Dansprogram

Via län

Blekinge Dalarnas Gotlands Gävleborgs Hallands Jämtlands Jönköpings Kalmar Kronobergs Norrbottens Skåne Stockholms Södermanlands Uppsala Värmlands Västerbottens Västernorrlands Västmanlands Västra Götalands Örebro Östergötlands

Danser på båtar visas inte under danser per län. Se danser på båtar på sidan för danser på båtar.

Sortera kolumn genom att klicka på dess rubrik

Danser i Skåne län

Antal danser: 123

Datum Tid Dansband Dansställe Ort Kommun Län Övrigt
Oktober
Fre28 21.00-01.00 Lasse Stefanz Grevieparken Grevie Båstad Skåne >
Fre15 21.00-01.00 Lasse Stefanz Grevieparken Grevie Båstad Skåne
Fre28 21.00-01.00 Martin Nilsson med band Grevieparken Grevie Båstad Skåne >
Fre15 21.00-01.00 Martin Nilsson med band Grevieparken Grevie Båstad Skåne
Fre28 20.00-24.00 Engdahls Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne >
Fre15 20.00-24.00 Engdahls Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne
Lör28 19.00-23.30 Jackpots Folkets Hus Teckomatorp Teckomatorp Svalöv Skåne >
Lör16 19.00-23.30 Jackpots Folkets Hus Teckomatorp Teckomatorp Svalöv Skåne
Lör10 20.00-24.00 Fernandoz Tingvalla Åstorp Åstorp Åstorp Skåne >
Lör16 20.00-24.00 Fernandoz Tingvalla Åstorp Åstorp Åstorp Skåne
Sön11 17.00-21.00 Donnez Folkets Park Bjärnum Bjärnum Hässleholm Skåne >
Sön17 17.00-21.00 Donnez Folkets Park Bjärnum Bjärnum Hässleholm Skåne
Sön28 17.00-21.00 Holidays Törringelund Oxie Malmö Skåne >
Sön17 17.00-21.00 Holidays Törringelund Oxie Malmö Skåne
Tis14 15.00-19.00 Orient Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne >
Tis19 15.00-19.00 Orient Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne PRO
Ons28 18.30-22.30 Orient Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne >
Ons20 18.30-22.30 Orient Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne
Tor28 18.30-22.30 Sounders Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne >
Tor21 18.30-22.30 Sounders Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne
Fre8 20.00-24.00 Fernandoz Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne >
Fre22 20.00-24.00 Fernandoz Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne
Sön5 17.00-21.00 Engdahls Granada Lönsboda Lönsboda Osby Skåne >
Sön24 17.00-21.00 Engdahls Granada Lönsboda Lönsboda Osby Skåne
Tis12 15.00-19.00 Orient Folkets Park Sjöbo Sjöbo Sjöbo Skåne >
Tis26 15.00-19.00 Orient Folkets Park Sjöbo Sjöbo Sjöbo Skåne PRO
Tis13 15.00-19.00 Candys Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne >
Tis26 15.00-19.00 Candys Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne PRO
Ons28 18.30-22.30 Kalle & Stefan Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne >
Ons27 18.30-22.30 Kalle & Stefan Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne
Tor24 15.00-19.00 Candys Folkets Park Tomelilla Tomelilla Tomelilla Skåne >
Tor28 15.00-19.00 Candys Folkets Park Tomelilla Tomelilla Tomelilla Skåne PRO
Tor17 18.30-22.30 Micke Ahlgrens Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne >
Tor28 18.30-22.30 Micke Ahlgrens Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne
Tor28 17.00-20.30 Trippz Tornsborgs Tivoli Färingtofta Klippan Skåne >
Tor28 17.00-20.30 Trippz Tornsborgs Tivoli Färingtofta Klippan Skåne
Fre19 20.30-01.00 Donnez Grevieparken Grevie Båstad Skåne >
Fre29 20.30-01.00 Donnez Grevieparken Grevie Båstad Skåne
Fre19 20.30-01.00 Streaplers Grevieparken Grevie Båstad Skåne >
Fre29 20.30-01.00 Streaplers Grevieparken Grevie Båstad Skåne
Fre2 20.00-24.00 Chiquita Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne >
Fre29 20.00-24.00 Chiquita Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne
Lör29 18.00-22.00 Brogrens Charles Dickens Helsingborg Helsingborg Helsingborg Skåne >
Lör30 18.00-22.00 Brogrens Charles Dickens Helsingborg Helsingborg Helsingborg Skåne
Lör1 20.00-24.00 Donnez Granada Lönsboda Lönsboda Osby Skåne >
Lör30 20.00-24.00 Donnez Granada Lönsboda Lönsboda Osby Skåne
Lör29 20.00-24.00 Matz Bladhs Tingvalla Åstorp Åstorp Åstorp Skåne >
Lör30 20.00-24.00 Matz Bladhs Tingvalla Åstorp Åstorp Åstorp Skåne
Lör23 Perikles Törringelund Oxie Malmö Skåne >
Lör30 Perikles Törringelund Oxie Malmö Skåne
Sön12 15.00-19.00 Trasthen & Stahren Rosenhagen Anderslöv Anderslöv Trelleborg Skåne >
Sön31 15.00-19.00 Trasthen & Stahren Rosenhagen Anderslöv Anderslöv Trelleborg Skåne PRO
Sön18 17.00-21.00 Donnez Törringelund Oxie Malmö Skåne >
Sön31 17.00-21.00 Donnez Törringelund Oxie Malmö Skåne
November
Ons28 18.30-22.30 Tång & Co Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne >
Ons03 18.30-22.30 Tång & Co Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne
Tor28 18.30-22.30 Sandins Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne >
Tor04 18.30-22.30 Sandins Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne
Fre28 20.00-24.00 Holidays Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne >
Fre05 20.00-24.00 Holidays Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne
Lör28 20.00-24.00 Voize Lomma dansrotunda Lomma Lomma Skåne >
Lör06 20.00-24.00 Voize Lomma dansrotunda Lomma Lomma Skåne Föranmälan
Lör28 Perikles Öja krog Ystad Ystad Skåne >
Lör06 Perikles Öja krog Ystad Ystad Skåne
Sön28 Nordhs Folkets Hus Arkelstorp Arkelstorp Kristianstad Skåne >
Sön07 Nordhs Folkets Hus Arkelstorp Arkelstorp Kristianstad Skåne
Sön3 17.00-21.00 Micke Ahlgrens Granada Lönsboda Lönsboda Osby Skåne >
Sön07 17.00-21.00 Micke Ahlgrens Granada Lönsboda Lönsboda Osby Skåne
Tis28 16.00 Orient Granada Lönsboda Lönsboda Osby Skåne >
Tis09 16.00 Orient Granada Lönsboda Lönsboda Osby Skåne
Ons28 18.30-22.30 Hedins Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne >
Ons10 18.30-22.30 Hedins Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne
Tor28 18.30-22.30 Black Jack Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne >
Tor11 18.30-22.30 Black Jack Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne
Tor28 17.00-20.30 Hedins Tornsborgs Tivoli Färingtofta Klippan Skåne >
Tor11 17.00-20.30 Hedins Tornsborgs Tivoli Färingtofta Klippan Skåne
Fre28 Perikles Shakespeare Höllviken Höllviken Vellinge Skåne >
Fre12 Perikles Shakespeare Höllviken Höllviken Vellinge Skåne
Fre28 20.00-24.00 Martinez Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne >
Fre12 20.00-24.00 Martinez Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne
Lör28 21.00-01.00 Fernandoz Folkets Hus & Park Skurup Skurup Skurup Skåne >
Lör13 21.00-01.00 Fernandoz Folkets Hus & Park Skurup Skurup Skurup Skåne
Lör28 19.30-24.00 Charlies Folkets Park Sjöbo Sjöbo Sjöbo Skåne >
Lör13 19.30-24.00 Charlies Folkets Park Sjöbo Sjöbo Sjöbo Skåne
Lör28 21.00-01.00 Grönwalls Grevieparken Grevie Båstad Skåne >
Lör13 21.00-01.00 Grönwalls Grevieparken Grevie Båstad Skåne
Lör28 21.00-01.00 Voize Grevieparken Grevie Båstad Skåne >
Lör13 21.00-01.00 Voize Grevieparken Grevie Båstad Skåne
Lör1 19.00-23.00 Bennix Parken Trelleborg Trelleborg Trelleborg Skåne >
Lör13 19.00-23.00 Bennix Parken Trelleborg Trelleborg Trelleborg Skåne Föranmälan
Lör28 20.00-24.00 Micke Ahlgrens Tingvalla Åstorp Åstorp Åstorp Skåne >
Lör13 20.00-24.00 Micke Ahlgrens Tingvalla Åstorp Åstorp Åstorp Skåne
Sön28 17.00-21.00 Engdahls Folkets Park Bjärnum Bjärnum Hässleholm Skåne >
Sön14 17.00-21.00 Engdahls Folkets Park Bjärnum Bjärnum Hässleholm Skåne
Sön3 17.00-21.00 Matz Bladhs Törringelund Oxie Malmö Skåne >
Sön14 17.00-21.00 Matz Bladhs Törringelund Oxie Malmö Skåne
Ons4 18.30-22.30 Trippz Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne >
Ons17 18.30-22.30 Trippz Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne
Tor2 18.30-22.30 Kjellez Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne >
Tor18 18.30-22.30 Kjellez Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne
Fre28 20.00-24.00 Matz Bladhs Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne >
Fre19 20.00-24.00 Matz Bladhs Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne
Lör4 21.00-02.00 Brogrens Ekebo Munka Ljungby Ängelholm Skåne >
Lör20 21.00-02.00 Brogrens Ekebo Munka Ljungby Ängelholm Skåne
Lör4 21.00-02.00 Lasse Stefanz Ekebo Munka Ljungby Ängelholm Skåne >
Lör20 21.00-02.00 Lasse Stefanz Ekebo Munka Ljungby Ängelholm Skåne
Lör4 21.00-02.00 Perikles Ekebo Munka Ljungby Ängelholm Skåne >
Lör20 21.00-02.00 Perikles Ekebo Munka Ljungby Ängelholm Skåne
Lör3 19.00-23.30 Ingvar & Camilla Folkets Hus Teckomatorp Teckomatorp Svalöv Skåne >
Lör20 19.00-23.30 Ingvar & Camilla Folkets Hus Teckomatorp Teckomatorp Svalöv Skåne
Sön14 17.00-21.00 Voize Granada Lönsboda Lönsboda Osby Skåne >
Sön21 17.00-21.00 Voize Granada Lönsboda Lönsboda Osby Skåne
Sön28 15.00-19.00 Candys Rosenhagen Anderslöv Anderslöv Trelleborg Skåne >
Sön21 15.00-19.00 Candys Rosenhagen Anderslöv Anderslöv Trelleborg Skåne PRO
Ons9 18.30-22.30 Candix Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne >
Ons24 18.30-22.30 Candix Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne
Tor9 15.00-19.00 Ingvar Fahsts Folkets Park Tomelilla Tomelilla Tomelilla Skåne >
Tor25 15.00-19.00 Ingvar Fahsts Folkets Park Tomelilla Tomelilla Tomelilla Skåne PRO
Tor28 18.30-22.30 Matz Rogers Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne >
Tor25 18.30-22.30 Matz Rogers Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne
Tor6 17.00-20.30 Erik Arnolds Tornsborgs Tivoli Färingtofta Klippan Skåne >
Tor25 17.00-20.30 Erik Arnolds Tornsborgs Tivoli Färingtofta Klippan Skåne
Fre20 20.00-24.00 Donnez Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne >
Fre26 20.00-24.00 Donnez Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne
Lör5 Nordhs Lomma dansrotunda Lomma Lomma Skåne >
Lör27 Nordhs Lomma dansrotunda Lomma Lomma Skåne
Lör5 20.00-24.00 Holidays Tingvalla Åstorp Åstorp Åstorp Skåne >
Lör27 20.00-24.00 Holidays Tingvalla Åstorp Åstorp Åstorp Skåne
Sön7 17.00-21.00 Bob Stevens Törringelund Oxie Malmö Skåne >
Sön28 17.00-21.00 Bob Stevens Törringelund Oxie Malmö Skåne
December
Ons28 18.30-22.30 Cedrix Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne >
Ons01 18.30-22.30 Cedrix Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne
Tor28 18.30-22.30 Matz Bladhs Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne >
Tor02 18.30-22.30 Matz Bladhs Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne
Fre28 20.30-01.00 Callinaz Grevieparken Grevie Båstad Skåne >
Fre03 20.30-01.00 Callinaz Grevieparken Grevie Båstad Skåne
Fre28 20.30-01.00 Sannex Grevieparken Grevie Båstad Skåne >
Fre03 20.30-01.00 Sannex Grevieparken Grevie Båstad Skåne
Fre28 Perikles Surbrunnsparken Ystad Ystad Ystad Skåne >
Fre03 Perikles Surbrunnsparken Ystad Ystad Ystad Skåne
Fre2 20.00-24.00 Fernandoz Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne >
Fre03 20.00-24.00 Fernandoz Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne
Lör28 21.00-01.00 Sannex Folkets Hus & Park Skurup Skurup Skurup Skåne >
Lör04 21.00-01.00 Sannex Folkets Hus & Park Skurup Skurup Skurup Skåne
Lör28 Perikles Surbrunnsparken Ystad Ystad Ystad Skåne >
Lör04 Perikles Surbrunnsparken Ystad Ystad Ystad Skåne
Sön28 17.00-21.00 Kjellez Granada Lönsboda Lönsboda Osby Skåne >
Sön05 17.00-21.00 Kjellez Granada Lönsboda Lönsboda Osby Skåne
Sön28 17.00-21.00 Engdahls Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne >
Sön05 17.00-21.00 Engdahls Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne
Tis1 15.00-19.00 Orient Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne >
Tis07 15.00-19.00 Orient Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne
Ons28 18.30-22.30 Orient Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne >
Ons08 18.30-22.30 Orient Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne
Tor3 18.30-22.30 Donnez Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne >
Tor09 18.30-22.30 Donnez Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne
Tor28 17.00-20.30 Sweedz Tornsborgs Tivoli Färingtofta Klippan Skåne >
Tor09 17.00-20.30 Sweedz Tornsborgs Tivoli Färingtofta Klippan Skåne
Fre28 20.00-24.00 Engdahls Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne >
Fre10 20.00-24.00 Engdahls Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne
Lör28 21.00-01.00 Perikles Dagstorp Gillestuga Dösjebro Kävlinge Skåne >
Lör11 21.00-01.00 Perikles Dagstorp Gillestuga Dösjebro Kävlinge Skåne
Lör4 20.00-24.00 Blender Granada Lönsboda Lönsboda Osby Skåne >
Lör11 20.00-24.00 Blender Granada Lönsboda Lönsboda Osby Skåne
Lör9 20.00-24.00 Kjellez Tingvalla Åstorp Åstorp Åstorp Skåne >
Lör11 20.00-24.00 Kjellez Tingvalla Åstorp Åstorp Åstorp Skåne
Sön1 17.00-21.00 Matz Bladhs Folkets Park Bjärnum Bjärnum Hässleholm Skåne >
Sön12 17.00-21.00 Matz Bladhs Folkets Park Bjärnum Bjärnum Hässleholm Skåne
Sön28 17.00-21.00 Black Jack Törringelund Oxie Malmö Skåne >
Sön12 17.00-21.00 Black Jack Törringelund Oxie Malmö Skåne
Tis28 15.00-19.00 Orient Folkets Park Sjöbo Sjöbo Sjöbo Skåne >
Tis14 15.00-19.00 Orient Folkets Park Sjöbo Sjöbo Sjöbo Skåne
Ons28 18.30-22.30 Nordhs Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne >
Ons15 18.30-22.30 Nordhs Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne
Tor4 18.30-22.30 Holidays Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne >
Tor16 18.30-22.30 Holidays Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne
Tor4 Perikles Gästis Höör Höör Höör Skåne >
Tor16 Perikles Gästis Höör Höör Höör Skåne
Fre28 Perikles Gästis Höör Höör Höör Skåne >
Fre17 Perikles Gästis Höör Höör Höör Skåne
Fre28 20.00-24.00 Kjellez Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne >
Fre17 20.00-24.00 Kjellez Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne
Lör28 19.00-23.30 Ingvar Fahsts Folkets Hus Teckomatorp Teckomatorp Svalöv Skåne >
Lör18 19.00-23.30 Ingvar Fahsts Folkets Hus Teckomatorp Teckomatorp Svalöv Skåne
Lör16 Donnez Granada Lönsboda Lönsboda Osby Skåne >
Lör18 Donnez Granada Lönsboda Lönsboda Osby Skåne
Lör28 Perikles Slimminge bygdegård Janstorp Skurup Skåne >
Lör18 Perikles Slimminge bygdegård Janstorp Skurup Skåne
Lör28 Lasse Stefanz Surbrunnsparken Ystad Ystad Ystad Skåne >
Lör18 Lasse Stefanz Surbrunnsparken Ystad Ystad Ystad Skåne
Lör10 21.00-01.00 Enjoy Folkets Hus & Park Skurup Skurup Skurup Skåne >
Lör25 21.00-01.00 Enjoy Folkets Hus & Park Skurup Skurup Skurup Skåne
Lör18 18.00-22.00 Bensons Folkets Park Tomelilla Tomelilla Tomelilla Skåne >
Lör25 18.00-22.00 Bensons Folkets Park Tomelilla Tomelilla Tomelilla Skåne PRO
Lör21 20.00-24.00 Bob Stevens Tingvalla Åstorp Åstorp Åstorp Skåne >
Lör25 20.00-24.00 Bob Stevens Tingvalla Åstorp Åstorp Åstorp Skåne
Sön3 15.00-19.00 Ingvar Fahsts Rosenhagen Anderslöv Anderslöv Trelleborg Skåne >
Sön26 15.00-19.00 Ingvar Fahsts Rosenhagen Anderslöv Anderslöv Trelleborg Skåne PRO
Tis22 Nordhs Folkets Park Sjöbo Sjöbo Sjöbo Skåne >
Tis28 Nordhs Folkets Park Sjöbo Sjöbo Sjöbo Skåne
Fre13 20.30-01.00 Engdahls Tingvalla Åstorp Åstorp Åstorp Skåne >
Fre31 20.30-01.00 Engdahls Tingvalla Åstorp Åstorp Åstorp Skåne
Januari 2022
Ons28 Engdahls Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne >
Ons05 Engdahls Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne
Ons28 21.00-01.00 Nordhs Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne >
Ons05 21.00-01.00 Nordhs Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne Andelsdans
Ons28 Black Jack Törringelund Oxie Malmö Skåne >
Ons05 Black Jack Törringelund Oxie Malmö Skåne
Tor28 17.00-21.00 Black Jack Folkets Park Bjärnum Bjärnum Hässleholm Skåne >
Tor06 17.00-21.00 Black Jack Folkets Park Bjärnum Bjärnum Hässleholm Skåne
Ons9 16.00-20.00 Reflex Parken Trelleborg Trelleborg Trelleborg Skåne >
Ons12 16.00-20.00 Reflex Parken Trelleborg Trelleborg Trelleborg Skåne PRO
Sön20 15.00-19.00 Liljas Rosenhagen Anderslöv Anderslöv Trelleborg Skåne >
Sön30 15.00-19.00 Liljas Rosenhagen Anderslöv Anderslöv Trelleborg Skåne
Februari
Ons28 16.00-20.00 Trippz Parken Trelleborg Trelleborg Trelleborg Skåne >
Ons02 16.00-20.00 Trippz Parken Trelleborg Trelleborg Trelleborg Skåne PRO
Tor28 18.30-22.30 Black Jack Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne >
Tor03 18.30-22.30 Black Jack Granbacken Löberöd Löberöd Eslöv Skåne
Fre28 20.00-24.00 Engdahls Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne >
Fre11 20.00-24.00 Engdahls Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne
Sön12 17.00-21.00 Black Jack Granada Lönsboda Lönsboda Osby Skåne >
Sön13 17.00-21.00 Black Jack Granada Lönsboda Lönsboda Osby Skåne
Sön18 15.00-19.00 Ingvar Fahsts Rosenhagen Anderslöv Anderslöv Trelleborg Skåne >
Sön27 15.00-19.00 Ingvar Fahsts Rosenhagen Anderslöv Anderslöv Trelleborg Skåne
Mars
Ons28 16.00-20.00 Trasthen & Stahren Parken Trelleborg Trelleborg Trelleborg Skåne >
Ons02 16.00-20.00 Trasthen & Stahren Parken Trelleborg Trelleborg Trelleborg Skåne PRO
Tis4 20.00-24.00 Engdahls Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne >
Tis22 20.00-24.00 Engdahls Tallparken Vinslöv Vinslöv Hässleholm Skåne
Sön28 15.00-19.00 Orient Rosenhagen Anderslöv Anderslöv Trelleborg Skåne >
Sön27 15.00-19.00 Orient Rosenhagen Anderslöv Anderslöv Trelleborg Skåne
April
Ons28 16.00-20.00 Ingvar Fahsts Parken Trelleborg Trelleborg Trelleborg Skåne >
Ons06 16.00-20.00 Ingvar Fahsts Parken Trelleborg Trelleborg Trelleborg Skåne PRO
Sön10 15.00-19.00 Svanlundz Rosenhagen Anderslöv Anderslöv Trelleborg Skåne >
Sön24 15.00-19.00 Svanlundz Rosenhagen Anderslöv Anderslöv Trelleborg Skåne
Maj
Ons28 14.00-20.00 Reflex Parken Trelleborg Trelleborg Trelleborg Skåne >
Ons04 14.00-20.00 Reflex Parken Trelleborg Trelleborg Trelleborg Skåne PRO Vårfest
Lör2 18.00-22.00 Ingvar Fahsts Rosenhagen Anderslöv Anderslöv Trelleborg Skåne >
Lör28 18.00-22.00 Ingvar Fahsts Rosenhagen Anderslöv Anderslöv Trelleborg Skåne
Lör16 20.00-24.00 Engdahls Tingvalla Åstorp Åstorp Åstorp Skåne >
Lör28 20.00-24.00 Engdahls Tingvalla Åstorp Åstorp Åstorp Skåne
September
Ons6 16.00-20.00 Candys Parken Trelleborg Trelleborg Trelleborg Skåne >
Ons07 16.00-20.00 Candys Parken Trelleborg Trelleborg Trelleborg Skåne PRO
Sön28 15.00-19.00 Orient Rosenhagen Anderslöv Anderslöv Trelleborg Skåne >
Sön25 15.00-19.00 Orient Rosenhagen Anderslöv Anderslöv Trelleborg Skåne
Oktober
Ons28 16.00-20.00 Trasthen & Stahren Parken Trelleborg Trelleborg Trelleborg Skåne >
Ons05 16.00-20.00 Trasthen & Stahren Parken Trelleborg Trelleborg Trelleborg Skåne PRO