent drag Orrskogen Malung Malung Dalarna
Fre15 20.00-02.00 Grönwalls Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Fre19 20.00-02.00 Grönwalls Orrskogen Malung Malung Dalarna
Fre15 20.00-02.00 Charlies Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Fre19 20.00-02.00 Charlies Orrskogen Malung Malung Dalarna
Fre15 20.00-02.00 Black Jack Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Fre19 20.00-02.00 Black Jack Orrskogen Malung Malung Dalarna
Fre15 20.00-02.00 Titanix Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Fre19 20.00-02.00 Titanix Orrskogen Malung Malung Dalarna
Fre15 20.00-02.00 Sounders Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Fre19 20.00-02.00 Sounders Orrskogen Malung Malung Dalarna
Fre15 20.00-02.00 Hanne Mette Band (N) Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Fre19 20.00-02.00 Hanne Mette Band (N) Orrskogen Malung Malung Dalarna
Fre15 20.00-02.00 Brogrens Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Fre19 20.00-02.00 Brogrens Orrskogen Malung Malung Dalarna
Fre15 20.00-02.00 Wahlströms Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Fre19 20.00-02.00 Wahlströms Orrskogen Malung Malung Dalarna
Fre15 20.00-02.00 Hollyz Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Fre19 20.00-02.00 Hollyz Orrskogen Malung Malung Dalarna
Fre15 20.00-02.00 Excess Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Fre19 20.00-02.00 Excess Orrskogen Malung Malung Dalarna
Fre28 18.00-22.00 Strike Rättviksparken Rättvik Rättvik Dalarna >
Fre19 18.00-22.00 Strike Rättviksparken Rättvik Rättvik Dalarna
Fre11 21.00-01.00 Fernandoz Sågudden Särna Särna Älvdalen Dalarna >
Fre19 21.00-01.00 Fernandoz Sågudden Särna Särna Älvdalen Dalarna
Fre11 13.30-17.00 Cedrix Söderbärkeparken Söderbärke Smedjebacken Dalarna >
Fre19 13.30-17.00 Cedrix Söderbärkeparken Söderbärke Smedjebacken Dalarna PRO
Lör28 20.00-02.00 Grönwalls Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Lör20 20.00-02.00 Grönwalls Orrskogen Malung Malung Dalarna
Lör28 20.00-02.00 The Swamp Shakers (LV) Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Lör20 20.00-02.00 The Swamp Shakers (LV) Orrskogen Malung Malung Dalarna
Lör28 20.00-02.00 Fernandoz Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Lör20 20.00-02.00 Fernandoz Orrskogen Malung Malung Dalarna
Lör28 20.00-02.00 Wiggens Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Lör20 20.00-02.00 Wiggens Orrskogen Malung Malung Dalarna
Lör28 20.00-02.00 Sandins Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Lör20 20.00-02.00 Sandins Orrskogen Malung Malung Dalarna
Lör28 20.00-02.00 Charlies Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Lör20 20.00-02.00 Charlies Orrskogen Malung Malung Dalarna
Lör28 20.00-02.00 Carisma (FIN) Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Lör20 20.00-02.00 Carisma (FIN) Orrskogen Malung Malung Dalarna
Lör28 20.00-02.00 Sannex Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Lör20 20.00-02.00 Sannex Orrskogen Malung Malung Dalarna
Lör28 20.00-02.00 Mickeys Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Lör20 20.00-02.00 Mickeys Orrskogen Malung Malung Dalarna
Lör28 20.00-02.00 Blender Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Lör20 20.00-02.00 Blender Orrskogen Malung Malung Dalarna
Lör28 20.00-02.00 Donnez Orrskogen Malung Malung Dalarna >
Lör20 20.00-02.00 Donnez Orrskogen Malung Malung Dalarna
Sön1 19.00-23.00 Sandins Lilltorpet Falun Falun Dalarna >
Sön21 19.00-23.00 Sandins Lilltorpet Falun Falun Dalarna
Ons11 19.00-23.00 Callinaz Hjortnäs Brygga Hjortnäs Leksand Dalarna >
Ons24 19.00-23.00 Callinaz Hjortnäs Brygga Hjortnäs Leksand Dalarna
Tor8 19.00-23.00 Casanovas Lilltorpet Falun Falun Dalarna >
Tor25 19.00-23.00 Casanovas Lilltorpet Falun Falun Dalarna
Fre28 13.30-17.00 Pär Norlings Söderbärkeparken Söderbärke Smedjebacken Dalarna >
Fre26 13.30-17.00 Pär Norlings Söderbärkeparken Söderbärke Smedjebacken Dalarna PRO
Sön23 19.00-23.00 Kjellez Lilltorpet Falun Falun Dalarna >
Sön28 19.00-23.00 Kjellez Lilltorpet Falun Falun Dalarna
Ons27 19.00-23.00 Black Jack Hjortnäs Brygga Hjortnäs Leksand Dalarna >
Ons31 19.00-23.00 Black Jack Hjortnäs Brygga Hjortnäs Leksand Dalarna
Ons13 19.00-23.00 Kjellez Stjärnsundsparken Stjärnsund Hedemora Dalarna >
Ons31 19.00-23.00 Kjellez Stjärnsundsparken Stjärnsund Hedemora Dalarna
Augusti 2024
Tor28 19.00-23.00 Ankies Lilltorpet Falun Falun Dalarna >
Tor01 19.00-23.00 Ankies Lilltorpet Falun Falun Dalarna
Fre28 13.30-17.00 Cedrix Söderbärkeparken Söderbärke Smedjebacken Dalarna >
Fre02 13.30-17.00 Cedrix Söderbärkeparken Söderbärke Smedjebacken Dalarna PRO
Sön28 19.00-23.00 Sounders Lilltorpet Falun Falun Dalarna >
Sön04 19.00-23.00 Sounders Lilltorpet Falun Falun Dalarna
Ons28 19.00-23.00 Engdahls Stjärnsundsparken Stjärnsund Hedemora Dalarna >
Ons07 19.00-23.00 Engdahls Stjärnsundsparken Stjärnsund Hedemora Dalarna
Tor28 19.00-23.00 Highlights Lilltorpet Falun Falun Dalarna >
Tor08 19.00-23.00 Highlights Lilltorpet Falun Falun Dalarna
Fre28 13.30-17.00 Lars Erikssons Söderbärkeparken Söderbärke Smedjebacken Dalarna >
Fre09 13.30-17.00 Lars Erikssons Söderbärkeparken Söderbärke Smedjebacken Dalarna
Lör28 18.00-22.00 Edwings Oreparken Furudal Rättvik Dalarna >
Lör10 18.00-22.00 Edwings Oreparken Furudal Rättvik Dalarna
Sön28 19.00-23.00 Engdahls Lilltorpet Falun Falun Dalarna >
Sön11 19.00-23.00 Engdahls Lilltorpet Falun Falun Dalarna
Tis28 19.00-23.00 Xplays Tyllsnäs Udde Borlänge Borlänge Dalarna >
Tis13 19.00-23.00 Xplays Tyllsnäs Udde Borlänge Borlänge Dalarna
Tor7 19.00-23.00 Blender Lilltorpet Falun Falun Dalarna >
Tor15 19.00-23.00 Blender Lilltorpet Falun Falun Dalarna
Fre28 13.30-17.00 Hedins Söderbärkeparken Söderbärke Smedjebacken Dalarna >
Fre16 13.30-17.00 Hedins Söderbärkeparken Söderbärke Smedjebacken Dalarna PRO
Sön3 19.00-23.00 Martinez Lilltorpet Falun Falun Dalarna >
Sön18 19.00-23.00 Martinez Lilltorpet Falun Falun Dalarna
Fre22 18.00-22.00 Pär Norlings Rättviksparken Rättvik Rättvik Dalarna >
Fre23 18.00-22.00 Pär Norlings Rättviksparken Rättvik Rättvik Dalarna
Fre18 13.30-17.00 Kalle & Stefan Söderbärkeparken Söderbärke Smedjebacken Dalarna >
Fre23 13.30-17.00 Kalle & Stefan Söderbärkeparken Söderbärke Smedjebacken Dalarna PRO
Lör10 21.00-01.00 Callinaz Mannes Loge Boda, Svärdsjö Falun Dalarna >
Lör24 21.00-01.00 Callinaz Mannes Loge Boda, Svärdsjö Falun Dalarna
Sön17 17.00-21.00 Martinez Folkets Park Hedemora Hedemora Hedemora Dalarna >
Sön25 17.00-21.00 Martinez Folkets Park Hedemora Hedemora Hedemora Dalarna
Tor28 19.00-23.00 Highlights Säterdalen Säter Säter Dalarna >
Tor29 19.00-23.00 Highlights Säterdalen Säter Säter Dalarna
Fre18 13.30-17.00 Junix Söderbärkeparken Söderbärke Smedjebacken Dalarna >
Fre30 13.30-17.00 Junix Söderbärkeparken Söderbärke Smedjebacken Dalarna PRO
Lör19 21.00-01.00 Date Mannes Loge Boda, Svärdsjö Falun Dalarna >
Lör31 21.00-01.00 Date Mannes Loge Boda, Svärdsjö Falun Dalarna
Lör5 18.00-22.00 Janssons orkester Oreparken Furudal Rättvik Dalarna >
Lör31 18.00-22.00 Janssons orkester Oreparken Furudal Rättvik Dalarna
September 2024
Lör1 17.00-21.00 Cedrix Jägra bystuga Jägra Malung Dalarna >
Lör07 17.00-21.00 Cedrix Jägra bystuga Jägra Malung Dalarna PRO
Sön28 17.00-21.00 Lövgrens Folkets Park Hedemora Hedemora Hedemora Dalarna >
Sön08 17.00-21.00 Lövgrens Folkets Park Hedemora Hedemora Hedemora Dalarna
Ons28 13.30-17.00 Pär Norlings Folkets Hus Ludvika Ludvika Ludvika Dalarna >
Ons11 13.30-17.00 Pär Norlings Folkets Hus Ludvika Ludvika Ludvika Dalarna PRO
Tor28 19.00-23.00 Callinaz Säterdalen Säter Säter Dalarna >
Tor12 19.00-23.00 Callinaz Säterdalen Säter Säter Dalarna
Fre1 13.30-17.00 Ola & Jag Solvarbo bystuga Solvarbo Säter Dalarna >
Fre13 13.30-17.00 Ola & Jag Solvarbo bystuga Solvarbo Säter Dalarna PRO
Sön28 13.30-17.00 Lars Erikssons Kulturhuset Svanen Borlänge Borlänge Dalarna >
Sön15 13.30-17.00 Lars Erikssons Kulturhuset Svanen Borlänge Borlänge Dalarna
Fre28 13.30-17.00 Ola & Jag Folkets Park Avesta Avesta Avesta Dalarna >
Fre20 13.30-17.00 Ola & Jag Folkets Park Avesta Avesta Avesta Dalarna
Fre28 18.00-22.00 Junix Rättviksparken Rättvik Rättvik Dalarna >
Fre20 18.00-22.00 Junix Rättviksparken Rättvik Rättvik Dalarna
Sön28 16.00-19.30 Janne Stefans Ordenshuset Nås Nås Vansbro Dalarna >
Sön22 16.00-19.30 Janne Stefans Ordenshuset Nås Nås Vansbro Dalarna
Ons28 13.30-17.00 Lars Erikssons Folkets Hus Gubbo Gubbo Smedjebacken Dalarna >
Ons25 13.30-17.00 Lars Erikssons Folkets Hus Gubbo Gubbo Smedjebacken Dalarna
Fre25 13.30-17.00 Tomaz & Co Nybo bygdegård Gustafs Säter Dalarna >
Fre27 13.30-17.00 Tomaz & Co Nybo bygdegård Gustafs Säter Dalarna
Lör6 18.00-22.00 Cedrix Oreparken Furudal Rättvik Dalarna >
Lör28 18.00-22.00 Cedrix Oreparken Furudal Rättvik Dalarna
Oktober 2024
Sön28 16.00-19.30 Frippez Ordenshuset Nås Nås Vansbro Dalarna >
Sön06 16.00-19.30 Frippez Ordenshuset Nås Nås Vansbro Dalarna
Ons1 13.30-17.00 Junix Folkets Hus Ludvika Ludvika Ludvika Dalarna >
Ons09 13.30-17.00 Junix Folkets Hus Ludvika Ludvika Ludvika Dalarna PRO
Fre16 13.30-17.00 Lars Erikssons Folkets Park Avesta Avesta Avesta Dalarna >
Fre18 13.30-17.00 Lars Erikssons Folkets Park Avesta Avesta Avesta Dalarna
Lör15 18.00-22.00 Pär Norlings Oreparken Furudal Rättvik Dalarna >
Lör19 18.00-22.00 Pär Norlings Oreparken Furudal Rättvik Dalarna
Sön28 16.00-19.30 Remix Ordenshuset Nås Nås Vansbro Dalarna >
Sön20 16.00-19.30 Remix Ordenshuset Nås Nås Vansbro Dalarna
Fre2 18.00-22.00 Stickanz Rättviksparken Rättvik Rättvik Dalarna >
Fre25 18.00-22.00 Stickanz Rättviksparken Rättvik Rättvik Dalarna
Fre14 13.30-17.00 Lars Erikssons Solvarbo bystuga Solvarbo Säter Dalarna >
Fre25 13.30-17.00 Lars Erikssons Solvarbo bystuga Solvarbo Säter Dalarna PRO
Sön25 Engdahls Folkets Park Hedemora Hedemora Hedemora Dalarna >
Sön27 Engdahls Folkets Park Hedemora Hedemora Hedemora Dalarna
Sön5 13.30-17.00 Tomaz & Co Kulturhuset Svanen Borlänge Borlänge Dalarna >
Sön27 13.30-17.00 Tomaz & Co Kulturhuset Svanen Borlänge Borlänge Dalarna
November 2024
Fre28 13.30-17.00 Lars Erikssons Nybo bygdegård Gustafs Säter Dalarna >
Fre08 13.30-17.00 Lars Erikssons Nybo bygdegård Gustafs Säter Dalarna
Lör28 17.00-21.00 Tottes Jägra bystuga Jägra Malung Dalarna >
Lör09 17.00-21.00 Tottes Jägra bystuga Jägra Malung Dalarna PRO
Sön28 13.30-17.00 Stickanz Kulturhuset Svanen Borlänge Borlänge Dalarna >
Sön10 13.30-17.00 Stickanz Kulturhuset Svanen Borlänge Borlänge Dalarna PRO
Ons3 13.30-17.00 Remix Folkets Hus Ludvika Ludvika Ludvika Dalarna >
Ons13 13.30-17.00 Remix Folkets Hus Ludvika Ludvika Ludvika Dalarna PRO
Fre14 18.00-22.00 Pär Norlings Rättviksparken Rättvik Rättvik Dalarna >
Fre22 18.00-22.00 Pär Norlings Rättviksparken Rättvik Rättvik Dalarna
Fre28 13.30-17.00 Tomaz & Co Solvarbo bystuga Solvarbo Säter Dalarna >
Fre22 13.30-17.00 Tomaz & Co Solvarbo bystuga Solvarbo Säter Dalarna PRO
Fre28 13.30-17.00 Ola & Jag Folkets Park Avesta Avesta Avesta Dalarna >
Fre29 13.30-17.00 Ola & Jag Folkets Park Avesta Avesta Avesta Dalarna
December 2024
Ons28 13.30-17.00 Janne Stefans Folkets Hus Ludvika Ludvika Ludvika Dalarna >
Ons11 13.30-17.00 Janne Stefans Folkets Hus Ludvika Ludvika Ludvika Dalarna PRO
Fre1 13.30-17.00 Junix Folkets Park Avesta Avesta Avesta Dalarna >
Fre13 13.30-17.00 Junix Folkets Park Avesta Avesta Avesta Dalarna PRO
Februari 2025
Sön28 13.30-17.00 Matz Rogers Folkets Park Avesta Avesta Avesta Dalarna >
Sön02 13.30-17.00 Matz Rogers Folkets Park Avesta Avesta Avesta Dalarna