Dansprogram

Via län

Blekinge Dalarnas Gotlands Gävleborgs Hallands Jämtlands Jönköpings Kalmar Kronobergs Norrbottens Skåne Stockholms Södermanlands Uppsala Värmlands Västerbottens Västernorrlands Västmanlands Västra Götalands Örebro Östergötlands

Danser på båtar visas inte under danser per län. Se danser på båtar på sidan för danser på båtar.

Sortera kolumn genom att klicka på dess rubrik

Danser i Västernorrlands län

Antal danser: 132

Datum Tid Dansband Dansställe Ort Kommun Län Övrigt
Februari
Ons28 19.00-22.30 Matz Rogers Bergeforsparken Sörberge Timrå Västernorrland >
Ons26 19.00-22.30 Matz Rogers Bergeforsparken Sörberge Timrå Västernorrland
Ons28 18.00-21.00 Duo Vi Gnistan Gullänget Örnsköldsvik Örnsköldsvik Västernorrland >
Ons26 18.00-21.00 Duo Vi Gnistan Gullänget Örnsköldsvik Örnsköldsvik Västernorrland PRO
Tor21 18.30-22.00 Jive Folkets Hus Ramvik Ramvik Härnösand Västernorrland >
Tor27 18.30-22.00 Jive Folkets Hus Ramvik Ramvik Härnösand Västernorrland
Fre18 Matti Modig Folkets Hus Östavall Östavall Ånge Västernorrland >
Fre28 Matti Modig Folkets Hus Östavall Östavall Ånge Västernorrland PRO
Mars
Sön28 18.00-21.30 Engdahls Häreborg Indal Sundsvall Västernorrland >
Sön01 18.00-21.30 Engdahls Häreborg Indal Sundsvall Västernorrland
Tor28 18.30-22.00 Sandins Folkets Hus Bollsta Bollstabruk Kramfors Västernorrland >
Tor05 18.30-22.00 Sandins Folkets Hus Bollsta Bollstabruk Kramfors Västernorrland
Fre28 Duo Vi Solbergsbacken Solberg Örnsköldsvik Västernorrland >
Fre06 Duo Vi Solbergsbacken Solberg Örnsköldsvik Västernorrland
Lör28 Duo Vi Solbergsbacken Solberg Örnsköldsvik Västernorrland >
Lör07 Duo Vi Solbergsbacken Solberg Örnsköldsvik Västernorrland
Lör28 Larz Kristerz Solbergsbacken Solberg Örnsköldsvik Västernorrland >
Lör07 Larz Kristerz Solbergsbacken Solberg Örnsköldsvik Västernorrland
Lör28 Ola & Jag Solbergsbacken Solberg Örnsköldsvik Västernorrland >
Lör07 Ola & Jag Solbergsbacken Solberg Örnsköldsvik Västernorrland
Ons28 19.00-22.30 Hedins Bergeforsparken Sörberge Timrå Västernorrland >
Ons11 19.00-22.30 Hedins Bergeforsparken Sörberge Timrå Västernorrland
Ons9 18.00-21.00 Mickes Gnistan Gullänget Örnsköldsvik Örnsköldsvik Västernorrland >
Ons11 18.00-21.00 Mickes Gnistan Gullänget Örnsköldsvik Örnsköldsvik Västernorrland PRO
Tor28 18.30-22.00 Hedins Folkets Hus Ramvik Ramvik Härnösand Västernorrland >
Tor12 18.30-22.00 Hedins Folkets Hus Ramvik Ramvik Härnösand Västernorrland
Lör28 21.00-01.00 Jive OLearys Örnsköldsvik Örnsköldsvik Örnsköldsvik Västernorrland >
Lör14 21.00-01.00 Jive OLearys Örnsköldsvik Örnsköldsvik Örnsköldsvik Västernorrland
Sön28 18.00-21.30 Martinez Häreborg Indal Sundsvall Västernorrland >
Sön15 18.00-21.30 Martinez Häreborg Indal Sundsvall Västernorrland
Ons5 18.30-22.00 Serenad Folkets Hus Bollsta Bollstabruk Kramfors Västernorrland >
Ons18 18.30-22.00 Serenad Folkets Hus Bollsta Bollstabruk Kramfors Västernorrland
Fre17 19.00-22.30 Finezze Folkets Hus Östavall Östavall Ånge Västernorrland >
Fre20 19.00-22.30 Finezze Folkets Hus Östavall Östavall Ånge Västernorrland PRO
Sön10 18.00-21.00 Ola & Jag Forsmoträffen Forsmo Sollefteå Västernorrland >
Sön22 18.00-21.00 Ola & Jag Forsmoträffen Forsmo Sollefteå Västernorrland
Ons28 18.00-21.00 BarraBazz Gnistan Gullänget Örnsköldsvik Örnsköldsvik Västernorrland >
Ons25 18.00-21.00 BarraBazz Gnistan Gullänget Örnsköldsvik Örnsköldsvik Västernorrland PRO
Tor5 18.30-22.00 Matz Bladhs Folkets Hus Ramvik Ramvik Härnösand Västernorrland >
Tor26 18.30-22.00 Matz Bladhs Folkets Hus Ramvik Ramvik Härnösand Västernorrland
Lör5 21.00-01.00 Jannez Olympia Bredbyn Bredbyn Örnsköldsvik Västernorrland >
Lör28 21.00-01.00 Jannez Olympia Bredbyn Bredbyn Örnsköldsvik Västernorrland
Sön7 18.00-21.30 Matz Bladhs Häreborg Indal Sundsvall Västernorrland >
Sön29 18.00-21.30 Matz Bladhs Häreborg Indal Sundsvall Västernorrland
Sön28 18.00-21.30 Tommys (FIN) Isladan Bjästa Bjästa Örnsköldsvik Västernorrland >
Sön29 18.00-21.30 Tommys (FIN) Isladan Bjästa Bjästa Örnsköldsvik Västernorrland
April
Tor28 18.30-22.00 Jive Folkets Hus Bollsta Bollstabruk Kramfors Västernorrland >
Tor02 18.30-22.00 Jive Folkets Hus Bollsta Bollstabruk Kramfors Västernorrland
Ons1 19.00-22.30 Martinez Bergeforsparken Sörberge Timrå Västernorrland >
Ons08 19.00-22.30 Martinez Bergeforsparken Sörberge Timrå Västernorrland
Ons1 18.00-21.00 Christerz Gnistan Gullänget Örnsköldsvik Örnsköldsvik Västernorrland >
Ons08 18.00-21.00 Christerz Gnistan Gullänget Örnsköldsvik Örnsköldsvik Västernorrland PRO
Tor3 18.30-22.00 Mickes Folkets Hus Ramvik Ramvik Härnösand Västernorrland >
Tor09 18.30-22.00 Mickes Folkets Hus Ramvik Ramvik Härnösand Västernorrland
Mån28 18.00-21.30 Agneta & Peter Häreborg Indal Sundsvall Västernorrland >
Mån13 18.00-21.30 Agneta & Peter Häreborg Indal Sundsvall Västernorrland
Tis9 18.30-22.00 Tommys (FIN) Folkets Hus Bollsta Bollstabruk Kramfors Västernorrland >
Tis14 18.30-22.00 Tommys (FIN) Folkets Hus Bollsta Bollstabruk Kramfors Västernorrland
Lör6 Eloge OLearys Örnsköldsvik Örnsköldsvik Örnsköldsvik Västernorrland >
Lör18 Eloge OLearys Örnsköldsvik Örnsköldsvik Örnsköldsvik Västernorrland
Ons17 19.00-22.30 Junix Bergeforsparken Sörberge Timrå Västernorrland >
Ons22 19.00-22.30 Junix Bergeforsparken Sörberge Timrå Västernorrland
Ons28 18.00-21.00 Serenad Gnistan Gullänget Örnsköldsvik Örnsköldsvik Västernorrland >
Ons22 18.00-21.00 Serenad Gnistan Gullänget Örnsköldsvik Örnsköldsvik Västernorrland PRO
Tor6 18.30-22.00 Martinez Folkets Hus Ramvik Ramvik Härnösand Västernorrland >
Tor23 18.30-22.00 Martinez Folkets Hus Ramvik Ramvik Härnösand Västernorrland
Fre14 19.00-22.30 Olle Kjells Folkets Hus Östavall Östavall Ånge Västernorrland >
Fre24 19.00-22.30 Olle Kjells Folkets Hus Östavall Östavall Ånge Västernorrland PRO
Sön23 18.00-21.30 Mickes Häreborg Indal Sundsvall Västernorrland >
Sön26 18.00-21.30 Mickes Häreborg Indal Sundsvall Västernorrland
Tis17 18.30-22.00 Matz Rogers Folkets Hus Bollsta Bollstabruk Kramfors Västernorrland >
Tis28 18.30-22.00 Matz Rogers Folkets Hus Bollsta Bollstabruk Kramfors Västernorrland
Tor11 21.00-01.00 Jannez Folkets Hus Ramvik Ramvik Härnösand Västernorrland >
Tor30 21.00-01.00 Jannez Folkets Hus Ramvik Ramvik Härnösand Västernorrland
Maj
Ons28 18.00-21.00 Mickes Gnistan Gullänget Örnsköldsvik Örnsköldsvik Västernorrland >
Ons06 18.00-21.00 Mickes Gnistan Gullänget Örnsköldsvik Örnsköldsvik Västernorrland PRO
Tor28 18.30-22.00 Tommys (FIN) Folkets Hus Ramvik Ramvik Härnösand Västernorrland >
Tor07 18.30-22.00 Tommys (FIN) Folkets Hus Ramvik Ramvik Härnösand Västernorrland
Sön28 18.00-21.30 Martinez Isladan Bjästa Bjästa Örnsköldsvik Västernorrland >
Sön10 18.00-21.30 Martinez Isladan Bjästa Bjästa Örnsköldsvik Västernorrland
Ons28 18.30-22.00 Mickes Folkets Hus Bollsta Bollstabruk Kramfors Västernorrland >
Ons13 18.30-22.00 Mickes Folkets Hus Bollsta Bollstabruk Kramfors Västernorrland
Fre4 SOS Folkets Hus Östavall Östavall Ånge Västernorrland >
Fre15 SOS Folkets Hus Östavall Östavall Ånge Västernorrland PRO
Lör7 20.00-01.00 Jannez Hanssons Loge Långsele Sollefteå Västernorrland >
Lör16 20.00-01.00 Jannez Hanssons Loge Långsele Sollefteå Västernorrland
Lör7 20.00-01.00 Perikles Hanssons Loge Långsele Sollefteå Västernorrland >
Lör16 20.00-01.00 Perikles Hanssons Loge Långsele Sollefteå Västernorrland
Lör13 Tommys (FIN) OLearys Örnsköldsvik Örnsköldsvik Örnsköldsvik Västernorrland >
Lör16 Tommys (FIN) OLearys Örnsköldsvik Örnsköldsvik Örnsköldsvik Västernorrland
Sön28 19.00-22.30 Junix Ånäsparken Kovland Kovland Sundsvall Västernorrland >
Sön17 19.00-22.30 Junix Ånäsparken Kovland Kovland Sundsvall Västernorrland
Tor28 18.30-22.00 Duo Vi Folkets Hus Ramvik Ramvik Härnösand Västernorrland >
Tor21 18.30-22.00 Duo Vi Folkets Hus Ramvik Ramvik Härnösand Västernorrland
Tor8 20.00-24.00 Blender Ånäsparken Kovland Kovland Sundsvall Västernorrland >
Tor21 20.00-24.00 Blender Ånäsparken Kovland Kovland Sundsvall Västernorrland
Sön15 19.00-22.30 Jive Ånäsparken Kovland Kovland Sundsvall Västernorrland >
Sön24 19.00-22.30 Jive Ånäsparken Kovland Kovland Sundsvall Västernorrland
Ons28 18.30-22.00 Hedins Folkets Hus Bollsta Bollstabruk Kramfors Västernorrland >
Ons27 18.30-22.00 Hedins Folkets Hus Bollsta Bollstabruk Kramfors Västernorrland
Tor16 19.00-23.00 Hedins Hanssons Loge Långsele Sollefteå Västernorrland >
Tor28 19.00-23.00 Hedins Hanssons Loge Långsele Sollefteå Västernorrland
Tor17 20.00-24.00 Casanovas Ånäsparken Kovland Kovland Sundsvall Västernorrland >
Tor28 20.00-24.00 Casanovas Ånäsparken Kovland Kovland Sundsvall Västernorrland
Lör28 20.00-01.00 Excess Hanssons Loge Långsele Sollefteå Västernorrland >
Lör30 20.00-01.00 Excess Hanssons Loge Långsele Sollefteå Västernorrland
Lör28 20.00-01.00 Highlights Hanssons Loge Långsele Sollefteå Västernorrland >
Lör30 20.00-01.00 Highlights Hanssons Loge Långsele Sollefteå Västernorrland
Sön16 18.00-21 30 Duo Vi Moliden Moliden Örnsköldsvik Västernorrland >
Sön31 18.00-21 30 Duo Vi Moliden Moliden Örnsköldsvik Västernorrland
Sön9 19.00-22.30 Hedins Ånäsparken Kovland Kovland Sundsvall Västernorrland >
Sön31 19.00-22.30 Hedins Ånäsparken Kovland Kovland Sundsvall Västernorrland
Juni
Ons28 20.00-24.00 Allstars Erikshof Erikslund Ånge Västernorrland >
Ons03 20.00-24.00 Allstars Erikshof Erikslund Ånge Västernorrland
Tor28 19.00-23.00 Skåningarna Hanssons Loge Långsele Sollefteå Västernorrland >
Tor04 19.00-23.00 Skåningarna Hanssons Loge Långsele Sollefteå Västernorrland
Tor28 20.00-24.00 Foxie Ånäsparken Kovland Kovland Sundsvall Västernorrland >
Tor04 20.00-24.00 Foxie Ånäsparken Kovland Kovland Sundsvall Västernorrland
Lör28 20.00-24.00 Martinez Moliden Moliden Örnsköldsvik Västernorrland >
Lör06 20.00-24.00 Martinez Moliden Moliden Örnsköldsvik Västernorrland
Sön1 19.00-22.30 Thor Görans & Agneta Olzzon Ånäsparken Kovland Kovland Sundsvall Västernorrland >
Sön07 19.00-22.30 Thor Görans & Agneta Olzzon Ånäsparken Kovland Kovland Sundsvall Västernorrland
Tor28 20.00-24.00 Sannex Ånäsparken Kovland Kovland Sundsvall Västernorrland >
Tor11 20.00-24.00 Sannex Ånäsparken Kovland Kovland Sundsvall Västernorrland
Lör28 20.00-24.00 Martinez Hanssons Loge Långsele Sollefteå Västernorrland >
Lör13 20.00-24.00 Martinez Hanssons Loge Långsele Sollefteå Västernorrland
Sön9 18.00-21 30 Mickes Moliden Moliden Örnsköldsvik Västernorrland >
Sön14 18.00-21 30 Mickes Moliden Moliden Örnsköldsvik Västernorrland
Sön28 19.00-22.30 Sandins Ånäsparken Kovland Kovland Sundsvall Västernorrland >
Sön14 19.00-22.30 Sandins Ånäsparken Kovland Kovland Sundsvall Västernorrland
Fre8 Martinez Haverö hembygdsgård Säter Ånge Västernorrland >
Fre19 Martinez Haverö hembygdsgård Säter Ånge Västernorrland
Sön15 18.30-22.00 Ola & Jag Forsmonöjet Forsmo Sollefteå Västernorrland >
Sön21 18.30-22.00 Ola & Jag Forsmonöjet Forsmo Sollefteå Västernorrland
Sön28 19.00-22.30 Finezze Ånäsparken Kovland Kovland Sundsvall Västernorrland >
Sön21 19.00-22.30 Finezze Ånäsparken Kovland Kovland Sundsvall Västernorrland
Ons1 Allstars Ärstaparken Kyrkdal Kramfors Västernorrland >
Ons24 Allstars Ärstaparken Kyrkdal Kramfors Västernorrland
Tor23 19.00-23.00 Tommys (FIN) Hanssons Loge Långsele Sollefteå Västernorrland >
Tor25 19.00-23.00 Tommys (FIN) Hanssons Loge Långsele Sollefteå Västernorrland
Tor28 20.00-24.00 Perikles Ånäsparken Kovland Kovland Sundsvall Västernorrland >
Tor25 20.00-24.00 Perikles Ånäsparken Kovland Kovland Sundsvall Västernorrland
Lör4 20.00-24.00 Black Jack Moliden Moliden Örnsköldsvik Västernorrland >
Lör27 20.00-24.00 Black Jack Moliden Moliden Örnsköldsvik Västernorrland
Sön21 19.00-22.30 Tommys (FIN) Ånäsparken Kovland Kovland Sundsvall Västernorrland >
Sön28 19.00-22.30 Tommys (FIN) Ånäsparken Kovland Kovland Sundsvall Västernorrland
Juli
Lör28 20.00-24.00 Expanders Hanssons Loge Långsele Sollefteå Västernorrland >
Lör04 20.00-24.00 Expanders Hanssons Loge Långsele Sollefteå Västernorrland
Sön28 18.00-21 30 Glads Moliden Moliden Örnsköldsvik Västernorrland >
Sön05 18.00-21 30 Glads Moliden Moliden Örnsköldsvik Västernorrland
Sön3 19.00-22.30 Mickes Ånäsparken Kovland Kovland Sundsvall Västernorrland >
Sön05 19.00-22.30 Mickes Ånäsparken Kovland Kovland Sundsvall Västernorrland
Ons28 19.00-23.00 Matz Bladhs Hanssons Loge Långsele Sollefteå Västernorrland >
Ons08 19.00-23.00 Matz Bladhs Hanssons Loge Långsele Sollefteå Västernorrland
Tor28 20.00-24.00 Expanders Ånäsparken Kovland Kovland Sundsvall Västernorrland >
Tor09 20.00-24.00 Expanders Ånäsparken Kovland Kovland Sundsvall Västernorrland
Lör28 20.00-24.00 Matz Bladhs Moliden Moliden Örnsköldsvik Västernorrland >
Lör11 20.00-24.00 Matz Bladhs Moliden Moliden Örnsköldsvik Västernorrland
Sön28 19.00-22.30 Matz Rogers Ånäsparken Kovland Kovland Sundsvall Västernorrland >
Sön12 19.00-22.30 Matz Rogers Ånäsparken Kovland Kovland Sundsvall Västernorrland
Ons28 20.00-24.00 Casanovas Ärstaparken Kyrkdal Kramfors Västernorrland >
Ons15 20.00-24.00 Casanovas Ärstaparken Kyrkdal Kramfors Västernorrland
Tor8 20.00-24.00 Donnez Moliden Moliden Örnsköldsvik Västernorrland >
Tor16 20.00-24.00 Donnez Moliden Moliden Örnsköldsvik Västernorrland
Tor5 20.00-24.00 Blender Ärstaparken Kyrkdal Kramfors Västernorrland >
Tor16 20.00-24.00 Blender Ärstaparken Kyrkdal Kramfors Västernorrland
Lör8 20.00-01.00 Casanovas Hanssons Loge Långsele Sollefteå Västernorrland >
Lör18 20.00-01.00 Casanovas Hanssons Loge Långsele Sollefteå Västernorrland
Lör8 20.00-01.00 Mannerz Hanssons Loge Långsele Sollefteå Västernorrland >
Lör18 20.00-01.00 Mannerz Hanssons Loge Långsele Sollefteå Västernorrland
Sön2 18.00-21 30 Tommys (FIN) Moliden Moliden Örnsköldsvik Västernorrland >
Sön19 18.00-21 30 Tommys (FIN) Moliden Moliden Örnsköldsvik Västernorrland
Sön28 19.00-22.30 Martinez Ånäsparken Kovland Kovland Sundsvall Västernorrland >
Sön19 19.00-22.30 Martinez Ånäsparken Kovland Kovland Sundsvall Västernorrland
Ons28 19.00-23.00 Fernandoz Hanssons Loge Långsele Sollefteå Västernorrland >
Ons22 19.00-23.00 Fernandoz Hanssons Loge Långsele Sollefteå Västernorrland
Tor3 20.00-24.00 Highlights Ånäsparken Kovland Kovland Sundsvall Västernorrland >
Tor23 20.00-24.00 Highlights Ånäsparken Kovland Kovland Sundsvall Västernorrland
Lör19 20.00-24.00 Expanders Moliden Moliden Örnsköldsvik Västernorrland >
Lör25 20.00-24.00 Expanders Moliden Moliden Örnsköldsvik Västernorrland
Sön28 19.00-22.30 Fernandoz Ånäsparken Kovland Kovland Sundsvall Västernorrland >
Sön26 19.00-22.30 Fernandoz Ånäsparken Kovland Kovland Sundsvall Västernorrland
Ons2 19.00-23.00 Bob Stevens Hanssons Loge Långsele Sollefteå Västernorrland >
Ons29 19.00-23.00 Bob Stevens Hanssons Loge Långsele Sollefteå Västernorrland
Tor9 20.00-24.00 Allstars Ånäsparken Kovland Kovland Sundsvall Västernorrland >
Tor30 20.00-24.00 Allstars Ånäsparken Kovland Kovland Sundsvall Västernorrland
Fre28 21.00-01.00 Martinez Kustladan Docksta Docksta Kramfors Västernorrland >
Fre31 21.00-01.00 Martinez Kustladan Docksta Docksta Kramfors Västernorrland
Augusti
Lör28 20.00-01.00 Callinaz Hanssons Loge Långsele Sollefteå Västernorrland >
Lör01 20.00-01.00 Callinaz Hanssons Loge Långsele Sollefteå Västernorrland
Lör28 20.00-01.00 PerHåkans Hanssons Loge Långsele Sollefteå Västernorrland >
Lör01 20.00-01.00 PerHåkans Hanssons Loge Långsele Sollefteå Västernorrland
Lör28 20.00-24.00 Jannez Moliden Moliden Örnsköldsvik Västernorrland >
Lör01 20.00-24.00 Jannez Moliden Moliden Örnsköldsvik Västernorrland
Sön28 19.00-22.30 Holens Ånäsparken Kovland Kovland Sundsvall Västernorrland >
Sön02 19.00-22.30 Holens Ånäsparken Kovland Kovland Sundsvall Västernorrland
Ons28 Jannez Ärstaparken Kyrkdal Kramfors Västernorrland >
Ons05 Jannez Ärstaparken Kyrkdal Kramfors Västernorrland
Tor3 19.00-23.00 Sandins Hanssons Loge Långsele Sollefteå Västernorrland >
Tor06 19.00-23.00 Sandins Hanssons Loge Långsele Sollefteå Västernorrland
Sön2 18.00-21 30 Jive Moliden Moliden Örnsköldsvik Västernorrland >
Sön09 18.00-21 30 Jive Moliden Moliden Örnsköldsvik Västernorrland
Sön28 19.00-22.30 Matz Bladhs Ånäsparken Kovland Kovland Sundsvall Västernorrland >
Sön09 19.00-22.30 Matz Bladhs Ånäsparken Kovland Kovland Sundsvall Västernorrland
Tor10 19.00-23.00 Lövgrens Hanssons Loge Långsele Sollefteå Västernorrland >
Tor13 19.00-23.00 Lövgrens Hanssons Loge Långsele Sollefteå Västernorrland
Tor28 20.00-24.00 Jannez Ånäsparken Kovland Kovland Sundsvall Västernorrland >
Tor13 20.00-24.00 Jannez Ånäsparken Kovland Kovland Sundsvall Västernorrland
Fre12 21.00-01.00 Jannez Kustladan Docksta Docksta Kramfors Västernorrland >
Fre14 21.00-01.00 Jannez Kustladan Docksta Docksta Kramfors Västernorrland
Lör9 20.00-24.00 Allstars Hanssons Loge Långsele Sollefteå Västernorrland >
Lör15 20.00-24.00 Allstars Hanssons Loge Långsele Sollefteå Västernorrland
Sön13 18.00-21 30 Lövgrens Moliden Moliden Örnsköldsvik Västernorrland >
Sön16 18.00-21 30 Lövgrens Moliden Moliden Örnsköldsvik Västernorrland
Sön28 19.00-22.30 Ola & Jag Ånäsparken Kovland Kovland Sundsvall Västernorrland >
Sön16 19.00-22.30 Ola & Jag Ånäsparken Kovland Kovland Sundsvall Västernorrland
Tor28 19.00-23.00 Donnez Hanssons Loge Långsele Sollefteå Västernorrland >
Tor20 19.00-23.00 Donnez Hanssons Loge Långsele Sollefteå Västernorrland
Tor28 Christerz Tallbacken Ånge Ånge Ånge Västernorrland >
Tor20 Christerz Tallbacken Ånge Ånge Ånge Västernorrland
Tor28 20.00-24.00 Blender Ånäsparken Kovland Kovland Sundsvall Västernorrland >
Tor20 20.00-24.00 Blender Ånäsparken Kovland Kovland Sundsvall Västernorrland
Fre18 21.00-01.00 Holidays Kustladan Docksta Docksta Kramfors Västernorrland >
Fre21 21.00-01.00 Holidays Kustladan Docksta Docksta Kramfors Västernorrland
Sön15 18.00-21 30 Sandins Moliden Moliden Örnsköldsvik Västernorrland >
Sön23 18.00-21 30 Sandins Moliden Moliden Örnsköldsvik Västernorrland
Sön28 19.00-22.30 Samzons Ånäsparken Kovland Kovland Sundsvall Västernorrland >
Sön23 19.00-22.30 Samzons Ånäsparken Kovland Kovland Sundsvall Västernorrland
Fre3 21.00-01.00 Engdahls Kustladan Docksta Docksta Kramfors Västernorrland >
Fre28 21.00-01.00 Engdahls Kustladan Docksta Docksta Kramfors Västernorrland
Lör19 Jannez Folkets Park Matfors Matfors Sundsvall Västernorrland >
Lör29 Jannez Folkets Park Matfors Matfors Sundsvall Västernorrland
Lör16 20.00-24.00 Martinez Moliden Moliden Örnsköldsvik Västernorrland >
Lör29 20.00-24.00 Martinez Moliden Moliden Örnsköldsvik Västernorrland
Sön5 19.00-22.30 Engdahls Ånäsparken Kovland Kovland Sundsvall Västernorrland >
Sön30 19.00-22.30 Engdahls Ånäsparken Kovland Kovland Sundsvall Västernorrland
September
Sön28 19.00-22.30 BarraBazz Ånäsparken Kovland Kovland Sundsvall Västernorrland >
Sön06 19.00-22.30 BarraBazz Ånäsparken Kovland Kovland Sundsvall Västernorrland
Lör28 Allstars Parkaden Härnösand Härnösand Härnösand Västernorrland >
Lör12 Allstars Parkaden Härnösand Härnösand Härnösand Västernorrland
Sön8 19.00-22.30 Tommys (FIN) Ånäsparken Kovland Kovland Sundsvall Västernorrland >
Sön13 19.00-22.30 Tommys (FIN) Ånäsparken Kovland Kovland Sundsvall Västernorrland
Oktober
Tor28 Martinez Folkets Hus Bollsta Bollstabruk Kramfors Västernorrland >
Tor01 Martinez Folkets Hus Bollsta Bollstabruk Kramfors Västernorrland
Sön28 Allstars Folkets Hus Bergsåker Bergsåker Sundsvall Västernorrland >
Sön04 Allstars Folkets Hus Bergsåker Bergsåker Sundsvall Västernorrland
Sön28 Perikles Folkets Hus Bergsåker Bergsåker Sundsvall Västernorrland >
Sön11 Perikles Folkets Hus Bergsåker Bergsåker Sundsvall Västernorrland
Tor19 18.30-22.00 Micke Ahlgrens Folkets Hus Ramvik Ramvik Härnösand Västernorrland >
Tor22 18.30-22.00 Micke Ahlgrens Folkets Hus Ramvik Ramvik Härnösand Västernorrland
Sön8 Expanders Folkets Hus Bergsåker Bergsåker Sundsvall Västernorrland >
Sön25 Expanders Folkets Hus Bergsåker Bergsåker Sundsvall Västernorrland
Sön17 18,00-21.30 Micke Ahlgrens Häreborg Indal Sundsvall Västernorrland >
Sön25 18,00-21.30 Micke Ahlgrens Häreborg Indal Sundsvall Västernorrland
Ons11 Avant Bergeforsparken Sörberge Timrå Västernorrland >
Ons28 Avant Bergeforsparken Sörberge Timrå Västernorrland
November
Sön28 18.00-21.30 Martinez Häreborg Indal Sundsvall Västernorrland >
Sön08 18.00-21.30 Martinez Häreborg Indal Sundsvall Västernorrland
Lör3 Martinez Folkets Hus Bergsåker Bergsåker Sundsvall Västernorrland >
Lör21 Martinez Folkets Hus Bergsåker Bergsåker Sundsvall Västernorrland
December
Tor28 Christerz Hotell Mittlandia Ånge Ånge Västernorrland >
Tor10 Christerz Hotell Mittlandia Ånge Ånge Västernorrland
Fre1 19.00-22.30 Strike Bergeforsparken Sörberge Timrå Västernorrland >
Fre18 19.00-22.30 Strike Bergeforsparken Sörberge Timrå Västernorrland