Dansprogram

Via län

Blekinge Dalarnas Gotlands Gävleborgs Hallands Jämtlands Jönköpings Kalmar Kronobergs Norrbottens Skåne Stockholms Södermanlands Uppsala Värmlands Västerbottens Västernorrlands Västmanlands Västra Götalands Örebro Östergötlands

Danser på båtar visas inte under danser per län. Se danser på båtar på sidan för danser på båtar.

Sortera kolumn genom att klicka på dess rubrik

Danser i Skåne län

Antal danser: 220

Datum Tid Dansband Dansställe Ort Kommun Län Övrigt
April
Ons1 18.30-22.30 Memorys Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne >
Ons08 18.30-22.30 Memorys Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne
Tor7 17.00-20.30 Renés favoriter Tornsborgs Tivoli Färingtofta Klippan Skåne >
Tor09 17.00-20.30 Renés favoriter Tornsborgs Tivoli Färingtofta Klippan Skåne SPF
Fre28 20.00-24.00 Klas & Mats Caravan Club Söndremark Camping Fjälkinge Kristianstad Skåne >
Fre10 20.00-24.00 Klas & Mats Caravan Club Söndremark Camping Fjälkinge Kristianstad Skåne
Lör28 21.30-01.30 Sannex Granada Lönsboda Lönsboda Osby Skåne >
Lör11 21.30-01.30 Sannex Granada Lönsboda Lönsboda Osby Skåne
Lör7 20.00-24.00 Lövgrens Tingvalla Åstorp Åstorp Åstorp Skåne >
Lör11 20.00-24.00 Lövgrens Tingvalla Åstorp Åstorp Åstorp Skåne
Tis9 16.00-20.00 Eva Lindes Granada Lönsboda Lönsboda Osby Skåne >
Tis14 16.00-20.00 Eva Lindes Granada Lönsboda Lönsboda Osby Skåne PRO
Tis13 18.00-22.00 Sandins Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne >
Tis14 18.00-22.00 Sandins Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne
Ons28 18.30-22.30 Cedrix Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne >
Ons15 18.30-22.30 Cedrix Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne
Tor15 18.30-22.30 Bob Stevens Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne >
Tor16 18.30-22.30 Bob Stevens Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne
Sön28 17.00-21.00 Engdahls Granada Lönsboda Lönsboda Osby Skåne >
Sön19 17.00-21.00 Engdahls Granada Lönsboda Lönsboda Osby Skåne
Tis16 18.00-22.00 Engdahls Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne >
Tis21 18.00-22.00 Engdahls Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne
Ons10 18.30-22.30 Rignells Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne >
Ons22 18.30-22.30 Rignells Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne
Tor28 18.30-22.30 Holidays Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne >
Tor23 18.30-22.30 Holidays Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne
Tor20 17.00-20.30 Candys Tornsborgs Tivoli Färingtofta Klippan Skåne >
Tor23 17.00-20.30 Candys Tornsborgs Tivoli Färingtofta Klippan Skåne SPF
Fre20 20.00-24.00 Glenn-Endys Tydingesjön Broby Östra Göinge Skåne >
Fre24 20.00-24.00 Glenn-Endys Tydingesjön Broby Östra Göinge Skåne
Lör5 Lasse Stefanz Törringelund Oxie Malmö Skåne >
Lör25 Lasse Stefanz Törringelund Oxie Malmö Skåne
Tis6 18.00-22.00 Martinez Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne >
Tis28 18.00-22.00 Martinez Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne
Ons14 18.30-22.30 Nordhs Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne >
Ons29 18.30-22.30 Nordhs Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne
Tor20 Perikles Björka Loge Hardeberga, Södra Sandby Lund Skåne >
Tor30 Perikles Björka Loge Hardeberga, Södra Sandby Lund Skåne
Tor28 18.30-22.30 Ej fastställt Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne >
Tor30 18.30-22.30 Ej fastställt Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne
Tor8 20.00-24.00 Glenn-Endys Tingvalla Åstorp Åstorp Åstorp Skåne >
Tor30 20.00-24.00 Glenn-Endys Tingvalla Åstorp Åstorp Åstorp Skåne
Maj
Fre28 19.00-23.00 Jackpots Arlövs teater Arlöv Burlöv Skåne >
Fre01 19.00-23.00 Jackpots Arlövs teater Arlöv Burlöv Skåne
Fre28 21.00-01.00 Donnez Folkets Hus & Park Skurup Skurup Skurup Skåne >
Fre01 21.00-01.00 Donnez Folkets Hus & Park Skurup Skurup Skurup Skåne
Fre28 19.00-23.00 Voize Folkets Park Malmö Malmö Malmö Skåne >
Fre01 19.00-23.00 Voize Folkets Park Malmö Malmö Malmö Skåne
Fre28 Perikles Litemer Ystad Ystad Ystad Skåne >
Fre01 Perikles Litemer Ystad Ystad Ystad Skåne
Fre28 20.00-24.00 Engdahls Tydingesjön Broby Östra Göinge Skåne >
Fre01 20.00-24.00 Engdahls Tydingesjön Broby Östra Göinge Skåne
Lör28 22.00-02.00 Grönwalls Granada Lönsboda Lönsboda Osby Skåne >
Lör02 22.00-02.00 Grönwalls Granada Lönsboda Lönsboda Osby Skåne
Sön28 15.00-19.00 Liljas Folkets Hus Arkelstorp Arkelstorp Kristianstad Skåne >
Sön03 15.00-19.00 Liljas Folkets Hus Arkelstorp Arkelstorp Kristianstad Skåne PRO
Sön28 18.00-22.00 Lövgrens Törringelund Oxie Malmö Skåne >
Sön03 18.00-22.00 Lövgrens Törringelund Oxie Malmö Skåne
Tis28 15.00-19.00 Trippz Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne >
Tis05 15.00-19.00 Trippz Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne PRO
Tis28 18.00-22.00 Lövgrens Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne >
Tis05 18.00-22.00 Lövgrens Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne
Ons28 16.00-20.00 Charlies Parken Trelleborg Trelleborg Trelleborg Skåne >
Ons06 16.00-20.00 Charlies Parken Trelleborg Trelleborg Trelleborg Skåne PRO
Ons28 18.00-22.00 Orient Tydingesjön Broby Östra Göinge Skåne >
Ons06 18.00-22.00 Orient Tydingesjön Broby Östra Göinge Skåne
Tor28 18.30-22.30 Matz Rogers Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne >
Tor07 18.30-22.30 Matz Rogers Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne
Tor28 17.00-20.30 Kjell-Reines Tornsborgs Tivoli Färingtofta Klippan Skåne >
Tor07 17.00-20.30 Kjell-Reines Tornsborgs Tivoli Färingtofta Klippan Skåne SPF
Fre28 20.00-01.00 Mats Bergmans Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne >
Fre08 20.00-01.00 Mats Bergmans Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne
Fre28 20.00-01.00 Matz Bladhs Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne >
Fre08 20.00-01.00 Matz Bladhs Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne
Fre28 20.00-01.00 Perikles Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne >
Fre08 20.00-01.00 Perikles Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne
Fre28 20.00-01.00 Sannex Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne >
Fre08 20.00-01.00 Sannex Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne
Fre28 20.00-24.00 Donnez Tydingesjön Broby Östra Göinge Skåne >
Fre08 20.00-24.00 Donnez Tydingesjön Broby Östra Göinge Skåne
Fre28 20.00-24.00 Ajax Älvkullen Höör Höör Höör Skåne >
Fre08 20.00-24.00 Ajax Älvkullen Höör Höör Höör Skåne GRF
Lör4 20.00-01.00 Barbados Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne >
Lör09 20.00-01.00 Barbados Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne
Lör4 20.00-01.00 Engdahls Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne >
Lör09 20.00-01.00 Engdahls Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne
Lör4 20.00-01.00 Glenn-Endys Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne >
Lör09 20.00-01.00 Glenn-Endys Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne
Lör4 20.00-01.00 Larz Kristerz Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne >
Lör09 20.00-01.00 Larz Kristerz Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne
Lör28 20.00-24.00 Bob Stevens Tingvalla Åstorp Åstorp Åstorp Skåne >
Lör09 20.00-24.00 Bob Stevens Tingvalla Åstorp Åstorp Åstorp Skåne
Sön28 18.00-22.00 Holidays Törringelund Oxie Malmö Skåne >
Sön10 18.00-22.00 Holidays Törringelund Oxie Malmö Skåne
Tis28 16.00-20.00 Orient Granada Lönsboda Lönsboda Osby Skåne >
Tis12 16.00-20.00 Orient Granada Lönsboda Lönsboda Osby Skåne PRO
Tis28 15.00-19.00 Candys Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne >
Tis12 15.00-19.00 Candys Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne PRO
Tis28 18.00-22.00 Matz Bladhs Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne >
Tis12 18.00-22.00 Matz Bladhs Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne
Ons28 18.00-22.00 Mogna Män Tydingesjön Broby Östra Göinge Skåne >
Ons13 18.00-22.00 Mogna Män Tydingesjön Broby Östra Göinge Skåne
Tor12 18.30-22.30 Skåningarna Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne >
Tor14 18.30-22.30 Skåningarna Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne
Fre28 19.00-23.00 Engdahls Folkets Park Malmö Malmö Malmö Skåne >
Fre15 19.00-23.00 Engdahls Folkets Park Malmö Malmö Malmö Skåne
Fre6 20.00-24.00 Matz Bladhs Tydingesjön Broby Östra Göinge Skåne >
Fre15 20.00-24.00 Matz Bladhs Tydingesjön Broby Östra Göinge Skåne
Sön28 15.00-19.00 Kenneth & Classe Folkets Hus Arkelstorp Arkelstorp Kristianstad Skåne >
Sön17 15.00-19.00 Kenneth & Classe Folkets Hus Arkelstorp Arkelstorp Kristianstad Skåne PRO
Sön11 15.00-18.30 Orient Folkets Park Billesholm Billesholm Bjuv Skåne >
Sön17 15.00-18.30 Orient Folkets Park Billesholm Billesholm Bjuv Skåne
Sön28 17.00-21.00 Glenn-Endys Granada Lönsboda Lönsboda Osby Skåne >
Sön17 17.00-21.00 Glenn-Endys Granada Lönsboda Lönsboda Osby Skåne
Sön2 18.00-22.00 Mats Bergmans Törringelund Oxie Malmö Skåne >
Sön17 18.00-22.00 Mats Bergmans Törringelund Oxie Malmö Skåne
Tis15 15.00-19.00 Memorys Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne >
Tis19 15.00-19.00 Memorys Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne PRO
Tis15 18.00-22.00 Chiquita Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne >
Tis19 18.00-22.00 Chiquita Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne
Ons28 Junix Tydingesjön Broby Östra Göinge Skåne >
Ons20 Junix Tydingesjön Broby Östra Göinge Skåne
Tor15 20.00-24.00 Bob Stevens Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne >
Tor21 20.00-24.00 Bob Stevens Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne
Tor15 17.00-20.30 M & M Tornsborgs Tivoli Färingtofta Klippan Skåne >
Tor21 17.00-20.30 M & M Tornsborgs Tivoli Färingtofta Klippan Skåne SPF
Fre28 21.00-01.00 Sannex Grevieparken Grevie Båstad Skåne >
Fre22 21.00-01.00 Sannex Grevieparken Grevie Båstad Skåne
Fre20 20.00-24.00 Black Jack Tydingesjön Broby Östra Göinge Skåne >
Fre22 20.00-24.00 Black Jack Tydingesjön Broby Östra Göinge Skåne
Lör5 20.00-24.00 Skåningarna Tingvalla Åstorp Åstorp Åstorp Skåne >
Lör23 20.00-24.00 Skåningarna Tingvalla Åstorp Åstorp Åstorp Skåne
Sön2 18.00-22.00 Sounders Törringelund Oxie Malmö Skåne >
Sön24 18.00-22.00 Sounders Törringelund Oxie Malmö Skåne
Tis15 15.00-19.00 Orient Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne >
Tis26 15.00-19.00 Orient Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne PRO
Tis19 18.00-22.00 Mats Bergmans Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne >
Tis26 18.00-22.00 Mats Bergmans Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne
Fre13 19.00-23.00 Candys Arlövs teater Arlöv Burlöv Skåne >
Fre29 19.00-23.00 Candys Arlövs teater Arlöv Burlöv Skåne
Fre2 Flamingokvintetten Dannero Skivarp Skurup Skåne >
Fre29 Flamingokvintetten Dannero Skivarp Skurup Skåne
Fre26 20.00-24.00 Micke Ahlgrens Tydingesjön Broby Östra Göinge Skåne >
Fre29 20.00-24.00 Micke Ahlgrens Tydingesjön Broby Östra Göinge Skåne
Fre5 Voize Törringelund Oxie Malmö Skåne >
Fre29 Voize Törringelund Oxie Malmö Skåne
Lör28 18.00-22.00 Ingvar Fahsts Folkets Hus Svedala Svedala Svedala Skåne >
Lör30 18.00-22.00 Ingvar Fahsts Folkets Hus Svedala Svedala Svedala Skåne PRO
Lör29 Black Jack Törringelund Oxie Malmö Skåne >
Lör30 Black Jack Törringelund Oxie Malmö Skåne
Lör29 Perikles Törringelund Oxie Malmö Skåne >
Lör30 Perikles Törringelund Oxie Malmö Skåne
Sön4 18.00-22.00 Skåningarna Törringelund Oxie Malmö Skåne >
Sön31 18.00-22.00 Skåningarna Törringelund Oxie Malmö Skåne
Juni
Tis28 18.30-22.30 Skåningarna Björka Loge Hardeberga, Södra Sandby Lund Skåne >
Tis02 18.30-22.30 Skåningarna Björka Loge Hardeberga, Södra Sandby Lund Skåne
Tor28 17.00-20.30 Kalle & Stefan Tornsborgs Tivoli Färingtofta Klippan Skåne >
Tor04 17.00-20.30 Kalle & Stefan Tornsborgs Tivoli Färingtofta Klippan Skåne SPF
Lör28 Donnez Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne >
Lör06 Donnez Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne
Lör28 Perikles Tingvalla Tomelilla Tomelilla Tomelilla Skåne >
Lör06 Perikles Tingvalla Tomelilla Tomelilla Tomelilla Skåne
Sön28 15.00-19.00 Gott & Blandat Folkets Hus Arkelstorp Arkelstorp Kristianstad Skåne >
Sön07 15.00-19.00 Gott & Blandat Folkets Hus Arkelstorp Arkelstorp Kristianstad Skåne PRO
Sön5 18.00-22.00 Fernandoz Törringelund Oxie Malmö Skåne >
Sön07 18.00-22.00 Fernandoz Törringelund Oxie Malmö Skåne
Lör10 19.30-23 00 Conny Nilsson Calles loge Fjälkinge Fjälkinge Kristianstad Skåne >
Lör13 19.30-23 00 Conny Nilsson Calles loge Fjälkinge Fjälkinge Kristianstad Skåne
Sön28 18.00-22.00 Glenn-Endys Törringelund Oxie Malmö Skåne >
Sön14 18.00-22.00 Glenn-Endys Törringelund Oxie Malmö Skåne
Tis28 18.30-22.30 Engdahls Björka Loge Hardeberga, Södra Sandby Lund Skåne >
Tis16 18.30-22.30 Engdahls Björka Loge Hardeberga, Södra Sandby Lund Skåne
Fre16 18.00-23.00 Mios Tornsborgs Tivoli Färingtofta Klippan Skåne >
Fre19 18.00-23.00 Mios Tornsborgs Tivoli Färingtofta Klippan Skåne Förköp
Fre28 20.00-24.00 Titanix Öveds Eke Öveds Eke Sjöbo Skåne >
Fre19 20.00-24.00 Titanix Öveds Eke Öveds Eke Sjöbo Skåne
Lör18 20.00-24.00 Phix Kulla Rörum Rörum Simrishamn Skåne >
Lör20 20.00-24.00 Phix Kulla Rörum Rörum Simrishamn Skåne
Lör9 11.30 Sweedz Öveds Eke Öveds Eke Sjöbo Skåne >
Lör20 11.30 Sweedz Öveds Eke Öveds Eke Sjöbo Skåne
Sön7 18.00-22.00 Bob Stevens Törringelund Oxie Malmö Skåne >
Sön21 18.00-22.00 Bob Stevens Törringelund Oxie Malmö Skåne
Tis15 18.30-22.30 Mats Bergmans Björka Loge Hardeberga, Södra Sandby Lund Skåne >
Tis23 18.30-22.30 Mats Bergmans Björka Loge Hardeberga, Södra Sandby Lund Skåne
Ons16 18.30-21.00 Arizonaz Killehuset Bara Bara Svedala Skåne >
Ons24 18.30-21.00 Arizonaz Killehuset Bara Bara Svedala Skåne
Ons6 Kjell Dahls Tydingesjön Broby Östra Göinge Skåne >
Ons24 Kjell Dahls Tydingesjön Broby Östra Göinge Skåne
Fre23 20.00-24.00 Engdahls Tydingesjön Broby Östra Göinge Skåne >
Fre26 20.00-24.00 Engdahls Tydingesjön Broby Östra Göinge Skåne
Lör28 Skåningarna Trolldalen Degeberga Degeberga Kristianstad Skåne >
Lör27 Skåningarna Trolldalen Degeberga Degeberga Kristianstad Skåne
Sön27 18.00-22.00 Alvenfors Törringelund Oxie Malmö Skåne >
Sön28 18.00-22.00 Alvenfors Törringelund Oxie Malmö Skåne
Juli
Tor28 Perikles Ekebo Munka Ljungby Ängelholm Skåne >
Tor02 Perikles Ekebo Munka Ljungby Ängelholm Skåne
Fre28 Black Jack Ekebo Munka Ljungby Ängelholm Skåne >
Fre03 Black Jack Ekebo Munka Ljungby Ängelholm Skåne
Fre28 Donnez Ekebo Munka Ljungby Ängelholm Skåne >
Fre03 Donnez Ekebo Munka Ljungby Ängelholm Skåne
Fre28 Perikles Ekebo Munka Ljungby Ängelholm Skåne >
Fre03 Perikles Ekebo Munka Ljungby Ängelholm Skåne
Lör28 Callinaz Ekebo Munka Ljungby Ängelholm Skåne >
Lör04 Callinaz Ekebo Munka Ljungby Ängelholm Skåne
Lör28 Jannez Ekebo Munka Ljungby Ängelholm Skåne >
Lör04 Jannez Ekebo Munka Ljungby Ängelholm Skåne
Lör28 Perikles Ekebo Munka Ljungby Ängelholm Skåne >
Lör04 Perikles Ekebo Munka Ljungby Ängelholm Skåne
Sön28 20.00-24.00 Lasse Stefanz Kulla Rörum Rörum Simrishamn Skåne >
Sön05 20.00-24.00 Lasse Stefanz Kulla Rörum Rörum Simrishamn Skåne
Sön28 18.00-22.00 Micke Ahlgrens Törringelund Oxie Malmö Skåne >
Sön05 18.00-22.00 Micke Ahlgrens Törringelund Oxie Malmö Skåne
Tis28 18.30-22.30 Black Jack Björka Loge Hardeberga, Södra Sandby Lund Skåne >
Tis07 18.30-22.30 Black Jack Björka Loge Hardeberga, Södra Sandby Lund Skåne
Fre28 20.00-24.00 Thor Görans & Agneta Olzzon Tydingesjön Broby Östra Göinge Skåne >
Fre10 20.00-24.00 Thor Görans & Agneta Olzzon Tydingesjön Broby Östra Göinge Skåne
Lör28 20.30-01.00 Bob Stevens Logen Trollenäs Trollenäs Eslöv Skåne >
Lör11 20.30-01.00 Bob Stevens Logen Trollenäs Trollenäs Eslöv Skåne
Sön28 20.00-24.00 Perikles Kulla Rörum Rörum Simrishamn Skåne >
Sön19 20.00-24.00 Perikles Kulla Rörum Rörum Simrishamn Skåne
Tis3 18.30-22.30 Donnez Björka Loge Hardeberga, Södra Sandby Lund Skåne >
Tis21 18.30-22.30 Donnez Björka Loge Hardeberga, Södra Sandby Lund Skåne
Fre1 20.00-24.00 Holidays Tydingesjön Broby Östra Göinge Skåne >
Fre24 20.00-24.00 Holidays Tydingesjön Broby Östra Göinge Skåne
Sön9 20.00-24.00 Donnez Kulla Rörum Rörum Simrishamn Skåne >
Sön26 20.00-24.00 Donnez Kulla Rörum Rörum Simrishamn Skåne
Tis23 18.30-22.30 Glenn-Endys Björka Loge Hardeberga, Södra Sandby Lund Skåne >
Tis28 18.30-22.30 Glenn-Endys Björka Loge Hardeberga, Södra Sandby Lund Skåne
Ons4 18.00-22.00 Orient Tydingesjön Broby Östra Göinge Skåne >
Ons29 18.00-22.00 Orient Tydingesjön Broby Östra Göinge Skåne
Augusti
Lör28 Donnez Norrviken Båstad Båstad Båstad Skåne >
Lör01 Donnez Norrviken Båstad Båstad Båstad Skåne
Sön28 15.00-19.00 M & M Folkets Hus Arkelstorp Arkelstorp Kristianstad Skåne >
Sön02 15.00-19.00 M & M Folkets Hus Arkelstorp Arkelstorp Kristianstad Skåne PRO
Tis28 18.00-22.00 Donnez Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne >
Tis04 18.00-22.00 Donnez Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne
Tis28 16.00-20.00 Cedrix Granada Lönsboda Lönsboda Osby Skåne >
Tis11 16.00-20.00 Cedrix Granada Lönsboda Lönsboda Osby Skåne PRO
Tis28 18.00-22.00 Glenn-Endys Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne >
Tis11 18.00-22.00 Glenn-Endys Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne
Ons10 Donnez Malmöfestivalen Malmö Malmö Skåne >
Ons12 Donnez Malmöfestivalen Malmö Malmö Skåne
Ons11 Junix Tydingesjön Broby Östra Göinge Skåne >
Ons12 Junix Tydingesjön Broby Östra Göinge Skåne
Fre7 20.00-24.00 Engdahls Tydingesjön Broby Östra Göinge Skåne >
Fre14 20.00-24.00 Engdahls Tydingesjön Broby Östra Göinge Skåne
Sön13 15.00-19.00 Nordhs Folkets Hus Arkelstorp Arkelstorp Kristianstad Skåne >
Sön16 15.00-19.00 Nordhs Folkets Hus Arkelstorp Arkelstorp Kristianstad Skåne PRO
Tis6 Voize EOS-hallen Lund Lund Lund Skåne >
Tis18 Voize EOS-hallen Lund Lund Lund Skåne
Fre2 21.00-01.00 Grönwalls Bäckaskogs Slott Kiaby Kristianstad Skåne >
Fre21 21.00-01.00 Grönwalls Bäckaskogs Slott Kiaby Kristianstad Skåne
Fre28 20.00-24.00 Micke Ahlgrens Tydingesjön Broby Östra Göinge Skåne >
Fre21 20.00-24.00 Micke Ahlgrens Tydingesjön Broby Östra Göinge Skåne
Sön9 18.00-22.00 Engdahls Törringelund Oxie Malmö Skåne >
Sön23 18.00-22.00 Engdahls Törringelund Oxie Malmö Skåne
Tis28 18.30-22.30 Donnez Björka Loge Hardeberga, Södra Sandby Lund Skåne >
Tis25 18.30-22.30 Donnez Björka Loge Hardeberga, Södra Sandby Lund Skåne
Tis10 15.00-19.00 Orient Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne >
Tis25 15.00-19.00 Orient Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne PRO
Tor8 18.30-22.30 Holidays Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne >
Tor27 18.30-22.30 Holidays Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne
Fre27 19.00-23.00 Dinos Arlövs teater Arlöv Burlöv Skåne >
Fre28 19.00-23.00 Dinos Arlövs teater Arlöv Burlöv Skåne
Lör6 20.00-24.00 Glenn-Endys Tingvalla Åstorp Åstorp Åstorp Skåne >
Lör29 20.00-24.00 Glenn-Endys Tingvalla Åstorp Åstorp Åstorp Skåne
Sön28 15.00-19.00 Kent Borgström Folkets Hus Svedala Svedala Svedala Skåne >
Sön30 15.00-19.00 Kent Borgström Folkets Hus Svedala Svedala Svedala Skåne PRO
Sön25 15.00-18.30 Orient Folkets Park Billesholm Billesholm Bjuv Skåne >
Sön30 15.00-18.30 Orient Folkets Park Billesholm Billesholm Bjuv Skåne
Sön5 17.00-21.00 Skåningarna Folkets Park Bjärnum Bjärnum Hässleholm Skåne >
Sön30 17.00-21.00 Skåningarna Folkets Park Bjärnum Bjärnum Hässleholm Skåne
Sön24 18.00-22.00 Sounders Törringelund Oxie Malmö Skåne >
Sön30 18.00-22.00 Sounders Törringelund Oxie Malmö Skåne
September
Tis28 16.00-20.00 Kenneth & Classe Folkets Park Glimåkra Glimåkra Glimåkra Skåne >
Tis01 16.00-20.00 Kenneth & Classe Folkets Park Glimåkra Glimåkra Glimåkra Skåne PRO
Ons28 16.00-20.00 Candys Parken Trelleborg Trelleborg Trelleborg Skåne >
Ons02 16.00-20.00 Candys Parken Trelleborg Trelleborg Trelleborg Skåne PRO
Fre2 20.00-24.00 Donnez Tydingesjön Broby Östra Göinge Skåne >
Fre04 20.00-24.00 Donnez Tydingesjön Broby Östra Göinge Skåne
Sön28 15.00-19.00 Orient Folkets Hus Arkelstorp Arkelstorp Kristianstad Skåne >
Sön06 15.00-19.00 Orient Folkets Hus Arkelstorp Arkelstorp Kristianstad Skåne PRO
Tis28 16.00-20.00 Orient Granada Lönsboda Lönsboda Osby Skåne >
Tis08 16.00-20.00 Orient Granada Lönsboda Lönsboda Osby Skåne PRO
Tor28 18.30-22.30 Engdahls Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne >
Tor10 18.30-22.30 Engdahls Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne
Fre28 21.00-01.00 Voize Bäckaskogs Slott Kiaby Kristianstad Skåne >
Fre11 21.00-01.00 Voize Bäckaskogs Slott Kiaby Kristianstad Skåne
Fre28 20.00-24.00 Rent drag Älvkullen Höör Höör Höör Skåne >
Fre11 20.00-24.00 Rent drag Älvkullen Höör Höör Höör Skåne GRF
Lör28 20.00-24.00 Mats Bergmans Tingvalla Åstorp Åstorp Åstorp Skåne >
Lör12 20.00-24.00 Mats Bergmans Tingvalla Åstorp Åstorp Åstorp Skåne
Sön5 17.00-21.00 Matz Bladhs Folkets Park Bjärnum Bjärnum Hässleholm Skåne >
Sön13 17.00-21.00 Matz Bladhs Folkets Park Bjärnum Bjärnum Hässleholm Skåne
Ons8 18.30-22.30 Orient Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne >
Ons16 18.30-22.30 Orient Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne
Fre28 21.00-01.00 BoMix Grevieparken Grevie Båstad Skåne >
Fre18 21.00-01.00 BoMix Grevieparken Grevie Båstad Skåne
Fre28 21.00-01.00 Streaplers Grevieparken Grevie Båstad Skåne >
Fre18 21.00-01.00 Streaplers Grevieparken Grevie Båstad Skåne
Sön28 18.00-22.00 Blender Bäckaskogs Slott Kiaby Kristianstad Skåne >
Sön20 18.00-22.00 Blender Bäckaskogs Slott Kiaby Kristianstad Skåne
Sön28 15.00-19.00 Trippz Folkets Hus Arkelstorp Arkelstorp Kristianstad Skåne >
Sön20 15.00-19.00 Trippz Folkets Hus Arkelstorp Arkelstorp Kristianstad Skåne PRO
Tor28 18.30-22.30 Matz Rogers Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne >
Tor24 18.30-22.30 Matz Rogers Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne
Fre21 19.00-23.00 Reflex Arlövs teater Arlöv Burlöv Skåne >
Fre25 19.00-23.00 Reflex Arlövs teater Arlöv Burlöv Skåne
Fre20 Larz Kristerz Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne >
Fre25 Larz Kristerz Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne
Fre20 Lasse Stefanz Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne >
Fre25 Lasse Stefanz Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne
Fre5 20.00-24.00 Glenn-Endys Tydingesjön Broby Östra Göinge Skåne >
Fre25 20.00-24.00 Glenn-Endys Tydingesjön Broby Östra Göinge Skåne
Lör24 20.00-24.00 Skåningarna Tingvalla Åstorp Åstorp Åstorp Skåne >
Lör26 20.00-24.00 Skåningarna Tingvalla Åstorp Åstorp Åstorp Skåne
Sön25 15.00-19.00 Orient Folkets Hus Svedala Svedala Svedala Skåne >
Sön27 15.00-19.00 Orient Folkets Hus Svedala Svedala Svedala Skåne PRO
Sön19 17.00-21.00 Humbles Folkets Park Bjärnum Bjärnum Hässleholm Skåne >
Sön27 17.00-21.00 Humbles Folkets Park Bjärnum Bjärnum Hässleholm Skåne
Sön28 18.00-22.00 Holidays Törringelund Oxie Malmö Skåne >
Sön27 18.00-22.00 Holidays Törringelund Oxie Malmö Skåne
Tis1 15.00-19.00 Orient Folkets Park Sjöbo Sjöbo Sjöbo Skåne >
Tis29 15.00-19.00 Orient Folkets Park Sjöbo Sjöbo Sjöbo Skåne PRO
Tis28 18.00-22.00 Micke Ahlgrens Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne >
Tis29 18.00-22.00 Micke Ahlgrens Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne
Oktober
Fre28 20.00-24.00 Svante & Co Älvkullen Höör Höör Höör Skåne >
Fre02 20.00-24.00 Svante & Co Älvkullen Höör Höör Höör Skåne GRF
Sön28 15.00-19.00 Kjell-Reines Folkets Hus Arkelstorp Arkelstorp Kristianstad Skåne >
Sön04 15.00-19.00 Kjell-Reines Folkets Hus Arkelstorp Arkelstorp Kristianstad Skåne PRO
Tis28 16.00-20.00 Kalle & Stefan Folkets Park Glimåkra Glimåkra Glimåkra Skåne >
Tis06 16.00-20.00 Kalle & Stefan Folkets Park Glimåkra Glimåkra Glimåkra Skåne PRO
Tis28 18.00-22.00 Martinez Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne >
Tis06 18.00-22.00 Martinez Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne
Ons28 16.00-20.00 Reflex Parken Trelleborg Trelleborg Trelleborg Skåne >
Ons07 16.00-20.00 Reflex Parken Trelleborg Trelleborg Trelleborg Skåne PRO
Tor28 18.30-22.30 Glenn-Endys Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne >
Tor08 18.30-22.30 Glenn-Endys Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne
Tor28 17.00-20.30 Orient Tornsborgs Tivoli Färingtofta Klippan Skåne >
Tor08 17.00-20.30 Orient Tornsborgs Tivoli Färingtofta Klippan Skåne SPF
Lör28 20.00-24.00 Donnez Tingvalla Åstorp Åstorp Åstorp Skåne >
Lör10 20.00-24.00 Donnez Tingvalla Åstorp Åstorp Åstorp Skåne
Sön3 17.00-21.00 Black Jack Folkets Park Bjärnum Bjärnum Hässleholm Skåne >
Sön11 17.00-21.00 Black Jack Folkets Park Bjärnum Bjärnum Hässleholm Skåne
Mån5 17.00-20.30 Orient Tingvalla Åstorp Åstorp Åstorp Skåne >
Mån12 17.00-20.30 Orient Tingvalla Åstorp Åstorp Åstorp Skåne
Tis28 16.00-20.00 Kenneth & Classe Granada Lönsboda Lönsboda Osby Skåne >
Tis13 16.00-20.00 Kenneth & Classe Granada Lönsboda Lönsboda Osby Skåne PRO
Tor28 18.30-22.30 Micke Ahlgrens Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne >
Tor15 18.30-22.30 Micke Ahlgrens Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne
Sön28 15.00-19.00 Cedrix Folkets Hus Arkelstorp Arkelstorp Kristianstad Skåne >
Sön18 15.00-19.00 Cedrix Folkets Hus Arkelstorp Arkelstorp Kristianstad Skåne PRO
Tis14 18.00-22.00 Engdahls Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne >
Tis20 18.00-22.00 Engdahls Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne
Fre14 15.00-19.00 Orient Folkets Park Arkelstorp Arkelstorp Kristianstad Skåne >
Fre23 15.00-19.00 Orient Folkets Park Arkelstorp Arkelstorp Kristianstad Skåne
Fre21 21.00-01.00 Martinez Grevieparken Grevie Båstad Skåne >
Fre23 21.00-01.00 Martinez Grevieparken Grevie Båstad Skåne
Fre4 20.00-24.00 Glenn-Endys Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne >
Fre23 20.00-24.00 Glenn-Endys Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne
Lör28 20.00-24.00 Matz Bladhs Tingvalla Åstorp Åstorp Åstorp Skåne >
Lör24 20.00-24.00 Matz Bladhs Tingvalla Åstorp Åstorp Åstorp Skåne
Sön19 15.00-19.00 Trasthen & Stahren Folkets Hus Svedala Svedala Svedala Skåne >
Sön25 15.00-19.00 Trasthen & Stahren Folkets Hus Svedala Svedala Svedala Skåne PRO
Sön28 17.00-21.00 Fernandoz Folkets Park Bjärnum Bjärnum Hässleholm Skåne >
Sön25 17.00-21.00 Fernandoz Folkets Park Bjärnum Bjärnum Hässleholm Skåne
Sön28 17.00-21.00 Glenn-Endys Törringelund Oxie Malmö Skåne >
Sön25 17.00-21.00 Glenn-Endys Törringelund Oxie Malmö Skåne
Tor25 18.30-22.30 Matz Rogers Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne >
Tor29 18.30-22.30 Matz Rogers Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne
Fre18 19.00-23.00 Jackpots Arlövs teater Arlöv Burlöv Skåne >
Fre30 19.00-23.00 Jackpots Arlövs teater Arlöv Burlöv Skåne
Fre21 20.00-24.00 Holidays Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne >
Fre30 20.00-24.00 Holidays Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne
November
Sön28 15.00-19.00 Memorys Folkets Hus Arkelstorp Arkelstorp Kristianstad Skåne >
Sön01 15.00-19.00 Memorys Folkets Hus Arkelstorp Arkelstorp Kristianstad Skåne PRO
Tis2 16.00-20.00 Gott & Blandat Folkets Park Glimåkra Glimåkra Glimåkra Skåne >
Tis03 16.00-20.00 Gott & Blandat Folkets Park Glimåkra Glimåkra Glimåkra Skåne PRO
Tis28 15.00-19.00 Orient Folkets Park Sjöbo Sjöbo Sjöbo Skåne >
Tis03 15.00-19.00 Orient Folkets Park Sjöbo Sjöbo Sjöbo Skåne PRO
Tis28 18.00-22.00 Glenn-Endys Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne >
Tis03 18.00-22.00 Glenn-Endys Sundspärlan Helsingborg Helsingborg Skåne
Ons2 16.00-20.00 Ingvar Fahsts Parken Trelleborg Trelleborg Trelleborg Skåne >
Ons04 16.00-20.00 Ingvar Fahsts Parken Trelleborg Trelleborg Trelleborg Skåne PRO
Lör2 21.00-01.00 Grönwalls Grevieparken Grevie Båstad Skåne >
Lör07 21.00-01.00 Grönwalls Grevieparken Grevie Båstad Skåne
Lör2 20.00-24.00 Lövgrens Tingvalla Åstorp Åstorp Åstorp Skåne >
Lör07 20.00-24.00 Lövgrens Tingvalla Åstorp Åstorp Åstorp Skåne
Sön28 17.00-21.00 Engdahls Folkets Park Bjärnum Bjärnum Hässleholm Skåne >
Sön08 17.00-21.00 Engdahls Folkets Park Bjärnum Bjärnum Hässleholm Skåne
Tis28 16.00-20.00 Kalle & Stefan Granada Lönsboda Lönsboda Osby Skåne >
Tis10 16.00-20.00 Kalle & Stefan Granada Lönsboda Lönsboda Osby Skåne PRO
Fre28 20.00-24.00 Matz Rogers Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne >
Fre13 20.00-24.00 Matz Rogers Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne
Fre7 20.00-24.00 C-Laget Älvkullen Höör Höör Höör Skåne >
Fre13 20.00-24.00 C-Laget Älvkullen Höör Höör Höör Skåne GRF
Sön28 15.00-19.00 Bengt-Ingvarz Folkets Hus Arkelstorp Arkelstorp Kristianstad Skåne >
Sön15 15.00-19.00 Bengt-Ingvarz Folkets Hus Arkelstorp Arkelstorp Kristianstad Skåne PRO
Sön7 17.00-21.00 Micke Ahlgrens Granada Lönsboda Lönsboda Osby Skåne >
Sön15 17.00-21.00 Micke Ahlgrens Granada Lönsboda Lönsboda Osby Skåne
Tis28 15.00-19.00 Orient Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne >
Tis17 15.00-19.00 Orient Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne PRO
Tor11 18.30-22.30 Glenn-Endys Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne >
Tor19 18.30-22.30 Glenn-Endys Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne
Fre17 21.00-01.00 Donnez Grevieparken Grevie Båstad Skåne >
Fre20 21.00-01.00 Donnez Grevieparken Grevie Båstad Skåne
Lör1 20.00-24.00 Micke Ahlgrens Tingvalla Åstorp Åstorp Åstorp Skåne >
Lör21 20.00-24.00 Micke Ahlgrens Tingvalla Åstorp Åstorp Åstorp Skåne
Sön12 15.00-19.00 Candys Folkets Hus Svedala Svedala Svedala Skåne >
Sön22 15.00-19.00 Candys Folkets Hus Svedala Svedala Svedala Skåne PRO
Sön13 17.00-21.00 Lövgrens Folkets Park Bjärnum Bjärnum Hässleholm Skåne >
Sön22 17.00-21.00 Lövgrens Folkets Park Bjärnum Bjärnum Hässleholm Skåne
Sön19 15.00-18.30 Orient Folkets Park Billesholm Billesholm Bjuv Skåne >
Sön29 15.00-18.30 Orient Folkets Park Billesholm Billesholm Bjuv Skåne
December
Tis28 16.00-20.00 Orient Folkets Park Glimåkra Glimåkra Glimåkra Skåne >
Tis01 16.00-20.00 Orient Folkets Park Glimåkra Glimåkra Glimåkra Skåne PRO
Ons28 16.00-20.00 Candys Parken Trelleborg Trelleborg Trelleborg Skåne >
Ons02 16.00-20.00 Candys Parken Trelleborg Trelleborg Trelleborg Skåne PRO
Tor28 17.00-20.30 Orient Tornsborgs Tivoli Färingtofta Klippan Skåne >
Tor03 17.00-20.30 Orient Tornsborgs Tivoli Färingtofta Klippan Skåne SPF
Fre28 20.00-24.00 Engdahls Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne >
Fre04 20.00-24.00 Engdahls Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne
Lör28 20.00-24.00 Glenn-Endys Tingvalla Åstorp Åstorp Åstorp Skåne >
Lör05 20.00-24.00 Glenn-Endys Tingvalla Åstorp Åstorp Åstorp Skåne
Sön28 15.00-19.00 Gott & Blandat Folkets Hus Arkelstorp Arkelstorp Kristianstad Skåne >
Sön06 15.00-19.00 Gott & Blandat Folkets Hus Arkelstorp Arkelstorp Kristianstad Skåne PRO
Sön2 17.00-21.00 Donnez Folkets Park Bjärnum Bjärnum Hässleholm Skåne >
Sön06 17.00-21.00 Donnez Folkets Park Bjärnum Bjärnum Hässleholm Skåne
Tis6 16.00-20.00 Nordhs Granada Lönsboda Lönsboda Osby Skåne >
Tis08 16.00-20.00 Nordhs Granada Lönsboda Lönsboda Osby Skåne PRO
Ons28 18.30-22.30 Orient Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne >
Ons09 18.30-22.30 Orient Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne
Fre28 20.00-24.00 Glenn-Endys Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne >
Fre18 20.00-24.00 Glenn-Endys Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne
Sön17 15.00-19.00 M & M Folkets Hus Arkelstorp Arkelstorp Kristianstad Skåne >
Sön20 15.00-19.00 M & M Folkets Hus Arkelstorp Arkelstorp Kristianstad Skåne PRO
Lör22 15.00-19.00 Ingvar Fahsts Folkets Hus Svedala Svedala Svedala Skåne >
Lör26 15.00-19.00 Ingvar Fahsts Folkets Hus Svedala Svedala Svedala Skåne PRO
Tor25 20.30-01.00 Engdahls Tingvalla Åstorp Åstorp Åstorp Skåne >
Tor31 20.30-01.00 Engdahls Tingvalla Åstorp Åstorp Åstorp Skåne